Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Robert o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  UZA o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Olo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  Olo o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  wewewe o Reminiscencje z niedzieli covi…
  wewewe o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Leo o Rosja: odizolowanie Runetu od…
  I*** o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Dziadzius o Sosnowe zdrowsze, dębowe trwal…
  Zenon_K o Wolne tematy (52 – …
  NC o Czy pan profesor Rafał Broda s…
  Piskorz o Wolne tematy (52 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena „holokaustu” przez Czerwony Krzyż

Posted by Marucha w dniu 2021-02-25 (Czwartek)

Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był oszustwem

Official records from International Red Cross prove „holocaust” was a fraud
>http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/06/official-records-from-international-red.html

Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w „obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301.

Nie zginęło 6 mln Żydów: to twierdzenie było całkowitą fabrykacją*

Zeskanowany obraz raportu Oficjalnej Całkowitej Liczby Zgonów od Międzynarodowego Czerwonego Krzyża.

Przez wiele lat Żydzi mówili całemu światu, że 6 mln z nich było systematycznie mordowanych w niemieckich „obozach koncentracyjnych” podczas II wojny światowej. [Początkowo mówili o 16 milionach, potem o 8… – admin]

Każdy kwestionujący to twierdzenie jest zjadliwie oczerniany jako nienawistny antysemita. Kraje dookoła świata skazywały na więzienie osoby kwestionujące roszczenie o wymordowanych 6 mln.

Teraz mamy dla obejrzenia przez cały świat zeskanowany obraz oficjalnego dokumentu Międzynarodowego Czerwonego Krzyża jako dowód na to, że tzw. „holokaust” nigdy nie miał miejsca. Żydzi na całym świecie umyślnie kłamali w celu zdobycia emocjonalnych i finansowych korzyści dla siebie. Popełnili oni popełnione z pełną premedytacją oszustwo na milionach mieszkańców świata!

„Holokaust” to największe kłamstwo kiedykolwiek powiedziane. Miliony dolarów wypłacano dla „ocalałych z holokaustu” i ich potomków za coś co nie miało miejsca. Jest to umyślne, przestępcze oszustwo na skalę tak masową, że jest prawie niewytłumaczalne.

Apeluję o ściganie osób i grup, które założyły fałszywe procesy sądowe w celu uzyskania odszkodowań za holokaust i nagrody finansowe za szkody, za popełnienie celowego oszustwa w sądach. Apeluję do usunięcia wzmianek o holokauście w podręcznikach historii i materiałach edukacyjnych. Apeluję o usunięcie Memoriałów Holokaustu na całym świecie.

Już dawno to umyślne oszustwo powinno być zatrzymane, a ci którzy go dokonali postawieni przed sąd za 60 lat zjadliwych kłamstw i oszustwa finansowego.

Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena „holokaustu” przez Czerwony Krzyż

Jest jedno badanie nt. kwestii żydowskiej w Europie podczas II wojny światowej, oraz warunków w niemieckich obozach koncentracyjnych, prawie unikalne pod względem uczciwości i obiektywności, 3-tomowy Raport Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża [MKCK] o jego działalności w ciągu II wojny światowej, Genewa 1948 rok.

Ten kompleksowy materiał z całkowicie neutralnego źródła, uwzględnił i poszerzył wyniki dwóch wcześniejszych prac: Documents sur l’activité du CICR en faveur des civils détenus dans les camps de concentration en Allemagne1939-1945 [Dokumenty o działalności Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża na rzecz ludności cywilnej w obozach koncentracyjnych w Niemczech 1939-1945]

(Genewa, 1946), oraz Inter Arma Caritas: the Work of the ICRC during the Second World War [Działalność MKCK w czasie II wojny światowej] (Genewa, 1947). Zespół autorów z Frédéric Siordet na czele wyjaśnił na początkowych stronach raportu, że ich obiekt, w tradycji Czerwonego Krzyża, zachował ścisłą neutralność polityczną, i na tym polega jego wielka wartość.

MKCK z powodzeniem zastosował Wojskową Konwencję Genewską z 1929 roku w celu uzyskania dostępu do internowanych osób cywilnych przetrzymywanych w Europie środkowej i zachodniej przez władze niemieckie. Ale MKCK nie mógł uzyskać żadnego dostępu do Związku Radzieckiego, który nie ratyfikował Konwencji. Miliony internowanych wojskowych i cywilnych przetrzymywanych w ZSRR, którego warunki były znane do tej pory jako dużo gorsze, byli całkowicie odcięci od wszelkiego międzynarodowym kontaktu lub nadzoru.

Raport Czerwonego Krzyża stanowi wartość, gdyż jako pierwszy wyjaśnia uzasadnione okoliczności, w których przetrzymywani byli Żydzi w obozach koncentracyjnych, tj. jako wrodzy cudzoziemcy. W opisie dwóch kategorii internowanych osób cywilnych, Raport rozróżnia drugi ich rodzaj jako „cywilów wywiezionych na działki administracyjne (niem.: „Schutzhäftlinge”), których aresztowano z motywów politycznych lub rasowych, ponieważ ich obecność uznawano za zagrożenie dla państwa lub sił okupacyjnych” (t. 111, s. 73). Osoby te, mówi, „zostały umieszczone na tych samych zasadach jako osoby aresztowane lub uwięzione na mocy prawa powszechnego, ze względów bezpieczeństwa.” (s. 74).

Raport przyznaje, że Niemcy były początkowo niechętne kontroli przez Czerwony Krzyż w zakresie osób przetrzymywanych z powodów związanych z bezpieczeństwem, ale w drugiej połowie 1942 roku, MKCK uzyskał z Niemiec ważne koncesje. Dopuszczono go do dystrybucji paczek żywnościowych do głównych obozów koncentracyjnych w Niemczech od sierpnia 1942 roku, a „od lutego 1943 r. koncesję tę rozszerzono na wszystkie inne obozy i więzienia” (t.111, s. 78). MKCK szybko nawiązał kontakt z komendantami obozu i rozpoczął program pomocy żywnościowej, który funkcjonował aż do ostatnich miesięcy 1945 roku, za co napływały listy z podziękowaniami od żydowskich internowanych.

Obdarowywanymi przez Czerwony Krzyż byli Żydzi

Raport mówi, że „Pakowano aż 9.000 paczek na dobę. Od jesieni 1943 do maja 1945 r., do obozów koncentracyjnych wysłano około 1.112.000 paczek o łącznej wadze 4.500 ton.” (t. III, s. 80). Oprócz żywności, w paczkach była odzież i środki farmaceutyczne.” Paczki wysyłano do Dachau, Buchenwald, Sangerhausen, Sachsenhausen, Oranienburg, Flossenburg, Landsberg-am-Lech, Flöha, Ravensbrück, Hamburg-Neuengamme, Mauthausen, Theresienstadt, Auschwitz, Bergen-Belsen, do obozów w pobliżu Wiednia w Europie środkowej i południowych Niemczech. Głównymi ich odbiorcami byli Belgowie, Holendrzy, Francuzi, Grecy, Włosi, Norwegowie, Polacy i Żydzi bezpaństwowi.” (t. III, s. 83).

W trakcie wojny, „Komitet był w stanie przesłać i rozpowszechnić w formie pomocy humanitarnej, ponad 20 mln franków szwajcarskich, zebranych przez żydowskie organizacje społeczne na całym świecie, w szczególności przez American Joint Distribution Committee z Nowego Jorku.” (t. I, s. 644). Tej ostatniej organizacji rząd niemiecki pozwolił utrzymywać biuro w Berlinie, aż do chwili wejścia Ameryki do wojny. MKCK skarżył się, że utrudnianie ich ogromnej operacji pomocy dla internowanych Żydów nie pochodziło od Niemiec, ale od mocnej blokady Europy przez aliantów. Większość zakupów pomocowych w zakresie żywności dokonywano w Rumunii, na Węgrzech i Słowacji.

MKCK szczególnie chwalił za liberalne warunki, jakie panowały w Theresienstadt do czasu ich ostatniej wizyty w kwietniu 1945 roku. Ten obóz, „gdzie było około 40.000 Żydów deportowanych z różnych krajów, był stosunkowo uprzywilejowanym gettem.” (t. III, s. 75). Według Raportu, „delegaci Komitetu mieli możliwość zwiedzenia obozu w Theresienstadt (Terezin), który był przeznaczony wyłącznie dla Żydów i był prowadzony na specjalnych warunkach. Z informacji zebranych przez Komitet, ten obóz został uruchomiony przez pewnych przywódców Rzeszy jako eksperyment… Ci ludzie chcieli dać Żydom możliwość utworzenia życia wspólnotowego w mieście, pod ich własną administracją i z niemal pełną autonomią… dwóch delegatów mogło odwiedzić obóz 6.04.1945 roku. Potwierdzili oni korzystne wrażenie nabyte podczas pierwszej wizyty.” (t. I, s. 642).

MKCK również pochwalił reżim Iona Antonescu faszystowskiej Rumunii, gdzie Komitet mógł objąć szczególną pomocą 183.000 rumuńskich Żydów, do czasu okupacji sowieckiej. Wtedy pomoc zakończono, i MKCK skarżył się, że nigdy nie udało mu się „wysłać czegokolwiek do Rosji” (t. II, s. 62). To samo odnosiło się do wielu niemieckich obozów po „wyzwoleniu” przez Rosjan. MKCK otrzymał obszerną pocztę z Auschwitz do okresu okupacji sowieckiej, kiedy wielu internowanych zostało ewakuowanych na zachód. Ale wysiłki Czerwonego Krzyża, aby wysyłać pomoc internowanym pozostałym w Auschwitz pod kontrolą sowiecką, były daremne. Jednak paczki żywnościowe były nadal wysyłane do byłych więźniów KL Auschwitz, przeniesionych na zachód do takich obozów jak Buchenwald i Oranienburg.

Brak dowodów na ludobójstwo

Jednym z najważniejszych aspektów Raportu Czerwonego Krzyża jest to, że wyjaśnia prawdziwą przyczynę tych zgonów, które miały miejsce niewątpliwie w obozach pod koniec wojny. Czytamy w Raporcie: „W chaotycznym stanie Niemiec, po inwazji w ostatnich miesiącach wojny, obozy nie otrzymywały żadnych dostaw żywności, i głód powodował coraz więcej ofiar. Sam zaniepokojony tą sytuacją, rząd niemiecki w końcu. poinformował MKCK 1 lutego 1945 … W marcu 1945 roku, dyskusje między przewodniczącym MKCK i gen. SS Kaltenbrunnerem dały nawet bardziej zdecydowane wyniki. Odtąd MKCK mógł rozprowadzać pomoc, a jeden delegat miał pozwolenie na pobyt w każdym obozie … „(t. III, s. 83).

Najwyraźniej władze niemieckie miały na celu łagodzenie tragicznej sytuacji na tyle ile mogły. Czerwony Krzyż dość wyraźnie twierdzi, że dostawy żywności ustały w tym czasie, z uwagi na alianckie bombardowania niemieckiego transportu, a w interesie internowanych Żydów protestowali 15.03.1944 roku przeciwko „barbarzyńskiej wojnie powietrznej sojuszników” (Inter Arma Caritas, s. 78). 2.10.1944 roku, MKCK ostrzegał niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych o zbliżającym się upadku niemieckiego systemu transportu, oświadczając, że warunki głodowe dla ludzi w Niemczech są nie do uniknienia.

Mając do czynienia z obszernym, 3-tomowym Raportem, ważne jest, aby podkreślić, że delegaci MKCK nie znaleźli dowodów na to, by w obozach w okupowanej Europie, była celowa polityka eksterminacji Żydów. Na żadnej z 1600 stron, Raport nie wspomina nawet o czymś takim jak komora gazowa. Przyznaje on, że Żydzi, podobnie jak wiele innych narodów w czasie wojny, znosili trudy życia i niedostatki, ale jest zupełna cisza na temat planowanej zagłady, jest obszerne obalenie legendy o Sześciu Milionach. Podobnie jak przedstawiciele Watykanu, z którymi pracowali, Czerwony Krzyż sam nie mógł cierpliwie znosić nieodpowiedzialnych oskarżeń o ludobójstwo, które były na porządku dziennym.

Jeśli chodzi o prawdziwy wskaźnik śmiertelności, Raport wskazuje, że większość żydowskich lekarzy z obozów wykorzystywano w celu zwalczania tyfusu na froncie wschodnim, tak że byli oni niedostępni gdy w obozach wybuchła epidemia tyfusu w 1945 roku (t. I, s. 204 ff) – nawiasem mówiąc, często się twierdzi, że przeprowadzano masowe egzekucje w komorach gazowych sprytnie przebranych za prysznice. Znowu Raport zawiera bezsens tego twierdzenia. „Nie tylko miejsca do mycia, ale instalacje do wanien, pryszniców i pralni są kontrolowane przez delegatów. Musieli często podejmować działania, w celu otrzymania lepszego sprzętu, naprawy lub powiększenia” (t. III, s. 594 ).

Nie wszystkich internowano

Tom III Raportu Czerwonego Krzyża, rozdział 3 (I. Żydowska ludność cywilna) traktuje o „pomocy udzielanej żydowskiej części wolnego społeczeństwa,” i ten rozdział wyjaśnia dość jasno, że w żaden sposób nie wszystkich europejskich Żydów umieszczono w obozach internowania, lecz pozostali oni, z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, częścią wolnej ludności cywilnej. Jest to w bezpośredniej sprzeczności z „dokładnością” rzekomego „programu eksterminacji,” oraz z twierdzeniem w fałszywych pamiętnikach Hössa, że Eichmann miał obsesję na punkcie aresztowania „każdego Żyda, którego mógł złapać.”

Raport stwierdza, że w Słowacji, na przykład, gdzie nadzorował asystent Eichmanna – Dieter Wisliceny, „znaczna część mniejszości żydowskiej miała pozwolenie na pozostanie w kraju, a w pewnych okresach Słowacja była traktowana jako względna oaza schronienia dla Żydów, zwłaszcza dla pochodzących z Polski. Ci, którzy pozostali na Słowacji wydawali się względnie bezpieczni do końca sierpnia 1944 roku, kiedy miał miejsce bunt wobec sił niemieckich.

Choć prawdą jest, że prawo z 15.05.1942 roku przyniosło internowanie kilku tysiącom Żydów, ci ludzie byli trzymani w obozach, gdzie warunki zakwaterowania i wyżywienia były do zniesienia, i gdzie internowani mogli wykonywać płatną pracę na warunkach niemal takich samych jak na wolnym rynku.” (t. I, s. 646).

Nie tylko duża liczba 3 mln europejskich Żydów w ogóle uniknęła internowania, ale emigracja Żydów podczas wojny trwała nadal, na ogół przez Węgry, Rumunię i Turcję. Jak na ironię, powojenna emigracja Żydów z terytoriów okupowanych przez Niemców, była także ułatwiana przez Rzeszę, jak w przypadku polskich Żydów, którzy uciekli do Francji przed okupacją.

„Żydzi z Polski, którzy podczas pobytu we Francji, uzyskali zezwolenie na przyjazd do Stanów Zjednoczonych, byli uznawani za obywateli amerykańskich przez niemieckie władze okupacyjne, które zgodziły się ponadto uznać ważność około 3.000 paszportów, wydanych Żydom przez konsulaty państw Ameryki Południowej” (t. I, s. 645).

Jako przyszli obywatele USA, ci Żydzi znajdowali się w obozie w Vittel w południowej Francji, dla amerykańskich cudzoziemców. Emigracja europejskich Żydów z Węgier, w szczególności w czasie wojny, przebiegała bez przeszkód ze strony władz niemieckich. „Do marca 1944 roku,” mówi Raport Czerwonego Krzyża, „Żydzi, którzy mieli przywilej wiz do Palestyny, mogli opuścić Węgry” (t. I, s. 648). Nawet po wymianie rządu Horthy w 1944 roku (po jego próbach zawieszenia broni z ZSRR) rządem bardziej zależnym od władz niemieckich, emigracja Żydów była kontynuowana.

Komitet otrzymał gwarancje zarówno W. Brytanii jak i Stanów Zjednoczonych,” że udzielą wszelkiego możliwego wsparcia emigracji Żydów z Węgier,” i od rządu USA MKCK otrzymał wiadomość mówiącą, że „Rząd Stanów Zjednoczonych … teraz specjalnie powtarza swoje zapewnienia, że dokona ustaleń w kwestii troski o wszystkich Żydów, którzy w obecnej sytuacji mogą wyjechać” (t. I, s. 649).

Biedermann zapewnił, że w 19 przypadkach, które przytoczył w „Did Six Milion Really Die?” [Czy naprawde zginęło 6 mln?] z Raportu MKCK na temat jego działalności w czasie II wojny światowej, oraz Inter Arma Caritas (łącznie z wyżej wymienionym materiałem), zrobił to dokładnie.

Cytat z Charlesa Biedermanna (delegat MKCK i dyrektor Międzynarodowego Biura Poszukiwań Czerwonego Krzyża) przedstawiony pod przysięgą w procesie Zundela (9-10-11-12.02.1988).

Powyższy tekst pochodzi z rozdz. IX książki „Did Six Million Really Die?”

(*) Był to pomysł rabina Wise. Przebąkiwali o tej liczbie od dawna. Około 1917 roku wyprodukowali broszury na temat tej liczby.

„Już w latach 1900, rabin Stephen Wise powiedział grupie syjonistów „jest 6 mln żywych, krwawiących, cierpiących argumentów korzystnych dla syjonizmu” (New York Times, 11.06.1900).”
Ten Wise to prawdziwa cnota. Zablokował emigrację zagrożonego europejskiego żydostwa do Ameryki północnej motywując to tym, że nowy Izrael chciał tylko rodzące ciała, a pozostałe mogły zostać spalone.

For the entire book „Did Six Million Really Die?”, click here.
>http://www.ihr.org/books/harwood/dsmrd01.html

http://thunderbay.indymedia.org/news/2005/01/18220.php

Opublikowano: 13 maja 2019, 15:18
https://www.salon24.pl

Komentarze 24 do “Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena „holokaustu” przez Czerwony Krzyż”

 1. Lolek said

  Kronika z 1948 dot. procesu załogi Auschwitz, gdzie pada liczba 300 000 ofiar różnej narodowości.
  300 000 verschiedene Nationen Opfer a nie samych Żydów

 2. Lolek said

  @ Admin
  W filmie „Ostatni etap” z roku 1947 pada wartość aż 4 500 000… (4,5 miliona)

 3. Blazkowitz said

  Miekosc naszego charakteru NAS POLAKOW robi takie problem jak ;;;kryzysy brak pracy niskie place wojny w imie sprawiedliwosci zydowskiej.Wszystkie nieszczescia jakie na nas zpadly Byly wynikiem zydowskiego spisku miedzynarodowej Finansjery. Ktora poprostu niechce POLSKI w tym rejonie Europy.
  I zobaczcie jak im to ladnie wychodzi.Bardzo niska dzietnosc nas POLAKOW.Brak pracy dobrzej platnej pracy.Ona jest ale dla ;;;;;;;;;zydostwa ktore podgryza NASZA BYTNOSC w tej czesci Europy.ODPOWIEDZ
  ………………..SMIERC swiatowej FINASJERZE zydowskiej .To wszystko czym nas karmia w Telewizorni jest ich projektem lacznie z TYM rzekomym Covide-19.Ale I nie tylko.W tym roku uslyszycie jeszcze o przygotowaniach wojennych Wymierzonych w ;;;;;PANSTWO IRANSKIE. Ktore niechce sie poddac pod
  Dyktat ;;;;;;;szatanistycznej swiatowej lichwie zydowskiej.Ale my jak naiwne dzieci wierzymy ze tylko ;;;BIERNOSC CIERPLIWOSC PELZANIE NA KOLANACH I wieczne przebaczanie Tym K…a zydowskim Moze zalagodzic wszelkie ZLO…….NIEPRAWDA tylko stanowcze dzialania RADYKALNE powstrzym te ;;;;;;;smiecie zydowskie od destrukcji tego SWIATA.

 4. Krzysiek1956 said

  Autor chyba mija się z prawdą, albo członkowie Einsatzgruppen byli niemieckimi skautami, którzy nie skrzywdziliby nawet muchy.
  W Wansee`42 hitlerowscy dygnitarze zebrali się, aby sobie popić i zakąsić?

 5. Kar said

  – statystycznie..my, gowniane zuczki. skokami do przodu, i z wielkim zaparciem….Utracjusze

 6. lewarek.pl said

  Artykuł robi wrażenie wybielania Niemców. Długa, dobrze zaplanowana kampania.

 7. Lolek said

  @Lewarek
  Czy komuniści w styczniu 1948 podczas procesu załogi Auschwitz przed sądem w Krakowie też wybielali Niemców? Paradne…
  Oczywiście w nakręconym kilka miesięcy wcześniej filmie Wandy Jakubowskiej „ostatni etap” (1947) pada 15 PIĘTNAŚCIE RAZY WYŻSZA liczba 4 500 000 (cztery i pół miliona!) ofiar Auschwitz.
  Jednak jakoś nikt z sędziów nie brał tej liczby poważnie, bo oskarżyciele w procesie załogi strażników podawali liczbę ofiar Auschwitz różnej narodowości nie tylko żydowskiej na 300 000 (trzysta tysięcy).

  Miś: Janek, wiesz jak było! Była wojna! Pięć lat wojny, pięć lat okupacji, wiesz…
  Hochwander: Dwadzieścia osiem filmów o tym zrobiłem, robię dwudziesty dziewiąty.
  Miś: No, to już z samych filmów wiesz jak było…

 8. Krzysiek1956 said

  Ja wiem, że w artykule chodzi głownie o ofiary obozów koncentracyjnych, ale Niemcy mają niemało na sumieniu. Nie piszę tego bynajmniej z jakiejś sympatii do Żydów – chodzi o prawdę historyczną.

  4 października 1943 roku, Reichsfuehrer SS tak przemawiał w Poznaniu:

  „(…Zamierzam się dziś odnieść całkiem szczerze do pewnej bardzo poważnej kwestii. W tym gronie możemy o niej mówić otwarcie, choć nigdy nie powinniśmy tego robić publicznie. Mam na myśli ewakuację Żydów, eksterminację narodu żydowskiego. Większość z was dowie się, jak to jest, gdy widzi się 100, 500 albo i tysiąc ciał leżących obok siebie. Poradzenie sobie z tym i pozostanie przyzwoitym człowiekiem — nie mówię o przypadkach ludzkiej słabości – to doświadczenie, które uczyniło nas twardymi. To niezapisana, i niech taką pozostanie, a jednak chlubna karta naszej historii. Wiemy bowiem, jak byłoby nam trudno, gdybyśmy na domiar nalotów, ciężarów i niedostatków wojny mieli wciąż w każdym mieście Żydów jako sabotażystów, agitatorów i mącicieli”

  „(…)Bo nie wybaczyłbym sobie, gdybyśmy eksterminując mężczyzn – czyli zabijając ich — pozwolili jednocześnie dorosnąć ich dzieciom, by kiedyś mogły się zemścić na naszych dzieciach i wnukach. Trzeba było podjąć tę trudną decyzję, by ci ludzie zniknęli z powierzchni ziemi. Zorganizowanie tego było najtrudniejszym przedsięwzięciem, jakie kiedykolwiek musieliśmy podjąć.”

  Chyba Heinrich Himmler wiedział, co mówi?

 9. NC said

  Ten dokument pokazuje liczbę zgonów (do 31.12.1983) wszystkich (a nie tylko Żydów) BYŁYCH więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych, czyli ludzi, co przeżyli obozy i odzyskali wolność.

 10. Leo said

  Krzyśku, cytujesz niemieckiego profesora „wiodącego badacza Holokaustu”. Nie wiemy co powiedział Himmler, wiemy tylko co napisał ktoś bardzo zainteresowany tym, aby Holokaust był bardzo straszny i realny.

 11. Krzysiek1956 said

  # 10 Leo

  Przepraszam, ale zachowały się stenogramy tego i kolejnego przemówienia Reichsfuehrera SS, w których wypowiedział on cytowane przeze mnie słowa. Pańska ocena Petera Longericha nie ma tutaj żadnego znaczenia. Ja też nie darzę wielką sympatią tego historyka.

  Jest też nagranie fragmentu (może nawet całości?) mowy Himmlera.

  Jeśli pan dalej pozostaje przy swoim zdaniu, to proszę się zwrócić o pośmiertną rehabilitację na przykład Otto Ohlendorfa. A może uważa pan, że powieszono go „za niewinność”?

 12. Krzysiek1956 said

  Przepraszam za brak kropki przy podanym linku

  .https://www.youtube.com/watch?v=mRO04q_lQi4

 13. Lolek said

  Poproszę o opinię.

  W załączonym linku z United States Holocaust Memorial Museum jest fotografia ze zdjęciem lotniczym obszaru Krematoriów II i III w Auschwitz-Birkenau wykonanym 25 VIII 1944 r. Na fotografii opisane są lokalizacje komór gazowych i nad komorami gazowymi lokalizacje kominków służących według opisów świadków do wrzucania pojemników z Zyklonem_B. (po cztery kominki na każdą komorę; kominki poniżej stropodachu przechodziły w pionowe kolumny oparte na posadzce komory i wykonane z siatki stalowej ).

  [Pytanie]
  Czy cienie padające od tych kominków, (które według opisów świadków z sonderkommando były pionowe), nie powinny być cieniami rzuconymi pod tym samym kątem co główny komin krematorium?
  Czy nie ma wrażenia, patrząc na fotografie, że cienie od tych kominków owszem są równoległe, ale do cienia rzuconego przez połać dachową?
  Przecież połać dachu dwuspadowego jest odchylona od pionu, czyli będąca pod kątem połać dachu rzuca cień pod innym kątem niż pionowy komin…

  https://collections.ushmm.org/search/catalog/pa29091

 14. Boydar said

  Może fotoszop był jeszcze w wersji minus sześć

 15. rejan said

  Troche nie na temat: w dzisiejszym wydaniu Haaretza

  Izrael odtwarza Nakbę bez wywożenia Palestyńczyków ciężarówkami

  Zbliżają się ze wszystkich stron: żydowskie osiedla w arabskich miastach. Ariel, Revava, Kiryat Netafim, Barkan, Bruchin, Alei Zahav, Leshem, Yakir, Peduel i Beit Arieh rozprzestrzeniają się, zbliżają i duszą płotami i drogami rozsianymi blokadami drogowymi miasto Salfit i miasta Kifl Haris, Haris, Brukin, Kfar al-Dik, Deir Balut i Deir Istiya. Rozległe obszary miejskie osadnictwa żydowskiego, które były przeznaczone do ich ekspansji, dotykają sadów arabskich miast i docierają do ich domów. Niektórzy wypuszczali ścieki do wiosek, inni przejęli źródła i zbiorniki mieszkańców i zamienili je w brodziki. Niektórzy podjudzaja swoich nastolatkow na rolników, aby wycinali i wyrywali drzewa, grozili, zastraszali i niszczyli.

  .https://www.haaretz.com/israel-news/.premium.HIGHLIGHT-israel-is-recreating-the-nakba-without-putting-people-on-trucks-1.9569024?utm_source=mailchimp&utm_medium=content&utm_campaign=haaretz-news&utm_content=95804c4278

 16. Marek said

  Bilans w rubryka musi sztymować.
  Kilka milionów z Birkenau przesuwają mordercy Chrystusa do stodół wiejskich.
  Gross koorwo działaj.

 17. Lolek said

  „Proving The Truth Behind The Holocaust” – film z @13 w 6:49 min.

  Wykład Van Pelta zaopatrzony jest zdjęciami zawalonego dachu z otworami w Krematorium II. Tyle, że to są zawalone stropy budynku piętrowego mieszczącego piece krematoryjne a nie stropodach nad podziemną Leichenkeller przerobionej na Gaskammer.

  https://www.google.com/maps/place/O%C5%9Bwi%C4%99cim/@50.0344305,19.1710374,58a,35y,246.19h,64.07t/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471694e04f384c31:0x1e1c6b2131976ebd!8m2!3d50.0343982!4d19.2097782

 18. lewarek.pl said

  Jeszcze trochę pożyjemy i dowiemy się, że nazisci zabili jakieś marne sto tysięcy, a zrobili to nie Niemcy, tylko polscy kapo.

 19. Antares said

  Prawdziwy holokaust to był ale Sławian -około 5-6 mln Polaków, 20 parę milionów Rosjan, do tego dochodzą Serbowie i Białorusini.

 20. ella said

  szukanie prawdy w jakiejkolwiek żydowskiej retoryce historycznej to są żarty, to są najczęściej niedouki kołtuny i fantasmagorie, niby ich tyle zginęło a gdzie się obecnie nie rozglądniesz żyd żydem pogania pomijając liczby chyba wyginęli ci w miarę zasymilowani spolonizowani względnie przyjemni i nieszkodliwi zostały prymitywy na ich specyficznym mentalu, bo ci wiedzieli lepiej co w trawie piszczy, to jest chyba gorszy aspekt,

  11 mln w czasie wojny zginęło polskich obywateli Żydów było poniżej 3 mln przed wojną po odjęciu zostaje 6-7 mln Polaków nie-Żydów ofiar czemu się z tego nie robi propagandy,

  a cóż jeszcze powiedzieć na temat Kresów, gdzie w czasie wojny zginął statystycznie co drugi męski obywatel wśród cywilów, (wśród kobiet statystyka trochę lepsza), na skutek działań wojennych odpowiednio sprofilowanych w ludność cywilną jeśli to nie jest ludobójstwo to co; tylko o tym jest cicho bo ludobójstwo się po pierwsze nie przedawnia a po drugie się za nie płaci

 21. https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/955544,zydzi-i-obozy-koncentracyjne-faktyczna-ocena-holokaustu-przez-czerwony-krzyz //

  ŻYDZI I OBOZY KONCENTRACYJNE: FAKTYCZNA OCENA „HOLOKAUSTU” PRZEZ CZERWONY KRZYŻ – Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był oszustwem.

  Aleksander Łukaszenko UJAWNIŁ Raport Szwajcarski dla Organizacji Narodów Zjednoczonych w sprawie HOLOKAUSTU. SZCZEGÓŁOWA ewidencja Ofiar II.WŚ była prowadzona wobec Żydów przez dwie organizację: Komisariat Żydostwa Rzeszy i Szwajcarski Czerwony Krzyż i Dane ich POKRYWAJĄ SIĘ. Według Rejestru KŻRz i Sz.Cz.Krz to na podstawie ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wermachtu z Białegostoku zamordowano około 300 tysięcy Żydów.
  Wehrmacht przekazał Egzekwowanie Antikomunistischbefehls dla Juden-SS czyli Żydom-Nieżydom, których w Niemczech było 2 miliony, które wysłało komunistów żydowskich do USA przez Leningrad frachtem powrotnym konwoii zbrojeniowych, które nie były atakowane przez Niemców. Ci Żydzi-Nieżydzi Himmlera nie byli ewidencjonowani przez KŻRz i Sz.Cz.Krz.
  Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtony w/s Amerykańskiego Kapitału na Górnym Śląsku. Kapitał ten wziął się stąd, że Flick kazał polskim kapitalistom górnośląskim obrzezać się i przyjąć paszporty Amerykańskie.
  Sekretarz Stanu USA przyprowadził do mego dziadka Spory Tłumek tych Roszczycieli, których dziadek odprawił argumentem, że koncerny administrujące tymi kapitałami były zarejestrowane w Berlinie i kapitał ten eksploatował Siłę NIEWOLNICZĄ Oświęcimia, poprzez którą zamordowano 6 milionów Słowian i 59 tysięcy Żydów. NIE WIEM, skąd się tam znaleźli Żydzi, który jurysdykcji Pracy Niewolniczej NIE PODLEGALI, o czym napisałem w referacie: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej //
  Mój dziadek posłużył się prawdopodobnie ogłoszonym w Kijowie raportem ze zdobycia przez I front ukraiński Archiwum Oświęcimskiego, które zaraz potem UTAJNIONO. Nie robiono też zdjęć ze zdobycia Oświęcimia a dopiero po przyjeździe Aktorów Sowieckich – wyraźnie Żydów.
  David Irving krzyczał, że NIE BYŁO Hitlerowskiej Jurysdykcji Antyżydowskiej, a gdy kontrowano A USTAWY NORYMBERSKIE? to odpowiadał, że było to ZŁAGODZENIE Szwajcarskiej Jurysdykcji Antykryminalnej. Irvinga nie kontrowano HOLOKAUSTEM, gdyż wówczas powołałby się NA MNIE a ja wyjąłbym ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu z Białegostoku czyli JEDWABNE, czego Żydzi boją się Jak Diabeł Święconej Wody.
  Pouczyłem więc Davida Irvinga, że BYŁA Hitlerowska Jurysdykcja Antyżydowska. Było to obciążenie Żydów Podatkiem Polskim i Nakaz Pracy na Rzecz Wojennej Gospodarki Rzeszy.
  Po tym POUCZENIU Żydzi Nowojorscy zakrzyknęli: TO ZAPŁAĆCIE NAM 200 MILIARDÓW DOLARÓW ZA PRACĘ PRZYMUSOWĄ NA RZECZ WOJENNEJ GOSPODARKI RZESZY.
  Wobec czego Niemcy kazali dla Mieczysława Janosza Zorganizować PIERWSZĄ Międzynarodową Konferencję Oświęcimską, żebym ja powiedział o misji mojego dziadka w Waszyngtonie, wobec czego one 200 miliardów dolców UPADŁO a Gerhard Schroeder oświadczył, że OKRES NIEMIECKIEJ POKUTY FINANSOWEJ SIĘ SKOŃCZYŁ – wobec czego Żydzi musieli iść z Biznesem Holokaustycznym do Słowian, w czym im Walnie dopomógł Andrzej Duda ZMUSZAJĄC prezydenta Trumpfa do PODPISANIA Aktu 447.
  W roku 1968 prelegenci mówili, że Żydzi zarobili na Holokauście prawie 6 bilionów dolarów Tylko w Krajach Kapitalistycznych, a ponieważ sumę podawano Co Do Miliarda to pochodziła ona z instytutów finansowych, których było kilkadziesiąt. Ponieważ Żydzi walczyli z nimi jako Antysemickimi to teraz kapitał żydowski liczą tylko Anglicy. Podczas Zamachu na WTC Prezydenta Busha-Juniora nowojorski działacz kapitałowy oświadczył: GDY PRZEJMOWALIŚMY ROSJĘ TO DO ROTSZYLDA NALEŻAŁO PÓŁ ŚWIATA, A TERAZ JESTEŚMY TAK BOGACI JAK ROTSZYLDY. Na to rzeczniczka Moskiewskiego Instytutu Studiów Makroekonomicznych Tatiana Koragina odpowiedziała, że kapitał stalinowsko-holokaustyczny wynosi 300 bilionów USD, czyli znacznie mniej od majorackiego kapitału Rotszylda. Według amerykańskiego rejestru kapitałowego Polskiego kapitału NIE MA.
  Od roku 1968 Żydzi zarobili więc na Holokauście 292 bilionów dolców, czyli Dużo, Dużo… więcej niż na zapracowaniu Na Śmierć 6 miliomów Słowian na Górny Śląsku, za co zbudowano Izrael.

 22. osoba prywatna said

  The Irish Times: Izraelskie wojsko zniszczyło unijną pomoc humanitarną dla Palestyńczyków
  https://www.bibula.com/?p=123119

 23. Lolek said

  @13

 24. Lolek said

  Czyli to nie mogą być cienie.
  Czy w znanych opracowaniach jest wytłumaczenie tego fenomenu? Bo dotarłem tylko do opracowań rewizjonistów, którzy dyskutowali z teorią wydeptanych śladów w trawie.
  „ślady obejmują cienie wywietrzników, ale także ślady przebarwień dachu być może od ludzi chodzących po okolicy wywietrzników, powodujących odbarwienie dachu, które ujawniło się jako ślady widoczne na zdjęciach dachu komory gazowej”

Sorry, the comment form is closed at this time.