Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Koronaświrusowa ,,gra w trzy karty”

Posted by Marucha w dniu 2021-02-22 (Poniedziałek)

W zależności od polecenia, lekarze robią test positive lub negative.

Tą informację otrzymałem dziś przed południem z Wrocławia. Dotyczy ona tzw. testów, którymi poddało i nadal poddaje się w Polsce setki tysięcy, a może już miliony ludzi. A jest nią zdjęcie ukazujące dwa różne napisy na dwóch różnych opakowaniach testów, jakie używane są do diagnozowania ludzi. Czy naprawdę tak trudno pomyśleć, że wyniki tych testów są zwyczajną, bezczelną blagą?

Użyją, w zależności od politycznego zapotrzebowania testu dającego w każdym przypadku wynik pozytywny i każdy człowiek od razu jest w potrzasku, z którego nigdy się nie uwolni. A wzrost ,,zakażonych” będzie zawsze rósł w ten właśnie sposób lawinowo, w zależności od zapotrzebowania.W drugim przypadku, jeśli nie ma na kogoś określonego zlecenia, będzie miał zawsze wynik negatywny.

>https://www.facebook.com/100001934974591/posts/5086670604740722/?sfnsn=mo


Szczepionki – jedną z form depopulacji – Prof. zw. dr hab. Stanisław Wiąckowski

>https://m.cda.pl/video/161438896

W zależności od polecenia, lekarze robią test positive lub negative. Ktoś skorzystał z okazji i zrobił zdjęcie niezauważenie, aby ludzie sami mogli się przekonać, jakimi to testami robi się im tzw. wymazy, którym zastraszeni poddają się bezrefleksyjnie i bezwolnie, a władza dzięki temu prostemu zabiegowi, może trzymać nas wszystkich, za twarz praktycznie w nieskończoność.

Mogą wysyłać na kwarantannę dosłownie każdego lub nawet cały kraj, regulując ilość fal wyssanej z palca plandemii, w sposób zupełnie dowolny i bez końca, kiedy tylko przyjdzie im na to chęć i ochota. Całe to testowanie, jak i cała ta fałszywa plandemia, niczym nie różni się od gry w trzy karty, w której na końcu i tak zawsze wygrywa oszust, z którym nieopatrznie wdaliśmy się w ten złodziejski kontredans, który zawsze pozbawia i to niejednokrotnie delikwenta nawet dorobku całego życia, który dał się nabrać na możliwość szybkiej i łatwej wygranej, by na końcu zostać gołym i wesołym.

Nie inaczej skończą wszyscy ci, którzy w przypadku poddania się tego rodzajowi testowaniu, zostaną sprowadzeni na samo dno, bez możliwości odbicia się odeń kiedykolwiek. I będą mogli mówić o wielkiej dozie szczęścia, jeśli uda im się ocalić swoje życie.

Jak w starym dowcipie, w którym pewna duża firma szukała kandydata na głównego księgowego. Podczas rozmowy wstępnej, trzem kandydatom, którzy odpowiedzieli na ogłoszenie tylko jedno pytanie, a mianowicie, ile to jest dwa razy dwa? Pierwszy od razu odpowiedział, że cztery. Komisja popatrzyła na siebie, pokiwali głowami między sobą i powiedzieli, że skontaktujemy się z Panem. Następny kandydat na to samo pytanie, po chwili zastanowienia odpowiedział, że pięć. Komisja już bardziej zadowolona, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach, że pojawiła się wreszcie jakaś nadzieja, przysłowiowe światełko w tunelu, że znajdzie się w końcu odpowiedni człowiek na tak newralgiczne stanowisko. I zapewniono, tak jak w pierwszym przypadku, że skontaktują się z tym człowiekiem. Kiedy do biura komisji wszedł na rozmowę wstępną trzeci kandydat, zadano mu tak jak w przypadku dwóch pierwszych, tylko jedno i dokładnie to samo pytanie, ile to jest dwa razy dwa? Na to ten bez wahania, od razu wypalił: Panowie, a ile ma być? Odpowiedź rozradowanej komisji, była w tym przypadku już tylko jedna i brzmiała – jest Pan przyjęty!

Tak samo i tutaj za pomocą takich właśnie testów, niczym nie różniących się od gry w trzy karty, można regulować dowolną ilość fal tej fałszywej plandemii, wspieranej załganą propagandą, skorumpowanych do szpiku kości i skompromitowanych do cna dziennikarskich alfonsów i prostytutek. I tak mogą się nami bawić, tresując jak przysłowiowe małpy w cyrku do końca świata i jeden dzień dłużej.

Jacek Boki – Elbląg
21 Luty 2021
https://kresywekrwi.neon24.pl/

Komentarzy 14 do “Koronaświrusowa ,,gra w trzy karty””

 1. Yagiel said

  Cóż, starannie zaplanowana, starannie wykonywana FAKEdemia – co profesjonaliści to profesjonaliści.

 2. wywrotowiec said

  Link do filmu z udzialem lekarki dlaczego za przeproszeniem „wsadzaja” patyczki tak gleboko,ja ze swej strony pytam jakim prawem robia to jacys pomylency ,a nie laryngolog jesli juz?
  Ponoc corka hitlera z malej litery zapowiedziala,ze nigdy nie skonczy sie pandemia,dokladnie to co ja pisalem juz wielokrotnie bo nawet teoretycznie gdyby wyszczepili wszystkich to szybka wymysla nowa pandemie skoro szybko i latwo zarobili.
  Nic nie dzieje sie bez przyczyny.
  Uszy do gory !

 3. KRYSTYNA said

  https://gloria.tv/post/eyyyVoapW81n2AyBCQBswHgMQ

 4. KRYSTYNA said

  . https://gloria.tv/post/eyyyVoapW81n2AyBCQBswHgMQ

 5. AdrianM said

  Nie podoba mi się to, co robi się na świecie w sprawie tej „pandemii”, ale ten akurat artykuł niestety jest oparty na błędnych założeniach. Zdjęcie przedstawia nie testy, ale przygotowane i niezakaźne próbki kontrolne, z którymi należy ćwiczyć procedurę szybkiego testu. Dlatego jeden jest oznaczony jako positive, a drugi negative. Ten positive ma dodatkowo znaczek „biohazardu”. Więc artykuł do kosza – jest to fake.

 6. gnago said

  EEe a jakie to odmienne czynności w czasie testu wykonujący ma robić , odmienne dla zarażonego niż u „czystego”? Na rozum powinny być identyczne. W końcu wynik testu ich różnicuje. Obawiam się że padłeś ofiarą prania mózgu , albo jesteś najemnikiem NWO

 7. Polak said

  Przecież to są kontrolki pozytywna i negatywna. Każdy kto się zna na diagnostyce odrazu to będzie wiedział. Piszę nie manipulować ludźmi.

  ———–
  Po co takie kontrolki? Nie można by po prostu napisać ręcznie, że wynik był dodatni czy ujemny?
  Admin

 8. jok said

  Ze względu na to, ze nie wierzę życzeniowo w takie relacje, że np. etniczni z Wall Street czy City wydali publiczne oświadczenie: chcemy wam wszystko /sporo zagrabić, wpędzić w wojnę, wszystko dla dobra etny :),
  to od razu artykuł wydał mi się, żle napisałem: od razu zrozumiałem, że jest absolutnie nierzeczywisty.

  Potwierdzają to wpisy 5 i 7, że to po prostu jakieś kontrolki, wzorce testów ze znznymi, zadanymi rezultatami do sprawdzenia czy kalibracji urządzeń.

  Ja też bym chciał, by WHO wydała oświadczenie: plandemia jest fałszywa i ma na celu m. in. przejęcia jak najwięcej własności w ręce tzw. firm globalnych oraz wywołanie jak największego posłuszeństwa społeczeństw wobec każdego pomysłu przedstawionego przez „władze i media”, ale świat tak nie działa. Nie przyznają się tak łatwo.

  Cóż, takie „rewelacje”, a tym bardziej propagowanie ich jako rewelacji, dają asumpt do przedstawiania plandemiosceptyków jako tzw. oszołomów…….

 9. aJ. said

  Kontrolki są po to, żeby na nich testować skuteczność testów. Sprawdza się nimi, czy testy dają poprawne wyniki. Jedna powinna dać wynik pozytywny, druga negatywny. Tak trudno się domyślić? Swoją drogą, piękny przykład jak się rozprzestrzeniają fake-newsy. Poprzez ludzi którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia swoich poglądów. Wszystko co widzą, oceniają pod tym kątem.

  ————-
  Jak niezawodne są te „testy”?
  Fake news to twierdzenie, iż cokolwiek sprawdzają.

  PS. Pan nie rozumie, co to jest fake news. Artykuł to co najwyżej błędna interpretacja udokumentowanych na zdjeciu faktów.
  Admin

 10. Ryotaro said

  Po prostu większości ludziom nie mieści się w głowie ZŁO NWO.

  A co do artykułu: całkiem możliwe, wysoce prawdopodobne.

 11. revers said

  „W dniu 12 lutego 2021 roku prokurator poinformował na piśmie mec. Viviane Fischer: „Twoja skarga kryminalna jest już tutaj znana, ale nie została jeszcze zarejestrowana w naszym systemie, więc na razie nie mogę udzielić Ci dalszych informacji na ten temat. Jednak w ramach dopuszczalnych dochodzeń wszystko, co konieczne, zostanie załatwione z niezbędnym przyspieszeniem. ””

  No pikne sa te unijne porzaadki prawne, prosto z KL doktora Meangle

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/02/informator-z-berlinskiego-domu-opieki-straszna-smierc-po-szczepieniu/

  czyli jak za Aldiego wszystko zgodne z prawem, tym badziej ze 2 zolnierzy Wehrmachtu Bis-Budeswehry lub SS-SpritzeSpritze dopilnowalo porzaadku prawnego.

 12. NC said

  RE 9: „Sprawdza się nimi, czy testy dają poprawne wyniki. Jedna powinna dać wynik pozytywny, druga negatywny.”
  Wynik czego?

 13. AdrianM said

  Do 12., admina i innych, którzy nie znają zasad diagnostyki: bierzesz test PCR czy jakiś inny, a następnie sprawdzasz go z próbką o nazwie „Positive Control”. Test PCR powinien pokazać, że wykryto wirusa. Teraz bierzesz znów test PCR i sprawdzasz z próbką „Negative Control”. Test powinien pokazać, że nie wykryto wirusa. W taki sposób sprawdza się poprawność działania testów. Czy to trudno zrozumieć? Nie szukajmy wszędzie czyhających pułapek, oczywiście one są, ale nie tym razem. Ten artykuł wyciąga fałszywe wnioski na podstawie zdjęć, których autor artykułu w ogóle nie rozumie.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Oczywiście nie mogę znać się na wszystkim, ale chyba rozumiem, co Pan pisze.

  Z Pana komentarza wynika, że chodzi o testowanie testów PCR. Testowanie testów – samo w sobie brzmi dość zabawnie. Dajmy jednak temu spokój. Nie znam się.

  Ale już wcale zabawne nie jest, że te testy dają równie wiarygodne wyniki, co rzut monetą.
  Jeszcze mniej zabawne jest nagminne fałszowanie wyników.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: