Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kult covida i jego antyglobalistyczni promotorzy

Posted by Marucha w dniu 2021-03-15 (Poniedziałek)

Polacy nie potrafią skorzystać z rosyjskich doświadczeń i od z górą 30 lat wybierają na przemian te same łajdackie indywidua w nowych partyjnych opakowaniach.

Mistyfikacja covidowa, obok katastrofalnych konsekwencji dla całej bez wyjątku Ludzkości, miała jeden pozytywny aspekt, polegający na zupełnym już odsłonięciu kulisów sceny politycznej.

O ile dotychczas wielu obserwatorów spoglądało na świat poprzez pryzmat paradygmatu narodowego, o tyle teraz taki punkt widzenia jest całkowicie nieuzasadniony.

Wojny, rewolucje, konflikty gospodarcze i polityczne okazały się być takim samym przedstawieniem dla widowni (obywateli), jakim były wybory i zmagania międzypartyjne w poszczególnych państwach.

Każdy wnikliwy obserwator musi zdać sobie sprawę, że identyczne zachowanie się władców poszczególnych państw, często formalnie bardzo ze sobą skłóconych, w odniesieniu do fałszywej pandemii, nie może być dziełem przypadku, ale precyzyjnie wyreżyserowanym globalnym baletem, którego choreografami mienią się być bankierzy z Wall Street, londyńskiego City i kilku innych centrów dowodzenia.

Szokujący jest natomiast fakt, tak dogłębnego i powszechnego zastąpienia elit narodowych szumowinami, psychopatami i łajdakami wszelkiej proweniencji.

O ile można to zrozumieć w odniesieniu do Polski, której elity wymordowali Niemcy i Bolszewicy, o tyle sytuacja w „szacownych” państwach Zachodu nie jest już tak klarowna. Faktem jest pełna judaizacja rodzin monarszych, pozostałych przy formalnej władzy, spowodowana wielowiekowymi „zastrzykami” bankierów, nie tylko finansowymi, ale również genetycznymi poprzez arystokratyczne mariaże z ich córkami. Kompensowana ona była dodatkowo zmieceniem ze sceny tych rodów monarszych, które odrzuciły pieniądze i geny szatańskiego plemienia.

Na ich miejsce zainstalowano „demokratycznych przywódców”, z których większość wkomponowała się bezkonfliktowo w „społeczność międzynarodową”.

Zdarzają się co prawda wyjątki, jak na „dzikiej” Białorusi, czy w afrykańskiej Tanzanii i Burundi, ale szybko są one korygowane.

Poprzedniego lata, Prezydent Burundi, Pierre Nkurunziza, odmówił wykonywania pandemicznych zaleceń i wkrótce zmarł na atak serca, a jego następca stał się gorliwym czcicielem kultu covida.

Prezydent Tanzanii, John Magufuli zaginął ostatnio w niejasnych okolicznościach
>https://off-guardian.org/2021/03/12/tanzania-the-second-covid-coup/
On również był przeciwnikiem kultu covida, odrzucając „szczepionki”, jako niebezpieczne i dając do testowania obecności koranawirusa, zakamuflowane próbki takich substancji jak papaja, czy olej silnikowy, których to wyniki potwierdziły obecność w nich wirusa.

Natomiast „patrioci” z innych państw demaskowali się jako covidowi zbrodniarze. Przykładem może być tu „węgierski patriota”, premier Orban, który stoczył wiele pozorowanych potyczek z Unią Europejską i Sorosem, ale w momencie ogłoszenia pandemii pierwszy wprowadził w swym kraju stan wyjątkowy. Jeszcze dobitniejszym dowodem na jego prawdziwe dokonania, jest ranking Węgier w ilości „szczepień” (czytaj: zastrzyków trucizny) na jednostkę populacji:

Węgry ustępują tylko Wielkiej Brytanii w tym zbrodniczym procederze!

Inny przykład stanowi „patriotyczny” Prezydent Rosji Putin. Ponieważ jego przykład omówiłem już w poprzedniej publikacji
>https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/413
to ograniczę się tylko do przedstawienia stosunku Rosjan do „rewelacyjnej, bezpiecznej i skutecznej szczepionki”, którą zafundował swym obywatelom Kreml.

Zacytuję tu fragment publikacji zatytułowanej: „Rosjanie nie dają się nabrać na szczepionkę przeciw wirusowi, którego śmiertelność waha się na poziomie 0,02%” >https://anti-empire.com/russians-arent-getting-an-experimental-vaccine-for-a-virus-with-a-99-8-survival-rate
Poniżej fragment w polskim tłumaczeniu:

„W Rosji kampania szczepienia załamała się w formie największego oporu w skali globalnej. Pomimo, że szczepionka jest dostępna bez ograniczeń za darmo dla obywateli Federacji, tylko 3,5% Rosjan zdecydowało się na jeden zastrzyk. Dla porównania w USA wynosi to 17,1%, a w Wielkiej Brytanii 32,1%. Badanie opinii publicznej wykazało, że mniej niż jedna trzecia Rosjan rozważa zaszczepienie się Sputnikiem V, którym to zachwycają się inne państwa, z których 40 zaakceptowało go już do użytku krajowego. Rosjanie nie zamierzają też skorzystać z innych alternatywnych importowanych produktów.”

No cóż, Rosjanie tyle dostali po kościach w swej historii od własnych władców, że Putin i jego kremlowska wataha, skompromitowana niedawną „walką z pandemią” nie zdoła już odzyskać zaufania społeczeństwa.

Szkoda, że Polacy nie potrafią skorzystać z rosyjskich doświadczeń i od z górą 30 lat wybierają na przemian te same łajdackie indywidua w nowych partyjnych opakowaniach.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 11 do “Kult covida i jego antyglobalistyczni promotorzy”

 1. Wladca said

  Panie Nowopolski,Czy czytal Pan klasyka o Jego Walce?
  Tam stoi wszystko napisane juz 100 lat. temu.
  Mozna sciagnac z Internetu.Wladca

 2. pros said

  ‚Putin i jego kremlowska wataha, skompromitowana niedawną „walką z pandemią”
  .
  doktorku nowogrodzki>idż sie wyszczepić
  Putin dobrze wie, że ‚plandemia’ to ‚plandemia’
  i po cholerę ma maltretować Ruskich!!
  Kto chce niech się szczepi>mają swoje szczepionki (dwie)>40 krajów je już kupuje
  nas to nie dotyczy.
  .
  ale jak sprawnie poszło ‚wyszczepienie’ w Izraelu
  pewnikiem doktorek nowogrodzki będzie promotorem tak skutecznej akcji>pfizerem
  .
  [Putin]
  ‚nie zdoła już odzyskać zaufania społeczeństwa.”
  .
  no chyba się ‚pos…ra’ z wrażenia od opinii doktorka
  tylko nie rozumiem, dlaczego doktorek narzeka na elyty post1989>wszystkie co do joty>
  ANTY-PUTINOWSKIE
  co nie zmienia stanu rzeczy w Polin>
  JESTEŚMY W CIEMNEJ DU..IE
  (no i dobrze, że jest ten Putin>jest na kogo zwalić)

 3. Greg said

  Jeźdźcy Apokalipsy.

 4. Kar said

  ..Maklowicz w Szwecji, humor dopisuje. Zawsze pelen optymizmu. Zgadzam sie z jego opinia; restauracje w Szwecji zyja, i potrzebuja ludzi. Tam jest zycie, tam zdycha propaganda Covid

 5. brys said

  Szwedow juz raczej nie trzeba urabiac bardziej. (lewacko) Odrobili juz prace domowe, wiec maja wolne.

 6. revers said

  Czy zeczywiscie chodzilo tylko o pandemie w Rosji? a nie dodatkowo o Nawalnego i niby palace Putina i kremla w Soczi i zagranicaa.

  W Polssce w tym systemie partyjnym i progow wyborczych, dostepu do medii to polacy nie maja zadnych szans. Zawsze listy wyborcze saa ustalane poza polskim stanem, dostalo sie szefowi Samoobrony sp.Andrzejowi Leperowi, LPR pograazony przez Giertycha, Zmiana Piskkorskiego i jego 3 lata odsiadki bez wyroku.

  A coz szykuja polscypatrioci w Bialorusi? jak nie przewrot z mozliwymi nieobliczalnymi nastepswami wojny-domowej?

  sezonowy patriota Winnicki!

  bedzie uchwala, na Ukrainie mozna juz nazywac szkoly dla polakow im.bandery lub Szuchewicza, na Litwie polakow juz nie ma zostali spacyfikowani, takze najnowsza bronia lockdownowa.

  W kraju skad pieje Winnicki wiekszosc szkol zamknieta w lockdown – ale ze na Bialorusi ktos chce podnies bezpieczenstwo sanitarne to juz ajwah, no mowi juz jak koncesjowany gudlaj – zmudz , polesie to Kresy, a zabuzanie to nie kresowcy.

  Robert Winnicki
  facebook wpis ·
  Łukaszenka ponownie uderza represjami w naszych rodaków. Nie możemy stać obojętnie gdy na Kresach Polacy są ponownie atakowani i prześladowani za swoją tożsamość, język, chęć kultywowania ojczystej kultury.
  Jutro zaproponujemy Sejmowi uchwałę. Jeden naród ponad granicami!
  #Konfederacja

 7. Carlos said

  Czepil sie Nowopolski tego Putina ,jak perz. Szczepionki rosyjskie sa szczepionkami ,w przeciwienstwie do Pfitzera i Astra Zeneki.

 8. Psychole chcą dobijać chorych na raka.
  https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/2351,senator-pis-dla-walki-z-covid-trzeba-poswiecic-leczenie-chorych-na-raka

 9. Głos Prawdy said

  Prezydenta Tanzanii zabili. Coś takiego…

  A Putin pzeciez nie wprowadził przymusowych szczepień.

 10. . said

  No właśnie co się dzieje na Białorusi? Ostatnio nie odwiedzam gajówki ani nie siedzę w necie. Dziś wszedłem na swoje fejkkonto fb a tam u ludzi z Ruchu Narodowego jakieś rzygowiny, że Łukaszenka gnębiciel Polaków.
  Niech ich piorun jebnie. Dziś pierwsza wiosenna burza w Borach Tucholskich.

 11. Cóż warta kult bez modlitwy ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/04/cel-operacji-pandemia-who#WyznanieWiary

  kótrę można skierować do duchy świętego i świętych kapłanów

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  innych wymienia inny tekst w tym blogu „Tysiące prawników vs. Big Pharma – czy jest szansa na rozliczenie pandemicznych zbrodniarzy?”

Sorry, the comment form is closed at this time.