Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Bójka w sklepie z powodu braku maseczki. Kaufland sprawdza, czy pracownicy zachowali się właściwie. Policja przesłuchuje.

Posted by Marucha w dniu 2021-04-19 (Poniedziałek)

W jednym ze sklepów Kaufland w Lesznie doszło do słownej utarczki, a następnie bójki mężczyzny z kobietą z powodu braku maseczki. Firma zapowiada, że wszczyna wewnętrzne postępowanie, które ma wyjaśnić, czy pracownicy sklepu właściwie zareagowali na wydarzenie.

Sprawę bada także policja. Według wstępnych ustaleń, klientka marketu została uderzona, bo zwróciła uwagę mężczyźnie, że ten nie ma założonej maseczki. Sprawca zdarzenia jeszcze w tym tygodniu ma zostać przesłuchany w ramach wszczętego postępowania.

W miniony weekend nagranie ze zdarzenia trafiło do Internetu. Widać na nim, jak kobieta mówi coś łysemu mężczyźnie, szturcha go, a ten w odwecie uderza ją w twarz. Tak, że kobieta osunęła się na ziemię.

Na nagraniu słychać też śmiech i komentarze kilku osób oglądających nagranie – nie wiadomo, czy są to pracownicy sieci, czy postronni widzowie.

Sieć handlowa poproszona o komentarz w tej sprawie poinformowała, że trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia w wewnętrznym postępowaniu.

„Prowadzimy wewnętrzne postępowanie dotyczące zachowania pracowników oraz czekamy na dalsze informacje od firmy ochroniarskiej. Zdrowie i bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego szczegółowo przeanalizujemy całe zdarzenie i na tej podstawie podejmiemy konkretne środki zaradcze w tej sprawie” – poinformowała dyrektor komunikacji korporacyjnej Kaufland Polska, Maja Szewczyk.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak powiedział z kolei, że 10 kwietnia, tuż po zdarzeniu na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy wylegitymowali mężczyznę i kobietę oraz świadków zajścia.

„Skierowaliśmy do prokuratury wniosek o zgodę na wszczęcie sprawy z urzędu, to postępowanie zostało już wszczęte. Mieszkaniec Leszna, którego widać na nagraniu, został już wezwany, będziemy chcieli go przesłuchać” – przekazał policjant.

Jak dodał, w ubiegłym tygodniu przesłuchana została widoczna na nagraniu kobieta. Powiedziała, że awantura zaczęła się od tego, że zwróciła uwagę stojącemu przed nią mężczyźnie, że nie ma założonej maseczki. Policja nie informuje na razie, jakie zarzuty może usłyszeć mężczyzna.

[Stoję po stronie mężczyzny. – admin]

https://nczas.com/

Komentarzy 27 do “Bójka w sklepie z powodu braku maseczki. Kaufland sprawdza, czy pracownicy zachowali się właściwie. Policja przesłuchuje.”

 1. Jaro bez kota said

  Kowidianin to nie człowiek to zombi

 2. Nietytus said

  Istotne jest to co facet rzekł do tej baby i jaka była jej reakcja. Zapewne gość był zniecierpliwiony, a baba arogancka i agresywna, w ramach głoszonych przez siebie bredni. Mnie też kiedyś w biedrze zaatakowała pewna baba, która poparła kasjerkę, która nie chciała mnie obsłużyć bez szmaty. Jak ja zapytałem, czy jakby uchwalili ustawę, że ma skoczyć z 10 piętra na główkę, to by skoczyła, ta w przypływie furii i głupoty, odpowiedziała że tak, oczywiście. Skończyło się na kupie śmiechu. Ale to wyjątek.

 3. marteczka said

  https://dziennikzwiazkowy.com/chicago/marsz-przeciw-przemocy-w-chicago-oraz-o-sprawiedliwosc-dla-jakuba-marchewki-zastrzelonego-w-portage-park-zdjecia/

  Ten parking jest bardzo, bardzo mały i ciasny, bardzo łatwo zarysować komuś auto. Jeżdżę tam od lat po kawę, ale korzystam z okienka. Prędko tam znowu nie pojadę, te zdjecia, znicze, polskie flagi… serce się ściska!

  Na zdjęciach w linku tłum ludzi, praktycznie zero masek ani dystansu anty-społecznego, i nikt nie robił o to awantury, policja chicagowska nie reagowała, byłam tam i widziałam, że niektórzy z policjantów także nie nosili masek na twarzach. Jakbym nie wiedziała, to bym pomyślała, że to 2019.

 4. NyndrO said

  Babochłop gościa obraził. To normalnie dostał wryj. A pogoda jako – taka. Ale taki mój Kumpel mówi, że szczupak bierze. Bo podobno ryba bierze, bo o tej porze roku piździ. A on z tego żyje. I ogólnie mógłbym o tym nawijać, ale gotujè bigos.

 5. JW said

  Szkoda że nie zabił kцrwy i że dał się złapać.

 6. do15 said

  Na pełnym nagraniu widać wyrażnie, że facet najpierw uderza kobietę w tył głowy, a gdy ta w odpowiedzi szturcha go, wyprowadza znacznie mocniejszy cios.

 7. Ar said

  Z wielkiej chmury mały deszcz… Słabo, gdyby cios był mocny padłaby natychmiast, tak to tylko jakieś potknięcie, sędzia powinien doliczyć do 6, i boks.

 8. Novy said

  @do15 – chyba nie ten sam film oglądaliśmy. Ta baba go zaatakowała całkiem silnym ciosem a nie szturchnela. On zaczal uderzeniem to prawda, ale bardzo lekkim. Z tym padnieciem na ziemię to już czyste aktorstwo tej baby.

 9. Jarek said

  Korona by gościowi z głowy nie spadła, jakby założył maseczkę. Poza tym, gdyby się okazało, że to żyd, a ona patriotka, to byście inaczej pisali.

 10. NyndrO said

  A dlaczego niby mi nie mogłaby spaść owa korona? A poza tym inaczej jest u mnie z tą koroną potencjlnie spadniętą, jeśli ktoś prosi. A jak jakaś obleśna kurwa mi łapami wyskakuje, to ją nauczam skutecznie. Bo jestem wolnym człowiekiem. Jak czegoś nie rozumisz, to mogę dalej tłumaczyć. Do jutra. Bo potem ten bigos.

 11. I*** said

  Gość był z żoną i z dzieckiem. Żona twierdzi, że to kobieta zaczęła rozróbę – mianowicie uderzyła ich dziecko i słownie zaatakowała męża. Stąd pewnie to lekkie klepnięcie w tył głowy rozwydrzonego babsztyla. A dalej potoczyło się tak, jak widać na nagraniu – kobieta odwróciła się i uderzyła pięścią faceta. Ten, niewiele myśląc, oddał… krótko mówiąc, baba sama sobie winna! I dlatego pewnie nikt z obecnych nie reagował. Taką wersję (żony) można znaleźć w internecie… nagranie nie jest pełne, może wprowadzać w błąd, w końcu mężczyzna nie klepnął kobiety (w tył głowy) bez powodu. Swoją drogą, co to się porobiło na tym świecie… :)))

 12. NyndrO said

  Dobra. A może tobie by korona nie spadła, gdybyś uznał pińcet płci. A co! Na tym polega manie w dupie zasad. A co? Przecież korona nie spadnie.

 13. Voodoosch said

  Jedno z tego dobre wynikło, że baba już zwróci nikomu uwagi o brak noszenia maseczki. Będzie się bała.

 14. Przemysław Jakub said

  Ten szkopsko-judejski Kaufland powinien zniknąć z Polski. Ekonomiczny okupant.

 15. Marucha said

  Re 9:
  Tobie też korona nie spadnie, jak ci nasram do zupy i każę zeżreć.
  Najwyżej się porzygasz, gudłaju.

 16. Marucha said

  Baba zachowała się jak chłop, z rękoczynami – no to potraktowano ją jak chłopa.

  Fakt, że narobiło się ostatnio takich bab, co lubią drzeć pizdę na wzór wściekłych macic

 17. Przemysław Jakub said

  Najlepszy jest później ten klangor feministek, że facet nie powinien bić kobiet, bo inaczej jest „damskim bokserem”… Problem w tym, że babochłop i feministka to nie kobieta, tylko jakieś homo-niewiadomo co, które tylko biologicznie kobietę przypomina.

 18. Kar said

  @16/panGajowy

  – sa krewkie diablice (nie wszystkie) i lapy stronami odskakuja im blyskawicznie od reszty odwloka do odwetowych akcji. I trzeba czasami koniecznie-slusznie-paragrafowo zastosowac antidotum;..”jak sie baby nie bije, to jej..”

  Bylem naocznym swiadkiem przypadku jak podenerwowana panienka rzucala celnie rozgrzanym do czerwonosci zelazkiem w swojego umilowanego tatusia..

 19. D-T said

  Wygląda na to, że ogłupieni tel-awiwzją kowidioci uważają się za rasę nadludzi, szerzących swoją wiarę w bardzo medialny sposób. Żałosna feministka przypomina sobie że jednak jest kobietą dopiero w chwili gdy dostanie po mordzie jak facet za którego się uważała. To takie niekonsekwentne. Powinna wyskoczyć z gościem na solówę za sklepem i nie robić cyrku. 😃

 20. Aaron blumblemblaum said

  Poczekajcie aż mi puszczą nerwy w którymś ze sklepów. Będzie o wiele ciekawiej to wyglądało. Na razie jeszcze się kontroluję ale serce mi lodowacieje coraz bardziej z dnia na dzień.

 21. gnago said

  A mówią że udzielanie pomocy medycznej dla dobra ofiary jest bezkarne. Tu kobiecinę opanował „amok” na tle covidowym . A ofiara ataku udzieliła pomocy opanowanej za pomocą paru dotyków sfer akupresury na głowie. Tu widzimy skuteczność kuracji kobiecina oprzytomniała i zapomniała o magii namordnika

 22. pyrus86 said

  kto wogóle kupuje w kaufenlandzie?

 23. Antares said

  Dobrze tak idotce.

 24. Stanisław D. said

  Ja też miałem podobny przypadek w Warszawie w Hali Wola. Mężczyzna za brak maseczki u mnie, mimo, że mam zaświadczenie od kardiologa, że nie wolno mi chodzić w masce, uderzył mnie wiele razy, połamał mi okulary. Musiałem sam wezwać policję bo ochrona odmówiła. Policja po spisaniu protokołu z zajścia i oświadczyła mi, że mogę prywatnie wnieść sprawę do sądu przeciwko temu mężczyźnie bo oni nic nie zrobią. Napastnika puścili wolno i na tym się wszytko skończyło, mimo że byłem pokrwawiony i miałem połamane okulary. Nawet „mendatu” nie dostał ten co mnie pobił. Tak wygląda obecnie sprawiedliwość w Polsce za rządów jebanego żydowskiego PiS-u.

 25. kobra said

  Sąd zrównał z ziemią rządową poprawkę. Mandat za brak maseczki nielegalny*********************************** https://innpoland.pl/167679,mandat-za-brak-maseczki-znamy-pierwszy-wyrok-sadu-po-zmiany-rozporzadzenia „Poprawiona” wersja nakazu zasłaniania nosa i ust w dalszym ciągu jest niekonstytucyjna – orzekł Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim, umarzając postępowanie w sprawie o brak maseczki. To pierwszy wyrok dotyczący sytuacji, która miała miejsce już po zmianie przepisów. Bój prawny w sprawie nakazu zasłaniania nosa i ust toczony jest praktycznie od momentu wprowadzenia tego obostrzenia. Osoby, które zdecydowały się na zaskarżenie mandatu otrzymanego za brak maseczki, miały duże szanse na wygraną: wielokrotnie informowaliśmy bowiem o wyrokach sądów, które uznawały obostrzenia za niekonstytucyjne.

 26. Koronę-mam-dla-Ciebie said

  ,,Jarek said
  2021-04-19 (Poniedziałek) @ 23:50:24
  Korona by gościowi z głowy nie spadła, jakby założył maseczkę.,,
  Neurologicznie unieruchamiasz (TWOJĄ) jedną kończynę górną i neurologicznie unieruchamiasz (TWOJĄ) jedną kończynę dolną (w ramach społecznego solidaryzmu masz wybór lewą czy prawą). Jak to zrobisz, daj znać a osobiście założę Koronę na Twoją głowę. Acha o mniejszym lewym płucu (od urodzenia) nie będę informował.

 27. revers said

  Ja p.dole

  https://nwk24.pl/2021/04/19/awantura-i-wymiana-ciosow-w-markecie-uderzona-kobieta-upadla-poszlo-o-brak-maseczki-nagranie-w-artykule/?fbclid=IwAR0giTj08iYngEcrhMpID8jbuhC4V9oSW0F7ysRZveNHrqCLjq2NtsbLA4s

  ktos skomentowal liscia faceta na dzidzie farbowanej damy bez klasy. Link z krotkaa akcja wymiany poglaadow na temat maseczek przy kasie marketu na twarz.

Sorry, the comment form is closed at this time.