Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Cukiernik znowu atakowany przez lobby LGBT. Tym razem odmówił wykonania ciasta z okazji zmiany płci.

Posted by Marucha w dniu 2021-03-27 (Sobota)

[Zboczeńcy doskonale wiedzą, jakie poglądy ma ów cukiernik, ale mimo to chcą go nękać coraz to nowymi zamówieniami, ciągać po sądach itp. Plugawe, nachalne gównojady… kiedy ludzie zaczną wreszcie ich lać bejsbolówami? – admin]

Jack Phillips, mistrz cukierniczy z amerykańskiego miasta Denver, który w 2018 r. został uniewinniony od zarzutów dyskryminacji przez Sąd Najwyższy, ponieważ odmówił wykonania tortu dla „małżeństwa” gejowskiego, został ponownie oskarżony.

Tym razem za to, że odmówił wykonania ciasta z okazji zmiany płci. Pozew przeciwko niemu złożył prawnik Autumn Scardina, który teraz identyfikuje się jako kobieta. Poprosił Phillipsa, aby zrobił mu ciasto, aby uczcić swoją „tranzycję”, ale cukiernik odmówił i historia zaczęła się od nowa.

Autumn Scardina zamówił tort urodzinowy tego samego dnia, kiedy Sąd Najwyższy ogłosił, że rozpatrzy apelację piekarza w sprawie tortu weselnego. Scardina zażądał ciasta, które miało być niebieskie na zewnątrz i różowe w środku na cześć jej zmiany płci.

Prawnik reprezentujący Phillipsa, Sean Gates, powiedział, że jego odmowa zrobienia tortu dotyczyła jego przesłania, a nie chodziło o dyskryminację Scardiny, powtarzając twierdzenia poczynione w walce prawnej Phillipsa o jego odmowę zrobienia tortu weselnego dla Charliego Craiga i Dave’a Mullins w 2012 roku. Gates argumentował, że nie mógł stworzyć ciasta z przesłaniem, z którym się nie zgadzał, powiedział Gates.

„Przesłanie byłoby takie, że zgadza się, że zmiana płci jest czymś, co należy celebrować” – powiedział Gates, który zauważył później, że Phillips sprzeciwił się robieniu ciast też z innymi przesłaniami, którym się sprzeciwiał, w tym na przykład z okazji Halloween.

/wpolityce.pl apnews.com/
https://www.magnapolonia.org/

Komentarzy 9 do “Cukiernik znowu atakowany przez lobby LGBT. Tym razem odmówił wykonania ciasta z okazji zmiany płci.”

 1. AlexSailor said

  Tak to wygląda. W dobrych czasach, kara jaka groziła cukiernikowi, po jego uniewinnieniu, zostałaby automatycznie zastosowana do tych, którzy go oskarżali.
  Takie też odszkodowanie musieliby mu zapłacić.
  I urwałoby się natychmiast.

 2. Krzysiek1956 said

  Jedyna pociecha w tym, że co zboczeniec kazał sobie obciąć, to mu już nie odrośnie 🙂

 3. Marcin said

  Ja bym mu to ciasto zrobił. Z olejkiem rycynowym i masą budyniową.

 4. podczaszy said

  Chrześcijański cukiernik Jack Phillips
  MASTERPIECE CAKESHOP | great cakes since 1993 | 303.763.5754
  https://masterpiececakes.com
  Masterpiece Cakeshop was Best of Weddings Pick in a national magazine for 2007, 2008, 2009, and 2012.3355 S Wadsworth Blvd H-117 Lakewood, CO 80227 303-763-5754.

  sodomici chcą zrujnowac finansowo chrześcijańskiego cukiernika
  https://www.christianpost.com/news/court-drops-1-of-2-charges-against-jack-phillips-in-trans-lawsuit.html

  Christian baker Jack Philips
  http://www.christianitydaily.com/articles/11264/20210324/masterpiece-cakeshop-owner-jack-philips-on-trial-again-in-court-%E2%80%93-this-time-against-a-transgender.htm

  Autumn Scardina to zawodowy lgbtowiec
  https://thefederalist.com/2021/03/23/lgbt-activists-haul-jack-phillips-into-court-again-this-time-over-transgender-and-satan-cakes/

 5. bryś said

  Poruszamy się w ramach tzw. „prawa”. A co jak wprowadzą prawo, że ma im te torty robić. Czy to niemożliwe?

  Tak jak z tymi szmatami na twarz. Od grudnia jest podobno ustawowo wprowadzone, że trzeba? Czy zobowiązuje nas prawo stanowione przez debili i psychopatów i inne sprzedajne kury? Na razie jeszcze możemy się zasłaniać konstytucją, (tak jak pewnie i ten cukiernik). A jak będzie zapis konstytucyjny że polak ma nosić szmate na mordzie a cukiernik nie moze nie piec?

 6. UZA said

  „Plugawe, nachalne gównojady… kiedy ludzie zaczną wreszcie ich lać bejsbolówami? ”

  Moim zdaniem, ludzie nie powinni ich tykać, nawet kijem. Sama natura rozwiąże ten problem gdyż pogwałcenie jej praw zawsze pociąga za sobą konsekwencje. Przyznaję, że te procesy są dość powolne, ale jak już ruszą, to szybko nabierają rozpędu.

 7. D-T said

  To cywilizacja śmierci w związkach bez przyszłości. Żąda tolerancji, nie znając znaczenia tego słowa. Brak chęci posiadania potomstwa świadczy o skrajnie narcystycznym nastawieniu, może nawet o strachu przed odpowiedzialnością jaką jest wychowanie dziecka (własnego – nie pozyskanego wskutek upadającego prawa). Ta wyimaginowana konstrukcja prędzej czy później runie pod własnym ciężarem, bez pomocy kija. ⌛

 8. Antares said

  Mógł im zrobić ale np za parę albo paręnaście tys. USD no i oczywiście tort czymś nafaszerować.

 9. assasello said

  kiedy pejsbuk robi co chce i banuje kogo chce, słyszymy:
  to prywatna firma, może robić co chce.
  to jak to jest?

Sorry, the comment form is closed at this time.