Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Tak dla przemyślenia …

Posted by Marucha w dniu 2021-03-06 (Sobota)

Maseczki nie służą hamowaniu rozprzestrzeniania się wirusa – wie to każdy, kto zajmuje się choć trochę nauką, albo po prostu umie myśleć analitycznie wiążąc ze sobą nie pasujące do siebie na pierwszy rzut oka fakty.

One służą badaniu zachowań dużych grup społecznych, badaniu reakcji na polecenia, celem sprawdzenia gotowości wprowadzania różnych manipulacji prawnych zmieniających życie testowanej grupy.

Zakładają? Znaczy się – są gotowi. Nie zakładają? Trzeba dokręcić śrubę strachu.

… a wystarczy otworzyć byle jaki zbiór tablic fizycznych, aby zobaczyć różnicę między rzędem „nano”, a „mikro” – tak po prostu, dla doświadczenia!

[E tam. Maturzyści nie wiedzą, ile to jest 8 razy dziewięć – a tu jakieś „nano”… – admin]

Dokonaj przeliczeń do skali rzeczywistej i zobacz mikropor maski w skali np. 10 cm i odpowiednio powiększonego wirusa w tej skali … dalej uważasz, że wróbel nie przeleci przez bramę stadionu piłkarskiego?

Że kropelki? To weź pod uwagę kondensaty pary, myśl! Rok temu, gdy zamieściłem pierwszy obszerny post o koronie, niektórzy nazwali mnie paranoikiem.

Dzisiaj, gdy farmacja zapowiada konieczną trzecią dawkę szczepionki, gdy pojawiają się odmiany „potrafiące” omijać układ immunologiczny człowieka, gdy mówi się, że wkrótce może zabraknąć jajek, bo kury roznoszą ptasią grypę, a studenci nie wrócą w tym roku na uczelnie, to ja się pytam co będzie następne?

Jednolite ciało koordynujące działania światowe „nieradzących sobie lokalnie z tragedią rządów”? A może z powodu katastrofalnego załamania gospodarczego, wirtualna waluta ujednolicająca poziom życia każdego celem „zapobieżenia ubóstwu”? … nie muszę mówić, że „zaskórniaki” zdewaluują się, a oddanie ich do banku będzie się równało przykrym pytaniom, skąd się one wzięły?

Skoro zaś wytłuką kury, to wytłuką też i świnie, bo przecież mają odmianę afrykańską … tylko patrzeć jak krowy dostaną odmiany księżycowej powodującej wzbieranie mleka w wymionach w okresie pełni.

Zaś prace nad mięsem tworzonym laboratoryjnie idą pełną parą … i co, uważacie, że nie będziecie go jedli? Że jestem paranoikiem? No to poczekajmy kolejny rok – jeśli oczywiście będziemy mieli szansę się tutaj spotkać …

Ile Wasze dzieci wytrzymają w domu bez trwałych zmian w psychice, alienacji społecznej, zahamowań psychicznych, agresji i autoagresji, lęków i uzależnienia od mediów? Jeszcze rok, dwa? A Wy?

Długo będziemy udawać, że 20 cm patyka w łeb jest niezbędne do badania DNA?

I że Krupówki zainicjowały falę infekcji? Idź do „szwedzkiego sklepu” w niedzielę, to zobaczysz tygodniowe wydanie serialu „Szwedzkie Krupówki”. I co, dalej zastanawiasz się, czemu sklepy meblowe nie zostały objęte zakazem?

Na „dzwona” szczepić, skoro nowe mutacje omijają szczepionki? No na to pytanie odpowiedzą eksperci TV, beneficjenci projektów finansowanych przez te same korporacje, które mielą się w ich mordach podczas codziennych wiadomości.

Choć wystarczy otworzyć książkę do biologii, żeby wiedzieć, że to niebezpieczni kretyni … Zaś zachwalane korporacje … Że paranoicy, że przecież to poważne firmy, że władza, gwarancje …

No tak mówi śpec, który pewnie podaje w szpitalu swoim pacjentom aspirynę – na pewno nie raz mu się zdarzyło ją polecić. Tą samą, której to firmy dyrektor płacił za więźniarki po 100 marek niemieckich i narzekał, że są wymęczone i nie wytrzymują długo testów. Tak tak, został szefem firmy tworzącej witaminki, z tej co tworzyła Cyklon B i to za sprawą legalnych władz.

Nie? No co jest? Mieliście z historii niedostateczny? Niestety świat postanowił wyleczyć zastrzał paznokcia amputując rękę, czyli zamiast kształtować odporność stadną i chronić grupy szczególnie narażone, to zamykają gospodarkę i niszczą grupy zdolne do życia, pracy i utrzymywania systemu w tym systemu ochrony zdrowia.

Niestety dla władz, ukończyłem jedną z najlepszych na świecie uczelnię zarządzania strategicznego i po prostu wzrusza mnie ich zachowanie, przypominające Pląsawicę Huntingtona, czyli gadka dla szczyli i debili mająca na celu dokonanie behawioralnej lobotomii na społeczeństwie światowym.

[Niestety, Pańska opinia dla zdurniałego motłochu nie znaczy NIC w porównaniu z opiniami celebrytek czy innych dupencji płci obojga – admin]

Jednym słowem wyłącz TV i włącz myślenie analityczno-krytyczne. Nie klękaj! „Guma miękka i nie pęka, a Ty pękasz?”.

Autor: Wojciech Jan Karwowski

*                        *                         *

Menedżer, ekonomista, bioinformatyk, specjalista inżynierii biomedycznej i inżynierii tkankowej. Ukończył dwa fakultety krajowe – z Informatyki oraz Ekonomii – a także specjalistyczny program w jednej z najbardziej prestiżowych szkół biznesu na świecie IESE Business School – University of Navarra.

Pracując w Stanach Zjednoczonych w „krzemowej dolinie” dla gigantów technologii multimedialnych i łączności bezprzewodowej doktoryzował się na prywatnym fakultecie z zarządzania w Phoenix, jednak po powrocie do kraju nigdy się nie nostryfikował – powodem była tragiczna śmierć opiekuna naukowego, prof. inż. Tadeusza Sęka, u którego przygotowywał przewód doktorski z zastosowania badań operacyjnych.

Odchodzi jednak z kierunku zarządczego w stronę zagadnień optymalizacji przepływu informacji, a dalej inżynierii biomedycznej i inżynierii tkankowej. Stąd jest także absolwentem studiów podyplomowych z Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, także z Biomateriałów Medycznych oraz słuchaczem kolejnych z Biologii Molekularnej, a doktoryzuje się na kierunku Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej. W przygotowaniu zaś specjalizacja z Fizyki Medycznej w zakresie Medycyny Nuklearnej.

Od strony naukowej specjalizuje się reinżynierii i komunikacji – już to w ujęciu tkankowym, już to w ujęciu biomedycznym.

Jest współtwórcą serii specjalistycznych preparatów kosmetycznych do prewencji syndromu stopy cukrzycowej, uhonorowanych prestiżowymi wyróżnieniami branżowymi. Za wkład w tworzenie kosmetyków do pielęgnacji skóry diabetyka otrzymał „Kryształowego Kolibra” – najwyższe wyróżnienie nadawane przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oraz honorową, złotą odznakę Stowarzyszenia. Za wkład w rozwój edukacji, sportu i turystyki został uhonorowany Krzyżem Zasługi Prezydenta RP.

Posiada kilkadziesiąt odznaczeń państwowych oraz instytucji społecznych i naukowych krajowych i zagranicznych, między innymi medal Prezydenta Baracka Obamy oraz Papieski Order Ordine della Croce d’Oro.

Wojciech Karwowski jest autorem ponad 100 publikacji naukowych i wystąpień konferencyjnych.
Jest członkiem towarzystw naukowych:
– Polskie Towarzystwo Leczenia Ran;
– Polskie Towarzystwo Diagnostyki Termograficznej w Medycynie;
– Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne;
– Polskie Towarzystwo Fizyki Medycznej;
– Polskie Towarzystwo Medycyny Nuklearnej;
– Polskie Towarzystwo Biomateriałów;
– Polskie Towarzystwo Inżynierii Biomedycznej;
w tym także zagranicznych:
– European Association of Thermology;
– European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology.

W roku 2018 otrzymał grant z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w wysokości 2,3 mln. zł na opracowanie przełomowego wynalazku pt. „Opracowanie innowacyjnego wyrobu medycznego do zapobiegania wystąpienia zgorzeli cukrzycowej w przypadku urazów aparatu ruchu”.

W grudniu 2019 roku został wybrany do roli eksperta oceniającego w ramach funduszy europejskich innowacyjne projekty z obszaru biotech oraz pharma do dofinansowania.

Działa aktywnie jako wolontariusz – jest Kawalerem Orderu Św. Łazarza oraz Kawalerem Orderu Św. Stanisława.

Od lat nie uprawia już sportu, choć był współzałożycielem pierwszej w Polsce akademii sztuk walki w stylu Tae kwon do

Prywatnie interesuje się futurologią i metafizyką.

https://politywatory.com

Komentarze 23 do “Tak dla przemyślenia …”

 1. wywrotowiec said

  Doskonale.
  Geniuszem od prostego wyjasnienia tematu ziklone B, nazistowwskich,hitlerowskich tfu niemiec oraz kto utowrzyl tfu UE jest dr .Rath rodowity niemiec ,geniusz medycyny wspolpracownik noblisty Paulinga.Na YT wystarczy wpisac odpowiednia fraze.

 2. NICK said

  „Zaś prace nad mięsem tworzonym laboratoryjnie idą pełną parą … i co, uważacie, że nie będziecie go jedli? Że jestem paranoikiem?”
  Nie wolno tak siebie oceniać.
  Ktosik może podchwycić.

  Było to wszystko na Gajówce.
  Lecz.
  Dobrze, że zdaje Pan sobie sprawę i przypomina.
  Szacunek.

  P.S.
  Patyki to chcą wkładać w ot-byt. nicę.

 3. Ryotaro said

  Dzięki „pandemii” i maseczkom skutecznie odciągnięto uwagę publiczności od mordu za pomocą 5G.

 4. I co w związku z psychopatami?

 5. Boydar said

  Czy dzięki wymienieniu funkcji i honorów Autora, jego dysertacja zyskała na powadze i znaczeniu ?

  Jeśli tak, to dalej jesteśmy w czarnej dupie i to wszystko jest ch. warte.

 6. osoba prywatna said

  Oby jak najszybciej się to stało.

 7. osoba prywatna said

  Re 6

  No i stało się.

 8. . said

  ‚ad vocem’_EC tzn. ursula von der jakośtam w ramach ‚postępu do przodu’ wydało pozwolenie i zarejestrowana został firma (oczywiście z obcym kapitałem) do hodowli ROBAKÓW dla celów spożywczych (są podobno bb, bogate w proteiny).
  i znowu w ramach ‚postępu do przodu’ jakiś tam – oczywiście profesor z zachodniego wybrzeża USA -proponuje aby zwłoki ludzkie poddawać kompostowaniu a nie grzebać lub spalać.
  I biorąc pod uwagę ‚spolegliwość’ naszych elyt wobec wszystkiego co ‚z zachodu/EU/USA’
  to rację ma postowicz Boydar pisząc:
  .
  ‚dalej jesteśmy w czarnej dupie i to wszystko jest ch. warte.”
  i już widzę np. Jarkacza czy Morawieckiego czy Maciarewicza jak wp…….ją ‚schabowego’ z karaczanów z kapustką czerwoną i ziemniaczkami gmo>>PALCE LIZAĆ
  .
  PS. te wszystkie ‚postępy do przodu’ o jakich piszę powyżej>nie podaję źródeł ale bankowo ‚są’

 9. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo?fbid=485747022588267&set=a.105184910644482

 10. osoba prywatna said

  Gazeta Lekarska
  czasopismo Izby Lekarskiej

  https://www.facebook.com/photo?fbid=1789229171255308&set=a.286179181560322

 11. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo?fbid=2215460188587298&set=a.313547185445284

 12. osoba prywatna said

  Ciekawe porownanie.

 13. osoba prywatna said

 14. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo?fbid=465561958198992&set=a.109601587128366

 15. „Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, […]”

 16. . said

  Znów się podszył. Yebany.

 17. osoba prywatna said

  Tutaj jest bardzo puczające info (video) o konkretnych efektach ubocznych (zamierzonych) :

  https://beforeitsnews.com/health/2021/03/dr-sherri-tenpenny-exposes-10-deadly-dangers-of-pziferjohnson-johnson-covid-19-vaccines-alex-jones-must-video

  Do których należą m.in.:

  -Zablokowanie makrofagów typu II-go (strażaków), które powinny gasić stan zapalny w organizmie wywołany przez makrofagi typu I-go (naturalnie), co powoduje eskalację stanu zapalnego i tzw. burzę cytokinową

  -Upośledzenie funkcji płata czołowego-inteligencja i funkcje poznawcze.

  -35% ludzi przez noszenie maseczek będzie miało raka krtani.

  -Włączanie onkogenów.

  -Niszczący wpływ na 28 różnych tkanek (de facto narządów)

  -I więcej, ale trzeba zobaczyć film.

 18. osoba prywatna said

  https://www.facebook.com/photo?fbid=256735786063834&set=a.196435505427196

 19. osoba prywatna said

 20. osoba prywatna said

  Przymusowe szczepienia przeciwko COVID w niemieckich domach opieki, wiele osób zmarło.
  Prokurator Reiner Fuellmich opublikował film z sygnalistą pracującym w domu opieki, w którym kilku mieszkańcom wstrzyknięto eksperymentalne zastrzyki mRNA COVID wbrew ich woli, a 8 z 31 zmarło krótko po szczepieniu.
  Od czasu opublikowania tego wywiadu inni sygnaliści w Niemczech, którzy pracują w domach opieki przysłali nagrania pokazujące, że mieszkańcy są przytrzymywani i szczepieni wbrew ich woli.

  https://vaccineimpact.com/2021/whistleblower-video-footage-of-forced-covid-vaccines-in-german-nursing-homes-goes-public-attorney-were-dealing-with-homicide-maybe-even-murder/?fbclid=IwAR1FpDcbaE4V8x06-65V6J7YOMu-phwqPe2rnCJm6tekhttazsfOstp7MOU

 21. osoba prywatna said

  Próba zatrzymania tubylca za brak maseczki w UK

 22. osoba prywatna said

  Tu poprawny link:

 23. Przemysław Jakub said

  Niech spadają z tymi testami, szczepieniami i całym tym swoim badziewiem. Zrobili jeden wielki burdel na świecie, bo się im nudziło, nawarzyli piwa, to niech teraz je piją. Niech sami sobie wkładają w swoje wstrętne, garbate nochale patyki i wpuszczają igły z trucizną, skoro lubią takie „zabawy”, ale od nas wara.

Sorry, the comment form is closed at this time.