Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  maxi o Co się stanie po referendum w…
  Emilian58 o Korzenie ukraińskiego neonaziz…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Rząd zdelegalizował przyłbice oraz chusty i nakazał wszystkim dusić się maskami chirurgicznymi lub FFP2

Posted by Marucha w dniu 2021-02-25 (Czwartek)

[Rząd może gówno nakazać, jeśli nie zostało to opublikowane w Dzienniku Ustaw – admin]

Masz problemy z oddychaniem nosząc maseczkę? Zasłoń usta i nos np. przyłbicą ochronną. Tak sugerowało do tej pory MInisterstwo Zdrowia. Teraz ci sami urzędnicy stwierdzają, że jednak wszyscy będą się dusić i nakazali używanie wyłącznie maseczek.

Można się spodziewać, że rząd wyśle wkrótce na ulice tysiące zbójcerzy różnych typów służb, którzy poprzez terror spróbują zmusić wszystkich do tego, żeby się dusili.

Czym się różni bawełniana chusta, której noszenia zakazano od bawełnianej maseczki, której noszenie nakazano? Chyba tylko gumkami zakładanymi na uszy. Od soboty tylko maseczki będą akceptowalnym sposobem zakrywania twarzy i nosa. Stosowane dotychczas przyłbice i chusty zdaniem rządzących okazały się niewystarczające, bo ich zdaniem „są nieskuteczne”.

Oznacza to, że przez rok dopuszczano do szerzenia się epidemii pozwalając stosować zupełnie nieskuteczne przyłbice lub inne zamienniki. Należałoby ustalić dlaczego i kto do tego dopuścił pod kątem odpowiedzialności karnej wynikającej z art. 165 KK.

Poza tym prestiżowy magazyn Lancet opublikował niedawno wyniki badań naukowców, z których wynika, że maski i maseczki nie mają żadnego wpływu na transmisję wirusa, więc nie chronią przed zakażeniem. Zdjęcie poniżej przedstawia maseczkę z klasy ochronnej FFP2. Nosił ją czeski górnik przez dwie godziny. Pył węglowy ma wielkość ok 850 mikrometrów a koronawirus ma ok. 100 nanometrów. [A co to  za różnica dla „wykrztałconych”? Nanometr, mikrometr czy milimetr… – admin]

Wirusy są zatem 8 tysięcy razy mniejsze od pyłu! Jak to szczerze przyznał były szef Sanepidu Jarosław Pinkas – maseczki mają przypominać o epidemii i tworzyć emocjonalne zapotrzebowanie na szczepienie. Sęk w tym, że przyjęcie tych niewystarczająco sprawdzonych preparatów nie powoduje braku obowiązku ujstawowego duszenia się zamiast oddychania.

Od kilku tygodni rządzący wbijają nam do głowy opowiastki o strasznych nowych mutacjach koronawirusa, sugerując, że tylko maseczki pomogą nam opanować epidemię. Nakazano zatem noszenie masek wszystkim i wszędzie. Potrzebę tą uzasadniono wzrastającą ilością pozytywnych testów RT PCR nazywanych przez polityków partii rządzącej „zarażeniami”.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni odnotowujemy dzienny wzrost liczby zakażonych osób. Dziś mamy 12 146 nowych potwierdzonych zakażeń koronawirusem. Przekroczyliśmy barierę 10 tys. – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski

MInister zapomniał tylko dodać, że 15 lutego liczba wykonanych testów wyniosła 22 500, a liczba pozytywnych wyników wynosiła wtedy 2543. Już 20 lutego liczba testów RT PCR wykonanych w naszym kraju wyniosłą 50 500, a liczba pozytywnych przypadków określono na 8510. Tymczasem dzisiaj, tj. 24 Iutego, liczba testów wyniosła 61 800, a liczba pozytywnych przypadków 12 146.

Gdy do tego dodamy, że niewiadoma ilość pozytywnych testów była fałszywie dodatnia na skutek nadmiernego wzmocnienia próbki z wymazu, dochodzimy do konkluzji, że wcale nie mamy więcej „zakażeń” tylko mamy znacząco więcej testów, tak jakby rząd potrzebował podrasować dane, aby uzasadnić dokręcenie śruby z obowiązkowymi szmatkami do duszenia się.

„Oczywiście nie zabraniamy przyłbic w ogóle, mogą być stosowane obok założonej maseczki” – stwierdził Adam Niedzielski

Cynizm obecnej władzy bije już wszelkie rekordy. Łaskawcy pozwalają nam chodzić w przyłbicy o ile dodatkowo będziemy się dusić szmatką albo maską z tworzyw sztucznych.

Nadal pozostaje kompletnie irracjonalny nakaz paradowania w kagańcach na świeżym powietrzu. Nikt nie wie po co utrzymywany jest taki poziom dolegliwości dla społeczeństwa. Nawet lekarze doradzający premierowi Morawieckiemu twierdzą publicznie, że sugerowali nakazanie używania szmatek tylko w pomieszczeniach. Mimo to nie ma mowy o rozluźnieniu restrykcji w tym zakresie. Wręcz przeciwnie można się spodziewać, że wkrótce rozkręci się terror i policjanci znowu będą się ganiać z niezamaskowanymi obywatelami usiłując wlepić im jak najwięcej mandatów.

Jeśli wierzyć rządowym statystykom mamy obecnie ponad 1,5 miliona zaszczepionych, a mimo tego przy tych wszystkich rachitycznych działaniach PiS wciąż obserwujemy wzrosty tak zwanych „zakażeń”. Oznacza to, że ani lockdown, ani dystans, ani dezynfekcja, ani maseczki, ani tym bardziej szczepienia, nic nie dają.

Jedyne o co chodzi to o tresurę społeczeństwa i celowe zbankrutowanie określonych branż wytypowanych do likwidacji wraz z tak zwaną klasą średnią. Mamy wszyscy czuć się i zachowywać jak niewolnicy ewentualnie króliki doświadczalne Big Pharmy.

https://zmianynaziemi.pl/

Komentarzy 21 do “Rząd zdelegalizował przyłbice oraz chusty i nakazał wszystkim dusić się maskami chirurgicznymi lub FFP2”

 1. Marcin said

  Robią z ludzi idiotów jak chcą i kiedy chcą.
  Bo mogą.

 2. Zbyszko said

  Noszone przez długi czas te chirurgiczne maseczki zakrywające usta i nos zdały egzamin, tzn ludzie padali z niedotlenienia (szczególnie starsi, którzy sami muszą robić zakupy), więc należy ich noszenie jeszcze bardziej uszczelnić…
  Oj… gniew ludu, to by było dla nich najlepsze co by ich mogło spotkać, bo być może Pan Bóg policzyłby im to jako pokutę odbyta już tu na tej nędznej Ziemi…
  Pan Bóg jest miłosierny, ale jest także sprawiedliwy i jak powiedział w „Orędziach na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły” :” Moje miłosierdzie, nie przewyższa Mojej sprawiedliwości”…
  Nie chciałbym być w ich skórze

 3. bryś said

  Przecież to się już ciągnie od roku. I kto powiedział że sie kiedykolwiek skończy? Ktoś wrzucał ostatnio śmieszny link z sugerowanymi kolejnymi nakazami.

  Maski sa nakazywane na za=ewnątrz tylko w 4 krajach europy: polska, włochy, i cos jeszcze. Można sprawdzić.

 4. osoba prywatna said

  Chris Sky na lotnisku Pearson w Toronto odmawia wykonania testu | Polskie napisy

 5. Ile krwi już przelali Polacy, żeby było normalnie? … NIC? … To normalnie nie będzie.

 6. osoba prywatna said

  Z filtra.

  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/maseczka-dla-mechanikow.jpg?itok=HR_4wqDP

 7. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Ciekawe jak by to można zagrać w Polsce na lotnisku. Czy są podobne prawa w Polsce do których on się odwołuje ?

 8. Isreal said

  ad5
  przelali i to o wiele za dużo …..
  i niemal za każdym razem nie było później normalnie ….

 9. UZA said

  „Noszone przez długi czas te chirurgiczne maseczki zakrywające usta i nos zdały egzamin, tzn ludzie padali z niedotlenienia (szczególnie starsi, którzy sami muszą robić zakupy), więc należy ich noszenie jeszcze bardziej uszczelnić…”

  Też myślę, że o to im chodzi. Ciekawe, że wyszczepieni seniorzy, też się muszą dusić. Być może to kolejny etap wytwarzania „emocjonalnego zapotrzebowania” na szczepionki. Niejaki Gut obwieścił ostatnio, że pandemia się skończy, jak wszystkich starych wyszczepią. Pewnie liczą na to, że udręczeni współobywatele, zwłaszcza członkowie rodzin, będą siłą wlekli opornych do „szczepień”, w nadziei, że może wtedy władza łaskawie pozwoli im oddychać. Oczywiście, że nie pozwoli, bo już będzie siódma fala i czternasta mutacja (gujańska, laotańska czy marsjańska) albo jakiś inny SPARS, może nawet EBOLA. Przecież samozwańczy właściciele Ziemi zapowiedzieli, że ma być 500 000 000 – ukatrupienie tych paru staruszków nie wystarczy. Jak to już bywało, ojcobójcy i matkobójcy nic nie zyskają – zostaną także ubici (choć w dalszej kolejności) i jeszcze dusze stracą.

 10. . said

  Chodzi o poniżanie gojów. Żeby wyglądali jak niewolnicy.

 11. Piskorz said

  re art „Oczywiście nie zabraniamy przyłbic w ogóle, mogą być stosowane obok założonej maseczki” – stwierdził Adam Niedzielski”….ty piździelcu, nie ośmieszaj siebie i innych…Może na łeb jeszcze jedna maseczka.?! Ci ludzie wieczorem z tymi czarnymi naryjcami wyglądają jak bandyci gotowi do- skoku na bank.!

 12. Carlos said

  dopoki goje pozwalaja sobie zakladac kagance ,nic sie nie zmieni

 13. zofia said

  Policja w akcji!


  Bezradnosc Zaden policjant nie chce podawac nazwiska

 14. zen said

  Kaganiec, który każą nosić syjo-psychole ma przypominać heksagram noszony przez Żydów w czasie wojny, mylnie nazwany gwiazdą Dawida – nie ma czegoś takiego jak gwiazda Dawida.

  https://www.gloria.tv/post/GSUrfy8QLHdG12HpmzD1EKFg6

 15. D-T said

  Ale najlepszym dowcipem jest jednak stwierdzenie że to „rząd przewiduje kolejny szczyt pandemii„.
  Nie trzeba chyba dalszych wyjaśnień na temat sprawstwa…
  Wirusolodzy 🔬 nie wiedzą, ale rząd wie…

 16. Lily said

  Re 13; Zofia
  „ZWYCIEZYCIE,bo jestescie ZJEDNOCZENI”.
  Jaroslaw K, na Majdanie w Kijowie do swoich.
  W III.R.P, natomiast DZIEL i RZADZ.
  Na podzielonej Ziemi,rzadzi TEN, co MA MEDIA.
  TVP, i inne pro-Kaczynskie, plus Torunskie.

 17. revers said

  jak to wyglaadala piketa anty lockdownowa w Wroclawiu, z de.med.Martynowska zawieszona przez Izbe Lekarska w prawach lekarza.

 18. wywrotowiec said

  Przypomne tylko,ze neurobiolodzy alarmuja,ze noszenie maski powoduje wczesniejszego alzheimera i tym podobne z powodu permamentnego niedotlenienia – dlugu tlenowego.

 19. Piskorz said

  re 15 że to „rząd przewiduje kolejny szczyt pandemii””…super bezczelne ścierwa. Słów brak…to, że oni przewidują…to- wszystko jasne teraz. Zresztą przedtem też było..

 20. . said

  Piskorz @

  No to zrobię prowo. Ubiorę ten namordnik a na niego kominek albo szal i wypi-lę na miasto czekając na pierwszy patrol poyebów. Zobaczymy co będzie. Pewnie będę musiał biegać po sądach albo płacić. Oszuści k. jego mać. I to wszystko bezprawnie. Ale co tam, że nie weszło ustawą i że niezgodne z konstytucją. Wszystkim można za nic doyebać.

 21. Ad. 8

  A nie nie… 🙂 To ktoś inny przelewał ich krew. Wiodąc ich za nos.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: