Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  gnago o Czy bitwa pod Wiedniem doprowa…
  gnago o Naukowcy planują wypuścić mamu…
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  NC o Półgłówek Bush dał głos…
  393829&:&; o Papież Franciszek, Conan i mro…
  UZA o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  revers o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  UZA o Ten kraj sąsiaduje z Polską i…
  rzeczpospolitapolska o Specjalna jednostka zajmuje si…
  rzeczpospolitapolska o Specjalna jednostka zajmuje si…
  zen o Ludobójstwo – wspaniały animow…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Zbiorowa nagroda Darwina dla Polaków

Posted by Marucha w dniu 2021-03-27 (Sobota)

Polacy zasłużyli na zbiorową nagrodę Darwina!

Nagrody Darwina (ang. Darwin Awards) – corocznie przyznawane w wyniku głosowania w internecie antynagrody za wyjątkową głupotę, której efektem była śmierć kandydata (lub ewentualnie pozbawienie się zdolności płodzenia potomstwa).

Nagrody mają wyłącznie charakter symboliczny i nasycone są czarnym humorem, a ich nazwa pochodzi od nazwiska twórcy teorii ewolucji – aby „upamiętnić osoby, które przyczyniły się do przetrwania naszego gatunku w długiej skali czasowej, eliminując swoje geny z puli genów ludzkości w nadzwyczaj idiotyczny sposób”.
Więcej tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nagrody_Darwina

Dlaczego Polacy zasługują na zbiorową nagrodę Darwina? Z przyczyn historycznych i współczesnych! Przyjrzyjmy się przyczynom historycznym.

Polacy którzy w czasie II wojny światowej ratowali Żydów, ryzykując życiem własnej rodziny, to pospolici durnie, gdyż żaden normalny człowiek nie będzie narażał na śmierć własnych dzieci, by ratować zupełnie obcych sobie [i wrogich! – admin] ludzi! To jest wbrew naturalnym instynktom posiadanym przez wszelkie istoty żywe.

Jeśli taki dureń narażając życie własnych dzieci próbuje ratować obcych sobie ludzi z którymi nie łączą go więzy krwi, to fizyczne wyeliminowanie takiego bęcwała jest w interesie całej populacji, gdyż genów głupoty nie przekaże „dalej”. Takich ludzi wyeliminowali zbrodniarze hitlerowscy.

W Ogrodzie Sprawiedliwych w Instytucie Yad Vashem rośnie kilka tysięcy drzew oliwnych ku pamięci osób (w większości Polaków) , które w czasie II wojny światowej niosły pomoc Żydom. Aleja ta powinna nosić nazwę: Aleja Durni, niosących śmierć własnym rodzinom, by ratować obcych sobie ludzi!

Współcześnie takich ludzi eliminują zbrodniarze PIS-owscy, szprycując durni trutkami, nazwanymi „szczepionkami”. Jakim trzeba być tępym durniem, aby wbrew niezliczonej liczbie informacji powszechnie dostępnych w internecie o zabójczym działaniu trutek zwanych szczepionkami, dobrowolnie poddawać się „wyszczepieniu”? Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć!

Jakkolwiek by to brutalnie nie zabrzmiało, to zbrodniarze PIS-owscy szprycujący Polaczków „szczepionkami” robią dobra robotę z punku widzenia ewolucji, gdyż eliminując durni przerywają łańcuch przekazywania genu głupoty następnym pokoleniom.

Durnie pójdą do piachu wytruci szczepionkami, ludzie rozsądni przetrwają! Całej populacji wyjdzie to na zdrowie! Populacja pozbawiona balastu w postaci durni, odżyje. Nastąpi skok cywilizacyjny, tylko nie wiadomo jakiej cywilizacji. Niewykluczone, że cywilizacji talmudycznej!

A w tej cywilizacji nawet ludzie mądrzy mogą nie pociągnąć zbyt długo, jeśli mają pecha być gojami!

Anthony Ivanowitz
27.03.2021 r.
https://anthony.neon24.pl/

Mamy jeden problem: nie wszyscy durnie zdechną.
Admin

Komentarzy 15 do “Zbiorowa nagroda Darwina dla Polaków”

 1. xyz said

  Nie ma to jak kręcić sznur na własną szyję.

  http://suozun.org/aktualnosci/i_suby-ukrainy-inwigiluj-kresowian-w-polsce/

  https://niezlomni.com/dlaczego-ukraincy-nienawidza-polakow-twarde-fakty-na-temat-przyczyny-konfliktow-oraz-o-rzekomych-przesladowaniach-ukraincow-przed-wojna/

 2. zen said

  Tak „produkują” kowida na masową skalę w mediach..

 3. Bohdan said

  „Durnie pójdą do piachu wytruci szczepionkami, ludzie rozsądni przetrwają! Całej populacji wyjdzie to na zdrowie!”Jednak istnieje ryzyko iż cały naród pójdzie do piachu gdyż Ameykanie już uznali Polaków za najgłupszy naród na swiecie nakręcajc o tym film tym samym podpowiadają aby iść na całość. Ponadto ONZ uznała DEPOPULAJĘ DO kwoty 15 milionów ludnosci dla Polski..( …NIEKTÓRZY LEKARZE ZALECALI ZAMROŻENIE SPERMY PRZED PODDANIEM SIĘ SZCZEPIENIU) . PUTIN ZAUWAŻYŁ ŻE NWO W WYNIKU PANDEMII KORONAWIRUSA ZMIERZA DO LIKWIDACJI NIE TYLKO POLAKÓW ALE WSZYSTKICH SŁOWIAN..

 4. UZA said

  „Jakim trzeba być tępym durniem, aby wbrew niezliczonej liczbie informacji powszechnie dostępnych w internecie o zabójczym działaniu trutek zwanych szczepionkami, dobrowolnie poddawać się „wyszczepieniu”? (…) Jakkolwiek by to brutalnie nie zabrzmiało, to zbrodniarze PIS-owscy szprycujący Polaczków „szczepionkami” robią dobra robotę z punku widzenia ewolucji, gdyż eliminując durni przerywają łańcuch przekazywania genu głupoty następnym pokoleniom.”

  Chęć zaszczepienia się, to nie tylko przejaw głupoty lecz także pewnego idealizmu. Mój kuzyn na przykład sądzi, że dzięki „szczepionce” nie będzie stwarzał zagrożenia dla innych. Owszem, wie , że będą skutki uboczne i jest gotów cierpieć, byle tylko nikomu nie zaszkodzić. On nie potrafi uwierzyć, że ktoś może być tak podły, żeby świadomie wprowadzać bliźnich w błąd i narażać ich na niebezpieczeństwo. Jego zdaniem, to ja korzystam z niewiarygodnych źródeł i wierzę w teorie spiskowe.
  Krótko mówiąc, selekcja wykosi wielu dobrych (choć łatwowiernych) ludzi.

 5. Wielka Kopa Tatry said

  Xyx.

  Podoba ci się w Polsce?
  U: nie narzekam.
  A ja mam dość Żydów u władzy i zamierzam wyjechać na stałe.
  U: To ty jeszcze na Ukrainie nie był!

 6. osoba prywatna said

 7. osoba prywatna said

 8. osoba prywatna said

 9. osoba prywatna said

 10. osoba prywatna said

 11. Snake

  Ad 6, Osoba Prywatna

  Znak $, zawierajäcy literę „S” może istotnie symbolizować węża,
  ang. S-nake
  fr. S-erpent
  niem. S-chlange, nie widać żadnego powiązania z nazwą dollar,

  ale „€”, co ten znak ma symbolizować ?

  Wskazane powiązanie z terminu z trucizną względnie z czarami nie jest przypadkowe, chyba Hipokrates już ocenił, że każde lekarstwo jest też trucizną, zależy od dozy. W gruncie rzeczy dotyczy to też pieniądza, wszysko zależy od dozy, w niewielkiej ilości może być lekarstwem, w nadmiarze jest trucizną, o czym przekonał się niejeden, który przyjął zbyt wiele kredytu. NIech więc ten symbol „$” będzie stałym ostrzeżeniem przed trucizną, jaką jest pieniądz.

 12. Lily said

  Re1;Xyz
  „UKRAINCY, beda mowa ELITA w Polsce”.
  Oswiadczyl niejaki Jaroslaw G mowiacy na „Er”.
  WSZYSTKO WEDLUG PLANU.
  „Polacy OUT, wszyscy Inni INN”.

 13. Ale dlaczego? said

  Sataniści pisowscy skuteczniej eliminują „przywiązanie” Polaków do wiary katolickiej niż okupanci niemkeccy czy komuna…
  Dziś na mszy kościelny za poleceniem księdza zamnkął od wewnątrz drzwi do kościoła na mszy. Zapewne z obawy prze Żyd… , przepraszam, z obawy przez agentura z sanepidu…
  Bo zapewne było na mszy nieco więcej ludzi niż te „dozwolone” 1sztuk/20m2.
  Albo… bał się kolejnych wiernych powyżej „limitu”…

  Jakby nie było szatan jest dumny z JarKacza i pisiorów!

 14. UZA said

  „Dziś na mszy kościelny za poleceniem księdza zamnkął od wewnątrz drzwi do kościoła na mszy. Zapewne z obawy prze Żyd… , przepraszam, z obawy przez agentura z sanepidu…”

  U nas nie zamykali drzwi, ale ksiądz wspomniał o jakichś nieznanych osobach, filmujących wejście do kościoła (zapewne w celach dokumentacyjno – sprawozdawczych). Osobiście podejrzewam, że nie byli to urzędnicy z Sanepidu (tym nie chciałoby się pracować w niedzielę), ale jakiś hunwejbiński aktyw społeczny.

 15. Polaku, to się zaszczep !

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/#Zaszcz

Sorry, the comment form is closed at this time.