Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (64 – …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Zdzicho o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  Dziadzius o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  wewewe o Wolne tematy (64 – …
  Raynold o Panele słoneczne są drogie i w…
  Maverick o Wolne tematy (64 – …
  revers o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Biden, Putin, Xi i reszta globalistycznej bandy

Posted by Marucha w dniu 2021-03-08 (Poniedziałek)

Z pozycji polskiej racji stanu, trudno jest znaleźć w tej sytuacji jakikolwiek jaśniejszy punkt na politycznym horyzoncie.

Zainstalowanie administracji Bidena w Waszyngtonie, jako wynik bezprecedensowego w swej skali fałszerstwa wyborczego, przyspieszył w społeczeństwie amerykańskim procesy polaryzacji i dekompozycji USA.

Proces ten, jak również prognozy na najbliższą przyszłość przedstawia Brandon Smith w swym najnowszym artykule zatytułowanym: „How The Fight Over American Freedom Will Probably Escalate”:
>https://alt-market.us/how-the-fight-over-american-freedom-will-probably-escalate/.

Konserwatywne stany Ameryki zaczynają odchodzić od wymogów terroru sanitarnego, podczas gdy ich oponenci, w sposób typowy dla psychopatów, nasilają swe obłędne działania. Floryda całkowicie zniosła restrykcje pandemiczne, podobnie postąpił Texas, Południowa Dakota i inne stany.

To z kolei uwidoczniło drastyczne różnice w funkcjonowaniu gospodarek i społeczeństw. O ile na Florydzie ludzie bez masek tłoczą się w restauracjach i na plażach, o tyle jest to surowo zabronione w Kalifornii.

Obrazy tych kontrastujących rzeczywistości docierają do podświadomości nawet najgłupszych obywateli, przekazując im przesłanie o wielkim pandemicznym oszustwie. Narasta stan wewnętrznego sprzeciwu.

Dodatkowo, przepływ małych i średnich przedsiębiorstw do „wolnych stanów”, powoduje intensyfikację ich gospodarek, jeszcze bardziej kontrastując dwie amerykańskie rzeczywistości: wolną i zniewoloną.

Mając ograniczone możliwości administracyjnego i gospodarczego nacisku na „buntowników”, administracja Bidena zmuszona zostanie do rozwiązań siłowych. Ponieważ jednak program odebrania broni obywatelom prawdopodobnie nie powiedzie się, USA w najbliższej przyszłości czeka rewolucja (konfrontacja wolnych stanów z Waszyngtonem), oraz wojna domowa wolnych stanów z bolszewickimi, jak wspomnianą już Kalifornią.

Trudno wyrokować, jakie będą rezultaty tych zmagań. Jedno nie ulega wątpliwości; już obecnie USA przestały być supermocarstwem, tym bardziej że ich siły zbrojne są podzielone w odniesieniu do problemu lojalności Waszyngtonowi.

Na tym tle nowej wymowy nabiera strategiczne partnerstwo Chin i Rosji. Pomimo zakłamanych metod liczenia produktu narodowego, dla każdego poinformowanego ekonomisty staje się oczywistym, że potęga gospodarcza bloku chińsko-rosyjskiego dawno już przerosła amerykańską. Jeszcze drastyczniej wygląda to w obszarze militarnym, zwłaszcza na tle postępującej degeneracji armii USA.

Blok chińsko-rosyjski usiłuje przedstawić się jako siła antyglobalistyczna, czego wyrazem są występy tow. Xi i prezydenta Putina na forum międzynarodowym i idące za tym opinie mediów korporacyjnych:
>https://www.rt.com/russia/517286-china-partnership-world-order/.

Przy czym nie mówi się o tym, że to właśnie globaliści zatwierdzili chiński system komunistycznego zniewolenia społeczeństwa, jako ten mający obowiązywać na całym świecie po wielkim wyzerowaniu. [Skąd taka informacja? – admin]

Tajemnicą poliszynela jest też to, że administracja Bidena jest ni mniej ni więcej, jak tylko chińskim koniem trojańskim w USA, mającym za zadanie przygotować wdrożenie tego modelu w Stanach. [Skąd taka informacja? – admin]

Co do Putina, to potrafił on doskonale odgrywać rolę zwolennika wielobiegunowego świata, wolnych i suwerennych narodów, których praw i godności nikt nie będzie deptał.

Maska spadła z niego dopiero gdy, na polecenie swych globalistycznych pryncypałów, rozpoczął bezprecedensową kampanię oszczerstw wymierzoną w Polaków; nie, nie antyrosyjskiego agenturalnego reżimu w Warszawie, ale Polaków, ofiar zbrodniczego sowieckiego i niemieckiego imperializmu. Posunął się on tak daleko, że posługując się prywatną korespondencją śp. Józefa Lipskiego, Ambasadora II RP w III Rzeszy, zaczął go oczerniać w sposób pokazujący dobitnie to, że postura Putina, jako wyważonego humanisty, traktującego z należnym szacunkiem innych ludzi i inne narody, była tylko świetnie odegraną rolą inteligentnego KGB-isty.

[Niech  mi ktoś powie w oczy, że skretyniali, nienawidzący Rosji Polacy, nie zasługują na takie traktowanie. Prezydent Putin odpłacił polactwu taką samą monetą, jaką polactwo niemal od zawsze wciskają Rosjanom. – admin]

Natomiast następujący zaraz po powyższym, brutalny terror covidowy, wprowadzony na chińską modłę, uświadomił wszystkim rozumnym Rosjanom, że nie jest on też rosyjskim patriotą, który ma na uwadze dobro swego państwa i jego obywateli, a jedynie globalistycznym sługusem, wypełniającym powierzone mu zadanie.

Po przegranym współzawodnictwie o stołek prezydenta rządu światowego, z Sekretarzem Generalnym KPCh tow. Xi, Putin zmienił taktykę, próbując wrócić do swej poprzedniej roli „antyglobalisty”. Próby te wyglądały groteskowo dla każdego inteligentnego obserwatora politycznego, a co dopiero można teraz powiedzieć o parze „antyglobalistów” Xi-Putin?

Dlatego też, z pozycji polskiej racji stanu, trudno jest znaleźć w tej sytuacji jakikolwiek jaśniejszy punkt na politycznym horyzoncie. No może za wyjątkiem walki z covidowym terrorem. Niestety w tym zakresie intelekt obywateli nie sięga tak daleko jak amerykański i nie dociera do naszych najbliższych sąsiadów, Białorusi i Szwecji, gdzie społeczeństwa nieprzerwanie funkcjonują bez covidowych restrykcji i nic strasznego się nie dzieje! A nawet wręcz przeciwnie, żyją w miarę normalnie.

Dr Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 31 do “Biden, Putin, Xi i reszta globalistycznej bandy”

 1. maasteer said

  Z tego co widzę to Chiny załatwią Rosję za pomocą bomby … demograficznej – zwłaszcza na Syberii. To kwestia jeszcze 10-20 lat. A może i szybciej. Chociaż chciałbym się mylić taki scenariusz jest nieunikniony.

 2. . said

  Podaj dane. Bo póki co Chiny kolonizują Kalifornię, a nie Syberię.

 3. Zbyszko said

  Przegrupowani z Niemiec do Polski, razem z tymi stacjonującymi już w Polsce żołnierzami US Army, zgodnie z medialnym ogłupianiem Polaków, miały ku uciesze tych ostatnich, zetrzeć się na terenie Polski z Ruskimi.
  Jak się jednak okazało, US Army nie tylko nie starła się Ruskimi, ale wspólnie z nimi ćwiczyła, a wszystko to działo się jeszcze za Trampa.
  Odniosłem wrażenie że Dr Nowopolski ładuje Putina do worka ekipy Bidena, co jest chyba totalnym nadużyciem.
  Tramp, ale chyba i Putin wiedzą o tym, że obecnie świat jest już na skraju Czasów Ostatecznych, co widać, po nieoczekiwanych, wyrafinowanych ponad ludzką percepcję, strategię szatana, zniszczenia Kościoła Chrystusowego (katolickiego!… nie mylić ze zbrodniczymi sektami podającymi się za Kościoły!), ale i zniszczenia człowieka jako stworzenia Pana Boga składającego się ciała i DUSZY.
  Ogarnięty skrajną pychą człowiek, PRODUKUJE technologią in vitro istoty bez duszy. Jak wiemy, technologie dane gawiedzi są już dawno przestarzałe, więc tak samo jest z technologią in vitro.

  – Od jak dawna w tajnych laboratoriach produkuje się istoty człekopodobne bez duszy? – to jest pierwsze pytanie, na które pewnie Tramp, ale i Putin znają odpowiedź
  – Kiedy, za ile pokoleń, nastąpi całkowita wymiana ludzi, indywidualnych stworzeń Pana Boga, na istoty człekopodobne?
  – Skąd mamy pewność, że istota którą mijamy na drodze, pieszo bądź samochodem, jest człowiekiem, czy już może zdalnie sterowaną hybrydą?

  Inną wyrafinowaną ponad ludzką percepcję metodą totalnego zniszczenia świata, jest teraz oddziaływanie szatana na tych słusznie działających w obronie świata, wszystkich odważnych badaczy zbrodniczych procesów NWO.
  Perfidia szatana polega na wmieszaniu Watykanu, jako całości, a więc łącznie z Mistycznym Ciałem Kościoła, jako jednego ogniw tego światowego zbrodniczego kartelu.
  Wiemy, że w Watykanie już nie tylko „czuć swąd szatana”, ale on tam jest już w środku. O maszy satanistycznej w kaplicy św Pawła z ofiarą małej dziewczynki w 1962r. mówił ks. Natanek.
  Perfidia szatana, polega tutaj na tym, że udało mu się przekonać bardzo szeroką grupę uznanych badaczy zbrodniczego NWO-owskiego kartelu, do oskarżenia Kościoła Chrystusowego jako całości i rozsiewanie tej tezy, łącznie z odkrywaniem światu niepojętych zbrodni „elit”, zmierza do pospolitego światowego ruszenia na Kościół, kapłanów i wiernych. Jesteśmy u progu, a w zasadzie już na drodze, formowania się Kościoła katakumbowego.
  Takie zbrodnie niszczenia Kościoła rozsiewają uznani badacze, tacy jak np tutaj :
  .https://www.minds.com/newsfeed/1215277067191865344?referrer=fabnews
  Tutaj jest (niby) cenzurowany przez YT odcinek pierwszy :
  .https://www.youtube.com/watch?v=IGPO4bFEppo&t=1s

  Zbrodnie niszczenia Kościoła, bo od Ks. Natanka wiemy, że Kościół to NIE my ludzie, a przede wszystkim Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej, Łaska Boża, Prawo Boże i Sakramenty, potem Matka Boska, potem Aniołowie i Święci, potem dusze czyśćcowe (są już zbawione, ale cierpią pokutę w ogniu czyśćcowym) i na samym końcu dopiero my ludzie…
  A ci wszyscy pożytecznie idioci, sługusy szatana, ograniczając Kościół Chrystusowy tylko do ludzi i to jeszcze tylko do tych działających na zlecenie szatana, przyczyniają się do tej próby totalnego już zniszczenia Kościoła przez szatana. Jest to bardzo groźne, bo masy rozjuszonej gawiedzi staną przeciw Kościołowi i tutaj, jak wiemy, Pan Jezus nie pozwoli na to totalne zniszczenie Jego Kościoła, więc należy się spodziewać Jego ingerencji, która zwana jest Paruzją…

  Przyłączajmy się więc do tych świadomych zagrożenia grup ratowania Kościoła, takich jak np Męski Różaniec, ale i wielu innych inicjatyw…

  P.S. wszystkich „nowoczesnych” rodziców dzieci z probówki, uspakajam, że Ks. Natanek, który ma „telefon do Nieba” (taki sam jakim miała Św Siostra Faustyna) będzie prosić Pana Boga o specjalne Nabożeństwo przyjęcia tych dzieci do społeczności dzieci Bożych. Trzeba więc śledzić kazania Ks. Natanka

 4. maasteer said

  Ad 2 te Kropka qrva sam podaj dane, we wszystkich materiałach podróżniczych i turystycznych (na YT i nie tylko) – zwłaszcza w Irkucku połowa lokali gastronomicznych prowadzona jest przez kitajców – nawet tablice informacyjne menu nie są w języku rosyjskim.

  ———–
  Rosjanie mają u siebie skośnookich od dawna, bez większych problemów.
  Admin

 5. . said

  Jak ktoś żyda podróżnika szuka to znajdzie i miliony kitajców na Antarktydzie.

  Zasiedlanie Syberii przez Kitajców to legenda wymyślona w środowisku PiSowsko – konfederacyjnym. I ta legenda ma się tam całkiem dobrze.

  Tymczasem coraz większy % mieszkańców Kaliforni to Chinole.

  Takie filmy „podróżnicze”, amatorskie np. o Wenezueli robione przez gadających po polsku – kłamstwo na kłamstwie. Sami latino nie mogą na to patrzeć. Amatorski tvn2.

 6. Carlos said

  Zawsze cenilem felietony Nowopolskiego. Podpadl mi sugestia,ze w Smolensku byl zamach ( rosyjski) i tym, ze Putin trzyma sztame z globalistami. Putin aniolkiem nie jest ( i slusznie) ale zrownanie jego osoby z bandytami z USRAELA , to przegiecie, bez zadnego ,logicznego uzasadnienia. W komentarzach ogolnych, wkleilem link o Putinie.

 7. Carlos said

  https://www.unz.com/mwhitney/putin-blasts-w-e-f-honchos-at-davos-gabfest/ ale powtorze, dla ciekawych wiedzy

 8. Greg said

  ,, O maszy satanistycznej w kaplicy św Pawła z ofiarą małej dziewczynki w 1962r. mówił ks. Natanek”
  Jako pierwszy pisał o tym Ks. Malachi Martin w …,,Dom Smagany Wiatrem”

 9. Marucha said

  Moim zdaniem (ale co ja tam wiem…) dr Nowopolski źle odczytuje Putina.
  Mimo to uważam go za bardzo cennego felietonistę.

 10. Yagiel said

  Do spostrzeżeń dra Ignacego Nowopolskiego mam taka uwagę – gdzieś ostatnio to napisano – że od wielu miesięcy Chiny mają bezpośredni wgląd w startegiczne e-maile USA; kontr-służby USA są spóźnione coś o pół roku ? O czym wiedzą i… Bo Trump wygrał dzięki Rosji!?

  Sukcesem więc Chin jest wyprodukowanie wyborów zwycięskich dla tzw. demokratów, czyli przeciez dla Chin: które teraz spokojnie DIVIDE USA, by tam tym łatwiej IMPERA ! A czy wyprodukowanie takiego wyniku wyborów jest na rękę Kremlowi? Kremlowi jest na rękę, że Chiny zaangażowały się w USA: muszą teraz zrobić tam wojenkę domową… GALIA was OMNIA DIVISA IN PARTES TRES

  A czy Chiny zdecydują się wesprzeć w USA „jedynie słusznych demokratów” obozowych pedofilów czy pedofagów siłami swej armii? To nie Kremla kłopot. Kremla kłopot, żeby nie powtórzyło się doświadczenie Rusi z Tatarami; wariant z waregami też ich nie interesuje, bo raz Ingwary stały się Igorami i chwatit ! Sierp i Młot dobre są na pomniku dla ludu, nie nad głowami Władzy.

  W przeciwieństwie więc, a może tylko w odróżnieniu od dra Ign.No. widzę całkiem dobrą pozycję dla Polski wobec Kremla, powiedziałbym nawet, że sexy! Oczywiście w wersji męsko-damskiej ! (tego Armana z Kazachstana)

 11. . said

  ‚Po przegranym współzawodnictwie o stołek prezydenta rządu światowego, z Sekretarzem Generalnym KPCh tow. Xi, Putin zmienił taktykę, próbując wrócić do swej poprzedniej roli „antyglobalisty”
  i niby doktor a bredzi jak profesor Szczerski, Hartman, Zybertowicz, Szumowski,
  ale nie może zaprzeczyć jednemu:
  tego, że jesteśmy w ciemnej dupie

 12. bronek said

  Obawiam się, że oprócz tego NWO na szpicy z Chinami – najważniejsza w pierwszym rzędzie dla tych – co to ich ojcm jest diabeł – jest likwidacja Białej Ameryki i Białej Europy. W obliczu, kiedy demografia w krajach białego czlowieka leci na pysk – dalej prowadzi się sprzjającą temu – politykę.

 13. wewewe said

  [Skąd taka informacja? – admin]
  To widać.

  ————-
  Co widać?
  Admin

 14. Panie Marucha, dr Nowopolski może wiedzieć więcej niż my, może też wiedzieć mniej. Dr Nowopolski sam może być podstawiony do kształtowania określonych poglądów albo jest rzeczywistym rzecznikiem własnych poglądów. To wszystko nie ma wielkiego znaczenia. Mam wielu znajomych i kilku przyjaciół w Rosji. Dość często śledzę rosyjski Internet. Co do osoby Putina wielu w Rosji ma mnóstwo zastrzeżeń i jeszcze więcej pytań. Nawet w telewizji zadali mu pytanie, czy jest prawdziwy i ten ku uldze milionów oglądaczy odpowiedział, że tak, że jest prawdziwym Putinem. A jak miał odpowiedzieć? Nawet gdyby nie był, to odpowiedź i tak byłaby twierdząca. Co bystrzejsi kierują swoją uwagę nie na samego Putina, ale przede wszystkim na to kim się otoczył i co robi. Dwóch z moich znajomych Rosjan twierdzi, że postawa i działania Putina nie są jednoznaczne. Z jednej strony ma mnóstwo krytyków, którzy żyją w strachu i to nie tylko w obawie przed służbami specjalnymi, ale bardziej może przed identyfikowaniem ich z żydami, którzy i tę stronę opanowali. Ktoś powiedział: A gdzie ich nie ma? Są tu u nas wszędzie tylko nie tam, gdzie trzeba uczciwie pracować i zarabiać na chleb jak człowiek. Z drugiej strony jego bezkrytyczni wyznawcy wszelkie dobre posunięcia, czy to jakaś decyzja sądu, czy jakieś osiągnięcie techniczne, czy też sukces ekonomiczny – wszystko przypisują Putinowi, jakby on był jakimś carem, cudotwórcą, wyrocznią itp.

  Rosja nie jest jednolita, żyje tam jakieś 140 narodów, które wyznają różne religie i światopoglądy. Odsetek ogłupionych nie odbiega wcale od średniej światowej. Nie mniej ze względu na swą masę ludzką, obszar i bogactwa Rosja jest liczącym się w tzw. Polityce przedmiotem. Siłą rzeczy jest tam też dużo więcej ludzi światłych niż na przykład w takim kraju, jak okupowana Polska, 55 razy mniejsza obszarowo i 4 razy mniejsza ludnościowo.

  Najbardziej istotnymi rzeczami są:

  1. Kto trzyma w ręku kasę?
  2. Kto trzyma rękę na niebezpiecznych dla ludzkości guzikach?
  3. Kto jest właścicielem bogactw naturalnych?
  4. Kto trzyma w kieszeni klucze do magazynów z żywnością?

  Zakładam, że dr Nowopolski nie jest agentem wpływu i opisuje świat według własnych spostrzeżeń i odczuć. Przy takim założeniu mogę zrozumieć jego wątpliwości co do Putina. W tym miejscu dołożę swoją uwagę, mianowicie jakie jest zachowanie Putina wobec ewidentnie zmyślonej plandemii koronaświrusa i związanych z tym działań wymierzonych przeciwko ludziom, łącznie z tymi wyszczepiennymi.

  A tu coś, czym najbardziej się w Rosji jarają:

 15. Piskorz said

  re 4 tablice informacyjne menu nie są w języku rosyjskim.”….i w okolicach jez. Bajkał…pełno tablic w jęz chińskim z ofertami sprzedaży gruntów /zdjecia widziałem, chyba na http://www.pdsnpsr.ru

 16. Piskorz said

  re 14….i około 55% ludności Rosji /kilka lat temu/ „potwierdziło”, że w Rosji
  nie jest potrzebna partia opozycyjna…tak przynajmniej podał jakiś port. ros.

 17. . said

  Nydr0 wrócił.

 18. Boydar said

  Jeżeli bycie „znakomitym felietonistom” znaczy to samo co umiejętność napisania interesującego tekstu na dowolny temat to jasię z Panem Gajowym zgadzam.

  Czy dyskutowany wyżej felieton ma wartość ? A to zależy, jaki cel miałby osiągnąć. Czytając niektóre komentarze – ma.

  Żydzi wierzyli (i darzyli żydowskim szacunkiem) swoim rabinom zawsze, bez dyskusji i niezależnie od okoliczności. Szabesgoje do żydów się przyklejali (robią to nieustannie) ale nabożnej czci (do rabina) nie przejawiają. Ponieważ natura (także szabesgoja) próżni nie znosi, uznają za świętą w zależności od potrzeb taką czy inną osobę, najczęściej posiadającą jakąś władzę czy autorytet. A później, w zmieniających się okolicznościach, im szybciej ją uznali tym gwałtowniej zrzucają ją z piedestału.

  Powyższy mechanizm działa niezawodnie i może posłużyć do stwierdzenia osobowości szabesgoja.

  I tu dostrzegam celowość napisania i opublikowania felietonu dr Nowopolskiego.

 19. WI42 said

  @6 Carlos
  „Zawsze cenilem felietony Nowopolskiego. …” Też takie maiłem początkowo wrażenie. Teraz widzę jednak, że
  ma odważny styl, jednak jest niekonsekwentny i podaje niewiele konkretnego, często sprzeczne poglądy – w sumie tworzy spory zamęt.

 20. Uściślijmy

  Co prawda USA nadal pełnią formalnie funkcję nadzorcy globalnego imperium,

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  ale jego zarządcy przygotowują poważne zmiany. Sytuacja USA przypomina nieco sytuację ZSRR w latach 80/90-tych, kiedy to MWF odebrała mu funkcję alternatywnego mocarstwa i zepchnęła do bankructwa. Jeśli chodzi o bankructwo, to nie byłoby żadnych problemów technicznych uczynić to z USA, ale wiele przemawia za tym, że jeszcze nie czas.

  „strategiczne partnerstwo Chin i Rosji ” oznacza jedynie ekspansję ludności chińskiej na tereny dziś jeszcze zaliczane do Rosji. Siły mające zasadniczy wpływ na politykę światową, chcą najwyraźniej osłabić Rosję i zabrać jej znaczną część naturalnych zasobów.

  Ekspansja ChRL jest niepokojąca, jednakże przejęcie funkcji nadzorcy przez nią, ChRL najwyraźniej poprawia swe uzbrojenie, nie byłoby chyba najszczęśliwszym rozwiązaniem dla zarządzających imperium, bezspornie są mandaryni ChRL niezawodnym partnerem jak na razie, swą rolę w przygotowaniu operacji „Pandemia” wykonali pierwszorzędnie, ale nie wzbudzi to zbytniego zaufania u zarządzających imperium.

  Operacja „Pandemia” jest operacją globalną i trzeba uznać, że ma ona wiele wspólnego z zamierzeniami zarządców globalnego imperium, także tym razem jest atak wymierzony przeciwko USA ale też Europie, których kierownicy w wyjątkowo jednolity i zdyscyplinowany sposób wykonują otrzymane zadania, zamrażając i niszcząc gospodarki i społeczeństwa krajów, w których wyznaczono ich na namiestników.

  Być może, że wyszczepianie, ma stworzyć nowego człowieka globalnego imperium, na wzór ChRL, wyniszczenie materialne Europy może być przygotowaniem do czegoś w rodzaju „prywatyzacji Balcerowicza” ale w skali globalnej. Trudno będzie zarządzającym imperium zrezygnować z potencjału Europy, tym bardziej, że USA zostały poważnie przetrzebione gospodarczo. Europa ma niewątpliwe atuty dla globalnego imperium.

  Rozważania personalne na temat Putina, Bidena, Xi czy kogo tam jeszcze są mało interesujące i nie prowadzą do lepszego rozpoznania procesów. Nie osoby wybierają procesy, to procesy wybierają osoby do ich reprezentowania.

 21. Prosto po polsku to nie procesy wybierają „osoby”, tylko baranowe Szyldy z domu Bauer. Te tzw. osoby nie są osobami, bo nie mają ludzkich sumień. To są pojebane pajace z wygniłą do reszty moralnością, sterowane przez jeszcze gorszych pojebów. I jest tylko jeden proces, jest to zbrodnia przeciwko ludzkości.

 22. Boydar said

  Nic nie wspomniał Prostopopolsku o osobach zarządzających procesami

 23. A wracając do tzw. procesów, to najciekawsze są procesy myślowe psychopatów. Analiza tychże powinna oczywiście być domeną normalnych psychiatrów. Mając za sobą fakultet z psychologii spróbuję jednak rozpatrzyć problem Putina z ychniej strony.

  Jest rok 2008. Cholewa ciasna! Nie wypalił mi do końca tak, jak chciałem scenariusz pandemiczny i resetowy, ale to nic nie szkodzi; traktuję to jako próbę generalną. Naprawiam usterki i przygotowuję wersję ostateczną. Uważam się za wybrańca samego boga, kimkolwiek, czy czymkolwiek on tam jest, więc zawsze jestem pewien moich racji, jego wsparcia i ostatecznej wygranej w tej zabawie. Moje stado zdołało przecież przez zaledwie dwa wieki ukraść niepostrzeżenie prawie wszystkie ludzkie zasoby i wymordować bezkarnie setki milionów ludzi w różnych przedsięwzięciach. Gardzę więc ludźmi, bo w moim mniemaniu to jest jakieś nieudolne dzieło stwórcy, które nie potrafi się nawet bronić; spróbuję to naprawić. Z garstką widzących moje zamiary sobie poradzę, bo mam na to sposoby. Jakoś jednak tak chyba przez niedopatrzenie wylazł tam gdzieś w Rosji jakiś Putin, który rzeczywiście mógłby mi zagrozić. Co zatem powinienem zrobić?

 24. revers said

  Biden wraca do starych praktyk lupienia roponosnych krajow jak Wenezuela, jak wczesnie to uczynila administracja usraela w Syrii od 2010 roku … https://www.leftvoice.org/biden-extends-executive-order-deeming-venezuela-a-threat-to-u-s-security?fbclid=IwAR0fysJ4gFoBym7SZXXgP6VTFUfZI14RfDEaBRIzylX7gOKwirO_X_CeEaY

 25. Carlos said

  To ze Putin przyjal narracje covida, to czysta polityka. Wyobrazmy sobie z jakim atakiem( wewnatrz i na zewnatrz) ,spotkalby sie , gdyby zrobil to ,co Lukaszenka. W tak duzym kraju jak Rosja, nie w kazdym miescie szpitale sa na -w miare dobrym- poziomie. Nawet ludzie popierajacy Putina, odwrociliby sie od niego-po nadmiernej smiertelnosci ,nawet na grype. Chlop jakby nie mial wyboru. A i tak stworzyli szczepionke najbardziej wiarygodna, bo oparta na szczepach coronavorusa, a nie genach. Gdyby byl mus ,to napewno wolabym Sputnika, choc ciagle mam nadzieje, ze jak wyszczepia 80 % idiotow, to 20 procentom dadza spokoj.

 26. aaa said

  25. Nadzieja daremna. Albowiem szczepić będą co pół roku, jak na grypę.

 27. revers said

  Meksyknski kardynal Sandoval o globalnym klamstwie

  Wazne bo Swieta Wielkanocne znowu zapowiadaja sie w restrykcjach 1 plus 1.

 28. Adrem said

  Carlos 25

  ” Gdyby byl mus ,to napewno wolabym Sputnika, choc ciagle mam nadzieje, ze jak wyszczepia 80 % idiotow, to 20 procentom dadza spokoj.”

  Z ust mi Pan to wyjąłeś.

  Ale liczę,ze aż tylu nie zdążą.
  Zaszczepią ze 30% najgłupszych.
  Jak ci padną, to wielkiej straty nie będzie.

  Ale żal staruszków w domach opieki, bo ich nikt nie pyta, czy chcą być zaszczepieni, tylko szczepią. Jak poumierają, to powiedzą : bo byli już starzy i ich czas przyszedł.
  To draństwo !

  Zresztą : Ten czas może i jeszcze dość długi, ze 3 lata. Ale ci, co teraz wywierają presję na szczepienie się ( także przez strach), bedą sądzeni jako ludobójcy.
  Postaram się dożyć tego czasu w dobrym zdrowiu, żeby to sobie obejrzeć.

 29. Yagiel said

  ad Adrem@28 – z ust mi – mi pan to wyjąłeś! z Duszy całej staram się być zdrowy, by doczekać Sądu Ludzkiego – starają się o to Tacy Mądrzy, jak mec Reiner Fuellmich, powiedziałbym Sprawiedliwy/-i Wśród Narodów Świata.
  Staram się i mam nadzieję, że z tymi nad-psycholami jest i będzie tak, jak to Felietonista Michalkiewicz niezmiennie opisuje w przypadku carka Jarka: świetny kiwajło polityczny, kt na koniec potyka się o własne nogi… Felietonista wie, co pisze, a nawet co nie pisze.

  Z tego, jak sprawy wyglądają mendialnie, wynika, że jużeśmy w Dupie Czarnej. Tyle że z tego mendialnego gównolejstwa wynika właśnie, że oni robią hipnozę Kaszpirowskiego, a nie realną rewolucję anty-ludzką: to, że masowo kłamią, jest dowodem na to, że masowo kłamią – tylko i aż tyle. Dla kogo kłamstwo powtórzone 100x staje się prawdą – ci odpadają… Dla kogo kłamstwo to tylko kłamstwo – ci żyją i np. pogadują sobie w Gajówce. A nawet chodzą, czy jeżdżą na spacery – bez namordników. Znaczy pandemia-kłamstwo jest Syzyfowa robota – nie żebym śmiał się z Syzyfa! śmieję się z tych, kt powtarzają po Syzyfie, jakby nie mogli pomysleć i nauczyć się na jego błędach.

  Powtórzę – jak Felietonista powtarza – żeby się jemioła nie wiem jak pyszniła, to i tak nie jest Drzewem. Kropka.
  Jemioła bez Drzew ni lulu, gdy Drzewa bez jemioły – lulu!
  Staram się być Drzewo bez jemioły.
  Znaczy zdrowy.
  I Matko Boska pomoż!

 30. Carlos said

  https://www.unz.com/ishamir/texas-leads-to-freedom/

 31. revers said

  To tylko 10 etapow do stanu exit
  https://www.bitchute.com/video/h4eDOjzwoDiL/

Sorry, the comment form is closed at this time.