Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Nawalny nie jest „więźniem sumienia”, bo krytykował imigrację

Posted by Marucha w dniu 2021-02-25 (Czwartek)

Amnesty International odebrało Aleksiejowi Nawalnemu status „więźnia sumienia”. Wszystko za sprawą dawnych poglądów rosyjskiego opozycjonisty, który miał dopuścić się „mowy nienawiści” i „nacjonalistycznej retoryki”.

Warto bowiem przypomnieć, że Nawalny regularnie uczestniczył w „Ruskim Marszu” organizowanym w Dzień Jedności Narodowej.

Jedna z największych organizacji „praw człowieka” przekazała, że rosyjski opozycjonista, skazany niedawno na pobyt w kolonii karnej, nie będzie już traktowany jako „więzień sumienia”. Kilkanaście lat temu miał bowiem wypowiadać poglądy sprzeczne z definicją przyjętą przez Amnesty International. Sama organizacja podjęła swoją decyzję po wewnętrznej dyskusji.

Na początku kariery politycznej, Nawalny nie ukrywał szczególnie swoich poglądów na temat imigrantów z Azji Środkowej i Kaukazu. Nazywał ich nawet „karaluchami” i wzywał do ich „zgniecenia”. Był krytykiem imigracji nawet wówczas, gdy w 2013 roku ubiegał się o stanowisko mera Moskwy. Rosyjskiemu prezydentowi Władimirowi Putinowi wielokrotnie zarzucał zresztą szerokie otwarcie granic dla obcokrajowców.

Co więcej, Nawalny przez kilka lat był regularnym uczestnikiem „Ruskiego Marszu”, czyli cyklicznej demonstracji ruskich nacjonalistów organizowanej w rocznicę wypędzenia Polaków z Kremla. W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”, udzielonym jesienią 2019 roku, twierdził natomiast, że Rosjanie i Ukraińcy są jednym narodem.

Na podstawie: reuters.com
http://autonom.pl

Przypominamy, że Nawalny został skazany za przestępstwo defraudacji, a nie za poglądy polityczne. Ale to zbyt trudne do zgłębienia przez Amnesty.
Admin

Komentarzy 6 do “Nawalny nie jest „więźniem sumienia”, bo krytykował imigrację”

 1. Grace said

  Miejmy nadzieje ze to juz koniec Nawalnego. Zdrajca Rosji za USA $$.

 2. WI42 said

  @Admin: „Przypominamy, że Nawalny został skazany za przestępstwo defraudacji, a nie za poglądy polityczne. Ale to zbyt trudne do zgłębienia przez Amnesty.”

  Amnesty nic nie zgłębiało, wydało opinię wg. potrzeb w tym przypadku wysłano sygnał, że Nawalny jest już „zużytym materiałem”. Gdyby było inaczej byłby „więźniem sumienia” nawet gdyby popełnił jakiekolwiek przestepstwa jak np. Chodorkowski zamieszany w sprawy „usuwania wielu konkurentów”.

 3. jok said

  Ze względu na to, że wciąż podejrzewam go o nierosyjskie 🙂 korzenie, to widać, że bładził z pozycji ściśle ż-munowych na ż-syjowe z symulacją romansu z rosyjskością – tak mi to wygląda…..

 4. jok said

  Coś się musiało stać albo …. nie ma to żadnego znaczenia.
  Tzw. Zachód i tak będzie popierał Nawala, a pogrożona mu paluszkiem – choć jakąś zagrywkę taktyczną w jakimś celu, tu jednak widać.

  W przeszłości odebrano ten status „więźnia sumienia” – jak czytam- ukochanemu wszak przez „słusznie myślących wrażliwców” Nelsonowi Mandeli w latach 60-ch, chyba za wezwania do „zwalaczania siłąi”…

 5. wanderer said

  „Zachod” prawdopodobnie chce sie ulozyc z Rosja

 6. Amnesty International to ŻYDOWSKA rasistowska PAJĘCZYNA wszędzie wspierający REBELIĘ organizowaną przez ŻYDÓW said

  Wszyscy najważniejsi AKTYWIŚCI tej rasistowskiej MAFII o nazwie tzw. „Amnesty International” gdy się dokładnie rozszyfrowóje ich życiorysy we wszystkich krajach to WSZYSCY najważniejsi AKTYWIŚCI są zadeklarowanymi ŻYDAMI w większości ateistami internacjonalistami płaczącymi za Komenternem z małym odsetkiem judaistów, którzy są tam „wtyczkami” syjonistycznych zonistów lub mafii żydowskiej zwalczających „nacjonalizmy” z jedynym UPRZYWILIJOWANYM nacjonalizmem TYLKO żydowskim.

  Zatem wszystko się zgadza.

  Gdy ten KARIEROWICZ uzurpator Nawalny mając pochodzenie żydowskie w momencie kiedy na siłę próbował zdobyć tanią POPULARNOŚĆ w Rosji usiłując WYKOŻYSTAĆ do tego pochody lub marsze rosyjskich nacjonalistów w Rosji, to wg. aktywistów żydowskiej mafii tzw. ” Amnesty International” przekroczył żydowską „czerwoną linię” i dlatego Nawalny dostał od nich KOPA w srakę . . .

Sorry, the comment form is closed at this time.