Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kaganiec załóż i pod ścianę twarzą raus

Posted by Marucha w dniu 2021-03-04 (Czwartek)

Na szczęście jeszcze nie ma w windzie ochroniarza, który pilnuje zasad, ale co będzie dalej?

Już na samym początku tej koronawirusowej szopki, gdy kolejnymi bezprawnymi rozporządzeniami zakagańcowano i prymitywną propagandą ogłupiono i zastraszono polskie społeczeństwo, że jeśli nie będzie nosić na twarzach tego gówna, to grozi mu niewyobrażalnie straszliwe niebezpieczeństwo, w postaci śmiertelnego zejścia z tego najpiękniejszego ze światów, które spowoduje przerażający wirus, którego o ironio do dziś nikt na oczy nie widział, nawet tzw. ,,naukowcy”, którzy nie wyizolowali go do dzisiejszego dnia, zresztą tak samo jak setek innych wirusów wcześniej, choć czeka na geniusza, który by tego dokonał nagroda w wysokości stu tysięcy dolarów, po którą jednak do chwili obecnej, nie zgłosił się żaden z nich, choć zapluwają się każdego dnia na ten temat, nie mając w rzeczywistości bladego pojęcia o czym mówią, sprowadzając cały swój bełkot do pieprzenia dętych głupot, którymi nie kompromitowałby się żaden poważny specjalista z dziedziny medycyny, poza oczywiście szamanami siedzącymi głęboko w kieszeniach karteli farmaceutycznych, których tanimi alfonsami są wszyscy bez wyjątku tzw. telewizyjni ,,eksperci” znad Wisły.

Kiedy ogłupiony motłoch zaczął masowo zakrywać swoje twarze brudnymi szmatami, do których kompletu brakowało jeszcze tylko knebli, powiedziałem, że nie zdziwię się, jeśli pewnego dnia szajka dobrej zmiany i wspierające ich w tym procederze pozostałe zorganizowane grupy przestępcze z Magdalenki, wpadną na pomysł, że tym co wszystkich uratuje przed wrażym korona wirusem będzie czołganie się po ziemi zamiast chodzenia na własnych nogach. I chyba wypowiedziałem te słowa w złą godzinę, bo nie trzeba było długo czekać, by mądrość etapu weszła na kolejny, wyższy poziom. I oto na jaki nowy pomysł wpadli nasi umiłowani okupanci, by jeszcze bardziej upokorzyć i przeczołgać, durne polińskie społeczeństwo:

,,Instrukcja korzystania z windy, którą opublikowała na Twitterze dr Anna Mandrela. – Na szczęście jeszcze nie ma w windzie ochroniarza, który pilnuje zasad, ale co będzie dalej? – napisała komentując załączone zdjęcie.”

,,Gdyby rok temu ktoś powiedział, że aby skorzystać z windy należy założyć maskę i stanąć twarzą do ściany, z pewnością wszyscy popukaliby się w głowę i poradziliby takiemu delikwentowi, żeby skonsultował się z lekarzem lub farmaceutą. Dziś większość bez szemrania wykona takie polecenie twierdząc, że robi to dla swojego dobra i bezpieczeństwa innych.

Strach to potężne narzędzie w zarządzaniu masami. Wystarczył rok, aby sterroryzować ludzi do takiego stopnia, że boją się wyjść z domu przeświadczeni, iż zabije ich morderczy wirus. A jeśli już z tego domu wyjdą, to będą bez szemrania wykonywać najgłupsze i najbardziej upokarzające zarządzenia. Gdyby władza ogłosiła, że dla ochrony przed wirusem trzeba smarować twarz odchodami, to też znalazłoby się wielu gotowych wykonać to polecenie.”

No cóż wszystko jeszcze przed nami. Być może na kolejnym etapie mądrości rewolucyjnej, trzeba będzie w ramach nieustępliwej walki z wrażym koronaświrusem wysmarować sobie gębę łajnem i czołgać się po ulicy zamiast chodzenia w postawie wyprostowanej. Są bowiem na świecie rzeczy, jak mawiał Ferdynand Kiepski, które się… fizjologom, o przepraszam, największym filozofom nie śniły.

A tak apropos, co Państwu przypomina ta fotografia poniżej, gdy porównacie ją ze zdjęciem najnowszej instrukcji jazdy windą? Czyż nie jest to nawiązanie do jakże ,,pięknych” tradycji z nie tak wcale dalekiej przeszłości, z których jak widać nasi umiłowani okupanci, czerpią pełnymi garściami, jak z prawdziwej krynicy ,,mądrości”. I to wcale nie jest jeszcze ich ostatnie słowo.

Jacek Boki – Elbląg
3 Marzec 2021 r.

Źródło:
>https://wprawo.pl/zaloz-maske-i-stoj-twarza-do-sciany-pandemiczna-tresura-podczas-korzystania-z-windy/
>http://kresywekrwi.blogspot.com/2021/03/kaganiec-zaoz-i-pod-sciane-twarza-raus.html

https://kresywekrwi.neon24.pl/

Komentarzy 13 do “Kaganiec załóż i pod ścianę twarzą raus”

 1. Dziadzius said

  Mnie ofiary CoVId bardzo interesuja .Biden powiedzial ze w USA w tej pandemii zginelo 500,071 ofiar. Patrzac na te numery i na czas ( mniej wiecej rok) takie statystyki laza pod oczy –500,071 podziel przez 365 = 1370.o5 ofiar kazdego dnia a podziel to 1370.05 przez 24 = 57.08 ofiar na dzien. Tak Ameryka jest duzym panstwem i ma ponad 300 miljonow ludzi ale ktos by naprawde widzial te pogrzeby chocby z kominow.

 2. UZA said

  „Na szczęście jeszcze nie ma w windzie ochroniarza, który pilnuje zasad, ale co będzie dalej?”

  Nie potrzeba ochroniarza – wystarczy grupka aktywistów, którzy wymuszą na współpasażerach przestrzeganie „zasad”. Na tym chyba polega największy problem. Gdyby nawet zrobiono u nas zamach stanu i władzę przejąłby zdroworozsądkowy przywódca, który powiedziałby : „Dość tych bzdur” i ogłosił zakończenie „pandemii”, niechybnie doszłoby do masowych protestów kowidian – podkręcanych przez media. Widzielibyśmy na ulicach rzesze podnieconych histeryczek, wrzeszczących, że władza nic nie robi i zabija nas oraz nasze dzieci. Baby w kolejkach opowiadałyby sobie historie o tysiącach zgonów, ukrywanych przed społeczeństwem, o ogromnych składowiskach trupów i tajnych krematoriach. To nie jest tak, że wszyscy chcemy normalności i wolności. Choć trudno w to uwierzyć, część Polaków (?) domaga się trzymania społeczeństwa krótko za mordę – kar, kontroli i przymusu szczepień.

 3. Piskorz said

  re art Strach to potężne narzędzie w zarządzaniu masami.” Naturalnie…i oto
  im chodzi. Pisałem o tym w „G.” oraz na port. niemieckim.

 4. Liar said

  A w Izraelu wielu nie nosi maseczek.

 5. Maciejasz said

  Kolejny przykład skandalicznego zachowania służb wobec nienoszacych maseczek
  .https://gazetaolsztynska.pl/702742,Interwencja-elckich-straznikow-oburzyla-ludzi.html

 6. r2r said

  Witam, nie jestem ekspertem w dziedzinie prawa ale czytając nową ustawę tgzw. maseczkową zauważyłem że osoba piesza w zasadzie nie musi nosić maski jeżeli trzyma dystans do 1,5m, z ustawy wynika iż albo trzyma ten dystans albo zasłania nos i usta.

  Dziennik Ustaw–20–Poz. 367§24.1. Do dnia 14marca 2021r. w przypadku gdy przemieszczanie się następuje:
  1)pieszo –jednocześnie mogą się poruszać osoby w odległości nie mniejszej niż 1,5m od siebie:
  a)chyba że zachowanie tej odległości nie jest możliwe ze względu na opiekę nad:–dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,–osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie,
  b)z wyłączeniem osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących,
  c)chyba że realizują nakaz zakrywania ust i nosa zgodnie z§25ust.1;

  Ja to zrozumiałem że jeżeli nie trzymam dystansu to noszę maskę a jeżeli go trzymam, maski nie muszę nosić.
  Proszę o ewentualne sprostowanie,

 7. . said

  Czytali wy protokoły zjebów syjona?
  W NWO nie trzeba będzie wielu policjantów i żołnierzy bo jeden człowiek będzie donosił na drugiego.

 8. Piskorz said

  re 7 W NWO nie trzeba,,” A pewnie, że nie trzeba żadnego NWO…szczególnie w Szwajcarii…tam donosicielstwo kwitnie że hej..!! ps Pieprzeni górale Europy.

 9. Kura domowa said

  Jechałam w środę autobusem do domu. W środku liczba osób wielokrotnie przekroczona. Starszy pan zakutany po sam nos zwraca sie do młodego chłopaka,który zakryl tylko usta: proszę założyć maseczke na nos bo będę sie czuł bezpieczniej. Rece opadają. Szczerze to chętnie bym takiemu odpowiedziała ale bałam sie ze albo mnie zlinczuja albo wezwa policję, a Jechałam z dzieckiem więc sie nie odezwalam…. Bo to strach jechać z kowidianami

 10. NICK said

  No.
  Tak.
  Tak?
  Nie wiem.
  (9)
  Gdybym jechał tym autobusem, z dzieckiem nawet nie swoim. to bym?
  Wiesz co bym, Kuro Strachliwa.

  Za pozorami a nie wbrew. TO są sprawy ważne.

  Wiem. Strach. Obawa.
  Też to miałem.
  Lecz przekroczyłem te progi. Niskie.
  Uwolniłem się.
  Czego życzę Naszej Kurze.

 11. Kura domowa said

  Dziękuje za dobre słowo Panie Nick. Niestety jestem strachliwa, bo praktycznie nikt za mną nie stoi prócz starych rodziców ,74 i 78 lat.. Dzięki Bogu nie dali sie zmanipowac propagandzie kowidowej.

 12. NICK said

  Nasz strach będzie nam policzony za złą monetę.
  Judaszową, pisząc wprost.
  Oj, oj Kuro.
  „praktycznie nikt za mną nie stoi prócz starych rodziców ,74 i 78 lat.. Dzięki Bogu nie dali sie zmanipowac propagandzie kowidowej.”
  Nie widzisz… .

  Stwórcy?
  Aniele Boży.
  Stróżu.
  Twój, Kuro.

  Za mało Różańca Świętego i, innych… .
  U mnie też.
  Pozdrawiam.
  Niech nam pomoże Bóg nasz!
  Nie jakiś uniwersalny.

  Prowadź mnie Panie, proszę.

 13. Głos Prawdy said

  Skąd tyle durakow w cywilizowanym świecie i państwie się wzięło?

Sorry, the comment form is closed at this time.