Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (64 – …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Wladca o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Piskorz o Męczarnie szpiegów i nie …
  Zdzicho o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  Dziadzius o Sądy coraz bardziej zamykają s…
  wewewe o Wolne tematy (64 – …
  Raynold o Panele słoneczne są drogie i w…
  Maverick o Wolne tematy (64 – …
  revers o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Pizdryk w strachu

Posted by Marucha w dniu 2021-03-23 (Wtorek)

Od czasu zaostrzenia przepisów związanych z koronawirusem kierownictwo Ministerstwa Zdrowia otrzymuje groźby. Większość drogą elektroniczną, część faksem. Nie jest wykluczone, że minister zdrowia Adam Niedzielski wystąpi o ochronę SOP, gdyby skala problemu się zwiększyła – poinformował w piątek (19.03.2021) portal money.pl.

Oto kilka wiadomości wysłanych do Niedzielskiego, cytowanych przez portal: Gwarantuję ci człowieku, będziesz miał prze…ane; Czeka cię wpie…l za te kłamstwa covidowe, Weźcie tego sadystę i zróbcie coś z nim, bo zapie…le za te łgarstwa!; Gdybym dostał cię chamie w swoje ręce, to bym ukręcił ci kark!; Czekaj aż cię gdzieś spotkam!.

Autentyczność pogróżek potwierdza rzecznik ministerstwa, Wojciech Andrusiewicz. Sam też otrzymuje takie wiadomości.

– Trudno przechodzić nad taką korespondencją do porządku dziennego – przyznaje w rozmowie z money.pl. – Nie możemy pozwolić, by tak wyglądała nasza praca, nasza codzienność. I stąd doniesienia na policję w części przypadków – mówi Andrusiewicz.

Widzicie? Rzecznik Andrusiewicz jest oburzony, że jego codzienność to wyzwiska i groźby. A na czym polega praca Andrusiewicza? Na tym, że szczuje i grozi.

Latem szczególnie upodobał sobie uczestników wesel, potem na celownik trafili goście restauracji.

– Celebrują, spożywając nie tylko dania, ale i alkohol. Zdarza się również nieodpowiedzialność restauratorów – oświadczył Andrusiewicz 21 października 2020 roku wskazując restauracje jako winne wzrostu liczby zakażeń, która wtedy wyniosła 10 tysięcy. Trzy dni później branża gastronomiczna została zamknięte. Po pięciu miesiącach mamy 27 tysięcy zakażeń. Kto jest winien? Zamknięte restauracje? Nie, teraz już nie da się szczuć na zamknięte branże, więc Andrusiewicz szczuje na wszystkich Polaków zapowiadając, żeby nie liczyli na marchewkę, bo teraz będzie już tylko kij.

– Przestańmy nonszalancko chodzić po ulicach z maseczką zsuniętą na brodę, bądź bez maseczki – stwierdził Andrusiewicz na konferencji prasowej 19 marca 2021 roku, chociaż już nawet Rada Medyczna przy premierze wskazuje, że noszenie masek na ulicach nie ma znaczenia dla transmisji wirusa.

– Należy znieść obowiązek noszenia masek i wszelkich innych przysłon w miejscach, gdzie nie występuje ryzyko transmisji koronawirusa, np. w lasach, parkach czy nawet na ulicy, kiedy nie ma dużej liczby ludzi – oświadczył prof. Robert Flisiak w rozmowie z RMF FM, która odbyła się 22 lutego 2021 roku.

Andrusiewicz jest ponad to.

Nieubłaganym palcem wskazuje osoby bez masek jako winne wzrostu liczby zakażeń. Szczuje i grozi. A potem jest oburzony, że ludzie odpowiadają pięknym za nadobne. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę! O tym zdaje się nie wiedzieć rzecznik Andrusiewicz. O tym zdaje się również nie pamiętać jego szef, czyli minister Niedzielski, który zastanawia się nad wystąpieniem o przyznanie ochrony ze względu na groźby kierowane pod jego adresem.

Aby zobaczyć jak „kochany” jest minister Niedzielski, nie trzeba czytać artykułu w money.pl. Wystarczy poczytać komentarze pod wpisami Niedzielskiego na Twitterze. Pozytywnych wpisów prawie już nie ma. Jest za to autentyczna wściekłość i życzenia wszystkiego najgorszego.

Oto kilka typowych komentarzy, zamieszczonych pod wpisem z 20 marca 2021 roku, w którym Niedzielski informuje o przyjęciu sześciu pacjentów do szpitala tymczasowego w Radomiu:

Odpowiadasz za śmierć tysięcy Polaków; Czekam na komisję śledczą, gdzie będzie Pan przesłuchiwany, a następnie pójdą zawiadomienia do prokuratury w związku z zabijaniem Polaków Pana decyzjami w ministerstwie; Wypier…j i tak będziesz siedział za śmierć mojego Taty i innych ludzi!; Przywróć zabiegi i rehabilitację w normalnym trybie, a nie jarasz się 6 pacjentami w Radomiu.

A teraz kilka reprezentatywnych komentarzy odnoszących się do wpisu Niedzielskiego z 14 marca 2021 roku o wzroście liczby zachorowań. Niedzielski stwierdził, że „czekają nas trudne tygodnie” i zaapelował „Pilnujmy się”.

Oto odpowiedź internautów:

Jesteś zbrodniarzem, który swoimi decyzjami paraliżującymi służbę zdrowia doprowadził do śmierci kilkudziesięciu tysięcy osób. Mam nadzieję, że za to odpowiesz; Pilnujmy się? No przed wami na pewno, mordercy w białych rękawiczkach; Weź qrwa nie ściemniaj. Święta cię bolą kolejne. Ciebie czekają trudne lata w więzieniu; Przestań łżeć o zachorowaniach, bo kłamco nie wiesz ile jest zachorowań. Pozytywny test nie jest zachorowaniem, obleśny manipulatorze! Za naród sprzedany piekło cię pochłonie!; Nie zapomnę wam, decydentom, zniszczenia psychicznego i fizycznego dzieciaków, odebrania im roku normalnego dzieciństwa; przywrócić karę śmierci, skazać i powiesić Niedzielskiego.

[Powiesić? Wsadzić go pod prasę hydrauliczną i powoli naciskać dźwignię – admin]

Czy to jest hejt? Nie. To jest naturalna reakcja ludzi, których minister Niedzielski zgnoił odbierając im prawo do normalnego życia, i których bliskich skazał na śmierć odbierając im możliwość leczenia. Bo takie właśnie są skutki rządowej walki z pandemią, której twarzą jest Niedzielski.

W sondażu zamówionym przez „Rzeczpospolitą”, przeprowadzonym przez agencję badawczą SW Research w dniach 16-17 marca, zaledwie 23 procent respondentów pozytywnie oceniło działania ministra zdrowia w kontekście walki z epidemią Covid-19. Negatywną ocenę wystawiło mu 41 procent. Opcję „nie mam zdania” wybrało 35 procent. To już nie są czasy, gdy walczący z pandemią minister Szumowski cieszył się zaufaniem 70% Polaków. Ludzie mają dość tej hucpy!

[Nie wiem…. Wciąż 58% Polaków nie ocenia Niedzielskiego negatywnie… – admin]

Nie wiem, z jakimi nastawieniem Niedzielski obejmował stanowisko ministra zdrowia w sierpniu 2020 roku. Obserwując jego postępowanie i zadufanie zgaduję, że widział siebie w roli covidowego bohatera narodu. Po pół roku z bohatera został pizdryk, pod adresem którego lecą najgorsze wyzwiska. I słusznie!

Czy minister Niedzielski powinien się bać? Owszem, powinien. Jeśli nie bał się podejmowania decyzji, które zrujnowały ludziom życie i doprowadziły do śmierci kilkudziesięciu tysięcy Polaków, to czas, żeby zaczął bać się gniewu ludzkiego za to, co zrobił i za to, co nadal robi nie patrząc na tragiczne skutki tych poczynań.

Systemowe odcięcie Polaków od opieki medycznej to jest zbrodnia. Nie mam złudzeń, co do tego, czy Niedzielski odpowie przed sądem za tę zbrodnię. Nie odpowie! Ale gniew ludzki powinien go ścigać do końca jego dni. Innej kary dla tego pizdryka nie będzie.

Katarzyna Treter-Sierpińska
https://www.bibula.com

Komentarze 23 do “Pizdryk w strachu”

 1. plausi said

  Państwo demokratyczne chroni

  w pierwszym rzędzie przestępców.

  „minister zdrowia Adam Niedzielski wystąpi o ochronę SOP”

  Wynika to zresztą z jej podstawowego elementu organizcyjnego:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  a i pochodzenie, jak już dowodziliśmy

  https://marucha.wordpress.com/2020/09/24/polska-przyciaga-coraz-wiecej-spolecznej-szumowiny/#comment-919286

  Wielu jednak uważa ten zestaw prostytutek, jakim są partie i ustanowione przez nie władze za zakony politycznych dziewic.

 2. JerzyS said

  Andrusiewicz szczuje na wszystkich Polaków zapowiadając, żeby nie liczyli na marchewkę, bo teraz będzie już tylko kij.””

  Zapomniał, że kij ma dwa końce?

 3. Asgard said

  [Nie wiem…. Wciąż 58% Polaków nie ocenia Niedzielskiego negatywnie… – admin]
  Mam nadzieję, że ta grupa wkrótce się „wyszczepi”

 4. Adrem said

  Już powinny ich kołnierzyki od koszul trochę uwierać…

 5. Wciąż 58% Polaków nie ocenia Niedzielskiego negatywnie… – admin

  Jaki jest sens pytać, co myślą, ludzi, którzy nie myślą?

 6. Marcin said

  Andruszkiewicz to koniunkturalna dziwka, karierowicz i oportunista. I pomyśleć, że trampoliną był ruch narodowy.

 7. Dziadzius said

  Wedlug wielu statystycznych wypowiedzi, Internet jest najbardziej uzywana forma wypowiedzi ludzi, ktorzy nic nie zrobili i nie zrobia. Ich caly naped konczy sie na kropce pisma jakie podaja na Internet- dowod kontrola fejsbook

 8. ? said

  Kur…y mają się bać.

 9. Piskorz said

  re art czy nawet na ulicy, kiedy nie ma dużej liczby ludzi „”…..bo dystans wystarczy..! I nic więcej. ps A popierdoleni cykliści..”pci” obojga i tak wieczorem będą jeździć w naryjcach!! A rowery naturalnie bez świateł.!

 10. Asgard said

  Re 5:
  Andrusiewicz to rzecznik Min. Zdrowia a z Ruchu Narodowego wywodzi się Andruszkiewicz(chyba obecnie w Min.Cyfryzacji)

 11. Lily. said

  Re 5;Marcin
  Wiecej jest TAKICH. Winnicki, Bosak.
  Inni czekaja,na posady.

 12. Przemysław Jakub said

  Ten frankijski przechrzta Niedzielski to zwykły pachoł. Te przemowy, które słychać w radiu i telewizji, pewnie ma wyuczone na pamięć z kartek, które mu przygotowano.

 13. Nina said

  Pomyślałam sobie Panie Gajowy, że temat „plandemii”, który wrzucił pan teraz na Gajówkę, to doskonała okazja do podania kolejnego dowodu na kłamstwa rozsiewane przez pisiorów i ich pożałowania godnych ‚ekspertów”.

  Polskie szkoły i uczelnie zamknięte. Tymczasem w najlepsze funkcjonuje żydowska szkoła (a właściwie zespół szkół) dla żydowskich dzieci o nazwie Lauder-Morasha. Można zajrzeć na ich swoją stronę internetową. Można poczytać.

  Tam nauka odbywa się normalnie, żadne dziecko i żaden nauczycie , nikt tam nie nosi maseczek,rękawiczek, przyłbic i cholera wie co tam jeszcze. .
  I co, a! Morawicki posyła tam swoje dzieci. No i szkołę odwiedziła niedawno sama Agata Kornhauser-Duda, bez maseczki – oczywiście.

  O wszystkimi mówią M. Osadowski i A. Jabłonowski – od 45’55’ – ok. 49’00”. Polecam!

  Uważam, że polscy nauczyciele, a zwłaszcza rodzice, przedstawiciele organizacji społecznych a także studenci powinni kompromitować łgarzy z PiS (na czele z Morawickim, Niedzielskim, Czarnkiem i ich plugawymi mediami).
  Czy jest to wystarczający dowód, na to, że zafundowano nam cyrk z koronaświrusem? Moi zdaniem – tak!
  Plandemia – to pisowska ściema!!!!

 14. lalka said

  A w cieniu covida podwyżki za śmiecie, czyli praktycznie za wodę. Już samorządy domagają się podwyżki stawki za wodę. Trzeba sięgnąć po złe czary. Zrobię lalkę wudu Trzaski. Zadam mu cierpienia. Indianie Nawaho także mają coś takiego. Ponoć bardzo skuteczne i niebezpieczne. Trzeba się uczyć coraz to nowych rzeczy. Trump chciał Nawaho zabrać święte tereny na odwierty ropy…i już nie ma władzy. Trump to jednak też szuja.

 15. Voodoosch said

  Twardziele klawiatury. Ten koles nawet nie sledzi tych wpisow tylko jego ludzie. Poza tym on dobrze wie, ze w tej sytuacji jest bezkarny. Wystarczylaby ceglowka w leb dla wszystkich tych politykow i smisznych lekarzy to pandemia by sie skonczyla w tydzien.

 16. Czy to może pomyłka słowna ?

  „rozsiewane przez pisiorów i ich pożałowania godnych ‚ekspertów””, czy nie powinno być ekskrementów ?

  Jest zasadnicza różnica pomiędzy „ekspertem” a naukowcem, „ekspert” wie i jest pewien, naukowie nie wie nigdy i swej teorii nie jest całkiem pewien. Naukowiec nauczył się czegoś od Sokratesa, „ekspert” był odporny na tę podstawową zasadę.

  Ekspert ma tyle samo wspólnego z nauką co filantrop z dobroczynnością, w poprawnym semantycznym znaczeniu tego słowa, a skoro mowa o semnatyce

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  niestety, jedną z tragedii jest powszechnie niedocenianie pułapki językowej, której jesteśmy STALE ofiarami. Ciekawe ilu czytelników jeszcze rozumie co właściwie znaczy słowo „Solidarność” ?

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  I jak jest dziś zwykle rozumiane ?

 17. Boydar said

  Zatem pojadę klasycznie – jeśli nie pandemia to co ? Jakieś pomysły ? Słucham !

 18. UZA said

  „Kur…y mają się bać.”

  Tak, powinni się bać i to nawet nie nas, ale swoich kumpli i (zwłaszcza) zamorskich pryncypałów. Są na dole łańcucha pokarmowego i nie będzie dla nich litości, bez względu na to, jak gorliwie nas cisną. W tym towarzystwie nie ma miejsca na coś takiego jak litość.

 19. To co ?

  Ad 17, Boydar
  ” jeśli nie pandemia to co ?” Znakomite pytanie, dobrze, że zostało postawione.

  Módl my się, skoro nie wiemy co mamy wiedzieć:

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/#Uzupel

  dług podatników w Polsce „w czasie tzw. „pandemii” wzrósl jak dotad o 310 miliardów” zł.

  ale nie jesteśmy osamotnieni, wzrost długu podatników RFN spowodowany egzorcyzmami tzw. „pandemii” szacuje „Handelsblatt” na 35%, dotychczas przewidziane koszty to 1,3 bilionów euro, nie zł.

  https://www.handelsblatt.com/politik/deutschland/rekord-neuverschuldung-1-32-billionen-euro-corona-schulden-und-kein-ende-in-sicht-so-teuer-wird-die-k

  „1,32 Billionen Euro Corona-Schulden … So teuer wird die Krise für Deutschland
  Der Schuldenstand des Bundes ist seit Pandemiebeginn um 35 Prozent angestiegen und liegt so hoch wie nie zuvor.”
  (1,32 bilionów euro długów w wyniku korony … Tele będzie Niemcy ten kryzys kostzować. Stan zadłużenia (tylko) władz centralnych wzrósł od początku pandemi o 35 procent i jest tak wysoki jak nigdy dotąd. )

  Soros, znany bandyta finasowy, zaproponował rozwiązanie problemu przed paru tygodniami, kraje mają zaciągać u lichwiaryz:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  tzw. kredyty wieczne, które nie będą musiały być spłacane, jedynie lichwa musi być opłacana, wiecznie.

  Chyba jest dla co obrotniejszych umysłowo oczywiste, że chodzi o globalną inżynierię finansową:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Inzynieria

  Te parę trupów, po tym, jak zorganizowano już dwie wojny światowe z prawie 100 milionami ofiar, a jak doliczyć mordy masowe, które po tym nastąpiły, to kto wie o ile te 100 zostało przekroczone, to te parę zamordowanych staruszków w zamkniętych w tym celu zakładach, tzw. domów pomocy, ale w czym była ta pomoc, te parę naprwadę nie spowoduje nawet drgnięcia powieki, co najwyżej grymas ubawienia u organizatorów imprezy. Chodzi bowiem o rzecz wielką:, którą rysunek w tym tekście

  https://marucha.wordpress.com/2021/03/22/dystopia-czyli-nowe-szaty-komuny/#comment-948072

  chyba dobrze ilustruje.

 20. Boydar said

  310 miliardów to tyle ile przekręcano co roku na „inwestorach zagranicznych”. Przekręty były też inne i być może nawet większe.

  Jednym słowem – „cały ch’uj”, jak mawia moja prostoduszna Kolega.

 21. gołda blumsztajn said

  Może to być że np:

  „brzydko o mnie piszecie?
  Nie lubicie mnie?
  Nie chcecie się że mną bawić?
  To ja wam jeszcze pokażę!!! ”

  I dokreca hiszpańską garotę wyborcom.

 22. gnago said

  TAk czy siak powinien zgodnie z prawem zadyndać za współudział w zbiorowym napadzie na kasę Polaków i mordy medyczne wg procedur

 23. Anucha said

  @13
  Nie wierzę.
  Te zdjęcia są zapewne sprzed plandemii.

Sorry, the comment form is closed at this time.