Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  walerianda o Męczarnie szpiegów i nie …
  walerianda o Chore struktury ochrony z…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (64 – …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Zdzicho o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  Dziadzius o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  wewewe o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Z pola walki z covidem – 14.03,2021.

Posted by Marucha w dniu 2021-03-16 (Wtorek)

Walczą ambitnie ministrowie do spraw covida, zgodnie z wytycznymi światowej finansjery.

Nie zawsze mają odpowiednie przygotowanie fachowe. Minister Adam Niedzielski ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie i jest doktorem… nauk ekonomicznych.

Austriacki minister ds covida Rudolf Anschober ukończył pedagogikę w Salzburgu, a jego niemiecki odpowiednik, kochający inaczej, Jens Spahn studiował w latach 2002 – 2017 nauki polityczne. Potrzebował 5 lat, by uzyskać licencjat i potem jeszcze 9 lat, by osiągnąć stopień magistra.

W celu walki z covidem (tj. faktycznie ze społeczeństwem) szczepią nas gorliwie, mając wsparcie mediów, lekarzy, administracji, policji i… covidianów, którzy w niezaludnionych miejscach paradują w kagańcach i złowrogo patrzą na mniejszość, która nie do końca chce się poddać idiotycznym zarządzeniom.

Tak więc dla przyspieszenia tego szaleństwa i zmian własnościowych Komisja Europejska przedstawi w przyszłym tygodniu propozycję zielonych certyfikatów. Chodzi o cyfrowy dowód, że dana osoba została zaszczepiona przeciwko Covid-19, wyzdrowiała z Covid-19 lub ma negatywny wynik testu.

I abyśmy prze święta nie zapominali o narzuconym nam terrorze, wymyślą coś na pewno. Na razie wiemy, że włoski rząd wprowadzi ogólnokrajową kwarantannę w Wielkanoc od 3 do 5 kwietnia br. Przez trzy świąteczne dni obowiązywać będą najsurowsze restrykcje przewidziane dla ‚czerwonej’ strefy’. W praktyce oznacza to zakaz przemieszczania się nie tylko między poszczególnymi miastami i prowincjami, ale także w obrębie miejscowości.

Skutki tej walki są makabryczne. Czytamy w portalu pl.sputniknews.com: „W 2020 roku zmarło 485 tysięcy Polaków, co w porównaniu z rokiem 2019 daje ogromny przyrost (wówczas było to 409 tysięcy) i pewnie wielu wzruszy ramionami, zrzucając to na karb pandemii koronawirusa. Tyle tylko, że według oficjalnych danych, zmarłych pacjentów z COVID-19 było w tym czasie 29 tysięcy, co więc stało się z pozostałymi 47 tysiącami?

Może być jednak jeszcze gorzej niż się wydaje – według Ministerstwa Zdrowia ofiar samego koronawirusa było bowiem zaledwie… 5 tysięcy! Do całości, tj. rzeczonych wcześniej 29-ciu, wlicza się bowiem wszystkich tych, którzy w chwili śmierci cierpieli na COVID-19, ale niekoniecznie zmarli z jego powodu. I dopiero przy tym porównaniu widać jaka jest realna skala zapaści służby zdrowia w efekcie walki z pandemią”.

Nie tylko zresztą służba zdrowia się zapadła.

Zygmunt Białas
https://zygumntbalas.neon24.pl

Komentarzy 9 do “Z pola walki z covidem – 14.03,2021.”

 1. Kar said

  ..a co slychac u Roli..

 2. NICK said

  Ludzie w dawnej Polsce zaczynają się chwalić podobnymi ‚certyfi-katami’.
  Cóż tu komentować.?. .

  „Potargano chałupa”. De Press.

 3. NICK said

  Kar.
  Rola Sklepowicza i Win-nic-ki-wuj.
  Doskonała ‚trójca’.
  Ludzie i Kobiety odsyłane ze szpitali są traktowane przedmiotowo.

 4. AlexSailor said

  Źle do tego szaleństwa podchodzimy.
  Przede wszystkim należy zauważyć, że szczepienia jeszcze nie są przymusowe, a informacji o ich szkodliwości i bezsensowności jest mnóstwo.
  Jeśli ktoś się zatem szczepi, to się szczepi dobrowolnie i w zasadzie świadomie.

  ————–
  … chyba, że mu grozi np. utrata pracy…
  Admin

 5. Precyzyjnie w Święta Wielkanocne.
  Jak w ubiegłym roku.
  Według ich akcji można nastawiać zegarki.

  Zaraz. Jeszcze pytanie z głupia franc. Kiedy w tym roku przypada Passover?
  (noszenie maseczeczki na czubku głowy jest jak najbardziej zdrowe, byle w jasnych kolorach).

 6. przezorny said

  Gdzie można kupić i za ile taki zielony certyfikat?

 7. Lily said

  P. ROLA,jaka twoja Rola?.
  JUZ na samym poczatku USYPIA, z ta
  polskoscia, itd.
  Uroda,tez specyficzna.
  Wyjatkowo IRYTUJACY osobnik,jak dla mnie.

 8. osoba prywatna said

  PO CICHUTKU ZMIENIŁA SIĘ OFICJALNA DEFINICJA SŁOWA „SZCZEPIONKA”. WIELU NAUKOWCÒW PROTESTOWAŁO PRZECIW UŻYWANIU TEGO OKREŚLENIA JAKO NIEZGODNEGO Z NAUKOWĄ DEFINICJĄ…WYJĄTKOWO INTELIGENTNI TWIERDZĄ ŻE NA TYM POLEGA POSTĘP W NAUCE 😄 OK, TYLKO DLACZEGO TEN POSTĘP DOKONUJE SIĘ TAK NIEZAUWAŻALNIE DLA OPINII PUBLICZNEJ? DLACZEGO NIE BYŁO NA TEN TEMAT NAUKOWYCH DYSKUSJI, ROZWAŻAŃ, PUBLIKACJI….NA ILE ZMIANA DEFINICJI I ZAKWALIFIKOWANIE TEJ PROCEDURY JAKO SZCZEPIONKI JEST W OGÓLE DOPUSZCZALNE? ZGODNE Z ISTNIEJĄCYMI ZASADAMI, NORMAMI? CZY TO NAUKOWYMI, CZY MORALNYMI? I – OSTATECZNIE KTO MA PRAWO BEZ TAKICH DYSKUSJI PO PROSTU ZMIENIĆ STATUS QUO, KTÓRE MA ZNACZENIE DLA CAŁEJ LUDZKOŚCI ??
  Jeszcze 05 lutego 2021 szczepionka była „preparatem zabitych mikroorganizmów, żywych organizmów atenuowanych lub żywych organizmów w pełni zjadliwych, który jest podawany w celu wytworzenia lub sztucznego zwiększenia odporności na określoną chorobę”.
  Ale dzień później, 06 lutego 2021, definicja zmieniła się i brzmi teraz tak: „preparat, który jest podawany (jak we wstrzyknięciu) w celu stymulacji odpowiedzi immunologicznej organizmu przeciwko określonej chorobie zakaźnej:
  a: preparat antygenowy z typowo inaktywowanego lub atenuowanego czynnika chorobotwórczego (takiego jak bakteria lub wirus) lub jednego z jego składników lub produktów (takiego jak białko lub toksyna)
  b: preparat materiału genetycznego (np. nici zsyntetyzowanego informacyjnego RNA), który jest wykorzystywany przez komórki organizmu do produkcji substancji antygenowej (np. fragmentu białka wirusa)”
  I już nikt nie może powiedzieć, że ta szczypawka nie jest szczepionką, bo nie odpowiada jej definicji! 😀 Cóż łatwiejszego niż po prostu…zmienić definicję!

 9. revers said

  re8

  dokladnie p. P.P. dodatkowo wyslac wojsko z strzkawkami na ulice, zeby bylo nie za miekko, kolbami karabinow moze byc twardziej.

  https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8122417,lockdown-za-miekki-wojsko-policja-na-ulicach-dr-michal-sutkowski.html?fbclid=IwAR397WlXn5YSU0T9QO8_3CDTVXax_2WCshuGE8ZvOlShfIpBVcQnZqirvD8

  Dyzurny ekspert Dr.Sutkowki zzaada bagnetow na ulicy.

Sorry, the comment form is closed at this time.