Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Hollywood – „fabryka snów” czy…pedowood???

Posted by Marucha w dniu 2021-03-23 (Wtorek)

Hollywood jest przesiąknięty krwią niewinnych dzieci. Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ same są własnością tych, o których mowa. Jedynym wyjątkiem jest internet – do czasu. Mel Gibson i Brad Pitt – aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood.

Wstęp:

Żyjemy obecnie w epoce informacji – a jednocześnie w coraz bardziej złym, dziwnym, szalonym i coraz bardziej niezrozumiałym świecie. Czasem trudno, niemożliwym jest wprost uwierzyć, że takie rzeczy – dzieją się w realiach obecnej rzeczywistości.
Przecież człowiek, to niewątpliwie najwyższa wartość współczesnej cywilizacji, budowana od zarania historii… a jednocześnie – to największe, niewyobrażalne wprost ZŁO.

Odwieczne pytanie – Quo Vadis Homine – staje się coraz bardziej aktualne.
Poniżej cytuję kolejny artykuł przysłany mi przez Panią Marię, która obiecała mi przesyłać różne ciekawe artykuły – na temat realiów i rozmaitych dramatów współczesnego świata.

Pani Maria z osobistych powodów, pragnie pozostać anonimowa – ale jednocześnie bulwersują ją bardzo – rozmaite sprawy publiczne, które dzieją się w naszym świecie, i bardzo chciałaby informować o tym możliwie jak najszerszą opinię publiczną.

„Aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood”.

W szokującej wypowiedzi gwiazda filmowa Mel Gibson, opowiada o szczycie epidemii „pasożytów” „kontrolujących Hollywood”, którzy są zaangażowani w ofiary z dzieci i pedofilię.
Gwiazda filmu „Lethal Weapons” (Zabójczej Broni) stwierdził, że „każde studio w Hollywood jest okupione i opłacone krwią niewinnych dzieci”, dodając, że „najcenniejszą walutą tam jest krew dzieci”.

W Londynie podczas promocji filmu Daddy’s Home (2017), w którym wystąpił Gibson, nazwał elitę branży rozrywkowej „wrogiem ludzkości”, która „pije krew niewinnych dzieci”. Powiedział, że kluczowi graczew branży filmowej „czerpią adrenalinę z tego procesu”, „lubią to, ponieważ łamią tabu”.

„Rażąco lekceważą zwykłych ludzi. Odbieranie ludziom życia to dla nich tylko gra – im więcej mogą sprawić bólu, tym mają lepsze doznania. „Dzieci są dla nich tylko jedzeniem”.
Ucztują na bólu i strachu, im młodsza ofiara, tym lepiej. „Ci ludzie wyznają swoją religię i używają jej jako moralnego przewodnika.” „To nie są nauki religijne, o których wy, ludzie, słyszeliście. Wykonują święte obrzędy, które u zwykłych ludzi spowodowałyby mdłości, są całkowicie w sprzeczności z moralnością, która związana jest z większością patriotycznych Amerykanów. Najgorsze jest to, że „jest to sekret poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą w tym brać udział”.

Mel Gibson zjawił się w brytyjskim prime time BBC, The Graham Norton Show w piątek (kilka tygodni temu), gdzie aktor odpowiadał na pytania od zaszokowanych gości w zielonym pokoju za kulisami, o prawdziwą naturę hollywoodzkich „elit”. Wyjaśnił, jak został umieszczony na czarnej liście w 2006 r. przez tych, którzy kontrolują Hollywood, za wyrażanie swoich poglądów na temat tej branży.

Powiedział, że od tego czasu „pracuje poza systemem”, co dało mu nową perspektywę, mówiąc: „Trudno to zrozumieć, wiem i przepraszam, że to ja otworzyłem wam oczy, ale Hollywood jest śmiertelnie zalegalizowanymi włościami pedofilów. Używają dzieci, aby zrealizować swoje przerażające chore fantazje.

„Sam to niezupełnie rozumiem, ale biorą te dzieci ze względu na energię i nasycają się ich krwią. Nie robią tego litościwie, ale na początku straszą zanim je poświęcą. Im bardziej niewinne dziecko, tym lepiej dla nich” – powiedziała gwiazda Braveheart.

„Co to znaczy? Nie robią tego jako formę ekspresji artystycznej: po prostu piją krew dzieci i jedzą ich mięso, ponieważ uważają, że daje im to jakieś „siły życiowe”. Im bardziej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym bardziej daje im „dodatkowe siły”. Nie rozumiem, dlaczego to robią, ale tak robią.

Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda?
Ci ludzie go nie mają, a jeśli tak, wskazuje on przeciwny kierunek.”

Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w Hollywood i poza nim mówi, że hierarchia branży „lubuje się w znęcaniu, bólu, torturach, stresie i cierpieniu”.

Według Gibsona chęć robienia takich rzeczy nie ogranicza się tylko do hollywoodzkiej elity, robią to wszyscy ci, którzy są na szczycie łańcucha pokarmowego, i mogą sobie pozwolić na taki „luksus ”, chociaż jest też ich dużo w branży filmowej”.

„Hollywood jest przesiąknięty krwią niewinnych dzieci.”

Od zawsze istniały odniesienia do pedofilii i kanibalizmu, ale przez wiele lat były tajemnicą lub symboliczne.

Znam tę praktyki od początku 2000 roku i byłbym w poważnym niebezpieczeństwie, gdybym kiedykolwiek o nich powiedział. Nie mam na myśli tylko mojej kariery, ale życie moje i mojej rodziny. Mogę o tym mówić dopiero teraz, gdy ci ludzie, liderzy branży, już nie żyją.”

„Dzieci są jak „waluta premium ”i mają wyższą wartość niż wszystko, co można sobie wyobrazić: „diamenty, narkotyki, złoto, itp.” Dosłownie wymieniają te dzieci na gotówkę za usługi, role w filmach, łapówki … ”

Według Gibsona ta perwersja to nie jest najnowsza moda, ale długoletnia kultura w Hollywood od wielu pokoleń, popularna wśród mężczyzn i kobiet.

„To nie jest nic nowego, działo się to jeszcze przed założeniem Hollywood.
Jeśli odkryjemy to zjawisko, znajdziemy ukryte fakty w cieniach każdej epoki w historii.
Te mroczne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne są stosowane w tajnych stowarzyszeniach od setek lat. Hollywood służy do programowania społeczeństwa i kontroli umysłu, a ich przesłanie rzutuje na psychikę narodu amerykańskiego … ”

Po ostatniej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy zatrzymano ponad 200 osób, inna „gwiazda filmowa” Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię pedofilii w Hollywood, brzmi to szokująco.

Jako 30-letni weteran filmowy Brad Pitt opowiada o swoich doświadczeniach po zobaczeniu ciemnej strony branży rozrywkowej z pierwszej ręki. Pitt opisuje przemysł telewizyjny i filmowy jako przynętę dla sieci handlu dziećmi, tak jak ma to miejsce w
Stanach Zjednoczonych i za ich granicami, a także na wyższych szczeblach hierarchii politycznej i społecznej:

„Myślicie, że Hollywood to filmy? To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co ważniejsze, o władzę i kontrolę”.
„Ludzie, którzy kierują Hollywoodem, rządzą także Ameryką i większością świata, z tego najmniej interesują ich filmy”.

„Czy słyszeliście o iluminatach? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media to pedofile i to oni rządzą światem, i wszystko to sięga korzeniami Hollywood”. „Dzieci chcą być w filmach, a raczej chcą ich rodzice, aby dostały rolę zrobią wszystko, wszystko aby ich dzieci były sławne”.

Kiedy zapytano Brada, dlaczego Hollywood padł ofiarą tych elitarnych sieci, Pitt odpowiedział:
„To wina rodziców. Amerykańskim marzeniem jest stać się sławnym, a rodzice zrobią wszystko, aby ich tam dostarczyć”.
„Czy spotkaliście kiedyś matki aktorów dziecięcych? Wszystkie są szalone”.
„Dla nich to łatwe pieniądze, i to nie tylko w filmach, telewizji, muzyce … to jest show-biznes”.
„W przeważającej części rodzice sprzedają swoje dzieci i ich dusze dla sławy”.

Pan Pitt kontynuuje demaskowanie elitarnych kręgów w handlu dziećmi opowiadając w jaki sposób dostają role, w jaki sposób wpływają one na inne dzieci. Opisuje, jak dzieci są używane jako waluta polityczna, jak rodzice przymykają na to oko, jakby chodziło po prostu o wybite okno w pobliskim biurze.
„Ktoś z elity płaci za film. Tysiące dzieci przychodzą po główną rolę, a tylko 100 z nich dostanie prawdopodobnie pracę. Pojawia się młody mężczyzna z wytrwałą matką i zaczynają robić wszystko, aby dostać tę rolę.”

„Dziecko wychodzi z jakimś facetem, który pracuje w telewizji. Telewizja kręci film, a facet zarabia dużo pieniędzy gdy film staje się hitem”.
„Nigdy nie mówią złych rzeczy o filmie w telewizji, ponieważ filmowiec wie, co zrobił z tym dzieckiem”.
To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą. ”„ Są to zakulisowe umowy z dziećmi jako atutem ”.

Zapytany o to, kim są ci „hollywoodzcy gracze”, Pitt odmówił podania nazwisk, ale wyraził przekonanie, że ostatecznie zwycięży sprawiedliwość:

„Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ same są własnością tych, o których mowa.
Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji wyniesie wszystko na powierzchnię ”.
„Oni tracą władzę nad narodem amerykańskim i wiedzą o tym”.
„To tylko kwestia czasu, zanim to się stanie” – podsumował Brad Pitt.

Ryszard Opara oraz Pani Maria
https://ryszard-opara.neon24.pl

Komentarzy 5 do “Hollywood – „fabryka snów” czy…pedowood???”

 1. Roman B said

  Do momentu kiedy te „bajdurzenia” mchu i paproci nie dostaną konkretnych faktów dopóty wciąż wielu będzie podniecało się „rewolucją” Q -PODOBNO WALKI ADMINISTRACJI TRUMPA Z DEEP STATE -rządem mającym tunele na całym świecie i przetrzymującym tam niewinnych! TRUMP poległ-nie rozliczył nikogo i jestem przekonany,że wiedział o nadchodzacych globalnych pandemiach niby-śmiertelnego tsunami… ZŁO TRIUMFUJE DZIŚ!
  ZŁO od zawsze karmi się podnietami…
  ZŁO łączy DECYDENTÓW (szczególnie polityków) -wspólnymi orgiami, korupcją, układami wpływowych zamkniętych grup ludzi.
  Dopóty ZŁO będzie zawsze górą DOPóKI wielcy tego świata nie odrzucą DESTRUKCJI jako narzedzia i steru na dalsze funkcjonowanie tej planety!
  DZIŚ PŁYNIEMY KU ZAGŁADZIE
  ZABAWA W KOLEJNE LOCKDOWNY!
  MAKABRYCZNY TO TANIEC NA NASZYCH GROBACH…
  Ratunkiem szczepionka?
  Sytuacja z mojego podwórka-pielęgniarka z oddziału operacyjnego po dwóch szczepieniach cudownym preparatem (przeszła je niezbyt gładko) ma…covida 19 nabytego na dniach- również w „zjadliwej” formie. Jak to możliwe skoro szczepienia mają dla wszystkich być cudowną ARKĄ?

 2. Ale dlaczego? said

  Zło…
  Albo ci aktorzy mają nie po kolei w głowach, albo to PRAWDA.

  Jednak jest zbyt dużo tych opowieści by uznać je za wymysły. Ostatnio też Kewin wypowiedział się w temacie:
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/slynny-kevin-sam-w-domu-zszokowal-wypowiedziami-o-satanizmie-i-pedofilii-w-hollywood-i

  Jeszcze głośna sprawa pedofilli na szczytach „elit” belgijskich. Czyli obecnie elit też eu:

  Człowiek cierpiący, przerażony, „wypromieniowuje” swoją energię życiową.
  Przypomnijcie sobie takie sutuacje. Ja jest się później zmęczonym…
  Ludzie źli to wiedzą, nie mają energii z miłości, bo jej nie mają w sobie. Czerpią energię zabierając ją innym.
  Zauważcie jak często zbrodniarze wprost napawają się zadawaniem cierpienia. Odbieraniem energii ofiarom…
  Szatan, demony działają podobnie. Czerpią energię z cierpienia i strachu ludzi…

  Dobro czerpie energię z miłości.
  Zło z cierpienia innych.

 3. UZA said

  „Dobro czerpie energię z miłości.
  Zło z cierpienia innych.”

  Moim zdaniem człowiek – jako dziecko i stworzenie Boże – może tak naprawdę czerpać energię tylko z miłości. Ci wszyscy zboczeni mordercy, biedni głupcy uważający się za oświeconych, mają tylko złudzenie, że krew mordowanych dzieci daje im siłę. Wcale nie stają się przez to nieśmiertelni ani wiecznie młodzi. Adrenochrom i transhumanizm to ich mrzonki, sposób na opanowanie lęku przed śmiercią. Diabeł ich zwodzi, bo pragnie ich zguby, wiecznego zatracenia. Oczywiście, wobec nas ma podobne plany, ale dopóki trzymamy się Pana Boga i próbujemy czerpać siły od Niego, zgodnie z Jego planem czyli z miłości, diabeł jest bezsilny. Dlatego chce nas wynaturzyć i zarazić nienawiścią. W tym celu pobudza swoich niewolników do ostentacyjnej niegodziwości, szerzy wszelką perwersję, czyni świat miejscem obcym i wrogim. No cóż, szkoda Ziemi, ale Królestwo, do którego dążymy, nie jest przecież z tego świata…

 4. Ale dlaczego? said

  Zgadzam się Pani Uzo..

 5. Boydar said

  A ja się nie zgadzam 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.