Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Sprawa jest bardzo poważna i ważna. Przemyślcie zanim nie będzie za późno.

Posted by Marucha w dniu 2021-03-29 (Poniedziałek)

Systemowa propaganda medialna celowo i skutecznie wpływa na społeczeństwo, aby eliminowało osoby przewlekle chore, słabe, niespełniające wymogów nowego ładu. Z pełną akceptacją władz, korporacji, przywódców duchowych i ideologów, wzbudza się w społeczeństwie agresję i nietolerancję.

Takie osoby mają się czuć niepełnowartościowe i tak są traktowane w przestrzeni publicznej, oraz przez instytucje.

Osoby bez maski, od razu są postrzegane jak przestępcy i zagrożenie publiczne. Dotąd chorzy przewlekle mieli „tylko” odcięty dostęp do diagnostyki i leczenia, bo oni i ich choroby nie są wystarczająco ważni i poważni.

Teraz, odmawia się im nawet możliwości kupowania żywności w sklepach, korzystania z komunikacji publicznej, udziału w życiu społecznym, a nawet przebywania na ulicy. Spotykają się z aktami agresji, upokorzeniem, dyskryminacją. Są za słabe, aby się bronić.

Ostatnio, takie postawy wobec „niepełnowartościowych” były promowane 80 lat temu. Pretekstem było to samo – bezpieczeństwo sanitarne i zdrowie, dobro społeczeństwa. Dotyczyło to Żydów, którzy według propagandy, roznosili tyfus. Strach przed chorobą zapewniał pełną akceptację społeczną dla segregacji ludzi.

[Niestety, nie pełną. – admin]

„Auschwitz” nie spadło z nieba.”

Autor: Małgorzata Goldstein
https://politywatory.com

Komentarzy 5 do “Sprawa jest bardzo poważna i ważna. Przemyślcie zanim nie będzie za późno.”

 1. Prospectiv said

  Pozdrawiam z Kanady tylko szybkie ograniczenie klamstw medialnych oraz eliminacja agentury w Polsce daje szanse na normalnosc w tym czasie jest realizowany globalny rozbior Polski oraz wielu innych slabych krajow.

 2. UZA said

  Autorka – z pierwszorzędnymi, jak się wydaje sądząc po nazwisku, korzeniami – zdaje się nie rozumieć, że argumentum ad Judeaorum to narzędzie wyjątkowe. Można nim szermować w sytuacji, gdy poważni ludzie chcą zarobić poważne pieniądze, ale przecież nie dla obrony praw i wolności ludzkiej drobnicy. Kogo obchodzą słabi i chorzy ? Niewykluczone, że na szczytach satanistycznej hierarchii wykalkulowano, że już się nie opłaca ich leczyć . Być może Big Pharma też została przeznaczona do eliminacji, może „szczepionki” to Jej łabędzi śpiew – ostatnia okazja do dużego zarobku . To stawiałoby w innym świetle aferę z produktem firmy AstraZeneca oraz odsądzanie od czci i wiary producentów rosyjskich i chińskich. Jest o co walczyć.
  Dlatego też nie należy się spodziewać odzewu na ten głos w obronie słabych. Nawet apele mieszkańców Izraela, którzy zrozumieli, że znaleźli się w pułapce, zostały zauważone tylko w internetowym drugim obiegu. Funkcjonariusze mainstreamu głoszą natomiast, że jest świetnie, a Izrael stanowi niedościgniony wzór Covidpolitik .

 3. Ad. 1

  tylko szybkie ograniczenie klamstw medialnych oraz eliminacja agentury w Polsce daje szanse na normalnosc

  Jedyne, co możemy, to nie ogłosić prawdę, ale udawać, że gramy w tę grę, nie czyniąc krzywdy obywatelom. Jeśli ogłosimy prawdę, to cały Zachód zacznie nas izolować, a media całego świata będą wyć o nieodpowiedzialności władz Polski.

 4. Kar said

  @2 ..niech ja Bog milosciwy wynagrodzi, ze nie obiawila sie pod szyldem ..Goldtski..zaczynaja wylazic na wierzch jak muchomory po deszczu

 5. Rodacy wyklęci, kolejny przypadek

  Nasi rodacy z wszczepionym im przez mendia i administrację bakcylem szaleństwa kowidowego stowrzyli jeszcze jedną kategorię rodaków wyklętych

  https://marucha.wordpress.com/2021/03/24/kapitan-rajs-bury-zolnierz-podwojnie-wyklety/#comment-949006

  do której zaliczają każdego nie ogarniętego ich szaleństwem covidianów.

Sorry, the comment form is closed at this time.