Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Witold o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Chyba jakieś inne Pi… o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (41 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Przestań tu wklejać… o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  podczaszy o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  podczaszy o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Degradacja Homo Sapiens

Posted by Marucha w dniu 2021-03-01 (Poniedziałek)

„Człowiek jest miarą wszechrzeczy”, „nic co ludzkie nie jest mi obce”, „człowiek to brzmi dumnie”, „ludzie jak bogowie” i wiele innych maksym/haseł znanych z historii stanowi afirmację nie tylko człowieczeństwa jako takiego, ale i naczelnej roli człowieka w historii.

Pierwszeństwo człowieka we wszechświecie, w naturze, jego centralna pozycja wśród stworzenia, to wszystko do niedawna nie ulegało wątpliwości a nawet nie bardzo podlegało dyskusji. Było tak niezależnie od tego, czy mieliśmy do czynienia z wierzącymi czy niewierzącymi. Wszak człowiek jako kreacja boska był co prawda niżej od Boga, ale skoro „Boga nikt nigdy nie widział”, to w praktyce i tak oznaczało panowanie człowieka, wzmocnione nadto boskim nakazem „czyńcie sobie Ziemie poddaną”.

Z kolei jako twór li tylko natury, zaklasyfikowano człowieka nie tylko jako naczelnego, ale i pierwszego pośród naczelnych. Zasadą dziejów ludzkości było zatem, niezależnie od motywacji, władanie nad pozostałymi istotami i naturą (no, może nie całą; w końcu nie panujemy nad wielkimi jej zjawiskami), pomnażanie bogactw z tego władania wynikających oraz permanentne dążenie do postępu. i dającego coraz większe możliwości, i pozwalającego coraz wygodniej i łatwiej żyć.

Wszystko to działo się w imię wielkości człowieka jako stworzenia boskiego albo finalnego wykwitu natury. Nie da się ukryć, że odkrycia i wynalazki choćby XIX i XX wieku robią gigantyczne wrażenie – prąd, atom, procesor, internet, odkrycie DNA i RNA, poznanie genomu człowieka oraz generalnie niebywały postęp techniczny i medyczny. To wszystko osiągnął człowiek i ma prawo być z tego dumny.

Filozofowie nauki, futuryści obawiający się zbyt daleko idącego rozwoju możliwości ludzkości ostrzegają przed niebezpieczeństwem sztucznej inteligencji, która będąc wytworem człowieka może swego stwórcę pokonać. Jednocześnie człowieka przygnębia, że nie panuje w pełni nad swoim organizmem oraz, że ledwie tylko jest w stanie odlecieć od matki Ziemi, co nie przeszkadza mu, w braku wiarygodnych dowodów na istnienie obcych, uważać się za pana wszechświata.

To wszystko jest peanem na część ludzkości. Jednak realne zagrożenie dla niej dzisiaj, to niekoniecznie A.I. (Artificial Intelligence – sztuczna inteligencja), ale patologiczne idee przychodzące z jej wewnętrznych kręgów. Ich wspólnym mianownikiem jest odrzucenie zarówno Boga jak i darwinistycznie rozumianej natury oraz kierunek na samodegradację Homo sapiens. Codziennie w mediach i wokół siebie widzimy przejawy tych patologii.

W imię równości trwa seans nienawiści feministek do mężczyzn i towarzyszące temu sztuczne „uprzywilejowywanie” kobiet poprzez tzw. „równość rezultatu”. Mniejszości seksualne, będące, nawet bez pokusy jakiegokolwiek wartościowania, jednak odstępstwem od normy biologicznej, stawia się na równi z nią, a faktycznie też obdarza przywilejami. Wreszcie, człowiek przestaje być naczelnym, czy to stworzeniem, czy naturalnym gatunkiem. Człowiek w fazach rozwoju przed narodzeniem przestaje mieć jakąkolwiek wartość i staje się zależnym wyłącznie od decyzji kobiety. To nie tylko oczywista degradacja mężczyzn, ale i zakłamanie prawdy o istocie ludzkiej – i to prawdy biologicznej.

Tym samym jest rozwijający się bez kontroli genderyzm – brytyjska BBC poucza już, że istnieje ponad STO płci! Krok po kroku towarzyszy temu przedkładanie zwierząt ponad człowieka – w większości krajów, gdzie aborcja nasciturusa jest dopuszczalna w takim czy innym zakresie, zwierzęta cieszą się już większą ochroną prawa od bytu, który jest co najmniej potencjalną istotą ludzką, zdeterminowaną przez jedyny w swoim rodzaju kod genetyczny (i przez to nie będący wbrew prymitywnemu hasłu feministek – częścią ciała kobiety). Zakazy hodowli np. zwierząt futerkowych, to tylko niewielki wstęp do tego, co ma nastąpić.

Oto poseł do PE z partii Wiosna Roberta Biedronia, Sylwia Spurek, zwolenniczka „małżeństw” jednopłciowych i aborcji, działaczka na rzecz równości płci i praw zwierząt, w latach 2015-19 zastępca RPO A. Bodnara, powiedziała ostatnio wprost: „Już dawno powinien być zakaz reklamy każdego produktu, który szkodzi zdrowiu ludzi, negatywnie wpływa na klimat, powoduje cierpienie zwierząt, narusza prawa człowieka. Mamy zakaz reklamy i promocji papierosów – czas na zakaz promowania mięsa, mleka, nabiału”.

A w 2020 r. Spurek zamieściła w mediach społecznościowych grafikę z krowami w pasiakach z obozu koncentracyjnego i złotą myśl: „Czas na poważną dyskusję o traktowaniu zwierząt, o warunkach, w jakich żyją, o tym, jak je zabijamy. Czy to jest humanitarne? Czy to nadal rolnictwo?”. Zatem mięso, mleko i nabiał szkodzą zdrowiu na równi z papierosami. Nie łudźmy się, to nie troska ani o człowieka ani o samopoczucie zwierząt. To wstęp nie tylko do całkowitego zakazu produkcji i spożywania tych produktów, to wstęp do totalitarnego nowego porządku światowego. To wstęp do ustroju degradującego człowieka rękami innych ludzi.

Spectator
Myśl Polska, nr 9-10 (28.02-7.03.2021)
https://myslpolska.info

Komentarzy 13 do “Degradacja Homo Sapiens”

 1. Słowianie

  Bo Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo. To Słowo ciałem się stało i zamieszkało w nas.

  ________________________________________________________________________

  Kozojebcy, pochodzący od małpy, niemogący mieć potomstwa z rogacizną, zaczęli się krzyżować ze słabszymi z nas.

  Dało to początek skundlonej posranej rasie, wymieszanej z ludźmi. Na szczęście ostatnio wskutek nie do końca przemyślanych działań ychniej jelyty, która wycieliła się z neandertalczyka, skundlone jednostki stanęły po brudnej i sparcholonej stronie ciemnych mocy, założyły na durne mordy zaplute szmaty i stają w kolejce do teleportacji w nicość. Homo Sapiens zatem zostanie od degradacji wybawiony. Kiedy zabraknie kundli do pasożydowania, wówczas zdechną również wycielenia neandertalczyka.

 2. JW said

  @Hulajdusznik: Rozglądając się wkoło też mam wrażenie, że większość otaczających mnie istot to tylko jacyś zdegenerowani człekokształtni. Odkąd zakrywają swoje tępe ryje, nie ma żadnego dowodu na to, że są ludźmi. Uważam ich za bydło i czuję wobec nich pogardę. Chyba też mógłbym to pozabijać i nie mieć żadnych wyrzutów sumienia.

 3. yogi said

  Generalnie, człowiek to największy pasożyt i drapieżnik na Ziemi. W Meksyku, w jednym z ZOO była klatka opisana „GREATEST PREDATOR”, tylko że za kratą było… lustro. Faktem nezaprzeczalnym jest eksploatacja wszelkich kopalin a ich zasoby są ograniczone (może dlatego wymyślono COVID).
  Wiele gatunków roślin i zwierząt zniknęło z powodu działalności człowieka, ale uczymy się.
  Pożytek ze zwierząt zagwarantował nam Stwórca i możemy je chodować i rozmnażać do woli.
  Kto tę Skutek wybrał? Niepodważalne świadectwo głupoty wyborców

 4. Ad. 3

  Generalnie, człowiek to największy pasożyt i drapieżnik na Ziemi.

  Chodzi o buddystów, hindi, muzułmanów, katolików, czy protestantów?

 5. Przemysław Jakub said

  Najgorszym gatunkiem pasożyta to pejsacz garbatonosy.

 6. Voodoosch said

  „… to wstęp do totalitarnego nowego porządku światowego.”
  „Wstęp” hehe. To jest bym powiedział już trzeci lub czwarty rozdział.

 7. Putin i Rosja ZAPROPONOWALI prezydentowi Trumpowi BUDOWĘ 64 mile podwodnego tunelu z Alaski do Rosji said

  a następnie wybudowanie koleji typu „bulec”(pocisk) jakie są w Chinach i Japonii gdzie pociągi by podróżowały z prędkoscią 500km/h lącząc ze sobą drogą ladową New York z Londynem !

  Przewóz towarów z USA do Rosji w kontenerach drogą kolejową byłby TANSZY aż 4 razy w porównaniu z obecnym transposrtem.

  D.Trump podjoł ten temat pod rozwagę w 2020 roku i proponował w następnej swojej kadencji w funkcji Prezydenta USA spowodować ZAPROJEKTOWANIE przedsiewziecie wybudowanie szybkiego połączenie kolejowego:
  New York – Chicago-Fairbanks(Alaska) – Nome – Naukan – Moskwa – Warszawa – Berlin – Londyn

  Obecnie ten stary 81 letni ZBUTWIAŁY łapówkarz zgrzybialec Biden z zanikami pamięci AWANTURUJE się na arenie medzynarodowej i WSZYSTKICH INDAGUJE do rozpoczecia wojny światowej razem z jego przestępczym KOMUNISTYCZNYM gangiem tzw. „partia demokratyczna” którzy brutalnie SFAŁSZOWALI wybory w USA 3 listopada 2020r

 8. UZA said

  „Odkąd zakrywają swoje tępe ryje, nie ma żadnego dowodu na to, że są ludźmi. Uważam ich za bydło i czuję wobec nich pogardę. Chyba też mógłbym to pozabijać i nie mieć żadnych wyrzutów sumienia.”

  Niewykluczone, że niektórzy zamaskowani myślą podobnie o niezamaskowanych. W rezultacie jedni i drudzy myślą tak, jak chce nieprzyjaciel. Ktoś powiedział, że armia baranów pod wodza lwa jest groźniejsza niż armia lwów pod wodzą barana. Nieprzyjaciel o tym wie i chce, żeby lwy pożerały barany, a tłumy przerażonych baranów tratowały lwy.
  Chociaż daleko mi do lwicy, muszę wyznać, że boję się podnieconych owiec i baranów – nawet bardziej niż psów Systemu.

 9. Ale dlaczego? said

  Nie czuję się dumny z tego powodu, że jestem człowiekiem.
  Bardziej już z tego, że jestem Polakiem. Z powodu historii naszego narodu. Nie współczesności.
  A człowiek?
  Wszystko to o czym autor powyżej napisał to bzdety.
  Człowiek to brzmi durnie.
  Z każdym rokiem swego życia jestem tego pewniejszy.
  Człowiek coraz bardziej pogrąża się w głupocie.
  Człowiek, jako ludzkość, zmierza dziś w jednym kierunku.
  A niby w dwóch.
  Do piekła i do samozagłady…

  Choć…

  Mam taką teorię.
  Wszechświat jest tak zaprojektowany, by głupie istoty nie mogły innym na innych światach zaszkodzić.
  Żeby zaś sięgnąć GWIAZD potrzeba dużo więcej wiedzy i technologii niż ma dziś ludzkość. Człowiek.
  Ale ta technologia jest zabójcza. Śmiertelna dla głupich istot.
  I albo sięgniemy GWIAZD i większej wiedzy, ale najpierw człowiek – ludzkość rozwinie się duchowo i zmądrzeje.
  Albo ulegnie swej głupocie i samozagładzie.

  To może być kolejne prawo we Wszechświecie, o którym nie mamy pojęcia. A jest kolejnym dowodem na SENS i CELOWOŚĆ PROJEKTU BOGA.

 10. Voodoosch said

  A wystarczy wylaczyc telewizor i wielu ludzi dwa dni pozniej zrozumialoby, ze mozna zupelnie inaczej prowadzic swoje zycie.

 11. revers said

  spojrz na ulice, chodza po miescie europejskie m/w/h.n-homo nie wiadomo kolorowe czuby, wlosy wyfarbowane w fiolet, rudo-czerwony,zolty czy mieszanka tych kolorow i czekaja na swych afro panow od kroola afrykanskiego Wazy, czy sultanow z poludnia Turcji lub szejka.

  Na datingach w sieci nie lepiej, tyle ze w pikselkach.

 12. revers said

  Co do Spurek, jak przystalo na wielka hipokytke, i czyniczke to sama jezdzi BMW ze stajni Auschwitz IG Fraben i Motor Werken Sued Reich IV lub Dachau.

  Do tego nosi sie z w skorzanych pasach z bydelka i trzodki za jedyne 630 euro, droga jest spurkowa hipokryzja, ale takie nowe ideje uznaje sie w kokainowej PE w Brukseli.

  No inne panie nie szczedza BMW i pakuja sie po amfie i marihuanie w stacje beznynowe Orlenu w Rymaniu, uwlaniajac sie podobno od swych partnerow/partnerek w Hollandii.

  No ale to nie choroba to lepszy transhumanizm.

 13. Martusia said

  To prawda degradacja rodzaju ludzkiego robi oszalamiajace postepy. Az w oczy kuje. Bylam swiadkiem tego wydarzenia w sklepie. Jeden jedyny mezczyzna byl bez maski, nie cykolil sie, odwaznie obrzucil wzrokiem skamienialych z wrazenia klientow, nie zostal wyrzucony lecz obsluzony. Starsi ludzie stojacy za moimi plecami zaczeli glosno komentowac to niezwykle zjawisko, oburzeni strasznie i przerazeni. Odwrocilam sie do nich ze slowami :- On jest zupelnie zdrowy a szczegolnie na umyslle jest zdrowy.” Zamkneli sie, a ten mezczyzna zwrocil sie do mnie i powiedzila gorzka prawde.”co to sie stalo, ze widok ludzkiej twarzy bez maski budzi przerazenie albo wrecz i powoduje ataki cielesne malp na czlowieka.”
  Dlugo nie maskowalam twarzy , ale ataki, na szczescie slowne, tepych osilkow zmusily mnie do nalozenia uszytej wlasnorecznie szmatenki z najcienszej bawelny indyjskiej i to „nic” z nosem odkrytym zapobiega pyskowkom bezmozgowcow. Mam slabe nerwy nie ma sily walczyc z durniami, ale moj maz do tej pory tym g..wnem sobie twarzy nie ozdobil.

Sorry, the comment form is closed at this time.