Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mentalność niewolnika

Posted by Marucha w dniu 2021-03-16 (Wtorek)

O ile w zasadzie zgadzam się z treścią poniższego tekstu – o tyle absolutnie nie wierzę, że jego autorem jest policjant – admin

Że też wyjście na ulice, musi być przedmiotem politycznych rozgrywek, a policja się śmieje i co gorsza ma racje.

Nagrywanie filmików nic nie da. Może to zabrzmi mocno i obraźliwie, bo pracuję w policji, ale my się z was po prostu śmiejemy na komendach i nie mamy do was szacunku. To dlatego, że sami nie macie szacunku do samych siebie. Wy nagrywacie filmiki, a my was pałujemy i zamykamy biznesy. Wy składacie skargi, a my Się z tego śmiejemy. Bo wiemy, że nie jesteście zdolni do czegokolwiek więcej niż nagrywanie filmików i pisania skarg. Nawet kibiców wykastrowaliśmy.

Dobrze, że nie służę we Francji, już dawno bym odszedł, tam 11 policjantów zabili, Holandia to samo, Włochy też, tylko Polska to kraj niewolników i cebuli. Przykład, w Rybniku: weszliśmy tam do lokalu może w 10, reszta stała na zewnątrz, spałowaliśmy, zagazowaliśmy, a wy po rzecznikach chodzicie…

Jak bijemy waszego ziomka, to słychać: „ej zostaw go no, nagrywam, złożę skargę będziesz na youtubie”…

I mamy mieć do was szacunek? Jak trzymamy was od ponad roku w domach i wszystko wam zamknęliśmy? Prewencji jest 30 tys., was 35 mln., tylko że nie macie jaj, dlatego, nawet jak by było nas 1000 z prewencji, to możemy z wami robić ABSOLUTNIE WSZYSTKO bo macie mentalność niewolnika.

Słuszna uwaga człowieku. Policjantom łamiącym prawo należy się coś innego niż tylko nagrywanie… Z mojej obserwacji wynika, że my Słowianie jako grupa najbardziej tolerancyjna najdłużej znosimy to co robi władza. To jest piętno nasze. Ale jak historia uczy – jak nastąpi przegięcie to będzie przejebane… Jeżeli naprawdę pracujesz w policji. To sobie teraz odpowiedz czy chciałbyś żyć w świecie w którym masz tylko kolegów z policji i nikogo więcej?

Sam służę, jeszcze za milicji, i widzę to wszystko od środka. Szczerze mówiąc, to jak leciała kostka w nas w latach 80, to cały pluton srał w gacie. Teraz się z was śmiejemy, ale to wy nam dajecie do tego powód i tylko przez was będziecie niewolnikami do końca świata.

Historia pokazuje dużo, ale już nie będzie przegięcia, od lat pracujemy nad tym abyście byli tacy nijacy. Znaczy się, wypstrykacie się w internecie, zależy wam na ostatnim kawałku chleba, grunt aby sąsiad miał gorzej. Nie po to 20 lat manipulowania, abyście teraz podskakiwali. Damy wam internet i tyle, po sprawie.

Najlepsze jest to, że możemy o tym otwarcie pisać, bo zrobiliśmy was tak w konia i tak was wytresowaliśmy, że nikt nie uwierzy w co piszemy, nazwiecie to po prostu foliarstwem i to jest piękne. Dla nas to znaczy, że naszą robotę wykonaliśmy perfekcyjnie. Zobacz sam. Ja jako policjant, osobiście mówiłem wielu przedsiębiorcom, że jak by się np. w Rybniku wszystko otworzyło, lub w Kato, to policja nie ma absolutnie szans, ale jesteście tak zrobieni, że nie dość, że nie walczycie, to nawet się nie otworzycie na raz, mimo, że nic wam za to nie grozi.

Naród stracony, ale takie narody też są potrzebne, niewola, tania siła robocza, organy, eksperymenty itp. Więc jesteście potrzebni i ta świadomość wam wystarczy, no dołożymy do tego trochę patriotyzmu i po sprawie.

Odpowiadam na Twoje ostatnie pytanie: mam tak od samego początku jak większość psów, lekarzy, księży itp. Dlaczego? Bo my mamy tą wolność, a Wy nie. I tak, stety i NIESTETY, pracuje w policji ale trochę na innym szczeblu, wiadomo, trochę już przepracowałem.

Nie potrzebujesz świata z normalnymi ludźmi i relacjami? Wystarczy ci tylko ten zamknięty? A co z tymi na których ci zależy? oni też tak chcą?

Nareszcie ktoś normalny się trafił do konwersacji. Każdy ma rodzinę i o nią dba. Moja rodzina ma ok, jak rodziny innych, z którymi pracuję, to jest zamknięty klimat, ALE bardzo duży, takie państwo w państwie. Nasi bliscy mają wiedzę i świadomość, której zwykły cebulak nie ma, dlatego rozumieją temat i chcą tak żyć. Zobacz, że pewne lokale działają i tam nie ma policji, ale kto tam jada?

Policja itp. Zrozumiałem lata temu, że ludzie, szczególnie w Polsce, w 95% są totalnymi kretynami, nie mającymi honoru, a za 500+ zrobią ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Dlatego nie mam wyrzutów sumienia, ba, wręcz sprawia mi to przyjemność. Wierz bądź nie, tacy jak my, robimy to DLA WAS. Pewnie zastanawiasz się dlaczego pisze DLA WAS skoro rujnujemy was i wasze biznesy? Ano widzisz, normalnie edukacją, rozmową, przykładami nie da się wam nic wytłumaczyć.

Prawda jest taka, że jak by wami rządził niemiec, rus czy inny okupant, to nie ma znaczenia, gdybyście mieli kasę i w miarę dobre życie. Przykład: mieszkasz w bloku, gdzie mieszka 400 osób, gdybyśmy losowo raz na tydzień kogoś wyciągali z bloku i pałowali przy wszystkich, to ci niepałowani mówili by: nie jest tak źle, dzisiaj nie dostałem. A spałowany by powiedział: nie bili tak mocno i mam mniejsze prawdopodobieństwo dostania za tydzień.

To jest wasza mentalność, powtarzam, WASZA nie nasza / moja, bo ja syna uczę lać każdego kto go atakuje, czy to w szkole czy na podwórku. Jedyną szansą dla was, w zasadzie ostateczną szansą, jest totalne stłamszenie was, ale mówię totalnie i jeśli wtedy nie powstaniecie to nie powstaniecie nigdy. I ja właśnie wypycham was w tym kierunku i sprawia mi to ogromną przyjemność, ogromną, bo robię coś dobrego, tylko wy tego nie rozumiecie, bo macie w głowie szambo typu PiS, PO, kościół, aborcja itp.

Kocham swoją robotę i urządzać wam różne ciekawe sprawdziany. I przyznaję, nie, nie pałuje was, to nie moja robota, ale od czasu do czasu człowiek wskakuje w mundur i trochę z wami potańczy, ale to bardziej z flustracji jak jesteście słabi, niż z jakiejś potrzeby. Widzisz, w to co pisze i tak nikt nie uwierzy, więc mogę pisać absolutnie co chcę. Moge nasrać polakom na twarz a oni, że to nie prawda, że złoży skarge… Co mam Ci powiedzieć? Taka jest smutna prawda.

PS. Jeśli liczycie, że ktoś z nas zostanie rozliczony to liczcie dalej, tego też potrzebujemy, bo to kolejny powód dlaczego nic nie robicie i wierzycie w osąd historii który my mamy w dupie, bo przez lata służby mamy już kontakty, a przykładowo skażemy kilku posterunkowych na 2 lata w zawiasach..

A nie masz wyrzutów sumienia jak trafisz na kogoś z tych 5% na kogoś z jajami i masz tylko przewagę munduru i nic po za tym?

Problem jest taki, że my nie mamy przewagi i mówię to na serio. Mamy przewagę tylko psychologiczną. Jak widzę młodych policjantów i jak uciekają nie raz, jeden by dostał w łeb i ucieka jak ostatnio. Kiedyś, za zomo, młodych się stawiało w pierwszym rzędzie, a z nim stali inni. Jak ten z pierwszego rzędu spanikował i zrobił krok w tył to odrazu dostawał pałą w łeb. Nie mam wyrzutów, bo Ci z 5% albo zbiorą pozostałe 95% albo… I szczerze mówiąc, oporu nie ma wcale, nie ma nawet promilu, więc smutnie stwierdzam – nie ma oporu.

Autor: nieznany
https://politywatory.com

Komentarze 24 do “Mentalność niewolnika”

 1. xyz said

  „Mentalność niewolnika” Polacy nie mają mentalności niewolnika. Niestety, mają mentalnośc świni, której można pluć w oczy, a ona będzie twierdzić, że deszcz pada. Proszę wysłuchać – włosy stają dęba.

 2. JW said

  Pierwszy raz zetknąłem się z tym tekstem na kanale W. Olszańskiego i M. Osadowskiego (JaOsa) jakieś dwa tygodnie temu. Też nie wydaje mi się, żeby pisał to policjant, ponieważ który z obecnych policjantów służył jeszcze w latach 80.? A jak jest wysoko postawionym oficerem, to niby przy jakiej okazji ma kontakt z cywilami? Co nie zmienia faktu, że tekst jest brutalnie prawdziwy – również część mówiąca o tym, że policji jest znacznie mniej niż nas, co szczególnie warto mieć na uwadze… podobnie jak to, że mimo wszystko nie są oni naszymi wrogami. Wszystko jasne?

  ——
  Są naszymi wrogami.
  Admin

 3. Ryotaro said

 4. Jack Ravenno said

  @2 „Są naszymi wrogami.
  Admin”

  Zgadzam się – i będzie tak za jakiś czas, że śmiertelnymi wrogami. Patrząc na to co się dzieje – nie sądzę żeby jeden z drugim i trzecim zmądrzeli. Nas jest więcej. Dużo więcej.

  ——
  Ale mamy tylko kije i proce. A i to niepewne…
  Admin

 5. Jack Ravenno said

  @4 „Ale mamy tylko kije i proce. A i to niepewne…
  Admin”

  Nie tylko. Lepiej żeby się nie wyrywali ze sprawdzeniem co mamy, jakiej jakości i jakiej ilości. Grupy się budują i zbroją na potęgę we wszystko. Ich skurwysynów jest za mało.

  ———–
  Panie Jacku, fantazje i chciejstwo.
  Admin

 6. AlexSailor said

  @Marucha

  To pisał policjant na mój gust.
  Podobne rzeczy mówił do demonstrantów w pewnym mieście policjant.
  Mówił nie z kpiną, lecz po prostu mówił zażenowany.

  Oni nie są naszymi wrogami.
  Może i część z nich sama myśli, że nimi jest, ale nie są.

  Proszę Pana.
  Największym polskim nieszczęściem jest nie karanie zdrajców.

  ———–
  Panie Alex, obecna policja to nie tylko wrogowie Polaków. To skurwysyny, psychopaci i kryminaliści.
  Admin

 7. AlexSailor said

  @Xyz

  Ja też potępiam operację „Wisła”.
  Proszę zastanowić się, dlaczego Polak może ją potępiać.
  Może też Pan potępi.
  Ta akcja była czymś absurdalnie głupim z polskiej strony.
  Co ciekawe przygotowali i przeprowadzili ją oficerowie przedwojenni.
  Z końmi na głowy się pozamieniali.

  ————
  Tak? A co było, gdyby UPA-owcom nie odcięto zaplecza?
  To była dramatyczna, ale KONIECZNA decyzja.
  Admin

 8. Jack Ravenno said

  @5 Nie.

 9. AlexSailor said

  ad 7 @Marucha

  Proszę pomyśleć, nie wszystko trzeba pisać.
  Ja o tym już tu nie raz oględnie pisałem.

 10. revers said

  Rosja jest pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził sekcje zwłok Covid-19, a po dokładnym śledztwie ustalono, że Covid-NIE istnieje JAKO WIRUS.
  Brudny świat 14 marca 2021 r

  To jest GLOBALNE oszustwo.

  Ludzie umierają z powodu „rozszerzonego promieniowania elektromagnetycznego (trucizny)”.

  Lekarze w Rosji naruszają prawo Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które nie zezwala na sekcje zwłok osób z Covid-19. zmarły.

  Po okresie odkryć naukowych nie można założyć, że jest to wirus, a raczej bakterie, które powodują śmierć i prowadzą do powstania skrzepów krwi w żyłach i nerwach, z których pacjent umiera z powodu tych bakterii.

  Rosja pokonała wirusa i stwierdziła, że ​​„nie ma nic innego jak koagulacja naczyń krwionośnych (zakrzepica), a metoda leczenia goi się”.

  Tabletki antybiotykowe Przeciwzapalne i przyjmujące antykoagulanty (aspiryna).

  Oznacza to, że chorobę można wyleczyć, tę sensacyjną wiadomość dla świata przygotowali rosyjscy lekarze na podstawie sekcji zwłok wirusa Covid-19. Według innych rosyjskich naukowców nigdy nie używano respiratorów i oddziałów intensywnej terapii (UCI).

  Protokoły w tej sprawie zostały już opublikowane w Rosji.

  CHINY już o tym wiedziały, ale nigdy nie opublikowały swojego raportu.

  Udostępnij te informacje swojej rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, przyjaciołom, współpracownikom, aby mogli uwolnić się od strachu przed Covid-19 i zrozumieć, że nie jest to wirus, ale po prostu bakterie narażone na działanie promieni 5 G.

  Przyczyną jest zranienie osób o bardzo niskiej odporności. To promieniowanie powoduje również stan zapalny i niedotlenienie.

  Osoby, które są ofiarami, powinny przyjmować Aprin-100 mg i Apronicot lub Paracetamol 650 mg.

  Ponieważ wykazano, że Covid-19 powoduje krzepnięcie krwi, prowadzi do zakrzepicy u ludzi i dlaczego skrzepy krwi w żyłach, a tym samym mózg, serce i płuca nie mogą dotlenić, co utrudnia ludziom oddychanie i szybko umierają z powodu braku brak energii do oddychania.

  Lekarze w Rosji nie posłuchali protokołu WHO i dokonali sekcji zwłok na zwłokach Covid-19.

  Lekarze otworzyli ręce, nogi i inne części ciała, a po odpowiednim przebadaniu zauważyli, że naczynia krwionośne i żyły wypełniły się skrzepami, które normalnie utrudniały przepływ krwi, a także zmniejszały przepływ tlenu w organizmie, powodując u pacjenta umierać.

  Po wiadomościach o tym badaniu Ministerstwo Zdrowia Rosji zmieniło protokół leczenia Covid-19 i podało aspirynę-100 mg swoim pozytywnym pacjentom i zaczęło podawać Empromak.

  W efekcie pacjenci zaczęli dochodzić do siebie, a ich zdrowie zaczęło się poprawiać.

  Rosyjskie Ministerstwo Zdrowia wypisało i wysłało do domu ponad 14 000 pacjentów w ciągu jednego dnia.

  Źródło: Ministerstwo Zdrowia Rosji.

  @technicus_news [11.03.2021]

  rosjanie zrywaja zachodnie onuce niewolnikow na ryjach i wracajaa do normalnosci.

 11. Piskorz said

  re 7 To była dramatyczna, ale KONIECZNA decyzja.
  Admin” Panie Marucha, popieram…!!! To była raison d”etat. Inaczej bandy miałyby zaplecza….bez końca. Wystarczy trochę pomyśleć..ps Tylko zrobili to źle, bo- powinni…porozbijać na najmniejsze grupy/rodziny…a tak teraz mamy to, co- mamy!!!

  ——-
  Ja do Łemków jako grupy etnicznej nic nie mam. Łemkowie to nie Ukry. Ale upowcy wykorzystywali pokrewieństwo Łemków z ukrami, aby wymuszać na nich współpracę. Spróbowali by odmówić…
  To nie Łemkowie robią rozpierduchy.
  Admin

 12. Anucha said

  Policjant przyjacielem człowieka jest.
  Przeprowadzi staruszkę przez jezdnię.

  .https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-15/krwawa-niedziela-w-holandii-policja-brutalnie-stlumila-protest/

 13. Anucha said

  Policjant to nie jest zawód , to jest charakter.

  Jest tylko jeszcze jeden taki przypadek.
  Ale nie opiszę go, bo lubię panie 🙂

 14. Anucha said

  Do policjantów.

  System zniszczy także wasze rodziny. Zgwałci wam żony i córki (przy pomocy ciapatych) a na koniec i was wyruch..a

 15. ? said

  Koleś to o latach 80-tych to słyszał z opowiadań dziadków. Kostka w latach 80-tych? A gdzie taka była? Była cegła i płyty chodnikowe. Spróbuj taką płytę podnieść, nie wspominając o rzucaniu.

 16. revers said

  re14

  Ostatnio 2,5 roku dostal afgan z irakijczykiem (bylo ich wiecej) za zbiorowy, wielokrotny gwalt na 14 latce w Ulm, po uprzednim odurzeniu srodkami obezwladniajaacymi, szkoda ze nie byla to policjantka lub policjant, lub sama Angela M. ktora lubi legalizowac to co nie legalne u siebie i w uni, a nawet na swiecie.

 17. Marucha said

  Re 15:
  Mowi „?”, że w latach 80-tych kostki już nie było?
  Ciekawe, bo w latach 90-tych widziałem ulice kostką właśnie brukowane, a kostkę produkuje się do dziś.

 18. bryś said

  Chodniki z małych kostek (pol bruk?) to lata 90 u nas. Za komuny na chodniki tego raczej nie produkowali. Były takie duże kafle przeważnie.

  Ulice brukowane kamieniami – „kocie łby” – to coś innego. Materiałowo. Drogi brukowane to przecież starożytność.
  https://imperiumromanum.pl/artykul/via-appia-krolowa-rzymskich-drog/

  A tu ten polbruk – piszą że są na rynku od 25 lat. https://www.polbruk.pl/

  ————-
  Kocie łby i kostka to oczywiście dwie różne rzeczy.


  Kocie łby.


  Kostka.

  Po kostce dało się jechać rowerem, po kocich łbach to było nieprzyjemne.
  Admin

 19. Marcin said

  Mało istotne jest kto to pisał. Napisał jakie są proporcje oprawców do ofiar i w jakiej mentalnie czarnej dupie są ofiary, już nie piszę, że jesteśmy rozbrojeni w dosłownym tego słowa znaczeniu ale jesteśmy rozbrojeni mentalnie jako naród. Jedność, opór, obowiązek, pragnienie wolności. Gdzie się podziały te wszystkie cechy i cnoty, które pozwoliły przetrwać nam najcięższe lata? Nie ma ich.
  To koniec.

 20. xyz said

  Po pierwsze, nie jestem Panem, ale Panią.

  Po drugie, pozwólmy, aby Łemkowie sami mówili w swoim imieniu.
  https://kresy24.pl/rusinem-bylem-jestem-i-bede-lemkowskie-przeslanie-do-polakow-i-ukraincow/

 21. xyz said

  Polecam tę książkę. Są w niej, m. in. wymienieni więźniowie Auschwitz – Łemkowie. Zesłani tam, za pomoc udzielaną polskiej partyzantce.
  https://novabook.pl/wiezniowie-kl-auschwitz-z-powiatu-nowosadeckiego/

 22. xyz said

  Kolejna książka, którą należałoby mieć w domowej biblioteczce.

  http://suozun.org/warto-obejrzec-i-przeczytac/ksiazki-stowarzyszenia-uozun/ludobojstwo-dokonane-przez-nacjonalistow-ukrainskich-w-wojewodztwie-lwowskim/

 23. xyz said

  Jeśli ktoś chciałby zgłębić wiedzę o historii Łemków, polecam tę stronę: http://www.stowarzyszenielemkow.pl/web/pl/category/martyrologia-lemkow/

 24. Piskorz said

  re 18 P. Bryś…dobrze, że Pan przypomniał…www.imperiumromanum.pl Jest co czytać !

Sorry, the comment form is closed at this time.