Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Specjalna jednostka zajmuje si…
  revers o Wolne tematy (62 – …
  Antares o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Marucha o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  Marucha o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  Marucha o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  wkurwiony o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  gnago o Czy bitwa pod Wiedniem doprowa…
  gnago o Naukowcy planują wypuścić mamu…
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  NC o Półgłówek Bush dał głos…
  393829&:&; o Papież Franciszek, Conan i mro…
  UZA o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Tysiące prawników vs. Big Pharma – czy jest szansa na rozliczenie pandemicznych zbrodniarzy?

Posted by Marucha w dniu 2021-03-15 (Poniedziałek)

Wielu z nas czeka na ten dzień, kiedy w końcu elity kreujący tę mistyfikację zwaną „pandemią koronawirusa”, odpowiedzą za wszystkie przestępstwa, których się dopuścili.

Lista kryminalistów jest bardzo długa i nie dotyczy ona tylko jednego kraju, a wielu państw świata – w tym oczywiście również Polski (a dokładniej korporacji „Poland Republic Of” zarejestrowanej w USA).

Zbrodni dopuścili się politycy (większość „twarzy” płaszczących swoje pasożytnicze zady w Sejmie), przedstawiciele wielu tzw. „instytucji”, przedstawiciele mediów głównego nurtu nieustannie zakłamujący rzeczywistość, lekarze, naukowcy, przedstawiciele policji/prokuratury, koncerny farmaceutyczne, które produkują „cudowną” substancję dla kalectwa i zagłady ludu… ale dzień rozliczeń nadchodzi.

Rok fikcji

Po prawie roku tej międzynarodowej głupoty, jaka została wykreowana w celu drastycznych, globalnych zmian (łącznie z chęcią totalnego zniewolenia całych narodów, totalnej kontroli istot żywych) – każdy człowiek, który ma wzrok, rozum, zdolność samodzielnego myślenia oraz chęć porównywania informacji, które pojawiają się z wszelkich możliwych źródeł… nie jest wstanie dawać się oszukiwać temu zbrodniczemu systemowi. Tego wszechobecnego absurdu nie da się nie zauważyć.

Tworzenie fikcyjnych (niepotrzebnych nikomu) „tymczasowych szpitali”, na które pompowane są grube miliony co miesiąc, nagrywanie materiałów wideo z aktorami, aby pokazać w TV, jaki jest dramat – jak rzekomo przepełnione są te szpitale. Nagrywane sceny pod szpitalami z udziałem statystów i manekinów wożonych na łóżkach przez rzekome służby medyczne, aby pokazać problem, którego w rzeczywistości nie ma. Stosowanie na masową skalę testów, KTÓRE NIE NADAJĄ SIĘ DO WYKRYWANIA CHOROBY… i na podstawie FAŁSZYWYCH wyników zamykanie ludzi na kwarantannie.

Nieustannie bezprawne nakazy i zakazy oraz popełnianie przestępstw przez policję w stosunku do ludzi, którzy się do nich nie stosują. Przestępstwa Sanepidu w stosunku do przedsiębiorców/obywateli. Nakłanianie ludzi i w wielu przypadkach ZMUSZANIE do eksperymentu medycznego zwanego szczepieniami, po których mnóstwo ludzi na świecie stało się kalekami i wielu zmarło niedługo po szczepieniach.

Mordowanie ludzi przez lekarzy, którzy zamiast tlenoterapii, stosowali (i prawdopodobnie nadal stosują) respiratory, którymi rozrywają ludziom „z COVID-19” płuca… Fałszowanie statystyk przez polityków, media… zmuszanie ludzi do noszenia maseczek, które nikogo nie chronią przed wirusami, a jedynie niszczą zdrowie ludzi często ich używających…

Zamknięcie służby zdrowia dla ludzi potrzebujących często natychmiastowej pomocy medycznej na rzecz MISTYFIKACJI COVID-owej. W 2020 roku KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ludzi zmarło w wyniku braku pomocy medycznej, a tylko ponad 5000 osób na coś, co nazywają „COVID-19” (a w rzeczywistości być może jest to kolejny wirus grypy, jakich było mnóstwo na przestrzeni ostatnich dziesiątek lat).

Masa skorumpowanych postaci z wszelkich stron/dziedzin… celebryci opłacani za kreowanie kłamstw szczepionkowych… oraz mnóstwo innych dowodów zbrodni odkrytych przez niezależnych dziennikarzy, zwykłych obywateli, lekarzy z mózgami i sumieniem…

Rozliczenia

Justyna Socha z organizacji STOP NOP walczącej o prawa, opublikowała post z nagłówkiem „SZYKUJE SIĘ DRUGA NORYMBERGA”

Drugi trybunał w Norymberdze jest w przygotowaniu, a pozew zbiorowy ma zostać wytoczony z pomocą tysięcy prawników na całym świecie za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmilchem, który ściga osoby odpowiedzialne za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos.

Podobne działania podejmuje Angelo Giorgianni , który dwukrotnie był gościem Marszu o Wolność w Polsce oraz Robert F. Kennedy Jr, który ostatnio wysłał wystąpienie dla STOP NOP na styczniowe posiedzenie Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Naruszeń i Nadużyć Prawa w związku z COVID-19, które to zespoły w lutym gościły współpracującego z Fuellmilchem prawnika prof. dr Martina Schwaba.

Warto przypomnieć, że Reiner Fuellmich jest prawnikiem, któremu udało się wygrać z samochodowym gigantem Volkswagenem w sprawie sfałszowanych katalizatorów oraz Deutsche Bank jako przedsiębiorstwem przestępczym, Angelo Giorgiani sądził mafię sycylijską, natomiast Robert F. Kennedy Jr wygrał z amerykańskim rządem sprawę dot. monitorowania bezpieczeństwa szczepień.

Według Reinera Fuellmicha wszystkie oszustwa popełnione przez niemieckie firmy są śmieszne w porównaniu ze szkodami, które wywołał i nadal powoduje kryzys Covid-19. Ten kryzys Covid-19 powinien zostać przemianowany na „skandal Covid-19”, a wszyscy odpowiedzialni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane manipulacjami i sfałszowanymi protokołami testów.

Dlatego międzynarodowa sieć prawników będzie oskarżać w największej sprawie wszechczasów, dotyczącej skandalu związanego, który może stać się największym przestępstwem przeciwko ludzkości, jakie kiedykolwiek popełniono. Komisja śledcza Covid-19 została powołana z inicjatywy grupy niemieckich prawników w celu wniesienia międzynarodowego pozwu zbiorowego z wykorzystaniem prawa anglosaskiego.

Oto tłumaczenie komunikatu dr Fuellmicha z 15.02.2021:

„Przesłuchania około 100 naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie, które odbyły się od 10.07.2020 r. Przez berlińską komisję śledczą w sprawie Covid-19, wykazano dotychczas z prawdopodobieństwem bliskim pewności, że skandal Covid-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym.

Chodziło raczej o umocnienie nielegalnej władzy (nielegalnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanej „kliki z Davos” poprzez transfer majątku ludzi na jej członków, niszczącej między innymi małe i średnie przedsiębiorstwa. Platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp. mogłyby w ten sposób zawłaszczyć swój udział w rynku i bogactwa ”.

Dzięki pozwowi kalifornijskiemu, Fuellmich uzyska globalne uniwersalne narzędzie egzekwowania orzeczeń sądowych, którym jest w anglosaskim prawodawstwie tzw.

„Class action law suits” (pozew zbiorowy: https://en.wikipedia.org/wiki/Class_action). Umożliwia on niewielkiej grupie powodów reprezentować wszystkich poszkodowanych nawet w skali globalnej.

Żródło: artykuł Jeana-Michela Grau, internet, informacje własne.
Strona komisji https://corona-ausschuss.de/

https://globalna.info

Komentarzy 12 do “Tysiące prawników vs. Big Pharma – czy jest szansa na rozliczenie pandemicznych zbrodniarzy?”

 1. ko-zwid czterystasiedem said

  ludzie nic nie rozumieja,wybory sa co dzien ,czy w biedakoronce na zakupach czy……..
  przyslowie mowi , jedno zdjecie mowi wiecej niz 1000 slow, ja wczoraj zdjolem gowindowsa,mam cudowne ubuntu , super big reset reset zrobilem, a TY ?
  czlowieku! wybory sa codzien…………………….

  ——
  Ale czasami jedno słowo powie więcej, niż tysiąc obrazów. 🙂
  Admin

 2. Optymista said

  Naiwni. Nie będzie żadnej norymbergii. Prawo jest tworzone w interesie nadczłowieków, tych samych co są właścicielami ludzkości, która jest przedmiotem. Prawa to my mamy przestrzegać, a nie oni. Zwłaszcza w sytuacji w której zastąpiło ono etykę. Przed sądem, ichnim sądem, to postawieni będziemy my za użycie porównania do norymbergii w ramach myślozbrodni.

  W dodatku nie ma już dokąd spier, bo ziemia jest okrągła. Oj, co ja gadam. Przecież wklęsłą, ale i tak nie ma dokąd spier.

 3. Optymista said

  „Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2021-03-15 (Poniedziałek) @ 18:33:02”

  Śmieję się rechotem Ponimirskiego, tego od Dyzmy. Nie, nie z pana, panie Gajowy, tylko z systemu.

 4. Maczuga nabita gwoździami, katana, karabin, bomba; cokolwiek w tym stylu. Inne „rozliczenia” wywołają tylko ychni rechot i szamotanie pępka; nic więcej.

 5. LeonPlichta said

  Noi gdzie te GROMY SWAT DELTA force I innii charcerzyki Bawiacy sie w wojownikow.Nikt im nic nie zrobi.
  Wszyscy oddajemy ;;;cholt bogatej sitwie;;I mamonie.I nic sie im nie stanie A powinno sie im stac I to juz dawno.

 6. Adrem said

  ko-zwid czterystasiedem ad 1

  „ludzie nic nie rozumieja,wybory sa co dzien ,czy w biedakoronce na zakupach czy……..”

  Tak właśnie jest.
  Nie wiem co jest tym ludziom.

  Można by sądzić, że to jakaś epidemia głupoty.
  Ale mnie to jakoś wygląda na zbiorową hipnozę.

  Kupuj, kupuj, kupuj…..
  Konsumuj, konsumuj , konsumuj….
  Nośmaskę, nośmaskę nośmaskę…
  Zaszcepsię, zaszczepsię, zaszczepsię….

  Myslalem o tym kilka dni temu.

  Co powoduje to totalne zbaranienie, któremu oparli się tylko nieliczni ?

  To jest poważniejsze, niż się nam wydaje.

  Ludzie już nie dokonują żadnych wyborów.
  Oni wykonują jakąś sugestię posthipnotyczną.

  Aż mi przyszedł na myśl film ” Oni żyją „

 7. lewarek.pl said

  Nie będzie żadnych rozliczeń! Nikt za nic nie odpowie!

 8. Boydar said

  No. Wszyscy zdechną sami.

 9. revers said

  Inni nezalezni naukowcy, ekspreci, byli pracownicy farmy jak Geert Vanden Bossche pisza niepokojace listy otwarte do WHO
  dla uspokojenia wlasnego sumienia ale marksistowski filozof i szef who ma to gdzis, czeka na datki od fnansjery i stare-nowe zlecenia.

  https://dryburgh.com/geert-vanden-bossche-open-letter-to-who-halt-all-covid-19-mass-vaccination/?fbclid=IwAR3MuYeJmM8IbHwqSTFngFtE4eaR_LexBD1Kxb8P28PeY3dCKXrS2PFrhgM

  tylko to groch o sciane, mimo ze w 9 krajach wstrzymano podawanie szczepionek AstraZeneca to dwa przodujace w uni kraje w zamordyzmie inaczej Niemcy i Francja nie widza potrzeby wstrzmania szczepien tym srodkiem, chocby nastepne pare stetek covidowcow padlo.

  Do tego spiwu choralnego „Marszu Pozegnalnego” dolaczyl nasz min. Dworczyk.

  Calopalny lockdown na rp przewiduje Niedzielski, prawdopodobnie tydzien przed Wielkanoaca tak zeby wybic z glowy polakom swieta, sakramenty swiateczne, trdycje do konca.

  https://silesia24.pl/wiadomosci/szczegoly/niedzielski-ostrzega-przed-ogolnokrajowym-lockdownem-24339

 10. Carlos said

  Byloby rozliczenie , gdyby ludzkosc sie obudzila , a na to nie ma co liczyc…

 11. Anucha said

  w dwóch ostatnich latach przerobiłem niemal całą literaturę obozową (rosyjską i polską).
  Większość powtarzałem . Czytałem w szkole podstawowej.

  System już jest sprawdzony.
  Psie-chu..je zawsze znajdą się do pilnowania reszty.
  Za trochę większą miskę ryżu i oddzielną dziurę do sran..ia.
  Wybór jest prosty i innego zapewne nie będzie.
  Zachować resztki godności albo rozbić wszystkie lustra w chałupie.

 12. DanaLem. said

  Nie będzie żadnych rozliczeń, żadnej „maczugi nabitej gwozdziami”…popisać to sobie można,i tyle! Ludek chyba potrzebuje „takiej” adrenaliny,bo może jest głupi albo-po prostu,nudzi się.To wszystko,od roku „grubą nicią szyte i sznurkiem powiązane”! Wczoraj,jechałam,z miejsca mojej pracy(na Zachodzie) do mojego domu -na Podlasiu…”i co,i co”-pytają Znajomi,stad i stamtąd? No i nic,pełen komfort,jedna osoba na cztery miejsca w autobusie(bo „głupota” w domu się pozamykała i wegetuje „na wdechu”).Nie dość,że sami „robią w gacie” to jeszcze innych przekonują,że to jedyne wyjście i sposób na życie.”No jak to,ty się nie boisz”?-Boję się Boga a na durnych,dalej patrzę,jak na małpy w ZOO! Tytaniczna praca:codziennie udowadniać debilowi,że jest w „mylnym błędzie”! Pozdrawiam wszystkich,którzy myślą podobnie…

Sorry, the comment form is closed at this time.