Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dramat „osoby niebinarnej” z Warszawy, bo… musi zapłacić za wodę

Posted by Marucha w dniu 2021-03-29 (Poniedziałek)

Kiedyś „osoby nebnarne” zwano wariatami…

Wśród działaczy lewicy coraz bardziej popularne stało się życie z internetowych zbiórek.

Tym razem działacz Federacji Młodych Socjaldemokratów, określający się mianem „osoby niebinarnej” postanowił zebrać na opłatę za zużycie wody.

Jak twierdzi, „są to pieniądze, których totalnie nie mam, a które muszę mieć do poniedziałku”. Połowę kwoty już zebrał! – czytamy na portalu Media Narodowe.

[A może być, pasożycie, poszedł do roboty? – admin]

– Nazywam się Tolly – zaczyna opis swojej zbiórki. Jednak według portalu zrzutka.pl zbiórkę założyła osoba posługująca się nazwiskiem Bartosz Kulczycki. Bartosz vel. Tolly określa się mianem „osoby niebinarnej” i dotychczas mieszkał na Pradze-Północ.

– Ze względu na sytuację prywatno-rodzinną muszę wrócić do rodzinnego domu, a w związku z tym – rozliczyć się z właścicielką wynajmowanego przeze mnie mieszkania z wykorzystanych mediów (gazu, wody i prądu) – wyjaśnił.

Lewicowy działacz postanowił te koszty przerzucić na internautów.

– Działam na rzecz praw osób queerowych, zajmuję się sprawami międzynarodowymi w Federacji Młodych Socjaldemokratów, a w wolnym czasie gram w retro gry – tak autor zbiórki opisał siebie samego.

– Nie ogarniaj wody w swoim domu – zajmuj się sprawami międzynarodowymi – skomentował na Twitterze Waldemar Krysiak.
– Waldek Ty wstrętny cośtamfobie. Tolly to „Osoba Sekretarna”! W sumie beka, że Forum Młodych Komunistów chce zmieniać świat, a nie ogarniają głupiej wody – napisał z kolei Oliver Pochwat, publicysta wSensie.pl i „Myśli Praskiej”.

– Jak się okazuje, oszczędność wody nie była naszą silną stroną [ha ha ha! – admin], a pani właścicielka sporządziła… ciekawą umowę. W związku z powyższym, tylko ja, muszę zapłacić prawie 2100 zł. Są to pieniądze, których totalnie nie mam, a które muszę mieć do poniedziałku – wyjaśnił autor zbiórki. – Każda złotówka sprawia, że będę musiały pożyczyć mniej pieniędzy – stwierdził.

https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 10 do “Dramat „osoby niebinarnej” z Warszawy, bo… musi zapłacić za wodę”

 1. bardzo said

  Będę musiały zebrać pieniądze.

  O majn garsć!… Co za świat.

  Już nie ma dokąd spier. A ja bym tak chciało.

 2. Jabo said

  Szanowny Bartosz, to chyba tą wodą zmywał swoją binarność i dzięki temu stał nie binarny. Nic dziwnego, że tyle wody poszło!

 3. UZA said

  Przypomina się stare powiedzenie: „Czemuś biedny ? Boś głupi”. Oto młody człowiek z prowincji, który przybył do stołecznego miasta i się w nim zatracił. Uległ „postępowej” narracji i wyrzekł się wszystkiego, co stanowiło o jego tożsamości. I co mu z tego przyszło, co osiągnął ? Nie stać go nawet na zapłacenie drobnej w końcu sumy 2.100 zł i musi ją zebrać (a może raczej wyżebrać) . A gdzie gwiazdorzy-protektorzy, żyjący jak pączki w maśle ? Czemu nie wesprą swojego produktu ? Do łba nasrali i poszli dalej.

 4. Lewicowy działacz postanowił te koszty przerzucić na internautów.

  Jeśli internauci się zgodzą, to niech za niego płacą. Nic nam do tego. Jeśli nie zapłacą za niego, to będzie musiał wziąć pożyczkę w banku. Ciekawe, jak z jego zdolnością kredytową… I wcale mnie to tu nie interesuje. To pytanie sugeruje, że on tej zdolności kredytowej nie ma w ogóle. A może ktoś z lewicy mu pożyczy?

  Witamy w realnym świecie. Nie w świecie wymyślonym (czyli lewackim, czerwonym), a REALNYM.

 5. Przemysław Jakub said

  To jest to nowoczesne pokolenie: wykolejeńcy, nygusy i zboczeńcy.

 6. PanSmetek said

  Wszystkich postepowych tak zwanie oczywiscie Wylapac razem z rzadzacymi celebrytami .Aresztowac osadzic I skazac PRZEZ ROZSTRZELANIE.WYKONANIE WYROKU O godz 12.00 w poludnie .Transmisja z wykonania wyroku w TELEWIZJI w calym Kraju.By caly NAROD WIDZIAL ZAGLADE ………..POMYLENICOW COVIDOWYCH I ludzi PSYCHICZNIE CHORYCH na tak swoia MANIE WYSZSZOSCI……..KTORZY NISZCZA ludziom podstawy ZYCIA.
  WYKONAC.

 7. Ale dlaczego? said

  Myślę że jeszcze większymy idiotami są jegomoście wpłacający temu nygusowi kasę…

 8. Nikopek said

  „Połowę kwoty już zebrał!” Bo was do sadu pozwie. Powinno byc „zebralo”.

 9. Leming said

  Hmm a może to dobry patent na kasę 😂 Wystarczy ogłosić że na się płeć inna niż hetero i zrobić zbiórkę 😃

 10. lisa said

  …dramat !!! „to coś” wyżebrało tą kasę…

Sorry, the comment form is closed at this time.