Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Siekiera_Motyka o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bryś o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Witold o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (41 – …
  Chyba jakieś inne Pi… o Wolne tematy (41 – …
  JanuszT o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Dlaczego goje przegrali III wojnę światową?

Posted by Marucha w dniu 2021-03-14 (Niedziela)

III wojnę światową (kowidową) my goje już przegraliśmy, wyjaśnienie dlaczego – poniżej!

Wywiad udzielony przez abpa Vigano (https://wawel.neon24.pl/post/160726,sensacyjny-wywiad-abpa-vigan-o-tworcach-i-celach-pandemii) wzbudził wśród czytelników Neonu ogromne zainteresowanie, czego skutkiem była ogromna ilość postów z komentarzami.

[Także tu: https://marucha.wordpress.com/2021/03/13/sensacyjny-wywiad-abpa-vigano-o-tworcach-i-celach-pandemii/ – admin]

Jednym z komentujących był bloger władek, napisał on:

Ustalmy fakty:
1. Światowa żydowska oligarchia finansowa prowadzi wojnę z gojami chcąc ich w większości wymordować.
2. A więc jest wojna, w której bronią jest propaganda
3. W wyniku propagandy medialnej i działań rządów krajowych giną ludzie, celowo pozbawieni opieki medycznej i mordowani szczepionkami!

Jaka powinna być odpowiedź gojów na agresję światowej mafii żydowskiej?
Prosta: tych zbrodniarzy trzeba fizycznie unicestwić! Już pozbawienie życia 300-400 z nich zakończyłoby kowidowe szaleństwo.

Problem polega na tym, że goje nie są gotowi podjąć walki „na śmierć i życie” ze światowym żydostwem, gdyż łudzą się nadzieją, że dobro „zwycięży samo”, pomoże w tym Pan Jezus albo i Matka Boska.

Dobro samo nigdy nie zwycięża, Pan Bóg pomaga zawsze silniejszym!

Ta wojna jest już przegrana, gdyż wśród gojów nie ma już mężczyzn, tylko troki od kalesonów!

Władkowi odpowiedział Wojtas:

„Goje nie są gotowi podjąć walki „na śmierć i życie” ze światowym żydostwem, gdyż łudzą się nadzieją, że dobro „zwycięży samo”, pomoże w tym Pan Jezus albo i Matka Boska.”

Może i racja.
Zatem – jedyna nadzieja, że „władki” wezmą się za robotę.

W tym momencie do dyskusji władka z Wojtasem włączyłem się pisząc:

Władki nie wezmą się za robotę, bo oni też goje. Podobnie jak: Wojtasy, ABX-y i inni. My goje w wyniku różnych wobec nas zabiegów wychowawczych i edukacyjnych staliśmy się spedalonymi, tchórzliwymi, płaczliwymi „ciotami”.

Dlaczego my goje bezbronnie podajemy się żydowskiej agresji?

Po pierwsze boimy się: utraty pracy, mandatu za nienoszenie szmaty na pysku, boimy się, że nas zaaresztują, że stracimy domy i dobytek. Boimy się, że nas spałują, okaleczą, zabiją.Tak się boimy, że nawet nie potrafimy głośno powiedzieć, kto jest agresorem, gdyż boimy się, że oskarżą nas o antysemityzm. Słowem jesteśmy śmierdzącymi tchórzami: my władki, my Wojtasy, my ABX-y. Wszyscy goje!

Po drugie w całej swojej masie jesteśmy żałosnymi durniami którzy dali się nabrać na telewizyjnego wirusa i na telewizyjną epidemię! Tak!!!! my goje jesteśmy żałosnymi durniami – czy wobec tego mamy prawo dziwić się, że żydzi nami pogardzają i chcą nas wymordować?

Nasze wspólne tchórzostwo próbujemy racjonalizować:

1. A dla kogo ja mam się poświęcać? Dla tych kretynów w maskach?
[To jest całkiem rozsądna racjonalizacja – admin]

2. A dlaczego to właśnie ja mam cierpieć za miliony? Niech cierpi inny Władek, inny Wojtas, inny ABX ! Ja mam dom, dzieci, wnuki, ogród, dobrą pracę, kochającą żonę..co to to nie! Niech inni walczą, ja będę tłukł paluchami w klawiaturę komputera, po raz tysięczny wygrażając „reżimowi” i propagując cywilizację: polską, ujgurską, eskimoską, plemienia Hutu albo Tutsi, itp

Już Wojtaś i ABX zrozumiał dlaczego wojna jest już dla gojów przegrana?

Anthony Ivanowitz
13.03.2021r.
http://www.pospoliteruszenie.org

https://anthony.neon24.pl/

Widzę, że i inni blogerzy opisują rzeczywistość i dochodzą do takich samych konkluzji, co gajowy Marucha już wiele lat temu, a którym dawał wyraz w niejednokrotnie wulgarny i brutalny sposób na łamach niniejszej witryny.
Admin

 

Komentarzy 12 do “Dlaczego goje przegrali III wojnę światową?”

 1. Mano Negra said

 2. Anucha said

  Światowa finansjera miała poligon doświadczalny w Rosji , kiedy położyła łapę po zwycięstwie nad Caratem.
  Czarne wrony zabierały wówczas nocami całe rodziny.
  A sąsiedzi oddychali z ulgą,że jeszcze rano zjedzą przydział brukwi na śniadanie w swoim pokoju (kuchnie były wspólne a w 3- pokojowym mieszkaniu gnieździły się 3 rodziny).

  Dzisiaj będzie podobnie- [matka zobacz zabrali sąsiada , a taki dobry był- amerykański(zwolennik)]
  Ciesząc się ,że jeszcze dzisiaj wypije końskie szczyny z puszki i zobaczy (Panie Boydar- Zobaczy 🙂 ) swój ulubiony fake news w TVN

 3. Ryotaro said

  Bez defetyzmu.

  https://imgflip.com/i/51oevd

 4. Humbold said

  nic innego niewypada zrobic .Jak tych policjantow Odstrzelic jak dzikie kaczyki.

 5. Wpis we wstępniaku jest typu – należy zneutralizować wezwanie arcybiskupa Vigano, które stanowi konkluzję całego długiego wywiadu. Wywiad jest długi, to i niewielu przeczyta go do końca. Jest więc okazja do manipulacji i neutralizacji abp Vigano, a potrzeba nagli, bo to wezwanie jest bardzo groźne i nie może uzyskać szerokiego posłuchu.

  „Musimy działać w taki sposób, aby to, co wydarzyło się do tej pory, nie mogło osiągnąć swojego ostatecznego celu. Możemy i musimy potępiać kłamstwa i oszustwa, które codziennie proponują nam ci, którzy uważają nas za głupich niewolników. Myślą, że będą w stanie nas poddać bez żadnej reakcji z naszej strony. Jeśli istnieją prawa, które odbierają naturalne prawa obywateli, każdy musi odważnie protestować, domagając się od sędziów osądzenia i potępienia osób odpowiedzialnych za ten globalny zamach stanu.

  Nie możemy pozwolić, aby przez straszydło pandemii stworzonej przez komitet narody zostały zniszczone przez wywołany kryzys gospodarczy i społeczny, ani by ludność podlegała ograniczeniom wolności z naruszeniem prawa i samego zdrowego rozsądku. Jeśli będziemy w stanie stać niewzruszenie i nie wycofać się przed tymi ogólnymi próbami dyktatury, głębokie państwo wycofa się w oczekiwaniu na bardziej sprzyjające czasy i będziemy mieli czas, aby zapobiec ustanowieniu tyranii. Ale jeśli odpuścimy, sprawimy, że ten piekielny plan stanie się nieodwracalny.” – Arcybiskup CM Viganò.

  https://jozefbizon.wordpress.com/2021/03/14/arcybiskup-vigano-program-covid-ma-na-celu-zniszczenie-suwerennosci-narodowej-i-boskiej-misji-kosciola/

 6. Dobro samo nigdy nie zwycięża, Pan Bóg pomaga zawsze silniejszym!

  Znaczy co? Hitlerowi Bóg pomagał?

  (Jak ja mam dość tych egzaltowanych, histerycznych, anty-katolickich bredni…)

 7. Marcin said

  Dostałem taką wiadomość od kolegi:

  Maski lub raczej Mośki zaczynają spadać!
  „Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest częścią Glaxosmithkline, która (tak się składa) należy do firmy Pfizer!” (ten, który robi szczepionkę przeciwko wirusowi, który został (przypadkowo) uruchomiony w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i został (przypadkowo) sfinansowany przez dr Fauci, który (przypadkowo) reklamuje szczepionkę!
  „GlaxoSmithKline jest (przypadkowo) zarządzany przez dział finansowy Black Rock, który (przypadkowo) zarządza finansami Open Foundation Company (Fundacja Sorosa), która (przypadkowo) prowadzi francuską AXA!
  „Przypadkowo Soros jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została kupiona przez niemiecki sojusz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który jest (przypadkowo) udziałowcem Black Rock, który (przypadkowo) ) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią globalnego kapitału inwestycyjnego.
  Black Rock jest również (akurat) głównym udziałowcem firmy MICROSOFT, należącym do Billa Gatesa, który (tak się złożyło) jest udziałowcem Pfizera (który – pamiętasz? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i (przypadkiem) jest teraz pierwszym WHO sponsorem jest!
  Teraz rozumiesz, jak martwy nietoperz sprzedany na mokrym rynku w Chinach zainfekował CAŁĄ PLANETĘ! „” …. szybko kopiuj i przesyłaj dalej …. FB wkrótce zostanie usunięty 👎👎

 8. Listwa said

  Goje jak goje, ale gdzie są ci słowianie, co tak chwalą się pogaństwem i za każdym razem oskarżają Kościół o wszytko.
  Ponoć tacy oświeceni, wyzwoleni, wspaniali, zamaskowani.

 9. Piskorz said

  re 1 Ścierwa ludzkie…w obecności dziecka.!!

 10. revers said

  re7

  a to dawno krazy po internecie

  ad7

  Jak tez ze co nikt nic nie robi? anonimowi hakerzy skradli maile z unijnej agencji lekarstw EMA, gdzie Pfizer jawnie sobie kpi z
  z covidowcow zanizajac ilosc skladnikow lekarstw w tym mRNA.

  mimo tego szczepionki od 22 grudnia sa dopuszczone do obrotu w eurolagzze z slabymi wynikami, lub wrecz smiertelnymi, ubocznymi ktorych skutkow trudno ocenic.

  Te 40 Mb plikow z serwerow Pfizera z trefnymi danymi o szczepionakch na covid to jak groch o sciane, nikt nie odbierze z mailami o anonimowych ani brytyjska bibloteka medyczna.

  https://uncutnews.ch/pfizer-lieferte-defekte-mrna-impfstoffe-in-die-europaeische-union-und-die-europaeische-arzneimittelagentur-deckt-den-betrug/?fbclid=IwAR3F_oKfc4oXJf0sTS7BcAwktsSDvnLdxzOtCxhotOadsUHHbVozMQHojpg

 11. Lily said

  NOWY PORZADEK SWIATA, inaczej NWO.
  Jesli masz TAKA POTRZEBE.
  Wpisz w wyszukiwarke.
  221 A New World Order.
  Zrodlo;prof.Walter VEITH

  Podobno zablokowany w III.R.P.

 12. revers said

  dlatego ze lubia gudlajskaa demokracje z gudlajskaa propagandaa, gudlajskie zarzaadzanie i gudlajska gospodarke …

  .https://i.postimg.cc/yNqD3gJW/gudlajrepublik.jpg

Sorry, the comment form is closed at this time.