Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wladca o Premier wzywa do wojny z …
  Bezpartyjna o Premier wzywa do wojny z …
  niepostepowyoszolom o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Afera
  Jack Ravenno o Wolne tematy (38 – …
  Jack Ravenno o Co właściwie napisał Mora…
  zorard o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

USA doprowadziły wojska w Europie do maksymalnej gotowości bojowej z powodu Rosji

Posted by Marucha w dniu 2021-04-02 (Piątek)

Europejskie dowództwo Sił Zbrojnych USA (EUCOM) postawiło armię w stan maksymalnej gotowości z powodu przemieszczania się rosyjskich wojsk.

[Zdurniałe społeczeństwo jewropejskie nie zauważa, że Rosjanie przemieszczają swoje wojska WEWNĄTRZ własnych granic… a co, do …rwy nędzy robią Amerykanie w Europie? – admin]

W artykule Politico zauważono, że przyczyniło się do tego kilka wydarzeń w tym tygodniu. Chodzi o eskalację konfliktu na wschodzie Ukrainy, zwiększanie przez Rosję potęgi militarnej wzdłuż granicy, a także pojawienie się w Arktyce trzech rosyjskich atomowych okrętów podwodnych.

„To nowy pokaz siły w regionie Arktyki. Wojsko USA jeszcze nie osiągnęło tego poziomu” – czytamy w artykule.

Z kolei rzeczniczka EUCOM Wendy Snyder odmówiła szczegółowego omówienia poziomów gotowości bojowej wojsk, powołując się na wymogi bezpieczeństwa operacyjnego. Zauważyła jednak, że europejskie dowództwo USA „bardzo uważnie śledzi sytuację”.

W ostatnich latach Rosja odnotowuje bezprecedensową aktywność Sojuszu Północnoatlantyckiego na swoich granicach. Wcześniej na Morzu Czarnym odbyły się ćwiczenia Sea Shield 21 pod dowództwem Rumunii. Wzięły w nich udział okręty z Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Polski, Rumunii, USA i Turcji.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg nazwał rosnącą obecność sojuszu w regionie „wyraźnym sygnałem” dla Moskwy. Siły Zbrojne Ukrainy organizowały również ćwiczenia w pobliżu Krymu i używały wieloprowadnicowych systemów rakietowych „Smiercz”.

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu zaznaczył, że działania NATO mają często „otwarcie antyrosyjski charakter”. Podkreślił, że resort podejmuje wszelkie niezbędne kroki, aby zneutralizować zagrożenia płynące z sojuszu.

Rzecznik prasowy prezydenta Dmitrij Pieskow powiedział, że nikogo nie powinno niepokoić przemieszczanie się rosyjskich wojsk wewnątrz kraju. Moskwa podejmuje niezbędne kroki w celu ochrony swoich granic, na których obserwuje się aktywność NATO.

https://pl.sputniknews.com

Komentarze 53 do “USA doprowadziły wojska w Europie do maksymalnej gotowości bojowej z powodu Rosji”

 1. xyz said

  Już widzę, jak ścieko-media będą wyć pod niebiosa i nawoływać Polaków, aby ruszyli na pomoc „braciom-Ukraińcom”. Dam sobie rękę uciąć, że znajdą się tacy, którzy pójdą walczyć za wolność „Waszą i Naszą”.

 2. xyz said

  O ile się nie mylę, teledysk powstał w ruinach kościoła w Kisielinie, gdzie ludojady z UPA pomordowały cywilów podczas mszy św.

 3. xyz said

  Komentarz internautki, bardzo trafny:

  „Nie rozumiem ukraińcy…po co przyjeżdżacie do Polski skoro jej tak nienawidzicie?! Macie swoją Ukrainę taką jak chcieliście…o taką walczyliście. Więc siedzicie tam na tych szczatkach ludzkich, na tych zrownanych z ziemią wioskach i osadach, spalonych świątyniach. Tam siedzcie bo tam jest wasze miejsce.Tak chcieliście i tak zostańcie na tej nieludzkiej, demonicznej ziemi. I co? Warto było? Jesteście niewolnikami własnej przeszłości i pracujecie jak niewolnicy…:

 4. xyz said

  Politykiernia będzie do tego dązyć, ale dla kogo mamy ryzykować byt naszego państwa? Dla tych ludzi?

 5. Ale dlaczego? said

  Najlepsze że na czele NATO, podobnie jak USA czy EU stoi tylko mationetka, kukiełka. Jens Stoltenberg, kolega pedofila. O czym wiadomo. Może wraz z nim brał udział w orgiach pedofilskich? Byłby to standard zarządzania światem przez globalistów. Marionetka z kasą bardzo powyżej kompetencji i z HAKIEM zorganizowanym przez służby zrobi wszystko wg rozkazów… Nawet może wywołać wojnę.

 6. ? said

  „Wcześniej na Morzu Czarnym odbyły się ćwiczenia Sea Shield 21 pod dowództwem Rumunii.”

  Rumunia to teraz taka ku…wa.

 7. co, do …rwy nędzy robią Amerykanie w Europie? – admin

  „Tam gdzie my, tam granice naszej ojczyzny!” 🙂

 8. xyz said

  Materiał z 2014 roku. Kiedy zacznie się robić gorąco na wschodnich rubieżach Ukrainy, mozna się spodziewać większego napływu ludności z tego kraju do Polski. Mało tego, ranni „żołnierze” ukraińscy bedą leczyć się za pieniądze polskich podatników. Skończy się to tak, ze Rosja capnie kawał ukraińskiego obszaru, a Polska zostanie w ręką w szambie i bandą banderowców na utrzymaniu.

  Jak to jest? Polska kiedy chce postawić najlichszy krzyż na miejscach zbrodni, musi się płaszczyć, prosić, spełniać warunki narzucone przez stronę ukraińską. Natomiast Ukraińcom w Polsce wszystko się nalezy.
  Nieraz sobie myślę, za co Pan Bóg tak pokarał mój naród, za co to upodlenie?

 9. Ale dlaczego? said

  AD. xyz.
  Polską rządzi od lat AGENTURA Usraellska.
  Co ciekawe, pisiory pod zarządem Kaczyńskich szczególnie wysługują się wrogom Polski. A już następni agenci przebierają nóżkami by robić loda Usraellowi za stołek zarządcy Polski.
  Wykonują rozkazy. Ukraina i banderowcy wespół z polactfem ma być mięsem armatnim w planowanej wojnie z Rosją.

  A Polacy?
  Otumanieni propagandą nienawidzą Ruskich i kochają Ukrów.
  A propaganda ma moc większą od rozumu, PRAWDY, historii…
  Wystarczy porównać ogłupienie Polaków (i innych nacji przecież też) propagandą covidową. Bez względu na IQ, doświadczenie życiowe czy wreszcie wykształcenie…

 10. UZA said

  „A propaganda ma moc większą od rozumu, PRAWDY, historii…
  Wystarczy porównać ogłupienie Polaków (i innych nacji przecież też) propagandą covidową. Bez względu na IQ, doświadczenie życiowe czy wreszcie wykształcenie…”

  Święta racja ! Totalne ogłupienie społeczeństw jest największym problemem współczesnego świata. Nawet gdyby wszędzie panowała idealna demokracja, to i tak oszalała większość wybrałaby to, co najgorsze i najgłupsze.
  Co się tyczy wykształcenia, to oznacza ono dłuższy kontakt z systemem formatowania umysłów. Dlatego największe głupoty zwykle wygadują profesorowie (na szczęście nie wszyscy) , a znów tzw. prości ludzie wykazują najwięcej zdrowego rozsądku (niestety nie wszyscy).

 11. Olo said

  Wojna będzie miała swoje minusy, ale i plusy. Nie ma innego sposobu na neutralizację banderyzmu i żydobanderowskiego kaczyzmu. Te wyjątkowo wrogie Polsce, Polakom i w ogóle Słowianiom ideologie same się nie zneutralizują. Jestem przekonany, że poliniacy i ich bracia banderowcy, podpuszczeni i sprowokowani przez anglosyjon, wcześniej czy później dokonają bandyckiej agresji na Białoruś (poliniacy) i Rosję (banderowcy), a wtedy jest szansa, że zostaną zamienieni w popiół, wraz z okupującą Polskę jankeską soldateską, bo Rosja raczej nie będzie się z tym ścierwem cackać. I bardzo dobrze, bo dłużej się już nie da. Ważne, żeby Polacy się nie włączali i nie angażowali, a wtedy wyjdziemy z tego w jednym kawałku. Wojna jest niestety nieunikniona…

 12. UZA said

  „Wojna będzie miała swoje minusy, ale i plusy.”

  Wojna nie ma żadnych plusów. Gdyby (nie daj Boże !) wybuchła, my zostaniemy odparowani razem z banderowcami i zwolennikami Kaczyńskiego. Nikt nie będzie pytał, czyśmy się angażowali… Wątpię, czy Rosjanie poszliby na wojnę konwencjonalną z całym NATO. Jeśli zostaną przyparci do muru, wywalą atomice i będzie koniec. Ziemia tego nie wytrzyma.

 13. Ostrzeliwany Donieck giną ludzie , płoną domy.
  Tak wygląda pogarda jemiołów dla Jezusa Chrystusa,i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, z podwykonawcą amerykańsko ukrqińskim pana Bidena,któremu pachną i synusiowi zajumane na Ukrianie kolejne miliony ochłapów od nadzorców z diaspory za wywołanie wojny , Mordowanie Święta Wielkiej Nocy/rytualna??/Powinni dośwaidczyć tego samego na swoich rodzinach!!

 14. Atak ukraiński z gestem!!

 15. Taaaaa,,,
  https://www.o2.pl/informacje/syn-bidena-ma-powazne-problemy-chodzi-o-grube-pieniadze-6585834797701824a

 16. Zborowski said

  tak zwani ukraincy to zwykla chazarska cholota Na finansowym garnuszku ;;(syjonistow=kabala=szatanska=zydostwo).Niema zadnej ukrainy .Jedynie co juz to Oglupiali zdezerjentowani Rusinii.Ktorzy zapomnieli o swojych Slowianskich korzeniach.
  To sa oddwieczne ziemie Kresy ”””””””RZECZYPOSPOLITEJ””””””’./A wrogami naszymi Slowian sa ==talmudyczne zydostwo.Zrozumiano.

 17. Olo said

  UZA said:

  „Wojna nie ma żadnych plusów. Gdyby (nie daj Boże !) wybuchła, my zostaniemy odparowani razem z banderowcami i zwolennikami Kaczyńskiego. Nikt nie będzie pytał, czyśmy się angażowali… Wątpię, czy Rosjanie poszliby na wojnę konwencjonalną z całym NATO. Jeśli zostaną przyparci do muru, wywalą atomice i będzie koniec. Ziemia tego nie wytrzyma”.

  Rosja nie użyje atomu, bo po pierwsze za blisko jej granic, po drugie w przyszłości będzie potrzebowała Polski przyjaznej Rosji. A im dłużej będziemy czekać na tę wojnę, tym silniejszy i bardziej agresywny, głównie w stosunku do Polski, będzie faszystowski banderland. Zatem im szybciej ta wojna wybuchnie, tym ogólnie dla nas lepiej. Jeżeli nie wybuchnie, to banderowcy wcześniej czy później zaczną wyrzynać Polaków, a jest ich pełno w każdym polskim mieście i miasteczku. Po co Rosjanie mieliby odparowywać Polskę, która jest tylko narzędziem w rękach anglosyjonu? Jeśli już, to powinni poczęstować atomem Londyn (City), Nowy Jork (Wall Street) i Waszyngton.

 18. Marucha said

  Re 17
  Panie Olo,,, obawiam się, że Polska już nie jest Rosji do czegokolwiek potrzebna. Po co im taki głupi i do tego wściekle wrogi naród? Co mamy, czego Rosja nie ma?
  Możemy liczyć tylko na wielkoduszność naszych braci… nie wiem, nie wiem…

 19. Gen Grudniewski APELUJE za ZMNIEJSZENIEM terytorium tzw uKrainy! said

  Gen Grudniewski APELUJE za ZMNIEJSZENIEM terytorium tzw uKrainy”
  Gen. Jan Grudniewski wypowiada się na temat skrajnego AWANTURNICTWA oficjalnych tzw. „władz uKrainy”, jej oficjalnych ROZCZEŃ terytorialnych wobec Polski i niebezpiecznego PODŻEGANIA do otwartej WOJNY z Rosją i zangażowanie w to AWANTURNICTWO tego neo-banderowskiego GŁUPKA Kaczynskiego oraz całego jego anty-polskiego KRYMINALNEGO gangu PiS !!!

  Obecna zgraja kryminalistów przy korycie władzy „warszawki” tzn gangi PiS+PO na czele z tym anty-polskim KRETYNEM morawieckim usiłują WEPCHNĄĆ Polaków w te BANDYCKIE rozgrywki obecnego UPA okupujacego Kijów i POLSKI Lwów:

 20. WI42 said

  @17 Olo
  „Rosja nie użyje atomu,”
  Aktualna doktryna wojenna Rosji mówi ~m. w., że Rosja użyje atomu jezeli jest zagrożony byt państwa.
  W poprzedniej doktrynie było, że nie użyje pierwsza (spadek po ZSRR).
  Jeżeli dojdzie do sytuacji krytycznej, nikt nie będzie rozważał o mitycznej przyjaźni w przyszłości.

 21. "Ukraincy ZABIJALI tak po prostu, to sprawiało im RADOŚĆ ... " said

  Ukraińska krew to WROGA krew !!!

  [Zwrotka 1]

  Ukraińska krew to WROGA krew. Jestem Polakiem
  Żaden Ukrainiec NIE jest moim bratem
  W zgodzie z historią, a nie na bakier
  Niesie mnie prawda, nie powstrzyma żadna propaganda

  To walka o pamięć, nie wolno zapomnieć
  Co nam zrobili banderowcy, ich morderstw
  GWAŁCILI, zabijali kobiety, a małe dzieci
  Kurwa, nabijali na sztachety

  Kim trzeba być i co trzeba mieć w głowie?
  Tak nie zrobi nawet zwierzę, a co dopiero człowiek?
  Co to za nacja? To PRZEKLĘTA swołocz
  Która zarzyna sąsiada, który mieszka od lat obok

  A nasi politycy stają z nimi ramię w ramię
  Lansując się na neo-banderowskim Majdanie
  Odzierając z godności bestialsko zabitych Polaków
  Wspierając potomków naszych katów

  [Refren] x2
  Zamknij oczy i weź sobie to wyobraź
  Kobieta gwałcona na oczach jej ojca
  Konające dzieci nabite na płotach
  Martwy mężczyzna z bagnetami w oczach

  Zarżnięta Matka z flakami na wierzchu
  Unoszący się zapach krwi w powietrzu
  Wyobraź to sobie siostro, bracie zanim
  Zsolidaryzujesz się z Ukraińcami!

  [Zwrotka 2]
  Nie ZABIJALI tak po prostu, to sprawiało im RADOŚĆ
  Cięli Polki od waginy po szyje żywcem
  Słabo aż się robi człowiekowi, kiedy o tym wszystkim myśli
  I ja mam się bratać z ich potomkami? Nigdy!

  My, Polacy nosimy w sercach blizny historii
  O Wołyniu, o zabitych bliźnich nikt nie zapomni
  Rodziny, małe dzieci, tortury, bestialskie mordy..
  Przecież to robili właśnie oni, banderowcy

  A Ty, jak chcesz to pal za ich potomków świeczki w oknach
  Ja tego nie zrobię, bo myślę o naszych przodkach
  Kiedy to robisz to przewracają się w grobach
  Bo bratasz się z tymi, co mają banderę za Boga

  I przestań mi gadać, że mam ludzkie życie za nic
  I tak nigdy w życiu nie przeleję krwi za nich
  Jak będzie trzeba to przeleję krew w obronie naszych granic
  Nigdy nie zbratam się z Ukraińcami!

  [Refren] x2

  [Zwrotka 3]
  Pretekst do wojny, kaprys Stalina
  Slabodna, niezawisla Ukraina
  Przestań popierać, jak nie wiesz synu
  Czym był Wołyń przy Katyniu..

  Nie ma na świecie takiego drugiego
  Miejsca krwią sąsiadów zbrukanego
  MORDU przez świat przemilczanego
  Przez naród, co nie zna języka własnego

  50 tysięcy rodzin mieszanych
  Leży bez mogił gdzieś pogrzebanych
  Bo gieroje z uon z siekierami
  Kazali, by powybijali się sami

  Jak mąż, Ukrainiec nie chciał Polki ubić
  Całą rodzinę doprowadzał do zguby
  Gdy żona, Ukrainka męża nie zabiła
  Ona wraz z dziećmi życiem przypłaciła

  Zwykły bandytyzm, napady, dywersja
  Sąsiedzka przemoc – to był ich zwyczaj
  Przemyt, gwałty, grabieże, morderstwa
  Aż powstał Korpus Ochrony Pogranicza

  Skradzione ziemie tam, gdzie leżą szczątki
  Najciemniejsze historii zakątki
  Zanim powstała Dywizja Wołyńska
  Popełniali ludobójcze skurwysyństwa

  200 tysięcy wymordowanych
  Narodowo-wyzwoleńczy schemat
  Dziś mówią o UPA jak o bohaterach
  Każą zapomnieć tych, których nie ma

  Po polskich wsiach nie ma nawet fundamentów
  Dla Ukraińców te ziemie są przeklęte
  Tam gdzie pomniki stoją bez głów
  Od zawsze była Polska i będzie Polska znów!

  [Refren] x2

 22. revers said

  To nic, ale zmusila wiele krajow europy zachodniej do podwyzszenia podatkow na militaria i wojne.

  Wystarczy przjrzec zamowienia naszej niezwyciezonej armii z F35,ktore same sie ostrzeliwuja.

  Czy zakupie rakietek bez kodow dostepu.

  I oto chodzi, wojna to biznes, i wyjscie z kolejnego kryzysu finasowego amerkanow.

 23. revers said

  No i zacelo sie w Lugansku, jak wczesniej w serbii od jebut z amerkanskiego nieagresywnego buta

  https://t.me/BifFidU/767?single&fbclid=IwAR3gDurAyHnxkSw5eU4kwq11f3fjHakQFJ9mlJgTx7CqIFUb7yrmitnNocw

 24. Carlos said

  Putin wprawdzie ostrzegl kiedys Zachod ,ze pierwsze kontruderzenie pojdzie nie na wasali ( Polska, Rumunia) tylko na glowne osrodki terroru anglosaskiego: Waszyngton i inne, ale czy dotrzyma slowa?

 25. gnago said

  Jak napadnie cię gość z pałką , wyciągasz broń z kabury strzelasz do pałki czy w gostka?

 26. revers said

  Ale w ONZ pierwszy klangol podniosll napastnik, i to inaczej wyglaada, wystarczyl jeden telefon Napoleona Zielenskiego,

  do Bidena. Borodino sie klania.

 27. Marucha said

  Re 25:
  Panu się wydaje, że zrobił fajne porównanie.
  Ale to się tylko Panu wydaje.

  Sytuacja, jaką mamy, to nie facet z pałką, ale dwu (albo więcej) facetów-podwykonawców i ktoś, kto nimi steruje.
  Jeśli do Pana przyjdzie taki bandzior-podwykonawca – to co, odpuści mu Pan, bo we, że ktoś inny kazał mu Pana zabić?
  Będzie Pan strzelał czy bronił się w inny sposób.

  Tak samo będę strzelał do psa, którego spuścił na mnie sąsiad. Do sąsiada- potem.

 28. walthemar said

  re21
  na CDA tylko reklamy poprzedzaja

  https://www.cda.pl/video/99571637/vfilm

 29. USA doprowadziło do tego na rozkaz swoich nadzorców, celowo, metodycznie i ciągnie masakrę dalej! Podobnie jak pani Albright uratowana z „Holocaustu” twierdziła ,że warto było zagłodzić 500 tysięcy irakijskich dzieci! Po kim ta moralność po szatanie???dusze tych biednych ludzi mam nadzieję że oskarżają ich przed Bogiem!!

  https://pracownia4.wordpress.com/2014/05/07/masakra-na-ukrainie-jak-bandyci-mordowali-mieszkancow-odessy-w-domu-zwiazkow-zawodowych/

 30. plausi said

  Gotowość bojowa w ramach operacji „447” ?

  Zajęci operacją „Pandemia”, niejako zatopieni w rozważaniach nad najlepszą strategią wyszczepienia ludności w Polsce, straciliśmy nieco z oka operację „447”, która może nie na tyle lata zaplanowano co „Pandemia”, choć kto wie,

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  wszakże też z wieloletnim planem, jest konsekwentnie kontynuowana i w dosłowynm znaczeniu kasuje etwapowe sukcesy.

  Michalkiewicz sprowadził nas znowu na solidny grunt rzeczywistości „447”

  https://marucha.wordpress.com/2021/04/02/wszyscy-bedziemy-meczennikami/

  obiecując nam solennie, że także my dostąpi rozkoszy męczennictwa za sprawą organizatorów operacji „447”, którym jest dość obojętnie jaki męczennik, ważne aby był, bo jakże inaczej można rozradować żydowskie serce, jak nie tak:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  na wzór wołyński. Mobilizacja wojsk okupacyjnych US Army nadaje także operacji „447” szczególne znaczenie.

 31. UZA said

  „Rosja nie użyje atomu, bo po pierwsze za blisko jej granic, po drugie w przyszłości będzie potrzebowała Polski przyjaznej Rosji. ”

  Proszę zrozumieć, że jeśli teraz wybuchnie wojna, to już nie będzie żadnej przyszłości. Rosja będzie musiała użyć atomu, bo nie dysponuje dostateczną liczbą ludzi i sprzętu do pokonania całego NATO w wojnie konwencjonalnej. Gdy zostanie w jakikolwiek sposób zaatakowana, uzna, że nie ma już nic do stracenia i odpowie wszystkim, co ma. Niech Pan sobie wejdzie na stronę NUKEMAP i zobaczy jakie zasięgi mają głowice pozostające w dyspozycji sił zbrojnych różnych państw. Szczególnej uwadze polecam zasięg promieniowania termicznego, powodującego, że nie zginiemy od razu, ale będziemy upieczeni jak kurczaki na rożnie. Nie daj Boże !

 32. revers said

  wystarcza na poczatek bombki termobaryczne, lub rakietki z ladunkami termobarycznymi, nie mniej skuteczne jak atomowe.

  A poa tym wyjscia nie albo my albo oni

  Po tych dzisiejszych słowach ministra Niedzielskiego widzimy z kim mamy do czynienia – z ludźmi, którzy już zawsze chcą mieć pod sobą stłumione, biedne, wystraszone i uzależnione od państwa społeczeństwo. Naszym zadaniem jest, aby ten podły rząd nigdy nie zrealizował swojego planu!
  „Jeśli mnie pytacie, czy wrócimy do czasów sprzed pandemii, to nie. Nie wrócimy. Nigdy” – stwierdza w wywiadzie w TVN24. „Pokolenie dzisiejszych 50- i 40-latków będzie do końca swoich dni żyło w stanie zagrożenia epidemicznego” – dodaje minister. Jego zdaniem trzeba zacząć oswajać się z myślą, że to nie jest ostatnia pandemia w naszym życiu.
  Dr Sławomir Mentzen
  : „To mamy jasność. My albo oni. Jeżeli ludzie nie pogonią tych totalitarystów, to będziemy przez dekady żyli tak jak przez ostatni rok.”
  UDOSTĘPNIAJCIE te ważne słowa, musimy rozpocząć wielką narodową mobilizację, bo inaczej to szaleństwo nigdy się nie skończy!

  tylko dziwnie to konfederackie dysonuje z ostania rekacja sejmu na Bialorusi.

 33. revers said

  Byly expert militarny Ukrainy Mikolaj Azarow, szeroko opisuje stan koncetracji wojska Ukrainskiego na granicy z Noworosja w ilosci ok. 100 tys armii ukrainskich, podzielonych na grupy uderzeniowe, ze ofensywa moze nawet dotrzec na Krym lub Kuban.

  https://govoritmoskva.ru/news/268929/?fbclid=IwAR1YJwwc2PJRmZdlS1egeRj-PeWgMRqDY05hocmgpR9O8qgZRkZz19Ks-Wk

  A Napoleon ukrainski Zielenski, czeka tylko na telefon, sygnal z Pentagonu.

  Witamy w nowym wspalnialym orwellowskim swiecie wojna to pokoj.

 34. Chodzi o to żeby zabić jak najwięcej ludzi w tym dzieci, kobiet w ciąży, starców w Donbasie, zniszczyć infrastrukturę, zgnębić ludzi!.
  Proste pytanie Ile dzieci, kobiet w ciąży i starców zginęło od ukraińskich bomb i pocisków w Donbasie?/Tysiące!!
  Ile dzieci, kobiet w ciąży i starców zginęło z rąk mieszkańców Donbasu??/ZERO!!

  Mówił o tym nawet śp.Kornel Morawiecki KTO zaatakował Donbas!!za to został opluty i odsądzony od wszystkiego!

 35. revers said

  No une sie nie kryja ze chodzi o czystki etniczne w Nowej Rosji, gdzie ok. 90% ludznosci jest rosyjka, mowi po rosyjsku i z tym sie nie kryje.

  A czeka ich jak w Kosovie albo wysiedlenie na wschod do Rosji, a jak zostana to asimilacja zapewniona w jakich obozach przejsciowych lub biologiczna likwidacja, z pozyskaniem organow ludzkich rosjan.

  Juz jeden think tank, rzecznik armii ukrainskiej powolal sie nawet na slowa Bidena, demonizujace Putina, Putin to morderca.

  Co za pewne przyjmie cala spolecznosc miedzynarodowa, szczegolnie w Polin do wiadomosci za dobra monetke.

  A ukraina to tarcza europy, pewnie wylozona jeszae trupami polakow z wolynia, lub szkielatami.

  27 milinow rosjan ofiar 2 wojny gudlajskiej to malo dla pejsuni, usraela i jej satelitow.

 36. Marucha said

  Re 35:
  Nie sądzę, aby Rosja pozwoliła na eksterminację mieszkańców Noworosji.

 37. revers said

  Naracja utrzymana „tarcza europy” dla biezaacej propaandy, ale tracze moga byc wysadzane swiezymi trupami, koscmi Serbow z Kosova, czesciowo juz z licznych ofiar cywilnych nowejrosji.

  https://myslpolska.info/2021/04/04/w-kijowie-uznali-ze-ukraina-jest-tarcza-europy/?fbclid=IwAR0J2CFhGm6qIFyM378IspGbCKz2kEJ2rvJQjb3by_jhbjzCCUTnFhb-0tE

 38. Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski said

  Instaurare omnia in Christo +++

  „Lokomotywa”

  Stoi w Polinie lokomotywa,
  Ciężka, ogromna i pot z niej spływa:
  Tłusta oliwa.
  Wagony do niej podoczepiali
  Jedzie na wschod – tam dlugo czekali.

  I pełno USmannow w każdym wagonie,
  A w jednym murzyny, w drugim gamonie,
  A w trzecim siedzą tluste katabasy,
  Modla sie o zdrowie tej durnej biomasy.
  A czwarty wagon pełen baranów,
  Tych z USA i tych polskich pacanow,
  A w piątym czolgow szesc z demobilu,
  W szóstym stara armata – jak dla debilow,
  Rdzy wielkiej kupa zwisa pod armata,
  To nic takiego wytrzemy to szmata.
  Cieszy sie polski zolnierz jak dzieciak maly,
  Prezent Poliniaki z Ameryki dostaly.
  W siódmym siedza debile z Nebraski,
  W ósmym z Arizony, Montany a nawet z Alaski,
  Cpuny z Brooklyna jak noc czarne w kacie siedza,
  Gdzie lezy ta Polska to nawet nie wiedza.
  W dziewiątym – świnie ludzkie z Chicago tuczone,
  wielkie i tluste bo w Mc Donaldzie karmione.
  W dziesiątym wagonie siedza same zydy stare,
  Dolary beda kasowac za ta cyrkowa parade.

  A tych wagonów jest ze czterdzieści,
  Хuj jeden wie co sie tam jeszcze mieści.

  I choćby przyszły kacapow dwa miliony
  I każdy z nich bylby po zeby uzbrojony
  I każdy z nich strzelal do Was z mina tega,
  To nic nie osiagna przed taka potega !!!

  Nagle – gwizd !
  Nagle – świst !
  „Iskander” w Warszawe – buch !
  „Awangard” w Poznan – w ruch !
  „Posejdon” tsunami zrobil w Sopocie,
  Nic nie zostalo po trojmiejskiej holocie.

  Rosyjskie tanki jada tysiacami,
  Polaczki znow zostana sami.

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski na podstawie wiersza polskojezycznego judeochrzescijanina posoborowego pt.”Lokomotywa”.

  .

 39. revers said

  No dzisiaj to z Frankfurtu nad Menem nie pociag, ale Hercules transportowy , wylecial z pilnym Cargo na Ukraine, co mozna bylo sprawdzic na flightradarze online.

  Bylem kiedys w Herculesie, w czesci tranportowej na air show wystawce, robi wrazenie, troch zlomu, elektroniki w radarach mozna zaapakowac.

  Ale wierszyk rowniez mozna przepisac ukrom, ukajniakom, a nawet czesci bialorusim, ktorzy rowniez czeaja na swych nowych wlascicieli i obroncow praw lbtq. na granicy bilorusi z ukraina roniez maila miesce kontrabana z bronia dla obroncow demokratki Cichanowskiej i jej otoczenia.

  Zielenski z koleji zaczyna o pokojo w regionie gadac o 3 drodze dyplomacji, ze dziwnie ze Herculesy w tle jego wypowiedzi, widocznie dla uspienia obrony nowejrosji i rosjan.

 40. NICK said

  Znaczące.

 41. Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski said

  ad.39

  A dlaczego „wierszyk” a nie wiersz ? Kolega o Bialorusi przeciez najmniejszego pojecia nie ma, a sie „wymadrza” bardzo nierozumnie, prawda li ? I te dziesiatki „literowek” swiadcza o tym, ze Kolega w szkole ze swej murzynskiej pierwszej czytanki niczego sie nie nauczyl….

 42. bardzo said

  Pani Uzo. Każda bąba atomowa spuszczona na Polin skutkowałaby przefrunięciem całego radioaktywnego syfu z powrotem nad Rosję. Wprawdzie przez banderland, ale to żadne pocieszenie. A to dlatego, iż w tym regionie wiatry wieją przeważnie z zachodu. Ale nie potrzeba żadnej rozszczepialnej technologii, żeby cały kraj zamienić w równinę. Atom przeznaczony jest na większe odległości.

  Ale to nic. W nieco dalszej przyszłości cały świat czeka unicestwienie za wyjątkiem niewielkiej grupy wybranych i nieco większej populacji podludzi do obsługi tych pierwszych. Albo cyborków.

  Jednak pocieszmy się, że taki układ, jako nienaturalny, długo nie przetrwa i wszystko wkrótce potem wuchnie w skali totalnej. Z Naturą jeszcze nikt nie wygrał, począwszy od gigantów z Genesis i księgi Enocha.

 43. Boydar said

  Sprawy, jakkolwiek trudne by nie były, należy załatwiać po ludzku.

  Popatrzcie, jak Rosja zdecydowała postąpić względem żydów. Dostali ultimatum – albo będą pracowali na rzecz Rosji albo … No właśnie, albo co. Albo oddani zostaną na pożarcie swoim własnym współbraciom. Do takiego postawienia sprawy (skutecznego) trzeba mieć potęgę woli i organizacji. I Rosja to ma.

  Pan Gajowy załamuje ręce. U nas w Polsce mamy (proporcjonalnie) więcej zarazy niż Rosjanie w Rosji. Dlatego przedsiębrane środki też muszą być niekonwencjonalne. Być może przerażające.

  Ale to nie powód żeby ręce załamywać 🙂

 44. revers said

  Jest lepij panie „li” z BL

  Wprowadzenie w czyn decyzji Rady Bezpieczeństwa i Obrony Ukrainy z 2 kwietnia 2021 roku „O wprowadzeniu personalnych specjalnych ekonomicznych i innych środków (sankcji)

  – głosi tekst rozporządzenia. Wchodzi w życie z dniem opublikowania.

  Zabójstwo rosyjskiego opozycjonisty Borysa Niemcowa w centrum Moskwy.
  © Sputnik . Ilya Pitalev
  „To element wojny hybrydowej”: Moskwa reaguje na nowe sankcje RBNiO Ukrainy
  W szczególności sankcjami objęte zostały dwie firmy zarejestrowane w Polsce Binboro Sp. z.o.o. i Oil House Sp. z.o.o. oraz firma Black Sea Commodities Trading Limited, która jest zarejestrowana w ZEA i estońska firma Agro White Company OU. Nie podano przyczyn wprowadzenia sankcji.

  Polniaki dostaly sankcje od Ukrainy, a banderowski prezydent Duda i tak poleci z kojenymi 400 mln usd z bezwrotna pozyczka
  do banderladi, gdzie takze zamrozona akrywa osob prawnych i podmiotow gospodarczych.

  To juz praktycznie stan wyjatkowy na ukrainie, a raczej wojeny z niemozliwoscia korzystania z wod przybzeznych ukrainy i
  przestrzeni powietrznej przez zagraniczne podmioty gsspodarcze.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021040414081464-ukraina-naklada-sankcje-na-firmy-z-polski-sputnik/?fbclid=IwAR15LxnFBH9Pr_vT3x-hGuP1YRStoJBs1H1hLAo21ZZ5h_D8gmNqxKQ1pzk

  Musi byc ze bezpieka ukrainska sbu ma niezle haki rowniezz na Dude i innych mezykow stanu malo polskiego stanu z katastrofy smolenskiej, skoro potrafi trzymac za jaja caly baderowski rzaad lacznie z naczelnikiem od „slawy herojom”

 45. Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski said

  ad. 44

  A co ja mam z Lessotho wspolnego ? Jestem wprawdzie jewrokolchoznym niewolniczym Murzynem ale jak na prawoslawnego Polaka przystalo to caly bialy jestem na dzien dzisiejszy a nie czarny jak te Negry z BL 🙂

 46. revers said

  jak to co BL-rejestracja auta w Lomzy Podl. , po bimber z Lomzy-podlaskiej na zacierze z aronii blizej do BL, niz do BY i jeszcze batka autka nie zarekwiruje.

  A zacier taki sam na aronii i bialy aryjsko-sarmacki, nie zolty lub ciemny, braazowy.

  Kuzyn to przerobil na weselach podlaskich-wschodniej scianie, i jeszcze weselnej aroniowki przywiozl daleko na zachod, czego helmuty, france, angole nie znaja.

  Wojna idzie zapasy bylo by robic , zeby swoj swojego odroznil od zaszczepionych zombies.

 47. Быдлошевский Л.З. said

  Mocny w mordzie Kolega „revers” jest i wedlug jego wartosci poliniackich megacwany i zajeбiscie wyszczekany zamiast po prostu przyznac sie ze nie wiedzial ze BY to znak miedzynarodowy Bialorusi. Bez odbioru teraz i zawsze…

 48. revers said

  Zawsze widzial, bo spotykajac na drodze lub naautostradzie autobus, samochod z ta rejestracja, a tu i teraz to moze byc na ksiezycu, jak mobilny sygnal internetu odbije sie.

  lub blad maszynistki.

 49. zen said

  Powtórzonego Prawa 7:6 „Gdyż ty jesteś świętym ludem Pana, Boga twego. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, spośród wszystkich ludów na ziemi, abyś był jego wyłączną własnością”

  Tam gdzie są dzieci Boga Słowianie, szatan zawsze umieszcza swoje psy gończe, dlatego nasza historia to wojna, wojna i ciągle wojna, To samo dotyczy w mniejszym stopniu Celtów, Walijczyków, Irlandczyków (białych niewolników irlandzkich w pewnym okresie było więcej niż czarnych), Szkotów, z którymi zawsze miałem dobre kontakty, lubią alkohol tak jak Ajrysze…. natomiast Angole czy Niemcy to arogancja i pycha, oraz bezpardonowa wyższość wobec innych. Szkoci w trzynastym wieku pisali do papieża, aby wziął ich w opiekę jako starożytnych Izraelitów z powodu wyniszczania ich przez Angoli.

  „Nad światem sprawuje całkowitą kontrolę niewidzialna ludzkim okiem, olbrzymia i przerażająca moc. Nie ma polityka, generała, prezydenta czy innej ludzkiej postaci, która nie byłaby umieszczona na stanowisku bez jej zgody. Oni otrzymują władzę po to, aby wykonywać wyłącznie polecenia owej mocy, czyli… szatana” – Jordan Maxwell

  Pogarda i nienawiść do wszystkiego co dobre to główne cechy nasienia węża i biblijny termin nasienie węża wyjaśnia dokładnie logikę owego określenia.
  Nasienie węża jest zaciekłym wrogiem Boga, oraz całej ludzkości stworzonej przez Boga. Są hybrydami pomiędzy ludźmi a szatanem i upadłymi aniołami. Nasienie węża w szczególności nienawidzi białej rasy i naśladuje w tym swoje upadłe bóstwo – szatana. Oni wiedzą kim jesteśmy, natomiast dzieci Boga są zaślepione i okłamywane ich propagandą – to oni wywołują wojny, w których mordują się dzieci Boga. Gdy zdemaskujesz nasienie węża, wtedy następuje wybuch, ukazują nam swoje rzeczywiste nieludzkie charaktery, czyli uczucia skrajnej, wręcz chorobliwej nienawiści do wszystkiego, co dobre, moralne i polskie.

  John Carpenter, reżyser poniższego fragmentu pełnometrażowego filmu, w wywiadzie dla Yahoo w roku 2015 powiedział coś takiego: „Musicie zrozumieć coś. To jest film dokumentalny, to nie jest science fiction”

 50. UZA said

  „Każda bąba atomowa spuszczona na Polin skutkowałaby przefrunięciem całego radioaktywnego syfu z powrotem nad Rosję. Wprawdzie przez banderland, ale to żadne pocieszenie. A to dlatego, iż w tym regionie wiatry wieją przeważnie z zachodu. ”

  O wiatrach można by myśleć, gdyby istniało jakieś potem, jakaś dalsza perspektywa. A ja mówię o rozwiązaniu ostatecznym. Kiedy wszyscy odpalą swoje ładunki, to nastąpi absolutny koniec ludzkości i w ogóle życia na Ziemi. Kto wie, może i cała Planeta się rozwali, a wraz z nią ucierpi Układ Słoneczny (duże zaburzenie równowagi). Pal licho wiatry, kto by sobie tam nimi głowę zawracał. Alternatywa jest taka, że albo będzie piekło na Ziemi (czyli globalne rządy diabła i jego sług), albo w ogóle nic nie będzie. Rosjanie mają środki, żeby wybrać wariant „nic”, kiedy diabeł zaatakuje.

 51. lewarek.pl said

  Wojny atomowej w Europie nie będzie. Przez kilkadziesiąt lat NATO i Układ Warszawski ćwiczyły wzajemny szantaż z dobrym skutkiem. W ostateczności i w sytuacji bardzo krytycznej mogą nastąpić lokalne zrzutki np. jakiś Iskander na Bolesławiec albo Tomahawk na Homel, ale bez dalszej eskalacji. Instynkt życia i przeżycia jest silniejszy niż jakikolwiek inny.
  Totalna rozprawa potrzebuje silniejszych impulsów niż utarczki w Europie.

 52. Boydar said

  „… instynkt życia i przeżycia jest silniejszy niż jakikolwiek inny …”

  Zwłaszcza u Samsona. W obszarze zbrodni nienawiść nie ma konkurencji, jest silniejsza niż instynkt samozachowawczy.

  Osobiście nie uważam postaci Samsona za zbrodniczą, jest dla mnie raczej przykładem małpy z brzytwą. Co zresztą dobrze oddaje klimat obecnej sytuacji.

  Na politycznej scenie tylko jeden Putin wspomniał o „kobietach i dzieciach”. To akurat nie musi przełożyć się na lekkomyślne miłosierdzie w rozprawie z banderowskimi ukrami, ale z pewnością jest godnym i właściwym przesłaniem pasterza do ludzi.

 53. brys said

  Tutaj wybuchło 456 bomb jądrowych

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: