Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Nie wiedzieliśmy… że istnieje prawo międzynarodowe”

Posted by Marucha w dniu 2021-03-23 (Wtorek)

Podobnie jak wcześniej Irak, Syria jest celem histerii mediów głównego nurtu w 10. rocznicę wojny. Były francuski dyplomata Michel Raimbaud zastanawia się: czy rozpoznanie zbrodni popełnionych na tym kraju zajmie 30 lat?

W marcu 1991 r. Irak Saddama Husajna, który właśnie implodował w obliczu agresji koalicji kierowanej przez Waszyngton, zaczął schodzić do piekła.

Przez długi czas był pod ścisłym nadzorem i embargiem. Między mirażem „głasnosti” a falą „pierestrojki” Związek Radziecki Gorbaczowa, zatopiony we śnie o Zachodzie, miał się rozpaść i się rozpadł.

Ameryka już uważała się za „najpotężniejsze imperium, jakie kiedykolwiek nosiła ziemia” i przygotowywała się do tego, by słono zapłacić tym, którzy tego nie rozumieli.

Po udawaniu, że dąży do pokojowego rozwiązania, unikając poniżenia Iraku, Francja Mitterranda przyłączyła się do ataku przeciwko Saddamowi, stopniowo zdając sobie sprawę, jak wąskie jest jej pole manewru w stosunku do Bagdadu. Po retrospekcji gaullistów pod Chirakiem, potrzeba było trzydziestu lat, zanim główny nurt rozumu i praw człowieka w kraju raczył odkryć gigantyczne kłamstwo, które przyćmiło zniszczenie Iraku i okrutne tortury zadane jego mieszkańcom.

Smutny gen. Colin Powell, znany z tego, że oszukał Radę Bezpieczeństwa swoją złowrogą fiolką, czekałby wiecznie, żeby przeprosić pod pretekstem, że został „źle poinformowany” (sic!). Niektórzy będą go później naśladować, inni nigdy. W obliczu skandalu wielu wyraża teraz prostą wymówkę: „Nie wiedzieliśmy”, mówią, uchylając się od odpowiedzialności. Przyznanie się, że wiedzieli, byłoby przyznaniem się do winy i współuczestnictwa.

Według długiego filmu dokumentalnego poświęconego Irakowi, ostatnio emitowanemu przez kanał France 2, Chevènement przyznał, że wiedział od 4 sierpnia 1991 r., Że Francja wyraziła zgodę na to, by stanąć u boku Waszyngtonu przeciwko Saddamowi: saga dyplomatyczna, z której byli dumni Francuzi, była więc tylko iluzją.

Miażdżące żniwo irackiej tragedii zostało zignorowane pomimo szeregu głosów i odważnych inicjatyw, które próbowały zdemaskować amerykańskie przedsięwzięcie inspirowane judeo-protestanckim syjonizmem: państwo zdemontowane i zniszczone, jego armia i policja rozwiązane.

Jedno z najbardziej nowoczesnych krajów świata arabskiego cofnęło się o pięćdziesiąt lat, upokorzone przez sankcje „ropa za żywność”. Nie wspominając o egzekucjach i torturach, więzieniach, grabieży dziedzictwa archeologicznego. Co najmniej dwa miliony zabitych, w tym 500 000 dzieci, „cena demokracji” według starej Albright…I George Dablju Bush, który zadał historyczne pytanie: dlaczego tak bardzo nas nienawidzą?

Ten sam scenariusz dzieje się dokładnie w przypadku Syrii, która w połowie marca weszła w 11. rok wojny. Tyle że państwo syryjskie, silne swoim oporem i sojuszami (Rosja i Iran), nie zostało zniszczone, nawet jeśli kraj jest zdewastowany, jego gospodarka zrujnowana, a jego ludność duszona i głodzona przez embargo i sankcje, nie widząca końca swej Kalwarii.

Odmawiając uznania swojej „nie do pomyślenia porażki” i „nie do pomyślenia zwycięstwa Baszara al-Assada”, Ameryka wolała, jak radośnie oznajmił w 2016 roku doradca Obamy Robert Malley, przejść do drugiej fazy agresji. Wojna militarna ustąpiła miejsca niekończącej się wojnie ekonomicznej, wojnie per procura z poparciem „społeczności międzynarodowej” na Zachodzie.

Zgodnie z oczekiwaniami, w połowie marca, 10 rocznica rozpoczęcia wydarzeń w Syrii, wywołała bezprecedensową i na pierwszy rzut oka niezrozumiałą histerię na ponurej – bagnistej równinie – głównego nurtu, który jednoczy w swoim łożu polityków, media i tych, których zadaniem jest myślenie.

Głupota tego wybuchu wściekłego szaleństwa świadczy o moralnej degeneracji kraju Kartezjusza i praw człowieka, swego rodzaju covidzie inteligencji. To po prostu neokonserwatywni intelektualiści w stylu francuskim mobilizują się, recytując serię pobożnych kłamstw, gdzie piękne słowa zderzają się z takimi jak demokracja, prawo międzynarodowe, prawa człowieka, sprawiedliwość, pluralizm, polityczne rozwiązanie.

Wściekli z powodu swojej klęski i nie mając nic godnego do zaoferowania, jak wciągnięci w zasadzkę „umiarkowani terroryści” i rewolucjoniści, których wspierają, piętnują „zbójeckie państwo” w Syrii, „reżim Baszara”, „ludobójstwo”, „masakrę tyrana” „, doskonale ilustrując ten” zerowy stopień myśli politycznej „(i inteligencji), jakim jest neokonserwatyzm, tę „głupią damę „, której są kochankami i narzeczonymi. Zgłaszają nawet pomysły, że ostatecznie pokonać Państwo Islamskie w Syrii, trzeba „ustabilizować” rebeliantów, którzy zniszczyli ich kraj i spowodowali męczeństwo swoich rodaków.

To, czego Irak doświadczył od trzydziestu lat, Syria przeżywa jedenasty rok z rzędu (więcej niż dwie wojny światowe razem wzięte), gwiezdnej ciszy i całkowitego zaprzeczenia, które jeszcze bardzie uszlachetniają mękę męczenników. Jeśli nadal umiera powoli, to nie jest to „płacenie ceny niezbędnej demokratyzacji”, nie jest to ani „nieudana wiosna”, ani wojna domowa, jak mówią w kraju „Osi Dobra”.

Wśród przemawiających „ekspertów”, śmiem mieć nadzieję, że nie ma profesorów prawa międzynarodowego, ponieważ na pewno wiedzieliby, że Syria była i nadal jest ofiarą międzynarodowej agresji, podobnie jak w swoim czasie Irak.

Podczas procesów norymberskich (i tokijskich) w 1946 r. ta zbrodnia agresji, oparta na wolnej i świadomej woli zagrożenia pokojowi lub jego złamania, została zdefiniowana jako „zbrodnia przeciwko pokojowi” i zakwalifikowana jako „międzynarodowa zbrodnia par excellence”, poważne naruszenie prawa międzynarodowego wraz z ludobójstwem, zbrodniami wojennymi i zbrodniami przeciwko ludzkości. Wpisany przez Trybunał Norymberski na szczycie listy, któremu towarzyszy następująca formuła: „Rozpoczęcie wojny agresyjnej to nie tylko przestępstwo międzynarodowe; jest to największa zbrodnia międzynarodowa ”, jedyną różnicą w stosunku do innych zbrodni wojennych jest to, że ukrywa w sobie całe zło wszystkich innych. To „zbrodnia par excellence”.

Skodyfikowana przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych rezolucją 95/1946, należy do międzynarodowego prawa karnego i podlega jurysdykcji Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze (w zakresie odpowiedzialności i kryminalizacji państw). Zaczerpnięty z traktatu rzymskiego z lipca 1998 r., ustanawiającego MTK, podlega również jurysdykcji Międzynarodowego Trybunału Karnego (w zakresie osobistej odpowiedzialności funkcjonariuszy państwowych).

Czy będziemy musieli się spotkać za trzydzieści lat, aby „odkryć” skutki wojen w Syrii, militarnych i widzialnych czy ekonomicznych i niewidzialnych?

Kiedy nadejdzie czas na podsumowanie i wymierzenie sprawiedliwości, nadal konieczne będzie przypomnienie stu rządom, które dotychczas uczestniczyły w tej wyraźnej agresji, o powadze ich przestępczego przedsięwzięcia. Ale najpierw potępmy trzy państwa Zachodu, stałych członków Rady Bezpieczeństwa, którzy twierdzą, że mówią o prawie międzynarodowym i są jego strażnikami, podczas gdy to oni są pierwszymi i głównymi sprawcami jego łamania.

Aby upiększyć swoje ciche odosobnienie, Dablju Bush najwyraźniej zdecydował się malować śmieszne małe owieczki, nigdy nie przejmując się myślą, że powinny to być miliony martwych, rannych, kalekich, niepełnosprawnych dzieci, nie licząc ciążących na jego sumieniu ofiar z różnych innych krajów.

Inni, jak Blair czy Obama, nawet czerpią godny pozazdroszczenia dochód z opowiadania historii swoich przedsięwzięć, uczestnicząc w wysoko płatnych konferencjach, na których ich spustoszenia i zbrodnie są domyślnie postrzegane jako skutki uboczne pobożnej pracy: brak odniesienia do zmarłych, do zniszczenia, że są odpowiedzialni za los państw w ruinie …

Są dobrze ubrani, zadbani, dobrze odżywiani, uzbrojeni w dyplomy, udają „panów świata”: mówią prawo, tworzą prawo, decydują o wojnie, piszą historię swoich czynów widzianą przez obłąkaną lornetkę. Krótko mówiąc, ludzie Zachodu lub zwolennicy Zachodu to elity „cywilizowanego świata”, esencja jedynej ludzkości, która ma znaczenie dla ich ślepych oczu. Uważają, że są nietykalni. Nie mają wyrzutów sumienia ani wstydu. Są nawet dumni ze swoich działań, zapisów, wsparcia dla tych terrorystów, którzy „wykonują dobrą robotę”.

Ich grzechem, którego nie mogą zmyć, ponieważ widzą w nim nową wersję ohydnego „brzemienia białego człowieka”, jest mania udzielania moralnych lekcji i decydowania za innych, które kraje „nie należą do naszego świata”, nawet jeśli nikt ich o to nie pyta.

Oczywiście, gdyby na Zachodzie było jeszcze trochę mądrości, można by się zastanawiać, w jaki sposób tacy ludzie mogą decydować o losie swoich mniej lub bardziej odległych sąsiadów.

Tym bardziej przywódcy polityczni lub wojskowi, intelektualiści, media, którzy zdecydowali, zorganizowali, poparli lub usprawiedliwili zbrodnię międzynarodowej agresji (lub więcej), mają wiedzieć, że są i pozostaną, niezależnie od tego, co robią lub nie, są odpowiedzialni.

Przestępstwa międzynarodowej agresji i za ich wsparcie lub współudział, za które zostaną pociągnięci do odpowiedzialności bez przedawnienia. Sprawiedliwość ma wiele wad, ale jest wytrwała.

Michel Raimbaud

Źródło oryginalne
https://francais.rt.com/opinions/84954-syrie-nous-ne-savions-pas-qu-il-y-a-droit-international-michel-raimbaud

Tłumaczenie automatyczne. Wybór, redakcja i korekta J.R

http://niepodległy.pl/

Komentarzy 12 do “„Nie wiedzieliśmy… że istnieje prawo międzynarodowe””

 1. Bohdan said

  INFO2 :TO JEST KONKURENCJA Z UDZIAŁEM MIĘDZYNARODOWYCH ZBRODNIARZY . PATRZCIE NA OBECNE DOŚWIADCENIA NA LUDZIAŁ I CALYCH ORGANIZACJACH PAŃSTWOWYCH W WYKONANIU WYBRANYCH DEMOKRTYCZNIE FUNKCJONARIUSZY PAŃSTWOAYCH.PRZESTĘPCÓW W TRAKCIE TZW „PANDEMII” KORONAWIRUSA PRZY KTÓREJ NORYMBERGA WYGLĄDA JAK PRZEDSZKOLE .ZAHIPNOTYZOWALI PONAD 3 MILIARDY LUDZI . W POLSCE U KISZCZAKA AGENCI MIELI PO 10 DONOSICIELI A TERAZ ? CAŁY 36 MILIONOWY NARÓD STAŁ SIĘ DONOSICIELAMI . STALIN I MAO TO BYŁY PRYSZCZE NA DU….E.TO DOPIERO POCZĄTEK.CZEKAJCIE NA DZIAŁANIE TZW SZCZEPIONEK!!! PLANOWANA DEPOPULACJA W POLSCE MA ZOSTAWIĆ KWOTĘ 15 MILIONÓW MIESZKŃCÓW! A TE RYCZĄCR DAMY NA ULICACH TO CO? DADZĄ PRZYROST LUDNOŚCI???AMERYKANIE W POŁUDNIOWEJ AMERYCE I CHINY W TYBECIE JUŻ 10 LAT TEMU UŻYWALI KWOT DO WYSTERYLIZOWANIA KOBIET..OGRANICZANIE MEDYCYNY,WITAMIN I ŻYWNOŚCI MA ZREDUKUJE 3 MILIARDY LUDZI .PRECYZYJNIE OKREŚLIŁA TO LATE MED.DR RAUNI KILDE W SWOIM POMNIKU/KSIĄŻCE „BRIGHT LIGHT ON BLACK SHDOWS”..( „JASNE ŚWITŁO W CIEMNOŚCI TUNELU”)

 2. gnago said

  TA istniej starożytna kara praktykowana na tych terenach, palowanie sugeruję zastosować i winnych tej agresji

 3. xyz said

  „”Mariusz Zajączkowski napisał historię OUN-UPA* w współczesnych polskich granicach. Rok wydania – 2016. W tym samym roku wydrukowano w Polsce zbiór prac autorów z całego świata o udziale OUN-UPA w Holokauście. Czyli – w ludobójstwie. Zdyscyplinowany pracownik naukowy IPN pisząc historię OUN-UPA nie znalazł zastosowania dla tego terminu…

  Aby zilustrować podstawowe przesłanie książki OUN-UPA i zagłada Żydów — redaktorzy pond 1000-stronicowego tomu wybrali odpowiednią ilustrację na okładkę.
  Podobnie postąpili redaktorzy tomu (680 stron) Pod znakiem króla Daniela — członkowie ludobójczych organizacji wyglądają na fotografii jak normalni ludzie, żołnierze lub partyzanci, a nie jak mordercy kobiet i dzieci. Powód — skrajnie odmienne intencje.
  Podobnie dobrane zostały pozostałe fotografie. Kto przeczyta książkę, i uwierzy w wnioski, ten już nie będzie oburzał się nazywaniem stadionów, placów, ulic nazwiskami przywódców ludobójczych organizacji mordujących kobiety i dzieci, ludzi bezbronnych.
  Czy taki był cel napisania książki Pod znakiem króla Daniela?”

  http://suozun.org/aktualnosci/i_napisal-historie-oun-upa-slowa-ludobojstwo-nie-uzyl-ani-razu/

 4. Anucha said

  ad:1

  Nie byłem,nie jestem i nie zamierzam być kapusiem. Za swoją rodzinę też ręczę.
  Za takie gadki ,chętnie bym doniósł -pięść do twojego kinola.

  Co do reszty twojego krzyku , można by było zgodzić się.

  Terroryści,którzy mienią się rządem, pewnie chcieliby.
  Ale na szczęście krew „Burego” jest tłoczona przez wiele Serc.

  Czas zapłaty nadejdzie

  Kilka ulubionych cytatów.

  „Generał, który stał się niewolnikiem. Niewolnik, który stał się gladiatorem. Gladiator, który przeciwstawił się cesarzowi. Zadziwiająca historia!”

  „To, co czynimy za życia odbija się echem w wieczności.”

  „Śmierć uśmiecha się do nas wszystkich. Wszystko co może zrobić człowiek to także uśmiechnąć się do niej.”

  „Lepiej zginąć za przyjaciela niż za złoto.”

 5. Kula said

  POLACY aresztowac ten rzad glupkow psychopatow I zydowskich rewolcjonistow.Ktorzy zmieniaja ten swiat Na jeden globalny oboz koncentracyjny .NO LUDZIE OBUDZCIE SIE ZAMORDE ICH niedzielskich morawieckich kaczynskich judowskich jakis prezydent I innych h…I No naco czekacie Naco czekacie az wam wjada z strzykawka do domu.JAZDA Z NIMI.

 6. Boydar said

  Będzie Pan premierem, Panie Kula ?

 7. bronek said

  Został im jeszcze Iran – chociaż pośrednio i tak maja na niego duży wpływ.
  Po porostu wszystko wokół ma tam na Bliskim Wschodzie płonąć aby w wiadomym środeczku było spokojnie.

 8. tras said

  jedna uwaga>>
  MY W TYM BIGLU bierzemy czynny udział po tym jak w 1989
  ‚obaliliśmy komunę’ + ‚odzyskaliśmy niepodległość’
  a przede wszyskim zostaliśmy szczęśliwym ‚członem’ NATO-EU
  etc, etc
  i dzisiaj się pisze w Hameryce:
  Blinken at NATO
  .https://stephenlendman.org/2021/03/blinken-at-nato/
  a tam:
  ‚Operating as a US imperial tool, NATO is an extension of the Pentagon’s war machine.’
  czy
  NATO is a “global military (alliance) to support US, British and western European big business interests, especially energy, financial and armaments monopolies.” (ale to mówi komuch brytyjski)
  i dalej sobie daruję ALE nie można pakować łba w piasek bo Ruskim i Chinolom te porządki się nie podobają i podejmują kontrdziałania;
  .
  Russia and China to Counter Hostile US/EU Actions
  .https://stephenlendman.org/2021/03/russia-and-china-to-counter-hostile-us-eu-actions/
  aż nawet sami Amerykanie piszą do Putina listy otwarte jak PC Roberts
  An Open Letter to President Putin
  .https://www.unz.com/proberts/an-open-letter-to-president-putin/
  a tam propozycja żeby ruski (czyli Putin) i chinole (czyli komuchy)
  ZAWARŁY pakt militarny
  żeby się i świat bronić przed US establishment którym rządzi AIPAC
  .
  „The unregistered Israeli foreign agent — operating in violation of the US Foreign Agents Registration Act (FARA) — is militantly hostile toward all things Iran, wanting the nation undermined, its sovereignty eliminated, its territory balkanized to destroy its identity and freedom of its people.
  a to pisze Żyd amerykański
  .https://stephenlendman.org/2021/03/aipac-aims-to-kill-the-jcpoa/
  .
  BIERZEMY w tym bajzlu udział i obawiam się, że po ‚ch…….ej’ stronie
  .
  PS. Właśnie Sejm będzie debatował:
  POROZUMIENIE ADMINISTRACYJNE POLSKA-IZRAEL podpisane w JEROZOLIMIE dnia 22.11.2016_
  .https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000050701.pdf
  oraz nad kagańcowymi EU aktami>które DOKUMENTNIE nas załatwiają
  .
  to jest tej burdel w jakim
  BIERZEMY W UDZIAŁ

 9. revers said

  Dziś 24 marca, kolejna rocznica tragicznego i za razem przełomowego wydarzenia w dziejach współczesnej Europy i Świata
  ☝️24 marca 1999 roku NATO rozpoczęło wojnę z Jugosławią. Operacja lotnicza – bombardowanie , miały na celu między innymi : „powstrzymanie czystek etnicznych i wymuszenia procesu demokratyzacji w Jugosławii”.
  ☝️Była to pierwsza od 1945 roku wojna w Europie. Pierwsza wojna (wojskowa operacja ofensywna) z udziałem NATO.
  👎W ocenie niemałej grupy ekspertów prawa międzynarodowego, była to agresja na suwerenny kraj – Jugosławię. Co szczególnie istotne, na gruncie prawa międzynarodowego, była to operacja wojskowa bez mandatu ONZ. Czyli z pogwałceniem Karty Nardów Zjednoczonych.
  Życie pokazało, że większość oskarżeń w zakresie naruszania praw człowieka przez Jugosławię względem muzułmanów Albańczyków, okazała się wyolbrzymiona, lub nieprawdziwa. Radykalne islamskie ugrupowania Albańczyków (WAK) dopuszczały się straszliwych aktów terroru.
  Powstały w wyniku wojny de facto protektorat NATO, Kosowo ogłosiło po wojnie secesję od Serbii (kazus na jaki później powoła się Rosja po aneksji Krymu). Kosowo dziś to obszar bezprawia, (dane ONZ i organizacji ochrony praw człowieka) , na którym kwitnie przestępczy proceder handlu ludźmi, handel organami, narkotykami itd. Powstała tu też największa baza wojskowa Stanów Zjednoczonych w basenie Morza Śródziemnego – Camp Bondsteel (stacjnują tu główne siły KFOR łącznie ok . 7 000żołnierzy).
  😢Jest zatem 24 marca datą tragiczną, bo rozpoczęła się w Europie wojna, a ofiarami tej wojny było kilka tysięcy cywilów,
  ☝️Dlaczego to data przełomowa? Była to pierwsza tzw. wojna o prawa człowieka.
  ☝️ To data przełomowa dla relacji Zachód – Rosja. Właśnie wówczas załamała się wizja Europy od Zatoki Biskajskiej do Władywostoku. Pokojowej koegzystencji i współpracy krajów NATO oraz krajów europejskich w tym powstałych po rozpadzie ZSRR i Rosji.
  W pierwszym dniu wojny, nad Atlantykiem lecący z wizytą do USA rosyjski premier Jewgienij Primakowa, nakazał zawrócić samolot i do wizyty nie doszło. Elity rosyjskie przeżyły szok. Po raz pierwszy, zwycięski „zimnej wojnie” zachód, bez mandatu ONZ w imię swojej wizji demokracji liberalnej, wizji tzw. uniwersalnych praw człowieka, dokonał aktu agresji wojennej. Od tego momentu rola tzw. „zapadników” – polityków rosyjskich , elit – zwolenników otwarcia Rosji na zachód uległa marginalizacji.
  Rosyjskie elity w swej większości uznały, że wobec słabości ich kraju, kolejną ofiarą agresji będzie Federacja Rosyjska, która pod hasłem prawa do samostanowienia narodów (vide Czeczenia) , zostanie podzielona na kilkanaście państw. Taki plan de facto istniał, pisał o tym Zbigniew Brzeziński.
  31 grudnia 1999 roku, po wymuszonej rezygnacji Borysa Jelcyna ze stanowiska prezydenta, prezydentem zostaje Władimir Putin i Rosja rozpoczyna odmienny kurs polityczny. W/g USA i krajów zachodu konfrontacyjny – odbudowujący imperialistyczną pozycję Rosji, a w/g większości Rosjan – broniący ich kraj przez agresją USA i krajów NATO, chcących sobie ich kraj podporządkować i podzielić. Z tą potęgującą się różnica poglądów trwamy, jak Państwo widzą do dziś.
  ✍️To właśnie 24 marca 1999 załamał się piękny idealistyczny projekt budowy wielkiej Europy, łączącej kraje dawnego bloku NATO , kraje niezaangażowane i kraje powstałe na gruzach ZSRR. Rozpoczął się proces rywalizacji, a potem już jawnej wrogości. Dziś relacje na linii Rosja NATO są najgorsze od początku istnienia paktu, a relacje na linii Moskwa Bruksela jak stwierdził wczoraj rosyjski minister Siergiej Ławrow w Chinach „nie istnieją”.”

 10. revers said

  ad9
  Chyba 3 akapit cos mowi o ekpertach prawa miedzynarodowego i analizach, wyrozniony ikonka?

 11. plausi said

  Na rosyiskim tropie

  „Dablju Bush najwyraźniej zdecydował się malować śmieszne małe owieczki” tłumaczenie nieco odbiega od oryginału gdzie stoi „Debeliou Bush”, co jest celowo zdeformowaną formą używanego francuskiego określenia „Dabbelju Bush”. Autorowi chodziło najwidoczniej uzyskać skojarzenie z „Debil-ju Bush”.

  Nie można się dziwić, tekst, choć francuski, został opublikowany przez rosyjskie medium RT.com, a więc chodzi o walkę propagandową.

  Nie oznacza to wszakże, że postawione zarzuty nie są uzasadnione. Istotnie chodzi we wszystkich wojnach prowadzonych przez USA o łamanie prawa międzynarodowego i zbrodnie przeciwko ludzkości, ale

  1. do stałego łamania prawa i zbrodni przeciwko ludzkości przyzwyczaili na żydzi z Medinat Izrael przez ostatnie 70 lat

  2. państwo USA z definicji jest od samych początków organizacją rabunkową tzn. przestępczą, praktycznie wszystkie nieruchomości w USA powstały na drodze rabunku, USA są krajem zbrodniczym z samego założenia

  3. mord jest tradycyjną metodą rozwiązywania problemów politycznych w USA, przeciwników się likwiduje, także zajmujących stanowisko prezydenta

  Ale czy nie mamy zbyt naiwnego wyobrażenia, czym jest właściwie państwo ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  4. USA są odpowiedzialne za największą zbrodnię II. Wojny, za Hiroszimę i Nagasaki, 2 bomby spowodowały śmierć 200.000 ofiar, dalszych ofiar nie licząc, to odpowiada 20% kompleksu Auschwitz-Birkenau. Tę zbrodnię zignorowała tzw. „światowa opinia publiczna” podobnie jak de facto wymordowanie właścicieli nieruchomości w tym kraju, jego uprzednich mieszkańców. Wobec takiej tradycji czy można się dziwić, że w Wietnamie pozostawili po sobie ok. miliona kalek, wielu z nich skażonych przez wiele generacji dioksyną („agent orange”).

  USA są państwem o talmudycznych zasadach funkcjonowania, stąd zbrodnie tego państwa nie są nawet rejestrowane, są normalnością. Jeszcze raz przypomnimy, wezwanie żołdaków tego państwa do Polski jest zbrodnią przeciwko narodowi polskiemu, co najlepiej dowodzi jak dalece patriotyczny jest rząd za to odpowiedzialny.

 12. revers said

  Gerhard Schoder, kanclerz Niemeic w urzedzie w 1999 roku sam przyznaje sie w 2014 roku w audycji tv dla czasopisma „Die Zeit” do zlamania prawa miedzynarodowego i narodowego serbii

  .https://www.youtube.com/watch?v=nrv-AzVafSs

  Ale zatrzymano Miloszewicza.

  Pisza ze 160 tys Serbow musialo opuscic Kosovo, 24 tys. romow. Ci co zostali z serbow, romow, zostali obrabowani, wymordowani lub na oraggny zuzzyci.

Sorry, the comment form is closed at this time.