Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Do Internetu wyciekła lista dzieci porwanych i torturowanych dla wydobycia z nich adrenochromu dla elit. Czy to szalona teoria spiskowa czy może coś więcej?

Posted by Marucha w dniu 2021-02-25 (Czwartek)

Temat porywania i znęcania się nad dziećmi, by wydobyć z nich narkotyk o nazwie adrenochrom, który potem jest wykorzystywany przez celebrytów, polityków i miliarderów, powraca co jakiś czas nieśmiało, choć problem jest gigantyczny i zbyt wielu ludzi zamiata go pod dywan.

Być może właśnie otrzymaliśmy jeden z najlepszych dowodów na to, że mamy do czynienia z prawdziwym, przerażającym procederem, a nie fake news’em.

Zdemoralizowane elity tego świata, mają przyjmować bardzo silny narkotyk, zwany adrenochromem, ponieważ posiada on między innymi właściwości odmładzające. Można go zdobyć innymi metodami, ale ponoć najwyższą jakością cechuje się substancja uzyskiwana z dzieci, które w czasie tortur, wytwarzają dużo adrenaliny. Adrenochrom jest właśnie produktem metabolicznym adrenaliny.

Pewna osoba z Niemiec, zamówiła w serwisie Amazon pendrive’a, na którym z jakiegoś powodu (może przypadkiem), znalazły się dokumenty potwierdzające, że dochodzi do porwań dzieci, z których potem wydobywa się tę substancję.

Raporty, które znalazły się na tym nośniku danych, zawierają listy z nazwami odpowiednich tajnych ośrodków, osadzonych w nich dziecięcych ofiar, wraz z ich imionami, nazwiskami, datą urodzenia, wiekiem, krajem pochodzenia, grupą krwi, liczbą miesięcy przetrzymywania do tej pory, jakością pobranego adrenochromu wraz z jego dzienną ilością, ryzykiem samobójstwa oraz planowanym „terminem unieszkodliwienia” ofiary. Rzekomo od około 12 roku życia jakość adrenochromu spada, a dziecko staje się bezużyteczne, więc trzeba je „zutylizować”.

Dla wielu uwięzionych dzieci, „data unieszkodliwienia” przypada na rok 2021 lub 2022. Przy założeniu, że dokument jest autentyczny, mamy jasny dowód na terminy planowanych morderstw porwanych. Niektóre z nich zostały uwięzione i poddane torturom, gdy miały zaledwie trzy lub cztery lata.

Informacje na temat szokującej zawartości pendrive’a, zostały przekazane niemieckiemu blogerowi Dirkowi Schäferowi, który należy do alternatywnych mediów i zajmuje się tego typu tematami. Nawet gdyby był to fake news, pozostaje pytanie, kto go tworzy i jaki ma w tym interes?

Naprawdę bardzo podejrzane jest to, że media głównego nurtu tak ignorują tę sprawę lub z definicji, klasyfikują ją jako brednie. W tle jest olbrzymi dramat tysięcy dzieci, poddawanych zbrodniczym działaniom ludzi, których bezkarność oraz nietykalność z racji piastowanych wysokich pozycji w społeczeństwie, pozostawia niewielkie pole manewru każdemu, kto chciałby ten temat nie tylko nagłośnić, ale także zakończyć raz na zawsze tę makabryczną działalność.

Marcin Kozer
https://zmianynaziemi.pl

Tysiące, a może dziesiątki tysięcy zaginionych dzieci, gdzieś się muszą podziać. Tylko tyle wiem.
Admin

Komentarze 23 do “Do Internetu wyciekła lista dzieci porwanych i torturowanych dla wydobycia z nich adrenochromu dla elit. Czy to szalona teoria spiskowa czy może coś więcej?”

 1. Zbyszko said

  Panie Gajowy, resztki tych milionów już dzieci, które zostały porwane, po tych wszystkich torturach są przerabiane w… w „naszych masarniach”… Mówił o tym rabin Finkelsztain

 2. https://www.steeltruth.com/home?wix-vod-video-id=a18d96d98a0146ae945c79c5491c27a4&wix-vod-comp-id=comp-kl5lh1zq

  https://www.facebook.com/MissouriMissing/posts/10156147655846082 (pierwsze dziecko z listy?)

  https://www.pch24.pl/handel-dziecmi-i-kradzieze-noworodkow–cala-prawda-o-szwedzkich-adopcjach-zagranicznych,82217,i.html

  ___________________________________________

  Czekamy na listę popaprańców. Listę w dłoń i bagnet na broń!

 3. https://peopletalk.ru/article/ubijstva-detej-radi-eliksira-molodosti-dlya-zvezd-razbiraemsya-v-teorii-zagovora-ob-adrenohrome/

 4. https://super.ru/l/adrenowhat_the_hell_is_that

 5. https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1860870/pub_5cde0acc3dd73100b37ea537_5cdee4b23f91de00b373ee37/scale_1200

 6. Adrem said

  Tak jest od początku najazdu i stworzenia hybryd.
  To sposób odżywiania tych hybrydowych istot.
  Dlatego tyle tego jest.

 7. mariola said

  dobrze, bardzo dobrze ,że wypłynął ten „temat”
  dziękuję
  obejrzałam , posłuchałam
  teraz wiem , że jest to walka o mnie o ciebie o nas

 8. Piskorz said

  re 8 B. dobra uwaga.

 9. Piskorz said

  !!! Polecam statystyka.policja.pl I komentarz pod rubryką zaginione dzieci . Oddzielna tabela zaginione osoby dorosłe…ps W połowie lat „80 w kraju ginęło około 5/5,5 tys osób rocznie..A teraz..?! Wielkość nie uwzględnia wszystkich zaginięć, bo jest tzw. ciemna liczba /tzn przypadki nie zgłoszone./.

 10. Zbyszko said

  Hulajdusznik @5 jak tylko będę miał dostęp do moich płyt, to wszystkie The Beatles, The Rolling Stones, Led Zeppelin itd ostentacyjnie będą połamane a okładki podarte i wrzucone do śmietnika

 11. NICK said

  Dziś nie jestem w stanie tego komentować.
  Poszukajcie we annałach Gajówki.
  Boże… .
  Biedne wszystkie… .

  Biedni?
  Rodzice?

  Rodzice?
  (…)

 12. https://marucha.wordpress.com/2020/12/30/porwania-dzieci-i-rytualy-satanistyczne/

 13. D-T said

  Przy współudziale łże-mediów burek na łańcuchu ma mocniejszych obrońców niż człowiek. Gwiazdorzy w telewizyjnych show rozczulają się nad losem krówki stojącej w oborze, przy całkowitym milczeniu w kwestii bestialstwa stosowanego wobec dzieciaczków. Co spowodowało u społeczeństwa tak wielką znieczulicę na krzywdę bliźniego?
  Nie podoba mi się nazywanie zwyrodnialców elitą. Co trzeba mieć pod czaszką by pastwić się nad bezbronnym dzieckiem? Czy taki oprawca wraca sobie po „pracy” do domu i przytula własne dzieci?
  Chyba jestem już za stary, i nie nadążam za tendencjami tego świata…

 14. https://marucha.wordpress.com/2019/10/05/zydowski-terror-we-francji-przypadek-alaina-sorala/#comment-858650

 15. Maverick said

  Wszyscy czołowi lucyferianie spożywają ten pierwiastek boży dający życie czyli adrenochrom, stąd tyle porwań dzieci i ich zaginięć. Wmieszane w to są całe elity i mają też na siebie haki, składają też tajne przysięgi i tak powoli realizują swoje lucyferiańskie cele w zniszczeniu w nas duszy, czy wolnej woli. To corona wirusowe szczepienie to kolejny etap tych planów, aby z ludzi uczynić posłusznych i pozbawionych emocji niewolników. Pamiętcie jak zachowywał się Trump po otrzymaniu takie zastrzyka gdy stwerdzono u niego infekcję corona- świruska? Gadał w samych superlatywach o szczenionce i tak mu deklowało w czaszce że stał 5 minut na balkonie salutując helikopterowi.

 16. To jest nieuniknione, jeżeli ludzkość ma przetrwać. I nie trzeba nikomu objaśniać, kogo taka kara dosięgnie.

 17. . said

  D T @

  Dla nich to nie są dzieci. Oni tylko siebie uważają za ludzi.

 18. NICK said

  Kombinat buduje.
  You tube

  https://www.bing.com/videos/search?q=wojenka&docid=608048502064155840&mid=8CE9FFFCF2140C8CFA908CE9FFFCF2140C8CFA90&view=detail&FORM=VIRE

 19. wywrotowiec said

  Wielokrotnie pisano o tym lata temu,ze celebryci podipsuje pakty z diablem i tym podobne zamian maja slawe i pieniadze,wielokrotnie rozni celebryci mniej lub bardziej jawnie wypowiadali sie na ten temat,prada jest rowniez to,ze rocznie wg roznych statystyk na swiecie gina wrecz miliony dzieci czesto bez sladu czyli nigdy sie nie odnajduja,wiec wniosek prosty-to musi byc cos na rzeczy problem tylko w tym ,ze skala tego zbydlecenia i skala problemu poraza i niestety wiekszosc ludzi nigdy nie uwierzy w to podobnie jak kilkanascie at temu nikt czyt.wiekszosc spoleczenstwa nie wierzyla,ze ksiadz moze byc pedofilem.To po prostu burzylo i burzy wszelki porzadek rzeczy,reguly egzystencji,prawa ludzkie oraz po prostu humanizm.
  hitlerowcy , ukraincy ( z malej litery)a przed nim tez dzialo sie w historii swiata pokazali nie ograniczona skale okrucienstwa do jakiej moze sie posunac no kto? szatan ( z malej litery ).
  Karma spi?

 20. . said

  jaka ku#wa karma? Każdy katolik wie, że tego nie ma. A non stop gdzieś na forum jakich hooy gada o karmie. Nie ma tego ku#wa!!!!!!!

 21. Przemysław Jakub said

  Warto przytoczyć tutaj jedną rzecz. Skoro artykuł jest o adrenochromie, to temat tyczy się tych degeneratów, których Kubrick pokazał w swoim ostatnim filmie. W kulminacyjnej scenie z rytuałem

  odtwarzany jest utwór pt. Masked Ball. Brzmi przerażająco, ponieważ prawdopodobnie jest to prawdziwy chorał satanistyczny. Jego słowa to tekst ortodoksyjnej pieśni, śpiewanej po rumuńsku na wspak, zgodnie z przekazami Aliestera Crowleya. Tutaj wersja chorału śpiewana tekstem normalnym, nie odwróconym:

  Lucyfer to małpa Pana Boga, więc jego wyznawcy nie są w stanie nic stworzyć swojego. Potrafią tylko przerabiać liturgię Msxy śeiętej, robiąc z niej karykaturę, gdzie dokonuje się na nich, wspomnianych wcześniej, zbrodni typu perwersyjne orgie, czy składanie ludzi w ofierze, wampiryzm i kanibalizm, itp. z udziałem niewolników i niewolnic, którymi najczęściej są małe dzueci, porywane z domów dziecka, czy też odbierane siłą normalnym rodzinom.

 22. Przemysław Jakub said

  Przepraszam za błędy w pisowni.

Sorry, the comment form is closed at this time.