Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (54 – …
  carlos o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  Piskorz o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  RED IS GOOD o Wolne tematy (54 – …
  Piskorz o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  beznazwy o List przełożonego generalnego…
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  UZA o Jeszcze o Gierku…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  podczaszy o Wolne tematy (54 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

List do covidioty

Posted by Marucha w dniu 2021-03-16 (Wtorek)

Szanowny Covidioto!

Ja, foliarz zwracam się do Ciebie w sprawie wyprostowania pewnych nieścisłości w kwestii Covid-19. Mnie naprawdę nie przeszkadza, że nosisz pieluchę na pysku i jesteś dumny z bycia kretynem. To Twoja osobista sprawa, wszak w demokracji każdy imbecyl ma prawo do swoich poglądów.

Nie przeszkadza mi także, że srasz w portki z tego napięcia w kolejce do szczepienia, to również Twój i tylko Twój wybór. Zupełnie nie przeszkadza mi również, że twórcy operacji PLANDEMIA zdołali zrobić ci gówno z mózgu i cieszysz się z życia w obozie z powodu choroby o wskaźniku śmiertelności na poziomie grypy z powikłaniami.

Nic mi do Twojego postrzegania świata.
Nic mi do Twoich bogów i ekspertów.
Nie przeszkadzają mi Twoje medialne rekolekcje covidowe i uroczyste celebracje kolejnych fal mutacji i bzdur.

Mnie tylko wkurwia to, że przez Ciebie tępy połmózgu ja nie mogę normalnie egzystować.
I tylko to mnie wkurwia, nic więcej.

Że nie mogę pójść do kina na film, bo przez to, że jesteś prymitywnym pustakiem, mnie nie wpuszczą na salę bez chomąta na nosie.

Że przez Ciebie i jeszcze 25 milionów podobnych debili w „tenkraju”, ja i ludzie tak jak ja myślący, jesteśmy spychani do getta.

Że patrzysz na mnie jak na kosmitę na ulicy, w sytuacji gdy to ja jestem z ziemi, a ty z kosmosu.

Tak w ogóle to wszystko w porządku ze mną, wkurwia mnie tylko to co wyszczególniłem powyżej. Mam zatem do Ciebie Covidowy Czubku bardzo serdeczną prośbę.

Spakuj się razem ze swoimi ziomkami i wypierdalajcie na Madagaskar! Razem z waszymi TVNami, Simonami, Horbanami, kagańcami i strzykawkami.

Tam możecie robić co tylko wam się żywnie podoba! Możecie założyć Scjentologiczny Kościół Covidowy i się masturbować 24 na dobę.

Możecie swoim dzieciom tam pisać historię pandemii i czytać im na dobranoc. Byle z dala ode mnie. Byle z dala od nas. Bez wyrazów szacunku.

Podpisał: foliarz, płaskoziemca, naukowy teoretyk spisku
Łukasz Grysiak

https://politywatory.com/

Gdyby tak życzenia mogły się spełniać…
Covdioci nie umieją czytać. A jak czytają, to bez zrozumienia. Równie dobrze można apelować do kupy gówna, by trochę mniej śmierdziała.
Admin

Komentarze 32 do “List do covidioty”

 1. maasteer said

  Niestety covidianizm to nowa, prężnie rozwijająca się religia, wspierana przez mendia. Mają swoje dogmaty – maseczki, dystanse lok-dałny. A najważniejszy jest sakrament szczepienia!

 2. kulikow said

  Paniu Lukaszu ;;BRAWO;;;Tez jestem za tym Wyp…..lac debile na madagaskar.Za komuny wszyscy zesmy sie stawiali strajkowali Latalismy po ulicach z racami krzyczelismy Az tu nagla przyszla do nas ;;;;demooo=kracja zydowska z zachodu.I zrobili nas koolo piora .Sklepy nam wypelnili tandeta z Chin czy Tajlandi Bangladeszu czy z krajow zachodnich.I my sie tym podniecami a wrecz wiekszosc ma orgazm dostaje Na widok pieknych ;;;Galerii;;;POLACY/RODACY moi kochani Obudzcie sie w koncu….NO K…a …ALARM ALARM DLA POLAKOW tak tak tak ..DO BRONI NIE DO LYZKI NIE DO SZKLANKI Z H..OWYM piwem czy alkoholem DO BRONI.

 3. dox_pl said

  Cofnijmy się w przeszłość: Polish Health Minister Ewa Kopacz about swine flu and vacine – 9 XI 2009 – part 2/4 http://www.youtube.com/watch?v=LpbizV10uoU&list=PL468563C25CD66ECB&index=2

 4. revers said

  Rosja jest pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził sekcje zwłok Covid-19, a po dokładnym śledztwie ustalono, że Covid-NIE istnieje JAKO WIRUS.
  Brudny świat 14 marca 2021 r

  To jest GLOBALNE oszustwo.

  Ludzie umierają z powodu „rozszerzonego promieniowania elektromagnetycznego (trucizny)”.

  Lekarze w Rosji naruszają prawo Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które nie zezwala na sekcje zwłok osób z Covid-19. zmarły.

  Po okresie odkryć naukowych nie można założyć, że jest to wirus, a raczej bakterie, które powodują śmierć i prowadzą do powstania skrzepów krwi w żyłach i nerwach, z których pacjent umiera z powodu tych bakterii.

  Rosja pokonała wirusa i stwierdziła, że ​​„nie ma nic innego jak koagulacja naczyń krwionośnych (zakrzepica), a metoda leczenia goi się”.

  Tabletki antybiotykowe Przeciwzapalne i przyjmujące antykoagulanty (aspiryna).

  Oznacza to, że chorobę można wyleczyć, tę sensacyjną wiadomość dla świata przygotowali rosyjscy lekarze na podstawie sekcji zwłok wirusa Covid-19. Według innych rosyjskich naukowców nigdy nie używano respiratorów i oddziałów intensywnej terapii (UCI).

  Protokoły w tej sprawie zostały już opublikowane w Rosji.

  CHINY już o tym wiedziały, ale nigdy nie opublikowały swojego raportu.

  Udostępnij te informacje swojej rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, przyjaciołom, współpracownikom, aby mogli uwolnić się od strachu przed Covid-19 i zrozumieć, że nie jest to wirus, ale po prostu bakterie narażone na działanie promieni 5 G.

  Przyczyną jest zranienie osób o bardzo niskiej odporności. To promieniowanie powoduje również stan zapalny i niedotlenienie.

  Osoby, które są ofiarami, powinny przyjmować Aprin-100 mg i Apronicot lub Paracetamol 650 mg.

  Ponieważ wykazano, że Covid-19 powoduje krzepnięcie krwi, prowadzi do zakrzepicy u ludzi i dlaczego skrzepy krwi w żyłach, a tym samym mózg, serce i płuca nie mogą dotlenić, co utrudnia ludziom oddychanie i szybko umierają z powodu braku brak energii do oddychania.

  Lekarze w Rosji nie posłuchali protokołu WHO i dokonali sekcji zwłok na zwłokach Covid-19.

  Lekarze otworzyli ręce, nogi i inne części ciała, a po odpowiednim przebadaniu zauważyli, że naczynia krwionośne i żyły wypełniły się skrzepami, które normalnie utrudniały przepływ krwi, a także zmniejszały przepływ tlenu w organizmie, powodując u pacjenta umierać.

  Po wiadomościach o tym badaniu Ministerstwo Zdrowia Rosji zmieniło protokół leczenia Covid-19 i podało aspirynę-100 mg swoim pozytywnym pacjentom i zaczęło podawać Empromak.

  W efekcie pacjenci zaczęli dochodzić do siebie, a ich zdrowie zaczęło się poprawiać.

  Rosyjskie Ministerstwo Zdrowia wypisało i wysłało do domu ponad 14 000 pacjentów w ciągu jednego dnia.

  Źródło: Ministerstwo Zdrowia Rosji.

  @technicus_news [11.03.2021]

  Jak tam zachodni znawcy ruskich onuc, samemu sie nosi szmaty z gownem who, fda, ema na ryjach a ruskich oskarza o onuce?

 5. bardzo said

  Panie Reversie, my o tym wiemy od dawna i oni wiedzą i oni wiedzą że my wiemy. Że to jest wielkie szwindele. Co im nie przeszkadza robić perskie (sic!) oko i śmiać się i robić swoje. A nam wolno tylko powiedzieć beeeee (byle nie za głośno) i nastawić rączkę na zastrzyk fenolu. Dobranoc.

 6. jok said

  1. Cóż, to tylko wypowiedź sfrustrowanego, do tych co uważa za idiotów (takich: lemingów – covidian niedecyczyjych), którzy nie dostrzegają tego co on i mają go za idiotę. Cóż, mam podobnie, z tym, że przywykłem.

  Największy problem, niech będzie – najbardziej mnie wkurza: ich niechęć do jakiejkolwiek weryfikacji, tego „co wszyscy wiedzą”, czyli co podają media, połaczona z wielką pewnością siebie co do własnej wiedzy, oczywiście przy braku minimalnego choćby rozpoznania co do istoty i siły manipulacji. Niemniej, że hipermartkety mamią sposobem ułożenia towarów etc, to każdy prawie z nich wie i akceptuje.

  2.”mnie nie wpuszczą na salę bez chomąta na nosie.”. Ten problem chyba zniknął. Raczej w ogóle nie wpuszczą….:)

 7. Dziadzius said

  Boze, Ty widzisz ta zaglade wolnosci i czystosci ciala ktores stworzyl i umyslu i niestety nic nie robisz. Moze czekasz na nas tych co zostana nie szczepieni, zebysmy nareszcie wstali na tylne nogi i bronili swojej wiary [ chocby bez ksiezy] i swojej wolnosci i swojej kultury. Boze, juz sa na ziemi i zyja wsrod nas ludzie, ktorzy nie przeczytali ani jednej ksiazki i ani jednej gazety i te jolopy zyja w arenie TV i klamliwych informacji ze szkol i fejsbuku i to bedzie plon naszych kraji i cywilizacji i kultury.
  Boze nie zwlekaj, oczysc nas, bo zginiemy.

 8. Anucha said

  80.240.818 wejść.

  Zupełnie zapomniałem o tym liczniku.
  Gratulacje dla Gospodarza.

  Panowie i Panie , Damy i Gospoda.
  Nie piszemy na Berdyczów.

 9. Przemysław Jakub said

  To już mówił o tym dr Jaśkowski. Po co ludzie są uczeni czytania w szkole, skoro i tak nie rozumieją tego, co czytają?
  Mało tego: rośnie nam teraz pokolenie ciemnoty i zacofania, które nie będzie potrafiło nawet poprawnie trzymać długopisu i ręcznie pisać, bo od
  małego będzie uczone tylko małpaistego klikania w klawiaturę bądź ekran dotykowy.

 10. Covidianie będą na Święta Bożego Narodzenia zamiast iść do żłóbka będą jeździć do szopy by się wymazać.Swoją drogą to noszą szmaty na gębie by się nie zarazić a jada do prymitywnego blaszaka robić sobie testy i pozwalaja jakimś pajacom w strojach do malowania grzebać sobie w ryjach. https://www.facebook.com/100269138250974/videos/2147318878731655

 11. revers said

  re5

  ale co pan wie p.Bardzo? ze Biden zapomina juz nazwiska swoich ober generalow, a byc moze o walizce z kodami atomowymi? i wie pan kto moze miec juz taa walizke z kodami atomowymi?

  Podobnie Biden postawil na szczepienia, 2 miliony szczepien tygodniowo, i wie czym i kto szczepi w usej i uni?

  taka jest juz nasza wiedza raz skleotyczna, zresetowana nawet na wlasnym kompie lub smartwonie lub rzaadowym serwerze, raz chcaca byc geniuszem z dodatkiem AI i absolutem w wrzechswiecie i na ziemii.

 12. Ad. 1

  sakrament szczepienia

  Dobre. 🙂

 13. A w USA… starozakonni nadal się na nic nie szczepią? 🙂 I jakie skutki? 🙂

 14. MissAnalizy said

  Prawnicy i lekarze o nieprawidłowościach covid: https://m.youtube.com/watch?v=3cYPAviAf5w&feature=youtu.be

 15. revers said

 16. bronek said

  Tak – une dobrze wiedzą, że na świrusową hucpę nie nabiorą wszystkich – ale skoro się na nią zdecydowali – to wiedzą, że covidiotów będze na tyle – aby hcpa ta zadziałała – i ona działa w najlepsze.
  Ponadto – załóżę się, że po stronie przeciwnej czyli nieidotów covidowych znajdą się także une – bo oni na każdej barykadzie siedzą okrakiem. Kiedy szala wychyliłaby się w drugą stronę – zostaną uruchomieni une po stronie nieidiotów covidowych. Zostanie im podsuniety mikrofon i obiektyw kamery – wszystkich mediów – a wszystko po to – aby kontrolować nieidiotów covidowych.

 17. Ale dlaczego? said

  Odpowiedź prof. zw. dr hab. Romana Zielińskiego
  https://www.bibula.com/?p=123642

  Bardzo ważny list naukowca genetyka.

 18. Zbigniew Kozioł said

  @8


  80.240.818 wejść.

  Zupełnie zapomniałem o tym liczniku.
  Gratulacje dla Gospodarza.

  Panowie i Panie , Damy i Gospoda.
  Nie piszemy na Berdyczów.

  Oczywiście, że nie.

  Kiedyś w samolocie z Rygi do Warszawy na sąsiednim siedzeniu za mną spotkałem czlowieka, który bywał tutaj bardzo aktywny.

  Kilka dni temu w audycji na CEP (niestety, This account has been terminated for violating YouTube’s Community Guidelines. niestandardowy autor Sławomir Kozak przekazał w rozmowie pozdrowienia Gajowemu Marusze.

  Można sądzić, że wielu ze znanymi szeroko nazwiskami gości tutaj co najmniej jako czytający.

  ——
  P. Sławomir Kozak to wieloletni kontroler ruchu lotniczego, takze autor m.in. książki o WTC…
  Więcej tu:
  >https://www.oficyna-aurora.pl/slawomir-m-kozak,s421543402
  Admin

 19. Tomasz said

  Wszyscy są wkurzeni i ogólne wkurzenie się dookoła panoszy. Nie wiadomo jak się obronić i czy warto? A rzecz się rozwiąże sama, tylko przygotować się i czekać.
  Pierwsza atomica rozwiąże narastające problemy i tak się stanie. To jest na razie tylko początek a potem normalka i spokój wielki. Bo to jest tylko świat ćwiczebny a nie Boski. Trzeba cierpliwie poczekać.

 20. Zbigniew Kozioł said

  A rzecz się rozwiąże sama, tylko przygotować się i czekać.

  Czekaj Waść. Sznurówka w bucie czasem rozwiązuje się sama. Gdy była zawiązana nie właściwie.

 21. Greg said

  Czasem też wiążę sznurówki (ale) niewłaściwie.
  Wyręczam Pana Boydar-a.
  Proszę mnie też poprawiać…gdyby coś.

 22. subito said

  ale dzisiaj słyszałem, że dudex >oficjalnie prezio rpjakiśtamnumer>powiedział, że 3cia fala pandemii>>JEST
  czyli kreton pozostanie kretonem
  ALE
  czy to pisanie ‚foliarz, płaskoziemca, naukowy teoretyk spisku>Łukasz Grysiak”–
  prywatnie
  BBB SIĘ PODOBA
  .
  nie jest przypadkiem
  >>obalaniem konstytucyjnego porządku „polin’ post1989
  tudzież
  naruszaniem traktatów -ze szczególnym uwzględnienim tych z USA>Izraelem>EU>IMF>NATO
  czy a może przede wszystkim
  ANTY-SEMITYZMEM
  jaki to
  .Polacy mieli wyssać z mlekiem swoich matek
  tak mówił niejaki Menachem Begin aka Mieczysław Biegun (z portretem w galerii sław Uwarsiawskiego)
  a poza tym
  BEN GURION>> Każda osoba żydowskiego pochodzenia najpierw jest Żydem i synem matki o imieniu Izrael a dopiero potem, w drugiej kolejności, obywatelem jakiegoś państwa. Jeżeli Żyd mówi ‘nasz rząd’ to ma na myśli rząd Izraela
  .
  no a poza tym pewnikiem to robota ruskich znaczy się Putina czy chinoli
  ale
  ROZPIERDUCHA – czyli resistance vs ‚plandemia’ jest na całym świecie (no bo Putin, chinole)
  i hasło YANKEE GO HOME
  na sztandary
  .
  Apel do Pana Admina>proszę nie wyp…..lać
  mojego postu >PLIIIIIIIIIISS

 23. plausi said

  Sprostowanie

  Ad 4, Revers
  „Lekarze w Rosji naruszają prawo Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ”
  Nie ma i nie było takiego prawa, jedynie o czym donoszono, to że krajowe instytucje pandemiczne mogły nie zalecać autopsji, ale nie było żadnego zakazu, o czym dalej.

  We wrześniu zwróciliśmy uwagę na wyniki autopsji,

  https://marucha.wordpress.com/2020/09/23/manipulacje-centrum-kontroli-i-prewencji-chorob/#comment-919174

  że praktycznie wszyscy zmarli zaliczeni do grupy „zmarłych na covid-19” byli nośnikami innych schorzeń, zwykle na tyle poważnych by uznać je za powód śmierci, cytowany prof. Püschel „Do tej pory Püschel przeprowadził sekcję zwłok wszystkich z przeszło 200 zmarłych w Hamburgu, którzy zidentyfikowani są jako zarażeni Sars-CoV-2. Bez wyjątku posiadali poważne choroby, które poważnie ograniczyłyby ich długość życia ” był nawet zdania, że nie ma żadnych zmarłych na covid-19. Statystyki covidu są naturalnie fałszerstwem.

  Jak zwrócono w tej dyskusji uwagę, nie ma ze strony odpowiedzialnych za zdrowie ludności w Europie absolutnie żadnej troski o zapewnienie chorym odpowiedniej terapii i leków, ta część medycyny jakby zniknęła, jedynie jest mowa o szczepionce. Ktokolwiek zapyta o terapię i leki jest natychmiast zaliczany do grupy teoretyków spiskowych przeciw covid-19.

  Co prawda pojmujemy rozgoryczenie autora tekstu, ale system demokracji polega na tym, że zarówno człowiek mądry jak i dureń ma jeden głos. Z doświadczenia wiemy, że ludzie mądrzy rzadko stanowią większość. Zarządcy demokracji zawsze umieli wykorzystać tę relację mądrych do durni, do durni przemawiają emocje do mądrych argumenty, dlatego w mediach gównego nurtu nie mamy żadnych argumentów. Także naziści, którzy władzę przejęli w Niemczech drogą wyborów demokratycznych zastosowali tę technikę, zresztą za pieniądze dokładnie tych samych, którzy zorganizowali ludzkości tę tzw. „pandemię”, o których mowa w tekście „twórcy operacji PLANDEMIA zdołali zrobić ci gówno z mózgu ”.

  Operacja „Pandemia” jest wszak operacją wojenną przeciwko ludzkości, o czym już pisaliśmy, wojny toczonej od dziesięcioleci a właściwie co najmniej stulecia, bo przecie I. i II. Wojna została zorganizowana i sfinansowana przez te same kręgi wrogów ludzkości, to piszemy w świadomości, że możemy się narazić na zarzut zdejmowania odpowiedzialności z niemieckich parobków tych wojen. Ponoszą oni taką samą odpowiedzialność, jak polskie parobki w Iraku i Afganistanie.

  Należy dodać, że już w planie

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Demon

  chciano osiągnąć a nawet przewyższyć liczbę ofiar śmiertelnych tę z II. Wojny, szacowaną jedynie na 60 milionów. Z planu wynika, że trzecia fala może potrwać do końca lata, zaplanowano 18 miesięcy, ale liczba zabitych wynosi zaledwie 2,7 milionów, śmiesznie niska wobec ambitnych planów.

  Jeśli chodzi o bandę wyznaczaną do administrowania Polakami, to jak w latach po II. Wojnie nie drgnie im nawet powieka przy skazywaniu Polaków na śmierć. Możemy tych polskich samoskazańców uważać za skończonych durni, jednakże nie zgadzamy się z opinią autora tekstu, że mamy się obojętnie przyglądać ich zniszczeniu, trzeba usiłować wytłumaczyć tym zagubionym jak wielkie zagrożenie nad nami stanowi operacja „Pandemia”. Uczyć, uczyć, uczyć !

 24. D-T said

  Spakuj się razem ze swoimi ziomkami i wypierdalajcie na Madagaskar! Razem z waszymi TVNami, Simonami, Horbanami, kagańcami i strzykawkami.”

  ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ Zawsze byłem tego zdania.

 25. Ad. 17

  Bardzo ważny list naukowca genetyka.

  Pod wpływem tego listu w świecie nauki powinno się zagotować. Nic takiego się nie dzieje. Wniosek: nie ma w Polsce świata naukowego. Są pojedynczy naukowcy, ale nie ma ich wielu.

  Jeśli nie ma naukowców, nikt nie broni prawdy. Jeśli nikt nie broni prawdy, kłamstwo mnoży się na podobieństwo atomowej reakcji łańcuchowej.

  „Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło – rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.” – Antoine de Saint-Exupéry.

 26. revers said

  re23

  prezydent Tanzani nie zyje, bo zakwestionowal testy na covid, Lukaszence odstawili majan Minski, a teraz koncesjonowanych patriotow naslali z polski jak Winniki.

  Jednak te wskazniki wyszczepialnosci saa w Rosji najnize w Europie i maja swojego Sputnika V w szczepionce, zawsze to ekwiwalent na zachodnie trefne lub wybrakowane serie szczepionkowe.

  A w polsce to juz katastrofa prezesi Lekarzy Rodzinnych nawoluja do wyprowadzenia wojska na nie wyszczepionych inaczej.

  https://wprawo.pl/widzialbym-wojsko-na-ulicach-prezes-warszawskich-lekarzy-rodzinnych-domaga-sie-zaostrzenia-lockdownu/?fbclid=IwAR2gvh8umnImhPXIJJvV7_mDFFlznQmiSWB7q-97tYq7NSdEcWN0l0mrBxE

  Cos w tym jest bo zarzadcy Niemiec nagle zaczeli kupowac w ramach walki z kowidem wozy pancerne i amunicje.

  Beda mogli w razie czego w kazdej chwili interweniowac w Polin na mocy ustawki 1066 wytlumaczyc kolbami, ostrymi nabojami po co saa szczepionki AstraZeneca, ktore juz odrzucono w 21 panstwach.

 27. revers said

  ad26

  https://www.google.de/amp/s/de.rt.com/inland/114429-medienbericht-bundesregierung-ruestung-bundeswehr-coronapaket/amp/

 28. Ad. 24

  „Spakuj się razem ze swoimi ziomkami i wypierdalajcie na Madagaskar! Razem z waszymi TVNami, Simonami, Horbanami, kagańcami i strzykawkami.”

  Na Madagaskar tak. Ale wpław. 🙂

 29. revers said

  to juz wojsko przyjeli z szczepionkami i testami, wyslane przez dr. covida

  https://wprawo.pl/widzialbym-wojsko-na-ulicach-prezes-warszawskich-lekarzy-rodzinnych-domaga-sie-zaostrzenia-lockdownu/?fbclid=IwAR1m6Yfs7E5aX6BJbBeoB7SPTIVSiEzDMSzquPUMGwAtoHOAeCHz46Bzfmo

  A pisza juz o mutacji 3 wirusow brazylijskiego, pld.afrykanskiego i brytyjskiego w Niemczech

 30. Boydar said

  Madagaskarczyki nie winowate, więc wpław bezapelacyjnie.

 31. D-T said

  Czy to nie idiotyczne?
  Idziesz do sądu na rozprawę o mandat z powodu braku maski.
  Sąd orzeka na Twoją korzyść, uzasadniając że przepis jest niezgodny z Konstytucją, ale…Do sądu nie wejdziesz bez maski.

  Cow🆔

 32. NICK said

  D-T.
  🙂 .

Sorry, the comment form is closed at this time.