Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (57 – …
  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Yagiel o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Zbigniew Kozioł o Cywilizacja (Nie)Prawdy
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Chocholi taniec

Posted by Marucha w dniu 2021-04-09 (Piątek)

Podkusiło mnie, aby wejść dziś z rana na portal jednej z czołowych telewizji – nie wspomnę której z grzeczności … Podkusiło mówię, bo trzeba było z tą zachcianką iść po prostu do toalety, a tak wlazłem do kibla.

1. Ministerstwo donosi!!! System na skraju załamania! Setki nowych ofiar! Padł rekord! – komentarzem … jeśli na skraju załamania, to niech się wreszcie załamie w cholerę i będzie coś nowego w tle, a nie ciągle przedśmiertna padaczka powodowana bezdenną głupotą decydentów, którzy po prostu ten system dorżnęli.

2. Powrót do szkół! – kolejny moralny zombie z ministerstwa donosi. „Jestem przekonany, ze jeszcze w kwietniu!” – komentarzem … no to chyba jednak chcą faktycznie dorżnąć system. Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać? I z czego, że u dzieci zatrzymamy degradację mózgowo-osobową rodem z psiego schroniska, czy z tego, że szpitale, które w większości stoją puste nie wytrzymają „śmiertelnego żniwa” i gumka myszka rzeczywistości wymaże je z przestrzeni widzialnej.

Jak to się w dodatku ma do wzrostu zachorowalności u dzieci, którą oczami troskliwego ministra obserwujemy … chyba w jego pustym łbie, z którego pewnie nawet robaki się już wyniosły …

3. Każde poluzowanie obostrzeń, to kolejny wzrost zakażeń i powrót do kolejnych obostrzeń! – mówi jakiś ekspert … moim zdaniem „od gumowych dzwonków”, bo nie wziął pod uwagę wypowiedzi innego arlekina o otwieraniu szkół jeszcze w kwietniu. A może faktycznie chcą jednak dorżnąć system! Interesujące!

4. Odmrażanie po 18 kwietnia z wariantem usług na świeżym powietrzu? (chyba chodzi o kawiarenki, bo takie zdjęcie ktoś umieścił). No ale system na skraju załamania przecież i w dodatku inny dzban skowyczy, że nie otwierać, bo znów wzrost. Ale inny coś tam miauczy i blauczy, że jednak otwierać, bo dzieci! Jednak chcą dorżnąć system …

5. Pracodawcy ruszyli na łowy!! – największa ilość ofert pracy w historii!!! … chyba się kretynowi pomyliło słowo „pracodawcy” z „pracownicy”. Bo skąd takie zapotrzebowanie, jeśli wszystko zamknięte i zwalniają jak leci wszystko co się da łącznie z kotem polującym na myszy w restauracyjnej piwnicy …

A propos kota – temu też się dostało … „Uderzył kobietę kotem! Kot w stanie ciężkim, krwawi!” … pewnie nie chciał łowić myszy i kadrowa się do niego przypieprzyła, a że ten miał na pieńku z palaczem Stefanem-w-berecie, który jest właścicielem szczekającego na niego psa, to kadrowa dostała w mordę kotem i dwie pieczenie na jednym ogniu się upiekły – kot w zemście za prowokowanie psa, a kadrowa za zwolnienie Stefana z powodu obłąkańczej ilości ofert pracy powodującej rozleniwienie palacza, a co za tym idzie wylanie na pysk. Zresztą Stefan-w-berecie nie ma co się martwić, kot też, bo skoro pracodawcy ruszyli na łowy, to można się opier…ać i kasa i tak będzie. Po stópkach będą całować …

No i jeszcze to na koniec … „Tęcza na Marsie!!!”
… do komentarza tego wspaniałego i kosmicznego hasła użyję cytatu z filmu „The Heat”, slów które wypowiedział Al Pacino – „I’m overfucked!”.

Wydawało mi się, że z baletami, po których na drugi dzień czułem się jak na Marsie skończyłem koło 40-stki, a tu taka niespodzianka … A może pokowidiańskie skutki uboczne jego bezobjawowego przejścia!?

Ja się też w pewnym sensie nie dziwię, bo w kaczym łebku mózgu niewiele. We łbie Pinokia mózg jest drewniany, a ten trzeci z tej całej jakże barwnej „Trupy Pana Dropsa” wygląda z oczu tak, jakby miał zaburzenia mikroflory jelitowej, przez co zdaje się dawno kupy nie robił, bo widać, że ma za duże parcie na Bruzdę Rollanda.

To nie Mars proszę Państwa, to Chocholi Taniec – ratujmy swoje umysły trzymając się z dala od tego intelektualnego kibla 😶

Autor: Wojciech Jan Karwowski Menedżer, ekonomista, bioinformatyk, specjalista inżynierii biomedycznej i inżynierii tkankowej.
https://politywatory.com/

Komentarzy 8 do “Chocholi taniec”

 1. Maverick said

  Bartosiak i ci wierzący w jego bzdury startegiczne mają życzenie śmierci, ( death wish) mam nadzieję że Bóg im pomoże to osiągnąć my prawdziwi Polacy za żydowskie geszfty ginąć nie będziemy. Bóg błogosławi orędowników pokoju a nie judaszy jak Bartosiak.

  Media aż trzeszczą o pomawianie Rosji o przesuwanie wojsk, gdy jest to tylko reakcja na przesumięcia woisk ukraińskich , czy kurwy babilońskiej w Europie jak i jej wasala Polinu.

 2. Kar said

  ..pies yebal globalny suchotniczy system. Niech ich dorznie milosnie ta wielka cycata baba (link na dole) siedzaca okrakiem na parowozie..Tyle im mozna od serca zyczyc..gudelsystemowi

 3. Modlitwa za covidianów

  Mnie niepokoi ogromna liczba wyznawców religii covida, może modlitwa tu pomoże:

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/#Modl

 4. ufokrasnal said

  To nie jest flara obiektywu tylko tęcza. Przy flarze kolor czerwony jest w środku, a na zdjęciu jest na zewnątrz jak przy tęczy. A przy powiększeniu widać przelatujący obiekt. Może ptak? Na Marsie są ptaki i tęcza jak na Ziemi. To jest cudowne :).

 5. jok said

  Zapaść systemu – a tu mamy ponad 7 mln „wyszczepionych”, no i chyba ponad 2 mln „odchorowanych”.
  To dlaczego nie ma skutków pozywynych, nawet nie zarysowują się na horyzoncie? :). Np – mniej zachorowań w miarę szczepień, mniej zpotrzebowań na „łózka”….

  Jedyne co mi się nasuwa, to cytat Stalina: „Walka klasowa zaostrza się w miarę budowania socjalizmu.”

 6. Marcin said

  Tu jest pięknie, obrazowo pokazany rozmiar tzw.pandemii.
  Jeśli ktoś zna podstawowy niemiecki lub angielski
  https://www.mgtow.tv/watch/powerful-message-from-germany-to-the-world_Iuh2ZXjyy3C4S4X.html

 7. revers said

  Jedyne co mi się nasuwa, to cytat Stalina: „Walka klasowa zaostrza się w miarę budowania socjalizmu.”

  A co ma wspolnego duzy kapital z socjalizmem?

  Jak sponsorowany przez Sorosa- tyz socjalista dobrodziej? – Holownia po zarejstrowaniu swojej parti wyszczepiaczy i postepu lbtqplus, odrazu w sondazach i prognozach zdobywa wiecje punktow procentowych jak PO i ma kontakt przedwyborczy z PIS.

  Takie same manipulacjie, statystyki i prognozowania robi sie w ustalaniu wskaznikow zarazen na covid jak w prognozowaniu resultatow wyborczych CBOE na dlugo przed wyborami, kazda nowa zarejstrowana partia z sposorowanym big kapitalem robi za lepszy wyrius i zdrowie wyborcow, nawet tych zaszczepionych dla przykaldu jak Holownia z opcjaa wyjazdu na Madere.

  „5. Pracodawcy ruszyli na łowy!! – największa ilość ofert pracy w historii!!! … chyba się kretynowi pomyliło słowo „pracodawcy” z „pracownicy”. Bo skąd takie zapotrzebowanie, jeśli wszystko zamknięte i zwalniają jak leci wszystko co się da łącznie z kotem polującym na myszy w restauracyjnej piwnicy …”

  dziwnie coraz wiecej ukarincow i ukrainek w padajacych branzach zatrudnia sie, czyzby doplaty do mieszkan dla ukraincow i
  inne zachety finansowe dla Ukraincow i ich pracodawcow, sponsorow robily „wolny rynek” i robily za elity kraju, jak mawial Gowin..

 8. Jack Ravenno said

  Wojciech Jan Karwowski moim zdaniem zaorywuje, przeorywuje przeszłą, bieżącą i przyszłą narrację wyznawców kowidianizmu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: