Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wypalona ziemia

Posted by Marucha w dniu 2021-04-18 (Niedziela)

Co jeszcze można powiedzieć, gdy wszystko już zostało powiedziane. Napisane, przełożone. Odmienione przez wszystkie możliwe przypadki i osoby, miejsca i czasy. Każde zdanie rozebrane na cząstki i omówione. Napisano już książki, setki badań nad tematem, dziesiątki badań randamowych. A wszystko jak kamień w wodę.

Minął rok, od kiedy gangrena trawi tkankę społeczną w każdym wymiarze. Znika praworządność, znikają wartości, znikają państwa narodowe, znika rodzina, znikają więzi społeczne.

Rządy łamią prawo, opozycja wspiera rządowy dyktat. Wprowadza się apartheid zdrowotny. Prawo do nieinformowania o stanie naszego zdrowia przestało obowiązywać, a segregacja staje się faktem. Lekarze zabijają chorych, dziennikarze fabrykują sensacyjną rzeczywistość.

Manekiny pod respiratorami, inscenizacje przed szpitalami, wymyślane statystyki – ot dzisiejsze dziennikarstwo.

Sądy orzekają, że lockdown wiosenny był nielegalny. Mamy już ponad 50 takich orzeczeń. A władza wprowadza kolejne zakazy tym samym trybem, czyniąc je bezprawnymi.

Władza ustawodawcza i wykonawcza kpi z władzy sądowniczej, a policja z sanepidem nękają przedsiębiorców działających w prawie i napadają na niewinnych obywateli. Dzieci toną w ciszy, zmęczone izolacją łapią depresje. Nie uczą się zachowań społecznych, nie wyrażają emocji, nie rozwijają się jak należy.

A ludzie założyli szmaty i nie widzą tego, co sami stworzyli.

Rodzice nie walczą o rozwój i zdrowie swoich dzieci. Nauczyciele nie walczą o szkoły. Lekarze nie chcą leczyć. A przedsiębiorcy posłusznie zamknęli swoje biznesy i czekają na bankructwo.

Świat stanął na głowie.

Grypa przestraszyła ludzi do tego stopnia, że dla maseczki zabiliby innych, choć szmata przed niczym nikogo nie chroni. A rządzący zachowują się tak jakby ludzie byli ich prywatnym folwarkiem.

Historia się powtarza, a narody niczego się nie uczą.

Stali kiedyś w kolejce do łaźni, dostali cyklon B. Byli posłuszni licząc na łaskę, a przeżyli tylko nieposłuszni.

Teraz stoją w kolejkach po „szczypawkę” nie rozumiejąc, że do niczego nie jest to potrzebne.

Społeczeństwa zatraciły swój instynkt samozachowawczy. Odważnie ustawiają się w kolejce do eksperymentu medycznego, ryzykując zdrowie i życie, aby oddano im prawo do bycia wolnymi. Za prawo do wejścia do samolotu, za prawo do wejścia do galerii, oddadzą swoje zdrowie i życie. Oddadzą życie swoich dzieci.

A nie mają odwagi zdjąć szmat z twarzy, które nosząc, sami stworzyli ten cyrk i sami pozwolili na odebranie sobie swojej wolności i godności.

Dym i popiół. Spalona ziemia. Wypalone uczucia. Stłumione emocje. Radość przyćmiona. Oczekiwanie na cud. Czy jesteśmy świadkami upadku cywilizacji?

Funkcjonowanie społeczeństw uzależniono od testów, które wirusa nie wykrywają. Które nawet od „kranówki” stają się pozytywne. Proste przeziębienie, jakiś katar, i ludzie biegną po test, nakręcając chore statystyki. A przez to umierają ludzie naprawdę potrzebujący hospitalizacji.

W roku 2020 z hospitalizacji skorzystało ponad 1,3 mln osób mniej niż w latach poprzednich, stąd od października do dzisiaj nadmiarowo zmarło ponad 100 tys. osób. Jedno całe miasto – jak Tarnów.

Lekarze zdradzili. Za swoje srebrniki.

Podobnie jest w UK. Jeszcze przed rokiem oczekujących na operacje mające się odbyć w ciągu 12 miesięcy było 2 tys. osób. Teraz czeka już ponad 140 tys. osób. To oznacza totalną zapaść służby zdrowia. To jest planowe działanie ukierunkowane na wyeliminowanie osób chorych, najsłabszych. W duchu eugeniki, a jakże!

Eksterminacja.

Ale Ty człowieku noszący maskę tworzysz ten system. Ty na to pozwalasz. To Ty wydajesz wyrok na swoich bliskich, na swoich rodziców, którym przez Twój cyrk odmawia się wykonania operacji w szpitalu.

Kiedy to wreszcie zrozumiesz?!

Bez Ciebie nie byłoby tego cyrku!

Patrzę codziennie na mieście. Liczę… czasem jedna… czasem dwie osoby bez maski. Gdzie są ci ludzie myślący?!

Gdzie są przedsiębiorcy? Hotelarze, restauratorzy, fitness? Gdzie oni są kiedy są protesty ? Gdzie są te wszystkie przewodniczki duchowe z „codziennych terapii” – oświecone, świadome? Schowane za maskami? Gdzie są rodzice?

Oszmacony świat. Oszmacone ulice, oszmacone sklepy, urzędy, autobusy. Oszmacona zgoda na syf.

Papież sprzedał wiernych. Tylko w nielicznych kościołach pojedynczy księża mają odwagę mówić. Biskupi oddali kościoły. Nawet komuna nie wchodziła podczas nabożeństw. Mamy więc przedsmak tego, jak groźniejsze jest to co idzie.

Dalajlama nawołuje do szczepień – kolejny sprzedajny służący globalistów.

Ile potrzeba dowodów, żeby ludzie zaczęli myśleć. Co musi się zdarzyć, abyśmy potrafili znajomym lekarzom powiedzieć w twarz, że są mordercami. Że nie chcemy ich w swoim otoczeniu. Jak długo będziemy się z nimi spotykać i udawać, że wszystko jest w porządku?!

Kiedy zrozumiemy, że to oni nam zgotowali ten los. Że to przez nich umarło ponad 100 tys. ludzi bez pomocy, że to przez nich jesteśmy poddawani eksperymentom medycznym. Dlaczego nie mamy odwagi bronić samych siebie i swoich dzieci?! Dlaczego tolerujemy przestępcze działania wymierzone w nas samych?!

Przez naszą bierność upadek postępuje każdego dnia. W Każdym obszarze życia. I powtórzę to jeszcze raz – to się samo nie zmieni, bo to się nie ma skończyć!

Pisałem przed rokiem – pandemia planowana jest do 31 marca 2025 roku – aż nie zostanie nic z klasy średniej. Klasy, która jest liczna, w Polsce to wiele milionów osób. Ale na protestach tej klasy nie ma. Ta klasa posłusznie założyła szmaty i czeka na cud.

Patrzy i nie widzi! Już nawet Niedzielski powiedział, że nie będzie powrotu do świata sprzed pandemii. A ludzie nadal wierzą, że jutro coś się zmieni. Nowa normalność to nienormalność!

Cudu nie będzie. Zostanie wypalona ziemia. Zgliszcza. Materialne, zdrowotne i emocjonalne.

Wolność nie jest dana na zawsze. O wolność trzeba walczyć. Trzeba ją pielęgnować. Tylko w wolności można się normalnie rozwijać.

Zakładając szmaty oddaliście swoją godność i wolność. Oddaliście władzę nad Waszym ciałem komuś, komu na nim kompletnie nie zależy. W imię czego?!
I czekacie na co?!

Autor: Jerzy Makara
https://politywatory.com

Komentarzy 35 do “Wypalona ziemia”

 1. Olo said

  Żydobanderowski reżim dobrej zmiany z kaczysyńską kur wą na czele pełni w Polin tę samą funkcję co komendantura i obsługa obozu śmierci Auschwitz-Birkenau. A Poliniacy się cieszą, bo mają nowego Hitlera, który ich morduje.

 2. Olo – a ty to kto?
  Żyd czy prowokator?

  Ks. H. Zieliński: Przeszedłem COVID bez komplikacji dzięki Amantadynie
  16 kwietnia 2021 09:54

  https://www.radiomaryja.pl/informacje/ks-h-zielinski-przeszedlem-covid-bez-komplikacji-dzieki-amantadynie/

 3. Wladca said

  Tylko calkowita utylizacja tzw. wybrnego spoeoduje pokoj na Ziemi.

 4. Olo said

  Re. 2. Józef Bizoń

  Panie, jaka amantadyna?

  Dwie bliskie mi osoby poszły do szpitala, jedna na operację biodra, druga na zwykłe badania, a wyszły nogami do przodu, z aktem zgonu wypisanym na kowida. Przecież to holokaust.

  Jestem Polak, bez żadnych domieszek: ukrowskich, teutońskich, chazarskich, semickich czy frankijskich. Kapewu?

 5. Grecki kapłan ,,TO HAŃBA ! Od 2000 lat czegoś takiego nie było !”

 6. Re. Olo

  Amantadyna wytrąca im na wszystkich polach bron z ręki i dlatego tak zajadle jest zwalczana.
  To trzeba zauważyć i leczenie amantadyna należy maksymalnie solidarnie upowszechniać zamiast publicznie wylewać swoją żółć.

 7. Boydar said

  Trochę późno się obudził (5), ale lepiej późno niż wcale. No i z kartki ani promptera nie korzystał.

 8. Yagiel said

  Autorze – znika to, znika tamto… Lecz kto wie, co zniknie? Wiele jest pytań: co oni robią? co oni jeszcze wymyślą? To nie jest protest – to czekanie na kopa w dupę. Zaproszenie nawet!
  Człowieki w namordnikach są dobrowolne przecie – Manekin Morawiecki tylko zaleca, a policja tylko straszy przestępczo; lekarze mierzą temperaturę respiratorem… Niedzielski jest Zero, a tu „nawet Niedzielski” jest władza życie-śmierć. Znaczy Polacy to bydło rzeźne i – do klatek, na ubój, klaso średnia! To miano to pozór: matury-profesury to papier toaletowy… Odzyskany w recykling, nadaje się na namordniki. Na głowy tzw. klasy średniej.

  Ktoś powiedział: SPRAWDZAM! Powodzenia – zobaczmy, ilu ich przeżyje bez tlenu…

  Słucham minimalisty z brzytwą, Ockhama: bez czego/kogo można się obejść, bez tego należy się obejść. A że poszło w za dużo i za łatwo, za wygodnie – nadmiar bzdury ludzkiej trzeba ściąć. I to się dzieje. Nie czas żałować nadmiaru – na co czas? Na miarę i w miarę: SPRAWDZAM. Wygląda to – gdyby nie MEGAsyf maseczkowy – na ekologię. Wolisz, Autorze, Las czy tv ? SŁUCHAĆ PTAKÓW, CZY PISAĆ DO DEBILI? Bez 50% namordnikowców – gorzej czy lepiej ? DZIEJE SIĘ EUGENIKA-EKOLOGIA.

  Było powiedzenie: gówno chłopu, nie zegarek – znaczy, że zegarkiem gwoździe wbijał czy coś tak… Teraz ktoś zegarek odbiera i jaki krzyk! Gówno głupcom, nie demokracja – głosują namordnikami tak wyraźnie, że każdy widzi: 95% nie chce demokracji, woli namordniki… Nie pisz, Autorze, do tych 95% – szkoda drzew – popatrz, kto nosi zegarek i zobacz, która na nim godzina – ?

  A może, Autorze, bez zegarka da się żyć – mamy Słońce, Łunę, Gwiazdy… Bez czego możesz żyć… mądrze? Co sam sobie odbierzesz, tego ci nikt nie odbierze. Zacznij – gdy wszystko już powiedziano i napisano – myśleć. Żeby nie została wypalona Ziemia. Pamiętasz? Kiedy po Ziemi chodzili Nean/dertale/ – i przyszli ci drudzy, powiedzmy z…
  Tak tylko SPRAWDZAM, o kt to było. I na co czekasz?

 9. #2 Szanowny p. Bizoń, rozumie ze leciwy juz Pan i nerwy nie te. Olo „bluznal” nerwowo ale to p. Marucha jest od upomina niesfornych jezykowo mlodzikow na Gajowce.
  Natomiast insynuowanie wg. wylacznie Pana kryteriow czy ktos jest zydem czy prowokatorem jest obrazliwe i wypada przeprosic i wiek nie ma tu nic do rzeczy. Z szacunkiem.

 10. Re. 9
  Pod nr 2 są pytania, a nie twierdzenia.
  Na takie pytania odpowiada się krótko, np. ani to, ani to.
  Myślę, że panjał – jak to mówią Rosjanie.

 11. Anucha said

  Nerwowo robi się.
  Po długiej podróży stoimy na rampie.
  Zaraz będzie selekcja. Kto do roboty , kto na zasiłek a kto do piachu.
  Powrotu nie będzie- ślepy tor i parowozu nie przepnie się.
  No chyba ,że pan Bizoń przeniesie na plecach 🙂

 12. Marek said

  Boydar said
  2021-04-18 (Niedziela) @ 12:33:41
  Trochę późno się obudził (5), ale lepiej późno niż wcale. No i z kartki ani promptera nie korzystał.
  ===
  Pan śledzi wypowiedzi tego popa od początku kowidowego cyrku?

 13. Boydar said

  Gdzieżbym śmiał !!! Co mi tam jakiś pop z opóźnionym zapłonem, zatrybił jak już się im pod dupą zaczęło smażyć. Wykombinował sobie, że po wszystkim wyjdzie na heroja. I o to tylko chodzi.

  Albo Duch Święty go otrzeźwił, ale znowu żadnych śladów nie widać. No i rękami straśnie macha, zupełnie jak „nasz” Schudrich kiedy się go zapytać co tu robi i z kim.

 14. Bohdan said

  AUTORZE !LUDZIE SĄ NIEWINNI! ZOSTAŁO ZAHIPNOTYYZOWANE 4 MILIARDY LUDZI. ZROBILI TO NIELEGALNIE .PRZEKAZ POSŁANIA STRACHU I TERRORU NASTĄPIŁ HIPNOTYCZNIE PRZY UZYCIU NOWYCH TECHNOLOGII ( red Zięba): RADIA , TELEWIZJI I I TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH.LUDZIE DOTKNIĘCI TYM PRZESTĘPCZYM DZIAŁANIEM ZATRACILI CECHY LUDZKIE I ZACHOWIUJĄ SIĘ JAK WYSTRASZONE ZWIERZĘTA. PRÓBA UZYCIA HIPNOZY W HANDLU ZOSTAŁA ZABRONIONA PRZEZ SĄD DZIESIATKI LAT TEMU. TEN ATAK NA LUDZKOŚĆ CYWILNĄ JEST WIĘC PROWADZONY ŚWIADOMIE PRZEZ APARATY PAŃSTWOWE MIMO WYROKÓW SĄDU OBECNYCH I DAWNEGO :22 niemieckich zbrodniarzy wojennych przed Międzynarodowym Trybunałem Wojskowym w Norymberdze. W KANADZIE , ONTARIO – JUŻ POLICJA ODMÓWIŁA KARANIA OSÓB (750CAD) POZA DOMEM (LOCKDOWNEM) OGRANICZAJĄC SIE DO UPOMNIENIA. W DRUGIM ETAPIE ZNIEWOLONA JUZ LUDZKOŚĆ PODDAJE SIĘ TZW SZCZEPIENIOM NIEZNANYM PRODUKTEM PRZECIWKO NIEZNANEMU WIRUSOWIE KTÓRY W MIĘDZYCZASIE ULEGŁ ZMIANIE ZA KTORĄ NIE NADĄŻAJĄ TE TZW PRODUKTY (SZCZEPIONKI).OSKARŻANIE I ZNĘCANIE SIĘ NAD OFIARAMI TEGO PRZESTĘPCZEGO PROCEDERU TYLKO POGARSZA ICH STAN I UPEWNIA OPRAWCÓW O ICH BEZKARALNOŚCI: DLA NICH LUDZIE TO BYDŁO MOŻNA WIĘC NADAL KONTYNUOWAĆ TESTY MEDYCZNE JAK NA LABORATORYJNYCH ZWIERZĘTACH.

 15. Marek said

  Wykombinował sobie, że po wszystkim wyjdzie na heroja. I o to tylko chodzi.
  ===
  U sw Piotra się okaże, kto tu gada za heroja.
  Pan już wie swoje i nie odpuszcza.

  Dobrze że Franek nie macha rękami, jak Szurdich, czy jak mu tam. Trzeba mieć zacięcie, by greckiego popa porównać do rabina z Polinu. Gratulacje.

 16. Boydar said

  Panie Marku. Oczywiście, że swoje wiem, ale wcale z tego powodu szczęśliwszy nie jestem. Tyle że poukładany pogląd na sprawy pozwala mi nie popaść w szaleństwo.

  Optymizm, w tym przypadku Pański, powinien jednak w pierwszej kolejności i zawsze zadać sobie pytanie – „jeżeli jest tak dobrze to czemu jest tak źle”.

  Tak całkiem prywatnie to uważam, że ten jutubowy pop jest tak samo grecki jak i ja.
  A mój krytycyzm w żadnym wypadku nie odnosi się do treści kazania, bo rzeczywiście jest dobre i słuszne. Podobnie jak każda znana nam wypowiedź Putina czy Ławrowa.

 17. Re. 13

  Podłe to Panie Boydar i tyle.
  Każdy głos sprzeciwu się teraz liczy, a Pan takim swym pisaniem się temu sprzeciwia.

 18. Boydar said

  Paaaanie Bizon, ważne jest tylko kto liczy głosy.

  Ma Pan niepowtarzalną okazję wykazać że tkwię w błędzie Bogu obżydłym. Śmiało, przecież po ip nie ugryzę, i jeszcze też bohaterem Pan zostanie.

  W razie Niemca ma Pan tu zestaw pytań pomocniczych :

  – jak się ów pop nazywa
  – gdzie pełni posługę
  – jak się nazywał przed przyjęciem imienia
  – kiedy przedmiotowe kazanie wygłosił
  – przed jakim zgromadzeniem wiernych
  – jakie kazania głosił wcześniej

  I ja Panu na nie wszystkie odpowiem.

 19. Re. 18
  Ma Pan niepowtarzalną szansę podać swe prawdziwe imię i nazwisko, bo w polskiej bazie PESEL nie figuruje nazwisko Boydar – wykombinował Pan sobie ksywe od słów boży dar.
  Jak Pan poda, to będzie możliwe sprawdzenie kim pan faktycznie jest i jak należy interpretować to, co Pan pisze.

 20. Boydar said

  Może i podam, jak mi Bozia rozum odejmie.

  Alle, co w moim pisaniu jest dla Pana niejasne ? Bo odnoszę wrażenie, że wręcz przeciwnie, aż za jasne. I co gorsza, wygląda że dla właściwie wszystkich. To Pana Bizona tak uwiera ? Niech Pan zmieni forum, ból dupy ustanie jak ręką odjął.

  A do ujawniania personaliów to już szczególnie obywatel Kibic namawiał (tfu!). a potem donosił do prokuratury. To jakiś może Pański krewny ?

 21. Re. 20
  Skoro tak, to w takim razie po są Panu potrzebne dane spod ad. 18 odnośnie tego popa skoro on dobrze mówi?

  Dla służb nie ma żadnego problemu z ustaleniem kto i skąd pisze pod wskazaną im ksywą i wskazanym miejscem zamieszczenia komentarza.

  Podawanie lub nie prawdziwego swego imienia i nazwiska jest miarą odwagi cywilnej piszącego. Skoro nie podaje swego imienia i nazwiska, to jego pisanie można traktować jako podpuszczanie innych do wychylenia się na odstrzał, a co najmniej chowanie się za ich plecami.

  Jak w takim razie mamy stawić realny opór złu, skoro u tak wielu brak jest nawet tej elementarnej odwagi cywilnej?

 22. Piskorz said

  re 14 DLA NICH LUDZIE TO BYDŁO „….powtarza się to co kilka wierszy…radzę uważnie czytać…http://russ-history.blogspot.com/2014/06/2014-war-on-ukraine-jews-are-attacking.html
  Dla znających dobrze /!!/ język rosysjki.

 23. Mano Negra said

  Średnia klasa czyli kto? Ludzie, którzy jak mają jeden samochód, to chcą kupić drugi, a potem trzeci? Pojechać za granice na wycieczkę i robić selfi nowym ajfonem?

  A co ta „średnia klasa” robiła przez ostatnie 30 lat? Gdzie są organizacje, stowarzyszenia, postulaty… reprezentacja? Nie była potrzebna, bo wszystko „załatwiali” łapówkami i układami. Dlatego nie żal mi ich.

  Koło mnie był sklep spożywczy, polski. Potem przejęty przez zagraniczną firmę. Pierwsza rzecz – wymieniony personal z polskiego na ukraiński, a ostatecznie zlikwidowany.

  Polskiego państwa nigdy nie będzie. Jedyna szansa dla nas to rusyfikacja. Całkowita rusyfikacja.

 24. Kowalski3 said

  W psychologii to się nazywa . . .
  ale po co wyręczać psycholów !?

  Włażę do domu sąsiadów i wołam, jestem niezrównoważony, mam niedołężnych przodków,

  jestem niczym, jakimś ”hachłem” ,

  ja szanuję wszystkich, ale jak mi któś powie kszywe słowo…

  w ramach realnej wiedzy o kulturze, . . . w kloace go unurzę! – e tam, utopię,

  wyrżnę serce . . .

  Po czym – pełen (tzw.) empatii – każdego ukocham szczerze, jak hiena padlinę,

  nazywa – Pacieżem!

  Tragedia jest głębsza, jak nawet najczarniejszym się wydawało!

 25. burak z kartoflandii said

  Kij ma dwa końce, panie Mano.

  Ale zasadniczo kto wie, czy pańska droga do polskości na pańskiej tezie nie mogłaby się oprzeć.

 26. Anucha said

  @22

  Średnia klasa, czyli ludzie którzy mieli pomysł na otworzenie firmy. Posiadają jakieś umiejętności. Potrafią własnymi rękoma coś wytworzyć.
  Zaryzykowali, często podpierając się kredytem i dali pracę i utrzymanie dla wielu rodzin.
  Płacą duże podatki , dzięki nim nie chodzisz w mundurku i możesz zmieniać robotę.

  Kuźwa co jeden to lepszy.

 27. Voodoosch said

  Ludzie się jeszcze dziwią, że tłum jest ślepy, głupi i można ni. Sterować jak się chce? Ja się dziwić przestałem. W takim przyszło nam żyć społeczeństwie i trzeba to jakoś ogarnąć. Zmienić myślenia ludzi się nie da, bo gdyby się dało to po roku wszystko wyglądałoby inaczej.

 28. Yagiel said

  ad Voodoosch@26 oraz Anucha@25 – tłum jest ślepy. Tłum to poniżej klasy średniej wg opisu Anuchy. Zmienić myślenia tych ludzi, tłumu poniżej klasy średniej się nie da i nie ma po co: oni wolą żyć bezmyślnie/beztwórczo – przyjmą wszystko, przyjmą cokolwiek od klasy średniej, od rządu komunistycznego PiS, kt zlikwiduje klasę średnią, od okupanta, kt zlikwiduje PiS-komunistów, kt zlikwido… Tych ludzi trzeba zostawić, jacy są, bo w końcu ktoś musi pracować, służyć, bić pałkami…

  A trzeba zmienić myślenie klasy średniej i to się da: tak jak opisuje i robi grupa Górali z GÓRALSKIE VETO – Sebastian Pitoń mówi przytomnie (jak dotąd zgadzam się z nim w 90%). Wszelako klasa średnia musi być gotowa być Drużyną Króla/Jagiełły…

  W Polsce w tej chwili nie ma Króla ani w sensie dosłownym/ustrojowym, ani w sensie mentalnym. Przy czym wypowiedzi Pitonia, wypowiedzi Anuchy, wypowiedzi kilku Tu osób z Maruchą Gospodarzem (ale i posła Brauna/przydługie/ i posła Korwin Mikke) wskazują, że jest Świadomość Potrzeby Drużyny Króla czy Drużyny Prezydenta: w Osobie Godnej, nie w osobie budyniowej PADł…
  I otóż ta świadomość prawno-ekonomiczno-twórcza musi być też orężna: słowem i mieczem/dzisiejszym/ – dobrym przykładem, myślę, jest Kreml: Drużyna Kremla. Kto chce widzieć w niej Drużynę Putina, kto Ławrowa, kto X czy Y – jest realnie Drużyna Kremla i Rosji: jak Wawel i Polsko-Litwa/WKL były… Czy w Polsce jest realne przekonanie czy wykreowanie wśród Siłowych Dowództw – wojska, policji, służb – Orężnej części Drużyny ? Nie wiem, zakładam, że nie, bo widzę na co dzień, jak tłum pałkarzy napiedrala klasę średnią i zagania w namordniki, w areszty, w podatki… Oraz że Siły Nad-Państwowe pilnują głupoty/ślepoty tłumu, hm, demokratycznego w Polsce. Pilnują też realnej bezsilności klasy średniej, kt wolę nazywać Klasa Twórcza albo Drużyna Mentalna Króla/Prezydenta: z Klasy Twórczej – Drużyna Mentalna, jeśli z Częścią Orężną, wtedy może przejąć Władzę… To znaczy nie może, choć wiem, że myślenie takie jest i nawet próby organizowania się: w dzisiejszej sytuacji nie wyciągniemy się sami z bagna za harcap zresztą baron Minchhausen był trefnisiem, nie Królem…

  Realna taktyka więc, to oparcie się na Kremlu: na Drużynie Kremla, jako na odrodzeniu Tartario-Ljachów/Lechii, mentalnym i realnym… Realna w sensie realnym taka przyszłość już była 🙂
  Klasa śre… Twórcza w Polsce jest – nie ma Drużyny Króla. Jak połączyć te dwie Kropki? Mało możliwe – w tym Tu gronie jednak dobrze jest pomyśleć i porozmawiać o kierunku/celu, bez namordników i budyniów. Budynie-manekiny mają pałkarzy w policji, urzędach skarbowych, Sanepidzie – jak to zmienić? Zacząć można od Prawdy o FAKEdemii podanej do powszechnej wiedzy – kto zostanie w namordnikach, ten zostanie, a kto zdejmie i zacznie oddychać Pełna Piersią, ten/ta przyłączy się do Drużyny Króla/Królowej… Jak to inaczej nazwać: Drużyna Wolności ? Drużyna Gospodarzy Polski ? Drużyna…

  Zmienić myślenia części ludzi, większości ludzi się nie da, lecz nigdy większość ludzi nie stanowi sama o sobie – ta bzdura daje dziś władzę nad Polakami-większością (oraz innymi nacjami) cwaniakom nie-Polakom. Za to da się zmienić myślenie mniejszości
  prawda?
  muszę na lekcje

 29. Piskorz said

  re 23 Gdzie są organizacje, stowarzyszenia, postulaty… reprezentacja? Nie była potrzebna, bo wszystko „załatwiali” łapówkami i układami. „….Człowieku nie pierdol głupot i nie ośmieszaj się !! ps Przykład pierwszy lepszy…początek lat „90, firma mała polska /25 osób/, gdzieś okolice chyba Świnoujście…produkuje coś…dla NASA.!! A inne rodzinne …odpierdol się od nich!!

 30. Piskorz said

  re 26 To ma być odpow. na 23, a nie na 22.

 31. Pinokio;) said

  Jeżeli już to się stało warto właśnie w takiej ziemi zakopać wszelkie spory

 32. UZA said

  „Społeczeństwa zatraciły swój instynkt samozachowawczy”

  Moim zdaniem, to właśnie instynkt samozachowawczy skłania społeczeństwa do przestrzegania absurdalnych nakazów oraz zakazów. Ludzie robią to (na przykład chodzą w namordnikach) , żeby uniknąć dolegliwości ze strony brutalnej Policji czy agresywnych współobywateli. Tak właśnie działa instynkt samozachowawczy – schować się, przyczaić, upodobnić do otoczenia, żeby uniknąć ataku.

  A kiedy małe, słabe, wystraszone stworzonko wychynie w końcu ze swojej norki, zobaczy tylko dym i popiół. I pewnie zaraz zostanie zabite i pożarte przez coś trochę większego i silniejszego, a znów to coś przez inne – jeszcze większe i silniejsze – itd. Na końcu zostanie kilkoro największych i najsilniejszych. Będą się czaić i gonić wśród ruin i zgliszczy, aż po kolei wyzdychają.

  To właśnie ci najsilniejsi wydają się najgłupsi. Chociaż bowiem – w przeciwieństwie do zwykłych śmiertelników – mają i władzę , i kasę, wykorzystują to wszystko do sprowadzenia (także) na siebie zagłady. Uruchomili proces, którego nie potrafią zatrzymać, bez względu na to, co im się wydaje. Są jak ten uczeń czarnoksiężnika, który zaczął, ale nie umiał skończyć. W bajce przyszedł czarnoksiężnik i wszystko naprawił, a jak będzie w naszej historii ? Qui vivra, verra.

 33. Boydar said

  Tyranozaury się wyekspirowały, a myszy nie.

 34. Dr Zbigniew Hałat ostrzega – Traktują nas jak zwierzęta laboratoryjne

  https://pl1.tv/title/dr-zbigniew-halat-ostrzega-traktuja-nas-jak-zwierzeta-laboratoryjne/

 35. Pinokio;) said

  re 34
  „Chcesz cało przejść pomiędzy światowym rozruchem?
  Bądź dla zwierząt człowiekiem, a dla ludzi duchem”

Sorry, the comment form is closed at this time.