Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Działacz mniejszości seksualnych skazany za gwałty na imigrantach

Posted by Marucha w dniu 2021-04-22 (Czwartek)

Sąd rejonowy w Sztokholmie skazał na cztery lata więzienia [odsiedzi pół roku – admin] Pablo Leivę, polityka szwedzkiej socjaldemokracji i byłego konsultanta do spraw imigrantów w organizacji mniejszości seksualnych.

Leiva był oskarżony o zgwałcenie czterech mężczyzn zwracających się do niego w sprawie pomocy przy uzyskaniu azylu.

Leiva to działacz Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Szwecji (SAP), przez dziesięciolecia pracujący także jako konsultant ds. imigrantów w Krajowym Stowarzyszeniu na rzecz Praw Homoseksualistów, Biseksualistów i Osób Transseksualnych (RFSL). Właśnie jako doradca jednej z najstarszych organizacji LGBTQWERTY na świecie miał do czynienia z obcokrajowcami.

W kwietniu ubiegłego roku do szwedzkiej policji zgłosiło się kilku mężczyzn ubiegających się o azyl w Szwecji. Twierdzili oni, że byli gwałceni i molestowani seksualnie właśnie przez Leivę. Sam proceder miał mieć miejsce w okresie od października 2018 do października 2019 roku. Wszyscy mężczyźni mieli zgłosić się do lewicowego polityka, aby pomógł im w uzyskaniu azylu w Szwecji.

Cały materiał dowodowy opierał się głównie o zeznania pokrzywdzonych i świadków. Leiva nie chciał z kolei wypowiadać się na sali sądowej. Sędziowie skazali go na cztery i pół roku więzienia, choć będzie on przebywał w nim krócej z powodu utraty pracy [?? -admin]. Dodatkowo będzie musiał wypłacić odszkodowania czterem swoim ofiarom. [Aha… – admin]

Na podstawie: friatider.se
http://autonom.pl

Komentarzy 5 do “Działacz mniejszości seksualnych skazany za gwałty na imigrantach”

 1. Przemysław Jakub said

  Zgwałcił alalalachów?

 2. Anucha said

  No ,no, Panie Gajowy , emigracja do Szwecji to ciężki kawałek chleba.
  Mam nadzieję , że Pan w pokoju azylanckim, trzymał się tyłem blisko lamperii. 🙂

  ——-
  Nigdy w takim ośrodku nie byłem.
  Admin

 3. Kar said

  @2

  – pan Gajowy pamieta lepsze czasy. Bezpieczne szwedzkie czasy, ktore jakos zorganizowanie rozkminily sie po zamachu Olof Palme. Kolor byl pod kontrola, pamietam (Malmö). Jak sie wydzieral sporadycznie w swoim narzeczu pod oknem, to wystrczylo skorygowac w te oto slowy;..shut thefucknigga ! ..i byl skutek natychmiastowo piorunujacy. Darl w amoku z zadartym ogonem przed sie

 4. Greg said

  Szwecja to od początku projekt marksistowski.
  Dla przypomnienia, bo wielu już to zna.

 5. Boydar said

  Rzekłbym, że raczej marksistowska kontynuacja bardzo starego międzynarodowego projektu. Którego Marx był zaledwie częścią. Nie mniej jednak, fucktycznie bardzo istotną.

Sorry, the comment form is closed at this time.