Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Której medycyny potrzebujemy?
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Lekarz czy zbrodniarz?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Groteskowe pomysły Strajku Kobiet: „Ceremonia rozkwitu” zamiast pierwszej komunii św.

Posted by Marucha w dniu 2021-03-06 (Sobota)

Pomysły aktywistów Strajku Kobiet zdają się przybierać formę coraz bardziej groteskową. Tak więc zamiast chrztu świętego proponują organizować „huczne pierwsze urodziny”.

Zamiast sakramentu przyjęcia pierwszej komunii świętej zalecono z kolei uroczystość zmiany wystroju pokoju lub „ceremonię rozkwitu”, na której dziecko dostawałoby prezenty. To jednak nie koniec propozycji, jakie Ogólnopolski Strajk Kobiet ma dla Polek i Polaków.

Niewątpliwie aktywistki i aktywiści Strajku Kobiet to osoby mocno zagubione, które nie mogą znieść faktu, że ludzie są szczęśliwi w związkach małżeńskich i że szczęście daje im ojcostwo i macierzyństwo. Zaproponowali więc w swoim czasie powołanie moderatorek, które miałyby ingerować w relacje dzieci z rodzicami [sic! – admin].

Ale wściekłość ich budzi też przywiązanie sporej części Polaków do religii katolickiej. Najwyraźniej zazdroszczą oni katolikom i temu należy przypisać najnowsze ich postulaty. Zwolennicy aborcji zasugerowali, że sakramenty święte organizowane wśród katolików powinny mieć swoje odpowiedniki w postaci wydarzeń świeckich.

Zobacz także: „Nie do przyjęcia”. Senator opozycji twardo o współpracy WOŚP i Strajku Kobiet

– Skoro dla wielu osób istnieje naturalna potrzebna celebracji i zaznaczenia jakimś rytuałem, że w rodzinie i społeczności pojawił się ktoś nowy, warto zdawać sobie sprawę, że istnieją inne niż katolicki chrzest możliwości, żeby to urzeczywistnić – powiedział podczas jednego z wystąpień jeden z działaczy.

W tym miejscu zaproponował m.in., aby chrzest, czyli obrzęd nawrócenia i oczyszczenia z grzechów, zastąpić choćby „hucznymi pierwszymi urodzinami”.

– Można także, i jest to w Polsce coraz bardziej popularna opcja, zorganizować humanistyczną ceremonię przywitania dziecka na świecie. To tzw. ceremonia nadania imienia z udziałem celebranta lub celebrantki ceremonii humanistycznej – wskazano.

Podkreślono, że podczas takiej uroczystości nadaje się dziecku imię, a „rodzice zobowiązują się wobec siebie i bliskich do wychowywania dziecka w duchu prawdy, szczerości wobec siebie i innych, do rozwijania krytycznego myślenia, wzmacniania szacunku do siebie i innych, rozwijania w dziecku odwagi do pokonywania zła, wychowania w duchu pokoju i miłości, do rozwijania optymistycznego poglądu na świat, wychowywania w duchu troski, współczucia i hojności”.

Dodano, że rodzice mogą podczas takiej ceremonii zdecydować się również na wybór opiekunów dla dziecka – odpowiednika rodziców chrzestnych, nazywanych „rodzicami honorowymi”.

Podczas wystąpienia pojawiła się też propozycja zastąpienia komunii świętej. Zabierający głos przekonywał, że dla dzieci liczą się głównie prezenty, więc jako alternatywę dla tego świętego sakramentu można zorganizować „niezapomnianą wycieczkę, wspólnie stworzyć nowy wystrój pokoju lub przygotować przyjęcie świętujące wkroczenie w nowy etap”.

/TVP Info/
https://www.magnapolonia.org/

Ależ proszę bardzo, jeśli pojebańcy chcą, niechaj urządzają sobie dowolne „uroczystości” – dopóki nie zaczną do nich zmuszać ludzi normalnych.
Znając życie do tego jednak może dojść.
Admin

Komentarzy 14 do “Groteskowe pomysły Strajku Kobiet: „Ceremonia rozkwitu” zamiast pierwszej komunii św.”

 1. Mano Negra said

  Najciekawsze jest to, że oni nie chcą tej uroczystości zlikwidować, chcą jedynie nadać jej inne znaczenie. Dokładnie tak jak w przypadku „małżeństw” jednopłciowych. Przecież mogą w ogóle zakwestionować instytucję małżeństwa, zakwestionować potrzebę rejestracji w faszystowskiej strukturze qiasi-państwowej.

  Druga ciekawa rzecz to mentalność tych ludzi, bo oni sami tych proponowanych uroczystości nie odprawiają, oni je wymyślają. Ustawiają się w pozycji nadczłowieka, który ma prawo narzucać podludziom swoją wolę.

  Ta twarz brzmi znajomo, te pioruny również. Jeśli maseczki mają jakąkolwiek zaletę, to jest nią ta, że nie trzeba patrzeć na te parchate mordy.

 2. assasello said

  nie mogę nic zrobić żeby być szczęśliwy jak wy
  więc zrobię wszystko żebyście byli nieszczęśliwi jak ja

  taka to filozofia

 3. Anucha said

  I na choj te przebieranki słowne.
  Odrazu bar micwa i bat micwa

  I jeszcze brit mila
  Naczelnym rebe zrobić małego – wielkiego człowieka.
  Będzie legalnie ssał siusiaki po obrzezaniu.

 4. pos_ergo said

  One chcą zmieniać obrzędy NASZYCH dzieci, ponieważ ICH dzieci (tych hetero) są przecież wy-abortowane. Jak widać, chcą nam przychylić nieba.

 5. Anucha said

  Od razu
  Co raz głupszy człek 😀

 6. kulikow said

  H….ie zydowskie maja ucieche Co zrobili z POLSKA I Polakami.WOJNA tej smiercionosnej nacccyyyji

 7. Martin said

  Zamiast pogrzebu proponuję huczne ostatnie urodziny, albo ceremonię zwiędnięcia bądź uschnięcia🤣

 8. Mano Negra said

 9. NC said

  „Zwolennicy aborcji zasugerowali, że sakramenty święte organizowane wśród katolików powinny mieć swoje odpowiedniki w postaci wydarzeń świeckich.”

  To wszystko już było w latach 1948-1956, za pierwszej komuny.

 10. Bezpartyjna said

  Ale to już było i powraca często 🎃

  „Miś” inspiruje prace odkrywkowe. W filmie Stanisława Barei z 1980 roku przytoczona została notatka prasowa, według której w Gdańsku „po ceremonii w Pałacu Ślubów Państwo Młodzi udali się do Rady Zakładowej, gdzie dostali wiązanki ślubnych kwiatów, wszyscy wzruszeni faktem, że są świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji”. Czy kultowe filmowe sformułowanie rzeczywiście miało swe źródło w rzeczywistości PRL-u?
  Oczywiście, że tak! Bareizmy bareizmami, ale nowa świecka tradycja miała się także upowszechnić w edukacji. Oto w artykule pt. Uniwersytety powszechne dla rodziców formą kształtowania kultury wychowawczej społeczeństwa z 1978 roku Stanisław Kawula cytuje Decyzję Prezydium Rządu Nr 130/76 z dnia 20 listopada 1976 r.:” …

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://re-research.pl/pl/post/2016-09-11-60006-nowa-%25C5%259Bwiecka-tradycja.html&ved=2ahUKEwjf-eyKipzvAhVvkosKHS0sBuAQFjACegQIBhAC&usg=AOvVaw0NObiS1tqTvjS8eppJVVRO&cshid=1615048312883

 11. revers said

  Prof.Horban, powinno sie zaknac wszystkie koscioly ….

  https://www.rp.pl/Covid-19/311099909-Prof-Horban-W-tej-chwili-powinno-sie-zamknac-takze-koscioly.html?fbclid=IwAR0Hydjx2HbipIwwYgwDmcAQ6bdIcrNUvCDYr_hsLcF9GIGnsjSgL9F0lCQ

  Liberalny katolik i prof.Simon o aborcji kobiet „Chęć karania kobiet za aborcję to dowód zdziczenia. Ja, macho, mam zapłodnić samicę i ona ma rodzić, bo ja tak chcę? Tak można było w jaskini rządzić” – stwierdza Simon.

  https://www.fronda.pl/a/szokujace-prof-simon-dla-gw-jako-liberalny-katolik-chec-karania-kobiet-za-aborcje-to-dowod-zdziczenia,158250.html

 12. . said

  „To wszystko już było w latach 1948-1956, za pierwszej komuny.”

  A nie w 1789?

 13. Boydar said

  „… mam zapłodnić samicę i ona ma rodzić ? …”

  To pochuj żeś chuju zapładniał ?

  Trzeba było kozę rżnąć. Jako profesor, nawet bolszewicki, powinieneś wiedzieć, skąd się biorą dzieci. Ale będąc bolszewickim profesorem wolisz promować wyskrobane szczątki tych dzieci. Dopiero to cię bawi naprawdę.

  Masz siedemdziesiąt lat, wkrótce zostanie ci wytłumaczone, jak i po co świat został stworzony.

 14. . said

  a mnie się podoba hasło dla ‚strajkuwek’ aka ‚slut walk” (bo une w hameryce tak się same określają):
  STOP ABORTION
  SUCK MORE DICK
  i mam nadzieję, że Admin ‚puści’
  🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.