Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (62 – …
  Antares o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Marucha o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  Marucha o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  Marucha o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  wkurwiony o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  gnago o Czy bitwa pod Wiedniem doprowa…
  gnago o Naukowcy planują wypuścić mamu…
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  NC o Półgłówek Bush dał głos…
  393829&:&; o Papież Franciszek, Conan i mro…
  UZA o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  revers o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

10 lat temu wybuchła wojna w Syrii

Posted by Marucha w dniu 2021-03-18 (Czwartek)

Brak mi słów, by wyrazić ogrom POGARDY jaką darzę DZIENNIKARZY. Mój wstręt i obrzydzenie do “kolegów” po fachu zaczął narastać, kiedy na przestrzeni lat czytałam w mediach tzw. “relacje” nt. wydarzeń w Syrii.

Dzisiaj mija dokładnie 10 lat od wybuchu wojny w Syrii. 15 marca 2011 roku dla Syryjczyków zaczął się niekończący dramat. Katastrofa humanitarna w tym kraju jest największa na świecie od czasów II wojny światowej. Tymczasem potok kłamstw powtarzanych przez dziennikarzy (i polityków) woła o pomstę do Nieba. Zrezygnowana pytam Boga – dlaczego nie karze za te podłe kłamstwa?

Celem kłamców jest demonizowanie prezydenta Syrii Baszszara Al-Asada, opisywanie go jako zbrodniarza i zwalenie na niego winy za wojnę, którą rozpętał KTOŚ INNY.

Często powtarzanymi kłamstwami o syryjskim przywódcy, są oskarżenia o rzekome ataki chemiczne wymierzone w obywateli Syrii. DEGENERACI dziennikarze bezmyślnie (albo celowo?) powtórzą każde kłamstwo i nawet nie ruszą mózgownicą (o sumieniu nie wspominając), by zweryfikować powielane przez siebie łgarstwa.

Jako przykład wystarczy wspomnieć wydarzenia do jakich miało dość 4 kwietnia 2017 roku w syryjskim mieście Chan Szajchun, w kontrolowanej wówczas przez rebeliantów prowincji Idlib na północnym zachodzie kraju. Media głównego nurtu, jak jeden mąż, rozpowszechniały wtedy nagrania przedstawiające dziesiątki ofiar – głównie dzieci. I ogłoszono, że są to ofiary chemicznego ataku syryjskiej armii. Materiały wideo, które obiegły świat, udostępniła organizacja Białe Hełmy (formacja obrony cywilnej, działająca od 2013 roku w kontrolowanej przez rebeliantów części Syrii).

Bez stawiania oczywistych pytań (typu: po co Asad miałby zabijać dzieci własnego narodu? jaki miałby mieć w tym interes?) światowa opinia publiczna przyjęła jedyną słuszną wersję wydarzeń.

W ten oto sposób Pentagon miał gotowy pretekst do zrzucenia bomb na bazę syryjskich sił powietrznych Szajrat (skąd – według Amerykanów – Syryjczycy mieli dokonać ataku). Operację militarną przeprowadzoną przez amerykańskie siły zbrojne w Syrii natychmiast poparł polski rząd oraz prezydent Andrzej Duda, który – choć z wykształcenia jest prawnikiem – uznał Asada za winnego, nie przedstawiając jednego dowodu na jego winę.

Tymczasem, jak na ironię, dowód na kłamstwo znajduje się na wspomnianych nagraniach, które obiegły świat [oto jedno z nich:
>https://www.youtube.com/watch?v=v6rqgSGclUw.

Niestety, nie zauważyłam, aby dziennikarze, komentatorzy i politycy włączyli myślenie po ich obejrzeniu. Gdyby tak było, to w mgnieniu oka zauważyliby, że na nagraniach mamy do czynienia z prymitywną mistyfikacją. A wystarczyło zajrzeć do podręcznika/encyklopedii i przeczytać podstawowe informacje na temat działania sarinu – gazu, którego miały rzekomo użyć siły Asada.

Zatrucie sarinem powoduje następujące objawy: konwulsje, spazmy, niekontrolowaną defekację, ślinotok, nadmierne pocenie się, ciężkie bóle i nasilające się poczucie strachu. Tymczasem symptomy jakie możemy zaobserwować u ofiar rzekomego ataku chemicznego w mieście Chan Szajchun, kompletnie temu zaprzeczają. Ofiary leżą w naturalnych pozach, nie są zgięte w pół z bólu; dzieci (które jeszcze żyją) mają ciężki oddech, lecz zachowują się spokojnie, nie krzyczą i nie płaczą. Ich ubrania i bielizna są czyste. Co znamienne, zdaniem przedstawicieli towarzystwa badawczego “Szwedzcy Lekarze za Prawami Człowieka” (ang. Swedish Doctors for Human Rights, SWEDHR) dzieci obecne w materiale filmowym wyglądają na będące pod wpływem środków narkotykowych, nie zaś broni chemicznej.

Oczywiście wątpliwości do co autentyczności nagrań jest znacznie więcej. Wystarczy wspomnieć, że po ataku przy użyciu sarinu śmierć następuje w ciągu 15 minut. Dzieci pod wpływem chemicznych środków rażenia umierają szybciej z uwagi na swoją niewielką wagę. Tymczasem jeden z filmów ukazuje coś zupełnie odwrotnego – dorośli mężczyźni są już martwi, a małe dzieci wciąż żyją. Co więcej, śmiertelne stężenie sarinu utrzymuje się w miejscu użycia gazu przez cały dzień. Tymczasem obecni na nagraniach “ratownicy medyczni” pracują przy ofiarach bez jakichkolwiek środków zabezpieczających:
>https://www.youtube.com/watch?v=mXZkiaW9R3I
Widoczny na jednym z ujęć operator ma odsłonięte dłonie, tj. nie założył nawet rękawiczek ochronnych; widać też dziennikarzy, którzy używają zaledwie prymitywnych masek. Wspomniane towarzystwo było widoczne na późniejszych nagraniach – bez najmniejszych symptomów otrucia gazem.

Chciało by się napisać do propagatorów tych wszystkich kłamstw: WSTYDŹCIE SIĘ!!! Ale oni i tak nie poczują wstydu, bo nie mają sumienia. Mam już tylko nadzieję, że po prostu dopadnie ich sprawiedliwość.

P.S. Kiedy kilka lat temu, w jednym z artykułów opisałam na czym polegało medialne kłamstwo z sarinem, przeczytałam potem o sobie, że powielam rosyjską propagandę (no cóż, nic nowego). Oto jak nisko upadła debata publiczna.

Agnieszka Piwar
https://konserwatyzm.pl/

W zupełności się zgadzam: „dziennikarze” to najgorsze kurwy i plugawi degeneraci, jakich nosi polska ziemia. O tzw. celebrytach nie wspominam, ponieważ są przede wszystkim bezmózgowcami.
Admin

Komentarzy 28 do “10 lat temu wybuchła wojna w Syrii”

 1. Regulator said

  Pani Agnieszko, Dziękuję za te Pani słowa prawdy.

 2. Carlos said

  Wszystkie media w Polsce, w momencie kiedy mowia: Dzien Dobry Panstwu- juz klamia

 3. Maverick said

  Tak wygląda sporo centr handlowych w USA, a fundusze tzw. pensions funds były w nie zainwestowane. Dlatego sklerotyczny Bidet tzn. Biden nazwał Putina mordercą, dokładnie powiedział że Putin ” he is a killer” bo Ameryka się wali a drukowaniem forsy bez pokrycia łatać ekonomii się nie da i dlatego Deep State którego kukłą jest ten dziad. Tak chyba sklerotyczny Joe Biden ma chyba życzenie śmierci.

 4. NICK said

  Proponowałem.
  Górole. Sprzedajcie za 25%?

  Nadchodzi.
  WIELKI GŁÓD!!!

 5. zen said

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/rabin-uczy-zydzi-sa-tu-obca-rasa-zeby-przejac-ziemie-2018-01

 6. revers said

  re3

  przed killerem Biden powiedzial o Putinie ze jest bez duszy, nie kazdy anglogermaniec zachodni potrafii zrozumiec rosyjskaa dusze.

  Po konultacjach rosysjkim z amabsadorem w Waszyngtonie w Moskwie, przyjeto chorobe demencyjna Bidena jako wykladnie amerykanskiej polityki zagranicznej.

  byly tez telefony na goraacej lini miedzy Bidenem a Putinem, w ktorych prezydent Rosji zyczyl Bidenowi duzo zdrowia.

  I chyba o to chodzi w obliczu szybkiego starzenia sie tzw. zachodu i bedaacego chronicznie chory w pandemii, z ktorych z jednych z objawow poszczepionkowych jest udar moozgu lub wylew krwi do moozgu, o czym moze poswiadczyc smierc jednej z nauczycielek z podwarszawskiego LO zdalnych lekcji z podwarszawskiego i kilku doktorow medycyny.

 7. Boydar said

  @ (5)

  Kolejne „Protokoły”. Ale też ładnie napisane, no i prawdziwe.

  Nie wyjaśnił tylko dlaczego (wg. obywatela rabina) „goje są podli”. Może bo nie wrzucają własnych dzieci do ognia Molochowi ? No to zastępczo wydłubują je z matki ostrym narzędziem zanim jeszcze się urodzą; więc nie taka znów różnica.

  (tu przepraszam wszystkich, którzy tak nie robią)

 8. z prowincji said

  zainteresowanych tematem , odsyłam na blog P.Bruska który od kilku lat
  ;dzień w dzień przesyła informacje z frontu syryjskiej i rosyjskiej armii
  przeciwko bandytom sterownych i finansowanym przez „miłujący pokój zachód ”
  Zadne słowa tutaj nie oddadzą tego co mozna znaleźć nja tym blogu ;
  .https://kodluch.wordpress.com/2021/03/16/16-03-2021-syria-1989-dzien-sprzatania-swiata/
  .
  https://kodluch.wordpress.com/2021/03/16/16-03-2021-syria-1989-dzien-sprzatania-swiata/

 9. revers said

  A tu krotkie podsumowanie dzialania krwawego, zaborczego ONZ i NATO z angolami, niby cywilizowanymi francami na czele, z drastycznymi zdjeciami w tle.

  https://syrianews.cc/un-hyenas-snowflake-over-anniversary-failure-of-nato-spring-in-syria/?fbclid=IwAR3F-ZzVS-X92zQ2gNbxRGipFnyZChU4vVdxxB1iyNLmmdXZnEiLzNs1Ph8

 10. z prowincji said

  i dalszy ciąg , amerykańkich zasług w ratowniu swiata na modłe właśnie amerykańską ;

  .https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/160852,agresywna-polityka-usa-przeciwko-rosji

 11. revers said

  No i w Nowejrosjii, wszystko co za w kierunku azji mniejszej z iranem.

  https://adnovumteam.wordpress.com/2021/03/19/wojna-domowa-na-ukrainie-19-03-2021r-2096-dzien-od-nowego-rozejmu/

  A lotysze unijni sobie hajluja z polinkami w tle z marszalkowa gosiewska wylacznie, w najlepsze … . Niemcom chwilowo nie mozna hajlowac, belgom, francuzom i innym nordykom bez zgody odpowienich sanhedrynow na zerowiesko.


  https://www.anti-spiegel.ru/2021/wo-ist-der-protest-der-bundesregierung-gedenkmaersche-fuer-ss-veteranen-in-lettland/?fbclid=IwAR3LEeUeMBaqYtJChMeYnvzp9bqliwqBc5DXM1uyaWKevceNPraLvFxO0HY

 12. pytam Boga – dlaczego nie karze za te podłe kłamstwa?

  Ponieważ dał nam wolną wolę. Więc nie karze nas za nasze wybory.

 13. 10 lat temu wybuchła wojna w Syrii, obnażenie kłamstw../tłumacz działa/

  https://t.co/tBuItA0k31?amp=1

 14. Tadeusz said

  Przypominam o zmarłym (zmarłym?) dziennikarzu niemieckim Udo Ulfkotte i wydanej przez niego książce Kupieni dziennikarze (gekaufte journalisten). Było w Gajówce w listopadzie 2019 r.. W swojej książce autor opisuje sposoby kupowania dziennikarzy.

  Znacznie wcześniej bo jeszcze w 1880 r. John Swinton, szkocko-amerykański dziennikarz i wydawca, w czasie jednego z bankietów, kiedy zaproponowano wzniesienie toastu za niezależną prasę, nie wytrzymał i wygarnął zebranym: „Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach. Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny. Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co się sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc za szaleństwo wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze, jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”.

 15. bronek said

  Syria – między innymi – jest dowodem na to, że ci – co to ich ojcem jest diabeł – mogą obrócic w perzynę każde państwo na oczach świata – także Amerykę – tylko innymi metodami niz Syrię – i co? Ano jajco! Ludzkość jest bezsilna – bo oni dokonuja tego naszymi, własnymi rękami.

 16. Dziennikarze, to w większości prostytutki

  Admin: ” „dziennikarze” to najgorsze kurwy i plugawi degeneraci, jakich nosi polska ziemia”, „ziemia” wystarczy, bowiem nie tylko polska. Także trzeba wziąć ich w obronę, że to „najgorsze”, są daleko gorsi. O tym, że to są prostytuki, to miał potwierdzić sam założyciel „NYT” Swinton:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  „Plugawych degeneratów a także kurwy” to można łatwo znaleźć:

  a jakby się tak po „polskiej ziemi” rozejrzeć, to znajdzie się niemało takich „najgorszych”, w większości konfidentów okupanta.

  ————
  Dziennikarze są najgorsi – bo mają wielki wpływ na ludzi.
  Admin

 17. Tzw. „pandemia” covid-19

  „Oto jak nisko upadła debata publiczna.” Zbrodnia globalna na oczach całej ludzkości przygotowywanej przez wiele lat, z zapowiedzią zbrodni,

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  niejaki B. Gates już przed laty zapowiedział, że masową śmiertelność spowoduje nie wojna tylko „pandemia”

  Na ulicach w Polsce i całym świecie spotyka się co krok zaszczute zamaskowane indywidua. Maska, niegdyś przywileje bandytów i niewolników, stała się udziałem ludzi, którzy w swym umysłowym zagubieniu, sądzą, że są „ludźmi wolnymi”.

 18. bryś said

  „O tzw. celebrytach nie wspominam, ponieważ są przede wszystkim bezmózgowcami. Admin” – ja bym ich nie rozgrzeszał w ten sposób. Bo pieniążki liczyć potrafią bardzo dobrze. A dostęp do informacji mają taki jak i my, a może i lepszy. No i w większości są dorosli, nawet jeśli są 70 letnimi nastolatkami.

  ————
  Może i tak…
  Admin

 19. W said

  Wczoraj oglądałem na różnych kanałach okolicznościowe filmiki z Syrii … nie mogę przebić się przez świadomość skurwieli zakładających mundury i … i dalej na na tych filmikach.

 20. BK said

  Stopnie patologii:
  dziwka – sprzedaje ciało
  aktor – sprzedaje ciało i duszę
  dziennikarz, polityk – sprzedaje ciało i duszę swoją, rodziny i wszystkich, którzy mieszkają w promieniu 200km od niego.

 21. bryś said

  Czy mozna ich uznać nieświadomym? Z jednej strony wyznawca szatana, z drugiej słodki piasek. Dla każdego coś miłego.Opublikował wideo, na którym widać, jak przyjmuje szczepionkę.

  „Nie słuchajcie covidiotów, szczepcie się (w języku covidiotów: przyjmijcie czipa) najszybciej, jak się da i pokonajmy tego wirusa raz na dobre!” – napisał lider metalowej grupy

  muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-nergal-behemoth-zaszczepiony-nie-sluchajcie-covidiotow,nId,5116666#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 22. bryś said

  Posłuchał bym jak czciciel diabła straszy niezaszczepionych. Tylko czym? Piekłem?

 23. kulikow said

  Te kurwy wyleczy ;;tylko kula w leb I dodola.Wszystko to dzieje sie za sprawa ;;swiatowego zydostwa Ktore niszczy cywilizacje chrzescijanska.Polacy czy wy tego niewidzicie Ze to wszystko Covidy 19 jakies kryzysy podatki brak pracy wojny rewolucje zatruta zywnosc itd.Prosze przeczytajcie sobie co mowi Talmud o GOIACH w ksiazce napisanej przez ksiedza dr.Stanislawa Trzeciaka.To zrozumiecie to wszystko co sie dzieje na swiecie czy w POLSCE…………………………POLSKO OBUDZ sie ……..DO BRONI DO BRONI DO BRONI.

 24. Miss Analizy said

  https://gloswielkopolski.pl/gitarzysta-acid-drinkers-przestrzega-przed-szczepionka-astrazeneca-adze-sparalizowalo-polowe-twarzy/ar/c14-15495820

 25. Miss Analizy said

 26. JanuszT said

  Panie Kulikow do broni, a kto panu ją da? Na zwykłe noże (posiadanie ich przy sobie) trzeba będzie mieć pozwolenie milicji w nowym, żydowskim wydaniu.
  W normalnym państwie, nie okupowanym, ludzie by mieli dostęp do broni palnej,ale nie teraz, gdy rządzą nadal żydokomuchy, tak, bo Senat RP jest ich, a i w tak zwanym Sejmie RP jest ich nie mało.

 27. Jacek said

  Ponoć oznaką starości u mężczyzny jest obojętność na wdzięki „kobiet płci odmiennej”. A tu proszę, już drugi raz ten sam miły dla oka obrazek.

 28. bryś said

  Miss Analizy – nikt nie wierzy, ani go to nie obchhodzi co z uszkodzonymi wskutek szczepień dziećmi dzieje sie od lat, dopóki go samego w dupe nie kopnie.

Sorry, the comment form is closed at this time.