Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Gotowana na twardo globalistyc…
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  jasiek z toronto o O żydowskiej nienawiści do…
  piwowar o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Spootnick o Wolne tematy (59 – …
  revers o Putin morduje ryby
  Czaruś o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  Jack Ravenno o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Marek o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  kontra o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Kaczyński – fałszywy kate…
  Ralal C. o Między prawdą, mitem, ideologi…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Szkolenie dziennikarzy w sprawie pandemii

Posted by Marucha w dniu 2021-04-21 (Środa)

Wypłynęło demaskatorskie nagranie.Poniżej znajduje się filmik opublikowany na YT przez Sebastiana Rossa. Trwa on tylko 2 minuty, naprawdę warto obejrzeć.

Widzimy na nim fragmenty szkolenia, przeprowadzonego przez brytyjski think tank Chatham House, dotyczącego akcji medialnych jakie należy podjąć, aby wywołać wśród ludzi poczucie powszechnego zagrożenia pandemicznego.

Z kontekstu wynika, że jest to instruktaż dla dziennikarzy i innych osób mających wpływ na opinię publiczną. Co prawda przykłady, którymi posługuje się prowadzący dotyczą „epidemii” świńskiej grypy, co sugeruje, że materiał ma już parę lat, jednak nie sądzę, żeby techniki, które miały zastosowanie wtedy, jakoś diametralnie różniły się od dzisiejszych. Na pewno te, stosowane obecnie nie są bardziej rzetelne.

Już dawno pozbyłem się złudzeń co do proweniencji wielkich, światowych „graczy”. Wiem, że panuje wśród nich zło i zepsucie aż do szpiku kości. Dlatego różne „szokujące” informacje, jakie do mnie docierają, rzadko wywołują u mnie emocjonalną reakcję.

Jednak ten filmik sprawił, że żyłka mi zadrżała. Bo niby człowiek wiedział, że oszukują, że manipulują, ale żeby aż tak? Żeby mówić o tym tak otwarcie na oficjalnych konferencjach? A organizacja przeprowadzająca szkolenie to hardkorowy mainstream, nie jakieś tam płotki czy „skrajna lewica”.

Wygooglajcie sobie: Chatham House – ogromna instytucja o międzynarodowej renomie. W swoim statucie podaje, że jej celem jest „budowa trwale bezpiecznego, prosperującego i sprawiedliwego świata”…, czyli innymi słowy – instytucja kontrolowana przez masonów.

Uderzająca w tym nagraniu jest łatwość z jaką instruktor mówi o utylitarnym zastosowaniu mediów i pełne zrozumienie jakie otrzymuje od swojego audytorium. Dla nich wszystkich jest oczywiste, że dziennikarstwo to propaganda, nic więcej. Jeśli fakty przeczą tezie, którą sobie założyliśmy czy którą zlecono nam przedstawić, tym gorzej dla faktów – taki jest etos pracy tych ludzi.

Kiedy prowadzący mówi o schemacie wywoływania medialnej pandemii – opis pierwszego przypadku, następnie zgonów, aż w końcu rozpoczęcie programu szczepień – wszyscy kiwają głowami, traktują to jako cenne wskazówki. Jedyne o czym myślą ci dziennikarze, to wykonanie założonego celu propagandowego, jedynym ich zmartwieniem jest dobór najskuteczniejszych narzędzi do osiągnięcia tego celu.

Gdybyśmy zaczęli im mówić o takich wartościach jak uczciwość, prawda, chyba zabiliby nas śmiechem – dla nich to tylko staroświeckie frazesy.

Jaki z tego wniosek? Taki że dzisiejszy mainstream niczym nie różni się od sowieckiej propagandy. Kiedy oglądamy TVN czy TVP, to tak jakbyśmy czytali stalinowską „Prawdę” albo „Trybunę Ludu” – poziom dziennikarstwa nie to, że sięgnął dna, on ugrzązł w mule na 100 metrów w głąb.

Ja nie mam zamiaru już w niczym wierzyć im na słowo. Dotyczy to zarówno wszelkiej maści mediów rządzonych przez lewicowych „filantropów” jak i tych z kręgów rządowych – bo jedni i drudzy grają do tej samej bramki. Nawet pogodę lepiej sprawdzić gdzie indziej, bo tu też zawsze mogą coś „podrasować”.

Całe szczęście, że są jeszcze ludzie działający w internecie, którzy przesiewają i wyławiają użyteczne informacje. Dzięki nim mogę dowiedzieć się co jest grane i co się szykuje, a do mainstreamowych portali już nie zaglądam i przyznam, że czuję się z tym świetnie.

Z Bogiem!

Adrian Lenz
https://adrianlenz.neon24.pl/

Najbardziej oczywiste kłamstwa, najprymitywniejsze manipulacje, nie są w stanie zachwiać przekonaniami bezmyślnej hołoty. Dlatego takie instytucje już nie muszą się z niczym kryć.
Admin

Komentarzy 26 do “Szkolenie dziennikarzy w sprawie pandemii”

 1. xyz said

  Prawdziwy Cel WIELKIEGO RESETU! Zamach na Wolność i Własność Obywateli

 2. revers said

  ale go covidowe szkolenie nie dotyczy tylko dzeinnikarzy, takze sluzby na biezacaa ulegajaa szkoleniu

  dzis na granicy rp z stara unia dowiedzialem sie od bundes policjantki ze Polska jest krajem wysokiego ryzyka, rzaadano pcr testu, a jak nie kwarantana, choc prawo infekcji dopiero co przepchano w Budestagu, wyzej stanowione jak prawa podstawowe.

  Co to bedzie jak saad najwyzszy w Karlsruhe odrzuci skarge przeciwko covdowemu bezprawiu?

  wtedy niemal z automatu na 100 zakazen bedzie sie wylaczalo cale regiony, i miasta z zycia – o pragrafie 28 z tego pakietu bezprawia covidowego tez nikt nie napisze, zinterpretuje, bo po co? niech zyje kolejny raz covidowy totalitaryzm.

 3. Maverick said

  Być może ona przemówi do Poliniaków.

 4. Voodoosch said

  Gdyby w telewizji Kraśko powiedział, że mamy piękne słońce tej nocy, to 80% polskiego (?) społeczeństwa by wyszło na zewnątrz w okularach przeciwsłonecznych. Tam już nie trzeba żadnych szkoleń. Motłoch jest tak tępy, że można mu wmówić, że kaszel zabija i trzeba się przed nim zamykać w domu (ale tylko do 16:00). Następny będzie katar. Nie mam żadnego współczucia dla tak durnego społeczeństwa. Trochę rodziny mi szkoda i patrzę już tak teraz na jej członków jak na mocno upośledzonych ludzi, którzy sami walą się młotkiem w głowę. Tak więc nie zdziwi mnie już chyba nic w telewizji, nawet jak będą wmawiać „ludziom”, że masowe samobójstwa uratują klimat, no i po takim występie na 100% nie dostaniesz kowyda.

 5. xyz said

  Stary Doktor mówił prawdę, więc YT wykasował wszystkie jego nagrania.

  https://tagen.tv/vod/2021/04/swiat-jest-inny-odc-166-prawo-to-nie-moralnosc-2/

 6. Greg said

  Zazwyczaj jasnowidzów omijam z daleka, ale to powyżej jest baaardzo interesujące.
  Jeszcze nikt (tak ciekawie) nie przedstawił analizy duchowej osób które się szczepią.

 7. Tadeusz said

  Już w 1880 r. John Swinton, szkocko-amerykański dziennikarz i wydawca, w czasie jednego z bankietów, kiedy zaproponowano wzniesienie toastu za niezależną prasę, nie wytrzymał i wygarnął zebranym: „Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach. Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny. Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co się sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc za szaleństwo wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze, jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”. Dlatego od lat nie słucham wiadomości w tv, a w szczególności TVN24

 8. Greg said

  @3.
  Odbieram to prawie dosłownie i w większości się zgadzam.
  Szczepionka = znamię bestii, najpierw śmierć duchowa później fizyczna.
  Już samo przyjęcie (lub nawet chęć) świadczy o pewnego rodzaju śmierci duchowej.

 9. Kubuś Fatalista said

  W Polsce próbuje podobnie działać niejaka palcowa Lichocka:
  >https://wpolityce.pl/polityka/547831-lichocka-o-programie-pospieszalskiego-wyrazista-opinia
  Opinie w komentarzach są w większości jeszcze bardziej wyraziste, podobnie jak w tekście pod numerem 7, który jak ulał pasuje do tej pani ( i nie tylko)

 10. bardzo said

  Panie Greg. Jeśli to prawda że wyszczepionka zmienia genetyczny kod człowieka, to po wyszczepieniu człowiek już nie jest człowiekiem. Brzmi logicznie i prosto, nieprawdaż.

 11. Greg said

  Nastąpił całkowity upadek zaufania i autorytetu do służby zdrowia (śmierci!), szkolnictwa, nauki, mediów, Po-lityków, wszelkiej maści klakierów włącznie z purpuratami.
  Ratuj się kto może ,,człowiek już nie jest człowiekiem” !
  Gady? jak mówi Pani @3.
  O gadach już mówił David Icke (rodzina królewska), ale uznali go za szura.

 12. Boydar said

  Nieprawdaż, bo nie do końca. Ja już raz zapytowywałem – czy nieżywy człowiek (przyjmnijmy że świeżo umarnięty) jest człowiekiem, przecież kod genetyczny ma ten sam.
  Bóg życie daje i Bóg zabiera. Co nie znaczy że jak ktoś koniecznie na główkę z np. wieży Eiffla to Bóg się wtrąca, ja nie przypominam sobie.

  Jeśli wyszczepionka namiesza w genach to po prostu zejdzie. Do końca pozostając człowiekiem. Tym się różni człek od źwierza że dostał duszę i wolną wolę. Tylko to jest kryterium identyfikacji obiektu. Bo jak powiedział klasyk – „a kto umarł ten nie żyje”.

 13. revers said

  W Nowejrosji wydano pol miliona paszportow rosyjskich, w krotkim okresie czasu.

  Moze czas zaczac wydawac paszporty boze jako autydotium na absurdy ichnich paszportow zdrowotnych, inaczej niszczacy porzadek naturalny, immunologiczny i boski?

 14. Kowalski3 said

  To tak jak z kremacją!

  Każdy, kto za życia zdecydował o tym, by jego resztki były spalone,

  był wyłączany z Kościoła Katolickiego! – co innego, gdy go spalili wbrew jego Woli! – nie jego wina.

  Tak i ze szczepionką, kto dokonał aktu zgody, będzie ze swoim skancerowanym kodem

  na Sadzie stał jak baran, po lewicy . . . Nie tak jak ten, kogo przymuszono do

  degeneracji swego Genesis!

  Ale wszyscy tam będą widzieli Kod prawdziwy, Boży, a różnica dokona reszty !

  Już GMO wykazało, że sztuczne człony DNA wypierają te oryginalne, więc

  rozmiar ZBRODNI jest poza naszym wyobrażeniem!

 15. Ola said

  Mocne slowa Putina: „Bedziecie tego zalowac, jak juz dawno nie bylo dane wam zalowac”.

 16. revers said

  Ks. prof. Tadeusz Guz:
  „Nie dziwi mnie niemieckie podejście do „zarazy”, bo tam Boga nie
  ma już praktycznie wcale, ale POLSKA?! Polska i Polacy, którzy się „wynoszą” ponad inne narody, sami powtarzają, że to z Polski wyjdzie iskra, a Bóg nas wybrał i naród ten umiłował…O zgrozo!!! Gdzie to zaufanie do Boga i oddanie się Jemu?!
  Gdybyśmy wierzyli jak deklarujemy, nie byłoby tego całego zamętu, ludzie byliby zjednoczeni, a nie coraz bardziej podzieleni!
  Jeśli nawet w kościele muszę mieć maskę, a Ciało Pańskie przyjmować na rękę (dobrze, że jeszcze nie podane pinsetą jak
  w Niemczech to miało miejsce), bo „można się zarazić”!!!
  To nie dziwmy się, że zatracamy człowieczeństwo.
  Jak mówi ks prof. Guz – jeśli człowiekowi złamie się i zatraci w nim ducha to kim się staje?!
  Tylko to nas różni od innych stworzeń, że tego ducha mamy.
  Szczęść Boże wszystkim!”
  Tekst zamieścił kanadyjski „Głos”

 17. franz said

 18. Boydar said

  Panie Revers, daj Pan linka do tej wypowiedzi Guza bo misię gó’wna w du’pie zagotowały

 19. MatkaPolka said

  Kościół Katolicki to wszystko popiera –
  Papież – hierarchia i biskupi idą ręka w rękę z oszustami kowidowymi
  Teoretycznie Kościół ma wielki autorytet – aby powiedzieć NIE,
  Tymczasem każe wiernym zakładać szmaty w czasie Mszy, wzywają do szczepienia

  Widoczne w Kościele Katolickim mamy nowego Pana Boga – „Bila Gatesa”

  I widocznie mamy nową religię – ZBAWIENIE PRZEZ SZCZEPIENIE

 20. MatkaPolka said

  Kiedy zamknęli nam firmy, milczeliśmy.

  Kiedy zabronili oddychać świeżym powietrzem, milczeliśmy.

  Kiedy zamknęli szpitale przed chorymi, milczeliśmy.

  Milczelismy kiedy

  Zamknęli nam cmentarze
  Skazali na śmierć przewlekle chorych
  Zabraniają spotkań w święta
  Zamknęli nasze dzieci w domach
  Zamknęli seniorów
  Zabronili odwiedzać w szpitalu krewnych i bliskich
  Zabronili matkom dostępu do dziecka po porodzie
  Zabronili rodzicom odwiedzać chore dzieci w szpitalach
  Zakładamy dzieciom szmaty na twarz generując choroby i hamując rozwój mózgu.

  Niszczymy im psychikę zabraniając wychodzenia z domu do godz. 16ej, pozbawiając kontaktów z rówieśnikami, ucząc, że nie wolno zbliżać się do ludzi, nie wolno ich dotykać.

  Brak dotyku to zniszczenia w psychice.

  Zabronili spotkań.

  Ustalili za nas, że będą wstrzykiwać chemię do naszych organizmów
  Wprowadzili bezprawie
  Pozbawili prawa do bycia PODMIOTEM prawa
  Pozbawili człowieczeństwa
  Pozbawili godności

  A MY SIĘ NIE OBUDZILIŚMY

  Naiwnie wierzymy, ze to zaraz się skończy. Wbrew logice wierzymy notorycznym kłamcom, że kolejny raz nas nie oszukają.
  Negujemy fakty.

  Ileż razy pisałem, że będzie drugi lockdown na jesień, że będzie trzeci na wiosnę. Nie wierzyliście. Drugi już jest. Trzeci będzie. Potem czwarty

  Cały następny rok będzie taki sam jak obecny.
  A potem kolejny.

  A Wy będziecie sią nadal łudzić, że tym razem to już ostatnie zamknięcie.

  Wyłączcie telewizory.
  Posłuchajcie mediów niezależnych. Poszukajcie materiałów. To wszystko jest zaplanowane od dawna.

  FAŁSZYWE TESTY = FAŁSZYWA PANDEMIA
  Fałszywa pandemia = zasłona dymna dla wprowadzania NWO

 21. MatkaPolka said

  cd..
  W skrócie – wszystko co ważne na świecie jest ustalane przez światowe agendy, których nazwy ładnie brzmią, a które tak naprawdę służą do realizacji celów ustalonych i finansowanych przez globalistów. Oczywiście zawsze musi być jakaś zasłona dymna dla odwrócenia uwagi.

  Kluczowe agendy to Grupa Bildenberg (steruje politykami i mediami), Bank Rozrachunków Międzynarodowych (co dwa tyg. spotkania szefów banków centralnych w Bazylei), Światowe forum ekonomiczne, Światowe forum żywności, Światowa organizacja zdrowia. Wszystkie te agendy opłacane są przez Fundacje Rotschildów, Rokefelerów, Gatsa, Morgana, Sorosa itd.

  Wystarczy poczytać, posłuchać, jakie tematy na tych agendach są poruszane.

  I tak w telegraficznym skrócie

  1. Fundacja Rokefelera – rok 2010 – dokument „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” – scenariusz LOKSEPS przewiduje
  a. Światowa pandemia
  b. Wzmocnienie władzy wykonawczej
  c. Regularne szczepienia
  d. Całkowitą kontrolę społeczeństw przez państwo
  e. Maksymalną redukcję własności prywatnej
  f. Przejście na pracę zdalną i nie wychodzenie z domów
  g. Dochód gwarantowany w zamian za umorzenie długów (po upadku firm)
  h. Całkowity upadek branży turystycznej
  I ostatni punkt bardzo ciekawy w tym scenariuszu a mianowicie:
  i. JESZCZE WIĘKSZY UCISK ze strony rządów po zakończeniu pandemii

  2. Światowe Forum Ekonomiczne założone przez Klausa Schwaba. Co Schwab postuluje?
  a. Scanowanie mózgów jako warunek podróżowania
  b. Wszczepianie czipów współpracujących z mózgiem

  Facet mówi o tym i na forum i napisał książkę w roku 2019 „Czwarta rewolucja przemysłowa”

  3. Jakie były główne tematy Światowego Forum Ekonomicznego w tym roku (lipiec 2020)

  Wielki reset żywności do roku 2030. Czyli co konkretnie?
  a. Żywność modyfikowana genetycznie
  b. Wycofanie mięsa i produkowanie sztucznego mięsa i białek
  c. Wspomaganie lekami i chemią przemysłową oczywiście dla wspierania zdrowia

  Może w kontekście tego lepiej zrozumiecie ten cały ruch na temat wycofania hodowli bydła, norek nie tylko w Polsce ale i w Danii, w Norwegii, zamykanie już w tym roku w Chinach wielkich farm hodowli zwierząt dzikich (aż 45 gatunków)
  Chodzi o całkowite uzaleznienie czlowieka od sztucznej żywności, ktora jest wlasnością globalistow.
  Zabawne – sto lat temu Rokefeler i sp-ka doprowadzili do zakazania konopii (na których cały świat się opierał – leki, odzież, zywnośść, tlen z lasow konopnych) żeby zasypać świat plastikami i lekami na ropie i zamisat wycofać ten syf, ta sama zgraja proponuje sytntetyczne jedzenie i jeszcze wiecej chemii „dla ratowania świata”
  Oczywiście to wszystko dla „naszego dobra”i dla „ratowania planety”

  4. Co mówi WHO. Co chwila mówi cos innego, niejednokrotnie sobie zaprzecza, ale taki ma cel – dezinformować. Ale uważny obserwator wyłapie to co istotne.

  Pomimo szczepionki nie zmieni się system obostrzeń – to w ubiegłym tyg

  W tym tygodniu jeden z dyr. zapowiedział trzecią falę covidu, a więc mamy już potwierdzenie tego, co w maju mówił Soros ( że będzie trzecia fala) czyli trzeci lockdown na wiosnę. Któż może to lepiej wiedzieć niż pomysłodawcy i twórcy pandemii?!

  5. Wielki reset.
  Na wiosnę wszyscy krzyczeli, że to teorie spiskowe. Dziś o wielkim resecie mówią wszyscy – reset gospodarki, reset systemu finansowego, reset żywności, reset cywilizacji i kultury bycia i zachowań międzyludzkich.

  Nie będzie własności prywatnej, obywatel będzie własnością państwa, nie będzie rodziny, o dzieciach decydować ma państwo – po to od lat 90 promuje się LGBT i rozbijanie rodzin. Mamy setki artykułów i postów a nawet książek w tym temacie

  6. Czy teorie spiskowe.
  a. W Chinach testuje się obecnie system totalnej kontroli obywateli przez 24h/ dobę – po co?
  b. Elon Musk wyprowadza na orbitę kilkadziesiąt tysięcy satelitów dla sieci 5G i kontroli każdego cm Ziemi
  c. UE ogłasza Biometryczny Cyfrowy Dowód Tożsamości oparty na technologii blockchain tej samej od kryptowalut i technologii 5G
  d. Coraz więcej informacji o tym, że bez szczepionki obywatel straci możliwość korzystania z komunikacji (kolejne linie lotnicze, ale to pójdzie dalej)
  e. W UK pojawiaj się informacje coraz częściej o tym, że „dwukrotny negatywny test na covid wykonany w tygodniu” będzie przepustką do wolności

  Rozumiecie to? Wykonasz dwa testy i oba wyjdą negatywnie to będziesz mógł wyjść z domu!
  I naród Jeszcze pewnie będzie dziękował władzy za przywilej wyjścia z domu

  Czy Wy rozumiecie co się dzieje?!

  f. E. Musk pracuje nad technologią Neuraling – czyli połączenie czip – mózg (dokładnie to proponuje wspomniany wcześniej Klaus Schwab)
  g. MFW (ten sam, który zapłacił państwom za wprowadzenie lockdown) poinformował na swoich stronach, że koniec pandemii nastąpi 31 marca 2025r

  Zwróćcie uwagę na ten fakt i przestańcie się łudzić, że za miesiąc lub dwa ten obłęd się skończy

  Śpijmy dalej.

  Zamiast wyjść z d..y, w której jako społeczeństwo się znaleźliśmy, szukajmy dalej jak się w niej urządzić.

 22. MatkaPolka said

  cd..
  Czytam co chwila nawoływania w stylu „kupcie coś na wynos i wesprzyjcie restauratorów” , „kupcie znicze i wesprzyjcie … „. A ja się pytam, czy restaurator zapłaci czesne w zamkniętym przedszkolu, czy ten od zniczy kupi bilet do zamkniętego kina, żeby wesprzeć właściciela?

  Ludzie – OBUDŹCIE SIĘ. TO WSZYSTKO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ.

  Najwyższy czas stanąć w obronie wolności.

  Właściciele hoteli, restauracji, kin, dyskotek, ftness, przewoźnicy – branża turystyczna ma przestać istnieć.

  Ile lokdownów w kolejnym roku przetrzymacie? I będziecie za każdym razem prosić rząd o jałmużnę? Nie macie jaj? Nie macie godności?

  Nie macie ODWAGI CYWILNEJ? Boicie się ruszyć tyłek na protest? Będzie Wam lepiej jak zbankrutujecie?

  Nauczyciele – boicie się kuratorium?!
  Lekarze – boicie się Izby Lekarskiej?
  Prawnicy – boicie się Ziobry?

  „Kowalski z Nowakiem” – boicie się madatu?!

  Jako ludzie – jako CZŁOWIEK – nie macie swojej godnosci?!

  My nie mamy dziękować za to że „poluzowali ” i dali nam trochę swobody …mamy BYC WOLNI.
  TO NASZE NIEZBYWALNE PRAWO

  Czy Wy nie rozumiecie, ze swoim dzieciom szykujecie niewolnictwo, że działacie przeciw sobie?!

  Kiedyś wasze wnuki zapytają każdego z Was/ Nas – „dziadku, gdzie byleś jak wprowadzali niewolnictwo?!’

  I co powiemy, że ukryliśmy ze wstydu twarz za szmatą, bo nie mieliśmy odwagi BYĆ CZŁOWIEKIEM?!

 23. revers said

  re18

  ten link p.Boydar to z facebooka od pani mgr. filozof, co okrakiem transatlatycznie siedzi miedzy usej inkorporejszyn a brd gmbh.

  Ale cos mie szie zdaje ze to saa tylko pobozne zyczenia znajac nasza malo pobozna tusze kk i nawolujacego do szczepien franka.

 24. Kubuś fatalista said

  Dokładam im do szkolenia jeszcze jeden filmik:- jak osiągnąć pożądany efekt:
  >https://www.bitchute.com/video/zLXSgnioX2z7/

 25. Boydar said

  Ja tylko chciałbym mieć pewność co powiedział Guz. Bo tak jak jest to coś nie tak – „… jeśli nawet w kościele muszę mieć maskę, a Ciało Pańskie przyjmować na rękę …”. Więc czy to jest kontekst czy relacja. Mam nadzieję że kontekst.

 26. UZA said

  „Wykonasz dwa testy i oba wyjdą negatywnie to będziesz mógł wyjść z domu!”

  Nasi obecni okupanci są cwańsi od hitlerowców, bo tamci ponosili jednak pewne koszty – budowali i utrzymywali obozy koncentracyjne, doprowadzali prąd do ogrodzenia, karmili (choć mało i byle czym) oraz odziewali więźniów. Fakt, że korzystali z darmowej siły roboczej, ale przynajmniej na cement i druty musieli wyłożyć kasę. Ci współcześni po prostu zmieniają całe miasta w obozy, a mieszkania – w cele więzienne. Skazańcy sami się żywią, odziewają i jeszcze muszą płacić czynsz. Sami się też pilnują – nie potrzeba strażników na wieżyczkach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: