Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  How Too Ansys (@Ansy… o Tożsamość Ukrainy
  niepostepowyoszolom o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Piskorz o Wolne tematy (48 – …
  maxie o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Lily. o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yagiel o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Aleksiej Nawalny rozpoczął głodówkę

Posted by Marucha w dniu 2021-03-31 (Środa)

Przebywający w kolonii karnej Aleksiej Nawalny poinformował na swoim koncie na Instagramie, że rozpoczyna głodówkę. Jak tłumaczy Nawalny, podjął głodówkę z powodu braku zgody na wizytę lekarza.

[Przerwie głodówkę, jak zgłodnieje. Swoją drogą niezła to kolonia karna, która daje skazanym dostęp do Internetu… – admin]

Rosyjski bloger i opozycjonista Aleksiej Nawalny, który przebywa obecnie z kolonii karnej, poinformował za pośrednictwem Instagrama, że rozpoczął protest głodowy. Powodem takiej decyzji jest niedopuszczanie do niego lekarza.

„Dlaczego osadzeni prowadzą głodówki? To pytanie dotyczy tylko tych, którzy nie byli więźniami. Na zewnątrz wszystko wygląda na skomplikowane. A od wewnątrz wszystko jest proste: nie masz innych metod walki, więc ogłaszasz. Ha ha ha. A raczej kilka wciąż jest, ale lepiej je zachować.

Kto leży w stroju więziennym, łysy, w okularach na łóżku z Biblią w rękach? To ja.
Z Biblią, ponieważ jest to jedyna książka, jaką udało mi się zdobyć w ciągu trzech tygodni. A na łóżku (superskandaliczne łamanie zasad), bo zapowiedział strajk głodowy. Co robić?

Mam prawo wezwać lekarza i otrzymać leki. Ani jednego, ani drugiego mi głupio nie dają. Ból pleców przeszedł w nogę. Obszary prawej, a teraz lewej nogi straciły wrażliwość. Żarty żartami, ale to już jest stresujące.

A zamiast pomocy medycznej, mam tortury w postaci pozbawienia snu (budzą 8 razy w nocy) i administrację, namawiającą działaczy więziennych (aka „kozy”) do zastraszania zwykłych więźniów, aby Ci nie sprzątali wokół mojego łóżka. Ci mówią: „Losza, przepraszam, ale głupio się boimy. To jest obwód włodzimierski. Życie więźnia kosztuje mniej niż paczka papierosów”.

No to co robić? Zapowiedziałem strajk głodowy z żądaniem przestrzegania prawa i wpuszczenia do mnie wizytującego lekarza. Więc leżę głodny, ale na razie z dwiema nogami. I Wy też nie chorujcie” – napisał Nawalny na Instagramie.

Rzecznik Praw Człowieka z obwodu włodzimierskiego Ludmiła Romanowa oświadczyła, że nie posiada informacji na temat prowadzonej przez Nawalnego głodówki, ale sprawdzi pojawiające się w mediach informacje.

Aleksiej Nawalny w kolonii karnej

2 lutego moskiewski sąd simonowski orzekł o anulowaniu wyroku Nawalnego w zawieszeniu w sprawie Yves Rocher i zastąpieniu go karą 3,5 roku w kolonii o reżimie ogólnym. Nalegał na to resort więzienny, którego zdaniem Nawalny wielokrotnie naruszył warunki okresu próbnego i został wpisany na listę osób poszukiwanych listem gończym.

Według adwokata Nawalnego, bloger ma spędzić w kolonii nieco ponad dwa i pół roku. 15 marca Nawalny z aresztu śledczego SIZO Kolczugino został przetransportowany do kolonii karnej nr 2 w Pokrowie w celu odbycia kary.

Sprawa Yves Rocher została wszczęta przez Komitet Śledczy na wniosek ówczesnego szefa przedstawicielstwa firmy w Rosji, obywatela Francji Bruno Leprouxa. Jak ustalił sąd, Nawalny i jego brat Oleg przekonali przedstawicieli Yves Rochera, aby zawarli umowę z utworzoną przez nich spółką Glawnoje Podpisnoje Agentstwo na przewóz przesyłek pocztowych. Usługi, jak ustalili śledczy, były świadczone po zawyżonych stawkach i przez inną firmę transportową.

Łączne szkody, według Komitetu Śledczego, przekroczyły 30 milionów rubli: 26 milionów zostało skradzionych Yves Rocher, reszta Mieżregionalnej Processiwnej Kompanii, która w toku śledztwa okazała się kolejnym przedmiotem oszustwa.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 9 do “Aleksiej Nawalny rozpoczął głodówkę”

 1. Maverick said

  Chyba skończyły mu się tabletki na schozofrenię, a lekarzowi więziennemu nie chce się zwierzyć.

 2. GZN said

  On nie ma dostepu do internetu. To pisze jego sztab; Piewczik (jest w Londynie) czy Lubov Sobol … Ma kontakt z adwokatem ale to też w ograniczony sposób (nie jest wykluczone, że wszelkie instrukcje jak ma się zachowywać właśnie w ten sposób są przekazywane). Na pewno jest mocno chroniony i obserwowany, żeby nie powtórzyła się sytuacja jak z Magnickim. Te bajki o kontrolach co godzinę to chyba pomysł od Butiny, tylko, że ona naprawdę i to co 15 min/24h …. Co do głodówki i chorób – typowe zachowanie kukiełek politycznych typu: Siencow, Tymoszenko czy Savczenko.

 3. Maverick said

  Morawiecki i Duda coraz bardziej próbują wywołać zawieruchę na Białorisi aby kolejny kraj słowianski oddać pod zarządzanie kabalistów.

 4. bronek said

  Żeby się świrus nie przejadł w merdiach – to go przeplatają Nawalnym – i się kręci.

 5. Przemysław Jakub said

  Re 4:
  Albo sztucznie wydmuchaną pedofilią w Kościele – jeszcze specjalnie poruszaną przed świętami wielkanocnymi, aby obrzydzić ludziom katolicyzm. Gudłajska, parszywa robota.

 6. Boydar said

  Pan Przemysław ciągle nie przyjmuje do wiadomości, że zdecydowana większość osobników w sutannach to niestety agenci ciemnej strony mocy. Ja rozumiem, że to trudne, ale to przecież na nasz Kościół nie rzutuje. Co mieli uczynić normalni kapłani, rzucać się z siekierą ? Od tego jesteśmy my. A myśmy uznali że to tak ma być bo lepiej tak niż wcale. Więc teraz trzeba zjeść tą żabę. Może epidiaskop załatwi im astrę Zenka z zapasów nienaruszalnych; sprawa sama się rozwiąże.

  Afery z pedofilią to dym, mocno i sztucznie zagęszczony, czyli tak jak i Pan napisał. Ale dym się zawsze robi po coś. W tym przypadku żeby rozmyć wśród wiernych właśnie świadomość proweniencji tych wszystkich „duchownych davidów” i ich zdyscyplinowaną przynależność organizacyjną do zupełnie niekościelnych struktur.

  Kościół Katolicki to Chrystus i my. Jeżeli my pozostaniemy czyści to wszystko będzie w porządku. Z całą resztą problemów „Góra” sobie poradzi jedną ręką. Prawą oczywiście.

 7. revers said

  Krwawe Julki T. i Alekseje N. tak maja, jak za ich panowania gineli dzienikarze sledczy to bylo dobrze, takze dla tzw. „zachodu normalka i pawo inaczej.

  aa jak ancel dla J.T. A.N. to zaras wymyslaja tortury, chroby wiezienne bo fyzjer nie przyszedl na czas, Paryskie perfumy nie przyslali z Roucheta do ancla lub koloni karnej.

 8. Przemysław Jakub said

  Ależ wiem, że episkopat Polski składa się głównie z Ż, którzy byli mianowani przez Wojtyłę, który też był Ż i że niecnych czynów dopuszczają się Ż, habitowi i sutannowi przebierańcy. Jednak w łżemerdiach nie chodzi wcale o dobro Kościoła i go oczyszczenie, chodzi o to, żeby dowalić i obrzydzić.

  A Nawalony, jak same nazwisko wskazuje, pewnie tę głodówkę obficie zakrapia okowitą.

 9. Boydar said

  Epidiaskop to ca. stu osobników, a „stan kapłański” w Polsce to ponad dwadzieścia pięć tysięcy. Skala problemu nieporównywalna. Dla człowieka.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: