Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polska błaga UE o paszporty covidowe!

Posted by Marucha w dniu 2021-04-19 (Poniedziałek)

Polska chce dołączyć do grona „uprzywilejowanych” i wprowadzić do 25 czerwca 2021 roku tzw. paszport covidowy. Kancelaria premiera z niecierpliwością czeka na decyzję z Unii Europejskiej w tej sprawie, a Jarosław Gowin już upatruje w paszportach szczepień szansę na dyskryminację osób niezaszczepionych.

Unia Europejska zapowiedziała, że do 25 czerwca 2021 roku planuje wprowadzić tzw. paszport covidowy.

Dokument ten ma ułatwiać podróżowanie oraz korzystanie z kin, muzeów, teatrów czy stadionów. [sic! – admin]

W programie tym uczestniczy także Polska, która wręcz prosi się o zgodę na wprowadzenie cyfrowych zaświadczeń.

Zgodnie z założeniami programu paszportów szczepień tzw. zielone światło, czyli Cyfrowy Zielony Certyfikat mają otrzymywać osoby, które przyjęły podwójną dawkę szczepionki, przechorowały już Covid-19 lub mają negatywny wynik testu.

Wśród zwolenników paszportów covidowych znajduje się Polska, której rząd widzi w nich nadzieję na ożywienie gospodarki i powrót do sprawniejszego funkcjonowania społeczeństwa.

Sam premier Mateusz Morawiecki powiedział, że swobodne podróżowanie po Europie będzie możliwe dopiero z takim certyfikatem.

Pomysł ten w pełni popiera Jarosław Gowin, który twierdzi, że w ten sposób chce wprowadzić przywileje dla osób zaszczepionych:

Certyfikaty szczepień dla osób, które przyjęły dwie dawki szczepionki lub jedną w przypadku jednodawkowych preparatów. Te osoby powinny mieć możliwość korzystania z usług dziś niedostępnych jak hotelarstwo i gastronomia.

Kancelarii premiera i Ministerstwo Zdrowia potwierdza, że Polska bierze aktywny udział w europejskim programie wdrażania paszportów covidowych.

Co więcej, wspiera ich wprowadzenie jeszcze przed wakacjami, a nawet jest gotowa na wdrożenie takich certyfikatów już dziś, ponieważ każda zaszczepiona osoba uzyskuje swój indywidualny kod QR.

Tak oto rząd robi z Ciebie idiotę i sprowadza do kwadratowego kodu graficznego.

Poza tym zamiast pozwolić ludziom na normalną pracę odbiera im ostatni kawałek chleba, stawiając ultimatum – albo się wszyscy wyszczepicie, albo będziemy przedłużać lockdown w nieskończoność.

Bo przecież wirus w sklepie spożywczym Cię nie zaatakuje, ale już w markecie budowlanym rozprzestrzenia się ze zdwojoną siłą…

W przedszkolach i żłobkach zabawa na dywanie jest bezpieczna, ale siedzenie w szkolnych ławkach i nauka matematyki lub angielskiego zakrawa na zagrożenie dla życia.

Podobnie w hotelach, restauracjach, barach itd. – zagrożenie jest większe niż w supermarkecie, w którym sobotnia kolejka do kasy liczy kilkanaście wózków…

A Ty? Dalej wierzysz w te brednie polskojęzycznego rządu, czy już otworzyłeś oczy i przestaniesz milczeć w tej sprawie?

Czytaj także: Operacja psychologiczna Covid-19 – metody łamania psychiki i tworzenia podporządkowania.

https://www.odkrywamyzakryte.com

Komentarzy 15 do “Polska błaga UE o paszporty covidowe!”

 1. Widać jak żyd gowin skrajnie nienawidzi Polaków.

 2. Kwal said

  Ten paszport to jest naprawdę skurwysyńswo…mam nadzieję, że czarny rynek zareaguje jak zawsze w takich sytuacjach i będzie można to kupić…

 3. D-T said

  Po paszportach dla świń i krów przyszedł czas na podobny dokument dla człowieka… Wszak nie bez powodu z angielska nadano tej akcji kryptonim „cow-ID„. 🤐
  Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze„. Cytat sprzed dwudziestu lat. Brzmi jakoś znajomo…

 4. Jack Ravenno said

  Gówin

 5. Boydar said

  Prawdę mówiąc to ja nie widzę problemu. Cóż bowiem napisano – „… Cyfrowy Zielony Certyfikat mają otrzymywać osoby, które przyjęły podwójną dawkę szczepionki, przechorowały już Covid-19 lub mają negatywny wynik testu …”

  Ja przechorowałem cowida, czyli jeśli wystąpię to otrzymam.
  Odczyn mam negatywny, czyli tym bardziej.

  A ci którzy się wyszczepili, to i tak nacieszą się tym paszportem góra przez trzy lata. Przynajmniej tak stanowczo twierdzi pracownik Pfizera i to nie jakiś szeregowy. Co również mnie satysfakcjonuje.

  Występować nie zamierzam. A prędzej dam się zakopać niż wyszczepić.

 6. Lily. said

  Mowi na „er”, tak jak D.Tusk,Hanna G.Waltz.

 7. Lily. said

  ZA CIASNO,i za GORACO sie zrobilo?.
  „Ma byc Za duzo,o cale 6 miliardow”.
  CZY STAD ten KOVID 19 KRYZYS ?.
  „(…) JEDNO CZEGO POTRZEBUJEMY
  TO KRYZYS,a NARODY SAME ZAAKCEPTUJA NOWY PORZADEK SWIATA”.
  David ROCKEFELLER (1991r)
  „Kryzys „,swiatowy.
  Jedyny TAKI w historii dotychczas.

 8. Maverick said

  Po czynach ich poznacie mawiał Jezus, Te poliniaki przyjmują zalecenia Rodszylda i globalistów z Davis jakby to była wyrocznia boża, przecież ich trzeba wyrzucić z funkcji społeczncyh oni nie reprezentują interesów Polski i Polaków tylko wprowadzają lucyferiański zamordyzm.

 9. Maverick said

  https://www.youtube.com/watch?v=nf0oXY4nDxE Poliniacy co tak się fascynują wszystkim co dzieje się u nich nalepszego sojusznika że gdy otworzysz stronkę internetową w Polin od razu jak za czasów Stalina widzisz wszystko zapełnione nieistonnymi głupotkami z USIA karmiących tym Poliniaków bez IQ. Gdy w 1987 będąc już obywatelem tego kraju, też tak myślałem, nawet nie zdając sobie sprawy że trockiści co pokłócili się ze Stalinem powoli przejmowali kontrolę na tym pięknym krajem i powoli niszczą wszelkie prawa boże i konstytucję USA. Rzydziany przejęli wtedy media i Hollywood właśnie wtedy selekcjonerzy mody i trendów z dobrych domów żydowskich trockistów zaczęli niszczyć kulturę białych i promować, gender, zboczenia i robić mętlik w głowach młodych. Sam byłem na koncercie Areosmith dwa razy i nie zdawałem sobie sprawy ze słów czyli lirycs uśpojony rytmiczną lucyferiańską muzyką, z resztą przy nagłośnieniu nie szło zrozumieć słów,po latach hipisowskich przygotowywali kolejną wojnę z wiarą i parwami bożymi. Dzisiaj sprawy posunęły się znacznie dalej, zamordyzm, COVID to też ich operacja aby wytresować tych z niskim IQ do posłuszeństwa. I tak powoli wyniszczają średnią klasę aby na świecie panoszyły się tylko wielkie korpo-faszystowkie- komusze korporacje. Oczywiście właścicielami lub CEO 99.99% w wiekszości jest nowa szlachta jerozolimska jak najbardziej popierająca cenzurę, rozbrojenie obywateli USA i wprowadzenie teokracji i komunizmu.

 10. ? said

  To już było planowane od dawna.

  W 55 minucie poniższego filmu chiński naukowiec mówi, że systemem kredytu społecznego jest zainteresowana między innymi Polska. Dokument z 2018 roku:

  Z angielskimi napisami: 7 Billion Suspects – The Surveillance Society
  .https://www.youtube.com/watch?v=jPDoi6U4vwU

  Naukowiec, który mówi o systemie powszechnej inwigilacji, zwanym systemem kredytu społecznego, nazywa się Lin Junyue. Może ktoś ma więcej informacji o tych polskich zabiegach?

 11. bryś said

  Boydar z 5 – to dopiero początek. Akceptujemy w ten sposób fakt istnienie gównodemii i fakt że są potrzebne (na razie łatwiutkie do zdobycia papierki) potwierdzające że nie jesteśmy wielbłądami i pozwalające nam (na razie tylko) na przemieszczanie się. Wchodząc w ich retorykę leżymy i się nie podniesiemy.

 12. gnago said

  Widzę duże zapotrzebowanie na takie paszporty z chęcią kupię takie, ale z wprowadzeniem do baz danych. Ale cena powinna być umiarkowana ze względu na olbrzymi popyt no 400 stówki za całość

 13. Boydar said

  I z tymi wielbłądami to Pan Bryś ma słuszną rację. Ale jak się powiedziało A to tak trochę głupio nie powiedzieć beeeeeee …

  Pozbyliśmy się lekką ręką prawdziwej Wiary i czystego sumienia, więc brak wolności już nam teraz zbytnio nie zaszkodzi.

 14. Antares said

  „A Ty? Dalej wierzysz w te brednie polskojęzycznego rządu, czy już otworzyłeś oczy i przestaniesz milczeć w tej sprawie?”

  Patrząc po ulicy to widzę, że większość to potulne stado baranów.
  Kiepsko to widzę.

 15. Miłośnik-Cyrku said

  A do cyrku to z czy bez paszportu?

Sorry, the comment form is closed at this time.