Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Niewygodny Chomyszyn
  Ale dlaczego? o Niewygodny Chomyszyn
  I*** o Abp Viganò prosi katolików o w…
  I*** o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  revers o FDA – agencja firm farmaceutyc…
  revers o Wiarygodny scenariusz – Biskup…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Zenon_K o Abp Viganò prosi katolików o w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Główne pismo jezuitów: konieczność obowiązkowego zaszczepienia każdego chcącego chodzić do kościoła i otrzymywać sakramenty

Posted by Marucha w dniu 2021-03-10 (Środa)

America to wydawane przez Towarzystwo Jezusowe w Stanach Zjednoczonych sztandarowe pismo zakonu jezuitów. Już na długo przed Soborem Watykańskim II zaczęło skręcać w stronę lewicowej myśli politycznej i tzw. liberalnego katolicyzmu, zaś po rewolucyjnym soborze amerykańscy jezuici stali się głównymi sabotażystami Kościoła katolickiego.

Jezuici amerykańscy stanęli w otwartej opozycji do nauczania Kościoła w niemal każdym aspekcie (dogmaty Kościoła, wyświęcanie kobiet, aborcja, homoseksualizm, antykoncepcja, celibat…), w latach 1950. w czasie Zimnej Wojny opowiedzieli się za komunizmem, w latach 1960. wspierali radykalne ruchy rasistowskie i anarchistyczno-hippisowskie, promowali pro-aborcyjnych polityków…

Podczas tzw. pandemii koronawirusa jezuici fanatycznie wspierali wszelkie restrykcje płynące ze strony polityków i medialnych tzw. ekspertów medycznych. Niestety, nie byli w tym odosobnieni i mówili jednym głosem jak niemal cała reszta tzw. katolickich pism, zakonów, hierarchów… Pomimo tej zgodności, współcześni jezuici nie pozwalają jednak na odebranie sobie palmy pierwszeństwa w destrukcji.

W ostatnim wydaniu America autorzy głównego tekstu tego tygodnika nie tylko wzywają do “szczepienia się przeciwko Covid-19”, ale wręcz nazywają chodzenie do kościoła osoby niezaszczepionej jako “moralnie nieodpowiedzialne”.

“Oczywistym wyjściem dla wiernych mogących powrócić do pełnego uczestnictwa i dostępu do sakramentów jest nałożenie na wszystkich chodzących do kościoła obowiązku zaszczepienia się zaaprobowaną szczepionką przeciwko Covid-19” – piszą autorzy tekstu, dr Charles E. Binkley i David Kemp. Dalej mówią o “etycznym obowiązku” hierarchów Kościoła do zabezpieczenia wszystkich uczestników – “księży, pracowników i wiernych”. Autorzy wspominają również, że rozkład typowego kościoła jest niebezpieczny, gdyż sprzyja rozprzestrzenianiu się wirusa. Na razie jednak nie rozwijają tematu jak należałoby przemodelować wnętrza kościołów aby spełniały nowe jezuickie normy…

“Jest moralną nieodpowiedzialnością aby kościoły zapraszały ludzi do liturgii i otrzymywania sakramentów bez podjęcia efektywnych kroków zminimalizowania ryzyka. … Jako, że szczepionka przeciwko Covid-19 jest prostą i efektywną na to odpowiedzią, kościoły byłyby usprawiedliwione gdyby wprowadziły obowiązek zaszczepienia. … Wprowadzenie obowiązkowego zaszczepienia umożliwiłoby każdemu, a nie tylko tym z najmniejszym ryzykiem zgonu w przypadku zakażenia, w równym uczestnictwie w liturgii i sakramentach.” – snują swe wizje Binkley i Kemp.

Oczywiście autorzy powołują się tzw. autorytet, czyli “papieża Franciszka”, który “w imię miłości bliźniego” wspiera powszechne szczepienie, a autorzy dodają, że “wspiera moralny obowiązek kościołów do wymagania zaszczepienia wiernych szczepionką przeciwko Covid-19“.

Jezuici dopuszczający do druku kolejny antykatolicki i pełen manipulacji tekst nie są zainteresowani napływającymi danymi o coraz liczniejszych przypadkach niepożądanych skutków poszczepiennych, o rosnącej liczbie zgonów, o zastraszajacych przypadkach kalectwa osób, które poddały się zaszczepieniu preparatem chemiczno-genetycznym reklamowanym jako “szczepionka przeciwko Covid-19”. Nie biorą pod uwagę nowatorskiej metody mRNA mogącej przyczynić się do nieodwracalnej genetycznej zmiany w organizmie zaszczepionej osoby, prowadząc do zaistnienia poważnych chorób w przyszłości. Nie interesują się obiektywnym faktem, że wszystkie dotychczasowe szczepionki dopuszczone w Stanach Zjedoczonych powstały na bazie komórek abortowanych dzieci, którym zaraz po tym morderstwie z premedytacją pobierano tkanki z nerek bądź gałek ocznych. I nie dotyczy to tylko jakichś pojedynczych przypadków “dawno temu” – co niektórzy, włącznie z Wielkim Szkodnikiem w Watykanie uważają za usprawiedliwienie – lecz chodzi o stałe dostarczanie komórek abortowanych dzieci, co jest technologiczną koniecznością.

Warto również przypomnieć, że Anthony Fauci, b. doradca prezydenta Trumpa a teraz doradca Joe Bidena, uważany za “głównego lekarza i eksperta” (chociaż jest jedynie zwykłym lekarzem z minimalną praktyką zawodową, nie ma doktoratu i nie jest profesorem, lecz jest wszechwładnym biurokratą), wezwał katolików na początku tzw. pandemii aby “wstrzymali się” z praktyką przyjmowania Komunii św. uważając, że przyczynia się ona do rozprzestrzenia koronawirusa. Fauci (całkiem słusznie nazywany Fauxci) wypowiedział się już w maju 2020 w wywiadzie (a jakże w wywiadzie dla jezuickiego pisma America), że “kościoły powinny ograniczać liczbę ludzi, tak aby nie siedzieli obok siebie, a wierni powinni nosić maski”, dodał też, że powinno unikać się śpiewania gdyż i to rzekomo roznosi wirusa oraz stwierdził, że nie istnieje żaden bezpieczny sposób przyjmowania Komunii św. i należy aż do odwołania porzucić praktykę przyjmowania Komunii św. “Mówię to jako katolik, że jest to ryzykowne ” – stwierdził fałszywie Fauci, bowiem sam stwierdził w innym wywiadzie, iż porzucił religię katolicką i deklaruje się dzisiaj jako “humanista”.

Dopuszczone do masowego stosowania eksperymentalne szczepionki wykorzystane są do największego w historii ludzkości eksperymentu medycznego. Należy z całą stanowczością podkreślić i jak najczęściej powtarzać, że chodzi o eksperymentalne preparaty określane mianem “szczepionki przeciwko Covid-19”. Oferowane i propagowane szczepionki firm: Pfizer/BioNTech, Moderna oraz AstraZeneca, zostały opisane w dokumentach jako “próbne” (ang. investigational), co w zastosowanym języku prawniczym oznacza dokładnie to samo: próbny, eksperymentalny preparat do medycznego zastosowania. Szczepionki te zostały zarejestrowane przez amerykańską Agencję Leków i Żywności – FDA do stosowania w sytucjach nadzwyczajnych (Emergency Use Authorization – EAU), co pozwoliło na uniknięcie konieczności reżimu testowania i zdjęło odpowiedzialność producenta od niepożądanych skutków.

Największym zagrożeniem tych eksperymentalnych preparatów nie jest jednak możliwość wystąpienia bezpośrednich poszczepiennych skutków ubocznych – chociaż publikowane przez brytyjski system Yellow Card czy amerykański system VAERS, są zastraszające – lecz nieznane dotychczas nauce możliwe długofalowe skutki uboczne, mogące ujawnić się w kilka- kilkanaście miesięcy po zaszczepieniu, a nawet po latach. Jednym z tych niebezpieczeństw jest możliwość tzw. odpowiedzi odpornościowej swoistej (ang. pathogenic priming, Antibody-Dependent Enhancement – ADE), kiedy to organizm po zaszczepieniu nowatorską szczepionką po pewnym czasie zaczyna reagować na wirusa w erupcyjny i zwielokrotniony sposób.

Innymi słowy, jeśli zaszczepiona osoba ponownie zarazi się wirusem SARS-CoV-2, to agresywna reakcja organizmu na wirusa może doprowadzić do zgonu. Niestety, historia medycyny zna tego typu masowe tragiczne przypadki, np. przy infekcyjnej chorobie denga, kiedy to zastosowano szczepionki firmy Sanofi na Filipinach doprowadzając do śmierci 600 dzieci, właśnie jako rezultat ADE. Już teraz, w okresie masowego szczepienia preparatem zwanym szczepionką, mamy do czynienia z przypadkami, które można uznać za pierwsze sygnały działania głównego składnika mRNA, który poprzez skomplikowany proces manipulacji genetycznej (m.in. w efekcie czego następuje zniszczenie makrofagów typu 2, sprzyjającym odbudowie tkanek; innymi słowy: po infekcji np. wirusowej, organizm przejdzie w stan permanentego zakażenia czy w chorobę autoimmunologiczną) prowadzi do możliwości wystąpienia tzw. odpowiedzi odpornościowej swoistej ADE. Właśnie niedawny przypadek zgonu jednego z włoskich lekarzy zaszczepionego preparatem firmy Pfizer wskazuje na nagłe wystąpienie tzw. małopłytkowości immunologicznej skutkujące ADE i zgonem.

Ostatnio, lekarze-radiolodzy zauważają podczas badań mammograficznych powiększone węzły chłonne u kobiet, które poddały się szczepieniu eksperymentalnym preparatem. Powiększone węzły chłonne wskazują na infekcję organizmu, jednak poszczepienne powiększenie węzłów chłonnych u osób, które wprowadziły sobie do organizmu eksperymentalny preparat o nazwie “szczepionka przeciwko koronawirusowi” budzą szczególne zaniepokojenie, gdyż mamy do czynienia z wyraźną reakcją organizmu, który jest zainfekowany którymś ze składników szczepionki. Organizm reaguje infekcją (definicja infekcji, zakażenia: Reakcja organizmu na “wtargnięcie do organizmów drobnoustrojów chorobotwórczych…“), bowiem wprowadzono do niego czynnik obcy, wrogi, chorobotwórczy. I tym chorobotwórczym czynnikiem jest preparat reklamowany jako “szczepionka”.

Przy opracowywaniu szczepionki na SARS-CoV-1 podczas epidemii 17 lat temu, testowano około 35 szczepionek różnych producentów i kilka najbardziej obiecujących zastosowano w testach na zwierzętach, szczególnie na fretkach. Gdy początkowo wydawało się, że testy przebiegły pozytywnie, fretki zaraziły się wirusem i zdechły, właśnie w efekcie syndromu ADE. Z dalszych testów opracowania szczepionki zrezygnowano.

Podczas opracowywania szczepionki na SARS-CoV-2, zrezygnowano w ogóle z testów na zwierzętach, zrezygnowano z rygorystycznych testów na człowieku i zastąpiono je przyspieszonymi testami na niewielkich grupach, chwaląc się przy tym “skutecznością szczepionki 99,98%”. Niestety, to przyspieszenie i okrojenie procedur – normalnie, szczepionki opracowywane są przez kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat, a niektóre do dzisiaj nie są możliwe do opracowania, np. przeciwko HIV – i wielka nieodpowiedzialność może spowodować masowe zgony, które niezależni badacze zakładają, że mogą sięgnąć 20-30% zaszczepionej populacji.

Wszystkie obecnie powszechnie aplikowane preparaty zostały zarejestrowane w poszczególnych krajach (bądź politycznych tworach w rodzaju Unii Europejskiej) jako szczepionki eksperymentalne, a składane wnioski stwierdzały, że chodzi o ich “użycie w sytuacjach nadzwyczajnych”, z czym wiąże się odstąpienie od konieczności dokonania dokładnych badań.

Firmy farmaceutyczne zostały zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności z postępowań i odszkodowań w wyniku wystąpienia u zaszczepionych osób ewentualnych niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Każdego człowieka powinno zastanowić, że przed wstrzyknięciem mu preparatu nie informuje się go w pełni o skutkach doraźnych i długofalowych nieznanej substancji, nie prowadzi się kampanii informacyjnej i edukacyjnej (zamiast tego stosuje się nachalną propagandę), nie daje się nawet do przeczytania pełnej ulotki producenta, a tym bardziej nie uświadamia w taki sam emocjonalny sposób jak czynią to natarczywe reklamy lekarstw – “Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu“. Z tą różnicą, że dzisiejszy farmaceuta czy lekarz stręczący do zaszczepienia się eksperymentalnym preparatem “przeciwko Covid-19” stracili nawet resztki autorytetu…

 • Tzw. choroba o obecnej nazwie “Covid-19” objawia się i przebiega w identyczny sposób jak sezonowa grypa. Żaden lekarz na świecie nie jest w stanie rozróżnić chorego na sezonową grypę od chorego “na Covid-19”, chyba że… chory otrzyma pozytywny wynik tzw. testów.
 • Śmiertelność jest poniżej sezonowej grypy.
 • Ostatnio notowany – dopiero w ostatniej fazie tzw. pandemii – wzrost zgonów, który przypisywany jest oczywiście wirusowi mającemu powodować chorobę “Covid-19”, a nawet przypisywany jest “mutacji koronawirusa”, jest niewątpliwie skutkiem innych czynników, związanych z narzuconymi restrykcjami: całorocznego stresu, pozbawienia ludzi świeżego powietrza, ruchu, wymuszenia odosobnienia i samotności, zanieczyszczenia płuc niehigieniczymi maskami, odłożonego regularnego leczenia, zaniechania operacji i konsultacji lekarskich, itd.
 • Tzw. testy, w tym tzw. złoty standard czyli testy RT-PCR, są mało wiarygodne i często wykazują fałszywie pozytywne wyniki. Absurdalnie wysoka kilkudziesięciokrotna amplifikacja materiału w testach PCR spowodowała, że w niemal każdej testowanej próbce można było wykryć dowolny, założony z góry fragment “wirusa”.
 • Ta nieprawidłowość przyczyniła się do na całym świecie do inflacji przypadków tzw. zakażeń.
 • Wstrzyknięcie do organizmu niezbadanej substancji chemiczno-genetycznej rozprowadzanej jako “szczepionka przeciwko Covid-19” powoduje większe ryzyko niż nawet sam przebieg choroby.
 • Szczególnie niebezpieczne są długofalowe skutki uboczne genetycznego preparatu mRNA, mogące objawić się licznymi chorobami, w tym autoimmunologicznymi, reakcjami tzw. odpowiedzi odpornościowej swoistej ADE mogącej doprowadzić do masowych zgonów.

Oprac. http://www.bibula.com
2021-03-09
https://www.bibula.com

Komentarzy 26 do “Główne pismo jezuitów: konieczność obowiązkowego zaszczepienia każdego chcącego chodzić do kościoła i otrzymywać sakramenty”

 1. Kwal said

  Jezuita to też Pan Franciszek z Watykanu pełniący obowiązki papieża, ks Boniecki z Krakowa to też Jezuita….
  Czytałem kiedyś, że Zakon Jezuitów został utworzony w celu rozwalenia Kościoła Katolickiego od środka….zgadzało by się !
  Może ktoś z Kolegów lepiej zorientowany wypowie się w sprawie ?

 2. Boydar said

  Taki ch. jak Batorego komin, covid nie jest grypą. Na nadejście żadnej grypy bigpharma i systemy nie przygotowywały się od nastu lat, a tak było i są na to dowody. Objawy covida, jeśli jest prawdziwy a nie jest zwykłą grypą, rozkładają pacjenta na czynniki pierwsze i bardziej. Nie musi być śmiertelny o ile zarażony ma ogólnie zdrowy organizm. Najlżej przechodzą palacze i ci z grupą krwi „O”. Palacze, bo ich płuca są zaprawione w boju a zerowcy bo coś tam wirusa nie absorbuje zbyt dobrze, dokładnie nie wiem, jestem muzykiem.

  Jeżeli chodzi o Jezuitów to zemsta żydów na zakonie jest istotnie straszna. Jednak gdyby nie uchylone drzwi dym nie wtargnął by do wewnątrz. Nie można ich podejrzewać o naiwność, jak Słowian. Atak musiał być znacznie silniejszy niż zdolność ludzkiej obrony. Znaczy to jednak również, że nie zaufali Bogu co pozbawiło ich racjonalności.

  Jeżeli Pope Francesco zdoła namówić wszystkie ch. żeby się wyszczepiły, to sam będę głosował za santo subito.

 3. Przemysław Jakub said

  Inigo de Loyola i Diego Laynez byli Żydami, ale raczej nie należeli do marranos. Jestem w trakcie czytania powieści o św. Ignacym. Zakon jezuitów odegrał główną rolę w kontrreformacji. Przypisywanie im bycia iluminatami, to raczej zagrywka prawdziwych iluminatów, czyli judeomasonów, ponieważ ongiś to był jeden z najskuteczniejszych zakonów, który zwalczał masońskie wpływy, m.in. po przez zajmowanie się katolicką edukacją i katolickim wychowywaniem młodzieży. FSSPX organizuje corocznie rekolekcje ignacjańskie, które bardzo pomagają w przeżywaniu wiary. Wydaje mi się, ze ta zmiana w zakonie, który zaczął iść w przeciwnym kierunku, nastąpiła po tym, jak zakon został reaktywowany po kasacji.

 4. JanuszT said

  Ja mam grupę krwi 0 „Rh -„, oddałem jej w życiu aż 15 litrów, za uratowanie życia tacie (nieżyjącemu już) (wcale nie musiałem), czyli coś za coś. Gdy nastała era koronawirusa w marcu 2020 r w Polin, to jakoś nie zachorowałem na covida i grypę od tamtej pory. A szczepiłem się przeciw grypie szczepionkami albo francuskim vaxigrip lub holenderską influvac w 2019 r we wrześniu (dokładnie już nie pamiętam). W 2020 r zabrakło już dla mnie szczepionki przeciw grypie, bo zechlała ją Krysia Janda, Żyd Zborowski i kupa żydokomuchów zainstalowanych bardzo dobrze w Polin.

  Jest coś na rzeczy z tą grupą krwi „O”, o której wspomina Pan Boydar ( i słusznie zauważył), że ma jakąś osłonę na płuca jucha (krew) z tej grupy.
  Czuję to nie od dziś na sobie, a specjalnie nie przestrzegam tych ostatnich żydowskich obostrzeń.
  Unikam noszenia namordnika, bo wywołać może grzybicę płuc (w konsekwencji nowotwór), a maseczki są robione przemysłowo, na potęgę z metali rakotwórczych.
  Będzie się jeszcze działo, dzisiaj 10.03.2021 r. prawie 18 tysięcy żakażeń tym guanem i aż 400 zgonów ludzi.
  Jest się czego bać?

 5. Boydar said

  Byli potęgą postępu i chrześcijańskiej oświaty. Tak dalej być nie mogło – „… zakon jezuitów był jednak uważany przez czołowych ideologów oświecenia za główną przeszkodę w przebudowie kulturalnej i społecznej świata …”

  http://mateusz.pl/wam/zd/77-02-Ludwik-Grzebien-SJ-Wskrzeszenie-zakonu-jezuitow.htm

  Czy cały artykuł leży w prawdzie – nie wiem; nieco wątpię.

 6. Nastały dziwne czasy, gdy ci, którzy żyją dzięki wierze całego Kościoła, odcinają się od krwiobiegu wiary w narodzie, w którym żyją.

  Mamy na myśli zakony, zgromadzenia, i biskupów, którzy odcinają wiernych od kultu, wyganiają ludzi z sanktuariów. Zgromadzenia zakonne są do istnienia powołane przez Boga, ale żyją dzięki temu, że ludzie wokół wierzą w Boga, i ta wiara jest krwiobiegiem, który składniki odżywcze, duchowe i materialne, rozprowadza do wszystkich członków. Także zakonów. Jeśliby ludzie nie wierzyli, nie pielgrzymowali, nie potrzebowali sakramentów, istnienie zakonu przestaje mieć sens. Zakony wtedy znikają, wymierają. Jak nie przez prześladowania, biedę ekonomiczną, która każe sprzedawać zakonne majątki, to przez wymarcie starych zakonników i brak nowych powołań w otoczeniu, które w Boga nie wierzy.

  Zadziwiający jest więc zakon, który boi się pielgrzymów. Zakon, który z natury jest powołany przez Boga, aby zachować dogmat wiary. W tajemnicy potężnych murów, w niewidocznych celach niedostępnych dla oczu prześladowców, zakon istnieje, aby zachował ryt, wiarę, liturgię, prawdę. Zakon, opiekujący się sanktuarium, który ogranicza ludziom dostęp do przedmiotów szczególnie poświęconych Bogu: cudownych obrazów, relikwii, symboli, który odcina się od wierzących ludzi, traci podstawy bytu ekonomicznego. Nie tylko, traci duchowy powód, by Bóg dawał mu trwanie. Gdyż od wiary i miłości wszystkich ludzi Kościoła zależy ich istnienie. Gdy zakony, opiekunowie miejsc świętych zaczynają traktować wiarę jako własność, którą można manipulować i dostosowywać do potrzeb politycznych, medialnych, do interesów monopolistów światowych, przestają być miejscami chwalenia Boga i podtrzymywania wiary a stają się siedliskami diabłów. Widzimy to na Jasnej Górze, kiedy jeden ze strażników, ograniczający na polecenie władz dostęp do świętego sanktuarium Polakom, na zarzut, że to sanktuarium jest własnością całego narodu i nie wolno nikomu ograniczać dostępu, że pokolenia Polaków utrzymują od wieków to miejsce, strażnik wygadał się, że zakon dostał pieniądze od państwa, aby zastosować radykalne „obostrzenia”…
  https://swietatradycja.wordpress.com/2021/03/10/racja-bytu-i-niebytu-zakonnych-sanktuariow-w-polsce/

 7. revers said

  Oj chyba chasydzi przebili poboznoscia wszystkich Jezuitow i katolikow z calego swiata przyjezdzajac do Lezajaska rowniez z calego swiata w czasie najwiekszych lockdownow w RP i na Globie i oddajac poboznaa czesc cadykowi Elimelechanowi.

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-03-08/kilka-tysiecy-chasydow-z-calego-swiata-przy-grobie-cadyka-elimelecha-w-lezajsku/?fbclid=IwAR0Rj4Ki1XRpAO_Jdu57_phzZERgiC-noV_dm7-iJ36DcAGv7AJA6QMBN_g

  Bez maseczk, odstepow, wyszczepiania trwal ten boszy sped i zaden policaj z Policyjnego Judeamt i Ordnungsamtu na Polin nie przszedl nawet na odleglosc na inspekcje lub w sprawie donosu..

  Przy okazji co niektore pejsy pokazaly tubylcom jak pijac z gwinta litrowe liskacze „Glupiego Jasia” Johnego Walkera i zyc w zdrowiu po boszemu bez covidow i innych koszernych wydan pandemii z Talmudu.

  To kto w koncu napisal „Mein kampf” Adolfowii? jezuici , masoni z Frankfurtu/M czy Yorku, czy sam sobie ot tak wypisal sie.

 8. Voodoosch said

  To ja jeszcze raz napiszę. Covyd jest to wymyślona choroba. Jest to nazwanie każdej możliwej infekcji grypopodobnej jednym słowem. Słowo Covyd wpakowało się na takie słowa jak: przeziębienie, grypa, podwyższona temp, kaszel, a nawet na bezobjawowe infekcje czyli takie gdzie jakikolwiek wirus został od razu z pacyfikowany przez organizm. Test wykrywa jakiegokolwiek wirusa i tyle. Z biologiczno-wirusowego punktu nie wydarzyło się w 2020 nic co by nie miało miejsca w latach poprzednich. Nie zmarło więcej ludzi w mojej miejscowości, nie zmarło więcej moich znajomych, ani znajomych moich znajomych. Ludzie umierali, umierają i będą umierać. Będąc w starszym wieku lub będąc schorowanym jest możliwość śmierci nawet przy przeziębieniu. Ktoś po prostu zaczął to liczyć (śmierć ze starości, śmierć naturalna) i wrzucać w statystyki świrusowe. Zbrodnią natomiast jest zablokowanie systemu opieki medycznej dla prawdziwie chorych oraz opuszczenie i brak pomocy osobom starszym i to i tylko to spowodowało wzrost śmiertelności w społeczeństwach zachodnich w 2020.

 9. Kubuś Fatalista said

  Wzorują się na tym, co napisała Fundacji Rockefellera w roku 2010
  https://prorogeopolityka.pl/post/dowody-na-to-ze-fundacja-rockefellera-zaplanowala-covid-19-zobacz-ich-plany

 10. Marek said

  morawieckie, niedzielskie i spółka żydków od żniwowania kowidem!

  Zapłacicie za zamknięcie służby zdrowia, odcięcie od zabiegów, diagnostyki etc.
  Zapłacicie za pozbawianie ludzi pracy, możliwśći zarabiania na życie własnych dzieci, za zamykanie szkół.
  Dopadnie was mordercy sprawiedliwość.
  O was tu J8:44

 11. Longinus said

  Ludzie ;;;;;;;;;Mr.Kalasznikow musi isc w ruch.zydowiny z knesejmu.Musza lezec pokotem przed Sejmem .Jako przyklad ze za Zdradu Polski I Narodu Polskiego jest jedna kara.SMIERC SMIERC SMIERC .
  I koniec z milosierdziem chrzescijanskim dla ;;;;;;;;;;;;;;smieci rewolucyjnych zydowskich..
  I nie odpowiadac mi tu defetyzmem….

 12. Antyjudasz said

  Moje osobiste zdanie o jezuitach wyrobione przez lata obserwacji jest takie: Jezuici przypominają mi kościelne gestapo.

  ——
  Nigdy tacy nie byli, a teraz tym bardziej nie są. To Piąta Kolumna.
  Admin

 13. błysk said

  Słyszałem takie zdanie o nowych jezuitach. Do roku 1917 sprawdzano pochodzenie kandydatów do zakonu ,bo tak podobno zarządził Loyola. M.in ,jak się wydaje ,ktoś z jezuitów był na spotkaniu masońskim teologów i filozofów , przy końcu 18 wieku ,gdzie postanowiono o likwidacji Kościoła . NARADĘ TĘ OPUBLIKOWANO w książce Feliksy Eger w rozdziale „Ciekawy dokument z 18 wieku”.I to jest m.zd. plan masoński, który się realizuje . Wtedy to postanowiono wspieranie się przenikanie masonów w Kościele. W roku 1917 zniesiono zakaz sprawdzania narodowości u jezuitów. Dalszy ciąg znamy.

 14. Adrem said

  Szczypawka dla nauczycielki.
  Tak jest.
  A jak się skończy ?

  Pewnie za jakieś pare miesięcy zejściem
  Ale , oczywiście bez żadnego związku ze szczypawkowaniem, ależ skąd !

 15. Módl my się !

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/04/cel-operacji-pandemia-who#WyznanieWiary

  i niech się Bóg za nasze grzechy zmiłuje:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  że zezwoliliśmy jego dom tak zagnoić.

 16. UZA said

  „konieczność obowiązkowego zaszczepienia każdego chcącego chodzić do kościoła i otrzymywać sakramenty”

  To sposób na zniszczenie znienawidzonego (przez pomysłodawców) Kościoła, przynajmniej w Jego obecnym kształcie. Wyznawcom kowidianizmu ani Kościół (jako mistyczne ciało Chrystusa), ani kościół (jako budynek) potrzebny nie jest. Oni wierzą przecież, że to szczepionka, a nie Bóg, zapewni im wieczne życie i wieczną szczęśliwość. Z kolei wierzący w Boga nie będą Go szukać w obiektach poświęconych kowidiańskim zabobonom .

  Tak więc, dotychczas istniejące obiekty sakralne – o ile nie zostaną zniszczone przez hordy lewaków – obrócą się w ruinę albo znajdą inne przeznaczenie – zabytkowe przekształcą się w muzea czy sale koncertowe (o ile takie placówki będą miały w ogóle rację bytu w „nowej normalności”) względnie w rezydencje bogaczy, z nowszych zrobią jakieś magazyny (np. dla dynamicznie się rozwijających firm sektora e-commerce).

  Prawdziwy Kościół zejdzie pewnie do podziemia, żeby tam oczekiwać ponownego przyjścia Pana. Słudzy współczesnych Neronów będą tropić „nielegalne zgromadzenia” i wywlekać z katakumb osoby niezamaskowane (bo prawdziwi czciciele staną przed Bogiem z odkrytymi twarzami). Możliwe , że czynny udział w tych akcjach wezmą – w czynie społecznym – Julki i Oskarki, wychowane przez zaszczepione babcie…

 17. Isreal said

  ad2
  nie jest też koronawirusem …

 18. Drzewo said

  Ad. 7.
  Panie Revers ten artykuł z tego linku jest z 2018 roku.

 19. Semusz said

  U jezuitów każdemu wchodzącemu będą ściągać buty, sprawdzając czy ma kopyta lub ich zaczątki, inaczej won. Podobnie ma się z czapami w kościele na Mszy św. – próbują osłonić wypustki rogów.

 20. revers said

  ad18
  a to jest rok 2021, do kalendrza godlajskiego zajrzec, a okaze sie te swieto jest swietsze i wazniejsze jak te z roku 2018 bo wypada w 21 adar kalendarza gudlajskiego liczone od 5781 roku

  tez nikt nie ma zamordnika na sobie, no bo jak mogli by sobie przeszkadzac w wprowadzaniu kolejnych plag egipskich i pandemii..

 21. zen said

  „Szczególnie niebezpieczne są długofalowe skutki uboczne genetycznego preparatu mRNA, mogące objawić się licznymi chorobami, w tym autoimmunologicznymi, reakcjami tzw. odpowiedzi odpornościowej swoistej ADE mogącej doprowadzić do masowych zgonów”

  https://globalna.info/2021/03/10/transhumanizm-korporacja-mod%c7%9drna-okresla-swoja-%f0%9f%92%89-jako-system-operacyjny/

 22. lewarek.pl said

  Niewiarygodne, co się stało z zakonem jezuitów! Wybitny, u swych początków, zakon. Awangarda Kościoła. Teraz największy szkodnik. Do kasacji. Razem z dominikanami.

 23. NICK said

  Jezuici.
  Dominikanie.
  Benedyktyni.
  Kto jeszcze?

  Każdy Zakon?

 24. NICK said

  Powtórzę.
  Przychodzi Klaryska.
  Zakon ścisły.
  Mówi: dzień dobry.
  No, dobrze, myślę.
  Pani dzieńdoberkowa.
  Nie bój się pozdrowić Chrystusem i Marią.

 25. Boydar said

  „do kasacji”, ha ! A nie prościej wyszczepić ich zenecą i pfizerem ? Podwójną dawką, wszystkich ! Już tam „Pan Bóg odróżni swoich”.

 26. NICK said

  Tak.

Sorry, the comment form is closed at this time.