Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Lvz o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  wewewe o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

KE chce wymusić akceptację adopcji przez pary homoseksualne. Podpisz petycję.

Posted by Marucha w dniu 2021-04-23 (Piątek)

Komisja Europejska zapowiedziała prace nad dokumentem wymuszającym na państwach członkowskich akceptację dokonanych w innym kraju adopcji dzieci przez konkubinaty jednopłciowe.

Zgodnie z planami KE, taki przepis może być wprowadzony w formie rozporządzenia, co byłoby wiążące dla wszystkich członków Unii. Byłoby to sprzeczne z prawem krajowym niektórych państw, m.in. Polski. Instytut Ordo Iuris przygotował petycję do władz Komisji z apelem o wycofanie się z tych planów.

Powstaje także szeroka międzynarodowa koalicja organizacji prorodzinnych sprzeciwiająca się naruszaniu prawa suwerennych państw.

We wrześniu 2020 r. przewodnicząca KE Ursula von der Leyen oświadczyła: „Jeżeli jesteś rodzicem w jednym kraju, jesteś rodzicem w każdym kraju”.

W celu realizacji zapowiedzianych przez nią planów, Komisja ogłosiła właśnie rozpoczęcie prac nad Rozporządzeniem w sprawie uznawania rodzicielstwa między państwami członkowskimi. Co istotne, na podstawie Traktatów unijnych, prawo rodzinne materialne należy do wyłącznej kompetencji państw członkowskich.

Wprowadzenie zmian postulowanych przez Ursulę von der Leyen w praktyce oznaczałoby, że dokonane przez pary jednopłciowe adopcje dzieci w krajach, których prawodawstwo przewiduje taką możliwość, miałyby być uznawane także w tych państwach UE, których prawo na to nie pozwala. Ma to zostać osiągnięte zarówno przez wprowadzenie wspólnych zasad zgodności kolidujących ze sobą przepisów krajowych dotyczących prawa rodzinnego, jak i poprzez obowiązek uznawania przez kraje członkowskie wyroków odnoszących się do rodzicielstwa, wydawanych przez sądy innego państwa.

Tym sposobem, UE mogłaby ingerować w materialne prawo rodzinne poszczególnych krajów (do czego nie ma żadnych uprawnień). Przykładowo, Polska, pomimo braku takiej możliwości zgodnie z prawem krajowym, musiałaby uznawać „rodzicielstwo” dwóch mężczyzn zatwierdzone w innym kraju, np. na podstawie wyroku sądu.

Zapowiadane zmiany zakładają także wdrożenie tzw. opcjonalnego europejskiego certyfikatu rodzicielstwa. Akt ten miałby stanowić formę alternatywnego dokumentu dotyczącego urodzenia. Zgodnie z zamiarem Komisji, miałby on zapewne zastosowanie w krajach takich jak Polska – nieakceptujących prób ingerencji Unii Europejskiej w wewnętrzne prawo.

„Komisja Europejska w obecnym składzie staje się instytucją przywłaszczającą sobie coraz więcej kompetencji. Przede wszystkim jednak, zamiast chronić państwa członkowskie i szanować ich różnorodność, próbuje narzucić im w nieuprawniony sposób rozwiązania radykalnie sprzeczne z prawem traktatowym UE oraz konstytucjami poszczególnych państw.

Plany Komisji muszą spotkać się z naszą zdecydowaną reakcją, dlatego zachęcamy wszystkich do podpisu pod naszą petycją. Nasze działania muszą wykraczać poza granice Polski, więc wkrótce chcemy wyjść z inicjatywą stworzenia międzynarodowej koalicji organizacji społecznych przeciwko inicjatywie Komisji” – zaznaczyła Katarzyna Gęsiak, analityk Centrum Prawa Międzynarodowego Ordo Iuris.

Podpisz petycję: https://stopnarzucaniuhomoadopcji.pl/

https://medianarodowe.com

Petycja? Petycja, k… mać?
Jeśli już uznamy za stosowne zareagować, to ŻĄDANIEM.  ŻĄDANIEM popartym groźbą olania rozporządzenia a nawet zaprzestania płacenia składek.
Admin

Komentarzy 7 do “KE chce wymusić akceptację adopcji przez pary homoseksualne. Podpisz petycję.”

 1. Kubuś Fatalista said

  Nie kwestionuję słuszności komentarza Admin-a, tylko kto z rządzących zdobędzie się na powiedzenie Non Possumus? A tym bardziej na odmowę płacenia składek! Z opozycyjnymi postępowcami jest jeszcze gorzej, gdyż w większości poparliby legalizację sodomii.

 2. Maciejasz said

  Nie petycja do KE tylko nacisk na naszych rządzących, że jak nie sprzeciwią się zakusom unijnych gnoi to wyjadą na taczkach.
  Ale kto by takie ultimatum postawił i ewentualnie egzekwował?

 3. Ale dlaczego? said

  Kto głosował za przystąpieniem do pedalskiej komunistycznej eu Spinellego?
  A ile to jeszcze polactfa kocha kołchoz eu?
  Żaba gotuje się powoli…
  I nic nie kuma…

 4. Ale dlaczego? said

  Dziś w pisiorowatej tv PUBLICZNEJ cytowali Dupę, który stwierdził że Polska chce być w awangardzie programu klimatycznego eu.
  Tzn. pisiory z JarKaczem, zbawcą „polski katolickiej”!

  Katolicyzm jest już likwidowany, kopalnie, Górny Śląsk, przemysłu coraz mniej i usług, Polska jest w stanie zaniku.
  Globalistyczny nwo-wski twór eu jest z zapałem realizowany przez pisiorów, tak samo jak wcześniej przez platfusów, postkomuchów i dostawkę do chlewa, psl…

 5. Żuraw said

  Jeśli nie jesteś rodzicem w jednym kraju, NIE jesteś rodzicem w żadnym kraju.

  ———-
  !
  Admin

 6. revers said

  a to nie koniec zaadan pejsouni, bo za kazdymi zaadaniami stoi kabala, Szwab od wielkiego resetu i Soros od pandemi i teczowych rewolucji.

  Ostatnio wybranki z jewropartii unijnych rzadaja kasacji zwierzat domowych po konie, dla zmiejszenia C02.

  A dzieci bedzie trzeba od 3 latek zagospodarowac mentalnie i w posluszenstwu diablu, fimy pejsowoodu juz gotowe do obejrzenia.

  Wegrzy tez mocni byli w gebie Urbana i premierowej, ale juz popuscili, wszystko co unia zechce jest zgodne z prawem i wyszogradzie i w bloku Polinskim.

 7. PK said

  1600 podpisów pod petycją (24 IV). nawet tego polac-tfu się nie chce….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: