Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz o Obłażenie Agnieszki Piwar prze…
  Szczepan Zbigniewski o Jak chomik stał się bocianem.…
  Emilian58 o Jak chomik stał się bocianem.…
  ranpnd o Po latach bezmyślnego ruchania…
  rafalryszkiewicz o Po latach bezmyślnego ruchania…
  rafalryszkiewicz o Pożytki z lektury Dugina
  lewarek.pl o Jak chomik stał się bocianem.…
  rafalryszkiewicz o Jak chomik stał się bocianem.…
  Szczepan Zbigniewski o Generał Surowikin radykalnie z…
  rafalryszkiewicz o List z Moskwy do polskich…
  rafalryszkiewicz o Izrael przyznaje się do udział…
  revers o Generał Surowikin radykalnie z…
  semperparatus o Generał Surowikin radykalnie z…
  Mietek o Strasburg, porażka Europy…
  Emilian58 o Strasburg, porażka Europy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Kowal, ty uklęknij przed rodzinami wołyńskich ofiar twoich ukochanych banderowców

Posted by Marucha w dniu 2021-04-22 (Czwartek)

Pawlo Kowal, banderowska kanalia

Kretyńska moda która (jak wszystko co głupie przez ostatnie 30 lat) przyszła do nas z Zachodu nakazuje w różnych okolicznościach białasom klękać i przepraszać za rasizm wobec czarnych i innych kolorowych ludków.

Przepraszać za wszelkie niesprawiedliwości, które pigmento-dodatnich spotykały przez setki lat.

Szczególnie w sytuacji, gdy sami byliśmy w niewoli, a jeden z zaborców (Niemcy) miały krótki, acz wyjątkowo brutalny i ludobójczy okres kolonialny.

Tak więc niech przepraszają ci, których potomkowie do dzisiaj żyją w bogactwie zagrabionym na innych kontynentach: Brytyjczycy, Holendrzy, Belgowie, Francuzi, czy (w mniejszym stopniu) Niemcy.

Jednak podobnie jak w przypadku holokaustu, którym dzisiaj Niemcy chcą się podzielić ze wszystkimi narodami Europy (w tym, co jest wyjątkową bezczelnością także z Polakami) tak Brytole chętnie podzielą się swoim dziedzictwem kolonializmu, ale bogactwami, którzy jedni i drudzy wyciągnęli ze swoich zbrodni – już nie.

I znajdują w naszym kraju rozmaitych politycznie poprawnych kretynów (albo czasem nawet inteligentnych ludzi, tylko że bardzo złej woli), którzy mówią „Tak, przepraszajmy, klękajmy. Przecież nic nam nie ubędzie”. To wszelkiej maści środowiska skrajnie lewackie (nie lewicowe, bo trudno tą bezmózgą dzicz nazywać lewicowcami).

I tak za klękaniem jest środowisko lewackiej Krytyki Politycznej, jak najbardziej słusznie nazywanej Kretyniką Polityczną. Wystarczy przeczytać poniższe wynurzenia z d… kosmosu:
>https://krytykapolityczna.pl/kraj/polaku-ukleknij-przed-meczem-skoro-i-tak-kleczysz/

Jednak do grona miłośników klęczenia dołączył także pewien najbardziej zagorzały zwolennik, wręcz ambasador, skompromitowanej „pomarańczowej rewolucji” od lat robiący za „polskiego” i „prawicowo-konserwatywnego” polityka. Który dla ukraińskich polityków Julii Tymoszenko i Wiktora Juszczenki był gotów uczynić prawie wszystko za co otrzymał za to od Juszczenki ukraiński Order za Zasługi, niejaki Paweł Kowal. Co ciekawe po przegranych w 2014 roku wyborach parlamentarnych Kowal otrzymał – uwaga! program kulinarny w telewizji ukraińskiej!

Dla mnie wyjątkowo obrzydliwa działalność tej postaci w obszarze polskiej polityki jest na poziomie bardzo zbliżonym do Stefana Niesiołowskiego, Radzia Sikorskiego, czy Miśka Kamińskiego.

Miłośnik banderyzmu i Judeopolonii

Facet, który przeszedł praktycznie wszystkie partie – od Prawa i Sprawiedliwości, przez Polityka Jest Najważniejsza (która zwąchiwała się z Partią Stołków Ludowych), Odpady Gowina, a na Partii Oszustów (w której jest teraz) skończywszy.

Wspierał żydowską, antypolską rasistkę, która udaje „naukowczynię” w zakresie historii holokaustu – Barbarę Engelking – Boni. Kiedy środowiska żydowskie kopały leżącą Polskę, w maju 2018 roku Paweł Kowal w dzienniku „Rzeczpospolita” zamieścił felieton pod znamiennym tytułem „Polska potrzebuje Barbary Engelking”.

Gdzie między innymi napisał: „Najbliższym testem na mądrość polskich reakcji będzie mianowanie składu Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej na kolejną kadencję. Premier powinien jeszcze raz powołać Barbarę Engelking. Byłby to widoczny znak, że Polska ma tę samą wolę dialogu co dawniej. Do tego to po prostu nie jest dobry czas na zmiany. Badania Engelking zamieszczone we właśnie wydanej książce „Dalej jest noc” są przykładem na to, że o wojnie i relacjach polsko-żydowskich w czasie Holokaustu potrafi ona pisać spokojnie, dokładnie, bez urażania kogokolwiek, dokumentując źródłami niemal każde zdanie. Polska powinna dać jasny sygnał, że są u nas prowadzone badania, także krytyczne. Prace powstają nie wśród politycznych rachub, ale w Polskiej Akademii Nauk. Pożytków zresztą z głośnej już książki jest więcej: pokazuje, jak ważne są nowoczesne (mikrohistoryczne) studia nad II wojną światową. (…) Potrzebujemy spokoju Barbary Engelking, która pokazuje, co wojna robi z człowiekiem, oraz że mimo wszystko można zachować godność”.

Teraz ten typ… ubolewa, że jednak polscy piłkarze nie klękali. „Czasami trzeba wykonać nawet trochę niestandardowy gest, żeby pokazać, że jesteśmy razem. Bo to też jest nasza część życia na Zachodzie. Nic by się nie stało, bo stać na to wielu piłkarzy na całym świecie. I można było to zrobić. Nie mielibyśmy wtedy tej całej dyskusji, która już sama w sobie niczego nie wnosi” – bzdurzył żyjący z polskiego podatnika ukraiński polityk Koalicji Obywatelskiej w programie Onet Rano.

Cóż idąc tym rozumowaniem za każdym razem kiedy byłoby spotkanie Polska – Ukraina to drużyna naszych sąsiadów powinna uklęknąć i przeprosić za ludobójstwo ze strony Ukraińców na Polakach na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. A do nich powinien dołączyć Paweł Kowal. A więc klękaj pośle i przepraszaj Polaków za każdym razem, jak otwierasz usta. Nie chcesz? Przecież „czasami trzeba wykonać nawet trochę niestandardowy gest, żeby pokazać, że jesteśmy razem”.

Piotr Stępień
https://prawy.pl

O stanie mentalności Polaków świadczy m.in. fakt, że kreatury pokroju Pawła Kowala nie boją się wyjść na ulicę. Do tego są wybierani do Europarlamentu…
Admin

Komentarze 22 do “Kowal, ty uklęknij przed rodzinami wołyńskich ofiar twoich ukochanych banderowców”

 1. Boydar said

  „… Kowal, ty uklęknij …”

  Słusznie ! Niektóre muzułmańskie obsesje znajdują czasem słuszne zastosowanie

  Zagadka polega na podaniu uzasadnienia wyroku. Zły przykład ? Bezczelność ? Arogancja ?

  No właśnie, jest z tym kłopot. A niezastąpiony covid wszystkie problemy rozwiązuje.

 2. Ale dlaczego? said

  Do uwagi Pana Maruchy dodam tylko, że o głupo… kretyniźmie polacfa świadczy gotowość umierania za banderowską Ukrainę w szykowanej wojnie z Rosją. Znam takie opinie z rozmów z różnymi ludźmi…
  Czy jest na tym świecie (galaktyce, Wszechświecie) drugi tak głupi naród?
  Fakt że od lat przekaziory od pisioróe pocżydowski tvn hodują polskie mięso armatnie do wojny z bratnimi Słowianami z Rosji…

 3. xyz said

  Ha! Ha!

  „Polaki” pójdą umierać za Samoistną, a ukry będą osiedlać się we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Miasta podniesione z gruzów przez naszych dziadów.
  „Krakiv też budiet nasz”.

  Rośnie liczba bezrobotnych, ale coraz więcej cudzoziemców znajduje zatrudnienie w Polsce.
  https://www.magnapolonia.org/rosnie-liczba-cudzoziemcow-zatrudnionych-w-polsce/

  Gówin wprost oświadczył, że Polaków zastąpi się Ukraińcami. W każdym normalnym kraju takie oświadczenie wywołałoby burze i protesty.

  Zagranica nie jest głucha na takie oświadczenia. I wyciąga swoje wnioski.

 4. xyz said

  Następna wielbicielka banderowców.

  https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/ukraina-wicemarszalek-gosiewska-nie-ma-zgody-na-lamanie-prawa-miedzynarodowego,463740.html

 5. JanuszT said

  Ad.4.

  Gosiewska to jest nałożnica banderowców, właśnie pojechała tam, ponoć na linię umocnień banderowców, by imć oni wydymali ją na miejscu. Ona potrzebuje ich q*ta.*sów w tyłku, pochwie i buzi.

 6. xyz said

  Ad 5.

  Ta ****** nie pojechała tam incognito. Jako wicemarszałek Sejmu RP naraża Polskę na wplątanie się w wojnę.

 7. JanuszT said

  Ad.6.

  Oby żydobanderowcy za***ruch***a*li ją tam na śmierć…

 8. xyz said

  „Niemcy chcą ODEBRAĆ Śląsk?!” – to nie jest czcza groźba.

  Wplątać Polskę w jakiś durny konflikt, dywersja „mniejszości”… I pozamiatane!

  Film „Sól ziemi czarnej”

 9. xyz said

  Ad 2

  Najlepiej zapytać takie ameby intelektualne, czy Ukraińcy poszliby solidarnie walczyć i umierać za Polskę.

  Raczej skorzystaliby z okazji i oderwali Podkarpacie od Polszy.

 10. Lily said

  Polskie lasy,od min 16;15.

 11. 19 lut 2021 02:12

  “Rządzą Nami: Kurwy, chuje i „kosmici”, a w „kneSejmie cwelebryci”…

  Jak mówi nam niedawne przysłowie o tym, jak „czarni purpuraci” trzymają nas Polaków w ciemnocie, kneSejmickie curwy i scurwysyny w totalnej biedzie, a lichwiarskie szakale w długach finansowych pod „sam sufit”… I bynajmniej nie mam zamiaru nikogo pocieszać, ani komukolwiek oznajmiać o podobnej sytuacji w innych krajach sparaliżowanych dokładnie takimi samymi diabelskimi łapami…

  Tak więc jeśli nami rządzą curwy, cwele i złodzieje to z przyszłości płonne są nadzieje, bo gdyby choć 10% Polaków gorąco wierzyło w Słowa Pana Boga, to na 100% nie doszło by do takiej tragicznej rzeczywistości (włącznie z nałożonym na nasze podatkowe grzbiety rocznym „haraczem” 250 MILIARDÓW złotych) z jaką mamy dzisiaj do czynienia i dlatego czeka Nas Wszyskich Polaków cierpienie Hioba na które Pan Bóg wyraził zgodę…przy „akompaniamencie” prawie 4 milionów członków „żmijowego plemienia” szykującego się na naszą Ziemię…

  Jak długo jeszcze żydowskie złodziejskie kurwy i skorumpowane gojowskie skurwysyny wcąż będą sobie wycierać swe bolszewicke mordy „patriotyzmem” i „pro-polskim” slangiem udając milionerów z niekończącymi się rachunkami do zapłacenia, a młodą „gawiedź” w wyborach politycznych przekupują „kreską plus” lub darmową medyczną „przeróbką” na wymarzoną „płeć” w/g „kalendarza Słonca” i „rozkładaniem na skrzynce talii karota” kolorowych „wizji”..
  I doszliśmy do tego, że jedne kurwy postanowiły Nas „wyszczepić” mieszanką nano-czipowo-chemiczną, a drugie lichwiarskie kurwy „wywalą” Nas z naszej Ojcowizny na „opodatkowane” ulice z szyderczymi uśmiechami parchatych swych zawszonych żmijowych mord z termobarycznym „przekonywaniem” w bejruckim „krajobrazie” 2.2 kilotonowego szantażu…wystrzelonego z niemieckiego podwodnego ukradzionego „Delfina”…

  A my „telAvizyjnie wpatrzeni” w amerykańskie „błogosławieństwo” stacjonujące na straży „szeklowych ynteresów” za „srebrniki” wpatrzone w nasze naturalne uranowe bogactwa, które wkrótce zaczną być eksploatowane przez „afrykańsko-islamskich uchodźców”, których „transportowe paszporty” opłacone prze żydowskiego „fundatora” „rowności, wolności i braterstwa”…i „oficjalnego” doboru „siurka i broszki” na rachunek podatkowych „idiotów” w sosie talmudycznego skurwionego gówna politycznego mającego się wciąż dobrze…i bynajmniej nie pakuje jeszcze walizek z „kasą” w kierunku na „zaleszczyki”…

  Apokalipsa wypełnia się już na naszych oczach, a żmijowi „wyszczepnicy” uprawiają wszelakiego rodzaju „eksprymenty” na ogłupionych i hipotecznie oprocentowanych „skórach” zapierdalających od rana do wieczora w imię utrzymania pełnej lodówki i zadośćuczynienia lichwiarskim „odsetkom” i podatkowym „komornikom” szczerzących chciwe „kły” na wszystko na co jeszcze nie ma „licencji” i podatkowo-koszernego „certyfikatu”

  Idąc dalej, zostały powymyślane przez dyplomowanych fachowców wszelkiego „rodzaju” szczepionki, lekarstwa na przestrzeni dziesięcioleci włacznie z „cudami na kiju”, a w dalszym ciągu NIE MA żadnej konkretnej ani przymusowej „Szczepionki” przeciwko „Czarnej LICHWIE”, która de facto jest po tysiąckroć groźniejsza od całej epidemii „hiszpanki”, cholery, grypy, tyfusu i wszelkich chorób razem wziętych nie bez przypadku do tej pory nie wymyślono…ani nawet nie zaczęto o tej ponad 2000 letniej śmiertelnej „chorobie” myśleć…, które jest skrupulatnie obłożone bardzo wysokimi „UFO-ludowymi” karami włącznie z „zejściami” przez „seryjnych samobójców” ku uciesze „patologów” cieszących sie na dodatkowy zarobek z tytułu zysku z darmowych „części zamiennych” i na „przeróbkę” na „kotlety”…

  Czy potrzebujemy sobie demolować własną Ojczyznę? Czy tylko wywalić na zbite mordy „państwo zilbersztajnów poza granice naszej Polski???”..
  Czy „państwo zilbersztajnów” będzie Nas „eksploatowac” kolejne 666 lat i wypędzać z naszej Ziemi za „chlebem”, sprzedawać nasze dzieci na „części zamienne” i rytualne orgie????… Czy w dalszym ciągu będziemy biernie się przyglądać swymi „cielęcymi” oczami na ten cały kurewsko-syjonistyczny „cyrk” i w ciszy oczekiwać na „zbawce przybywającego na białym koniu”, by wszystko naprawił, uregulował, wyleczył z głupoty, nauczył posługiwać się mieczem, zlikwidował podatki i wszystkie żydowskie siedliska spekulacyjne, jak i pozałatwiał niecierpiące zwłoki sprawy finansowo-gospodarczej biedy z nędzą przy okazji ratując nienarodzonych???.

  A może faktycznie trzeba poczekać cierpliwie do kolejnych wyborów „parch-lamnet-elitarnych” i samorzo-nierządowych wrzucając do „skrzynek” wyborczych swoje „życzenia świąteczne” ku uciesze „liczących” nasze wyborcze „pragnienia” i wieczne dążenia do życia w „krainie miodem i mlekiem płynącej” zainstalowanej jedynie na wyborczym „folderze” i na ustach kurewskich „kuglarzy” roztaczających kolorowe „panoramy” i piękne „krajobrazy” wszelkiego dobrobytu, bogactwa, wolnosci, niepodległości, suwerenności i w patriotyzmowym „Szczęść Może” bezwiednie podążymy za nimi prosto do lichwiarskiej „rzeźni” w jurysdykcji „jewropejskich” syjonistyczno-talmudycznych szmaciarzy sprzedających „cyfrowy kit” w „plazmowych ołtarzykach” do „nabożeństwa”….

  Wracając do „gorących” nano-czipowych „fuck-bajerów” o wysokiej „technologii” szczepionek do kontrolowania „podatkowego bydła”, które w chwili obecnej będą „aplikowane” dla naszej „gawiedzi” bezpośrednio pod skórę przy akompaniamencie finansowego szantażu „kneSemitowych” curew i skurwionych „regulacyjnym” talmudyzmem bezkarnych korporacyjnych pracodawców w obecnej „doktrynie” redukcji „gojowskich” chlebozjadów i „leworęcznych turystów” bezstressowego życia na „kreskę” plus…w festiwalowym dnia codziennego nastroju i „serialowych tasiemców”…

  Widać, że jeszcze jest wciąż pełna lodówka, robota na dwa etaty, kredyty łzami i potem spłacane, „plazmowe szczekaczki” włączone, komputery funkcjonują, „katoliczne synagogi” na „fali knesejmitowego budżetu” opłacane, „szafarze” z „biedronek”, purpuraci za „biesiadymi stołami”, a cyrk Sodomy i Gomory jak miał się dobrze, to tak się ma coraz lepiej podczas kiedy Talenty przez Samego Boga nam ofiarowane wciąż nie są odkopywane… Zresztą po co sięgać po nie, skoro diabelska „rzeczywistosc” jest tak „zajebista”, że we wspólnym chciwo-zazdrosnym „podpierdalaniem” wszystkiego na Wszystkich w imię „dobrego samopoczucia spermowego wypełnienia kurewskiego obowiązku wobec knesejmitowych curew, cweli i złodzieji” jest już „super sukcesem”… Tak więc słuszna część „administracyjnych curew, cweli i złodzieji” pod ochroną ukraińskich mundurowych terrorystów jest wciąż bezpiecznam również i poza jej granicami…

  Ja jedynie i tylko mówię do Waszych uszu, a Ten Który wkrótce nadejdzie Przemówi bardzo boleśnie do Waszych serc i rozumu Ogniem Sprawiedliwości bez jakiejkolwiek możliwości „odwołania sie”, bo to nie Pan Bóg wpuścił żyda do naszego polskiego kurnika w którym dzisiaj zostało jedynie troche „juchy” i kupa pierza…
  ===============================
  „jasiek z toronto” – Jan Ogonowski
  (E-mail: jasiek80@outlook.com

  http://polskawalczaca.com (Niezależny Uniwersytet Internetowy)

  P.S. Jak zostanie zlikwidowana LICHWA, to żydowskie żmijowe plemie samo opuści szybko swoje 666 letnie polskie żerowisko, bo nie bedzie miało wtedy z kogo żyć i na kim pasoŻYDować no i wpędzać w niekończące sie zadłużenia kredytowe!!!!….Koniec żydowsko-masońskiego „uŻYDkowania” nas Polaków po wsze czasy… I nie jest jeszcze wiadomo, czy „ISKRA” oświetli Naród Polski 23 stycznia 2021, bo to jest jedynie w gestii Pana Boga…

  P.S. 2: Jak więc wybrnąć w tak tragicznej sytuacji, której My Polacy byliśmy i wciaż jesteśmy naiwnymi „współautorami???”
  1) Znaleźć 10-15 Sprawiedliwych o wysokiej Etyce, Moralności, wiedzy i inteligencji.
  2) Zarejestrować ich jako „Grupę- Apostołowie Wolności” do objęcia „Tymczasowego Rządu Komisarycznego” na okres 90 dni i do wyborów w późniejszym czasie…
  3) A w chwili obecnej to „odpowiednio” i ze „skutkiem” natychmiastowym, przekonać obecnie rządzących kryminalistów z „kneSejmu” do pokojowego opuszczenia zajmowanych suto platnych „żerowisk”…

  P.S. Motto: …”I czyż to nie najlepsza jest śmierć za prochy naszych przodków, których droga do Wolności mierzona była cmentarnymi krzyżami i gorącą wiarę w Pana Boga???”…

 12. zen said

  file:///C:/Users/Dell/Downloads/pdf_file_0006_62898_1-25096.pdf

 13. D-T said

  Niestety. Ogromna rzesza oglądaczy pseudo-politycznego show nie zauważa że tzw. prawica, lewica i inni odszczepieńcy grają w tej samej pejsatej drużynie. I jedni i drudzy pełnią misję szczurołapów wyprowadzających Polaków z ich własnego kraju, przy skocznych dźwiękach fletów. Dziwna wśród nich zgoda panuje w kwestiach nakładania na nas kolejnych podatków, podwyżek, czy choćby ostatniego cyrku pt. „Pandemia”. Podobnie wygląda narracja stosunków między Rosją a Ukrainą. Nikomu nawet do głowy nie przyjdzie że prowokatorem napięć jest jak zwykle rozbójnik zza oceanu który prowadzi wojny na całym świecie. Chyba nadejdzie ten moment gdzie jankesi doświadczą tragedii wojennych na własnym terytorium. Ktoś się w końcu wkurzy.
  Usraelskiej tarczy antyrakietowej na terenie Polski nie kupuję. Zbóje umacniają swoją flankę na granicy z Rosją, a losy Polaków mają głęboko w d***e.

 14. Bogusz said

  D _ T nie tylko pilnują także swoich interesów , tytanu, metali ziem rz
  adkich (Suwałki) czy miedzi

 15. Olo said

  Boydar said
  2021-04-22 (Czwartek) @ 14:20:21

  „… Kowal, ty uklęknij …”

  „Słusznie ! Niektóre muzułmańskie obsesje znajdują czasem słuszne zastosowanie”

  Radzę trochę poczytać panie Boydar, a nie tylko utrwalać anglosyjonistyczną propagandę. Ci tak zwani muzułmanie, poubieranie w jankeskie ciuchy obcinacze głów i wykonawcy wyroków śmierci na Syryjczykach, to nie żadni muzułmanie, a zwykli najemnicy, rekrutowani przez firmy typu Academi, Black Water, itd., pracujący na zlecenie izraelskich, brytyjskich i amerykańskich służb i wywiadów. Syryjczycy już to udowodnili. Złapali już wielu z izraelskimi czy brytyjskimi paszportami.

  ———–
  Panie Olo, nie wszyscy „muzułmanie” to muzułmanie, ale wielu jednak tak. Powiem, że większość.
  Admin

 16. Boydar said

  Panie Olo, nie ucz Pan ojca dzieci robić. Podstawę wyłożył Gajowy, a ja tylko dodam od siebie, że te sześcioletnie bachory muslimów, polujące z upodobaniem na nasze boćki, to im nikt nie płaci. Mordują bo lubią i im się to podoba.

 17. ZYX said

  uprzejma prośba aby nie rżnąć głupów>
  po1989 zostaliśmy wp……eni w tzw. Deep Jewish State:US-IZRAEL-NATO, etc, etc
  i ten stan rzeczy zakłada, że ‚wolne narody’, ‚rules of law’ etc są miłującą się wspólnotą przeciw Putinowi-chinolom,etc
  i jeżeli Żyd Żeleński – który władzę dzierży w wyniku zamachu stanu w 2014 tzw. Majdan za drobne 5 mld USD to są środowiska na zachodzie, które mówią o UKRONAZI >my wielbimy ‚żołnierzy wyklętych’ Ukronazi>banderowców, etc
  i dzisiaj DOMAGA się przyjęcia do NATO czyli vs Rosja znaczy się Putin
  czyli grona narodów ‚milujących pokój’
  to Kowal_prof.PAN a kiedyś członek ekipy PISu
  podczas gdy dzisiaj PIS wysyła wicemarszałek Sejmu Gosiewską (wdowa po ‚tym’ Gosiewskim)
  jak kiedyś Jarkacz popierał ukronazi na Majdanie pod pachą Kliczki tak jak zimny Lechu ‚wyzwalał’
  Gruzję
  to proszę kierować pretensje do ‚zjednoczonych prawiczków’ czyli Jarkacz>Maciarewicz>Gowina
  plus oczywiście Kowali, Sikorskich, Tusków,
  etc.
  BTW>co do muslemów>to m.in Zimnemu Lechowi zawdzięczamy grupę Czeczenów i sugeruję im nie podskakiwać.
  .
  Ktoś qrwa toleruje w ‚oczyszczalni ścieków-Polin’
  zarówno „krytykę polityczną’ jak ‚biełsat’ jak RadioWolnaEuropa/RadioLiberty w PRADZE czy TVN
  niech się qrwa KACZOR+pisdzielce tłumaczą>są u żłoba od samego początku>od 1989!!!

 18. gostek said

  O co chodzi z tym „dialogiem” z żydami? No ciągle dialog. 70 lat po wojnie a my wciąż dialogujemy. Czy żydzi prowadzą taki dialog z największymi swoimi oprawcami czyli z niemcami?

 19. D-T said

  Ad. #18:
  Dialog z żydami jest w rzeczywistości ich monologiem, bo po obydwu stronach tego „dialogu” stoi żyd. Jeden oficjalny, drugi udający Polaka.
  Taką mają pokrętną logikę. Przekonani są przy tym że nikt tego nie zauważa. 🙃

 20. UZA said

  „Polaki” pójdą umierać za Samoistną, a ukry będą osiedlać się we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Miasta podniesione z gruzów przez naszych dziadów.”

  „Czy jest na tym świecie (galaktyce, Wszechświecie) drugi tak głupi naród?”

  Co racja, to racja. A jednak ten niewiarygodnie głupi naród jakoś przetrwał wieki . Cała nadzieja w Panu Bogu. Dla Niego nie ma przecież nic niemożliwego i chyba nawet lubi On pracować z trudnymi narodami. Wystarczy wspomnieć, w jakim narodzie dokonało się zbawienie… Może więc i z naszego coś w końcu wykrzesze. Oby !

 21. Boydar said

  A w jakim ? Bo mi umkło było …

 22. Greg said

  ,, Cała nadzieja w Panu Bogu”
  Kogo Pan Bóg miałby ratować ???
  Proszę wysłuchać ks. Guza – porażające słowa !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: