Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bryś o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Witold o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Chyba jakieś inne Pi… o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (41 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Przestań tu wklejać… o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  podczaszy o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Widzi, że most i jedzie

Posted by Marucha w dniu 2021-03-05 (Piątek)

Miliony ludzi zachowuje się jak stado baranów które pcha się do rzeźni

Ludzie rozumni (których jeszcze garstka zachowała się na planecie Ziemia) nie mogą zrozumieć jak to jest możliwe, że zdecydowana większość ich rodaków, dała się ogłupić medialnej propagandzie i decyduje się na działania w sposób ewidentny szkodzące ich zdrowiu i zagrażające ich życiu!

Jest to najbardziej zdumiewające w przypadku ludzi wykształconych, oczytanych, potrafiących poruszać się w świecie internetu, a więc (teoretycznie) zdolnych do weryfikacji wszelkich informacji do nich docierających!

Ludzie ci pierwsi padli ofiarą medialnej propagandy kowidowej i pierwsi stali się rasowymi kowidianami, czyli fanatycznymi wyznawcami religii opartej na wierze w telewizyjnego wirusa, który sieje śmierć, choć poza telewizją z reguły tej śmierci nie widzieli!

Kowidianie jako pierwsi okutali swoje twarze szmatami, choć bez trudu mogli znaleźć w internecie dziesiątki badań i opinii naukowców i lekarzy, że „święte” szmatki przed niczym nie chronią a stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia.

Kowidianie jako pierwsi ustawili się w kolejce do szczepień, choć bez trudu mogli znaleźć w internecie tysiące informacji z całego świata o ogromnej ilości powikłań po szczepieniach, w tym szokującej liczbie zgonów.

Mając takie możliwości poznawcze, miliony ludzi zachowuje się jak stado baranów które pcha się do rzeźni, choć nad wejściem wisi plakat:

Tutaj mordujemy barany płci obojga!

Obok napisu są zdjęcia zamordowanych już baranów,co jednak w niczym nie zniechęca kowidian by pchać się w otchłań śmierci i chorób!

JAK TO WYJAŚNIĆ??? Dlaczego większość ludzi utraciło instynkt samozachowawczy, właściwy wszystkim organizmom żywym?? W świecie przyrody odpowiedzią jednostek na sytuacje zagrażające ich zdrowiu i życie, jest albo ucieczka, albo walka. Każde zwierze walczy o przetrwanie i nigdy nie podda się agresorowi bez walki!

Dlaczego w przypadku ludzi jest inaczej? Dlaczego dobrowolnie godzą się oni na śmierć i cierpienia, nie wykazując wobec agresorów prawie żadnego oporu?

Otóż moim zdaniem większość ludzi na świecie została poddana hipnozie za pośrednictwem ekranów telewizyjnych.

Hipnoza jest zmianą sposobu postrzegania, odczuwania, myślenia. Działa w skutku czyjejś sugestii. Hipnotyzer wpływa na umysł osoby hipnotyzowanej w taki sposób, że przyjmuje ona za własny punkt widzenia pogląd „wtłoczony” mu do umysłu przez hipnotyzera.

Jak taką hipnozę zrealizować w praktyce? Odbywa się to za pomocą tak zwanej Percepcji Podprogowej (subliminalnej) – oddziaływanie na mózg osoby poddanej hipnozie, z czego taka osoba nie zdaje sobie sprawy!

Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych , które trwają zbyt krótko, by mogły zostać zarejestrowane przez naszą świadomość, ale dostatecznie długo aby zostały one zarejestrowane przez naszą podświadomość. (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są ukryte wśród innych bodźców, bardziej wyraźnie odczuwalnych.

Wystarczy aby w każdym dzienniku telewizyjnym (czy w jakimkolwiek innym programie) umieścić trwający 0,04 sekundy obraz (na przykład konającego pacjenta podpiętego pod respirator) i co jakiś czas ten obraz powtarzać, zaś na ekranie pokazywać lektora straszącego kowidową apokalipsą!

Po to kilku takich seansach osoba podatna na hipnozę staje się kowidianem, nieświadomym tego jakiej operacji dokonano na jego podświadomości.

W reklamie zakazano stosowania przekazów podprogowych, jednak nie wiadomo czy zakaz ten jest respektowany.

Moją hipotezę bardzo łatwo zweryfikować dysponując sprzętem pozwalającym odtwarzać nagrania telewizyjne, kilkaset razy spowolnione. Na takim spowolnionym filmie możemy zobaczyć jakie elementy hipnozy podprogowej zastosowano i jak często.

Ponieważ takim sprzętem nie dysponuję, więc moja hipoteza pozostanie w kręgi teorii spiskowych.

Jeśli mam rację, to „biada nam”. Agresorzy kowidowi będą potęgować hipnozę podprogową we wszystkich telewizjach, co nie pozwoli kowidianom wrócić do rzeczywistości. Na szczęście w nieszczęściu kilkanaście procent ludzi jest niepodatnych na żadne formy hipnozy, co być może uratuje ich przed śmiercią lub chorobami.

PS. Widzi, że most i jedzie. Aforyzm ten pochodzi z czasów średniowiecza. Fatalny stan ówczesnych mostów powodował, że nie nadawały się one do użytku. Osoba która by na taki most wjechała była uważana za durnia!

Anthony Ivanowitz
4.03.2021 r.
Www.pospoliteruszenie.org

https://anthony.neon24.pl/post/

Komentarzy 18 do “Widzi, że most i jedzie”

 1. . said

  Mnie jeden typ powiedział, że tych co nie chcą się zaszczepić trzeba zwalczać bo przez nich będzie lokdałn w nieskończoność.

  Szykujmy się na realne prześladowania.

  https://stolikwolnosci.pl/czy-mozna-uczciwych-ludzi-zmanipulowac-tak-zeby-z-wlasnej-woli-byli-niczym-gestapo/

 2. Boydar said

  Czyżby ostatni akapit artykułu (PS) to wpływ „dyskusi” w Gajówce ?

  Obawiam się, że wyjaśnienie poniżej czterech gwiazdek i tak nie dotrze.

 3. Boydar said

  Przeczytałem artykuł, cały 🙂

  Czy rozumna istota ludzka przyjęła by z nabożną czcią „krew Jego na nas i dzieci nasze” ? I przez następne dwa milenia żeby nikt nie zakwestionował ?

  Une jada do obiecanej ziemi, nie wolno przeszkadzać !

 4. brydż said

  Chyba powinno być – „Widzi most A jedzie.”? Skoro końcowa część zdania przeczy początkowej!
  PS: Czy jest na forum architekt? Chodzi o pomoc w wyliczeniu, zachowanych po dziś dzień, średniowiecznych konstrukcji mostowych.

  ————
  Można i tak, i tak.
  W oryginale jest „i”, o ile mogłem stwierdzić.
  „I” nadaje powiedzeniu niuans zaskoczenia.
  Admin

 5. Ale dlaczego? said

  Do tego całego covidianizmu nie jest potrzebny pr,ekaz podprogowy.
  Podzielono ludzi na wrogie obozy. I wyznawcy owych obozów mają swoje mefium ściekowe, któremu wierzą. To już był majstersztyk.
  A teraz owe „wolne media” (w ich mniemaniu) od rana do nocy 70%przekazu nadają o cvidzie. Krowa by uwierzyła, chyba że miała by odwagę splunąć na ukochanego przekaziora. Ale do tego trzeba nie być wyznawcą „naszych”.
  Oglądanie reklam w tv też ludzi przygotowuje mentalnie do łykania wszystkiego gówna. A wystarczy wyłączyć dźwięk…

 6. UZA said

  „Aforyzm ten pochodzi z czasów średniowiecza. Fatalny stan ówczesnych mostów powodował, że nie nadawały się one do użytku”.

  Czyżby ? Średniowieczny most w Londynie przetrwał ponoć kilkaset lat. Stały na nim domy a nawet kaplica. Most Karola w Pradze stoi do dziś. Ludzie jednak skądś „wiedzą”, że w Średniowieczu nie powstało nic dobrego. Może wgrał im to do mózgów globalny hipnotyzer ?

 7. Yagiel said

  Jak to wyjaśnić? Autor sam sobie odpowiada:
  „JAK TO WYJAŚNIĆ??? Dlaczego większość ludzi utraciło instynkt samozachowawczy, właściwy wszystkim organizmom żywym?? W świecie przyrody odpowiedzią jednostek na sytuacje zagrażające ich zdrowiu i życiu jest albo ucieczka, albo walka. Każde zwierze walczy o przetrwanie i nigdy nie podda się agresorowi bez walki!”
  I to mimo własnych potknięć typu „Większość ludzi utraciło” – większość utraciła instynkt samozachowawczy, biorąc w zamian „treść medialną”. Każde zwierzĘ jest realistą – większość człowieków za punkt honoru stawia sobie nie być zwierzęciem! No to
  DURNIE DO URN !
  Widać, jak ładnie język składa się w prawdę o nich. (Zwracam uwagę, że Mowa podprogowo objaśnia największe nawet łgarstwa. Co nie zmienia prawdy, że im mniej słów, tym mniej ryzyka.) Większość ludzi jest głupsza od zwierząt wokół nas i w nas: od słonia, wilka, kota czy kaczki. Także od wiewiórki i macierzanki. A owce/barany hodują człowieki na swój obraz i podobieństwo: zwierciadło! I psy.

  Stada baranów zachowują się zawsze, jak miliony człowieków po nic: idą zawsze do rzeźni… Jednostki ludzkie wiedzą, jak żyć, by i nasz wilk wewnętrzny/mentalny był syty, i nasza owca mentalna ca… No nie, nie owca – koziorożec!
  Koziorożce i Wilki raczej nie wchodzą sobie w paradę 😉

  Ciut żal, że pan Anthony Ivanowitz, pisząc tak słuszny tekst, kuleje w polszczyźnie: Lew czy Wilk zwykle najpierw widzi Kulawego…

 8. Marcin said

  Uważny obserwator obserwuje.
  Nie tak dawno bydło robocze maltretowano bajkami o przeludnieniu na ziemi, zapaścią systemu emerytalnego i globalnym ocipieniu spowodowanym przez m.in. sra.jace bydło hodowlane, które bydło robocze musi konsumować aby żyć. W dobie tzw. pandemii ludzkie życie jest na wagę złota. Zwłaszcza seniorów.

 9. jok said

  1. Jesteśmy tresowani non stop w poczuciu gorszości, w sporym stopniu propagaqnda/tresura wymyślona i realizowana przez „obce plemię”, bo im to bardzo odpowiada. To dominanta tej propagandy „postępowo – nowoczesno – otwartej”
  Także propaganda udająca patriotyczną, jest tworzona jest w dość podobnym celu. Uwielbia się koncentrować na przegranych sprawach, dużo mniej na zwycięstwach czy „zwycieśtwach cywilnych” – budowanie etc.
  Skutkiem ma być i jest, niewiara we własne siły, kompleksy prowincjonalizmu i niższości. A są wszak kraje/nacje, stosunkowo dziś zamożne, które podobnie jak ziemie polskie (które zaczeły wchodzić we współczesność po wojnach napoleońskich, rzekłbym), zaczęły wchodzić w nowoczesność, w nowoczesną gospodarkę dość poźno, np. Finlandia czy Irlandia. Z tym, że tamtejsi prionierzy, mogli dostawać kopy od Anglików, Szwedów, Rosjan, (my od Rosjan, Niemców), ale nie napotykali na swej drodze „nacji gospodarczej” nastawionej na monopol korzystny dla siebie, w takiej liczbie jak tu.

  2. Kompleksy już opisałem, Dochodzi do tego, że ZSRR nie imponował, a Zachód imponował i wciąż imponuje (jeszcze) zamożnością..

  Czyli jak na Zachodzie tak jest, lockdowny, maski, szczepionki, to nadwiślański wytresowany łeb też to aprobuje.

  (znam ludzi w miarę kumatych/cwanych życiowo, w miarę/nieźle kumatych zawodowo, dających sobie radę i …. wykazujących absolutną atrofię mózgu w sprawach, powiedzmy publicznych. „Poglądy”, w które święcie wierzą, i sądzą, że sami do nich doszli, to najczęściej bezmyślnie powtarzane kalki z mediów: „Gdyby nie Unia, to niczego by tu nie było” (nawet jak w kontaktach z „unijnymi” widzą zaborczość tamtych), „Hołownia to ten katolicki” :))). Ci bardziej kumaci, widząc nadwiślańską uległość i że nie jest to normalne w stosunkach miedzyludzlich, powiedzą: „nie możemy być sami”. I tak to wygląda)

 10. Anucha said

  Miałem okazję kilka razy zostać poddany hipnozie.
  Nic z tego nie wyszło.
  Dodając jeszcze wyje..ny płaski tv za bramę posesji ( będąc najeba.. m)
  Zostałem płaskoziemcem🤣

 11. . said

  Kuzyn w latach 90 był na jakimś szkoleniu czy innym gównie. W Bydgoszczy. Zakład go wysłał. Tak twierdził przynajmniej…
  Spotkał tam jakiegoś debila w stylu Kaszpirowskiego co tak mu i reszcie obecnych namieszał we łbach, że wstawali i robili jakieś wymachy rękoma i ćwiczenia, bełkocząc przy tym jak ci z „odnowy” co „mówią” językami.
  To był dopiero cyrk i hipnoza.

 12. Yagiel said

  ad .@12 – to nie był debil, to cynik, zresztą na smyczy; podobnie jak Kaszpirowski.

  Skłonienie czy zmuszenie ludzi do robienie tego samego – różne gimnastyki zakładowe czy popisy stadionowe: 5 kółek olimpijskich z 1000 człowieków – świadczy od mentalnej bierności człowieków. Są jak mnogo-stadne ptaki czy ssaki-roślinożercy – w zaatakowanej masie wszyscy robią to samo i ktoś/większość zawsze przetrwa… NIe ma znaczenia śmierć połowy nawet MEGAstada, bo wszystkie ptaki czy ssaki są takie same – strata bez szkody dla gatunku. Tak jest z bydło-człowiekami: jaka to różnica, kto zginął? 1/2 czy 3/4 MEGAstada? I tak przecie 9/10 robi to samo, czyli ci są zbędni…

  Co innego z drapieżnikami, ptasimi czy ssakami – ci żyją w małych stadach i każdy ma swą rolę, powiedzmy: jak w drużynie piłkarskiej: jest bramkarz, są obrońcy, ale lewy, środkowi i prawy, są midlfielders/pomocnicy, itd. do rycerza przedchorągiewnego typu Zawisza Czarny czy Robert Lewandowski… Otóż ludzi mentalności drapieżnków MIKROstadnych są niezastępowalni lub trudnozastępowalni. Np. wśród Inuitów było tak, że jeśli któryś zabił któregoś, to musiał zostać w grupie i zapiedralać za dwóch – jeśli by chcieli skazać go na śmierć, jego grupa bez dwóch szybko by padła…

  Tak sobie myślę, że każdy zanamordnikowany/zaszczypnięty nosi widomą oznakę zbędności! Ja to widzę i widzą to drapieżniki, ich inżynierowie tłumów: co się stanie bez 1/2 nich?

  Swoje MEGAstadu wyszarpią krokodyle, swoje lwy, hieny… wilki, niedźwiedzie, rysie. Zabawnie robi się dopiero wtedy, kiedy krokodyle i lwy wzajem sobie szkodzą za dużym apetytem; gdy MEGAstado okazuje się 1/2 czy 1/5 wtedy, qrwa, przez rzekę ryzyko przejść antylopom: na każdą krokodyl?! A za rzeką czekają inne głodne lwy…

  Dlatego myślę, że wilki w wielu watahach czy lwy same wiedzą, że terytoria i zapasy człowieków trzeba rozsądnie wyżerać; terytoria/państwa są raczej święte: polskie mental-wilki nie wchodzą w paradę czeskim mental-wilkom czy niemieckim… Zatem ludzie myślący swymi wewnętrznymi mental-zwierzętami sami wybierają sobie rolę czy funkcję; a niewątpliwe jest, że śmiertelność wśród roślinożerców jest kilka razy wyższa niż wśród drapieżników! Zatem to te człowieki, kt. flagują się namordnikami, podnoszą sobie ryzyko zdepopulowania – zresztą do 1/2, no może do 1/3: na tyle rozsądne są drapieżniki…

  A że taki Bill Gates stara się być T-Rex ? Przerost formy drapieżnika nad treścią mózgu – i kiedy piedrolnął meteoryt
  myszki czy szczurki wylazły z norek: długo miały co ogryzać 🙂 A krokodyle musiały długo czekać w rzece…

  Od zawsze: nie ilość – jakość rządzi.

 13. osoba prywatna said

 14. Coś misi w tym być said

  Nie oglądam telewizji i patrzę na tych ludzi, jak na idiotów

 15. Ewa said

  „miliony(…) zachowujĄ się jak stado baranów…. RATUJMY POLSZCZYZNĘ !
  Rzeczywiscie – miliony zachowują się jak…. Niestety nalezą do nich także wykształceni nienajgorzej ale…nie korzystający ( z załozenia) z internetu inteligenci 60+..

  ————–
  Pani Ewo… a o co Pani chodzi?
  Admin

 16. Yagiel said

  Wykształconym być, cytuję. „nienajgorzej” – to za mało. Tacy toną w FAKEdemii, jak niedzielni pływacy w jeziorach albo niedzielni kierowcy na drogach… Pani Ewa ma rację, że także w moim wieku takich jest sporo. Nie wiem, czy Pani Ewa jest 60+ czy 50-, wszelako nie najgorzej jest wyrażać się jasno; choć, z drugiej strony, w ogóle wyrażać się jest nie najlepiej – najlepiej jest rozumieć bez zbędnych słów.
  Akurat Pani EWA – choć może HAWA, piękna zapewne – powinna wziąć to pod uwagę, zanim…

  ————-
  Pytam Pana, bo może zrozumiał: o co Pani Ewie chodzi i w czym ma rację?
  Admin

 17. Marucha said

  Re 17:
  Byłbym wdzięczny za odpowiedź…

Sorry, the comment form is closed at this time.