Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Siekiera_Motyka o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bryś o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Witold o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Chyba jakieś inne Pi… o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (41 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Druga Norymberga dla covidowych zbrodniarzy

Posted by Marucha w dniu 2021-03-03 (Środa)

Dzięki pozwowi kalifornijskiemu, Fuellmich uzyska globalne uniwersalne narzędzie egzekwowania orzeczeń sądowych.

Jak podkreślałem w każdej z mych ostatnich publikacji, sytuacja z mityczną pandemią zaszła już tak daleko, że tylko zdecydowane zmasowane działania w skali globalnej dają jeszcze szansę na odwrócenie tej dynamiki i uratowanie Ludzkości przed zagładą.

Atut w tym zakresie stanowi inicjatywa niemieckiego prawnika będącego od dwu dekad również członkiem kalifornijskiej palestry Reinera Fuellmicha. Koncepcję działania anonsuje on w poniższym 11 minutowym video.

Fuellmich nie krępuje się w słowach nazywając całą covidową mistyfikację „zbrodnią przeciw Ludzkości”. Miast wdawać się w zawiłe dywagację na temat epidemiologii, statystyk i tym podobnych szczegółów, stwierdza wprost, że żadnej pandemii nie było i nie ma, a śmierć, choroby i inne nieszczęścia spowodowane są bezpośrednio celowymi działaniami na szkodę społeczeństw dla niepoznaki maskowanymi „wymogami sanitarnymi”.

W procesie, który wraz z grupą kolegów z palestry, zamierza wytoczyć, korporacjom, organizacjom, oraz indywidualnym osobom, dokaże prawdziwości powyższych stwierdzeń.

Pozwy procesowe złożone zostaną w Niemczech i Kalifornii. Fuellmich twierdzi, że sprawcy tej zbrodni, z pełną świadomością wybrali Niemcy na zalążek swego spisku, zdając sobie sprawę z wyjątkowej spolegliwości Niemców w odniesieniu do władzy i jej nakazów.

Dzięki pozwowi kalifornijskiemu, Fuellmich uzyska globalne uniwersalne narzędzie egzekwowania orzeczeń sądowych, którym jest w anglosaskim prawodawstwie tzw. „class action law suits” (pozew zbiorowy: https://en.wikipedia.org/wiki/Class_action). Umożliwia on niewielkiej grupie powodów (https://www.infor.pl/prawo/pozwy/slownik/82911,Powod.html) reprezentować wszystkich poszkodowanych nawet w skali globalnej.

Sądząc po energii i determinacji, Fuellmich ma szanse, jeśli nie na globalizację powyższego pozwu, to przynajmniej na skatalizowanie lawiny spraw przeciw pewnym swej bezkarności siepaczom, a w dalszej kolejności ich szatańskim pryncypałom.

Może to też otworzyć oczy tym członkom międzynarodowej społeczności, którzy sparaliżowani strachem przed możliwością ujawnienia ich własnej głupoty, twierdzą tylko to co usłyszą w globalnej maszynie propagandowej (tzw. mediach głównego nurtu).

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 19 do “Druga Norymberga dla covidowych zbrodniarzy”

 1. Robi chłopina co może, co potrafi i do czego jest przekonany. I dobrze. Każdy powinien coś zrobić, coś po sobie pozostawić; nie tylko hektolitry moczu i tony gówna. Nie podoba mi się jedynie tytuł artykułu, bowiem ta cała „Norymberga” to była wielka ychnia ściema. To było wielkie zamiatanie pod dywan z mnóstwem kurzu i hałasu, żeby ukryć, schować, ewentualnie zajebać na własny ychni użydek „ludzi” i technologie oraz skarbeńki. Jak zawsze. Nie jestem też przekonany do prawnego rozwiązania problemów powstałych dzięki rozwiązłym już do granic percepcji ludzkiego mózgu psychopatom, którzy wszelkie prawa, nawet te przez samych unych ponaginane mają w parchatej dupie.

 2. Nooo… byłbym zapomniał! Wsród tzw. wyprańców tysz som buntowniki!

  31 powodów, dla których nie wezmę szczepionki.

  http://www.wicipolskie.org/?p=53166

  Rabin Chananya Weissman (podobno)

  Źródło:

  https://gatesofvienna.net/2021/02/31-reasons-why-i-wont-take-the-vaccine/

  A tu jego blog:

  https://blogs.timesofisrael.com/author/chananya-weissman/

 3. UZA said

  Mam poważne obawy, że te kręgi, które poparły Pierwszą Norymbergę, niekoniecznie byłyby skłonne poprzeć drugą, bo musiałby działać przeciwko sobie. Dr Fuellmich budzi mój szczery szacunek, ale nie podzielam Jego wiary w amerykański system prawny i moc pozwu zbiorowego. Widzieliśmy niedawno pokaz słynnej amerykańskiej demokracji. Tamtejszy wymiar sprawiedliwości na pewno nie odstaje od nowego pionu. Zwłaszcza w kalifornijskiej ostoi lewactwa.

  Wyroki sądowe bywają różne , nie zawsze zgodne z oczekiwaniami. Poza tym wyrok to tylko świstek zapisanego papieru i niczego nie zmienia, jeśli nie stoi za nim realna siła (np. w postaci policjantów z pałami). Niestety, realna i brutalna siła stoi dziś po stronie nieprzyjaciół ludzkości. To widać w czasie rozmaitych demonstracji – np. ostatnio w Holandii (teraz to się chyba nazywa Niderlandy) i wcześniej w Niemczech czy w Anglii.

  Kiedy do Zachodniej Europy zaczęli przybywać tzw. „uchodźcy”, zdumiewała nieporadność , wręcz gamoniowatość tamtejszych policji. W Sieci krążył filmik, pokazujący jak cała grupa wyekwipowanych „stróżów prawa” zmyka w popłochu przed jednym nieuzbrojonym Murzynem. Najpierw się skradali , próbowali podejść do rozbrykanego przybysza, a jak tylko ów się odwrócił w ich stronę – czmychali. Wyglądało to tak, jakby do służby w policji rekrutowano osoby upośledzone albo dotknięte ciężką nerwicą lękową.

  I oto nagle, w dobie „pandemii” , funkcjonariusze zmężnieli ! Jakby im ktoś przypomniał, że mają przy sobie pały, a za sobą – godziny ćwiczeń i szkoleń. Dziarsko natarli na pokojowo demonstrujące holenderskie staruszki , niektóre nawet poturbowali. W jednym z niemieckich miast cała grupa obezwładniła Pana w średnim wieku, który ośmielił się chodzić po ulicy z gołą …twarzą. Inna ekipa goniła radiowozami młodego zbrodniarza, który dopuścił się strasznego występku uściśnięcia dłoni kolegi. Widziałam też w akcji funkcjonariuszy australijskich , wlokących do radiowozu mamę płaczącego malucha, tylko dlatego, że chodziła z transparentem, zawierającym jakieś hasło nt. praw obywatelskich (żadnych wulgaryzmów, czy nawoływania do przemocy). Nawet w domach ludzi nachodzą – jak gestapowcy czy SB.

  Tych bandziorów i ich mocodawców warto by posadzić na ławie oskarżonych – przed zwykłym sądem karnym. Nie potrzeba zaraz Norymbergi. A zanim to nastąpi powinni się spotkać ze społecznym ostracyzmem. Przecież oni skądś pochodzą – póki co nie robią ich przecież w laboratoriach – mają jakieś rodziny, gdzieś mieszkają. Ani im samym, ani rodzicom, którzy ich wychowali, żaden uczciwy człowiek nie powinien podać ręki. To jest odwieczna broń społeczności przeciwko wyrodkom. Żeby jednak zadziałała , ludzie musieliby się zjednoczyć (jak np. w czasie niemieckiej okupacji). Dopóki skaczemy sobie do oczu, snujemy podejrzenia i wyśmiewamy każdego, kto próbuje coś robić, a wokół mamy aktyw ochotniczych koronastrażników , nic nie wskóramy.

 4. Yagiel said

  Tak, tak i jeszcze raz ja, Her Fuellmich!
  Pożyjem – uwidim…

 5. bryś said

  „uratowanie Ludzkości” – generalnie azja pracuje pełną parą, hindusi mają swój świat, biedota chyba biedniejsza już być nie może, afryka dzika – tzn, nie potrzebują infrastruktury po za miastami do przeżycia, to białasy zdechną z głodu – nic nie produkując, nie hodując i nie wytwarzając. Z średnią wieku w niemczech kolo 45. Gdzie pewnie jeszcze podliczają sobie młode beżowe towarzystwo do statystyk.

  Wracając do pozwów – ciekawe ile będzie trwało ich rozpatrzenie. Texas podobno wypisuje sie z usa i twierdzi że odcina się od covidian.

 6. AlexSailor said

  @UZA

  Wiadomo, że „świat jest inny”. Ale bez przesady.
  Większość, jeśli nie wszystkie, rzeczy na tym świecie opiera się na wierze i działaniach w sferze przestrzeni świadomości ludzkiej.
  Tak funkcjonuje pieniądz fiducjarny, też bitcoin, tak obalono władcę absolutnego cara, tak doszedł do władzy i prowadził wojny Hitler, tak w końcu został zniszczony PRL.
  Np. prymitywni ludzie z władz uważają, że są w Polsce bezkarni bez względu na to co zrobią i ile ukradną.
  Polskie prawo nie daje żadnej drogi do ich ukarania, czym można tłumaczyć ich bezczelność – jedynie Trybunał Stany, który nie ma żadnych kar przewidzianych dla przestępców.
  Ale są dwa wyjątki.
  Po pierwsze przypadek norymberski (chodzi o sam proces a nie jego przebieg), gdzie mimo braku istniejących przepisów oparto się na zdrowym rozsądku i prawie naturalnym,
  co „wykonawców rozkazu (tak wiem nie tych co trzeba, ale) doprowadziło na stryczek, a ich tłumaczenia na nic się zdały.
  Przy okazji okazuje się, że brak kary śmierci w kodeksie nie jest żadną przeszkodą w jej zasądzeniu i wykonaniu.
  Po drugie, w polskim systemie prawnym obowiązują prawa wynikające z umów międzynarodowych, a taki jest ściganie i karanie
  zbrodni przeciw ludzkości, które na dodatek nie przedawniają się.
  A to oznacza, że można zbrodniarzy ukarać nawet po 50 latach i nawet wtedy, gdy zagwarantują sobie na gruncie prawa krajowego bezkarność nawet w konstytucji.

  Siła.
  Prawo bez siły jest żartem.
  Ale czy siły porządkowe i zbrojne będą chciały wspierać ludobójców, jeśli wyroki zapadną.
  Po pierwsze z obawy i sznury norymberskie.
  Po drugie, pewnie ważniejsze, z obawy o własne i rodzin życie w „new brave world”, a każdy z nich ma jakieś prywatne interesy, inwestycje, dobra, itd.
  Po trzecie, czy będą się w nieskończoność sprzeniewierzać oficjalnym celom, dla których wykonują swoją pracę – nawet, jeśli nie zbuntują się, to będą sabotować rozkazy.
  Np. „nie widzieć” ludzi chodzących bez masek, a może i linczujących ludobójców.

  To nie jest takie proste.
  Poza tym zawsze znajdą się tacy, którzy dla własnych interesów będą chcieli wygryźć lub zastąpić rzeczywistych władców pieniądza, państw i świata.
  Nawet za cenie dużego poluzowania ludziom.
  I np. rozszarpią majątki wielkich mafijnych rodzin.

 7. Anucha said

  Weź „szypionkę” zostań roślinką.
  Syjoniści kochają rośliny.
  Nie produkują tylko pochłaniają co2
  A jak już zostaniesz warzywem , będziesz olewany ciepłym moczem.
  Może nawet pod szkłem.Żyć nie umierać

 8. Olo said

  Norymberga byłaby dla tych zbrodniarzy tylko otwartą drogą do ucieczki. Są lepsze i tańsze sposoby. Jeden z nich nazywa się 9 mm.

 9. bryś said

  Marynarz – „I np. rozszarpią majątki wielkich mafijnych rodzin.” – to ciekawa teza. Jak się obserwuje zmiany, czy w aryce czy ameryka południowa zawsze są to przewroty wojskowe. Ciekawe jak się zabezpieczają przed tym. Prawdopodobnie współwyznawcami na kluczowych stanowiskach ochrony. Albo i na wszystkich. Jednakowoż źle to widzę, bo nawet jakieś nieuniknione zmiany wewnątrz stuktury, dla goim nic nie zmieni. Nie ma co liczyć na innych.

 10. revers said

  Pan Boydar napisal ze dywanu gabinetowego na dlugosc zabraknie, ale pod gabinetowym dywanem wszystko sie zmiesci w kazdym gabinecie, od bialego domku w DC, przez watykanski Soboor, kanclerskie i unijne gabintety w Berlinie, Brukseli.

  Ostanio w jednym z domow opieki zdrowotnej seniorow w Berlinie, zajeto sie smiertelna seria przypadkow po sczepieniu na covid, sprawa zajeli sie znani adwokaci, nawet prokurator berlinski przyjal spawe z urzedu, ale juz system informatyczny saadow i prokuratury nie przyjal zgloszenia, wiec nie ma sprawy lub nabira mocy prawnej pod naturalnym zgonie, czyli jest automatycznie umarzana.

  To samo w koszer bankach idziesz zglaszasz uszkodzenia karty platniczej przez samo zalamamie sie plastikowego gowna, panienka z okenka bankowego nie przyjmie zgloszenia uszkodzenia z powodu wad materialu i naciskow np. podczas siedzenia na karcie bankowej, nadepniecia z podkutego buta i podczas zgloszenia o wymiane karty bankowej nie ma opcji w systemie informatycznym bankowowsci uszkodzenia z powodu wad matrialowych.

  Panienka z okienka bankowego na skrot znajduje opcje zagubienie karty w wybrakowanym systemie IT bankowym, nawet jak wlasciciel karty ma druga czesc karty moze nawet czynniejsza czessc karty platniczej z RFID-em, po niefortunnym zlamaniu karty bankowej.

 11. bryś said

  Inaczej mówiąc – nie mamy tam swoich ludzi.

 12. https://polfejs.live/video/473/%F0%9F%93%A2ten-film-powinien-obejrze%C4%87-ka%C5%BCdy-nie-dlatego-%C5%BCe-youtube-bez-wyja%C5%9Bnienia-ostrze%C5%BCenia-i-powiadomienia-ci%C4%85gle-go-usuwa.-tylko-dlatego-%C5%BCe-to-pokazuje-jak-wiele-jest-w-nim-prawdy-i?channelName=UcieczkaZMatrixa

 13. Adrian said

  Obawiam się, że gościa wkrótce odwiedzi seryjny samobójca.

 14. revers said

  https://www.timesofisrael.com/greek-newspaper-likens-pfizers-jewish-ceo-to-nazi-doctor-josef-mengele/

  no tak dr.Mengele, dr.Severing nie dotyczylo, choc eksperymentowali na ludziach i eksperymentuja do dzis.

 15. Ale jak? Ale dlaczego? Jak do tego doszło?

  Może tak?

  http://www.pospoliteruszenie.org/widzi%20ze%20most%20i%20jedzie.html

  A może tak?

  https://www.wikiwand.com/pl/Trzecia_Fala

  A może…?

  https://stolikwolnosci.pl/czy-mozna-uczciwych-ludzi-zmanipulowac-tak-zeby-z-wlasnej-woli-byli-niczym-gestapo/

  A może jeszcze inaczej? W każdym razie ludzie (wciąż jeszcze można ich tak nazywać) są rozgrywani przez zawodowych, zwyrodniałych do szpiku kostnego psychopatów, potrafiących dokładnie przewidzieć reakcje społeczne tłumne. Do normalnych nie dociera, że można być aż tak debilnym, aż tak naiwnym, aż tak pozbawionym rozumu i woli przeżycia, jak kowidianin. A może taki podział istnieje nie od dziś?

 16. truś said

  a wczorej p. Maciak Maciej u Mossakowskiego>CEPa wzywał do ponownego lockdownu w Polsce i ustanowienia specjalnej grupy prokuratorów …..ale nie wytłumaczył
  podczas gdy w Hameryce:
  Texas Opens 100%. Mississippi Ends Mask Mandate and More
  .https://stephenlendman.org/2021/03/texas-opens-100-mississippi-ends-mask-mandate-and-more/
  oraz
  Colossal Big Lies About Covid Mass-Jabbing
  .https://stephenlendman.org/2021/03/colossal-big-lies-about-covid-mass-jabbing/
  ale 3 marca 2021 nowy Sekretarz Stanu USA>
  Blinken, ‚zapowiedział’ nową politykę BEZPIECZEŃSTWA narodowego USA
  Hardliner Blinken’s Mass Deception Address
  .https://stephenlendman.org/2021/03/hardliner-blinkens-mass-deception-address
  “A Foreign Policy for the American People (sic).”
  oraz
  “Interim National Security Strategic Guidance.”
  a tam
  ‚eight priorities of Biden’s foreign policy”
  a tam>
  .
  Biden regime hardliners continue the ruse that SEASONAL flu-RENAMED covid is a killer virus.

  Blinken falsely claimed that “(n)one of us will be fully safe until the majority of the world is” mass-jabbed with hazardous to health experimental drugs that don’t protect and risk serious harm or death if taken as directed.>>tak jak za Merkel w EU)
  “(W)e will revitalize our ties with our allies and partners” i to nas dotyczy bo jesteśmy ‚ally’ ale czy ‚partner’>>no nie wiem
  oczywiście ‚climate change’>green energy
  i oczywiście Great Reset, ‚czwarta rewolucja przemysłowa’>gubię się powoli) a ruskich się załatwi w inny sposób>stara kumpela Jarkacza>Nuland (3 razy się z nim spotykał>stąd nasza ‚miłość’ do Ukrainy) jest u Blinkena w US State Dept.
  No nie chcę być namolny> ale Blinken, Nuland + cała kupa ludzi w administracji joe ‚test crash dummy’ bidet – jak zwraca prasa izraelska
  to same swojaki
  The Jerusalem Post>
  Joe Biden’s A-Team of Jewish advisers, cabinet members and staff
  .https://www.jpost.com/opinion/joe-bidens-a-team-of-jewish-advisers-cabinet-members-and-staff-658350
  It will be fascinating to watch how a strongly liberal Jewish-Catholic administration operates. (!?!?!>dobre!!!-jak w Polin.
  a z kolei w The IsraelToday jeden z rabinów w ichniej ‚konferecji episkopatu’ WIESZCZY>>
  As America Declines, Will Israel Become the New Superpower?
  .https://www.israeltoday.co.il/read/as-america-declines-will-israel-become-the-new-superpower/
  mówi>ameryka jest w schyłku (zgadza się chociaż Blinken+Bidet są innego zdania)
  i PRZEPOWIADA>
  it is Israel’s destiny to lead civilization forward
  co się chyba ‚spełnia’ w Polin w całej rozciągłości.
  Przepraszam za obszerną prasówkę.

 17. Marek said

  Jak żyd się szczepi w ukrytej kamerze:
  .https://www.youtube.com/watch?v=voiq95ExLNE

  Minuta 43

 18. Marek said

  Ku pokrzepieniu serc, Polacy, Białorusini, Rosjanie….

 19. NICK said

  Marku.
  Dobrze.
  Lecz.
  To taki sen dla snu… .

Sorry, the comment form is closed at this time.