Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zaszczepiony pierwszą dawką prezydent Pakistanu zaraził się koronawirusem

Posted by Marucha w dniu 2021-03-29 (Poniedziałek)

Prezydent Pakistanu Arif Alvi, który otrzymał pierwszą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi, poinformował, że zaraził się koronawirusem.

„Mam pozytywny wynik testu… Niech Allah zlituje się nad wszystkimi chorymi na COVID-19. Była pierwsza dawka szczepionki, ale przeciwciała zaczynają się rozwijać po drugiej dawce, która miała być zrobiona po tygodniu. Proszę, bądźcie nadal ostrożni”- napisał prezydent na Twitterze.

Wcześniej premier Pakistanu Imran Khan, który również otrzymał pierwszą dawkę szczepionki, zaraził się koronawirusem.Ministerstwo Zdrowia Rosji rozpoczyna rejestrację szczepionki „Sputnik Light”

Krajowe szczepienia przeciwko koronawirusowi rozpoczęły się 3 lutego, dwa dni po otrzymaniu 500 tysięcy dawek szczepionki Sinopharm z Chin. Preparat ten jest skuteczny w 79,3% i jest oparty na inaktywowanym wirusie. Został zatwierdzony w co najmniej 16 krajach.

W styczniu pakistańska agencja leków przyznała firmie Sinopharm zezwolenie na awaryjne stosowanie jej szczepionki. Oprócz tej szczepionki Pakistan zatwierdził użycie „oksfordzkiej” szczepionki AstraZeneca, rosyjskiej szczepionki „Sputnik V” oraz chińskiej szczepionki CanSino Biologics.

Według najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia Pakistanu w kraju odnotowano ponad 659 tysięcy przypadków koronawirusa, wyzdrowiało ponad 598 tysięcy osób, a zmarło 14,2 tysiąca.

https://pl.sputniknews.com

Przyjęcie „szczepionki” nie ma nic wspólnego z zabezpieczeniem pacjenta przed zarażeniem się niezwykle groźnym wirusem – lecz zamanifestowanie solidarności z plugawymi oszustami, żerującymi na ludzkiej glupocie.
Admin

Komentarzy 7 do “Zaszczepiony pierwszą dawką prezydent Pakistanu zaraził się koronawirusem”

 1. Isreal said

  jak nie rozwiną się po drugiej, to po trzeciej na pewno, a jak po trzeciej …..

  mamy problema giganta

 2. marek said

  Jeżeli by to byli tylko oszuści nie byłoby problemu, gorzej, że to są mordercy a nie oszuści.

 3. Marek said

  Marek said
  2021-03-29 (Poniedziałek) @ 18:44:11
  Jeżeli by to byli tylko oszuści nie byłoby problemu, gorzej, że to są mordercy a nie oszuści.
  ===

  Ładnie, ale proszę zmienić podpis.
  Jest Pan tu od wczoraj?

 4. AndyX said

  Skoro nie wyizolowano wirusa to jak mozna uzyc inaktywowanego wirusa?

 5. Martusia said

  Tak szczerze mowiac to nie wierze, ze notable sie szczepia. Alex Jones dokumentowal zdobytymi nagraniami jak to sie szczepia, ano chowajaca sie w zetknieciu ze skora igla, igla w ochroniaczu. Igla zaslonieta reka szczepiacego, bez rekawiczek. Takie numery sa sadzone pod oglupiala publiczke.

  Kto wie czy spotkanie z prawdziwym wirusem nie skonczy sie dla wyszczepionych tym czym skonczylo sie dla testowanych zwierzakow? Hiszpanki jak dokumentuje historia szczepieni przeciw grypie nie przezyli, chlopy jak deby masowo umierali.

 6. „Mam pozytywny wynik testu… Niech Allah zlituje się nad wszystkimi chorymi na COVID-19.

  Niech Allah przyda rozumu prezydentowi (jeżeli to możliwe).

 7. zen said

  https://globalna.info/2021/03/18/prezydent-tanzanii-nie-chcial-%f0%9f%92%89-dla-swojego-kraju-czy-jego-smierc-byl-przypadkowa/

Sorry, the comment form is closed at this time.