Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Witold o Warszawa otworzyła hostel LGBT…
  bardzo o Warszawa otworzyła hostel LGBT…
  Zdzicho o Wolne tematy (64 – …
  bardzo o PKN ORLEN inwestuje w pierwszą…
  bardzo o Lewiatan, Wielki Smok i Carl…
  bardzo o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Dzisiejszy Melbourne przestrog…
  Piskorz o Dzisiejszy Melbourne przestrog…
  Piskorz o Janda marzy o segregacji …
  Bodzio o Warszawa otworzyła hostel LGBT…
  revers o Dzisiejszy Melbourne przestrog…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  brys o Dzisiejszy Melbourne przestrog…
  revers o Sanepid zażądał nielegalnego z…
  revers o Janda marzy o segregacji …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

8 Marca 2021

Posted by Marucha w dniu 2021-03-08 (Poniedziałek)

Komentarzy 47 do “8 Marca 2021”

 1. Yagiel said

  Jasne!
  Wszystkiego Najlepszego 8-Marcowego )

 2. Bebebe said

  Drogi Gospodarzu,
  Dziękuję za życzenia, w imieniu moich córek i swoim własnym,. Nie ma Pan pojęcia, jak bardzo wpłynął Pan na moje życie 10 lat temu i jak bardzo czekam na każdy Piast codziennie. Dziękuję wszystkim bywalcom Gajówki za to, ze jesteście. I Paniom za,Wasz,głos i opinie. Z Panią Osobą Prywatną muszę umówić się na jakąś wymianę zdań, bo czuję, ze to moja dusza pokrewna.
  I wszystkim Paniom życzę: nie dajmy sobie wstrzyknąć, ani zakneblować…

  —————
  Nie wie Pani, jak to miło czytać takie słowa.
  Na cos komuś się jednak przydaję…
  Admin

 3. Marucha said

  Nie obchodzi mnie, kto się dokleił i w jakim celu do Święta Kobiet.
  Dokleić to się potrafił i Michnik do Mszy Świętej.
  Interesują mnie wyłącznie Panie, które jakie są, takie są, ale są absolutnie niezbędne do życia.

 4. Kar said

  –>2/..Paniom życzę: nie dajmy sobie wstrzyknąć, ani zakneblować…

  – Pani, to odskoczyla o paznokiec konski zza daleko (?)..bez przesady, zejdzmy na matke glebe. Prosze

 5. DanaLem. said

  Milych slow i dobrych zyczen-nigdy za wiele :-)! Dziékujé bardzo i pozdrawiam Gospodarza!

 6. revers said

  Zaspiewajmy za Hulewiczem, Na zdrowie Pan. Ze te czasy nie wroca jak wszyscy panowie chodzili 8 Marca nawaleni, na dzis maja klopoty z odroznieniem Michalinek, Grodzkiej, „strajkujacych kobiet” od normalnych kobiet.

 7. Zbigniew Kozioł said

  Rzeczywiście, „Osoba Prywatna” posyła jakby gadała… kobieta.

  Panie mnie też podobają się (nie zawsze). Ale żeby z tego święto robić? Mamy już święto mężczyzny (przynajmniej w Rosji), święto kota, smoka (to po chińsku). Święto świętego Zbigniewa 17 marca razem ze świętem św Patryka. Może wystarczyłoby św Patryka, bo imienia Zbigniewa wśród świętych nie ma?

  Moja żona Rosjanka zawsze ma do mnie pretensję za to, że zapominam o 8 marca (ja tylko udaję). A ona dzisiaj dostała (tak usłyszałem od niej) 27 pozdrowień z Rosji. Nie mówiąc o tym, że ze znajomymi/bliskimi/przyjaciółkami rozmawiała ze 6 godzin na WhatsApp. W tych rozmowach wszystkie siebie całują, obejmują. Pomyślałbym, że same lesbije, razem z moją żoną, gdybym nie wiedział, że w jej przypadku tak nie jest.

  Przepraszam bardzo: ja naprawdę z całego serca jak najserdeczniej w stronę Pań, jakże często aż mnie poskromić swoich emocji dobrych i zachwytu trudno, ale mnie „Święto” kobiet przelatuje obok.

 8. Marek said

  hehe, dzielna żydówka major opowiada Sputnikowi:

  Porucznik Dana Corenko w ciągu roku pandemii koronawirusa pełniła różne stanowiska i brała udział w walce z wirusem w rożnych sferach: od badań epidemiologicznych do służby w jedynym w kraju wojskowym oddziale do walki z COVID-19 w szpitalu cywilnym Rambam w mieście Hajfa.

  „W październiku po raz pierwszy Siły Obronne Izraela i wojska medyczne otworzyły oddział w szpitalu cywilnym w Hajfie. To oddział koronawirusowy, gdzie cały personel to wojskowi z rożnym stażem, niektórzy z jednostek bojowych, niektórzy tak jak ja służą w wojskowych placówkach medycznych” – powiedziała Corenko.

  Jak zaznaczyła, pracownicy tego oddziału przez rozpoczęciem pracy przeszli również szkolenie na innych oddziałach szpitala Rambam, żeby zrozumieć specyfikę pracy tego miejsca.
  Wojskowy oddział funkcjonował kilka miesięcy i kiedy zaczęła spadać liczba chorych, przede wszystkim z ciężkim przebiegiem infekcji, został on zamknięty – powiedziała. Jednocześnie żołnierze są gotowi wrócić do pracy, jeśli pojawi się taka konieczność.

  Izrael jest znany z tego, że jeśli w innych państwach ma miejsce trzęsienie ziemi czy inne katastrofy wysyła zawsze na pomoc grupę medyków z armii. Ale to był pierwszy raz, kiedy izraelscy wojskowi medycy poszli pomagać swoim obywatelom
  – zaznaczyła.

  Zmniejszyć obciążenie szpitali
  Major Marina Melcer, która służy w armii od 16 lat i ma wykształcenie pielęgniarskie opowiedziała o jeszcze jednym „froncie” walki z koronawirusem.

  Przez ostatni rok armia uczestniczy w walce z koronawirusem. Służba zaplecza od marca ubiegłego roku zajmuje się przygotowaniem hoteli (w celu odbycia kwarantanny przed wjazdem do kraju czy dla chorych na koronawirusa – red.). Głównym celem było to, żeby szpital nie musiał poświęcać uwagi na lekko chorych, żeby mieli miejsca dla ciężkich przypadków. Trzeba było przygotować miejsca zarówno dla osób samotnych, jak i dla rodzin
  – podkreśliła Melcer.

  Oprócz tego, jak zaznaczyła, w lipcu został utworzony krajowy sztab do przerywania łańcuchów zakażeń, składający się z czterech pododdziałów – zajmują się one badaniami epidemiologicznymi, testami na koronawirusa i hotelami.
  „Pracujemy z kasami chorych, sprawdzamy, gdzie znajdują się ich punkty pobierania próbek do badania i dopełniamy ich pracę, na przykład robimy jakiś dach nad głową, przejeżdża tam samochód i człowiek robi badanie lub bierzemy jakieś zamknięte pomieszczenie, gdzie można przyjść i wykonać test. I tak działamy w całym kraju, żeby ludzie mieli maksymalną możliwość przetestowania się. Jeśli laboratoria kas chorych nie miały możliwości zbadania wszystkich pobranych próbek, robiliśmy to w naszych laboratoriach” – zaznaczyła Melcer.

  „Jestem dumna, że mogłam wnieść swój nieduży wkład w tę walkę. Nie mieliśmy przykładów, gdzie patrzeć, wszystko to było nowe, nie było takich hoteli w innych państwach. Cały czas wszystko się zmieniało, pojawiały się nowe warunki, nowe problemy” – podsumowała major.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021030813951345-kobiety-w-izraelskiej-armii-opowiedzialy-o-walce-wojskowych-z-covid-19-sputnik/
  ===
  pierdool sie
  bolszewicka swołocz

 9. Marek said

  zapomniałem załączyć koronawirusowy załącznik, jak to żydki walczą na pierwszej linii frontu:

 10. Jerry Roberts said

  https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-pinkas-w-sprawie-koronawirusa-pomylilem-sie-jak-wszyscy-eksp,nId,5086234
  Przeczytajcie i zobaczcie jakimi zdrajcami sa sługusy w okupowanej Polsce przez Partię Interesów Syjonistycznych.
  Oni za pieniądze robią wszystko co im każą wrogowie Narodu Polskiego.
  Ten parch Jarosław Pinkas śmie teraz mówić „… cała Unia Europejska mówiła jednym głosem. Ja miałem święty obowiązek mówić dokładnie tak samo.”
  Ty śmieciu prawy człowiek NIGDY nie opowie się po stronie kłamstwa ani po stronie zbrodni.
  My Polacy rozliczymy Was parchate pachoły i nie będziecie mieli już życia w Polsce. Dla każdego z Was przepadek mienia w całości, dożywocie w więzieniu o zaostrzonym rygorze gdzie na rozkaz Narodu Polskiego śmiertelny koronawirus bedzie się unosił nad ziemią na wysokości powyżej 1 metraa my w trosce o wasze zdrowie zmusimy was do chodzenia cały czas na czworakach i w masce na waszych zbrodniczych ryjach.

 11. Bezpartyjna said

  Dziękuję Drogim Panom za pamięć i życzenia ☺😊😀😁

 12. mariola said

  Kochane Chłopaki!
  dziękuję za pamięć i życzenia
  dobrze ,że jesteście
  bez Was było by po prostu nudno

 13. Zbigniew Kozioł said

  @11 Bezpartyjna

  Jak długo zamierzasz przeżyć na samych słowach i życzeniach?

  @12 Mariola

  Ile chcesz chłopaków, aby było Tobie mAAriolo dobrze? Mógłbym być jednym z nich?

 14. Jerry Roberts said

  „Po co się pani w ogóle szczepiła…” – ratownicy medyczni do kobiety, która wezwała pogotowie. Skąd się bierze wzrost zakażeń?
  http://www.prokapitalizm.pl/po-co-sie-pani-w-ogole-szczepila-ratownicy-medyczni-do-kobiety-ktora-wezwala-pogotowie-skad-sie-bierze-wzrost-zakazen/

  Dzieje się dokładnie to co mówiła prof.Majewska, że zaszczepieni bedą nosicielami tego wirusa.

  Cytat „Gdy przez Polskę przewijała się tzw. druga fala covid-19, minister zdrowia, premier oraz dyżurni eksperci chętnie informowali o ogniskach zakażeń. Były to wesela, komunie, pogrzeby, nabożeństwa w kościołach itp. Teraz, gdy ogłoszono tzw. trzecią falę, wątek „ognisk” w ogóle się nie pojawia. Być może prawda jest zbyt prosta, by ją otwarcie przyznać – to zaszczepieni nabijają statystyki zakażeń. Trzecia fala to skutek masowego wyszczepiania, a nie szalejącego wirusa oraz jego przeróżnych mutacji. Im więcej szczepień, tym więcej zakażeń. Eksperyment trwa…”

 15. mariola said

  Ad 11 Bezpartyjna
  czy my napisałyśmy coś nie tak?

 16. Boydar said

  Czasem zdrowiej napić się ciepłej wódki 🙂

  A teraz zdrówko !!! Zimną.

 17. NICK said

  J,R.
  (14).
  Wirus jest.
  Pandemii nie ma!
  Wirus mutuje.
  „szczepionki” NIE ma.
  I.
  Być.
  Nie.
  Może.
  NIGDY!!!

  Pytania?
  To do Horbana i podobnych.

 18. Bezpartyjna said

  @ Mariola

  „Ad 11 Bezpartyjna
  czy my napisałyśmy coś nie tak?”

  Też nie rozumiem kontekstu tej wypowiedzi, ale co od rogacizny wiele wymagać?
  Nieprawdaż? Rogacizna i tyle.

 19. Bezpartyjna said

  Z Panem Boydarem to tylko zimną Stoliczną bym wypiła 😉🍸

 20. Bezpartyjna said

  Z okazji 8 marca można się dowiedzieć różnych rzeczy. Na przykład paleontolodzy rewidują swoje badania i dochodzą do wniosku, że rola prehistorycznych kobiet była niedoceniona.

  „Nowe badania” mają pokazywać, że mężczyźni i kobiety uczestniczyli w tych samych zadaniach, dzielili te same obowiązki, łącznie z polowaniami na grubego zwierza. W ten sposób ma zniknąć mit o prehistorycznym człowieku, który poluje na mamuta, podczas gdy kobieta czeka na niego w jaskini z dziećmi. Film „Walka o ogień” okazuje się dziś wizją mizoginów.

  https://www.pch24.pl/czy-czasach-prehistorycznych-panowala-rownosc-plci–paleontologia-w-sluzbie-postepu,82515,i.html#ixzz6oYXTdi00

  ———–
  Byli tam i widzieli…
  Do dziś żyją na planecie Ziemia plemiona nie stykające się z cywilizacją, na poziomie epoki kamienia gładzonego. Wystarczy poobserwwać ich społeczności i role mężczyzn i kobiet.
  Admin

 21. NICK said

  Tak było. Powszechnie.
  Nieprawdaż?

 22. Greg said

  Tak też było powszechnie…kiedyś.
  Kobietom? w portkach dedykuję.

  .https://www.youtube.com/watch?v=2_fM1pWc1gI&list=PLrlDDmO-vV-8F0v2QBmOugx81U0aisreG&index=8

 23. bardzo said

  Drogie Panie:

  Mam kłopot z systemem, z tej przyczyny dopiero teraz składam Wam z Dniem Kobiet najlepsze życzenia. Bądźcie dalej tak piękne, mądre i dobre, jakimi jesteście teraz.

  Oczywiście, nie potrzeba żadnego Święta, aby Wam życzyć jak najlepiej w każdy dzień i każdą noc roku, ale dzień ósmego marca to wygodna okazja, aby te życzenia wyartykułować Wam słowami. A od słowa pisanego nie ma odwrotu.

  A system, jak to system. Za każdym razem, gdy chciałem napisać Dzień Kobit, poprawiał na Dzień Covid i dodawał magiczną liczbę 19. Dopiero przełączenie na piękną mowę polską sprawiło, że system nie zdążył się wtrącić przed wysłaniem.

  Skoro już jesteśmy na mównicy, zauważmy, że w rzetelnie demokratycznych społeczeństwach kobiety były tak samo ważnymi uczestniczkami życia plemiennego jak mężczyźni. Na przykład u Prasłowian i późniejszych Słowian (co wyśmiewali tzw. zachodni kronikarze), w starożytnej Korei, u protoplastów Indian Cherokee a także, jeśli wierzyć netfliksowemu serialowi Wikingowie, u północno wschodnich Indian, jak Pasamedeni, Maliseci czy Beotakowie.

  Takoż, bądźcie, nasze Panie Piękne, Mądre i Dobre, ponieważ co tu ukrywać, jesteście takimi dla nas, chopów, którzy chcieliby Was na rękach nosić.

 24. Boydar said

  „… zauważmy, że w rzetelnie demokratycznych społeczeństwach …”

  Pan Podczaszy w WT przypomniał pełne mądrości spostrzeżenie René Gillouin’a – „prawdziwa demokracja nie jest dobrą demokracją, dobra demokracja nie jest prawdziwą demokracją”

  Rzeczony Żabojad był protestantem ale jak widać czasem trafia się i ślepej kurze ziarno. Albo podsłuchał jak katolicy rozmawiali 🙂

 25. bardzo said

  Bo żabojad stosował się do obecnej definicji demokracji.

 26. Boydar said

  Wg. mnie takie podejrzenie nie ma uzasadnienia

 27. bardzo said

  Proszę o rozwinięcie tej lapidarnie wyrażonej tezy.

 28. Tekla said

  Pięknie dziekuję..zdrowia zyczę nam wszystkim..

 29. Boydar said

  Z przyjemnością, ale pod tym topikiem nie wypada. Zaraz coś się trafi.

 30. NyndrO said

  Życzę Panu Kierownikowi najlepszego.

  Żona kierownika dziekuje serdecznie,
  Admin

 31. NICK said

  🙂 .
  Trudno i basta.

 32. JanuszT said

  Powitać Cię NYNDRO😚 serdecznie z powrotem na najlepszej witrynie katolickiej w Polin, w progach szlachetnego Pana Wacława❤️. Sumienie mnie żarło, jak nigdy…

 33. revers said

  Miejcie Nadzieje, Muzyka Zbigniew P., wg. tekstu Adama Asnyka

 34. kapelan said

  „Żona Jana Lityńskiego: Nie chciałby orderu od tego prezydenta” No i Budyń dostał kopa.

 35. Boydar said

  @ Nyndr0

  No siema Robal ! Dopiero w Dzień Kobiet wypełzłeś ?

 36. JanuszT said

  Re 35:
  A za co temu Żydowi Anżej by miał nadać Order Orła Białego pośmiertnie, tej KOR-owskiej szumowinie?!? Antyklerykałowi, neoliberałowi, co miał niejedno na sumieniu. Precz lewactwo stąd!

 37. bardzo said

  Za ratowanie Psa.

 38. Marucha said

  Re 37:
  Chyba, że tak.

 39. Boydar said

 40. JanuszT said

  Ad.37. Bardzo

  Psa jego może i mi szkoda, tego wi***prz***a podłego mi nie jest ani mam szkoda, to on się walnie przyczynił, między innymi, a było tych… zaprzańców żydowskich multum, że Balcerowicz, w miarę z Polski socjalistycznej, w miarę dostatniej, zrobił szambo i spluwaczkę w Europie.
  Jak o nim słyszę (Lityńskim i jemu q…ch podobnych) to mi się sam nóż szturmowy otwiera w kieszeni, niekoniecznie spodni.

 41. mariola said

  ale czy psa zdołał uratować? bo jakoś główny ściek milczy? albo mi umknęło

 42. Bezpartyjna said

  Pies wydostał się na brzeg o własnych siłach.

 43. Jan said

  10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid (napisy PL) /

  https://www.bitchute.com/video/Q4CFXRTCKiSp/

 44. Kwal said

  Ad.34…ale pogrzeb Szabesgoj Lityński miał katolicki ! W TV pokazywali… Patrz Pan jak to sie wszyscy nawracają na końcu…

  —————
  On raczej nie szabesgoj. On eskimos.
  Admin

 45. Głos Prawdy said

  dziękuje. Dwie Żydówki, Klara Zetkin i Róża Luksemburg zebrały się od nudow i stworzyły specjalnie w post swoje masońskie, feministyczne święto. Ale nadal miło jest otrzymywać gratulacje. Chciałabym przenieść to święto na inny dzień.

 46. JanuszT said

  Re 45:

  Może na… 22 lipca, e chyba za ciepło…😁

 47. Marucha said

  Przypominam, że pierwsza demonstracja miała miejsce 8 marca 1908 roku na ulicach Nowego Jorku; był to marsz 15 tys. pracownic zakładów odzieżowych, upamiętniających z kolei podobny marsz z 1857 roku, domagających się praw politycznych i ekonomicznych dla kobiet.

  Żydowskie działaczki komunistyczne podpięły się pod to święto.

Sorry, the comment form is closed at this time.