Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o Czy bitwa pod Wiedniem doprowa…
  gnago o Naukowcy planują wypuścić mamu…
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  NC o Półgłówek Bush dał głos…
  393829&:&; o Papież Franciszek, Conan i mro…
  UZA o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  revers o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  UZA o Ten kraj sąsiaduje z Polską i…
  zen o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  seler o Papież Franciszek, Conan i mro…
  Robert Smialowski o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  revers o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Przystawki lub danie główne

Posted by Marucha w dniu 2021-03-28 (Niedziela)

Świetny esej doskonałego analityka i publicysty, nawróconego na chrześcijaństwo żyda, Israela Adama Shamira.

Pandemia została zesłana na nas, dzięki Mistrzom Covid, w ich wielkiej łasce, zamiast „prawdziwej” wojny nuklearnej. Została wysłany, aby skasować stare długi rządowe i wyemitować nowe; zrestartować dolara; podnieść popyt na kredyt, a co za tym idzie, stopę procentową.

Jednocześnie został wysłany, aby uchronić niektóre istoty ludzkie i majątek przed nieuchronnym bankructwem. Tak właśnie pomyślałem i napisałem . Jednak teraz mam wątpliwości. Być może pandemia nie jest alternatywą, ale jest tylko „na początek”, a główny kurs nuklearny dopiero nadejdzie.

Ta niewygodna myśl przyszła mi do głowy, kiedy Joe Biden mówił o „bezdusznym zabójcy” Władimirze Putinie. Mniejsze obelgi wywołały wojny. Slur „Beznogi, żółty robak ziemny” poruszył Kaa Skalnego Pythona do pożarcia Bandar Log.

Na szczęście wyluzowany Putin odpowiedział z uśmiechem. Powiedział, że w dzieciństwie dzieci odpowiadały: „kto się przezywa ten sam się tak nazywa”; życzył tylko dobrego zdrowia amerykańskiemu prezydentowi i zaproponował debatę z nim w Internecie, aby Amerykanie i Rosjanie, a także cały świat, mogli wyrobić sobie własne zdanie. Biden uniknął wyzwania. Nie jest jasne, czy pamiętał, kim jest Putin. Pustak z telepromperem, nazywał go Donald Trump Jr.

Biden powiedział, że Putin wtrącał się w wybory w USA i zapłaci za to wysoką cenę. Niestety, Putin nie mógł wpłynąć na zmarłych w USA a to oni zmienili wyniki wyborów, ponieważ głosowali na Bidena całymi cmentarzami. Tak, Biden to starzejący się manekin, który nie mógł nawet wejść następnego dnia na pokład Air Force One bez potknięcia się trzykrotnie ale jest ktoś, kto obsługuje teleprompter, i to jest problem.

Rosjanie byli widocznie wściekli. Kiedy przywódcy USA rzucają takie inwektywy, to tak, jakby piraci mijali „czarną plamę” na Wyspie Skarbów . To sygnał, że zagranicznego przywódcę należy obalić lub natychmiast zabić. Tak mówili o Saddamie Husajnie i Muammarze Kadafim; obaj zostali zabici, a ich „zbójeckie państwa” zdewastowane. Był to wyraźny pokaz wrogich zamiarów, nie tylko ze strony Bidena, ale także ze strony establishmentu amerykańskiego przemawiającego jak brzuchomówca przez obecnego lokatora Białego Domu.

Już wystarczająco zła jest kłótnia z Rosją, ale na tym reżim Bidena nie poprzestał. Następnego dnia doszło do paskudnej kłótni z Chinami podczas rozmów na Alasce. Sekretarz stanu Blinken rozpoczął negocjacje od oskarżenia Chin o ludobójstwo w Sinkiangu, pozbawienie mieszkańców Hongkongu ich praw, kupowanie mniejszej ilości australijskich produktów i powiedział, że będą negocjować „z pozycji siły”.
„Stosunki między Stanami Zjednoczonymi a Chinami będą konkurencyjne tam, gdzie powinny, oparte na współpracy tam, gdzie to możliwe, przeciwne tam, gdzie to konieczne”.

Ten atak zirytował chińskiego przedstawiciela, który odpowiedział :

„Czy chcesz rozmawiać z Chinami protekcjonalnie z pozycji siły? Czy to wszystko zostało dokładnie zaplanowane i czy zostało starannie zaaranżowane ze wszystkimi przygotowaniami na miejscu? Czy to jest sposób, w jaki miałeś nadzieję prowadzić ten dialog? Stany Zjednoczone nie mają kwalifikacji, by powiedzieć, że chcą rozmawiać z Chinami z pozycji siły. Stany Zjednoczone nie reprezentują świata. Reprezentuje tylko rząd Stanów Zjednoczonych. Nie sądzę, aby przytłaczająca większość krajów na świecie uznała, że wartości propagowane przez Stany Zjednoczone lub opinia Stanów Zjednoczonych mogą reprezentować międzynarodową opinię publiczną, a kraje te nie uznają, że zasady ustanowione przez niewielką liczbę ludzi miałyby być podstawą porządku międzynarodowego ”.

Ten dwutorowy atak na Rosję oraz na Chiny to nie przypadek. Reżim Bidena przygotowuje się do wojny. Według doniesień nowy Raider Bomber B-21 jest w przygotowaniu.

Strategiczny bombowiec stealth będzie w stanie dostarczać broń konwencjonalną i termojądrową do celów wroga w dowolnym miejscu i czasie na świecie. Będzie w stanie zniszczyć każdy cel w dowolnym miejscu. B-21 został zaprojektowany, aby przezwyciężyć wszystkie niedociągnięcia obecnej floty ciężkich bombowców, która składa się ze 157 starzejących się samolotów z czasów zimnej wojny. W szczególności ma mieć zasięg, ładowność, cechy uderzenia i przeżywalność, aby zająć się każdą kategorią potencjalnych celów – w tym głęboko zakopanymi lub wrażliwymi celami mobilnymi w Chinach.

Podstawowa logika projektu polega na tym, że jeśli B-21 ma skutecznie odstraszać wszelkie formy agresji, to musi być w stanie zagrozić każdemu zasobowi cenionemu przez przeciwnika, bez względu na to, jak dobrze jest on ukryty lub chroniony. Raider zastąpi bombowiec B-2, co oznacza, że ​​od pierwszego dnia będzie mógł przenosić atomową bombę grawitacyjną B-61 o zmiennej wydajności i jądrowy pocisk manewrujący dalekiego zasięgu (LRSO). (Facebook nie zezwala na umieszczanie linku do tego artykułu ).

Reżim Bidena – i jego sojusznicy – ma wyprodukować i rozmieścić tysiące nowych pocisków rakietowych, samolotów, statków i bomb. Brytyjski pudel postanowił zwiększyć swój arsenał broni jądrowej o 40 procent. Składa się głównie z tych głowic nuklearnych Trident, które Jeremy Corbyn zobowiązał się całkowicie wyeliminować, dopóki nie został zatrzymany przez oskarżenie o antysemityzm. Być może jego chęć rozbrojenia była głównym powodem wyrzucenia tego łagodnego człowieka, a Żydzi, jak zawsze, byli gotowi dostarczyć wymówkę.

Nie jest tajemnicą, dla kogo są przygotowane bomby: Moskwa pozostaje „najpoważniejszym zagrożeniem” dla brytyjskiego bezpieczeństwa, powiedział Boris Johnson. Rosja jest wrogiem.

Afganistan jest doskonałą bazą wypadową do inwazji na Azję Środkową i zagrażania Rosji od południa. Kraj jest okupowany przez Stany Zjednoczone od 20 lat, a Trump był zdecydowany wycofać wojska. Biden już zasugerował, że Stany Zjednoczone zrzekną się umowy z talibami o wycofaniu swoich wojsk z Afganistanu. Wycofanie miało zakończyć się do maja 2021 r .; „ciężko będzie” Stanom Zjednoczonym wycofać siły z Afganistanu w ciągu sześciu tygodni, powiedział.

Biden zrezygnował również z planu Trumpa wycofania części sił z Niemiec i nie bez powodu. Jego administracja chce, aby Niemcy zrezygnowali z projektu Nord Stream II, a kraj łatwiej jest przekonać, jeśli ma się w nim czterdzieści baz wojskowych.

Walka z Iranem nigdy się nie skończyła. Kiedy Stany Zjednoczone tego nie robią, gra jej najlepszy przyjaciel, Izrael. Okazało się, że w ciągu ostatnich dwóch lat izraelscy płetwonurkowie sabotowali 12 irańskich tankowców, podał Wall Street Journal.

Ale to wszystko przyniosło odwrotny skutek. 16 lutego całe śródziemnomorskie wybrzeże Izraela było pokryte lepką, czarną mazią.

Cios w Izrael był straszny – zginęły zwierzęta, rośliny i ryby; przez długi czas nie będzie można pływać i opalać się na skażonych plażach. Dopiero teraz zaczęła wyciekać smutna prawda: „najgorsze zanieczyszczenie stulecia” zostało zrobione przez Izraelczyków. Pierwszą, która odniosła się do źródła zanieczyszczenia, była izraelska minister środowiska Gila Gamliel. Powiedziała, że ​​ropa została uwolniona przez irański tankowiec Emerald przewożący ładunek produktów naftowych objętych sankcjami przez USA do Syrii. Powiedziała, że ​​to irański ekoterroryzm. Ale Gila została szybko zakneblowana – izraelska cenzura wojskowa zakazała dyskusji na ten temat, z wyjątkiem najbardziej ogólnych. Wygląda na to, że Gila Gamliel miała rację – do pewnego momentu. Pisał o tym izraelski dysydent Richard Silverstein :

„Był to celowy atak Izraela na irański statek. Flotylla 13, izraelska jednostka komandosów marynarki wojennej, potajemnie podłączyła minę do statku Emerald . Celem było spowodowanie niewielkich szkód, które wysłałyby do Iranu wiadomość, że jego własne ataki na żeglugę w Zatoce Perskiej pociągną za sobą koszty”.

Ten raport Times of London, napisany przez Anshela Pfeiffera, felietonistę Haaretz, potwierdza moje źródło. Jednak komandosi nie zdawali sobie sprawy, że Szmaragd to zardzewiała, stara krypa w rozpaczliwie złym stanie. Izraelska mina, która miała spowodować drobne uszkodzenia, w rzeczywistości wyrwała dziurę tak dużą, że znaczna część zawartości ładowni statku wyciekła do Morza Śródziemnego. To właśnie spowodowało izraelską katastrofę ekologiczną: sam Izrael.

Ten incydent przypomina nam, że wojna ma nieprzewidywalne konsekwencje, zwłaszcza wojny światowe. Takie pragnienie wojny jest wyraźną oznaką nieszczęśliwego narodu. Połączenie kryjówki i wojny jest jeszcze mniej przewidywalne. Stany Zjednoczone i ich europejscy sojusznicy są sfrustrowani. Joe Biden przybył do Białego Domu jako człowiek panów Covida z maską na twarzy; nie zdejmuje jej, podobnie jak jego wyżsi urzędnicy. Teksas i Południowa Dakota uwolniły się; tak samo zrobiła Floryda, ale reszta Stanów Zjednoczonych jest nadal ograniczana. Pomimo milionów zastrzyków szczepionek pandemia koronawirusa jest nadal przyczyną blokad i ograniczeń w podróżowaniu. Brytyjczykom nie wolno opuszczać swojego kraju.

W Stanach Zjednoczonych kobieta, dr Micheline Epstein, przywiozła córkę do szkoły, a ona miała (o zgrozo!) nagą twarz. Nauczyciele skontaktowali się z policją; sześcioletnia córka została odebrana matce na czas nieokreślony za złamanie reżimu maskowego. Nadal nie może się skontaktować córką.

W Imperium Sprawiedliwości wszyscy są bezbronni. Osoby egzekwujące właściwe postawy mogą z tobą zrobić wszystko, w ogóle wszystko. Robert Hoogland, został osadzony w więzieniu za nazwanie swojej 14-letniej córki „córką” i publiczne odniesienie się do niej za pomocą zaimków „ona”, podczas gdy dziewczyna, która nadal nie może sama kupić piwa twierdzi, że będzie mężczyzną. Dodaj do tego nędzę spowodowaną blokadami, a zrozumiesz, dlaczego tysiące rosyjskich emigrantów pędzą z powrotem do Matki Rosji.

Od lat 80. Rosjanie uważali, że mają szczęście, gdyby mogli uciec z mroźnej ojczyzny i ruszyć na zachód. Dzieci Stalina i Chruszczowa, czołowe osobistości rządowe czasów Jelcyna, artyści i naukowcy, przeniosły się na Florydę lub do Paryża. Zawsze byli gotowi potępić Putina, brutalnego dyktatora. Popularny aktor filmowy Aleksiej Sieriebriakow wyjechał z Rosji do Kanady, trzaskając gniewnie drzwiami, potępiając „krwawy reżim” i „mieszankę siły, arogancji i chamstwa” Rosji.

I nagle – wiatr się zmienił i zaczął się dryf wstecz. Sieriebriakow wrócił z Kanady, choć wielu Rosjan w ogóle nie jest zadowolonych z jego powrotu.

Dziennikarka naukowy Asya Kazantseva, która wróciła do Moskwy z Tel Awiwu i Bristolu w Wielkiej Brytanii, napisała:

„Nieoczekiwanym efektem ubocznym pandemii jest to, że wszyscy przyjaciele, którzy wyemigrowali do Europy dawno temu, gromadzili się w domu, aby spędzić zimę w Moskwie, gdzie szczepionki są bezpłatne i dostępne i nie ma blokady. Życie towarzyskie jest tutaj dwukrotnie bardziej aktywne niż w czasie pokoju. Już nigdy nie będę samotna!”.

[Popularna żydowska blogerka] Alina Farkash napisała niedawno, że w Moskwie jesteś ukochanym dzieckiem w wielodzietnej rodzinie, podczas gdy emigracja [w jej przypadku do Izraela] „jest jak wysłanie do sierocińca. To wszystko prawda. Naprawdę mam nadzieję, że nigdy nie pojadę nigdzie indziej, że zawsze będę tutaj i że będę mocno pamiętać, jak nieskończonym szczęściem jest być tutaj”.

Oczywiście, Rosja nie jest krainą czarów; ma wiele wad i problemów. Jej oligarchowie są zbyt bogaci, ludzie raczej biedni; podatki są zbyt niskie; przepaść społeczna jest większa niż w Stanach Zjednoczonych czy Chinach. Jednak Rosja jest wolna. Możesz mówić i pisać, co chcesz. Nie ma blokad. Szkoły działają jak zwykle; nauka na odległość jest rzadkością. Kościoły są otwarte. Teatry, jw. Nie ma obowiązkowych masek; tam, gdzie są one obowiązkowe, Rosjanie nadal je ignorują.

Putin odpowiedział Bidenowi podczas koncertu na moskiewskim stadionie wypełnionym po brzegi. Wśród 80 tysięcy uczestników tylko kilka ostrożnych osób nosiło maski. Szczepionki są bezpłatne i dostępne, doskonałe staroświeckie szczepionki rosyjskie, które nie mają znanych złych skutków ubocznych. Do wyboru są trzy rosyjskie szczepionki, z których pierwsza, Sputnik V, jest dopuszczona do obrotu na całym świecie i kupowana w Europie i poza nią. Zaniepokojeni ludzie narażeni na zachodnią propagandę szczepią się, inni nie czują presji, by to zrobić.

Rosja to najbardziej zrelaksowane miejsce w świecie korony, jakie można teraz znaleźć. Nawet nienawidzący Putina, których jest wielu wśród moskiewskiej klasy średniej, zmienili ton. Nazywali go tchórzem, który ukrywa się w kryjówce ze strachu przed wirusem; teraz mówią, że po prostu udawał i przez cały czas wiedział, że wirus nie jest aż tak niebezpieczny, więc teraz jest tylko oszustem. Nie można ich wszystkich zadowolić.

Mimo to Rosja nie neguje wirusa. Byłoby to głupie, ponieważ rosyjskie szczepionki przynoszą mnóstwo dolarów do skarbca państwa. Zastępca dyrektora Państwowego Instytutu Grypy dr Daria Danilenko ironicznie skomentowała: „Po raz pierwszy w historii obserwacji naukowych świat stanął w obliczu sezonu epidemicznego bez grypy”.

Władcy Covid są zbyt potężni, by rzucić im wyzwanie. W tym tygodniu pozbyli się prezydenta Tanzanii Johna Magufuli. Bezczelny mężczyzna przetestował papaję, kozę i olej silnikowy na obecność covidu za pomocą testów dostarczonych przez WHO i wszystkie okazały się pozytywne. Odrzucił testy i stwierdził, że Tanzania jest wolna od COVID. Następnie gazeta London Guardian (w dziale finansowanym przez Billa Gatesa) wezwała do usunięcia go.

Amerykańska Rada ds. Stosunków Zagranicznych, FCR, poparła wezwanie i masz! Już jest martwy. Był drugim afrykańskim przywódcą, który nie poddał się ukrytej obsesji i znalazł przedwczesną śmierć. Pierwszym był prezydent Burundi, Pierre Nkurunziza, który nie wpuścił wysłanników WHO do swojego kraju i odmówił zamknięcia i poddania się masowym testom. Szybko zmarł na atak serca lub, według innych źródeł, na covid, tak jak Magufuli. Człowiek, który zajął jego miejsce, natychmiast zaprosił WHO do kraju i postępował zgodnie z jej instrukcjami.

Prezydent Łukaszenko również odmówił dyktatu WHO i został prawie obalony, ale walczył – w końcu Białoruś nie leży w Afryce. Jak wiecie, Szwedzi również poddali się presji. Być może prezydent Putin działał mądrze, gdy nie zaprzeczał panom Covid. Najwyraźniej są nieodpartą siłą w obecnym świecie. Usunęli Trumpa, zamknęli Europę. Putin również zostałby zniszczony – a Rosjanie skończyliby w niekończącej się blokadzie, jak Izrael czy Francja.

Nie mogę odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób Mistrzowie Covid byli w stanie to zrobić. Ani Schwab, drugorzędny profesor w Zurychu, ani Gates, właściciel dużej firmy zajmującej się danymi – nie mogli osiągnąć takiego wyniku żadnymi znanymi sposobami.

Czy kiedykolwiek dowiemy się, kto za nimi stoi? A może to właśnie pytanie należy potępić jako teorię spiskową?

Nawiasem mówiąc, Magufuli, nieżyjący już prezydent Tanzanii, był wybitną osobowością. Rosyjska gazeta napisała:

„Magufuli szukał wszędzie możliwości, aby zmniejszyć niepotrzebne wydatki, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczono na budowę dróg i bezpłatną edukację (wraz z nim nie tylko szkoły podstawowe, ale i średnie stały się darmowe). Zmniejszył rząd z 30 do 19 osób i zwolnił około 150 wysokich urzędników jako niepotrzebnych lub skorumpowanych. Kontrola wykazała, że ​​10 000 opłacanych urzędników istniało tylko na papierze. Magufuli anulował dwie umowy z Chinami, które zostały już podpisane przez jego poprzednika, prezydenta Kikwete: budowę pierwszej zelektryfikowanej kolei w kraju i największego portu w Afryce Wschodniej w Bagamoyo.

Tylko szaleniec mógł zgodzić się na warunki zaproponowane przez Chińczyków. Magufuli był oburzony. Kolej została ostatecznie zbudowana przez turecką firmę; władze Tanzanii nadal nie mogą dojść do porozumienia w sprawie portu z chińskimi inwestorami. Magufuli uważał, że skala pandemii jest mocno przesadzona i niektóre siły wykorzystują ją do sabotowania gospodarki. Nie chciał wprowadzać kwarantanny w obawie, że poziom ubóstwa wzrośnie”.

Krótko mówiąc, wspaniała osoba! Ale podjął się zadania, które okazało się ponad jego siły.

Mistrzowie Covid grają na naszym strachu przed śmiercią. Zastanawiam się, jak to przezwyciężą, wywołując wojnę światową? Być może zrobią to, próbując uczynić nasze życie tak nieszczęśliwym, że zaakceptujemy masową zagładę, jeśli nie z przyjemnością, to przynajmniej spokojnie.

Israel Shamir
http://niepodległy.pl

Komentarzy 19 do “Przystawki lub danie główne”

 1. UZA said

  „Być może zrobią to, próbując uczynić nasze życie tak nieszczęśliwym, że zaakceptujemy masową zagładę, jeśli nie z przyjemnością, to przynajmniej spokojnie.”

  Obawiam się, że społeczna akceptacja dla masowej zagłady nie jest im do niczego potrzebna. A trudno byłoby ją uzyskać. Biedni, zestrachani ludzie w namordnikach wystają w kolejkach, żeby przyjąć „szczepionkę”, o której wiedzą, że może ich, w najlepszym przypadku, narazić na całodniowe czy kilkudniowe cierpienia – gorączkę i bóle, może nawet paraliż i drgawki. Bo wierzą, że ich to uratuje przed strasznym kowidem. Chociaż uczyniono już życie tak nieznośnym, jak tylko się dało (prawie wszystko zamykają, wszystkiego zakazują, nawet swobodnie oddychać nie wolno – czego nie było nawet za Hitlera), ludzie i tak chcą żyć, choćby w takim g… .

 2. Piskorz said

  re art Człowiek, który zajął jego miejsce, natychmiast zaprosił WHO do kraju i postępował zgodnie z jej instrukcjami…..a kobieta po prez. Magufuli..też ma jakieś kontakty z WHO.!! I wszystko jasne…

 3. Piskorz said

  re art Tylko szaleniec mógł zgodzić się na warunki zaproponowane przez Chińczyków.”…..dosyć dawno temu w mag. Der Spiegel” czytałem b. dobry i długi art o inwazji Chińczyków w Afryce.!! Byłem zdumiony a raczej zaniepokojony /sic!!/…Oni tam wchodzą w ten kontynent jak nóż w masło.!

 4. Piskorz said

  re art . Możesz mówić i pisać, co chcesz””…..p. Shamir…tu pan walnął jak chory w kubeł.!! Ci 4 dziennikarzy z „Nowej gazety”…też pisali co uważali za stosowne…Teraz też piszą…ale u św. Piotra.!!

  ——
  Nawalny i Niemcow też ofiary.
  Admin

 5. Kowalski3 said

  Israel Shamir – to ten od dr. Głogoczowskiego i Łobody,
  oni go tak pięknie promowali już z 15 lat temu.

  Konwertował na Prawosławie i jest wziętym Prelegentem w
  najbardziej ekskluzywnych kołach szeroko rozumianego pejsanizmu.

  Używać tylko z mocno ustawioną ostrożnością.

  Bynajmniej nie żartuję.

  —————
  W artykule podano ADAM Shamir. Nie wiem na 100%, czy to jest ta sama osoba. Ktoś wie?
  Admin

 6. Maverick said

  Od siebie mogę dodać, że ci Amerykanie co wierzą w dominację nad światem i ciągłe wojny o pokój i demokrację tak nazywaną pod płaszczykiem orwellowskiej nowomowy, wyglądają na takich otumanionych oraz zdoktrynowani jak Niemcy byli podczas hitlerowskiech rządów. Dlatego niewiele w mediach USA usłyszych o innych krajach poza plugawymi kłamstawi, czy propagandą dla ludzi z niskim IQ. If Biden zacznie wojnę nuklearną sterowany do tego poprzez ukryty DEEP STATE, czeka go Norymberg style hunging jurry i atk się skończy amerykańska wyjątkowość, a ci co głosowali na Bidena będą mieli krew niewinnych ludzi na swoich rękach. To będzie koniec okradania innych ludzi w anszym imieniu poprzez oligarchów Deep Sate .

 7. podczaszy said

  W artykule podano ADAM Shamir. Nie wiem na 100%, czy to jest ta sama osoba. Ktoś wie?
  Admin

  tak ma na drugie

  ciekawa historia:
  Shamir bronił Assagne przed osk. za gwałt
  rzekomo ma wiele tożsamości i jest szwedzkim obywatelem i pisarzem:

  https://www.indymedia.org.uk/en/2005/04/309818.html

  However, investigations of Israel Shamir’s background — also operating under various aliases as Schmerlin, Robert David, Vassili Krasevsky and Jöran Jermas — reveal something of a different story:

  widely-linked article positing that the CIA was behind a Swedish woman’s accusation of rape against Julian Assange

  https://fringewatch.wordpress.com/2006/07/03/culture-wars-troubling-praise-of-israel-shamir/

  https://www.sue.be/pal/Shamir.html

 8. Carlos said

  Prawdopodobnie uzywa dwoch imion : Israel Adam

 9. Carlos said

  Szamira czytam od lat. Mozna mu zarzucic czasami, zbytnia obrone ZSRR. Ale tam sie urodzil i wychowal. Co bylo zlego w CZSRR i Rosji , mowil i pisal. Bronil malzenstwo Rosenbergow, za to ,ze sprzedali tajemnice broni atomowej ZSRR. Z perspektywy czasu, byc moze mial racje , patrzac co Stany zrobily po upadku ZSRR. Rownowaga sil jest nalepszym sposobem na POKOJ. Szatany Zjednoczone nadal uwazaja inaczej, co grozi nam wszystkim, Armagedonem.

 10. WI42 said

  @5 Admin.

  „Nie wiem na 100%, czy to jest ta sama osoba. Ktoś wie?”

  Tak. Artykuł jest podpisany – Israel Shamir. Ten sam Israel Shamir który m. in. podał definicję: „Żyd to jest sposób rozumowania”

  Co do uwagi @5Kowalski3 – wypowiedzi kogokolwiek należy odbierać z ostrożnością.
  I właśnie czy Kowalski3 odbierając z zalecaną ostrożnością omawiany artykuł może mu coś rzeczowego zarzucić?

 11. Martusia said

  Shamir to zydowskiego pochodzenia intelektualiista najwyzszych lotow. Bynajmniej swiadcza o tym pisane przez niego publikacje i „Kwiaty Galilei.” Pochodzi z Nowosybirska z rodziny rabinow, od dziada pradziada, wiec mozna sadzic, ze nie chodzil na wagary, wie co pisze. Jest madry, madrzejszy od swoich przodkow, on przejrzal ich glupote i szachrajstwa odnosnie Wiary Chrzescijanskiej,a to o czyms swiadczy i sam stal sie tej Wiary wyznawca. Jak do tej pory nie dal podstaw do wzbudzania watpliwosci w tym wzgledzie, poza tym stara sie, na miare wlasnych mozliwosci obiektywnie oceniac rzeczywistosc. Od lat czytam artykuly, ktore sa dostepne i jakos nigdy nie wyczulam, ze sa adresowane w celu akceptacji czytajacych.

 12. Carlos said

  sa 2 strony : israelshamir.net i israelshamir.com obie dobre

 13. Paweł Gabriel said

  Na stronie podanej przez Pana Carosa polecam szczególnie artykuł pt: Sadzawka Mamilli o mordzie na palestyńskich chrześcijanach w 614 roku.
  Przytoczę dwa akapity z artykułu:
  Profesor z Oxfordu, Henry Hart Milman, w swojej History of the Jews pisze bardziej obrazowo:
  I oto nastąpiła, długo oczekiwana godzina tryumfu i zemsty, i Żydzi nie zmarnowali okazji. Zmyli pohańbienie świętego miasta rzekami chrześcijańskiej krwi. Mówią, że Persowie sprzedawali nieszczęśliwych jeńców na licytacji. Mściwość Żydów okazała się silniejsza od ich chciwości: nie tylko nie poskąpili swoich skarbów na zakup niewolników, lecz pozabijali wszystkich, wpierw szczodrze za nich zapłaciwszy. Współcześni mówili, że zginęło 90 tysięcy ludzi…
  Świadek rzezi, Strategiusz z Klasztoru Sawy Oświeconego, nie był tak lakoniczny:
  W ślad za tym obrzydliwi Żydzi… wybuchnęli ogromną radością, ponieważ nie mogli znieść chrześcijan, i wymyślili plan diabelski. Jak kiedyś kupili Boga za trzydzieści srebrników, tak i teraz kupili oni chrześcijan z sadzawki… Ile dusz zgubili oni w sadzawce Mamilli! Ilu zginęło z głodu i pragnienia! Ilu duchownych i mnichów zginęło od miecza! Ile dziewic, które nie oddały się wstrętnym gwałcicielom, wrogowie skazali na śmierć! Ilu rodziców zabito na trupach ich dzieci! Ilu ludzi przygnali tam Żydzi i zarżnęli, jak bydło w rzeźni, ilu ich zostało świętymi męczennikami! Kto mógłby policzyć trupy zamęczonych w Jerozolimie!

 14. WI42 said

  @11-13
  Polecam również jego wspaniałą książkę Pardes (za darmo):

  Click to access PardesEng.pdf

 15. Kowalski3 said

  WI42-Drogi Panie, pewnie jest całe multum oryginalnie czystych rozważań Pana Shamira,
  ma Pan dostęp do jego wykładów czynionych za kurtyną?! Ja też nie.

  Natomiast, gdy się widzi jego promotorów, to już za czysto nie jest, niestety.

  Kieruję się regułą, wyznawaną przez takich wspaniałych reprezentantów tego ”narodu;;,
  jak: Ratizbone; Drach; Ks.Unszlicht; i innych im podobnych, że nawrócony Żyd ma działać wśród swoich żyjących w kłamstwie rodaków, a nie pouczać Katolików!
  Co innego INFORMOWAĆ, a co innego POUCZAĆ!

  Tylko Tyle. Przecież tyle pisze się tutaj o głupocie naszych przodków, że

  przyjęli tę nację naiwnie im wierząc, no więc staram się nie być takim naiwnym durniem . . .

 16. Boydar said

  „… małżeństwo Rosenbergów /…/ sprzedali tajemnice broni atomowej ZSRR …”

  Było polecenie służbowe to „sprzedali”, tak samo jak „Kukliński zdradził”. Bajki dla dzieci. Ale ładne. Gdyby nie „sprzedali” to nie można by robić geszeftu na „zimnej wojnie”. A tak – straszak był, i to bez udowadniania że „Sowieci też mają”, no bo „w tej sytuacji” to było oczywiste, Watsony.

  Tylko proszę mi nie tłumaczyć, że dostali KS; gdyby postawić dwudziestu Rosenbergów przed nami, obojętnie, żywych czy martwych nikt by ich nie odróżnił od Goldsztajnów. Kulczyk też nie żyje, i niewykluczone że ma się w tym stanie zupełnie nieźle a na pewno lepiej niż my.

 17. Carlos said

  P.Boydar Shamir pisal ,ze dzieki Rosenbergom, amerykanie nie byli tak bezczelni , jak byli po rozwaleniu ZSRR, bo wlasnie byla rownowaga

 18. Carlos said

  http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=10057 Kowalski3 Shamir czasami zaskakuje ogladami ,oby wszyscy zydzi tacy byli

 19. Carlos said

  https://forumdlazycia.wordpress.com/2018/06/05/polacy-przemyslcie-swoja-sytuacje-israel-shamir/

Sorry, the comment form is closed at this time.