Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  I*** o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Olo o SKANDALICZNE słowa eksperta.…
  I*** o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Cyngiel o Sztuczna inteligencja ma rządz…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  flathead o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Ale dlaczego? o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Olo o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Zenon_K o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  Maria o Lekarz czy zbrodniarz?
  Prowokator o Sztuczna inteligencja ma rządz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Doniecka i Ługanska Rpublika vs Ukraina

Posted by Marucha w dniu 2021-03-24 (Środa)

Ukry już się szykowali do krwawego masowego szturmu i mordowania ludności cywilnej w Donbasie ale Rosja pokrzyżowała im ich zbrodnicze zamiary.

Żyrinowski o działaniach USA i sytuacji w Donbasie

>https://youtube.com/watch?v=hGlOTY_hdQQ

Lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji Wladimir Żyrinowski skomentował wypowiedź prezydenta USA Joe Bidena skierowaną do prezydenta Rosji Władimira Putina, a także przedstawił prognozę nasilenia działań wojennych w Donbasie i ich zakończenia.

Wladimir Żyrinowski na swoim stronie w Telegram opublikował opinię o tym, że Biden nazwał Putina „zabójcą”.

„Prezydent Biden, nie mając czasu na sprawowanie urzędu przez 100 dni, wykonał oszałamiający czyn. Oskarżenie, które rzucił tak lekko, niedbale, Prezydentowi Rosji, jest nie do przyjęcia w stosunkach między jakimikolwiek krajami, a tym bardziej na poziomie obu mocarstw atomowych.

Oskarżenia Bidena brzmią absurdalnie, jak bluźnierstwo wobec obywateli całej Ziemi.

W końcu to nikt inny jak tylko Stany Zjednoczone pokryły krwią połowę planety. Korea, Wietnam, Kambodża, Afganistan, Irak, Syria. Libia, Jugosławia. A Afganistan, Irak, Syria i Libia nadal płoną.

Korea Północna, Kuba i Wenezuela są szykanowane embargiem, sankcjami i zastraszaniem. A wasalska Europa odkrywa następstwa amerykańskich imperialnych wojen na Bliskim Wschodzie, przyjmując co roku setki tysięcy głodujących migrantów, którzy następnie mszczą się za swój los, za utratę najbliższych, środków do życia na Europejczykach na ulicach europejskich miast dokonując zamachy na niewinnych ludziach.

W Guantanamo, nielegalnym amerykańskim więzieniu, setki więźniów jest więzionych przez lata, poddawanych średniowiecznym torturom bez procesu czy śledztwa, a każda nowa administracja w Waszyngtonie zadowala się tym stworzonym przez krwawy reżim USA piekłem na Ziemi, ponieważ prawdziwi zbrodniarze i mordercy siedzą w amerykańskim przywództwie od samego początku istnienia tego powstałego na ludobójstwie Indian zbrodniczego państwa – USA!

CI wszyscy ówcześni i obecni amerykańscy przywódcy kryminaliści mają fundament tego barbarzyńskiego kraju który został zbudowany na krwi i grobach milionów wymordowanych Indian.

Stany Zjednoczone mają największą liczbę więźniów, ludzie są tu rozstrzeliwani na ulicach amerykańskich miast, a tysiące kolejnych ginie na ulicach z rąk policjantów, którzy otwierają ogień przy pierwszej okazji, jakby czekali na okazję do ćwiczenia. Strzelania do żywych celów.

Ostatecznie słowa obecnego amerykańskiego prezydenta, który najwyraźniej nie jest już świadomy swoich słów w i działań, będą drogo kosztować Stany Zjednoczone podczas kolejnych negocjacji w sprawach międzynarodowych i traktatów bezpieczeństwa.

Więc nadszedł czas, abyśmy zaczęli nazywać rzeczy po imieniu.

Rosja musi wyraźnie oświadczyć:

Stany Zjednoczone to nasz wróg, na czele którego stoi człowiek cierpiący na chorobę Parkinsona, który nie kontroluje nawet własnego języka, bo żaden zdrowy na umyśle przywódca państwa nie używa tego rodzaju sformułowań w stosunkach międzynarodowych w odniesieniu do głowy innych państw. A takie nieobliczalne słowa mogą sugerować że on może chce też wcisnąć przycisk (A) tą swoją starczą drżącą ręką.

Nie możemy na to pozwolić.

Żadne próby popapranych umysłowo urzędników z najwyższych szczebli amerykańskiej „potęgi”, żadne zagrożenia dla naszego kraju nie będą tolerowane przez Rosję i nie będą miały takich rezultatów, na jakie chcą liczyć wrogowie Rosji w Ameryce Północnej.

Ale będą miały właśnie dla USA konsekwencje. DZIŚ ROSJA JUŻ udowodniła że świat jednobiegunowy który tak chętnie reżim amerykański chciał narzucać całemu światu, już nie istnieje. Przykładem jest, stanowcze stanowisko Rosji w obronie tych narodów, które USA próbowało zniewolić i narzucić im swoje reguły oraz chciało obsadzić tam swoich sługusów i marionetki. Przykładem też jest przywołanie przez Rosję do porządku Gruzji i udzielona przez Rosję obrona Osetii, Abchazji, Donbasu, Syrii, Białorusi i Wenezueli .

W Rosji są ludzie którzy widzą zbrodniczą działalność reżimów USA i zapewnią niezbędną obronę i spójność; w obliczu stale rosnących zagrożeń, będziemy mogli pokazać kryminalnym przywódcom USA, że są skazani na porażkę.

I że Biden w końcu został grabarzem Ameryki – powiedział lider Partii Liberalno-Demokratycznej.

O Donbasie

Ukry już się szykowali do krwawego masowego szturmu i mordowania ludności cywilnej w Donbasie ale Rosja pokrzyżowała im ich zbrodnicze zamiary.

Wladimir Żirinowski podzielił się też swoją opinią na temat pogorszenia sytuacji w Donbasie. Zdaniem rosyjskiego polityka Ukraina może w niedalekiej przyszłości zaryzykować ofensywę, ale słono za to zapłaci.

W wywiadzie dla radia Komsomolskaja Prawda powiedział, że prowokacja może się zdarzyć ale to wówczas będzie z dużą liczbą ofiar. W rezultacie, zdaniem Żyrinowskiego, nadejdzie koniec Ukrainy.

Żyrinowski mówi, że Ukraina przygotowuje się do prowokacji. Jedno jest pewne że na ukraińską prowokację Rosja zareaguje z całą siłą i nastąpi natychmiastowy atak odwetowy który unicestwi ukraińską armię jej zasoby i miejsca dowodzenia. Mogę tylko powiedzieć, że wszystkie jednostki wojskowe gotowe do ataku na Donieck lub Ługańsk zostaną zniszczone w ciągu godziny.

Dlatego radzę żołnierzom armii ukraińskiej dezerterować, przekraczać granicę rosyjską, wjeżdżać w głąb Ukrainy, uciekać od naszej granicy – może na Białoruś; ocal swoje życie. Ci, którzy są werbowani do wojska, powinni tego unikać. Bo dla USA i kijowskiej bander-junty jesteś tylko mięsem armatnim.

Kryminalistów w Waszyngtonie i w Kijowie nie obchodzą  twoje życie. Dla tych urzędujących w Kijowie i w USA jesteście wykonawcami celów a celem ich jest bratobójcza walka i zniszczenie Ukrainy, Rosji i Białorusi. Radziłbym mieszkańcom Kijowa, aby zaczęli opuszczać mieszkania i radzę wyjechać do Rosji. Kijów może też znaleźć się w strefie bombardowań gdy nastąpią ukraińskie prowokacje – powiedział Władimir Żyrinowski.

Według niego sytuacja ze strony banderowskiej junty na Ukrainie może się rozwinąć zgodnie ze scenariuszem Karabachu lub Jugosławii.

„Przygotowują się, przygotowują, w końcu będą próbowali zbombardować Donieck, Lugańsk. Ale Donieck i Ługańsk ma rosyjską ochronę. W Donbasie jest ogromna liczba ludności z rosyjskim obywatelstwem.

Rosja nie zostawi Rosjan na pastwę kryminalistów w Kijowie i w Waszyngtonie.

Rosyjski cios będzie tak miażdżący, że NATO niczego nie zrozumie.

Biden się wystraszy, i gdzieś … pod stołem będzie trząsł się w konwulsjach. I na pewno ostatecznie doprowadzi to do końca istnienia banderowskiej Ukrainy.

Bo jest to taka sytuacja, która irytuje Rosję – powiedział Żyrinowski.

>https://youtu.be/IcnHWBv8zoc

http://niepodległy.pl/

Komentarzy 18 do “Doniecka i Ługanska Rpublika vs Ukraina”

 1. Przemysław Jakub said

  „(…)poddawanych średniowiecznym torturom(…)”

  Protestuję! Otwarcie się na człowieka, także po przez wymyślne tortury, nastąpiło dopiero w epoce wyrodzenia, czyli po Wiekach Średnich.

 2. Boydar said

  Aż szkoda … 🙂

 3. Piskorz said

  re art Żyrinowski… ale z pewnym żydem miał piękne starcie w ros TV, ostro było. Żyrinowski wygrał…ps On zna 4 języki /w tym turecki. skończył turkologię/.

 4. Maverick said

  Gdyby Rosja dała popalić ukraińskim banderowcom i to tak żeby 99% z nich przepłaciło życiem gdy targną się Ługańsk czy Dombas to byłaby to sprawiedliwość dziejowa. Może i oberwało by się poliniackich sługom Lucyfera co zachęcają ich do ataku.

 5. Jaro bez kota said

  Boję się że mięso armatnie do tego konfliktu będzie eksportowane z Polski

 6. Anucha said

  A ja, boję się żeby prowokacja nie wyszła z naszych terenów.
  Ten kut…as Bartosiak cały czas pierd…oli o przesmyku i bramie.
  Raczej nie ma na myśli sexu.

 7. AlexSailor said

  @Marucha

  Moje wpisz giną. Może czasem wydają się nie na temat, ale wydają się i nie są częste.

  @Wszyscy Szanowni Gajówkowicze

  Wszystko, co mówi Żyrynowski odnosi się także do Polaków, jeśli psychopaci włączą nas w działania wojenne.
  Oficjalnie oczywiście, bo za nieoficjalnie, to odwdzięczą nam się w inny sposób.

  Niemniej widać, jak mamy interes do zrobienia wspólnie z Rosją, tylko kto ma to zrobić.
  Chodzący na sznurku, czy wręcz opanowani przez ukrów psychopaci?

  ————–
  Ja Panu żadnych wpisów nie wyrzucam.
  Admin

 8. Anucha said

  24.03 1999
  Międzynarodowy żyd rękoma a raczej skrzydłami koniokradów, bombardował ludność cywilną naszych przyjaciół Jugosławii.

  Żydzi: Mazowiecki i Geremek (ten który zginął w wypadku samochodowym podczas robionej mu laski przez panienkę „Masy”)
  Udzielili poparcia zbrodniarzom.

 9. Anucha said

  Geremek
  Z wytryskiem do piekła.

 10. Anucha said

  Hymn naszych Braci.

  .https://www.youtube.com/watch?v=O0Rvz2yBmqg

 11. xyz said

  Rosjanie robią porządek, a u nas banderowcy żyją sobie jak pączki w maśle.
  http://suozun.org/aktualnosci/i_uczestniczyl-w-zbrodni-wojennej-upa-mieszka-w-przemyslu/

 12. xyz said

  A nawet przyprawia się im aureolę męczenników.
  http://suozun.org/aktualnosci/i_himalaje-absurdu-ludobojca-spod-zatyla-morderca-zydow-wedlug-ipn-osoba-represjonowana/

  Inna sprawa, im bardziej Rosjanie naciskają Ukraińców od wschodu, tym bardziej Ukraińcy będą uciekać na Zachód. Patrząc na ślepą miłość polskojęzycznych elit do banderowców, Polska może znaleźć się w naprawdę katastrofalnym położeniu.

  ———–
  JUŻ JEST.
  Admin

 13. AlexSailor said

  Ad 6 @Anucha

  „Bartosiak cały czas pierd…oli o przesmyku i bramie” a także o wielu innych rzeczach.
  Można go słuchać tylko, jako ciekawostkę, bo po prostu nadaje to, jak zacięta płyta.
  W ogóle egzemplarz pomija mnóstwo czynników i jakąś geopolitykę religijną nam głosi.
  Nie on jeden zresztą.

 14. xyz said

  „Banderyzm z perspektywy XXI wieku” – Prof. Czesław Partacz

 15. xyz said

  prof. Czesław Partacz „Ukraina wobec wydumanej historii”

 16. axel said

  Zgadzam się całkowicie z tekstem.

 17. Wczoraj ukraiński snajper zastrzelił, .zapewne z broni od bratniej USA, która płynie szerokim strumieniem ,71 letniego mieszkaca obrzeży Doniecka,Pan wyszedł przed swój dom, nakarmić kurczaki na podwórku.,NIC się nie zmieniło, teraz służą dziadzi Bidenowi pod kontrolą diaspory USA.
  https://rusvesna.su/news/1616477750

 18. A w USA sponsorujące wszystkie majdany na Wschodzie Europy, dobrobyt coraz większy…u siebie już mają porządek jak widac..
  .https://twitter.com/i/status/1373010388434968578

Sorry, the comment form is closed at this time.