Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Dugin: nowa epoka
  Mietek o W kierunku głębi
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Boydar o Wolne tematy (68 – …
  bronek o Na trupie Polski wejdziemy do…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Yagiel o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o Fikcja z reparacjami
  Peryskop o Wolne tematy (68 – …
  Anucha o Wolne tematy (68 – …
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Warszawa otworzy hostel dla homoseksualistów

Posted by Marucha w dniu 2021-02-24 (Środa)

Władze Warszawy rozpisały konkurs na prowadzenie całodobowego schroniska dla osób należących do mniejszości seksualnych. W ten sposób prezydent Rafał Trzaskowski zamierza zrealizować swoje zobowiązania wobec ruchu tęczowych aktywistów, które zawarł w podpisanej przez siebie „Warszawskiej Deklaracji LGBT+”.

Jako pierwsze o rozpoczęciu konkursu poinformowało stowarzyszenie „Miłość Nie Wyklucza”. Przypomniało jednocześnie, że gospodarz stołecznego ratusza na początku swojej kadencji, czyli na jesieni 2019 roku, złożył podpis pod „Warszawską Deklaracją LGBT+”. Zobowiązał się w niej do spełnienia szeregu postulatów podnoszonych przez ruchy dewiantów seksualnych.

Przedstawiciele wspomnianego stowarzyszenia są więc niezwykle zadowoleni, że Trzaskowski zaczął realizować swoje zobowiązania. Ich zdaniem „sytuacja osób LGBT+ w Polsce i w Warszawie jest naprawdę zbyt trudna [! – admin], żeby obstawać przy fasadowych i czysto wizerunkowych działaniach”. Na jesieni ubiegłego roku prezydentowi stolicy zarzucano bowiem brak aktywności w tym zakresie.

Teraz według wiceprezydent Warszawy Aldony Machnowskiej-Góry, rozstrzygnięcie konkursu przyniesie homoseksualistom wiele korzyści. Pomocą będą więc objęci przedstawiciele mniejszości seksualnych, którzy „musieli opuścić dom lub zostali z niego wyrzuceni”. Zwycięzca konkursu w postaci organizacji pozarządowych otrzyma tym samym do dyspozycji miejski lokal, aby w nim zorganizować hostel.

Na podstawie: polsatnews.pl.
http://autonom.pl

Ciekawe, jaki potworny rejwoch by powstał, gdyby otworzono w Warszawie hotel dla nie-homoseksualistów.
Admin

Komentarzy 12 do “Warszawa otworzy hostel dla homoseksualistów”

 1. bronek said

  Kiedyś był w Warszawie taki łuk w kolorze tęczy – teraz poszli dalej w koleniu Warszawiaków w oczy.

 2. jok said

  Zaden hotel raczej nie odmówi wynajęcia pokoju 2 facetom. W tzw. hotelach pracowniczych, nawet czasem po 4 w pokoju :).
  Czyli nie ma dyskryminacji. Teraz pojawia się dyskryminacja w postaci wyróżnienia z tytułu „rodzaju miłości”.
  Czy nie obawiają się stygmatyzacji? 🙂 Wszak ci co zamieszkają, będą się deklarować.
  Zapewne trzeba będzie tam trzymać w pobliżu iluś policjantów, by „chronilil” mieszkanców i polowali na cośtamfobów

  Oczywiście, prócz ostatniego zdania, to moje gorzkie żarty.

  Zapewne będzie tam darmowe lub półdarmowe zamieszkanie, służące m. in. do przeprowadzania prowokacji różnego typu, utzymywane przez podatnika, dla homos z „niedobrych” krajów – tj. z kraju nad Wisłą, pewnie jakichś wschodnich czy subsaharysjskich itp krajów. W częśći hostelowej. W częsci niehostelowej – zapewne siedziba dla jakichś „organizacji”

 3. jok said

  A co z nieistniejącą już chyba dawno „Alhambrą”. Ja wiem, że to było wielkościowo – używając porównań – jak kajak, a dzisiejsze „potrzeby” są jak pancernik Potiomkin.
  No ale może przydzielić lgcośtam, ten cały budynek w Alejach, J, gdzie była Alham, o ile jest w gestii władz miejskich, no i o ile nie został lub ma być „zwrócony” organizacjom/ludziom z the nacji, tej na ż 🙂

  Mój znajomek – absolutny hetero wyjaśnię 🙂 – kiedyś tam czy tylko w okolicy, z kims się miał spotkać/czy wszedł/czy byli w mieszanej płciowo trójce, jakoś tam znalazł, w czasach tzw. PRL.
  Milicja, która wtedy tak się też zwała – jak się później okazało – prowadziła śledztwo w sprawie jakiegoś zabójstwa wśród the homos. Kolegę zatrzymano, przesłuchujący milicjonerzy pytali m.in. czy ma dziewczynę i zwracali się do niego per „dziubdziusiu” :). To se ne wrati…:)

 4. I*** said

  Admin – rejwoch?

  Oj, zrobi się rejwach… :)))

 5. bryś said

  Jak będą sprawdzać czy ktoś jest piii….?

 6. JW said

  W sumie nie ma tego złego. Na swój sposób cwele zamkną się w swego rodzaju getcie i nie będą siały zgorszenia wśród zdrowych. Poza tym niedobre, nietolerancyjne homofoby będą miały ułatwione zadanie, bo zawsze będzie wiadomo, gdzie wybrać się na polowanie.

 7. Zbyszko said

  Czy będzie w tym hostelu oddział hospicjum dla chorym na AIDS i inne groźne choroby zakaźne szerzące się w tych środowiskach?, Czy będą tam zastosowane jakieś środki sanitarno-epidemiologiczne? Czy w związku z tym, minister zdrowia ogłosi w pobliżu tego siedliska chorób w jednym miejscu, jakieś strefy np czerwone, albo przynajmniej żółte? Czy będą tam obowiązywały obowiązkowe szczepienia?, bo jest to bardzo uzasadnione, bo jeżeli ktoś ma rocznie średnio ok 70 partnerów a rekordziści nawet kilkaset i wszyscy uprawiają seks analny, urynowy, fekalny (tarzanie się w kale) itd, itp to bez mikroskopu można stwierdzić w 100%-ach, że będzie ten hostel siedliskiem wszystkich chorób zakaźnych (i nie tylko) na świecie, bo pewnie wejdzie ten hosstel do światowej sieci wymiany wszelkiego robactwa i bakterii i wirusów istniejących na tym świecie. Przecież oni wszyscy będą po tej wolnej miłości, wychodzili na miasto, dotykali klamek kawiarni, urzędów itd, będą metodą kropelkową rozsiewali to całe robactwo, tych wszystkie baterii i wirusów…Oczywiście statystyki medyczne nie będą widziały żadnego związku tego draństwa, ze wzrostem zachorowalności na różnorakie choróbska! SKANDAL!!!
  CO NA TO MINISTER ZDROWIA I MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH?
  Już swoje obawy podpieram medycznymi raportami :
  https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/

  Obejrzyjmy sobie piękny film o robactwie wewnątrz… ludzi :
  .https://www.youtube.com/watch?v=_ViT4vkQNRA

  Osoby odpowiedzialne za tolerowanie, promowanie a nawet ułatwianie (także poprzez budowę takich hosteli) powstawania tego bardzo poważnego zagrożenia zdrowia nie powinny być ścigane przez prokuraturę?
  Gdzie tu są jakieś służby, czy służby w ogóle widzą to zagrożenie jakie niesie to promowanie teraz, tego poważnego zagrożenia, jakie niesie ze sobą ten cały ruch LGBT?!

 8. AlexSailor said

  Na podstawie prawa obowiązującego w Polsce można skazać twórców tego przybytku za malwersację publicznych pieniędzy w związku z dyskryminacją zabronioną przez konstytucję.
  Obecne władze jednak palca na nich nie podniosą.

 9. Bezpartyjna said

  Oj Panie Zbyszku, przecież unym przede wszystkim zależy na tym aby Polacy śmiertelnie chorowali i demoralizowali się na potęgę a wszelkie koszty są wliczone w podatki obywateli nieszczęsnego kraju.

 10. I dobrze na dobry początek. W każdym mieście powinni coś takiego uruchomić i to dla wszystkich samodyskryminujących się ulicznie pci. Na wsjakij słuczaj niechaj są w wiadomych miejscach.

 11. Zbyszko said

  Bezpartyjna @9
  już nawet nie wspominam o smrodzie, jaki stamtąd będzie się roznosił na miasto. Przecież oni tam z całą pewnością będą wietrzyć te smrody po tych orgiach do otoczenia. Ciekawe, czy prezydent Warszawy postawi sobie ten hostel przy placu zabaw, gdzie bawią się jego dzieci, albo chodzą do szkoły?!

  Czy w ramach równości, nie powinien prezydent Warszawy postawić utrzymywany przez miasto hostel dla ludzi normalnych?, przecież ludzi normalnych jest chyba ze 100 razy więcej, więc i tych hosteli powinno być 100 razy więcej.
  PANIE PREZYDENCIE, GDZIE TU JEST TA RÓWNOŚĆ!!!!???

  PANIE PREZYDENCIE! GDZIE TU JEST TROSKA O ZDROWIE WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH LUDZI???!!!! CZY KOSZTEM „DOBREJ ZABAWY” MARGINESU MOŻNA NARAŻAĆ CAŁE SPOŁECZEŃSTWO NA CHOROBY ZAKAŹNE I EPIDEMIE!!!!???

 12. Anna Zalas said

  Hotel ? Chyba zamtuz !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: