Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Dugin: nowa epoka
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Boydar o Wolne tematy (68 – …
  bronek o Na trupie Polski wejdziemy do…
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Anucha o Wolne tematy (68 – …
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Miro o Wolne tematy (68 – …
  JanuszT o Fikcja z reparacjami
  JanuszT o Fikcja z reparacjami
  JanuszT o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Anucha o Co powiedział Prezydent Federa…
  UZA o W kierunku głębi
  JanuszT o W obronie Sikorskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

W sam raz na czas – nowa straszliwa mutacja covida

Posted by Marucha w dniu 2021-02-24 (Środa)

Jak donoszą lokalne media, w Kalifornii wykryto nową niezwykle groźną mutację straszliwego covida:

>http://endoftheamericandream.com/a-new-highly-resistant-covid-variant-has-emerged-in-california-and-it-could-make-this-plague-far-worse/.

Cytuję fragment artykułu:

„W momencie gdy już wydawało się, że pandemia zaczyna zanikać, nowa mutacja covida pojawiła się w Kalifornii. Zdolna jest ona zmienić dosłownie wszystko. Według testów przeprowadzonych przez dr Charlesa Chiu i jego współpracowników, nowa mutacja powoduje znacznie dotkliwszy przebieg choroby i wysoką śmiertelność.”

Co za pech! Wszystko wskazuje na to, że wyższe moce zsyłają na Ludzkość coraz to nowe klęski! Otwartym pozostaje jedynie pytanie, czy dzieje się to z woli rozgniewanego Stwórcy, czy też przebiegłego szatana?

W moim odczuciu jest to klasyczny „Dopust Boży”. Ojciec Niebieski pozwala nadal realizować diaboliczny plan likwidacji Ludzkości. Albowiem Jej upodlenie i skundlenie osiągnęło apokaliptyczne rozmiary, to i dopust jest „apokaliptyczny”.

Ponieważ efekty „szczepień” zaczynają być coraz bardziej widoczne, a przez to trudniejsze do zamaskowania, nadszedł czas na powołanie do życia nowego potwornego wirusa, na karb którego składać się będzie rezultaty owych zastrzyków.

Równolegle z tym, globalna maszyna propagandowa (tzw. „media głównego nurtu”), rozpęta histeryczna kampanię wskazującą na to, że przyczyną coraz szybszego rozprzestrzeniania się „zakażeń” (czyli de facto zabójczych efektów „szczepienia”), są ci którzy unikają szczepień, stając się źródłem zagrożenia dla reszty społeczeństwa.

Oszalałe ze strachu pospólstwo będzie samo zmuszało opornych do poddania się „szczepieniom”. W ten sposób samoistnie nakręcać się będzie maszyna masowego ludobójstwa, totalitarnego terroru pod przykrywką „rygorów sanitarnych” i końcowego zidiocenia ludzi, o ile to jeszcze jest możliwe.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarze 22 do “W sam raz na czas – nowa straszliwa mutacja covida”

 1. ? said

  Znowu Chińczyk.

 2. Krzysiek1956 said

  Kilka tygodni temu przewidywałem nadchodzącą dyskryminację, a nawet pogromy osób niezaszczepionych.
  Jakoś wszystko szybko się sprawdza.
  Pospólstwo łatwo uwierzy i zaakceptuje, że np. publiczne odsłonięcie twarzy jest rzeczą wysoce nieprzyzwoitą, a potem tego rodzaju „ekshibicjonizm” zostanie wciągnięty do Kodeksu Karnego i posypią się piękne wyroki!

 3. . said

  To tak jak w tym kanadyjskim dokumencie co opisywał cowid21. Czyli większe dokręcanie śruby.

 4. Yagiel said

  … i będą a’ zakwefiony islam – nie odróżnisz Polaka od Araba… chyba że coś bełkotnie w stylu „masz szluga?”

  Strach zmniejsza rozum/mózg człowieka do ziarenka małpki czy jaszczurki – ciało się dostosuje. Albo zginie.

  Medyczny KOMUNIZM KONCENTRACYJNY dzielnie zwalcza wiruchy, które sam wytwarza…

 5. bronek said

  Czy ludzie w końcu zrozumieją, że aby żyć dalej i być nadal ludźmi – muszą to sobie na Ziemi wywalczyć?

 6. NICK said

  Depopulacja.
  TYLE.

  P.S.
  Jest czas na nawrócenie.
  TO Najważniejsze.

  Kto ma nadmiar majątku niech sprzeda.
  A uzyskane „walory” niech wykorzysta w uczciwym celu.
  Zawsze mając na myśli Pana Boga i słuchając Jego Rad w tym względzie.
  Także dla siebie; do życia.
  Pojawiło się wielu ekonomistów, doradców… .
  [mentzem, graf np.]
  Ech… .
  Złoto traci na wartości. To największa bańka finansowa w historii. Globalna.
  Dlatego indywidualiści, Kadafi przykładem, zostaną rozszarpani.
  Złotem Nas szantażują i dolarem.

  Czyż nie potraficie sobie wyobrazić, że są lepsze wartości i to doczesne?
  Niezależne?

 7. Nic nowego się nie dzieje.
  Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie covidowego terroryzmu przez kolejne PIĘĆ LAT. – za https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/

  A tak w ogóle, to pandemia nas dopadła jakieś 30 lat temu i trwa w najlepsze:

 8. UZA said

  „Oszalałe ze strachu pospólstwo będzie samo zmuszało opornych do poddania się „szczepieniom”.”

  Sama przewidywałam, że współobywatele będą nas ciągnąć za włosy do punktów szczepień, myślę jednak, że uczynią to nie tyle ze strachu, co z zawiści. Jeśli bowiem okaże się, że to „szczepionki” zabijają i powodują śmiertelny przebieg infekcji, to nawet największy idiota pojmie, że wyszczepienie nas przed niczym go nie uchroni. Mimo to będzie żądał poddania temu zabiegowi wszystkich, bo niby dlaczego miałoby nam być lepiej ?

  Na tym właśnie polega różnica pomiędzy sługami Boga, a sługami diabła. Człowiek Boży pragnie dla wszystkich dobra ( tak jak jego Ojciec Niebieski). Ten zaś, kto się zaprzedał Szatanowi, pragnie, żeby innym było tak źle, jak jemu, a w miarę możności – jeszcze gorzej.

 9. rycho08 said

  „Sama przewidywałam, że współobywatele będą nas ciągnąć za włosy do punktów szczepień…”

  Pani nie panikuje, po co nakręcać spiralę oszołomstwa – póki co jeszce nie drukują na czołach kto szczepiony a kto nie.

 10. NICK said

  Drukują.

 11. Yagiel said

  Pani UZA – pospólstwo jeszcze nie oszalało, niemniej ma pani dużo racji. W szkole, gdy jeszcze działała klasycznie, nie nosiłem namordnika i różne słyszałem komentarze/zachęty; jedna z najbar. pamiętnych brzmiała (pedagog szkolna): wiesz, ale skoro my się tak męczymy [w namordn./plexi], to i ty powinieneś, prawda, mógłbyś?” Nie – odparłem. Mam instynkt nie-szkodzenia sobie. Być może zwierzęcy. Lecz czy to źle?

  Kiedy pospólstwo oszaleje, może być groźne. Na dziś – jak to pospólstwo – jest posłuszne, wdzięczne, że ma komu ufać: jedno ufa carkowi Jarkowi, drugie tęczowym namordnikowcom; jednak pospólstwo przytomne na tym polega, że ma instynkt stadny respektu dla Wodza! A taki Wódz nie tak łatwo szaleje (jak Kain): instynkt zwierzęcy podpowiada mu, że walka może i jego zranić albo zabić! Szympansy czy goryle, słonie czy lwy nie tak na wariata rzucają się walczyć-zabijać, choćby nie wiem jak straszyły… Znane są nagrania, gdy lwy nie atakują maluchów, kt. odszczekują się nawet kąsani – gdy ofiara zachowuje się nie jak ofiara, gdy trzyma postawę ‚twarzą w twarz’, tj. ‚zęby na zęby’ – największy lew nie zaatakuje, bo raniony, draśnięty, może osłąbnąć; nie zabije go maluch, ale rywal w stadzie? ale zakażenie? tak jest z szympansami i wilkami:
  słynny jest film, gdy wataha wilków otoczyła konia, Klacz, kt. dotąd nie znała wilków – zachowywała się, jakby ją bażanty otoczyły lub jamniki! No i wilki nie zaatakowały – nie czuły woni strachu, nie zobaczyły jej zadu w galopie, nie usłyszały rżenia trwogi…

  Rzecz w tym, że nie każdy pokazuje się drapieżnikom/katom jako ofiara – wtedy one pomyślą, czemu – ? Z ludźmi tak samo: jeśli od Morawieckiego czy Dudy na kilometr jedzie strachem, to nikt nie traktuje ich jako wodza stada – ani zdjętej kandydatki Kidawy Błońskiej. Fenomenem jest, że Trump nadal zachowuje się jak Samiec Alfa – obszczekują go chieny, kłapią kłami, ale – ! Tylko patrzeć, jak któraś z chien „demokratów”, niekoniecznie Pelosi, poda zad pod kły i wtedy nie zad pęknie a kark! Już drżący.
  Widzi pani, jak zachowuje się aż Trump/USA? i jak tylko Łukaszenka/Białoruś czy tylko Orban/Węgry? Nikt nie jest szalony atakować ich – a co mówić o ataku na Rosję! Syria zachowała się jak ta Klacz między wilkami – oberwała, ale wciąż potrafi lignąć, zwłaszcza, że jest w stadzie, kt. Ogier Alfa… Wilk trafiony w oko czy bez połowy szczęki zaraz sam padnie pod kłami watahy.

  Pani UZA – spokojnie zatem. W roli oszalałego tłumu może wystąpić grupa aktorów kryzysowych, jak Antifa: w kilkunastu zamordowali Białego, kt. pokazał zad i zapachniał trwogą; i nagrali to! Nie tylko Trump ma to nagranie. A Biały młodzian z maszynowcem odstrzelił się antifowcom/BLM – innym Białym na naukę, jak to robić. Mały nie na pewno da się zjeść Wielkiemu. I nie mam tu na myśli Wielkiego Pierdziela, kt. ledwo odróżnia Biały Dom od białego sracza – większy od niego kozak jest carek Jarek, z kotem, jak Dama da Vinci’ego z gronostajem: popatrzcie na jej prawą dłoń: Dłonisko jak pysk wadery! Per analogiam – co tak wielkiego ma Carek Jarek Małołapek?
  Wszelako ma pani rację: jeśli pospólstwo oszaleje naprawdę… Cóż, nie warto być na jego drodze. Kto będzie recytował poematy wolności czy artykuły Konstytucji nadbiegającemu stadu bawołów-namordnikowców !? Żaden Indianin ani Lew. A Wilki biegną z tyłu, by wypatrzeć starszą czy głupszą sztukę. Zresztą nawet taka kulawa:
  Dowcip z ZSRR/CCCP: w ZOO lew wyrwał się z klatki! Lew ryczy, a ludziska uciekają – najwolniej Kulawy. Ludziska krzyczą chórem „Zjedz tego! tego kulawego!” A Kulawy odkrzykuje „Niech zje, kogo chce!” – Myśli pani, że Lwy rozumieją po sowiecku? Rozumieją może po człowieczemu po swojemu: węchem, zapachem emocji, spojrzeniem w głaza – ?

  Qźwa, znów się rozgadałem! A tu pospólstwo kipi – nie? Nie tu? No to tam? No to tam nie idź, pani UZA, w kipiatok…
  Zresztą paka kipiatok jest’, no nie gariaczij użie.

 12. revers said

  Ten film powinien obejrzeć KAŻDY, nie dlatego, że Youtube bez wyjaśnienia, ostrzeżenia i powiadomienia ciągle go usuwa. Tylko dlatego, że to pokazuje jak wiele jest w nim PRAWD…

  https://polfejs.live/video/473/%F0%9F%93%A2ten-film-powinien-obejrze%C4%87-ka%C5%BCdy-nie-dlatego-%C5%BCe-youtube-bez-wyja%C5%9Bnienia-ostrze%C5%BCenia-i-powiadomienia-ci%C4%85gle-go-usuwa.-tylko-dlatego-%C5%BCe-to-pokazuje-jak-wiele-jest-w-nim-prawdy-i?channelName=UcieczkaZMatrixa&fbclid=IwAR0-MVwAmzcpQSl16XTk_LZQsMvvzggNQ2WGuv9QEuuwNV9n6e0N-E-Y990

 13. revers said

  „Sama przewidywałam, że współobywatele będą nas ciągnąć za włosy do punktów szczepień…”

  narazie panie pracujace za panie pedagog od Lizbony po Brzesc bardzo chetnie poddaja dobrowolnym szczepieniom na covid, mimo nawet slabo wyleczonej chronicznej astmy i 3 dzici, z czego najmniejsze milao 10 lat.

  No ale te dobrowolne i zapewninia PE o dobrowolnosci konczy sie z zderzeniem lokalnych klanow rzaadowych na szczeblu gminu lub miasta, gdy otrzymuje sie propozycje nie odrzucenia i dobrowole albo szczepi sie ona,on, ono albo wylatuje z roboty, z rynku pracy, co przmi bardzo prawdopodobnie w obliczu szalejcego dokokola kryzysu ekonomicznego w wiekszosci innych branz jak logistya i biotechnologie mRNA.

  Reszta czescioowo wyjasniona
  https://polfejs.live/video/473/%F0%9F%93%A2ten-film-powinien-obejrze%C4%87-ka%C5%BCdy-nie-dlatego-%C5%BCe-youtube-bez-wyja%C5%9Bnienia-ostrze%C5%BCenia-i-powiadomienia-ci%C4%85gle-go-usuwa.-tylko-dlatego-%C5%BCe-to-pokazuje-jak-wiele-jest-w-nim-prawdy-i?channelName=UcieczkaZMatrixa&fbclid=IwAR0-MVwAmzcpQSl16XTk_LZQsMvvzggNQ2WGuv9QEuuwNV9n6e0N-E-Y990

  z usuwanego z pejsotuby filmu o wielkim resecie i wielkim kryzysie ekonomicznym, i co tu mowic wielkim kryzysie humansistycznym.

 14. . said

  Rotczajldy mówią, że to pierwszy jeździec Apokalipsy. Drugi to kryzys ekonomiczny, trzeci wojna.

 15. AlexSailor said

  ad 8 @UZA

  Zwłaszcza w Polsce.

 16. AlexSailor said

  https://demotywatory.pl/5057297/ODEZWA-NARODU-POLSKIEGO-DO-POLICJI#comment_11828282

 17. Bogusz said

  Nie ma nazwy ten nowy zjadliwy ? proponuję ” „Bill Gates & Sitwa „

 18. gnago said

  Zwyczajnie trzeba jak w starożytnych Chinach wskazać winnych… A skoro są klęski to znaczy że cesarz stracił mandat Niebios. Zatem kilka głów poleci w Polsce, kilkaset na świecie . I plandemia skończy się natychmiast. NO i powszechnie głoszony reset . Ten bankowy w postaci zerowania długów bankowych i państwowych.

 19. Przemysław Jakub said

  Skoro dało się to wprowadzić, to teraz będą do ciągnęli do końca.

 20. W said

  Sprawy załatwiłoby przydzielenie każdemu gojowi osobistego wirusa.

 21. NICK said

  W. (20).
  Nie ma sprawy.
  Chcesz?
  Miał będziesz. 🙂 .
  Powtórzę po raz kolejny.

  Mierzenie powszechne temperatury ciała.
  Termometrem laserowym.
  Nie, bez wpływu na mózgowie?

  Gdzieś, kiedyś.
  Dawno temu.
  Za górami, za lasami i morzami.
  Ktoś pisał.

  Żołnierze izraelscy mają przytykane do czoła „termometry”. Hm.
  Uważam to za znamię. Pod pełną kontrolą.

  Teraz ,oficjalnie, 55% „ludu” żyjącego (jeszcze na ziemiach Palestyny) jest wyszczepiona. Hm.

 22. maasteer said

  Może juz to było – to filmik o tym jak w Rosji szczepią na siłę – może to jakaś parodia – sam nie wiem

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: