Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Gotowana na twardo globalistyc…
  jasiek z toronto o O żydowskiej nienawiści do…
  piwowar o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Spootnick o Wolne tematy (59 – …
  revers o Putin morduje ryby
  Czaruś o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  Jack Ravenno o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Emilian58 o Kaczyński – fałszywy kate…
  Ralal C. o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Piskorz o Kto wygrał Bitwę Warszaws…
  Maverick o Dwie Ameryki
  UZA o Kaczyński – fałszywy kate…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Wolne tematy (31 – 2021)

Posted by Marucha w dniu 2021-04-24 (Sobota)

Matka z rocznym dzieckiem udała się do szpitala w Słupsku po pomoc. Od lekarza usłyszała, że ma „wypierdalać za szklane drzwi z tym małym skurwysynem z mutacją… Ty myślisz, że szczepionka mnie uchroni? Takie małe skurwysyny są najgorsze”.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2021/04/21/wolne-tematy-30-2021/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2021/04/28/wolne-tematy-32-2021/

Gajowy Marucha

Komentarze 224 do “Wolne tematy (31 – 2021)”

 1. Bezpartyjna said

  Na razie Panie Boydarze swoją działalność muzyczną zawieszam na kołku.

  Życzę Dobrej Nocy!

 2. JW said

  1. Jeśli ktoś to nagrał, byłaby to doskonała podstawa do wytoczenia powództwa, a może nawet do sporządzenia aktu oskarżenia.
  2. Życzę tej gnidzie zgrywającej lekarza szybkiej, lecz powolnej śmierci – najlepiej na jakiś NOP.

 3. Bolek said

  Ad JW

  ‚Się’ dołączam do życzeń!

 4. Piskorz said

  !!! „Celem ONZ jest redukcja populacji wybiórczo przez zachęcanie do aborcji, przymusowej sterylizacji i kontrolę reprodukcji ludzkiej, i 2 / 3 populacji uważa za nadbagaż, z 350.000 ludzi eliminowanymi dziennie… Straszne jest o tym mówić. Populację świata należy ustabilizować, i żeby to zrobić musimy eliminować 350.000 ludzi dziennie. W jednym roku to byłoby 128 mln ludzi”. Jacques-Yves Cousteau (1910-97) francuski oceanograf, producent filmowy i ekolog ujawniający mizantropijny charakter ONZ i radykalny ruch ekologiczny: „Wywiad / Interview Jacques-Yves Cousteau”, The UNESCO Courier, (1991)
  Znalezione na http://www.wolna-Polska.pl
  Komentarz zbyteczny..

 5. PK said

  to pewnie jeden z tych, co głosowali na gównojada w poprzednich wyborach….

 6. Jacek said

  A jeżeli nikt nie nagrał, to skąd wiadomo, że to prawda?

  Ps. Już widzę admina, jak komentuje moją wypowiedź jakimś tekstem o sraniu. Skąd u niego taka obsesja na temat tej czynności fizjologicznej?\

  —————-
  Choćby stad, że przeciwko lekarzowi wszczęto postępowanie.
  Ps. Nie baw się Pan w „widzenia”. A najlepiej zmyj się z gajówki.
  Admin

 7. Erna said

  ad 4

  Widocznie do najmłodszych nie należy i mu ubiega po całości.

 8. bardzo said

  Panie Yagiel: Zechce Pan do mnie napisać prywatnie, gdy czas Panu pozwoli. Nic ważnego, ale chyba mamy wspólne zainteresowania. Proszę się zwrócić do Gospodarza w sprawie adresu emaliii.

 9. revers said

  ZA CHWILĘ TAKŻE PRZEMYSŁ OGŁOSI KAPITUALCJĘ
  Miedź 100%; Stal 100%; Drewno 300(!!!)%; Folia 100%; Tektura 120%. Wszystkiego cena tak wystrzeliła w górę (ujęcie roczne).
  Przypominam, że gastronomia jest zamknięta od pół roku, z małymi przerwami także hotele, firmy eventowe, ponownie także niektóre punkty usługowe, galerie handlowe. W sumie łatwiej powiedzieć, co jest otwarte. Zaraz padnie Polski przemysł, jedyna branża, która jeszcze jako tako oddycha (poza e-commerce), pracuje w niej 3 mln osób. Skala problemu? Wzrost cen wszystkiego, brak surowców.
  Nie ma też z czego też robić. Terminy na odbiór miedzi sięgają 2022 r. Europejskie zagłębie przemysłu i eksportu – Polska, spróbuj dostać w terminie hurtowe ilości tektury, czy folii – nie ma. Wszyscy są na granicach możliwości. Zaraz wszystko stanie, mniejsze firmy produkcyjne podnoszą ceny z tygodnia na tydzień, tak dynamicznie zmienia się sytuacja. Nadmienię, że Ci, którzy mają z czego robić i tak należą do grona szczęśliwców. Stanęła nawet Poznańska fabryka Volkswagena do 30 kwietnia. Powód? Brak podzespołów do montażu, na przestoju prawie 3000 osób. Spekulacja światowymi cenami surowców, dodruk dolara w USA, wzrost znaczenia pozycji Chin, zablokowany przez tydzień Kanał Sueski, galopująca światowa inflacja. Wszystko to składa się na ucieczkę z kapitałem w środki materialne. Czy można to jakoś uratować, pomóc tym firmom? Pewnie, że można, szkoda, że Unia Europejska nadal utrzymuje gigantyczne stawki celne na chociażby stal – w celu ochrony rynku przed dumpingiem. Szkoda, że nie pomyśli o ochronie wewnątrzwspólnotowych przedsiębiorców, bo zaraz i ich zabraknie. Nie wiem, czy ktoś kiedyś widział umowy korporacyjne z małymi i średnimi firmami. Są one nafaszerowane minami i karami umownymi za każde nawet najdrobniejsze opóźnienie. Nierzadko taka kara przewyższa marżę z zamówienia. Dlatego wiele producentów zaczyna zjadać własny ogon, wytwarzając towary drożej, niż je sprzedaje. To i tak lepsze niż kary finansowe za opóźnienia…
  Cezary Bachański

  To teraz Wielki Kryzs lat 1929 roku, nazywa sie wielkim resetem? taka nowo mowa ekonomiczno-spychajaaca zrodla kryzysu i geneze na plan dalszy.

 10. revers said

  Lukaszenko o przekazaniu uprawnien prezydenckich w sytuacji nadzwyczajnej …

  http://www.wilnoteka.lt/artykul/lukaszenka-o-przekazaniu-uprawnien-prezydenckich-w-sytuacji-nadzwyczajnej?fbclid=IwAR3xOVHgLwINL0go0ketoy7DCFL8tq7M3eiHICXuwD8Ur1IM660x9NvZb9A

 11. Boydar said

  A tak w ogóle, to gdzieżeż Pan Gajowy się szlaja ?

  introdukcja bieżących WT wskazuje okoliczność, w której ojciec dziecka / mąż żony, zwolniony jest z obowiązku uzyskania prawomocnego wyroku uprawnionego składu. Ma prawo sprawiedliwości prewencyjnej dochodzić samemu, tak uważam i zawsze uważać będę.

  I nie jest istotne czy mamy do czynienia z relacją czy tylko beletrystyką kryminalną.

  ————–
  Gajowy też nie maszyna…
  Admin

 12. Boydar said

  Szukając jak poprawnie napisać gdzieżeż znalazłem taką oto płaczliwą skargę, faktycznie smutna

  https://bibliotekapiosenki.pl/utwory/A_gdziezez_ty_byla/tekst

 13. Polo said

  Warte-posłuchania-jak-nastolatka-rapuje-o-naszym-nierzadzie.

 14. Isreal said

  ad 2
  jak by szlag trafił takie kanalie WSZYSTKIE to kurna kto będzie nas „leczył” …..

  alem się rozmarzył po tym moim wpisie … ))

 15. Bolesław II Śmiały uciekając w r. 1079 na Węgry zabrał ze sobą krakowską szkołę muratorską. Szkoła ta zbudowała Węgierską Wenecję – prawdopodobnie według planów Gotyckiego Krakowa – której też nie ukończyła, bo Zamek Królewski z Kampanillą Wielką miał być na fundamentach Arsenału.
  Pozostał warsztat murarski we Wronkach, który podjął budowę Pałacu Królewskiego w Płocku, obecnie Więzienie Pruskie, gdyż Władysław Herman nie mógł mieszkać w AMAZONIE Nad Przepaścią. Na tympanonie I kaplicy św. Anny w ZANTYRZE-Malborku dla MURARKI Anny Prawdzicowej Przecława-Jadwiga z Prawdziców i królowa Wiaczesława przysyłają warsztat muratorski z Bydgoszczy – jak świadczy emblemat LILA WENEDA na froncie ołtarzu kaplicy św. Anny. Imię Prawdzicówny Przecława pochodziło od bitwy nad Przecławą-Hawelbergiem Wieletów z Sasami w r. 1056 – co znaczy, że NOSIŁA SŁAWĘ PRZECŁAWY – z czego można wnosić, że urodziła się wówczas.
  Herman w akcie rozwodowym dał Przecławie Bydgoszcz, gdzie podjęła budowę pałacu Książęcego (obecnie Więzienie Pruskie). Nie mylić z zamkiem KRYSPIN-Wyszogród – rówieśnym Zantyra – który Niemcy przebudowali Przemysłowo. W r. 1091 Herman zabrał jednak Przecławie Bydgoszcz i dał Trzebnicę, toteż cudowne tympanony trzebnickie powstały PO Roku 1091. To w Trzebnicy Przecława dogadała się z Magnusem Włastem – również cyrylometodystą – żeby osadził Zbigniewa w Kruszwicy z Tytułem KSIĘCIA POLSKI, gdy Władysław Herman przyjmie tytuł Króla Polski.
  Prawdopodobnie już w r. 1068 Anna Prawdzicowa podjęła budowę KREMLA MIŃSKIEGO, gdyż stary pałac Witeziów w Parku Mickiewicza na Skarbiec i do Koronacji się nie nadawał. Włodzimierz Monomach pisze w Testamencie: CHODZIŁEM NA HODYNIĘ I JEGO SYNA. Imię syna Hodomira nie jest znane, ale jest on na ikonie malborskiej jako osesek i jako młodzieniec płacący z Matką trybut w grobowcu Mieszka Bolesławowica w rotundzie-A na płockim zamku Biskupim. W grobowcu był ołtarz klęczny i srebrna statua Mieszka jako ANIOŁA, czego rysunki zachowały się.
  Koronacja była możliwa po wygnaniu Bolesława II w r. 1079, co suponuje, że w tym czasie Kreml Miński ZAMCZYSKO był murarsko ukończony. Według mnie był on wzorowany na ZANTYRZE, którego fenomenem były fosy wewnętrzne, napełniane w razie zagrożenia wodą. Fosy te mogły być zakopane przez Rosjan w czasie Potopu gruzem rozbiórkowym, toteż sztukateria może być zachowana archeologicznie.

 16. Boydar said

  Kościół nie, stargate tak

  https://turystyka.wp.pl/tajemnicza-budowla-w-podziemiach-naryn-kala-czy-jest-to-jeden-z-najstarszych-kosciolow-6631425214770080a

  Ja tam jakiejś specjalnej różnicy nie zauważam. No ale ja prosty Chacheł jestem a nie poważny nałkofiec

 17. NyndrO said

  Wspaiała Pani Bezpartyjna! Jest Pani niesamowicie po prostu Kobieca.

 18. Boydar said

  Idąc tropem „luźnej” uwagi Pana Gajowego (11) zajrzałem na żydopedię. Tam w tekście objaśniającym wymowę pojęcia Deus ex Machina znajszedłem taki oto fragment –

  „… Marsjanie w Wojnie światów HG Wellsa zniszczyli wszystko na swojej drodze i najwyraźniej zatriumfowali nad ludzkością, ale nagle zostają zabici przez bakterie …”

  Czy Pan Gajowy to zawsze tak musi ? Wygląda mi więc, że to nie ja jestem najbardziej jadowity, w porównaniu wychodzi jak pięć do dziewięciu 🙂


  https://en.wikipedia.org/wiki/Deus_ex_machina

 19. NyndrO said

  A czy Ty na serio myślałeś, że jesteś „jadowity” ? Ty jesteś kompletnie nieszkodliwy i miły. Taki Bachor kochany. I na serio nikt tego nie romie?!

 20. Boydar said

  wrrrrrrrr ………. !

 21. I*** said

  W internecie można znaleźć nazwisko tego chamskiego lekarzyny – nazywa się Wiktor Januszko, internista… nie jest to jego pierwszy i jedyny taki „wyczyn”! Skarżyli się też inni pacjenci… a przypadek starszej kobiety, zmarłej na schodach szpitala (niedawno była o tym mowa w gajówce) z powodu odmowy przyjęcia jej przez lekarza, to także sprawka Wiktora Januszko! O tym wszystkim piszą w internecie…

  Szpital Wojewódzki w Słupsku zawiesił współpracę z firmą, świadczącą usługi w ramach Nocnej Opieki Chorych, dla której pracuje Wiktor Januszko – jednym słowem, nie był on pracownikiem tego szpitala!

 22. Piskorz said

  !!! Musi to być ciekawa książka ..”Przedwojenna Polska w liczbach”…..Zespół portalu WielkaHISTORIA.pl – najpopularniejszego w Polsce magazynu o historii – odsłania rzeczywistość sprzed stulecia w oparciu nie tylko o oficjalne statystyki, ale też dotąd nieznane lub celowo fałszowane i ukrywane liczby. Przeczytaj o kraju, w którym pociągi wykolejały się średnio co 33 godziny i nagminnie spóźniały o 90 lub więcej minut, ale lot z Warszawy do Krakowa kosztował zaledwie 40 złotych. O Polsce, w której tylko 5% dróg nadawało się do jazdy samochodem, ale która w ciągu jednej dekady zdołała zbudować jeden z najprężniej działających portów nad Bałtykiem
  ps !!!!

 23. Piskorz said

  re 21 Wiktor Januszko….Nazwisko typowo polskie / ha ha ha/. Tych spod flagi błękitno-żółtej tam też sporo !! ps Przy okazji Słupsk…piękny przed wojną; tzw. mały Paryż, w czasie wojny stacjon. niem. Luftwaffe przede wszystkim. B. zniszczone, ale i dziś widać resztki dawnej świetności.

 24. I*** said

  (19) „Taki Bachor kochany”. Dobre! :)))

  Może lizaczka, obywatelu Boydar – spadnie wam poziom tego i owego… i w końcu spokój zapanuje w gajówce! :)))

  ————
  Boydar jest OK, choć czasami się czepia.
  Wolałbym jednak z nim zgubić, niż z innymi znaleźć.
  Ngithe.
  Admin

 25. Boydar said

  Kolejny zazdrosny; ale w lizaniu tego czy owego zorientowany wyśmienicie.

 26. bryś said

  Pan Pitoń z Ziębą, ciekawe ile się uchowa?

 27. I*** said

  (25) Uuuuuu… „głodnemu chleb na myśli”! :)))

 28. Isreal said

  ad23
  po wojnie stale zasiedlany (cały rejon) przez ukraińców ….

 29. Boydar said

  Taki szybki gajówkowy konkurs

  https://pl.sputniknews.com/polityka/2021042514183351-msz-rosji-praga-zostala-zobowiazana-aby-ujawnic-jaka-dokladnie-bron-byla-skladowana-we-Vrbticach-sputnik/

  Kto zgadnie, dostanie od Putina rubelka

  a tu wprowadzenie do tematu – https://pl.wikipedia.org/wiki/Konwencja_o_zakazie_lub_ograniczeniu_u%C5%BCycia_pewnych_broni_konwencjonalnych

 30. Boydar said

  „… nie odnaleziono jeszcze ani ciał marynarzy, ani fragmentów ich umundurowania /…/ wszyscy 53 członkowie załogi zaginionej łodzi Marynarki Wojennej Indonezji KRI Nanggala 402 nie żyją /…/ ratownicy znaleźli kilka przedmiotów, w tym urządzenia do obsługi wyrzutni torped, butelkę smaru używaną do naoliwienia peryskopu, muzułmański dywanik modlitewny oraz fragment obudowy układu chłodzenia …”

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021042514183259-marynarka-wojenna-indonezji-odnalazla-zaginiona-lodz-podwodna-wszyscy-czlonkowi-zalogi-sa-martwi-sputnik/

  W „wypadku smoleńskim” ciała „odnalazły się” nieco później, a w WTC to ocalały nawet paszporty „porywaczy”.

 31. Piskorz said

  !!! Zapis o dostępie do majątku państwowego, samorządowego czy prywatnego kończy się stwierdzeniem: „Wsparcie to zostaje udzielone bez kosztów dla sił zbrojnych USA lub wykonawców kontraktowych USA”.

  Za przepisem umożliwiającym zajęcie przez Amerykanów dowolnego obiektu w Polsce podniosło ręce 363 posłów. Tylko 14 było przeciw. Wstrzymało się 69.

  Największym entuzjazmem wykazali się posłowie PiS (230 za, przeciw 0, wstrzymujących się 0). Koalicja Obywatelska: za 125, przeciw 2, wstrzymało się 4. Lewica prawie w całości się wstrzymała (43 głosy). Za głosował jedynie Robert Kwiatkowski. Zapytałem go: „Skąd zgoda – wyrażona w głosowaniu – na wyrzucenie rodziny z prywatnego domu bez wcześniejszego wyroku sądowego?”. Nie odpowiedział.””
  ps Zajecie prywatnego obiektu…może trwać 5 lat, czyli tyle ile pobyt bandziorów w Polsce.

 32. bardzo said

  Daleki byłbym od propagacji panikarstwa i proszę poniższych linków nie uważać za próbę nawracania na kowidianizm. Ale zbieg tych dwóch w czasie jest zastanawiający. Dlaczego teraz? Czy być może dlatego, że za dwa tygodnie będziemy mieli podwójne święto państwowe i kościelne? Ja tam nic nie wiem i na niczym się nie znam, ale rad bym posłuchać opinii osób poważnych, jaki iż wiem, że takie udzielają się na tym portalu. Dywagacji również.

  Proszę Bardzo:

  https://wiadomosci.wp.pl/dramat-polskiego-dyplomaty-rzad-ruszyl-w-ostatniej-chwili-na-ratunek-6632853720754784a

  (nb. Aspekt nie związany z tematem ale też interesujący: Czemu redakcja nadmienia o tym, że niemiecka placówka – sojuszników wszak- odmówiła pomocy).

  oraz (proszę wybaczyć nachalne reklamy, ale to nie moje dzieło):

  https://wiadomosci.wp.pl/to-nie-brazylia–to-polska-przerazajace-zdjecia-z-cmentarzy-brakuje-trumien-6632803719734913v

 33. Głos Prawdy said

  Ad: rewers.
  Nie zdążam wiadomość umieścić, a już macie:)

 34. JanuszT said

  WIĘZIENIE TANIEGO PIENIĄDZA. UPADEK POLSKI. PiS PRZEKAZUJE PAŁECZKĘ OPOZYCJI BY RZĄDZIŁA PAŃSTWEM PODCZAS ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ GOSPODARCZEGO KRACHU. https://politywatory.com/2021/04/24/wiezienie-taniego-pieniadza-upadek-polski-pis-przekazuje-paleczke-opozycji-by-rzadzila-panstwem-podczas-zblizajacego-sie-gospodarczego-krachu/ przez @wordpressdotcom

 35. https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/2987-ipn-holocaust-usa
  IPN MA WYDAĆ ARCHIWA „HOLOCAUST” DO USA

  Najpierw nałożnik Hitlera Bronisław Geremek i Leszek Miller wywieźli ogromne archiwum Sejmu Śląskiego: 2175 pne – 1955 ne metrem fortecznym do Niemiec. Archiwum to było w Największym Skarbcu na Świecie i miało być wywiezione do Leningradu, ale Bierut uprosił pitrowców, żeby pozostawili je we Wrocławiu, każąc pilnować go UB i Lwowiakom. Na tym archiwum powstała Lwowsko-Wrocławska Szkoła Archeologiczna o Architektoniczno-Historyczna, która została WYTRUTA na Rozkaz OXFORDU, że zostałem tylko ja. Nie wiem, czy Niemcy oddali te archiwum Anglikom, ale tak Niemcom jak Anglikom archiwum to jest potrzebne do SZALBIERZENIA, bo są Szalbierzami Masońskimi.
  Potem Nałożnik Hitlera oddał Niemcom Dokumentację Zbrodni Niemieckich w Polsce Władysława Gomułki, sporządzonej tylko w JEDNYM egzemplarzu, która według Niemieckiej Odpowiedzi została ROZPARCELOWANA i i są Niedostępne. Zawodowy archiwista mówił w latach 90, że Niemcy dostarczyli Rosjanom komputery z programem ANTYPOLSKIEJ STERYLIZACJI ARCHIWÓW. Istotne dane dotyczące Polski i Polaków zostały Wyłączone z powszechnego systemu komputerowego i UTAJNIONE nie tylko w państwach Masońskich, ale i w Rosji.
  Archiwista posłużył się porównaniem komputerowych wydruków Enerdowskich z analogicznymi ze Zjednoczonych Niemiec, w których najważniejszych dokumentów dotyczących Polski i Polaków z archiwów enerdowskich BRAKUJE, co odnosiło się też do archiwów rosyjskich – czyli, że Federalna Republika Masońska ZARAZIŁA też Rosję.
  W Wirtembergii spędzałem święta w Fichtenau. Tam mieszkał niemiecki ŁOWCA WAMPIRÓW, który ogłosił w internecie listę Wampirów Niemieckich ze świata Polityki i Biznesu. Przyjechał do niego MSW z Bonn, ale ten do domu go nie wpuścił żądając Nakazu Prokuratorskiego. Uzupełnił też Listę o Kanclerza Kohla jako HITLEROWSKIEGO Żyda Lwowskiego Hennoha Kohna.
  Gdy na zebraniu Armia Krajowa WOŁYŃ ogłosiłem, że Bronisław Geremek był nałożnikiem Hitlera to zagrożono mi SĄDEM, na co odpowiedziałem, że Będę za to WDZIĘCZNY. Wobec tego Wyproszono mnie, choć przychodziłem na zebrania Armia Krajowa WOŁYŃ w sprawie Hainkla-GIGANTA do bombardowania strategicznymi bombami atomowymi Tesli Moskwy i Leningradu. Ten Hainkel został uszkodzony przez AK na lotnisku Leśnym w Łucku a po przeniesieniu sterowcem do ŚWIDNIKA i naprawieniu zniszczony przez sowieckiego kamikadze.
  Bronisław Geremek został zaś zabity przez bułgarskiego kamikadze. Ponieważ kurwy bułgarskie zaczęły Płakać na oszwabienie przez Steve Jobsa i Billa Gates’a to Nałożnik załadował mercedesa Eurosami i ruszył do Berlina, żeby ukoić je. Za Poznaniem zginął w zderzeniu czołowym, w trakcie czego jedna z waliz otworzyła się i świadkowie zobaczyli Grube Eurosy.
  Marinowa z Ruse, która prowadziła studio TV zajmujące się Korupcją Unijną w Bułgarii i Rumunii, została zastrzelona przez Cygana z Neucelle nad Odrą, bo nie chciała mu dać Dupy. Ponieważ bezpośrednio przedtem zrezygnowała z pracy w TV to wyglądało, że zamierzała zająć się Skarbcem Hitlera w Wałbrzychu.

 36. Głos Prawdy said

  Ogólnonarodową rozprawa z narodem na płaszczyźnie wiary i na płaszczyźnie posiadania dóbr.
  .https://youtu.be/tTIXOGBBy1M

 37. NICK said

  Codziennie rozliczam się wobec Pana Boga.
  Ja.
  NICK.
  Porzucam Sprawy i sprafki.
  Pozdrawiam Gospodarza, który to, nie potrafi… .
  Bo jest Człowiekiem.
  Lubelak zaś?
  Jest Wam u nogi ZŁEM.

  —————
  Wielu rzeczy nie potrafię. Ale nie wiem, co konkretnie NICK ma na myśli w tym przypadku.
  Admin

 38. Boydar said

  Aleś się zawziął, no szacun Kolo.

  Chcąc się mnie stąd pozbyć są tylko dwa sposoby, jeden trudniejszy od drugiego. Można przekonać Gospodarza aby mię uczynił jak ruskiego dyplomatę w Pradze, czyli persona non grata. Można też przyjechać do Lublina i próbować mnie utłuc. Tylko musi być skutecznie i docelowo, bo druga okazja się nie trafi.

  I tera se wybierz.

 39. podczaszy said

  Akapity 1 i 2
  To jest link do Rezolucji Kongresu USA przyjmującej siedem praw noachickich żydowskich za fundament społeczeństwa od zarania cywilizacji.
  .https://www.govinfo.gov/content/pkg/STATUTE-105/pdf/STATUTE-105-Pg44.pdf

  Kongres usa uznaje historyczną tradycję etycznych wartości i zasad, które stanowią podstawę cywilizowanego społeczeństwa, na których został założony nasz wielki Naród;

  Te wartości i zasady etyczne stanowiły fundament społeczeństwa od zarania cywilizacji, kiedy to znane były jako Siedem Praw Noego;

  Zważywszy, że bez tych wartości i zasad etycznych gmach cywilizacji stoi w obliczu poważnego niebezpieczeństwa powrotu do chaosu;

  gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/jak-potrafisz-zestawic-jedno-z-drugim-to-znaczy-ze-jestes-inteligentny

  gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/ludzie-ktorzy-widza-ludzie-ktorzy-widza-jak-im-pokazac-palcem-i-ci-ktorzy-nie-widza
  Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

 40. podczaszy said


  http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/search/label/noahide

  żydowski papież Franciszek, „Koszerny Jezus” rabin Szmul Rabbi Shmuley Boteach kapelan kolega Mateusza Morawieckiego
  http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/search/label/seven%20Noahide%20Laws

  http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/search/label/Jewish-Catholic%20noahide%20partnership

  .https://4.bp.blogspot.com/-sTS6H6v5TqI/XN47v5Z3QkI/AAAAAAAAPuU/vXgWXbWICNwU2sxx2TOD4iWe-jx_H9PBwCLcBGAs/s1600/12718324_10153485585746089_1833826462703445276_n.jpg

  taylormarshall.com/2010/10/here-come-hebrew-catholics.html

 41. Boydar said

  Panie Gajowy, tak skoro już, co znaczy ngithe ?

  ——
  W języku Zulu znaczy to „powiedziałem”.
  Admin

 42. podczaszy said

  W ONZ żydowskie prawa noahidzkie

  .https://www.un.org/ecosoc/sites/www.un.org.ecosoc/files/files/en/2016doc/list-oral-statment-institute-of-noahide-code.pdf

 43. podczaszy said

  Kolejna Potężna manifestacja w Londynie w W. Brytanii.
  Anglicy Protestowali przeciwko rządowi i paszportom szczepionkowym
  https://twitter.com/hashtag/londonprotest

  25 kwietnia 2021
  Facebook
  Twitter
  screen Twitter
  Tysiące osób protestowało w sobotę (24 kwietnia 2021r) na ulicach Londynu.

  Brytyjczycy protestowali m.in. przeciwko obostrzeniom covidowym i paszportom szczepionkowym.

  Manifestujący mówili, o próbie ograniczenia ich wolności.
  „To normalni ludzie, którzy martwią się o swoją pracę, środki do życia, wolności i protestują w obronie powrotu do normalności i zakończenia autorytaryzmu” – komentuje jeden z brytyjskich internautów.
  https://tarnogorski.info/co-tam-sie-dzialo-potezna-manifestacja-w-londynie-wideo/

 44. podczaszy said

  Koronawirus: Zrobiono ci pranie mózgu (a oto, jak tego dokonano)
  lekarz dr Vernon Coleman

  Pierwsza trójka haseł promowanych w Wlk. Brytanii to:
  „Zachowaj dystans, myj ręce, myśl o innych”.

  Ostatnio do repertuaru dodano nowe hasła: „Zostań w domu, dbaj o życie innych, ocal NHS / NFZ”.

  Rytm i struktura tych sloganów nie jest przypadkowa. Zazwyczaj mamy 3 słowa na frazę i 3 takie frazy.

  To nie jest przypadek czy zbieg okoliczności.
  Stosowanie 3 fraz, każda po 3 wyrazy, to znana technika w psychologii warunkowania, znana jako „reguła trzech„.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Rule_of_three_(writing)

  Ta zasada jest powodem, dla którego bombarduje się nas tymi hasłami – jesteśmy jednocześnie tresowani i testowani.
  To nic innego jak psychologia behawioralna.
  https://pubmedinfo.org/2021/04/24/vernon-coleman-zrobiono-ci-pranie-mozgu/

 45. podczaszy said


  2 metry czy 20 metrów, dystans nie ma większego znaczenia dla Covid-19 – prof. Martin Bazant i prof. John Bush z MIT
  https://pubmedinfo.org/2021/04/25/2-metry-czy-20-metrow-dystans-nie-ma-wiekszego-znaczenia-dla-c-19/

 46. Przemysław Jakub said

  Po dłuższym czasie oczekiwania w końcu przyszły na moją pocztę odpowiedzi. I tak:

  1. Co do Pana JO – nadal żyje, ma się dobrze i zdarzyło się coś radosnego, ale tego zdradzić nie mogę, ponieważ informację uzyskałem w prywatnej korespondencji i nie dostałem upoważnienia, aby tego zdradzać.

  2. Co do charystów – dostałem odpowiedź od ośrodka w Laskach, że te stowarzyszenie xięży nie było włączone w prowadzenie ośrodka, tylko x. Korniłowicz głosił tam rekolekcje. Czekam na bardziej szczegółowe wiadomości. Kiedy nadejdą, to je napiszę.

 47. podczaszy said

  Fabryka farmaceutyczna hydroksychlorochiny leku na kowid jak amantadyna w ogniu po wybuchu
  https://taiwanenglishnews.com/pharmaceutical-factory-on-fire-after-explosion-2-injured/

  „Eksplozja w fabryce farmaceutycznej w Taoyuan City doprowadziła do pożaru wczesnym popołudniem, 20 grudnia. Ludzie w dystrykcie Tamsui w Nowym Tajpej słyszeli potężny wybuch po południu. Zaraz po wybuchu w fabryce SCI Pharmtech można było zobaczyć gęsty czarny dym.

  Liberty Times poinformował, że fabryka produkowała aktywny składnik farmaceutyczny hydroksychlorochiny na kowid i jest drugim co do wielkości dostawcą surowców potrzebnych do produkcji hydroksychlorochiny na świecie”. – Pharmaceutical factory on fire after explosion: 2 injured, 20 grudzień 2020
  https://pubmedinfo.org/2021/02/03/leczenie-chorob-wirusowych/

 48. Zamki jurajskie powstały dla Wzbogacania rudy jurajskiej, gdyż NIE DOWOŻONO do nich węgla cieszyńskiego. Znaczyłoby to, że żelazo wytapiano węglem cieszyńskim w Krakowie ze Wzbogaconej węglem drzewnym rudy jurajskiej. Ten system zarzucono po zbudowaniu metalurgii Kaszubskiej, na szwedzkiej rudzie i węglu cieszyńskim, dowożonym kanałem Przemysłowym.
  O ile jednak można sobie wyobrazić SPŁAW węgla tratwami, to niewyobrażalny jest transport Żelaza Kaszubskiego w Górę Noteci i Warty na tratwach, wobec czego już w Neolicie musiała istnieć żegluga SZKUTOWA czyli żaglowo-sterowa. Historyczny spław Wiślany jest zrozumiały, że zboże spławiano tratwami, po wyładowaniu którego CENNE drewno tratewne sprzedawano w Gdańsku na targu Drzewnym lub odstawiano do kuźnic.
  Pszenicę ukraińską transportowano zaś Krypami, gdyż Krypę można było holować w górę Krypeci-Prypeci, ale NIE TRATWĘ. Z tej racji wnoszę, że krypy sprzedawano w Bydgoszczy ze zbożem, które odstawiano szkutami do Gdańska czy Elbląga a krypy wykorzystywano do transportu żelaza Notecią-Odrą i Hawelą do Łaby, skąd Hawela od HOLOWANIA. Na Frontonie-Fordonie były Pochylnie na które wciągano lub podnoszono krypy i ZSYPYWANO zboże do szkut lub składowano w elewatorze. Ten proceder zaczynał się w Modlinie.
  To tłumaczy też transport koksującego węgla Donieckiego do Rygi, który był tańszy od importu węglą Westwalskiego, ale droższy od Sokalskiego.
  Nazwa TUŁA znaczyła Tylny, co jest RELATYWNĄ nazwą słowiańską, wobec czego Gdzie Był PRZEDNI? Otóż Przednią metalurgią był Przemyśl-KURSK. Na feudalnym Zjeździe w Miśni Rurykowicze uzasadnili swe prawa do Przemyśla-Kurska tym, że gdy Igor oblegał Konstantynopol to Olga Okrutnica była kopulowana przez Świętosława ze Szczecina, wobec czego Chrześcijańska Europa dała Kursk Rurykowiczom, co wyegzekwował Bolesław II Śmiały.
  Prawdzice zawczasu przenieśli metalurgię kurską do Tuły, gdzie był węgiel brunatny, ale przez WZBOGACANIE uzyskano koncentrat stosowny do Wytapiania Żelaza.

 49. Jan said

  Kazanie – ks. P. Natanek 25.04.2021

 50. Boydar said

  Dziękuję, chyba udam się na dokształt 🙂

  A NICK mnie testuje, jak zawsze. Oraz innych, też tak samo.

 51. marteczka said

  śmiesznostki i głupotki

  https://snippits-and-slappits.blogspot.com/

 52. revers said

  re29

  napewno kasetowe miny i bombki, ktore najbardziej zabijaja ludnosc cywilna.

  A byc moze nawet bulgarski Nowiczok w broni chemicznej tam przez bulgara skladowanych.

  Za to batka juz znalazl sposob na pepickow, zakazal sprzedaz ich volkswagenowej skody.

  Pepicki zostana z skodami vw w czarnej doopie. czechom tez nie wiele brakuje zeby znikli z mapy swiata przez covidowaa depopulacje, zaraz po polsce.

  Ale za zandarma europy srodkowej lubia robic.

 53. My tu gadu, gadu, a tu …

  Rzeszów 2021. Wybory w Rzeszowie rozstrzygną o przyszłości Podkarpacia. Grzegorz Braun nieszczęściem. Ponownie zaufajcie Tadeuszowi Ferencowi!

  Rzeszów 2021. Wybory w Rzeszowie rozstrzygną o przyszłości Podkarpacia. Grzegorz Braun nieszczęściem. Ponownie zaufajcie Tadeuszowi Ferencowi!

 54. seler said

  dla Kochanego Maruchy
  [Lot Trzmiela]

  „L’Alouette” by Magie Tzigane


  _______

  Gajowy, dziękuję za zwrócenie mi uwagi,
  żebym nie zniżął szie do poziomu
  tego… no… imć Boydara

  pozdro

 55. podczaszy said

  Ewa Leniart:D

  Drodzy Państwo,
  wczoraj odwiedziłam skwer jednej z galerii handlowych w Rzeszowie, by spróbować specjałów serwowanych podczas zlotu Foodtrucków.
  Jako że kandyduję na urząd prezydenta Rzeszowa, w wydarzeniu towarzyszył mi fotograf, który wykonał zdjęcie gdy zdjęłam maseczkę na moment kosztowania jednej ze sprzedawanych tam potraw.
  Pomimo faktu, że trwało to krótką chwilę, przy zachowaniu odpowiedniego dystansu do osób znajdujących się na placu – takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca.

  Ubolewam, że pozwoliłam sobie na tę chwilę słabości. I choć błądzić rzeczą ludzką, bardzo Państwa przepraszam.
  Ewa Leniart

  ————–
  I taki niedorozwój chce być prezydentem Rzeszowa…
  Admin

 56. seler said

  Lot Chrabąszcza ?

  [o, kurcze…]

  L Alouette, Traditionnel Tzigane


  _______

 57. Re. 54
  Ewa Leniart jest wojewodą rzeszowskim, to musi się pokajać i słuchać Kaczyńskiego.

  ——
  Co za głupia pizda…
  Admin

 58. seler said

  Boydar

  dla szanowanego [tutaj] i wspaniałomyślnego,
  żeby nie powiedzieć Taktownego
  Boydara – [chyba przegiąłem]
  Dziadka

  Dwie i Pół Gitary ???
  LES DEUX GUITARES

  ________

  Boydar,
  proponuję Ci Tobie
  szie usunąć ode mnie na odległość
  plandemiczną, czyli na 3,5 km
  około 😉

 59. seler said

  przez pomyłkę zapodałem… sorry…

  tziganes gitans manouche virtuose violon guitare sinti jazz


  ______________

 60. Boydar said

  Musielibyście obywatelu nać sobie przystrzyc, i to tak zdrowo.

 61. Wielka Kopa Tatry said

  Prezydent Putin zapowiada m.in:

  przedłużenie przynajmniej do końca roku zwracania 20% kosztów podróży zdrowotnych po Rosji (do sanatoriów i kurortów);

  zwracanie w tym roku połowę ceny kuponów na wyjazd dzieci na letnie obozy.

  pomoc dla turystyki studenckiej, dając studentom podróżującym latem po Rosji możliwość zamieszkanie na kampusach uniwersyteckich i hostelach w innych regionach kraju;

  częściowy zwrot kosztów bonu turystycznego w okresie wakacyjnym dla młodzieży przygotowującej się do olimpiad, inicjatyw wolontariackich i twórczych;

  utrzymanie nowego podatku od części najwyższych dochodów, które trafiają do specjalnie utworzonego funduszu „Krąg dobra” i są już kierowane na pomoc dzieciom cierpiącym na rzadkie i poważne choroby, zakup drogich leków, sprzętu medycznego dla nich oraz opłacenie operacji;

  wysłanie w ciągu najbliższych trzech lat dodatkowo kolejnych pięciu tysięcy nowych karetek na tereny wiejskie, osiedla typu miejskiego i do małych miasteczek, co niemal całkowicie odnowi istniejący tam tabor.

  udostępnienie nowych technologii medycznych obywatelom Rosji, takich jak telemedycyna, sztuczna inteligencja, nowoczesna diagnostyka, techniki operacji, rehabilitacji i produkcji leków;

  wprowadzenie od 2022 roku zasady „skarbca społecznego” (wszystkie federalne świadczenia, emerytury, inne zasiłki socjalne, usługi będą wydawane i wypłacane w trybie „jednego okienka”);

  doprowadzenie w ciągu trzech lat do świadczenia na odległość większości usług państwowych i komunalnych – przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu;

  zapewnienie bezwarunkowego wykonywanie orzeczeń sądowych o windykacji alimentów (ponieważ państwo jest zobowiązane do ochrony praw dziecka);

  zapewnienie wzrostu realnych dochodów obywateli oraz osiągnięcie wymiernych zmian w walce z ubóstwem;
  przygotowanie przez rząd do 1 lipca br. zintegrowanego systemu środków wsparcia rodzin z dziećmi;

  wprowadzenie od 1 lipca br. specjalnej wypłaty średnio 5650 rubli (283 zł) dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat włącznie – wychowywanych tylko przez jednego rodzica;

  wprowadzenie miesięcznej wypłaty dla kobiet zarejestrowanych we wczesnym okresie ciąży i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej w wysokości średnio 6350 rubli (318 zł).

  wypłacanie 100% zarobków za zwolnienie chorobowe z tytułu opieki nad dzieckiem do 7 roku życia włącznie;
  utrzymanie do 2026 roku programu tzw. „kapitału macierzyńskiego”, który powstaje wraz z narodzinami pierwszego dziecka, jest oprocentowany i wynosi 640 tysiące rubli (32 tysiące zł);

  utrzymanie wprowadzonych od 1 stycznia 2020 r. bezpłatnych, ciepłych posiłków dla wszystkie dzieci w wieku szkolnym;
  wprowadzenie kolejnej ryczałtowej wypłaty rodzinom, w których wychowują się dzieci w wieku szkolnym, a mianowicie: 10 tysięcy rubli (500 zł) dla wszystkich uczniów. Wypłata ta ma również objąć przyszłych pierwszoklasistów, które dopiero w tym roku pójdą do szkoły i będzie wypłacona w połowie sierpnia;

  zbudowanie do końca 2024 roku co najmniej 1300 nowych szkół, w których będzie mogło uczyć się ponad milion dzieci;
  zakupienie dodatkowo w ciągu czterech lat co najmniej 16 tysięcy autobusów szkolnych, nowoczesnych i bezpiecznych;
  utrzymanie wprowadzonego w ubiegłym roku miesięcznego dodatku do wynagrodzenia dla wychowawców;
  wypłatę 5 tysięcy rubli (250 zł) dla kuratorów grup edukacyjnych techników i liceów;

  przeznaczenie dodatkowych 10 mld rubli (500 mln zł) w ciągu najbliższych dwóch lat na generalne naprawy i wyposażenie techniczne rosyjskich uczelni pedagogicznych;

  przeznaczenie dodatkowych 24 mld rubli (1,2 mld zł) w ciągu najbliższych trzech lat na remonty domów kultury, bibliotek, muzeów na wsi, w małych historycznych miastach Rosji;

  utworzenie w ciągu najbliższych dwóch lat dodatkowych 45 tysięcy miejsc na uczelniach wyższych ze środków budżetowych (z tego co najmniej 70% przekazanych zostanie tym regionom Federacji Rosyjskiej, w których potrzebni są absolwenci);

  przeznaczenie do 2024 roku 1 bln 630 mld rubli z budżetu federalnego na badania cywilne, w tym podstawowe;

  przekazanie od tego roku co najmniej stu uczelniom dotacji w wysokości co najmniej 100 mln rubli (5 mln zł) na otwarcie studenckich parków technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, aktualizację zaplecza dydaktycznego i laboratoryjnego oraz programy szkoleniowe;
  zapewnienie niezależności Rosji w produkcji całej gamy szczepionek, substancji farmaceutycznych, w tym leków przeciw infekcjom odpornych na antybiotyki obecnej generacji przy maksymalnym wykorzystaniu rosyjskiego sprzętu i komponentów własnych;

  doprowadzenie do 2030 roku do sytuacji, by Rosja w ciągu czterech dni była w stanie opracować własne systemy testowe i w jak najkrótszym czasie stworzyć skuteczną szczepionkę domową, rozpoczynając masową produkcję;

  spowodowanie, by ciągu najbliższych 30 lat skumulowana wielkość emisji netto gazów cieplarnianych w Rosji była mniejsza niż w Unii Europejskiej;

  przejście na tzw. gospodarkę o obiegu zamkniętym (w tym celu już w 2021 roku zostanie uruchomiony mechanizm rozszerzonej odpowiedzialności producentów i importerów za utylizację towarów i opakowań);

  zmniejszenie do 2024 roku wielkości szkodliwych emisji do atmosfery o 20% w dwunastu największych ośrodkach przemysłowych kraju;
  rozpoczęcie remontu hut aluminium w Bracku, Irkucku, Krasnojarsku i Nowokuźniecku;

  utrzymanie wprowadzonej w ubiegłym roku obniżki o połowę składki ubezpieczeniowej dla małych i średnich firm (30 do 15%);

  zaproponowanie przez rząd w ciągu miesiąca dodatkowych propozycji wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw, w tym ulgi podatkowe, przystępne pożyczki, rozszerzenie sprzedaży produktów, w tym poprzez zakupy od dużych przedsiębiorstw państwowych;

  zastąpienie całego wolumenu zadłużeń komercyjnych podmiotów wchodzących w skład Federacji Rosyjskiej, przekraczającej 25% ich dochodów własnych, przez kredyty budżetowe z terminem zapadalności do 2029 roku;

  wprowadzenie nowego narzędzia rozwojowego – tzw. pożyczki z budżetu infrastrukturalnego oprocentowane nie więcej niż trzy procent rocznie i okresem zapadalności 15 lat. Do końca 2023 roku planuje się przeznaczyć na ten cel co najmniej 500 mld rubli.
  opracowanie w regionach szczegółowych planów działania i rozpoczęcie ich wdrażanie w 2022 roku zwiększających zakres dostępności obywateli do niezawodnych i czystych źródeł energii;

  przyśpieszenie budowy głównych autostrad, w tym zakończenie za trzy lata budowy drogi ekspresowej Moskwa-Kazań z przedłużeniem do Jekaterynburga oraz zapewnienie bezpiecznego ruchu dużych prędkości w całej, europejskiej części Rosji, od Bałtyku po Ural;

  uruchomienie w najbliższym czasie programu kredytów ulgowych na budowę i przebudowę hoteli oraz pozostałej infrastruktury turystycznej przy oprocentowaniu do 5% w pożyczkach obliczonych na 15 lat;

 62. Wielka Kopa Tatry said

  Putin ostrzegł więc, że:

  Do 2024 roku udział nowoczesnej broni i sprzętu w wojsku ma wynieść prawie 76 procent, a w triadzie nuklearnej w tym roku przekroczy 88 procent;

  W dyżurze bojowym są już pierwsze kompleksy międzykontynentalnych rakiet hiperdźwiękowych „Awangard” i laserowe kompleksy „Pierieswiet”;

  Zgodnie z planem, do końca 2022 roku na bojowy dyżur ma wejść pierwszy pułk rakietowy w pełni wyposażony w ciężkie międzykontynentalne pociski balistyczne „Sarmat”;

  Zostanie zwiększona liczba samolotów wyposażonych w hipersoniczne rakiety systemu „Kinżał” oraz okrętów uzbrojonych w hipersoniczną broń precyzyjną – w tym systemu „Kalibr” i „Kinżał” [Od redakcji: jest to najprawdopodobniej pomyłka Putina];

  „W najbliższej przyszłości” mają zostać wprowadzone do służby operacyjnej hipersoniczne pociski „Cirkon” [od redakcji: i to one mogą trafić na okręty];

  Zgodnie z planem realizowane są prace nad nowymi systemami uzbrojenia „Poseidon” [Od redakcji: atomowa torpeda dalekiego zasięgu) i „Buriewiestnik” [Od redakcji: rakieta manewrująca z napędem atomowym].

  https://www.defence24.pl/putin-zakamuflowane-grozby-w-obronie-rosyjskiego-dobrobytu-komentarz

 63. seler said

  to miało być, ale nie wiem czy jestem godzien zapodać ?
  spróbuję…

  100 Tagu Ciganyzenekar Cigánytűz -Budapest Gypsy Symphony Orchestra Cigánytűz 2008

  .https://www.youtube.com/watch?v=uphyFnMM3ws
  ____________

  proszę pozdrowić ode mnie Boydara,
  bo ja nie mam odwagi
  😉 😉

 64. Boydar said

  A ja się całkiem zdrowo czuję, od wyszczepionek trzymam się z daleka to jak się mam czuć.

  @ WKT (61)

  Była (jest) taka powieść Théophile Gautier’a „Kapitan Fracasse”. Nie wchodząc w szczegóły, kiedy po wielu latach kapitan wraca do domu, m.in. czeka na niego jego kot, wychudły i zgłodniały. Ponieważ status naszego wojaka poprawił się znacząco, wszyscy dostali co trzeba, kot również. Niestety. Nie był przyzwyczajony do takiego jedzonka. Odszedł z tego świata w boleściach.

  I z Rosjanami może być tak samo, niewątpliwie Putin powziął chytry plan (wiadomo, jak to żyd) jak ich wszystkich załatwić raz na jutro. Nikt tak Ruskich nie próbował jeszcze pokonać.

  A dla tych poza Rosją przygotował coś bardziej na prosto – je’budu ! i finito (62)

 65. lewarek.pl said

  Trzeba mocno podkreślić, że ocieplenie międzypaństwowych relacjach polsko-białoruskich od 2016 roku do 9 sierpnia roku ubiegłego nie doprowadziło do ani jednego praktycznego kroku oficjalnego Mińska, wychodzącego naprzeciw choćby jednemu, nawet najbardziej umiarkowanemu postulatowi Warszawy. O taki krok najłatwiej było właśnie na płaszczyźnie praw polskiej mniejszości narodowej na Białorus. Bo przecież przyjęcie większej liczby dzieci do jedynych dwóch szkół publicznych z polskim językiem nauczania czy wprowadzenie języka polskiego jako przedmiotu do większej liczby szkół publicznych z państwowym językiem nauczania nie stanowiłoby zagrożenia dla interesów Białorusi czy interesów osób nią rządzących. A jednak nigdy na taki krok łukaszenkowskie władze się nie zdecydowały. Wprost przeciwnie, nadal ograniczając liczbę dzieci przyjmowanych do polskich szkół i trzymając w szufladzie projekt nowelizacji Kodeksu Oświatowego przewidujący możliwość stopniowej depolonizacji i tych dwóch szkół z polskim językiem nauczania, które jeszcze istnieją. W styczniu projekt ten został przesłany przez ministerstwo do białoruskiego parlamentu.
  Całość:
  https://kresy.pl/publicystyka/lukaszenko-wymierza-cios-polsce-i-kresowym-polakom/

 66. NICK said

  (38)
  Sam se napisz.
  Odpowiedź.

  Kształtuj się.
  Cholero.
  Rabiniacka.

 67. revers said

  „„Rzeczpospolita” informowała, powołując się na ustalenia Instytutu Ordo Iuris, że „do polskich organizacji feministycznych przypłynęło w postaci niewielkich grantów w sumie ok. miliona złotych”. Chodzi o to, że zagraniczne organizacje feministyczne sfinansowały ubiegłoroczny „czarny protest” i, jak same informują, wpłynęły w ten sposób na wycofanie się parlamentu z proponowanych zmian przepisów. W tle pojawia się oczywiście wszechmocny, wedle wielu uczestników debaty publicznej, George Soros, z którym część donatorów „marszów z parasolkami” ma być związana. Feministki odpowiadają krótko: skoro nie ma forsy w Polsce, to bierzemy ją z zagranicy.” https://klubjagiellonski.pl/2017/10/09/zagraniczne-pieniadze-kreca-polska-polityka-soros-aborcja-i-polskie-ngo/?fbclid=IwAR1VxlYTpOG5fZjedNejxRdpHH_POwyDPgBmymlRplIQ6QzlV4shIQIgnLQ

 68. revers said

  „(…) W finansowanie czarnych protestów bezpośrednio zaangażowany był Global Fund for Women (GFW), organizacja mająca – jak sama podaje – „wspierać prawa kobiet na świecie”, w praktyce zaangażowana w promowanie dostępu do aborcji. Global Fund for Women jest partnerem i grantobiorcą Open Society Foundations – największej międzynarodowej fundacji George’a Sorosa (s. 6).
  (…)
  Jak czytamy na oficjalnej stronie GFW, w 2016 r. organizacja przekazała polskiej Federze grant mający na celu „wstrzymanie przyjęcia przez rząd propozycji ustawy o zakazie aborcji”. Co więcej, GFW podaje, że wsparcie, dzięki któremu ASTRA (część Federy) mogła zbudować „szeroką koalicję grup kobiet i innych organizacji w całej Polsce”, a także „uruchomiła skuteczne kampanie medialne, aby wywierać nacisk na rząd w 2016 r., prowadząc do masowych protestów w <>, dzięki którym parlament wycofał się z proponowanego ustawodawstwa w październiku”, zostało udzielone już w (sic!) kwietniu [2016 r.] – czyli bezpośrednio po rozpoczęciu zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem, kiedy dyskusja na jego temat ledwie się rozpoczęła. (…)”

  https://ordoiuris.pl/ochrona-zycia/czarne-protesty-spontaniczny-ruch-czy-efekt-wielkiej-inwestycji-finansowej?fbclid=IwAR1_j6JzVfSn_8iPRME0ITHTjKMWtCGtfaqP8KrFfw4OCH9ApIrHDtsBTxc

  Nie dziwie ze samce korzystajac z Funduszy NGO Sorosa nosili macice, i hasla „macica jest moja”, pare zlotych wpadlo.

 69. Boydar said

  „Cholero” z dużej litery !

  I podejdź spać, jako i ja podchodzę. Dobrabranoc.

  Ale Cisię spodobywało 🙂

 70. seler said

  dla szanownego NICK’a

  Kaschauer Klezmer Band
  .https://www.youtube.com/watch?v=q1oG32IrNP4
  _______

  Wszyscy mogą posłuchać, ale Boydar ma zakaz,
  jeszcze by mu szie całkiem w głowie
  przewróciło 😉
  no…

 71. JanuszT said

  Staraj się żyć tak, abyś w godzinie
  śmierci mógł się raczej cieszyć niż lękać. Ucz się umierać dla świata, abyś zaczął żyć z Chrystusem.

 72. seler said

  re: 69 JanuszT napisał:

  „Staraj się żyć tak, abyś w godzinie
  śmierci mógł się raczej cieszyć niż lękać. Ucz się umierać dla świata, abyś zaczął żyć z Chrystusem.”

  piękna sentencja…

  [1] Violon Tzigane – Pal Rakosi
  .https://www.youtube.com/watch?v=ITaQTEnEiJQ

  [2] Barcelona Gipsy balKan Orchestra Live in Apolo 2019 – Sandra Sangiao Last Concert
  .https://www.youtube.com/watch?v=B7dAPZ8Qu0Q

  pozdrawiam 😉

 73. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ksi%c4%85%c5%bc%c4%99-rogatka-demon-w%c5%9br%c3%b3d-piast%c3%b3w/ar-BB1g23hY?ocid=UE12DHP#image=2
  KSIĄŻĘ ROGATKA – DEMON WŚRÓD PIASTÓW

  Największą zbrodnią Bolesława Dzikiego – bo tak należy tytułować tego Księcia Polski – było zamordowanie 500 obywateli Środy Śląskiej. Było to ŚLEDZTWO w/s wziętego przez mieszczan średzkich w bitwie legnickiej Majestatycznego Skarbu Czyngis Chana, zwanego SKARBEM TYSIĄCLECIA: http://wandaluzja.pl/?p=p_196&sName=skarb-tysiaclecia //
  Wkrótce potem przyszła do Wrocławia wieść o zdobyciu przez książąt krajeńskich Poznania, gdzie był w zamku staromiejskim Skarbiec Śląski, wobec czego niemieccy najemnicy Bolesława Dzikiego wzięli go na arkan i Powlekli za końmi do Legnicy, gdzie wypłacili sobie Honorarium w postaci Ziemi Lubuskiej i Nowej Marchii. Chcieli to jeszcze powtórzyć z Głogowem i Legnicą, ale zapobiegła temu interwencja wielkopolska, która uwolniła Rogatkę.
  Podczas niemieckiej niewoli Rogatki mieszczanie wrocławscy osadzili na wrocławskim stolcu jego młodszego brata Henryka Białego, który okazał się dobrym władcą. Henryk umierając powierzył syna Henryka IV Probusa królowi czeskiemu, gdzie ten się ożenił z księżniczką opolską Konstancją Wodzisławicką. Król czeski Przemysław II Ottoker wykorzystał tą parę dyplomatycznie – do zdobycia Korony Cesarskiej w Heidelbergu.
  W Heidelbergu Henryk IV Probus stał się Bohaterem Ludowym, co wykorzystał burgrabia Heldelberbu Herbu PIES do zorganizowania Pospolitego Ruszenia przeciw Szwajcarom, którzy zostali pobici pod Zurychem; a za Kontrybucję Rudolf Habsburg ukoronował się w Łatanym Kubraku na Cesarza Niemieckiego – Indyjską Koroną Leszka III WYŚCIGOWEGO ???
  To spowodowało podział wśród książąt polskich. Henryk IV stanął po stronie Przemysła Ottokara a Bolesław Dziki po stronie Rudolfa Habsburga. Doszło do bitwy obu koalicji pod Stolcem k. Ząbkowic Ślaskich. Dowodzona przez Henryka IV koalicja proczeska miała przewagę a Bolesław Dziki UCIEKŁ, jednak jego syn Henryk Gruby Walczył Bohatersko. Okazało się, że Bolesław uciekł, ale do Opolan, którym wytłumaczył, że zwycięstwo czeskie Będzie Końcem Polskiego Śląska – wobec czego Opolanie przystąpili do bitwy po stronie habsburskiej, co doprowadziło do niewoli Henryka IV i Przemysława II z Poznania. Przemysł II Ottokar oddał Austrię Habsburgowi, ale z powodu niewoli Probusa i Przemysława był PRZEGRANY.
  Pamiątka tego jest Kodeks MANESSE – które to Arcydzieło Niemieckie przestawia w cale nie 160 Książąt Niemieckich, ale Henryka IV Probusa, malowanego przez jego żonę Konstancję, która była jego Sekretarzem. Świadczy o tym też inne Arcydzieło Światowe: BIBLIA MACIEJEWSKIEGO, ilustrująca drogę Henryka IV Probusa do Tronu Polskiego w Gnieźnie Wielkopolskim i Zjednoczenia Polski przez rozgromienie pod Sandomierzem w 1287 r. 16 Królów Tatarskich. Ta Biblia Konstancji została jednak w Rzymie brutalnie ocenzurowana i stransskrybowana w języku południowowłoskim.
  Henryk jako Król Polski Henryk III Prawy został otruty przez Niemców.

 74. bardzo said

  Nr 56: Panie Selerze, o ile się orientuję, to nie jest lot chrabąszcza, tylko skowronek, popularna ludowa pogrywka bałkańska.

  Pozdr.

 75. zen said

 76. Głos Prawdy said

  Mińsk, 25 kwietnia. /TASS/. Uczestnicy przygotowującego się na Białorusi zamachu stanu i zamachu na prezydenta Aleksandra Łukaszenkę przyznali się do winy. Materiał z ich wypowiedzi pokazał w niedzielę białoruski kanał telewizyjny ont.

 77. https://marucha.wordpress.com/2021/04/24/wolne-tematy-31-2021/
  Ad. 35:

  To jest niebezpieczny eksces. Niedawno Żydówka Ogłosiła, że Polacy zamordowali w II.WŚ 3 miliony Żydów. Wstępem do tego jest Preliminarz Pokoju Europejskiego z Zakopanego SS i NKWD, który mówi, że III Rzesza i Związek Sowiecki przystąpiły do wojny z Polska DLA OBRONY PRZEŚLADOWANYCH PRZEZ POLAKÓW ŻYDÓW.
  USA wysłały delegację na konferencję Pokojową w Zakopanem w randze Obserwatorów, ale Preliminarz był omawiany przez Kongres USA choć Bez Liczby zamordowanych przez Polaków Żydów, których musieli bronić Hitler i Stalin. W związku z tym Kongres USA poprosił Winstona Churchilla o ZAOPINIOWANIE Preliminarza, który – po wypiciu pół butelki Szkockiej – odpowiedział Kongresmenom Amerykańskim: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE… a ponieważ wszyscy wiedzieli, że CELEM Potężnego Narodu Niemieckiego jest granica niemiecko-żydowska na Missisipi to kongresmeni amerykańscy wynieśli się Bez Słowa.
  Teraz Żydówka UZUPEŁNIA Preliminarz SS-NKWD z Zakopanego 3 milionami zamordowanych przez Polaków Żydów.

 78. Jest gorzej niż nam się wydaje.
  Wszystkie strategiczne stanowiące o istnieniu narodu dziedziny ….przejęte.
  Archiwa nieruchomości podpalane.Duplikatów brak.
  Finanse Polaków- w kościstych łapach
  Zdrowie Polaków także.
  Energetyka /gaz, budowa elektr.. atomowej/-także
  Masowa wycinka lasów
  LOT cały czas dofinasowywany-pod EL AL/Izrael/
  Cała gospodarka już zagrabiona.
  Tylko „obrońcy robotników zwłaszcza z Wybrzeża i łopozycjoniści zadowoleni.O take Polske im chodziło!!!!!sami mają się dobrze na ministerialnych i sejmowych żłobach.Z krwawicy Polaków!
  Polacy nic się nie stało…….
  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/mamy-to-gazeta-wyborcza-staje-w-obronie-ministra-niedzielskiego-bo-to-antysemicki-hejt-wielowieyska-przybiera-forme-grozb-karalnych-powinna-zainteresowac-sie-policja

 79. seler said

  re: 71 Bardzo

  „Nr 56: Panie Selerze, o ile się orientuję, to nie jest lot chrabąszcza, tylko skowronek, popularna ludowa pogrywka bałkańska.
  Pozdr.”

  a, nie czasem, Wróbelek Ćwir-Ćwirek ? – 😉 – też pozdro 😉

  Paul Mauriat – Isadora / Vladimir Volegov – paintings


  ________

  —————-
  Przepiękne dziewczyny. Jakaż różnica wobec gudłów z „zachodu”!
  Admin

 80. revers said

  W Niemczech to samo wszystkie ruchy sceptykow szczepionkowych, czy przeciwnikow lockdownu jacys na zamowienie gudlajscy prawnicy traktuja jak prawicowych radykalow, nazistow, antysemitow.

  Po to w ciagu 2 tygodniu, w tempie ekspresowym, zrobiono prawo IsG, zeby zamkanc morde w szmaciany kubel przeciwnikom gulajskiej pandemii.

  Nawet Student prawa nie zdaarzyl wyslac do saadu konstytucyjnego zaskarzenia nowego prawa, bo wczesniej jak zwawsze szybki w popisach Steinmaier zamknaal droge prawna w saadzie konstytucyjnym.

  I na tym konczy sie prawo rzymskie, a zaczyna prawo talmudu i tory, goj nie ma zadnych praw.

 81. Piskorz said

  re 57 słuchać Kaczyńskiego.””….tego który tak szczekał na A. Leppera, że nazwał Cimocha kanalią, bo w Brukseli chciał skrócić okres na sprzedaż polskiej ziemi obcokrajowcom.!!….Z pominięciem oficjalnych procedur!!

 82. lewarek.pl said

  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu.
  Jak nas mentalnie obrabiają i jak się nie dawać.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30992&Itemid=100

 83. Piskorz said

  re 78 B. dziękuję..! ps Znowu coś do wysyłania..

 84. Piskorz said

  re 80….a to skurwysyny.! Najlepsze określenie..

 85. Maciejasz said

  Aż nie mogłem uwierzyć w ta informacje dotyczącą lekarza ze Słupska. Poszukałem i z artykułu, który wklejam wynika, że to ten sam lekarz, który nie chciał przyjąć 63 letnirlej pani na izbę przyjęć w Sławnie.
  .https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-23/lekarz-kazal-wypier-matce-z-dzieckiem-jest-reakcja-rzecznika-praw-pacjenta/

  Ot się pan doktór wystraszył.

 86. Piskorz said

  re 55…gdy zdjęłam maseczkę na moment kosztowania jednej ze sprzedawanych tam potraw.”…..to- trzeba było jeść przez maseczkę..!! Głupoto chodząco..!

 87. Boydar said

  https://www.onet.pl/styl-zycia/fajnyzwierzak/wiesz-wszystko-o-kotach-ciekawostki-o-ktorych-nie-masz-pojecia/jtqv1fd,30bc1058

 88. Lily said

  Z lewej,Wasz ulubieniec.
  „Po owocach,Ich poznacie”.
  http://xdisciple.blogspot.com/2012/03/surprise-global-politics-is-masonic.html

  WIDEO,na koncu.
  Osobnik na nim mowi.
  „You”,wy. Nie mowi „We”,my. Nie dotyczy Jego.

 89. Głos Prawdy said

  Nasi nacjonaliści twierdzą, że zamach na Łukaszenkę to jego sprowokowana akcja. Że ma manię prześladowań i manie wielkości i że chce oddać Białoruś i zwrócić na siebie uwagę. Nie wiem o manii wielkości i manii prześladowań, ale po komunikacji z Putinem nic się jeszcze nie zmieniło i Białoruś jest niezależna. Niech ci ludzie, którzy zostali schwytani, udowodnią, że nie otrzymali zapłaty. Niech obalą. Jak dotąd żaden z nich tego nie zrobił. Łukaszenke już tyle razy na różne sposoby chciano wyeliminować, nie zmieni to pragnienia niektórych, by go zniszczyć, nawet jesli to nie jest prawda.

 90. Głos Prawdy said

  Proroctwo greckiego starca. Zmuszona do obrony sprowokowana Rosja podbije cały świat. I chociaż dostanie nóż w plecy od Chin i bardzo ucierpi z tego powodu, jednak nie przegra.
  Rosjanie mają tajną broń, dzięki której mogą zniszczyć całe kraje, jak zabawki dla dzieci
  https://nachwaletrojcyswietej.com/2020/12/12/19581/

 91. podczaszy said

  KSIĄDZ MIKOŁAJ JAMIN OSB Nicolas Jamin OSB

  Jezus Chrystus potępia [tolerancję] i tolerantyzm

  I.

  Tolerancja [doktrynalna] spomiędzy wszystkich herezji jest najniebezpieczniejsza,

  Tego rozróżnienia cała starożytność Kościoła [Katolickiego] nigdy nie znała, która, wszystkie prawdy objawione zawsze za istotne do osiągnięcia zbawienia poczytywała.

  II.

  JEZUS Chrystus potępia tolerantyzm w sposób najwyraźniejszy, kiedy nakazuje Chrześcijanom [Katolikom], ażeby poczytali za Pogan i jawnogrzeszników, tych wszystkich, którzy Kościoła [Katolickiego] nie słuchają:

  lecz wszyscy sekciarze jacyżkolwiek oni są, nie słuchają Kościoła [Katolickiego], ponieważ nie chcą trzymać się nauki jego;

  przeto byłoby to stawać się nieposłusznymi JEZUSOWI Chrystusowi, dozwalając [sektom, poganom, niewierzącym, protestantom] tolerancji Kościelnej.
  przełożone i na Rozkaz J. O. Księcia księdza abp. Raczyńskiego Arcybiskupa Gnieźnieńskiego do Druku podane
  http://ultramontes.pl/jamin_tolerantyzm.htm

 92. podczaszy said


  Kandydatka PiS na prezydenta Rzeszowa Ewa Leniart przeprasza bo jadla posilek bez maseczki ale przeprosiny odwołała
  https://tarnogorski.info/zlot-food-truckow-kandydatka-na-prezydenta-jadla-posilek-bez-maseczki-przepraszam/

 93. podczaszy said

  żeby zamknać Kościół Niedzielski z pis wykonuje 100 tysięcy fałszywych testów kowid przed Świętami Katolickimi

  Teraz
  W ciągu doby Niedzielski z pis wykonał tylko 34 tys. fałszywych testów kowid .

  Mamy 3 451 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia – poinformowało w poniedziałek ministerstwo zdrowia.

  Tak niewielkiej liczby dodatnich testów nie było od dawna, ale nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem.

  – Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Jak co roku, zachorowania na grypę i choroby grypopodobne gwałtownie spadną. Dokładnie tak samo będzie w przypadku Covid-19. Mogę się założyć, że już niedługo usłyszymy, że to wynik polityki rządu i wprowadzonych obostrzeń – twierdzi lekarz ordynator o. zakaźnego dr n. med. Zbigniew Martyka.
  https://tarnogorski.info/czegos-takiego-nie-bylo-od-dawna-ogromny-spadek-dodatnich-testow-i-zgonow/

 94. podczaszy said

  25.04.2021 16:52 23 komentarze
  KRÓL POLSKI Jojne Daniels
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

  Dokonano zamachu na Łukasza Bugajskiego po wpisach o Jonnym Danielsie.
  https://c-z06.neon24.pl/post/161471,krol-polski-jojne-daniels#comment_1778839

  „Jonathan (Jonny) Daniels wychował się w Edgware na północno-zachodnich obrzeżach Londynu, w ortodoksyjnej żydowskiej rodzinie…”
  https://lukaszbugajski.pl/

  Tyle z raportu detektywistycznego Łukasza Bugajskiego, które znajdziecie na stronie
  http://www.kimjestdaniels.pl

  Całość ściągniecie w dwóch częścią w plikach:

  https://mega.nz/#!33RWXSob!2l35_TARjrYp5ke16VCrlZZ_FdbmPDA2dzkcg6Va4xU

  https://mega.nz/#!uvAWSI5B!ONoUcTUnbrHEdRuGaY653FqW8lhUtLbs7cEjdkL40Wk

  Powstanie takiej strony dotyczącej „obrotowego” sierżanta sztabowego w rezerwie Cwa Hagana LeIsrael, w skrócie CAHAL (ang. IDF), na terenie Polin nie mogło nie zostać niezauważone.

  Łukasz Bugajski zaczął mieć kłopoty.

  Bardzo szczegółowo opisał je w telewizji http://www.wRealu24.pl w dniu 12 września 2018.

  Przypomnimy sekwencję zdarzeń:

  19.07.2018 – na twitterze pojawia publicznie się „zajawka” Łukasza Bugajskiego, że zajmuje się sprawą Jonnego Danielsa i zakłada stronę:
  http://www.kimjestdaniels.pl

  1.08 – publikacja pierwszej części raportu o Danielsie z podaniem 12 pytań, oto one:

  1. Czy prawdą jest, że Jonny Daniels utrzymywał relacje biznesowe z premierem Mateuszem Morawieckim, przed zaangażowaniem się przez niego w politykę?

  2. Na jakich zasadach, dlaczego tak swobodnie i w sposób niczym nieograniczony Jonny Daniels porusza się na „rządowych salonach”? Czy został zweryfikowany przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego lub Służbę Ochrony Państwa?

  3. Czy wobec Jonny’ego Danielsa prowadzono jakikolwiek postępowanie dot. dostępu do danych niejawnych? Czy sam Daniels taki wniosek składał?

  4. Czy wspólne przedsięwzięcia o. Tadeusza Rydzyka i Jonny’ego Danielsa będą dotowane przez Skarb Państwa?

  5. Czy Jonny Daniels jest w jakikolwiek sposób upoważniony do reprezentowania polskich interesów? (patrz. sprawa roamingu)

  6. Czy Jonny Daniels posiada przepustkę stałą do rządowych budynków i parlamentu?

  7. Czy PLL LOT wypłaca Jonny’emu Danielsowi jakiekolwiek pieniądze? Jeżeli tak, tytułem czego? Jakie to są kwoty?

  8. Czy dom Jonny’ego Danielsa został sprawdzony pod kątem kontrwywiadowczym przed szabasową kolacją, w której uczestniczyli polscy politycy?

  9. Czy prawdą jest, że Jonny Daniels posiada polski paszport?

  10. Czy Służba Ochrony Państwa dba o bezpieczeństwo oficjeli podczas nieoficjalnych spotkań z Jonnym Danielsem?

  11. Czy instytucje publiczne lub spółki skarbu państwa korzystają z usług doradczych Jonny’ego Danielsa?

  12. Czy Jonny Daniels w ramach swojej działalności doradczej uczestniczy w formalnych lub nieformalnych spotkaniach, strategicznych dla interesu Polski?

  Zapowiedziano, że praca nad Danielsem będzie kontynuowana.

 95. podczaszy said

  Priva Kancelaria Bezpieczeństwa Łukasz Bugajski

  Po 1.08 – zostają przebite opony w samochodzie Bugajskiego, bardzo fachowo, dużym gwoździem, aż po główkę; zdarzenie miało miejsce 2 razy.

  – hejt „pisowskiego betonu” w stylu „ruski troll”, „opłacany z Kremla”, „jest żydem” [podwójna kombinacja?], „chce obalić rząd” itp.

  – nagle, po 2 tygodniach od aktywności Pawluszka, tego samego dnia
  4 spółki skarbu państwa wypowiadają umowy w zakresie usług bezpieczeństwa realizowanej przez firmę Bugajskiego „Kancelaria Priva”.

  – pojawiają się pogróżki, anonimowe sms-y, które Bugajski załącza jako załączniki do zawiadomieniu o pełnieniu przestępstwa na policję (z powtarzających się treści można wnioskować, że były to 1-2 osoby); również odnotowano pogróżki na niepodany nigdzie prywatny @ Bugajskiego. Policja odmawia ochrony.

  .https://www.youtube.com/watch?v=4V2nVBV8xDk .https://youtu.be/gUYj1aWqFFE
  Nawet posłanka pani Pawłowicz „rżnęła głupa” nt. Danielsa w rozmowie z M. Rolą, odsłuchajcie na http://www.wrealu24.tv

  Putin i jego FSB to żart. Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet. Tak twierdzi Ronen Bergman, pisarz, który zaatakował premiera Morawieckiego w Monachium
  http://www.nczas.com/2018/07/29/putin-i-jego-fsb-to-zart-najwiecej-skrytobojstw-przeprowadzaja-mossad-i-shin-bet-tak-twierdzi-ronen-bergman-pisarz-ktory-zaatakowal-premiera-morawieckiego-w-monachium/

  Już nie Uganda, Argentyna, ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna. Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków.
  https://culture.pl/pl/artykul/manifest-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce

  „Polacy kolaborowali z Niemcami z nienawiści do żydów, a żydzi żeby przetrwać”. Cytat Danielsa. msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/jonny-daniels-polacy-kolaborowali-z-chciwo%C5%9Bci-i-nienawi%C5%9Bci-%C5%BCydzi-%E2%80%93-aby-si%C4%99-ocali%C4%87/ar-BBJhJkE

  https://konserwatyzm.pl/bohdan-izrael-tylko-dla-zydow/ A gdzie jest pan Ziobro ze swoimi 5877 prokuratorami i 10114 sędziami?

  Podpowiem: Polska ma największą bezwzględną ilość prokuratorów w UE.

  (Sędziów też na 100 tys. mieszkańców). Temida zatrudnia też 42 tysiące urzędników sądowych i 29,5 tysiąca pracowników więziennictwa a na przeciw niej – JEDEN JOJNE I co? I ….

  hadynski.pl/priva-kancelaria-bezpieczenstwa-lukasz-bugajski,1160

  pl.linkedin.com/in/bugajskilukasz

 96. podczaszy said

  Nazwa „popiwek” jest pochodną akronimu oficjalnej nazwy oddającą przy tym w dużej mierze ducha tego podatku jako swoistej kary za „ napiwek ”, czyli za podniesienie płac.
  https://www.prawo.pl/akty/dz-u-1987-8-47,16792405.html

  popiwek «podatek od ponadnormatywnych wynagrodzeń, płacony TYLKO przez przedsiębiorstwa państwowe w Polsce, w latach dziewięćdziesiątych XX w.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_od_ponadnormatywnych_wyp%C5%82at_wynagrodze%C5%84

 97. podczaszy said

  Nie inaczej.
  Tylko pierwsze,wydane jeszcze za życia Marszałka Żukowa,wspomnienia są jego wspomnieniami.Wydane później są konfabulacjami
  Już nawet w karczemnie prymitywnej wikipedii o tym piszą
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wspomnienia_i_refleksje

  ale dyskretnie przemilczają szczegóły.
  Które odnoszą się do Anny DAWYDOWNY Mirkin która uzyskała zgodę samego Marszałka Żukowa na

  „redagowanie pamiętników”.

  Przynajmniej tak mówiły notarialne zapisy.
  https://history.wikireading.ru/2581

  Anna Dawydowna osobiści redagowała każde kolejne wydanie i z każdym kolejny wydaniem czytelnik poznawał coraz to nowe „dowody” na to jak niezłomnym wojakiem był Marszałek Żukow i jakim nikczemnikiem był Stalin.
  https://leonardo.neon24.pl/post/161475,rozmowa-zdrajcy-wolkowa-z-holandia#comment_1778827

 98. Adrem said

  Taki cytacik mam.
  Oto przykład jej sposobu myślenia z książki Bilderberger Jacques Attalli z 1981 roku:

  „Przyszłość będzie polegała na znalezieniu sposobu na zmniejszenie populacji… Oczywiście nie będziemy w stanie zabijać ludzi ani budować obozów. Pozbędziemy się ich, sprawiając, że wierzą, że tak będzie najlepiej … Mamy zamiar coś znaleźć lub wywołać, pandemię wymierzoną w pewne osoby, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirusa, który atakuje stare lub starsi , to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną temu. Głupi uwierzy w to i poprosi o leczenie. Zadbaliśmy o to, aby leczenie, leczenie, które było rozwiązaniem. Wybór idiotów zadba o siebie: pójdą sami na rzeź ”.

  I tak właśnie się dzieje…

  Jak głupiego doprowadzić do rozumu ?
  Niewykonalne.

 99. bardzo said

  Panie Selerze, tu jest z dedykacją dla Pana Skowronek bałkański w wykonaniu fajnych ludzi.

 100. zen said

  Temat zapewne znany, ale celowo lekceważony przez upadły świat. Zjawisko utrwalania pamięci o genotypie pierwszego mężczyzny w żeńskich genitaliach nazywa się telegonią. Pierwszy zaś mężczyzna, który nie zostaje jednak ojcem dziecka, umieszcza biologiczną podstawę potomstwa kobiety niezależnie od tego, kiedy i z kogo je urodzi. Mężczyzna, który pozbawia kobietę dziewictwa, staje się genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci.

  „W szczytowym okresie II wojny światowej niemiecki lekarz, badający porwane z ZSRR do Niemiec dziewczyny, w wieku od 18 i do 20 lat, postanowił zwrócić się do Hitlera z apelem, by natychmiast rozpoczął rokowania z naszym krajem. Zadziwiło go, że 90% dziewcząt było dziewicami. Pisał, że niemożliwym jest zwyciężyć naród z tak wysokim poziomem moralności” – Słupow, „Peterburskije nowostki”, nr 31, 1995 rok.

  Uczyniono z normalnych ludzi bezmyślne i niemal bezużyteczne zwierzęta, które nasienie węża chce teraz całkowicie zniszczyć, ponieważ wie, że Bóg tych ludzi nie będzie chronił. Wina jest po stronie władz oraz po stronie tych, którzy odrzuciwszy Boga i Przykazania, oddali się masowej i ohydnej rozpuście. Ostatnie strajki w wielu krajach przeciwko zakazowi legalnej aborcji, ukazały nam ohydne oblicza morderczych nierządnic, których sumienia zupełnie nie funkcjonują i uważają one, że mają prawo do mordowania swojego, często wielokrotnego potomstwa. Nie biorą one pod uwagę faktu, że ich przyszli oprawcy roszczą sobie w stosunku do nich dokładnie takie same prawa i dążą do ich wymordowania bowiem gdy wykonają brudna robotę, zostaną wyeliminowane na podstawie surowych i niebiblijnych praw noachidzkich.

  Dzisiejsza młodzież stanowi niemal społeczny margines nie nadający się ani do życia, ani do pracy, a zwłaszcza do małżeństwa, a w szczególności do posiadania i wychowania własnego potomstwa.

 101. Lily said

  TANCE na lotnisku,musi BYC przyczyna/
  okazja ku temu.

 102. Boydar said

  to jakby mRNA wstrzyknąć, i to musi zadziałać. Zarówno za pierwszym razem jak i następnym. Tylko później może jest „mniej miejsca” na istotne modyfikacje, nie wiem, nie jestem kumaty w tej branży.
  Materiał genetyczny jest wchłaniany przez ścianki, i się „adoptuje”. To nie to samo co z jajem ale jakoś podobnie, może inne mechanizmy i drogi.

  Kobiety utrzymujące regularne pożycie z mężem, mają ciekawe cechy porównawcze, i lepsze zdrowie. Przez przewód pokarmowy to nie działa, zostanie strawione zanim.

 103. Lily said

  Re 97; Zen
  „CHCESZ ZNISZCZYC KRAJ / NAROD.
  ZDEMORALIZUJ JEGO MLODZIEZ”.

 104. Tytuł:Jesteśmy jednym z najbiedniejszych krajów UE

  EEE no nie, przecież rząd ma „piniondze” dla „opozycji” białoruskiej,wille,dla i utrzymanie dla „uchodźców z Białorusi, na 500+ dla Ukraińców oraz emerytury,leczenie…na miliardy na zakup złomu zza oceanu,utrzymanie obcych żołdaków poza prawem polskim. w Polsce….
  Że Polacy coraz biedniejsi i zadłużają się na potęgę??????? NO TO na miskę ryżu mają, i rowy kopać!!
  Za to kwitną lombardy, gdzie ludzie zastawiają co mają ,sklepy z używanymi ciuchami, lichwa firm pożyczkowych, ograbianie emerytów w akcji „mieszkanie za rentę”,zbiórki na leczenie w internecie itd.
  I podwyżki opłat:

  Gaz /?miał być tańszy??????
  Prąd
  Śmieci
  Woda
  C.O
  czynsze
  komunikacja
  żywność
  Podatki
  ponoć składka zdrowotna

  https://biznes.interia.pl/finanse/news-nasze-bogactwo-to-ponad-2-5-bln-zl-jestesmy-jednym-z-najbied,nId,5193765

 105. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/podhale-zwiazek-podhalan-chce-zablokowac-produkcje-filmu-fabularnego-o-goralenvolk/zyj84hr,79cfc278

 106. Yagiel said

  Dziwny czas albo dziwne opowieści rozchodzą się z Rosji – myślę, że nie tylko Wandaluzja Szanowny będzie zaciekawiony.
  Otóż Złoj Ekolog, kt ma info ze Źródeł, tym razem czyta tekst niejakiego Siergieja Żelenkowa o tym, że
  ANI CAR MIKOŁAJ II ANI NIKT Z JEGO RODZINY ROZSTRZELANY/ZAMORDOWANY – NIE ZOSTAŁ !
  .https://www.youtube.com/watch?v=CcnKwy22MYI

  Ocalenie ich przypisano Stalinowi – za trudny to dla mnie tekst w szczegółach – dość, że car z rodziną przeżyli i
  car zmarł w Rosji w 1970 r.
  jego syn-carewicz został… Aliekiesiejem Kosyginem/ur. w 1904/, tj. bardzo Kimś w CCCP
  zaś wnuk Niko II to był… Gorbaczow. Tak – ten.

  Posłucham jeszcze raz tego filmiku, popatrzę na zdjęcia ludzi, grobów, dokumentów… Swoją drogą do tej opowieści pasowałoby napisanie, a co ważniejsze wydrukowanie w wielkich nakładach „Mistrza i Małgorzaty” Bułhakowa !
  Pytanie: czemu bolszewicy mieliby ocalić cara z rodziną też ma odpowiedź w filmiku: żeby uniemożliwić poddanie Rosji Żydom – dopóki Pomazaniec żywy, dopóty Rosja bezpieczna.
  Zresztą podobno po śmierci cara i carewicza/Kosygina Żydzi popytalis wykonać przejęcie władzy nad Rosją i Globem w ten sposób, że kosmonauta radziecki zabrał w Kosmos TORĘ: okrążanie Ziemi TORĄ byłoby objęcie jej w posiadanie wg żydów – ale coś nie wyszło: kosmonauta umarł, czy rakieta spadła, czy niedobrze wystartowała…
  Za to ikona carska poleciała w Kosmos i coś pod 200 razy okrążyła Ziemię – co to znaczy ? Wiadomo: Rosji/Kremlowi łatwo nie będzie, lecz ostatecznie obejmie władzę nad Ludźmi na Ziemi.
  Ale nie wiem, czy ktoś z wnuków-prawnuków Mikołaja II żyje w Rosji ani, tym bardziej, jako kto – ?

  Pewny jestem, że są Tu lepiej znający język rosyjski/ruski i że więcej wysłyszą-wyczytają z tego filmiku. Dla mnie to szok (co prawda uspokajający) i potrzebuję sporo czasu, żeby coś tam jeszcze zrozumieć…

  Szanowny Marucho, zgadzam się, by Pan podał mój adres mailowy Panu Bardzo@8 oraz chętnie przyjmę jego adres mailowy, jeśli Pan tak uprzejmy, Szanowny Marucho.

 107. Znalazłem dobre zdjęcie Zatopionego Pałacu w Stambule, które UPEWNIA mnie w Domyśle, że to przebudowana na Skarbiec świątynia Imperialna Artemidy-Diany św. ELIASZA. Tytułowe zdjęcie WYJAŚNIA bowiem Zagadkę kolumn KAMIENNYCH, gdy powinny być z Żelazomiedzi, w tym sensie, że w Pałacu czy Świątyni były z żelazomiedzi a w Skarbcu MUSIAŁY BYĆ KAMIENNE.
  Kamienne kolumny Skarbca mają brzuźce OPOROWE dla Belkowania PIĘTRA wewnętrznego, potrzebnego do podziału skarbów na Lekkie na Piętrze i Ciężkie na Parterze. Gdy zaistniała potrzeba sięgnięcia po Monety czy Biżuterię to nie trzeba było odwodniać całego Skarbca, bo wystarczało odwodnienie Piętra.
  Z tego wynika, że przy budowie Skarbca zlikwidowano nawę i transept, w których kolumny z Żelazomiedzi były nieco grubsze lub Podwójne w szpalerze a Poczwórne w kwadracie transeptu? To ROZRÓŻNIA architekturę Bazylikową od Halowej KOLUMNOWO.
  Świątynie Bazylikowe musiały mieć filary Ceglane a halowe z ZELAZOMIEDZI z Kielc, które dawały efekt p r z e j r z y s t o ś c i i jednoprzestrzenności, gdyż kolumny te były cienkie. Kolumny z żelazomiedzi nie mogły się jednak zachować, gdyż były rabowane na Mechanikę i odlewanie armat, wobec czego zastępowano je mniej estetycznymi kolumnami ceglanymi.
  To jest moje największe odkrycie architektoniczne – co ZAUWAŻYŁEM przy odbudowie krypty II katedry wrocławskiej i Wezwałem Bundestag, który finansował odbudowę krypt katedralnych z konta na Moje Nazwisko – i z racji tegoż mego odkrycia WSTRZYMAŁ odbudowę krypty II.
  Powtarzam, że to był projekt Dejnokratesa na świątynię Imperialną POWYŻEJ Pałacu na południowym stoku GOrGOLINA. Świątynię taką zbudowano też w Aleksandrii oraz w Bizancjum przez Artemidę-Dianę. Gdy Konstantyn przeniósł zespół pałacowy Ptolemeuszy na Galatę to w Konstantynopolu było DWIE Świątynie Imperialne, wobec czego Justynian podczas oblężenia przez Moskwę i Rusa przebudował świątynię Diany na SKARBIEC.

 108. Ola said

  Byc pieknym, mlodym i bogatym —– czegoz chciec wiecej?

  .https://www.youtube.com/watch?v=I3We_TiVl2k

  tak na boku raz cos innego od zydka, niemca , ruska i komunisty.
  Moze zabraklo wychowania w wierze i religii? i nawet niewazne w jakiej

 109. Przemysław Jakub said

  35. rocznica katastrofy w Czarnobylu. Elektrownia trafi na listę UNESCO?

  26 kwietnia 1986 roku doszło do największej katastrofy w dziejach energetyki jądrowej – awarii w elektrowni atomowej w Czarnobylu na Ukrainie. Władze ukraińskie chcą, by pozostałości po elektrowni zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Skupiają się także na potencjale strefy wokół siłowni.

  https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-35-rocznica-katastrofy-w-czarnobylu-elektrownia-trafi-na-lis,nId,5193476#comments4-1

 110. Piskorz said

  re 100 Pisałem o tym dawno w „G”. Jej pierwszy np. Murzyn…pozbawia kobietę dziewictwa, staje się genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci….potem ona spotyka białego /przyszłego męża/, hop,ślub…a potem ich dziecko…. karnacji ciemnej. Tak to jest. Na port. ros. czytałem swego czasu b. długi art. na ten temat.

 111. Boydar said

  Nie wiem dlaczego to linkuję; od szesnastej minuty, do dwudziestej

  .https://www.youtube.com/watch?v=anS_-0ArT2k

 112. Piskorz said

  re 106 Nie raz czytałem o tym na ros. port. Można to raczej między bajki włożyć, ale filmik odsłucham.
  1. Ale …Напротив дома Ипатбева находился Сибирский Консулат Анг гл ии. /sic !!!!/….gdzie miało mieć miejsce zabójstwo rodz. carskiej.!!

  2.Ale.
  Svetlana V
  9 godzin temu
  Без генетической экспертизы разговаривать нечего. Таких могилок можно нарисовать сколько не лень. BEZ BADANIA DNA….?!/ D. UWAGA.
  To są 2 wypow. internautów ros. pod tym filmikiem.

 113. Piskorz said

  re 100 Panie Zen..Pisał, że niemożliwym jest zwyciężyć naród z tak wysokim poziomem moralności” – Słupow, „Peterburskije nowostki”, nr 31, 1995 rok.
  O tym samym czytałem…w tym b. długim art. o telegonii na portalu ros.

 114. Piskorz said

  re 104 „mieszkanie za rentę”,” Nie x pisałem o tej tzw. odwróconej hipotece”. Aby nigdy, przenigdy w to- nie wchodzić, są inne sposoby …na pieniądze za mieszkanie. !! TYLKO TAKA OSOBA MUSI TROCHĘ POMYŚLEĆ I…ROZEJRZEĆ SIĘ WŚRÓD ZNAJOMYCH, JEŚLI NIE MA ŻADNEJ RODZINY..!! BO…BANK DO APTEKI NIE PÓJDZIE PO LEKARSTWA, ANI DO LEKARZA NIE ZAWIEZIE.!! A w Rosji..takich, co się zdecydowali na „odwr. hipotekę”..to- mordowali czasami.!! U nas..nie było takich przypadków /na razie/.

 115. revers said

  Niedzielski oskarza polakow o lockdown, scepionki i zamordniki …

  .https://www.youtube.com/watch?v=RDYJetE8MQE&feature=share&fbclid=IwAR2_QgDW2w-SWCHDXsDa6F0Gah1Uo6uYXjwBuuTtpJDgN7cWnHnGD2FogE8

 116. Boydar said

  Ten porównawczy fragment o chorobie Mareka wśród drobiu niestety brzmi wiarygodnie

  https://www.ekspedyt.org/2021/02/13/szczepienia-c19-scenariusz-z-horroru/?cn-reloaded=1&cn-reloaded=1

  Jeśli ktoś chce dzisiaj spokojnie zasnąć to raczej niech nie czyta

 117. Lily said

  POLSKA w czasach PRL-u, byla w pierwszej
  10-tce NAJBARDZIEJ UPRZEMYSLOWIONYCH
  KRAJOW SWIATA.
  Po 04.06.1989 r. NEDZA EUROPY.
  Niejaki M.M juz jako dziecko dziesiecioletnie
  walczyl z PRL,o swietlna przyszlosc dla siebie.

 118. Piskorz said

  !!!! …idą kurwy na całego.!!Szczepienia przeciwko COVID-19. Prof. Simon wskazuje, kto powinien przyjąć 3 dawkę szczepionki (WIDEO) ..!! ps Wystarczy na jego ryj popatrzeć…i już wiadomo kto zacz!!

 119. Bezpartyjna said

  Mniam, mniam coś pysznego widzę na zdjęciu.
  Czy to jest kaczuszka Panie Gajowy?
  Ja taką serwuję, ale z pieczonymi ziemniaczkami, a pieczone jabłuszko wypełnione miodem z cynamonem?
  Po prostu palce lizać i … kosteczkk 🍖

 120. Bezpartyjna said

  Panie NyndrO

  ☺👸

 121. Bezpartyjna said

  „Kobiety utrzymujące regularne pożycie z mężem, mają ciekawe cechy porównawcze, i lepsze zdrowie.”

  Wszakże pod warunkiem, że za dużo nie biorą na swoje barki 👫

 122. Bezpartyjna said

  Panie Bardzo

  „Skowronek bałkański w wykonaniu fajnych ludzi.”

  Świetne wykonanie w wydaniu bardzo pozytywnych artystów.
  Wieczorkiem tak pozytywnie mnie podkręciło a miałam męczący dzień (same urzędowe sprawy).

 123. Bezpartyjna said

  Pani Lily – b. lubię czytać Pani notki.

  Dzisiaj mamy pełnię księżyca 🌝 Dobranoc!

 124. Bezpartyjna said

  Jak bociany cieszą się z jaja w gnieździe? Obejrzyjcie filmik.

  „Bociany przyleciały do Polski już kilka tygodni temu. Jednak teraz nadszedł czas składania jaj przez te ptaki. W czeskim Trutnov zainstalowana jest kamera skierowana bezpośrednio na bocianie gniazdo, która m.in. zarejestrowała, jak bociany świętują pojawienie się jaja”.

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/jak-bociany-ciesza-sie-z-jaja-w-gniezdzie-obejrzyjcie-filmik/7qd5bjm,2b83378a&ved=2ahUKEwitq_u2gp3wAhXmkosKHVKeBTwQFjAAegQIAxAC&usg=AOvVaw0mMAeGGp6_bWPLALb0ID7R

 125. seler said

  re: 99 dziękuję Bardzo

  dla Ciebie
  Сборник цыганских песен Осення Роса.
  [pomijaj reklamy]


  ___________

  HEJ ! 😉
  [i nie pisz do mnie „panie” – proszę Cię 😉 ]

 126. seler said

  dla Wszystkich
  koncert

  #ЦЫГАНЕ​ Международный день цыган 8 Апреля ЦЫГАНСКИЙ КОНЦЕРТ

  .https://www.youtube.com/watch?v=t6upUKC8eOk

  3:37:12

 127. Wielka Kopa Tatry said

  Ad.61
  Za równowartość 300 złotych można w Rosji dwa razy tyle co w Polsce. Putin Socjalista utrzymuje niskie podatki. Zatkało? Gdyby nie Lejcynowska smuta, to długość zycia w Rosji i na Białorusi byłaby lepsza niz w Polsce.

  Boydar. Polski kot nazarty byle czym, mający w głowie i w duszy pustkę jest posmiewiskiem dla szanujacych się kotów 😄

  ————–
  Ech, co Pan wiesz o kotach… 😉
  Admin

 128. Przemysław Jakub said

  Czy Bezpartyjna Pani jest ładna?

 129. NyndrO said

  Ładniejsza niż Pan.

 130. Maciejasz said

  Akurat dziś większość artykułów na gazecie olsztyńskiej jest płatnych tylko nie ten
  .https://gazetaolsztynska.pl/720448,Trumny-sprzedaja-sie-na-pniu.html
  Żebyś olsztyński czytelniku nie zapomniał broń Boże swojej codziennej dawki strachu.

 131. Re.114 Mordowali w Rosji za mieszkania za rentę???/straszne, straszne co za kraj,Tylko Ukraina może tam „pożądek” zaprowadzić!!pod dowództwem USA rzecz jasna!
  https://oko.press/ludzie/jolanta-brzeska/

 132. Boydar said

  @ Pan Przemysław

  Każda kobieta jest ładna, tylko czasem alkoholu zbraknie. Ale nie odnoszę tego do Pani Bezpartyjnej, byłbym nietaktowny. A poza tym, wszystkie są cudowne, w każdym calu; dopóki się z nimi nie ożeni.

  Pan JO wkrótce się przekona 🙂

 133. Przemysław Jakub said

  Re 128:
  Czyli potwierdza się, że przy zawarciu mariażu nie składa się gratulacji, tylko kondolencje.

 134. DLA DR ZBIGNIEWA KĘKUSIA:

  Gowin: POLSKA JEST OJCZYZNĄ DWÓCH NARODÓW, POLAKÓW I ŻYDÓW
  Marawiecki: WEDŁUG STATUTÓW KALISKICH TO ŻYDZI MAJĄ W POLSCE PRAWA GOŚCI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Boles%C5%82aw_Pobo%C5%BCny
  BOLESŁAW II POBOŻNY

  Bolesław II Pobożny był beneficjentem zdobycia Poznania przez książąt krajeńskich w r. 1247, bo został wówczas Udzielnym Księciem Kaliskim. Statuty Kaliskie są z datą: 16 sierpnia 1264, czyli gdy Bolesław II miał być regentem Mazowsza jakim NIGDY NIE BYŁ.
  12 VIII 1263 miała być śmierć Mendoga, który jest mylony z jego synem, który został ukoronowany przez Czechów w Littawie-Królewcu w r. 1255 i zamordowany przez Krzyżaków w r. 1263 lub 1264. Ja połączyłem tą ŚMIERĆ z bitwą pod Drohiczynem w r. 1264, w której Bolesław V Wstydliwy „zabił niejakiego Kumrata”, którego pochował w katedrze drohiczyńskiej w Złotej Trumnie. To był rytuał Dzyngischanidów a Mendog był Dzyngischanidą. Bolesław V przywrócił wówczas granicę na Bugu i Niemnie, gdyż Pokój w Sieradzu ze Złotą Ordą w r. 1260 określał ją na Wiśle i Wisłoce. Na skutek tego Bolesław V Wstydliwy został regentem Mazowsza i Kujaw, toteż taka regencja Bolesława II Pobożnego jest WYMYSŁEM.
  Statuty Kaliskie Bolesława II Pobożnego są Prowokacją, gdyż ŁAMAŁY Prawo Chrześcijańskie, m. in. przez wyłączenie Żydów pod Sądów Biskupich. Są jednak zrozumiałe jako obłupienie Żydów: NAPISZCIE SOBIE PRAWA JAKIE CHCECIE A JA TO ZAŁATWIĘ Z ARCYBISKUPEM. – CZYŚ TY KSIĄŻĘ NA GŁOWĘ UPADŁ? PRZECIEŻ JA DOSTANĄ SUSPENZĘ OD OJCA ŚWIĘTEGO… Ale jak mi dasz połowę tej doli to ja mianuję cię POBOŻNYM…

 135. revers said

  A gdzie podzial sie bezpartyjny Pan? w bezpartyjnosc nie wierze, ale w umiarkowanaa apolitycznosc jeszcze mozzna zawierzyc,

  Juz panie w polityce lub w biznesie to katastrofa, o tym przekonal sie Apple Inc. i Billy C. jak mu sekretarka dobrala sie do rozporka.

 136. bryś said

  Boydar 116 – cały czas brakuje najważniejszego – na jakiej podstawie stwierdzaja że to covid?

 137. Boydar said

  Gratulacje czy kondolencje; tak prosto to nie ma. Małżeństwo jest najbardziej skomplikowanym przedsięwzięciem jakie Bóg naznaczył człowiekowi. Więc nie każdy podoła. Faktem jest również, że nie każdy się kwalifikuje do. Ale tego młody nie stwierdzi, bo jego tylko swędzi.

 138. Boydar said

  Z oglądu sytuacji wynika mi Panie Brysiu, że covid żyje własnym życiem a polityka swoim. Decyzje zapadają proporcjonalnie do osiąganych celów, a chorymi nikt się specjalnie nie przejmuje.

  Generalnie dostrzegam prawidłowość że „im gorzej tym lepiej”.

  Wypracowanie oceny do zjawiska nie jest sprawą prostą, bo najpierw trzeba stwierdzić czy to jest wojna czy jeszcze nie. Na wojnie obowiązują inne prawa i nic na to nie poradzimy. Bądźmy pewni że „Bóg odróżni swoich”.

 139. Ola said

  Nie zaprzeczam istnieniu pandemii, ale mimo, ze jestem zawodowo na drugiej linii frontu do zarazenia sie , to jednk do szczepionki nie moge sie przekonac. Mimo tez, ze moja ukochana najmlodsza ciocia ( 69 lat) trzy dni temu na covida zmarla.
  Juz pomijam te wszystkie alternatywne i foliarskie informacje na temat niby szkodliwosci tej szczepionki, ale jednak kazdego dnia od dobrego tygodnia sa wiadomosci o wybuchu corony mimo szczepien. W niemieckich domach starcow , bo tam szczepiono juz w styczniu i staruszkowie ponad 80 lat sa juz chyba wszyscy podwojnie zaszczepieni. W dzisiejszych wiadomosciach nawet jest mowa o dwoch smierciach ( no oki. mieli po 85 lat) na covida w zaszczepionym domu starcow, mimo mycia rak, noszenia masek i wpuszczania odwiedzajacych tylko po tescie. No nie wiem co z ta szczepionka i co z tym wirusem. I czego sie bardziej bac? Staram sie przeczekac ze szczepieniem do czwartej fali . Jesli dozyje .

 140. Marucha said

  A propos telegonii…

  Oczywiście Wikipedia i inne poważne „źródła” zaprzeczają jej istnieniu. Polskojęzyczna Wikipedia podchodzi, przyznajmy, dość ostrożnie do tematyki.

  A teraz powiedzcie hodowcom jakichkolwiek rasowych zwierząt – koni, psów, kotów – że telegonia to bzdura….
  zapytajcie dlaczego samica, która chociaż raz sparzy się z czymś innym niż starannie wyselekcjonowany i przeznaczony do tego samiec rozpłodowy – bez względu na to, czy z pokrycia jest ciąża, czy nie – nie nadaje się już do rozrodu, a jej ewentualne młode spłodzone z rasowym samcem nie uzyskają rodowodu i są kilkukrotnie tańsze.

  Zobacz też:
  >https://marucha.wordpress.com/2014/07/04/telegonia/
  >https://marucha.wordpress.com/2016/01/12/prawda-o-telegonii-lub-co-powinna-wiedziec-kazda-dziewczyna-i-kazdy-chlopiec/

 141. Boydar said

  Pani Olu, tego na zwykły rozum nie rozbierze, bo celowo tak jest to skonstruowane. Niestety, trzeba posłużyć się fizolofią i wiekowym doświadczeniem – jeżeli żyd ci coś oferuje i jeszcze przysięga że dobre, to prędzej czy później padniesz po tym jak kawka. W przypadku wyszczepionek prawdopodobnie sprawa ma się jeszcze gorzej, staniesz się półżywym zombie i wymordujesz swoich bliskich.

 142. Piskorz said

  re 126 Żebyś olsztyński czytelniku nie zapomniał broń Boże swojej codziennej dawki strachu.””….i o to im chodzi..!! STRACH ZABIJA..!! Dobrze to wiedzą….dlatego w TV Ital. pokazywali ciągle stosy trumien i karetki jeżdżące tam i z powrotem /na 2 sygnałach/. I Włoch skomentował to- tak, jak należało.!! I dodał, ale te ambulanse…puste były. ps Zresztą internauta zaobserwował to-samo na Gocławiu…!

 143. Lily said

  WIECIE kiedy,mowi sie o „ZLYM PANSTWIE”.?
  WTEDY KIEDY,policji jest wiecej niz pielegniarek.

 144. Boydar said

  https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/czy-jestes-dojrzalym-czlowiekiem-sprawdz-to/0r4g0xx,30bc1058

  ————
  Dodałbym jeszcze punkt:
  – Nauczyłeś się całować w dupę tych, których trzeba
  Admin

 145. Lily said

  Praca doktorska owego osobnika z ZAKRESU
  PRAWA PRACY w PRL-u OPARL, o Marksizm
  i leninizm.
  Autor tego „geniuszu”, nie odwazyl sie jej do
  dzis UPOWSZECHNIC.
  Rodzina owego osobnika,w czasie TRWANIA
  stalinizmu i w PRL, zyla w LUKSUSACH.
  Pozniej z NIA walczyla „Precz z KOMUNA”.
  OD ponad 40-stu lat,na garnuszku podatnika.
  WYJATKOWO OBRZYDLIWA ISTOTA.
  TEMAT rzeka.

 146. Wielka Kopa Tatry said

  Boydar. Wiekszosc mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że to kobietom najbardziej zalezy na małżeństwie i to one tak naprawdę są petentkami, dlaczego to kazdy kumaty wie, jak również wie że małżeństwo to głupota, no chyba ze z kobieta ktorej nie wychowała cywilizacja zachodnia. Niestety facety zdaja sobie z tego sprawę jak juz jest za późno. SWIADOMOSC OKRESLA BYT 🙂

 147. Boydar said

  Panie Gajowy. Gajówka jest dla różnych osób o różnym poziomie świadomości. Zawartym w tekście stwierdzeniom zaprzeczyć byłoby trudno. Jest natomiast oczywiste, że wszystkiego nie napisano.

  Czy np. konstatacja, że z dziesięcioma milionami żydów w Polsce nic się nie da zrobić, jest oznaką dojrzałości ?

  Tak misię w tym momencie przypomniał dowcip z dzieciństwa, wybitnie rasistowski a być może i antysemicki – „czym się różni wagon Murzynów od wagonu piasku; ano, wagonu piasku nie da się rozładować widłami”. I to jest właśnie fizolofia człowieka dojrzałego, do sytuacji. Nie wykluczam jednak opcji, że to sytuacja dojrzała.

 148. Boydar said

  „… że to kobietom najbardziej zależy na małżeństwie …”

  Nic w tym złego nie ma. Tak Bóg to wymyślił i znaczy lepiej się nie da. I jeszcze, komu bardziej, motylowi czy maciejce ?

 149. revers said

  10 tys zlp grzywny za odowe szczepienia na covida, kto da wiecej?

  https://korwin24.pl/index.php/2021/04/25/oni-oszaleli-10-tysiecy-zlotych-grzywny-za-odmowe-szczepienia-na-koronawirusa/?fbclid=IwAR0QNmdT46wsTBJyEYw4xmWj0ewC6HR0Fl6uxeRnftLksGunZq9fl4aKwTc

  a ile wiecej niedowien, lacznie z nie oblugiwaniem w sieciach handlowych i urzedach

 150. podczaszy said

  lekarka doktor Prof.n. med. Ryszarda Chazan: Wyłącz TV, włącz myślenie. Palenie zwłok w Indiach to popularny sposób pogrzebu
  26 kwietnia 2021
  Facebook
  Twitter

  fot. lekarka Chazan Ryszarda | Facebook

  lekarka Prof. Ryszarda Chazan odniosła się do ostatnich przekazów medialnych TVP TVN Polsat z Indii. Według niej jest to „manipulacja pozbawiona logicznego myślenia”.

  Chodzi o katastroficzny przekaz, że pandemia w Indiach zbiera niewyobrażalne żniwo. Pokazywane są płonące stosy pogrzebowe.
  Według danych, w Polsce na milion mieszkańców śmierć na Covid-19 poniosło 1730 osób, w Indiach 140 – wynika z informacji opublikowanych na portalu worldometers.info.

  – Wyłącz TV – włącz myślenie. Nie oglądaj programów informacyjnych. Jest manipulacja pozbawia logicznego myślenia –
  pisze lekarka prof. Ryszarda Chazan z Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Czytaj także: lekarka Prof. Chazan: Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić, na czym polega trzecia fala „pandemii”?

  – Prawda jest taka. W Indiach mieszka blisko 1,5 miliarda osób tj. 40 razy więcej niż Polsce, tylko w samym Bombaju mieszka więcej osób niż w Polsce. Palenie zwłok to popularny sposób pogrzebu w Indiach – dodała.
  https://tarnogorski.info/prof-chazan-wylacz-tv-wlacz-myslenie-palenie-zwlok-w-indiach-to-popularny-sposob-pogrzebu/

  Najnowsze
  Mieszkańcy powiatu tarnogórskiego obchodzą obostrzenia. „Umówię się z fryzjerką na kawę”
  27 kwietnia 2021

  lekarz Chazan Ryszarda fb
  facebook.com/alicja.alba.1/posts/4264048576961107

  Wyłącz TV – włącz myślenie Nie oglądaj programów informacyjnych Manipulacja pozbawia logicznego myślenia.

  Od kilku dni najważniejsza wiadomość w mediach : „W Indiach Katastrofa 300 tys zakażeń dzienie aż ponad 2 tys. zgonów tj 3x więcej niż w Polsce „zwłoki palą na ulicach”.

  Jeśli nie chcesz wylądować na leczeniu psychiatrycznym myśl samodzielnie.
  lekarz Chazan Ryszarda fb

 151. podczaszy said

  lekarz doktor Ryszarda Chazan koronawirus zakazy lockdown rządowy pis
  Prof. dr hab. n. med. Ryszarda Chazan: Mam wrażenie, że już od kilku miesięcy uczestniczymy w tragicznym spektaklu. Nie rozumiem na jakiej podstawie prawnej nieuzasadniony strach ma pozbawiać młodzież edukacji. Pomysł FIO i EDU-Klaster o tworzenia tzw. baniek szkolnych w celu ograniczenie kontaktów nauczycieli z dziećmi jest absurdalny.

  medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,prof–ryszarda-chazan-o-koronawirusie-i-lockdownie–trudno-mi-uwierzyc–jak-latwo-odgornymi-decyzjami-udalo-sie-zatrzymac-caly-swiat,artykul,27167777.html

  Prof. dr hab. n. med. Ryszarda Chazan
  https://wiadlek.pl/editorial-board-2/

 152. Boydar said

  Jeżeli „jak łatwo odgórnymi decyzjami udało się zatrzymać cały świat” to znaczy tylko że ten świat nie był/jest prawdziwy. Prawdziwe są tylko nasze łzy, ból, krew i śmierć. I tu akurat nic się zmieniło.

 153. podczaszy said

  Pamiętniki Marszałka Żukowa.

  niebezpieczeństwo polegające na tym że ten kto zarekomenduje panu jakiś link nie może mieć 100% gwarancji że to właśnie ten a nie inny.

  Na przykład:na stronie jest link do tej ksiażki o którą nam chodzi.Tak przynajmniej wynika z opisu.

  Автор:
  Жуков Г. К.
  Название:
  Воспоминания и размышления
  Выходные данные, страницы:
  М.: Издательство АПН, 1969. – 735 с.
  Эпоха:
  Третий рейх, 1933-1945
  Война:
  Вторая Мировая война
  Тема:
  Военная история
  Страна:
  Россия
  Язык:
  Русский

  Okłada i dwie pierwsze strony wyglądają na oryginał i to wszystko co mogę ustalić bez szczegółowej analizy tekstu.
  .http://prussia.online/Data/Book/vo/vospominaniya-i-razmishleniya/zhukov_gk1969.pdf

 154. podczaszy said

  Starszy brat Św Jana Pawła 2 szef kgb ZSRR żyd Jurij Andropow Flekensztejn Флекенштейн

  Osobą o którą chodzi był Jurij Andropow przez 15 lat pełniący funkcję szefa KGB.

  „rosjanin” szef kgb ZSRR Jurij Andropow Urodził się jako żyd Flekensztejn (Флекенштейн)

  dlaczego tak było że o wszystkich którzy nie byli plotkowano że są żydami, a temu jednemu który właśnie był żydem plotka nie przypisywała żydowskiego pochodzenia.

  Może było jakieś jedno miejsce gdzie rodziły się te plotki
  .Może nie tylko plotki.
  ❗ Rozmowa zdrajcy Wolkowa z Holandią ❗
  ikulalibal

 155. podczaszy said

  jezuita Ksiądz żyd Antoni Possevino z hiszpanii był twórcą polskiej „polityki jagiellońskiej” kontynuowanej przez pis i Kaczyńskiego

  Trzecia próba miała miejsce w XVI w i związana była z działalnością hiszpańskiego wychrzty

  (Recent scholarship has identified Antonio Possevino’s family as New Christians admitted to the learned circles of the court of Renaissance Mantua and its Gonzaga dukes.) ,
  szefa jezuitów Antonio Possevino.

  90% wiedzy do dziś rozpowszechnianej na Zachodzie pochodził właśnie od tego jezuity.

  Nawet na tutejszym portalu użytkownik wydawałoby się rozumny przekonywał mnie że Iwan IV zabił własnego syna bo był psychopatą.

  Ksiądz Antoni Possevino był twórcą polskiej „polityki jagiellońskiej” która krótkimi przerwami od wtedy do dziś realizowana jest przez polskie elity nieodmiennie zawsze z tym samym skutkiem
  https://chart.neon24.pl/post/161495,ruch-narodawy-biale-michniki#comment_1779238

  Donnelly, John Patrick. Antonio Possevino and Jesuits of Jewish Ancestry in Archivum Historicum Societatis Iesu 109 (1986): 3-31.
  https://infogalactic.com/info/Antonio_Possevino

  Recent scholarship has identified Antonio Possevino’s family as New Christians admitted to the learned circles of the court of Renaissance Mantua and its Gonzaga dukes. His father was Piedmontese from Asti and moved to Mantua where he joined the guild of goldsmiths. The family name was changed from Cagliano (Caliano) and had three sons, Giovanni Battista, Antonio and Giorgio.[3] His mother nursed her son Antonio in 1533 together with Francesco III Gonzaga, Duke of Mantua.[4]

 156. podczaszy said

  komunizm , terror, demokracja ?
  Wydaje mi sie, ze zbyt wielu dyskutantów nie chce zdefiniowac pojęć , które sa w życiu a nawet …nadużyciu.
  Terror w USA jest nawet większy niz w komunistycznej Rosji. a sto razy gorszy niz w Chinach.

  Podstawowa różnica między USA, Rosja i Chinami jest w tym, ze:
  – Rosja ma naturalne bogactwa i źrodła energii.
  – Chiny kupuja źrodła energii
  – Amerykanie rabują i kradną naturalne bogactwa innym krajom:

  Afganistan – mineraly, pola makowe, handel heroina,
  Kosowo – ziemie rzadkie, diamenty,
  Libia, Irak, Syria – ropa, gaz,
  Włochy, Ukraina, Libia- rezerwy złota ,
  Ukraina, Brazylia, Kambodza – niszczą lasy pod zasiewy Monsanto i kradną drzewo, niszczą drzewostan planety
  W samych tylko Stanach Zjednoczonych wycięto 75 % lasów.

  Amerykanie wykupują zasoby wodne w Ameryce Poludniowej i Afryce.
  Straszliwie sponiewierali Indonezje, Filipiny no i Japonię.
  USA i Izrael prywatyzują sieć wodną na całym świecie

  No i udalo im sie zbombardowac 74 kraje.
  Przymierzają sie do Iranu, Chin i Rosji.

  Chiny nie bombardują i nie okradają żadnych państw.
  Rosja ratuje Syrie , Białoruś – nie bombarduje żadnego państwa. Rosjanie uratowali Damaszek, pomagaja odbudowac Syrie.

  Amerykanom udało sie juz po II -ej wojnie zbombardowac pół Europy i Koree, Wietnam, Laos, Sudan, Syrie; a w Europie Niemcy – juz po kapitulacji i Jugoslawie,
  Lenin. Urodził się 151 lat temu.
  Tiamat 24.04.2021 12:30:29

 157. podczaszy said

  Czasem zazdroszczę Anglikom.
  Przy wszystkich draństwach imperium brytyjskiego – Angole nie chowali głowy w piasek i przedstawiali rzetelnie wszystkich łotrów w swojej historii.
  I szanowali bohaterów.

  Anglicy mogli sie przyznac do Cromwella czy 5-ciu niemieckich królów z których zdaje sie żaden nie mówił po anngielsku.

  Bywają rozne opracowania Churchilla ale nie ukrywaja jego intryg i aktów ludobójstwa.
  My mamy taki koszmarny brak wiadomości o królach Polski, ze nawet tych bardzo pozytywnych nie potrafimy wychwalać.

  Nie wiem, ile osób w Polsce wie dlatego ta wredna organizacja, która stworzya PiS nazywa sie Fundacja Batorego.

  Dlaczego takie bzdury piszemy o Rosjanch, carach rosyjskich czy zsyłkach na Sybir??

  Jakoś zesłanie nie przeszkadzało Polakom- zesłańcom zrobić zawrotne kariery na Syberii, w Rosji, Francji a i w Polsce.

  To Polacy- zesłańcy, po amnestii, byli właścicielami kopalń, gubernatorami, znanymi odkrywcami :

  Witold Jarkowski – inżynier lotnictwa- tworca rosyjskiego przemysłu lotniczego, prekursor smiglowca, zaprojektowal smiglo nośne – po amnesti zrobil kariere …w Rosji.

  W Polsce nie miałby szans.

  Jan Jarkowski- inzynier, benedykt Dybowski- odkrywca i naukowiec, Wiktor Godlewski badacz Bajkalu , Aleksander Czekanowski, geolog, otrzymał zloty medal w Paryżu – w uznaniu nazwano jego imieniem pasmo gorskskie : Gory Czekanowskiego,

  Michal Jankowski -archeolog, zarzadca kopa;ni zlota na Askold, zalozyl tam stacje meteorologiczna (Półwysep Jankowskiego istnieje do dzis), Piotr Borowski – kopalnie zlota.

  I bardzo wielu innych Polakow, których w Polsce czekały tylko powstania i awantury.
  A to wszystko można wyczytac nie tylko w archiwach ale i w oficjalnych publikacjach, książkach, pamiętnikach – jak ktoś umie czytac.

  ‚W dali iz proszlowo wieka – wyd. Moskwa 1883, Agatona Gillera „Zabory’
  Zygmunt Librowicz (1884) Julian Talko Hryncewicz – dzienniki .

  O Polakach na Syberii jest pelno informacji:

  To Polacy i ich wnuki założyli na Syberii pierwsza hutę szkła, księgarnie hotele, apteki, zakłady fotograficzne, hodowle koni, fabryke serów….mydła..

  A jakby komuś sie chciało poczytać polską literature, to niech sobie poczyta skąd sie u Wokulskiego wziął taki majątek.

  Wielu, bardzo wielu Polaków nie chcialo wyjechac z Syberii. Inni, ktorzy wrócili , pracowali jako wykładowcy na uniwersytetach w Warszawie, Krakowie i w …Paryżu..

  Lista Polaków, ktorzy zrobili kariere na Syberii jest bardzo długa.

  Bo mamy sie na chama, na siłę, bezrozumnie orientować sie na Zachód bo Zachód potrzebuje ślepego niewolnika, idiotę i posłusznego lokaja.

  Lenin. Urodził się 151 lat temu.
  Tiamat 24.04.2021 07:29:00

 158. Boydar said

  „… w łącznej kwocie nie mniejszej niż 10 mln 288 tys. 573 zł, a następnie obracając tymi środkami, uczestniczył w grach hazardowych oraz wypłacił kwotę 2 mln 8 tys. 875 zł i tak osiągnął znaczną korzyść majątkową w kwocie nie mniejszej niż 29 mln 197 tys. 79 zł …”

  https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/warszawa-kasjerka-cba-skazana-za-wyprowadzenie-z-biura-9-mln-zl/yfx400v,79cfc278

  Czyli są do przodu ca. 19 milionów. Osiem lat; wyjdzie po czterech za dobre sprawowanie, ona po dwóch. Sam bym się pisał na taki interes.

  Ciekawe z kim się podzielili. A tak w ogóle to jak widać facet nieźle kalkuluje, może by tak, jak już wyjdzie, zrobić go ministrem finansów ?

 159. Jutro 28 kwietnia 2021 r.,w Kijowie z Placu Arsenalna odbędzie się uroczysty marsz dla uczczenia rocznicy powstania Dywizji SS Galiczina/14. Waffen-Grenadier-Division der SS/.

  https://ru-polit.livejournal.com/22477773.html

  Premierem Ukrainy jest żyd, rządzony przez żyda /Kołomojski/,większośc rządu to żydzi.
  No jakoś im to nie przeszkadza.Banderowsko nazistowski potwór hołubiony i wyhodowany „na potrzeby”szczucia na sąsiadów.

 160. zen said

 161. podczaszy said

  Śląskie. Kolejne zgony po przyjęciu szczepionki na COVID
  27 kwietnia 2021
  https://tarnogorski.info/slaskie-kolejne-zgony-po-przyj/
  raport rządu pis dt niepożądanych skutków ubocznych i śmierci po szczepionce przeciw Covid-19.
  https://www.gov.pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne

 162. podczaszy said

  Skandal pocztowo-ksiegowy w W. Brytanii GB. W latach 1995-1995 wprowadzono na angielskich pocztach program „liczący kasę”. Teraz się okazało, że program źle liczył i przez kilkadziesiąt lat – zgodnie z programem – wychodziło manko w tamtejszych angielskich urzędach pocztowych.
  https://kodluch.wordpress.com/2021/04/26/26-04-2021-syria-2030-dzien-sprzatania-swiata/
  Przez wiele lat angielskich rząd jej królewskiej mości oskarżał ogromną liczbę niewinnych brytyjczyków, jedni brytyjczycy popełniali samobójstwa, inni brytyjczycy siedzieli w więzieniu po 20 lat jak Tomasz Komenda.
  https://colonelcassad.livejournal.com/6731158.html

 163. Bezpartyjna said

  J a to bym bardzo chciała aby Seler i Pan Boydar „zakopali topór wojenny” zgodnie z poniższym cytatem:

  Gdy milczysz, milcz z miłością; gdy mówisz, mów z miłości; gdy karcisz, karć z miłości; gdy przebaczasz, przebaczaj z miłości. Niechaj tkwi w sercu korzeń miłości; wyrośnie z niego tylko dobro.

  („Homilia siódma do Pierwszego Listu św. Jana”, 7-8, za: http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TB/istnieje_milosc.html)

  Czy jestem nazbyt optymistyczną idealistką?

 164. podczaszy said

  Rosnący eksport rosyjskiego złota trafia do USA
  https://diana-mihailova.livejournal.com/6410309.html

  Wszyscy na potęgę wydają kasę na wojsko. Tylko Polska zadłuża się błyskawicznie „na koronowirusa”
  .https://colonelcassad.livejournal.com/6730779.html

  money.pl/gospodarka/dlug-publiczny-ponad-400-mld-zl-w-dwa-lata-resort-podal-prognozy-6632889753500288a.html

  https://sun9-7.userapi.com/impg/IQgvngkPEZogTYT-3JJ46OpsjYTyffwrDVHaew/yI0CDpc_MQ0.jpg?size=640×483&quality=96&sign=647ce100a35c2555045036dcd2b79955&type=album

  pro usa Minister spraw zagranicznych Niemiec opowiedział się za dialogiem i „dobrosąsiedzkimi” stosunkami z Rosją.
  .https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/heiko-maas-opowiedzial-sie-za-dobrosasiedzkimi-stosunkami-niemiec-i-rosji/

  Władze Danii twierdzą, że w ostatnich tygodniach izraelscy osadnicy wielokrotnie atakowali palestyńskich rolników na Zachodnim Brzegu, niszcząc infrastrukturę bezpośrednio finansowaną przez duński rząd – informuje „Haaretz”.
  .https://kresy.pl/wydarzenia/msz-danii-izraelscy-osadnicy-na-zachodnim-brzegu-wielokrotnie-atakowali-palestynczykow-niszczac-infrastrukture-finansowana-przez-danie/

  austria Sebastian Kurz: Pokój w Europie jest możliwy jedynie z Rosją, a nie przeciwko niej
  .https://sptnkne.ws/GcQX

  Elon Musk – kim on naprawdę jest: latający geniusz, latający demon czy świszczący frajer?
  .https://cont.ws/@fybcbvjd/1975651

  Skrupulatni Niemcy przyłapali Czechów na kłamstwach o wybuchach w składach amunicji
  .https://cont.ws/@fybcbvjd/1975612

  Brak dowodów na zaangażowanie Rosji w wybuch składowiska amunicji w 2014 roku, mówi prezydent Czech, mimo że rząd wydalił już 18 dyplomatów
  .https://www.sott.net/article/451929-No-evidence-of-Russian-involvement-in-2014-ammunition-depot-blast-Czech-president-says-despite-govt-already-expelling-18-diplomats

  Brytyjsko – Australijski burmistrz przeprasza po tym, jak doradca młodzieżowy powiedział „białym, mężczyznom i chrześcijanom / katolikom” studentom, że są „prześladowcami” – Media
  .https://www.sott.net/article/451935-Australian-mayor-apologizes-after-council-youth-worker-tells-white-male-Christian-students-they-are-oppressors-media

  Do tłumaczenia tekstów translator:
  http://free-website-translation.com/

  Merkel: Niemcy samodzielnie zajmą się kwestią zakupu rosyjskiej kowid szczepionki
  https://sptnkne.ws/GcS9

 165. podczaszy said

  Kalbarczyk Artur
  tSp1 monisocrifnedndd ·
  Kolejny event, kolejny dowód że Amerykanie się obudzili.

  Wczorajsze Oscary oglądało tylko 9.8 mln ludzi…

  jest to drastyczny spadek, bo aż o ponad 50% oglądalności w porównaniu do roku 2020, a w najbardziej kluczowej grupie demograficznej 18-49, nastąpił spadek aż o 64% !! Także mamy podobny scenariusz jak z „Golden Globes” … !

  To jest to! na co ja czekałem od długiego czasu.. przyznam się, że jestem zaskoczony jak szybko i jak bardzo ludzie w USA się budzą… jeśli uda im się dokończyć Audyt w Maricopa w Arizonie… sytuacja może się bardzo skomplikować dla dzisiejszego sołtysa w DC. outkick.com/oscars-ratings-tank/

 166. podczaszy said

  Biorąc pod uwagę, jak antynaukowe jest poza maskowaniem,
  Tucker mówi, że ludzie powinni grzecznie powiedzieć:

  „Czy mógłbyś zdjąć maskę? Nauka pokazuje, że nie ma powodu, abyś ją nosił. Twoja kowid maska ​​sprawia, że ​​czuję się niekomfortowo”.

  (Zwykle po prostu mówię „Uh, ten koleś nosi kowid maskę na zewnątrz”.

 167. Bezpartyjna said

  Ad. P. Jakub Przemysław

  Czy Bezpartyjna Pani jest ładna?

  Mnie trudno siebie ocenić 😮 lecz ja lubię siebie umiarkowanie.

  Napiszę fonetycznie po rosyjsku – „kagda moj muż był abmyt, abryt i niemnoszko padpit”, mówił do swoich kolegów – bardzo dobrze wybralem żonę bo bardzo mało mówiła i pięknie się uśmiechala ☺

  A swoją drogą Pan NyndrO bardzo inteligentnie Panu odpowiedział 😉

 168. Bezpartyjna said

  „… że to kobietom najbardziej zależy na małżeństwie …”

  Nic w tym złego nie ma. Tak Bóg to wymyślił i znaczy lepiej się nie da.”

  Tak jest Panie Boydarze!
  Tak myślą tradycjonaliści i ja do nich należę.

 169. Bezpartyjna said

  „A gdzie podzial sie bezpartyjny Pan? w bezpartyjnosc nie wierze, ale w umiarkowanaa apolitycznosc jeszcze mozzna zawierzyc,”

  Czy bezpartyjny = apolityczny???

  Odpowiedż zawarta w niczym „krzywym zwierciadle” poniższego wiersza:

  „Archanioł (wiersz klasyka)
  Julian Tuwim

  Jakiż to uroczy facet!
  kulturalny, religijny,
  absolutnie apolityczny
  i zupełnie bezpartyjny.

  Jakie wzniosłe ideały
  głosi szeptem na uboczu!
  jaki czysty, święty płomień
  bije z tych szlachetnych oczu!

  Jakiż on ma program piękny,
  słuszny i prostolinijny:
  absolutnie apolityczny
  i rozkosznie bezpartyjny!

  Ma być tak: Cywilizacja,
  Demokracja, Wolność Słowa,
  Duch Zwycięzca, Rząd Wszechludzki
  Tudzież Zgoda Wszechklasowa.

  Serce rośnie, kiedy słucham
  jego tyrad melodyjnych,
  absolutnie apolitycznych
  i uroczo bezpartyjnych.

  Ma być również Sprawiedliwość,
  Czysta Sztuka, Pokój Wieczny,
  Miłość, Błogość, Szczęście – słowem
  świat wspaniały i bajeczny.

  Taki program zachwyt budzi!
  Toż to istny raj biblijny:
  absolutnie apolityczny
  i cudownie bezpartyjny.

  „Wieszczu, mówię, bóstwo moje!
  wszystko pięknie i prześwietnie,
  ale jak to niby zrobić
  i wprowadzić w czyn konkretnie?

  Wszyscy pójdą za twym głosem,
  każdy cię jak zbawcę przyjmie –
  Absolutnie! Apolitycznie!
  Z entuzjazmem! Bezpartyjnie!

  Ale powiedz mi, wieszczuniu,
  archaniele i proroku,
  kto załatwi te drobnostki:
  szczęście, zgodę, wolność, pokój?”

  Wieszcz zadumał się głęboko,
  potem westchnął elegijnie
  (absolutnie apolitycznie
  i przedziwnie bezpartyjnie) –

  I natychmiast najkonkretniej
  opowiedział o swym planie:
  zaczął od Sanctissimusa,
  skończył zaś na Guderianie.

  Tak wylazła z Archanioła
  stara świnia reakcyjna:
  absolutnie apolityczna
  i zupełnie bezpartyjnja.” 😉

 170. Bezpartyjna said

  Ewa
  Julian Tuwim

  „… Słowem: EWA.
  I zaraz potem zerwała owoc z drzewa, co nęcił wonią
  i blaskiem świecił. Ach, przypadła doń pożądliwymi usty:

  Patrz Genezis, rozdział trzeci, ustęp szósty:
  Widząc tedy niewiasta, iż dobre drzewo ku jedzeniu, a iż
  było wdzięczne ust wejrzeniu a pożądliwe drzewo, dla
  nabycia umiejętności wzięła z owocu jego i jadła, i dała
  też mężowi swemu, który z nią był i on też jadł.

  Od grzechu zaczął się jej świat,
  A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał,
  Jest więc odtąd na wieki i grzeszna, i święta,
  Zdradliwa i wierna, i dobra i zła,
  I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza,
  I gołąb i żmija, i piołun i miód,
  I anioł i demon, i upiór i cud,
  I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna,
  Początek i koniec – kobieta, acha!”

  I nawet Pan Boydar nie wymyšli nic nowego ponad to co napisał Tuwim o kobietach.

 171. Boydar said

  Ten cały Tuwim to chyba mnie podglądał, że mu ten wiersz archanielski się tak się ładnie wykluł.

 172. Bezpartyjna said

  „Ten cały Tuwim to chyba mnie podglądał, że mu ten wiersz archanielski się tak się ładnie wykluł.”

  Hi, hi … poważnie?
  Telepatia Panie Boydarze, telepatia a nie internet 💻

  ****

  „Bobry pozbawiły część Kanady dostępu do Internetu.

  Według strony internetowej CTV News, około czwartej rano w sobotę 24 kwietnia doszło do niespodziewanej awarii internetu w Kolumbii Brytyjskiej. Dostawca wysłał na miejsce zespół techników, który po zbadaniu światłowodu, odkrył że kabel został zniszczony przez bobry.”

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bobry-pozbawily-czesc-kanady-dostepu-do-internetu

 173. Boydar said

  Szanowna Pani Bezpartyjna, tak pół żartem pół serio. Czy w swej całej jaskrawej kobiecości (Stachura to wziął i nawet książkę napisał „Cała kobiecość”) jest Pani skłonna wskazać kardynalne różnice na świat i życie moje oraz obywatela Selera ? No bo skoro już podejmuje się Pani roli mediatora i posłańca z oliwną gałązką w dzióbku, to z pewnością temat ma Pani gruntownie obcykany.

 174. podczaszy said

  świecki pan rabin judaizmu głosi kazanie katolikom na życzenie abp Grzegorz Ryś Łódź w Kościele Katolickim

  rabin ksiądz abp Grzegorz Ryś Łódź

  Właściwie jest to nic innego jak usprawiedliwienie grzechu jako takiego. Dlatego zrozumiałe jest, że judaizm – jak przedstawia to ów rebe – stroni od przyznawania się do grzeszności, od brania odpowiedzialności za grzechy, od szczerego żalu za nie i od nawrócenia.

  Tym samym niesamowitym skandalem jest dopuszczenie do głoszenia takich wręcz szatańskich, bluźnierczych, obrażających Boga poglądów w świątyni katolickiej ufundowanej, zbudowanej i poświęconej dla nauczania prawdziwej religii i kultu Boga w Trójcy Przenajświętszej jedynego i prawdziwego.

  Na koniec jeszcze w kwestiach drugorzędnych, lecz także znaczących.

  – Ów rebe, jak każdy człowiek świecki, nie miał prawa przebywać w świątyni katolickiej z nakryciem głowy. Jeśli chciał wejść do niej, to miał obowiązek zachowywać się zgodnie z zasadami religii katolickiej.

  – Znaczące, gdyż świadczące o nastawieniu i o braku kultury tego człowieka świadczy, że do biskupa zwraca się przez „pan”.

  Natomiast o braku kultury biskupa świadczy nie tylko fakt, iż na takich warunkach zaprosił tego rebe do świątyni katolickiej, lecz zwraca się do niego przez „rabin”, nie przez „pan”, tak jakby rebe nie był osobą świecką nawet w pojęciu religii judaistycznej.

  Bowiem rabin w judaiźmie nie jest duchownym, czyli inne stanu, lecz osobą świecką, której zadaniem jest nauczanie, nie sprawowanie kultu.
  Autor: sacdrdjo kwietnia 24, 2021

  Etykiety: Bóg, grzech, judaizm, katolicyzm, Ryś, talmudyzm
  redaktor ksiądz Dariusz Józef Olewiński Wiedeń
  http://teologkatolicki.blogspot.com/2021/04/o-roznicy-miedzy-katolicyzmem-i.html#comment-form

 175. podczaszy said

  Sekciarz charystów rektor KUL Ksiądz prof. Jacek Woroniecki pisał, że księża biskupi kardynałowie moderniści (lewacy liberałowie) po skarceniu przez Papieża się nawrócili i że w związku z tym antykatolicki modernizm „został „zlikwidowany”.

  Co jest oczywiście kłamstwem. Sekciarz charystów Ksiądz prof. Jacek Woroniecki Ponadto zachwycał się tzw. ruchem liturgicznym, który doprowadził do antykatolickiej posoborowej mszy Novus Ordo.

  Sekciarz charystów Ksiądz prof. Jacek Woroniecki Ponadto zachwycał się „Dzienniczkiem” s. Faustyny, twierdząc kłamliwie, że w wszystko w nim jest czystą wiarą katolicką.

  A choćby dla przyzwoitości Sekciarz charystów Ksiądz prof. Jacek Woroniecki powinien wspomnieć, że Papieskiej Święte Oficjum słusznie zakazało rozpowszechniania koronki s. Faustyny. Zresztą nie trzeba być wielkim teologiem, by dostrzec, że ofiarowanie Bóstwa to herezja.

  Sekciarz charystów Ksiądz Michał Sopoćko dopuścił się fałszerstwa, dodając do koronki ofiarowanie Bóstwa.

  Ponadto to Sekciarz charystów Ksiądz Michał Sopoćko widocznie dyktował przynajmniej znaczne części „Dzienniczka”.

  Ponadto kilka lat temu natrafiłem w starych czasopismach teologicznych na wypociny Sopoćko, że aż włos mi się zjeżył na głowie (to był chyba organ bandy sekty charystów czyli „Ateneum kapłańskie”).

  Mam zamiar bliżej zbadać sprawę i wykazać, że Sekciarz charystów Ksiądz Michał Sopoćko był skrajnym antykatolickim modernistą i wywrotowcem.
  http://teologkatolicki.blogspot.com/

 176. podczaszy said

  kruczek prawny bez maseczki dla chasydów

  Jak się bronić przed mandatem za brak maseczki?

  Na widok policji zacząć sprawować kult religijny

  w polskim prawie nie jest zdefiniowane pojęcia „kult religijny”, nie ma zatem definicji legalnej, dlatego sięga się po definicje słownikowe
  (potwierdzenie w wyroku z 2012 roku WSA w Łodzi sygn. akt. I SA/Łd 781/12).

  Aktualny przepis rozporządzenia brzmi tak, przy czym „Nakazem określonym w ust. 1 i 2” jest zakrywanie ust i nosa :

  „Nakazu określonego w ust. 1 i 2 nie stosuje się w przypadku:
  sprawującego kult religijny podczas jego sprawowania”

  Kan. 214 Kodeksu Prawa Kanonicznego stanowi, iż:
  „Wiernym przysługuje prawo sprawowania kultu Bożego, zgodnie z przepisami własnego obrządku”.

  Dobrze przeczytałem i dobrze zrozumiałem, że to WIERNYM przysługuje prawo SPRAWOWANIA kultu? W sensie takim, że nie jest tutaj napisane, że to kapłan sprawuje kult, ale że WIERNY.
  A jeżeli przyjąć, że MODLITWA jest integralnym elementem SPRAWOWANIA KULTU, to można to robić bez maseczki.

  Jedyna przeszkoda to fakt, że policja będzie chciała mandat wcisnąć, ale w takiej sytuacji trzeba będzie odmówić przyjęcia i pójść do sądu, i tam odpowiednio to uargumentować.

 177. podczaszy said

  Londyn: Tłum przeciwników lockdown’u zmusza policję do ucieczki z Hyde Parku
  https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/27/londyn-tlum-przeciwnikow-lockdownu-zmusza-policje-do-ucieczki-z-hyde-parku/

  Londyn: Tłum przeciwników lockdown’u zmusza policję do ucieczki z Hyde Parku
  https://www.renovatio21.com/londra-la-folla-antilockdown-fa-fuggire-la-polizia-da-hyde-park/

  Spot i AlphaDog: Czy będą szczuć nas psami robotami ?

  AlphaDog, dzięki wsparciu technologii 5G, wykonuje zadania calkowicie autonomicznie. Do tej pory firma sprzedała 1,800 urządzeń.
  https://www.renovatio21.com/ecco-il-robocane-cinese/

  Jest także rzeczą pewną, że w krótkim czasie zobaczymy owe maszyny wyposażone w broń;
  https://www.renovatio21.com/canada-inquietante-video-di-robot-in-strada/
  armia francuska rozpoczęła już pierwsze tego rodzaju testy.
  https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/27/spot-i-alphadog-czy-beda-szczuc-nas-robo-psami/

 178. revers said

  re157

  ta, uczestniczyl w grach hazardowych? czyli cba grala z mafia, mafia pozwolila wyczyscic cba 29 mln zlp, ale ile sobie wyczyscli milionow, tego sam bond nie wie z Royal Cassino filmu.

  Podejrzewam ze o trzy cyfowki chodzi.

 179. podczaszy said

  ATENY ROZTOCZA II – „KAFETERYJA” KS. PROF. TADEUSZ GUZ /film!/. TG. Tadeusz Guz.
  https://zrzutka.pl/pr5cyz

  Budowa ATEN ROZTOCZA
  z wyraźnie antycznym odniesieniem – ATENY ROZTOCZA.
  Pomysłodawcą i realizatorem tego kilkuetapowego projektu jest autorytet filozoficzno-moralny w Polsce i za granicą – KS. PROF. TADEUSZ GUZ, który dedykuje to dzieło Narodowi Polskiemu, a kamień węgielny – cegła z Akademii Zamojskiej – nawiązując do pięknej tradycji, wyraźnie wskazuje wizję autora, czyli postawienie na naukę prawdy, dobra i piękna.
  https://zrzutka.pl/vz7fga

 180. lewarek.pl said

  Rząd Morawieckiego szuka sojuszników do przegłosowania aktu przystąpienia Polski do unijnego Funduszu Odbudowy. Doszedł do porozumienia z Biedroniem i Czarzastym. Lewica wynegocjowała 850 mln euro dla szpitali powiatowych, 300 mln euro dla branż gastronomicznej i hotelarskiej, a także powstanie 75 tys. tanich mieszkań na wynajem oraz koncepcję 30 proc. środków dla samorządów. Rząd ma też przygotować szczegółowy plan wydatkowania oraz powołać specjalny komitet monitorujący ds. wydawania środków.
  Koalicjant PiSu, Solidarna Polska, jest przeciw przystępowaniu Polski do tego funduszu.
  https://kresy.pl/wydarzenia/pis-spelni-wszystkie-szesc-postulatow-lewicy-ws-funduszu-odbudowy/

 181. podczaszy said

  W niedzianym, wczorajszym wystąpieniu prezydent Czech Miłosz Zeman powiedział, że nie ma dowodów na udział Rosji w wybuchu składu amunicji w Vrběticích w 2014 roku.
  26.04.2021

  Biden Regime Behind Czech Expulsion of Russian Diplomats, ukazał się 20.4.2021 na Global Research.

  Poniższy tekst Stephena Lendmana powstał wcześniej, więc nie uwzględnia treści wystąpienia Zemana.

  Czeska Republika w istocie jest terytorium okupowanym przez USA, prozachodnim marionetkowym reżymem, wykonującym rozkazy Waszyngtonu. To dotyczy większości państw europejskich.
  https://memron.neon24.pl/post/161488,za-wydaleniem-rosyjskich-dyplomatow-z-czech-stoja-usa#cmnts

  Czeski senat rozważy możliwość złożenia konstytucyjnej skargi na prezydenta kraju Miloša Zemana w związku z rzekomym ujawnieniem przez niego niektórych danych podczas orędzia telewizyjnego do rodaków w niedzielę, co może być uznane za zdradę ojczyzny, poinformował dziennikarzy przewodniczący izby wyższej parlamentu Miloš Vystrčil.

  =
  To oczywiste że za wydaleniami stoją USA.
  Marionetki wykonują i firmują polecenie nadzorcy.
  Bardzo ciekawy artykuł na ten temat

  Wnioski są takie.
  USA uznały że Rosja wie za dużo o ich tajnych akcjach (jak np. zamach na Łukaszenkę) a USA wie NIC o planach Rosji.
  W tym układzie zniszczenia siatki Rosyjskiej w Europie wschodniej kosztem takiego samego zniszczenia siatki USA jest korzystne dla USA.
  Jest to zniszczenia wartościowego zasobu Rosji kosztem bezwartościowego zasobu USA.
  https://regnum.ru/news/polit/3249759.html

 182. podczaszy said

  Wielka Brytania, czy to już dyktatura ?

  Policja królowej brytyjskiej, brutalnie pałkami bije i rozpędza pokojowych demonstrantów.
  Przy pomocy pałek i gazu zamyka usta sprzeciwu i żądań skierowanych do tych którzy powinni narodowi służyć a nie panoszyć się nie licząc się z narodem.

  Wielka Brytania, sobota 24.04.2021.

  dziesiątki pokojowo protestujących Brytyjczyków zostało przez rządową policję pobitych i rannych.

  W ten sposób dzień masowych protestów w Londynie zakończył się ponuro.

  Zamieszki nastąpiły po marszu Unite For Freedom przez Londyn, w którym dziesiątki tysięcy pokojowo protestujących Brytyjczyków zebrały się, by protestować przeciwko ogłoszonym ▪▪▪ paszportom szczepionkowym ▪▪▪ .

  Decyzja ta jest pod ostrzałem po tym, jak brytyjski rzecznik praw obywatelskich stwierdził, że środek ten jest niezgodny z prawem, i po ukazaniu się tej wiadomości w The Guardian na pierwszej stronie.

  Przeciwnicy mowią że taki ▪▪▪ paszport (szczepionki) ▪▪▪ może również spowodować rozłam w społeczeństwie.

  Protestujący Brytyjczycy nieśli flagi i tabliczki z napisem „żadnych nowych norm dyskryminacj” i „żadnych paszportów szczepionkowych”. Byĺa wśród nich prezenterka telewizyjna Beverly Turner i było dwóch kandydatów na burmistrza Londynu, Piers Corbyn i Laurence Fox.

  Protestujący nie mieli masek na twarzy.
  http://niepodległy.pl/1085/w-krajach-europy-przemoc-i-dyktat-/

 183. lewarek.pl said

  Ukraina, nasza miłość.

  Ciaputowicz dostał ukraiński order.
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/czaputowicz-odebral-order-za-zaslugi-dla-ukrainy/

  Prezydent Ukrainy Zelenski chce wciągnąć do negocjacji w sprawie rozwiązania konfliktu w Donbasie nowe państwa. Polskę? Też pomysł! USA, Kanadę i Wlk. Brytanię!
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/prezydent-ukrainy-chce-nowych-panstw-w-formacie-negocjacyjnym-ale-nie-polski/

  Czy przez Kijów przedefilują miłośnicy SS Galizien?
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/milosnicy-ss-galizien-zwoluja-sie-na-marsz-w-kijowie-video/

 184. podczaszy said

  „Sąd uznał, że moje zatrzymanie [przez Policję ] na komisariacie [Policji] w momencie, gdy zanosiłem dowody przeciwko nielegalnemu wejściu policji i napaści na naszych gości było nielegalne i niezasadne” – powiedział właściciel klubu Face 2 Face podczas wtorkowej konferencji prasowej w Rybniku oceniając, że policyjna akcja była obliczona na zastraszenie innych przedsiębiorców, aby nie otwierali swoich lokali.

  „Pamiętajmy, że mamy konstytucyjne prawo do wolności” – oświadczył.
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/sad-uznal-zatrzymanie-wlasciciela-klubu-face-2-face-w-rybniku-za-niezasadne/

 185. karton2012 said

  Trochę prawdy albo cała prawda

  CYTATY
  —————————————————————————————————————————————————————————————–
  Pan inżynier zmarł . Nue sądzę że to przypadek
  Nie bardzo wierzę w naturalną smierć Pana Inżyniera. Dobrze ze zdążył wiele opowiedzieć przed śmiercią. Niech odpoczywa w pokoju. 😦

  W środę nagrałem program z panem inżynierem Markiem Zadrożniakiem – przypomniał w piątkowym odcinku swojego programu Tomasz Sommer i przekazał, że twórca szokującego raportu o polskiej energetyce zmarł nagle kilka godzin po programie. Redaktor naczelny „Najwyższego czasu!” zdradził kulisy ich ostatniej rozmowy.
  Zadrożniak przygotował specjalny kilkusetstronicowy raport na temat polskiej energetyki.
  – Jak pan Marek zaczął mi przedstawiać te liczby, jak to naprawdę wygląda no to szczerze powiedziawszy załapałem się za głowę – mówił Sommer.
  – Fotowoltaika – przekręt, wiatraki – bezsens i przekręt, elektrownie węglowe i przyczyny ich zamykania… – mówił. Zaznaczył też, że było wiele drobniejszych aspektów. Redaktor i inżynier mieli nawet w planach stworzyć specjalny cykl programów, w których omawiane byłyby te wszystkie kwestie.
  – Wczoraj małżonka pana Marka wysłała mi (czwartek 11. marca) sms’a, żebym się z nią pilnie skontaktował. (…) Pani poinformowała mnie, że pan Marek kilka godzin po naszym programie zmarł – powiedział Sommer.
  „Szokująca i smutna informacja. Inżynier Marek Zadrożniak zmarł nagle wczoraj w nocy dosłownie kilka godzi po naszym ostatnim nagraniu. RIP” – napisał kilka godzin wcześniej na Twitterze.
  ===========================================================================================================
  Inż. Zadrożniak: Kto stoi za likwidacją polskiej energetyki? Jak posłuchasz mocno się zdziwisz

  ….https://www.youtube.com/watch?v=I2kxh7zAWSs&t=1160s

 186. lewarek.pl said

  Zorganizowana we wrześniu ub.r. wycieczka 40 amerykańskich żołnierzy do miejsc związanych z II wojną światową w Polsce przekształciła się w pijacką eskapadę po nocnych klubach w Gdańsku zakończoną wizytą w burdelu, wydaniem ogromnej sumy pieniędzy i zaginięciem oficera, który odnalazł się dopiero następnego dnia.
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/afera-w-armii-usa-po-pijackiej-eskapadzie-jej-zolnierzy-w-gdansku/

 187. lewarek.pl said

  Premier Węgier Viktor Orban nie zgodził się na pierwotną wersję deklaracji Grupy Wyszehradzkiej potępiającą ostatnie działania Rosji, zaproponowaną przez Polskę. Z dokumentu wykreślono więc wyrazy poparcia dla Ukrainy i Białorusi oraz wezwanie do rezygnacji z budowy gazociągu Nord Stream 2.
  W ostatecznej wersji deklaracji premierzy „zdecydowanie” potępili „bezprawne i brutalne działania rosyjskich agentów wywiadu”.
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-srodkowa/euractiv-wegry-zmiekczyly-deklaracje-v4-potepiajaca-dzialania-rosji/

 188. podczaszy said

  Sędzia wskazał także, że
  „policjanci mają prawo legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości jedynie w przypadku rozpoznania, zapobiegania i wykrywania przestępstw, przestępstw skarbowych i wykroczeń, poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania lub wymiaru sprawiedliwości lub poszukiwania osób, które na skutek wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego ustalenie miejsca ich pobytu należy odnaleźć w celu zapewnienia ochrony ich życia, zdrowia lub wolności”.

  Bydgoski sędzia uznał, że
  „obwiniona nie stwarzała żadnego zagrożenia dla porządku prawnego. Brak również podstaw do przyjęcia, że przyczyną podjętej wobec niej czynności legitymowania było podejrzenie popełnienia przestępstwa lub wykroczenia albo że obwiniona była osobą poszukiwaną”.

  5 marca złożyła w Prokuraturze Rejonowej Bydgoszcz-Południe zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przez pięciu funkcjonariuszy komisariatu Szwederowo przestępstwa z art. 231 kk. Czyli skarży ich o nadużycie władzy.

  Art. 231 par. 1 mówi bowiem, że „funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

  Bydgoszczanka powołała się na art. 246 kk mówiący, że

  „funkcjonariusz publiczny lub ten, który działając na jego polecenie w celu uzyskania określonych zeznań, wyjaśnień, informacji lub oświadczenia, stosuje przemoc, groźbę bezprawną lub w inny sposób znęca się fizycznie lub psychicznie nad inną osobą, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”.
  http://www.przeglad-tygodnik.pl/

  onet.pl/informacje/onetwiadomosci/bydgoszcz-legitymowanie-na-protestach-wazny-wyrok-sadu/2c8k4gh,79cfc278

 189. Bezpartyjna said

  O ne, ne Panie Boydarze i zdecydowanie protestuję, proszę nie pisać – „w swej całej jaskrawej kobiecości” bo ja preferuję tylko chanelowskie kolory. Nigdy nawet reform nie miałam różowych.

  I oczywiście dopełnieniem stroju (duże okazje) muszą być dwie kropelki perfum Chanel nr 5.

  Czerń, biel, beż, złoto i czerwień – pięć kolorów Chanel, ukrytych w DNA (jak górnolotnie napisane) legendarnego domu mody. To kwintet podstawowych barw, które pokochała Gabrielle Chanel, bo stanowiły dla niej synonim elegancji absolutnej.

  Nie przepadam za kolorem beżowym i złotym ale … złote błyskotki od czasu do czasu – czemu nie?

  Kreatorka zwykła mawiać: Jeśli jesteś smutna, nałóż więcej szminki i naprzód. Mężczyźni nie znoszą kobiet, które płaczą.

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://miumag.pl/buzz/piec-ikonicznych-kolorow-chanel-spot-the-colors-of-5509&ved=2ahUKEwjOycOUs5_wAhULxYsKHeIdDFcQFjABegQIGhAC&usg=AOvVaw1miuUb3YQQPy-L7nrrfd7r&cshid=1619560224605

 190. https://pl.wikipedia.org/wiki/Boles%C5%82aw_V_Wstydliwy

  Na moją interwncję w Wikipedii DOPISANO:
  „W latach 1256 oraz 1264 Jaćwingowie najechali i złupili Małopolskę. Wiosną 1264 książę Bolesław Wstydliwy zorganizował w odwecie wyprawę zbrojną na Jaćwież, zakończoną zwycięstwem wojsk krakowsko-sandomierskich i zabiciem księcia Jaćwingów Komata. Na północno-wschodnim pograniczu Małopolski książę Bolesław zorganizował biskupstwo w Łukowie w celu chrystianizacji tych ludów.”
  Otóż nie Żadni Jaćwingowie tylko Złota Orda, która w roku 1260 Uzyskała w Sieradzu granicę na WIŚLE I WISŁOKU a po bitwie pod Drohiczynem Uznała granicę na Bugu i Niemnie.

  Gdy pan Stanisław Michalkiewicz wystąpił z Memoriałem ŻYDZI KRADNĄ KRAKÓW to żydłak Gowin odpowiedział: że POLSKA JEST OJCZYZNĄ DWÓCH NARODÓW, POLAKÓW I ŻYDÓW. Na to odpowiedziałem że Żydzi jako Goście – według Statutu Kaliskiego, na który się powołują – nie mają w Polsce praw Hipotecznych, a prawa takie nadali im Zaborcy jako IV Zaborcy, kapitału polskiego, który eksportowali do Niemiec.
  Na II Zjeździe Patriotyczno-Narodowym we Wrocławiu była mową, że OSTATNI HRABIA DZIERŻYŃSKI ZOSTAŁ POWIESZONY W MIŃSKU a car nadał jego majątek i tytuł karczmarzowi żydowskiemu, którego żona i córka ukrywały oficera rosyjskiego wywiadu wojskowego. ŁADNA HIPOTEKA ŻYDOWSKA.
  Hrabia Potocki groził, że za Akt 447 rewindykacją hipoteki Chicago i Filadelfii, ale ja pouczyłem go, że kapitał hipoteczny Pułaskiego za granicę na Missisipi jest NICZYM wobec kapitału hipotecznego Kościuszki za granicę na Górach Skalistych, który ten zapisał Murzynom.

  Akt MOJEGO ZGONU ma datę 21 III 2018 r: http://wandaluzja.pl/?p=p_373&sName=46.-ann-ben// czyli że twórcą jego jest Jojne Daniels DLA GRABIEŻY MEGO KAPITAŁU pod flagą USA. To ma precedens z zawłaszczeniu minireaktora URSZULA SIPIŃSKA kopulowaniem tej Pani na Moim Paszporcie przez Capo di Tutti Capi i wożeniem na nim narkotyków TONAMI.

 191. Wielka Kopa Tatry said

  Nydro. „Ładniejsza niż Pan.”
  Tego kto jest ładniejszy od kogo, to nie wiadomo, bo mało kto tu zdjęcie pokazuje.

 192. Wielka Kopa Tatry said

  https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/czy-jestes-dojrzalym-czlowiekiem-sprawdz-to/0r4g0xx,30bc1058

  Ja mam taki problem, że od kiedy zacząłem uczciwie pracować, to bywa, że wzywaja ochronę, powódem jest zawsze mój brak zgody na zastana sytuację😄 Na szczęście nie jestem sam, ostatnio jeden Ukrainiec zablokował waska uliczkę na terenie whirpool we Wrocławiu, nie wiem czy terrorysta banderowiec, może po prostu człowiek.

 193. Wielka Kopa Tatry said

  Banderowca zabrakinie krzepy do Odbicia Donbasu 💪

 194. revers said

  „Krajowy Plan Odbudowy powstaje w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. KPO jest podstawą do skorzystania z Instrumentu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. Wartość Instrumentu to 750 miliardów euro. Z tej puli Polska będzie miała do dyspozycji około 58 miliardów euro. Na tę kwotę składa się 23,9 miliarda euro dotacji i 34,2 miliarda euro pożyczek.”

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-27/spotkanie-lewicy-z-premierem-chodzi-o-krajowy-plan-odbudowy/

  No prosze to Edward Gierek podobno zadluzyl sie w ciagu 15 lat 1970-1985 r. PL na ok 30 mld usd, w koszsrnych bankach.

  A tu ciach pras – zjednoczona prawica z lewica za jednym zamachem zadluzy sie na covida na 35 mld. euro i pobuduje zielone swiatynie lbtqestwa, wyzwoli migracje i pokona wszystkie covidy, a mozze ich byc tych covidow i ok 400 trylionow.

  O wymianie tubylcow na pontoniarzy i na majadanowcow nie wspomne.

 195. Wielka Kopa Tatry said

  Yuma – pamiętaj że tu sprawiedliwość dzieje się Yuma – powiadam że, że im za dobrze a nam źle Yuma – ogarnij to, za krzywdy nasze za ich zło Yuma – to nie jest grzech, to nie jest kradzież, to jest podział Sprawiedliwy i uczciwy

  Zasadzam się na Ciebie, ty dobrze o tym wiesz Powrócę tu przed nocą – myśl, co chcesz Celnicy z okolicy podadzą rękę nam Celników z okolicy ja bardzo dobrze znam

  Yuma – pamiętaj że tu sprawiedliwość dzieje się Yuma – powiadam że, że im za dobrze a nam źle Yuma – ogarnij to, za krzywdy nasze za ich zło Yuma – posłuchaj więc że to nie kradzież, to jest podział Sprawiedliwy, więc uczciwy

  Dóbr osobistych podział, ja bardzo dobrze znam Słowiańskiej rzeczy naturę chcę dziś pokazać wam Tam gdzie upadek rządzi, tam potem będzie wzlot Smotritie tawariszczi kak cziort jebiot.

  Yuma – pamiętaj że tu sprawiedliwość dzieje się

  Yuma – powiadam że, że im za dobrze a nam źle Yuma – ogarnij to, za krzywdy nasze za ich zło Yuma – posłuchaj więc że to nie kradzież, to jest podział Nasz słowiański, więc uczciwy

  Wojna to wygrana, a jak przegrana jest Za mostem na granicy zdaje odwagi test Może naruszam prawo, lecz co to prawo jest? Po tamtej stronie rzeki, lub wszystko jedno gdzie

  Yuma – pamiętaj że tu sprawiedliwość dzieje się Yuma – powiadam że, że im za dobrze a nam źle Yuma – ogarnij to, za krzywdy nasze, za ich zło Yuma – posłuchaj więc że to nie kradzież, to jest podział Sprawiedliwy i uczciwy

  A Yuma to nie kradzież, a Yuma to nie grzech Dlaczego ze mną w parze ma zawsze chadzać pech? Za mostem na granicy te sklepy proszą się By rachunki wyrównać i to przypadło mnie

  Yuma – pamiętaj że tu sprawiedliwość dzieje się Yuma – powiadam że, że im za dobrze a nam źle Yuma – ogarnij to, za krzywdy nasze, za ich zło Yuma – to nie jest grzech bo to nie kradzież, to jest podział Sprawiedliwy i słowiański więc uczciwy Sprawiedliwy i słowiański więc uczciwy. Yuma – to nie jest grzech!

  Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,kazik,yuma.html

 196. Wielka Kopa Tatry said

  „do Odbicia Donbasu” Nie do odbicia, tylko do zagrabienia, pomyłka.

 197. Boydar said

  Skoro już o Yumie mowa (co nie jest bezzasadne) …

  .https://www.youtube.com/watch?v=61B6Z6CRfac

  https://pl.wikipedia.org/wiki/3:10_do_Yumy

 198. Boydar said

  @ Pani Bezpartyjna

  No dobrze, niech już tam Pani będzie; ale wróćmy może do meritum, bo Szwedzi pod klasztor podchodzą.

 199. aaaaa said

  ad169 sok non i
  https://www.sztucznainteligencja.org.pl/dekodowac-antysemityzm/

 200. revers said

  Yuma a gdzie ta roznica 11 mld wynikajaca z dotacji i kredycikow na 35 mld euro, razem 58 mld do zlupienia?

  A te 58 mld skoro wszyscy w nowym ladzie beda obciazenii wysokimi yuma podtakami, te 58 mld tez idzie w pozyczke ECB i jeszcze jakis europejski fundusik stabilizacji utzyma na wysokim mafia boss poziomie.

  Byl taki western Pociag do Yumy, ale tam kasa zawisla na wysiegniku wody do parowozu z Yumy.

  A tak juz drobne bizness lomianki na kilku kredycikach juz nie wyrabiaja lockdownow, i beda musialy oddac komornikom z gudlajskiego kachalu, to co ich za lichwe.

  Tylko w Amsterdamie wlascielee kwarenek i pubow wystawiaja przed przyjsciem egzekutora finasowego krzeselka w cenie dwoch piw na zewnattrz geszeftu.

  Zeby nie mial co zabrac komornik w zastwa stolki i toliki, ktorych wlascicielem staje sie chwilowo powszedni spozywacz piwa lub kawy,

  Gdy egzekutor finansowy juz przejdzie to sprzedane klientom pubu stoliki i krzeselka, wracaja do wlasciciela zadluzonego u lichwiarzzy wlasciciela pubu i historia z cyklem biznesowym na covid i szczepinkaa piwna na covid powtarza sie.

 201. Boydar said

  Ciekawostka przyrodniczo talmudyczna, najwyraźniej din tego dnia miał szampański humor

  https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-piec-aut-zniszczonych-ale-sprawczyni-bezkarna-a-ofiary-nie-d,nId,5193631

 202. Lily said

  J.W.O.

 203. revers said

  ad198

  padaj kolejne gudlajskie swietosci z starozakonnych episkopatow

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-pedofilia-w-kosciele/aktualnosci/news-arcybiskup-slawoj-leszek-glodz-pozbawiony-honorowego-obywate,nId,5195795?fbclid=IwAR26GAkIkB5-mL982FIsGKNWtLEL4XJNJROK-TEyWzRGNsLJqbGG1kuY70w#utm_source=fb&utm_medium=fb_share&utm_campaign=fb_share&iwa_source=fb_share

  a podobno kto daje i odbiera ten w piekle sie poniewiera, widac pieklo jak gumka wszystko pochlonie i wynagdrodzie sie inaczej w zyciu doczesnym ..

  Tym razem abp. Gozzdz bez honorowego obywatela wielu miast RP.

 204. Ad. 189

  Mężczyźni nie znoszą kobiet, które płaczą.

  Chyba, że płaczą ze szczęścia… 🙂

 205. Boydar said

  Cóż powinien uczynić mężczyzna aby kobieta krzyczała jeszcze pół godziny po stosunku ?

  Obetrzeć ptaszka w firankę.

 206. Boydar said

  I jeszcze w temacie żeńskich końcówek

  https://www.o2.pl/informacje/szef-klubu-pis-o-zenskich-koncowkach-ponizajace-6633848989059872a

 207. revers said

  Na wlos konski lub na covida jak Waszczykowski nakazla wykluczac ..

  https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210429451-Paszporty-covidowe-Waszczykowski-Niezaszczepieni-sami-sie-wyklucza.html?fbclid=IwAR10w0U8ZBFMqgXBB3KwOtENAjP7dJXSehUAQerTV6FoL-nnBtLG6DC6Kzs

 208. revers said

  A Izrael juz zajal Polin , jak ziemiee obiecanaa ..

  https://vk.com/video467751157_456239415?fbclid=IwAR10w0U8ZBFMqgXBB3KwOtENAjP7dJXSehUAQerTV6FoL-nnBtLG6DC6Kzs

 209. Przemysław Jakub said

  Temu znowu się jurny zwierz odzywa. Pisze o jakiś swędzeniach i stosunkach. Dobrze, że obiadu nie jem.

 210. seler said

  re: 191 Wielka Kopa Tatry

  „Nydro. „Ładniejsza niż Pan.” —> …o Bezpartyjnej
  Tego kto jest ładniejszy od kogo, to nie wiadomo, bo mało kto tu zdjęcie pokazuje.”
  ——-
  to nie o fotografię chodzi… uroda ciała to rzecz gustu,
  chodzi o Urodę Duszy, ot tak, po prostu 😉
  załóżmy, że Twarz posiada każdy,
  lecz Oblicza to nie zawsze,
  oj, a nawet może stracił… 😉

  albowiem NyndrO to już dawno rozkminił
  i podzielił szie swą refleksją
  otóż 😉

 211. Boydar said

  Takie jest prawdziwe życie, Panie Przemysławie, nic nie poradzę.

 212. bryś said

  Nie wiedziałem ze Zatoka Perska jest w ameryce?

  https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-strzaly-w-zatoce-perskiej-do-amerykanskiego-okretu-podplynel,nId,5197938

 213. seler said

  re: 163 Bezpartyjna

  „Ja to bym bardzo chciała aby Seler i Pan Boydar „zakopali topór wojenny” zgodnie z poniższym cytatem:

  Gdy milczysz, milcz z miłością; gdy mówisz, mów z miłości; gdy karcisz, karć z miłości; gdy przebaczasz, przebaczaj z

  miłości. Niechaj tkwi w sercu korzeń miłości; wyrośnie z niego tylko dobro.
  😉
  jest kolejność taka, przynajmniej była u Indian,
  że najpierw wypalano Fajkę Pokoju,
  by zakopać wojenny topór
  i wtedy ciąg dalszy…
  😉

  Ilie Puha (2017) – Cand trambita Domnului va anunta judecata


  ________

 214. Yagiel said

  ad Boydar@200 – Kiedy przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszkasz: Polskę, kiedy rzucą przed siebie grom, kiedy runą żelaznym wojskiem i okaże się, że świadomie odstawili leki na wariatkowo… możesz mieć nadzieję, jeśli przeżyjesz, że raz zagrabionego już nie da się znowu zagrabić. Że to myślenie idiotów, kt przez 1000 lat jeszcze nie zginęli ? No właśnie: kto jest debilem: ta wariatka, czy ci poszkodowani ?
  Kto jest bydłem – a kto drapieżnikiem, tj. elytą z Al. Jerozo… ?

  A propos bydła i elyty: pewien Rosjanin,Andriej Burowskij, wypowiedział się na ten temat: ZA CO UBILI CARIA ALEXANDRA II ?
  .https://www.youtube.com/watch?v=jDx_z7N8hnE
  CIEKAWIE mówił (jako wróg RomaNowych i czegoś obrzydliwego mu: inteligencji rosyjskiej), ale tu skrócę do wątku: KTO UBIŁ ? Ubili narodowolcy, debile-inteligencja/zapadniki: jakiś Karakozow strzelał, ale chybił, jakiś Hryniewiecki dotrafił kulką z gliceryną (ukradzioną Nobel’owi przez… pisałem Tu) – to wiadomo maturzystom PRLu. Lecz Burowski zadaje pytanie:
  a kto narodowolców dopuścił aż tak blisko do cara? skąd znali tajną/zmienianą trasę przejazdu?
  Odpowiada, że była w Rosji tajna prawdziwa elita, jak zrozumiałem SŁAWA DRUŻYNA SWIASZCZENNAJA/POSWIASZCZONYCH jakoś tak, bo Burowskij mówi raczej emocjonalnie a i nie wszystko chce powiedzieć…
  Zatem sugeruje, że prawdziwą elitą Rosji byli nie, tfu, inteligencja rosyjska/narodowolcy, ale DRUŻYNA KNIAZIEW w liczbie 1600 a może 16000 lic – bardzo bardzo tajna, więc wymienia tylko nazwisko kniazia Szczerbatowa… Zwłaszcza że gen. Michaił Skobieliew ubit prostytutką w Moskwie’80 z atak na Turcję/Istambuł’78.
  Sensem i celem tej DRUŻYNY było nie dopuścić do rewolucji w Rosji, do zmiany ustroju… A car Alex.II miał dwie żony prawne, kolejno, dwa komplety dzieci: w tym synów-następców tronu DWA KOMPLETY – tego nie chciała DRUŻYNA SZCZERBATOWA.
  Oczywiście Burowskij nie wyjaśnia, czy carewicz-młodszy syn cara był w tej DRUŻYNIE POSWIASZCZONNOJ; wiadomo tyle, że nienawidził ojca za zdradzenie matki, a tiem bolieje za za szybki po zgonie matki, skandal-ślub z Katią Dołgorokową – klasyka: Hamlet… tylko że DRUŻYNA była nie Hamlet.
  Zatem i mużiki/kriestianie i narodowolcy to było bydło – elitą była DRUŻYNA ! Więc wymordowali RomaNowych bolszewicy, czy ocalił ich Stalin ?

  I tu jeszcze wypowiedź innego Rosjanina w temacie bydło-elita: na jakiejś konferencji naukowej rok temu ku czci Stalina wypowiedział się także Igor Sziszkin
  .https://www.youtube.com/watch?v=LCvY4Ugnl3Q
  Otóż do pochwał Stalina dołączył taką: Stalin (nie Kreml/Drużyna?) wygrał II WSW w ostatniej chwili, tj. w sierpniu’39 podpisaniem jawno-tajnego paktu Mołotow-Ribbentrop – ale w istocie już w 31 r., gdy wiedział, że II WŚW będzie, chociaz Hitler jeszcze nie na horyzoncie: Sziszkin wspomina słowa Stalina z 31.: za 10 lat nas zniszczą, jeśli… Skąd jednak Stalin to wiedział (podobno już w 25.)? A bo, mówił Sziszkin, wojny od Napoleona były w Europie po to, by Zachód-drapieżniki-Brytyjczycy w portfelu Rotszyldów mogli zawojować i Rosję w ramach kolonizowania Globu: przeciw komunizmowi CCCP musiała być II WŚW. Rosja Sowiecka/Stalinowska (Leninowska nie, bo Lenin był Prusaków/Rotszyldów) była wyzwaniem, śmiertelnym zagrożeniem dla podstaw Zachodu, tj. mentalnego porządku ELITA-bydło. Sziszkin mówi [od 4 min.] jakoś tak: Zachód [bez szczegółów!] przekonał się, że ETA STRANA sama nie rozpadnie się – I WŚW, wojna domowa, tj. interwencje nic nie dały: CCCP/komunizm trwa po śmierci Lenina i grozi samym swym istnieniem – stąd nienawiść Zachodu! Stalin nie chce być pastuchem Rotszyldów, a naród radziecki ich bydłem !!
  [Dla Rotszyldów bydłem… ok, pastuchami, byli-są już Windsor-Brytyjczycy – jak dobrowolcy dla DRUŻYNY SWIESZCZENNOJ ze Szczerbatowem – dla Brytyjczyków Angole, Łelsze, Ajrisze,Szkotlandy – a dla tych reszta bydła kontynentalnego; z Polakami, a jakże, jeszcze nie zgi…]

  Nie ciągnę wykładu Sziszkina – kto ciekaw, posłucha. Ważny bo ten wypadek – może nie wypadek a pokaz Nowego Ładu: jest elyta – jest bydło: ofiary wypadku, kt chcą odszkodowania od sprawczyni. Od ELYTY ! No może pastucha elity, aktorki…
  I tak ELYTA przyszła podpa… Podpiedrolić nam dom, samochód, pracę – a bydło oczekuje odszkodowania od okupantów ?! Dobre sobie! Gdyby aktorka siedziała w USmańskim wozie bojowym albo… nie przeżyliby czołowego!
  Bydło smartfonowe-namordnikowe posłusznie ma czekać na swoją kolej do rzeźni. Znaczy szczypy-wybory-demokracja, jasne, żeby się czas nie dłużył i stres nie narastał.
  Dla kogo więc ten POKAZ wariatki/?/, na kt Boydar zwrócił uwagę ?

  Kolejny piękny dzień Wiosny – idę na rower 🙂

 215. ? said

  Są kobiety, które szukają inteligentnych mężczyzn:
  https://pbs.twimg.com/media/E0Aa0-tXIAAiNN-?format=jpg&name=medium

 216. Informuję Sąd Okręgowy we Wrocławiu, że OSKARŻONY Adrian Konopka DYSPONUJE mieniem zmarłej siostry mojej Anny Smotylewicz informując sąsiadów, że SĄD ZAŁATWIŁ JUŻ SPRAWĘ I WYDAŁ MU KLUCZE.
  Zwracam Uwagę, że Sąd Okręgowy we Wrocławiu IGNORUJE MNIE według formuły Oskarżonego i mego Bratanka, że JEGO BĘDĄ ZAŁATWIAĆ AŻ WYKITUJE.
  Zapytuję więc, Czy Sąd Okręgowy we Wrocławiu wydał już wyrok ZAOCZNIE, jak Trybunał Organizacji Narodów Zjednoczonych skazujący mnie na Bezterminowe Internowanie w NAJOSTRZEJSZYM RYGORZE, za Ujawnienie Satelitarnej Detekcji Złota, która jest ZBRODNIĄ Przeciw Ludzkości.
  Mymi Strażnikami Więziennymi są: ZIOBRO ZBIGNIEW jako Prokurator Generalny III.RP, Kaczyński Jarosław i Morawiecki Mateusz.

  Juliusz Jerzy Prawdzic-Tell; Tajny Więzień Organizacji Narodów Zjednoczonych za ujawnienie Satelitarnej Detekcji Złota.

 217. Ad. 212

  I tak czeka do dziś…

 218. revers said

  szkoda wzrzucac na inteligetniejszsy arkusz matcada, matlaba, mapla, mathematica lub pytoniste na iphona.
  W mig liczy, ale tez nutki w oktawach i bemole, a nawet figure serca w jednym wzorze.

  Moze jednak wzor na konto bankowe w odpoweidzi byl lepszy? a juz eliptyczny algorytm generujacy pin do konta i do karty kredytowej z bierzaacego numeru konta to juz miodzik i z ciachem, i stale wycieczki za granice lub 8k usd od security bank firmy w posiadaniu takiej wiedzy generatora pinow jeszcze wiecej, na obcych kontach.

 219. Boydar said

  „a kim ty k..wa jesteś” Wielka Brytanio, dziś nie jesteś ani wielka ani nawet brytyjska, jesteś wredną szują i wkrótce przyjdzie na ciebie czas

  https://pl.sputniknews.com/polityka/2021042814193814-lawrow-o-sytuacji-w-czechach-dyplomaci-nie-zostali-wydaleni-z-tego-powodu-o-ktorym-mowia-Sputnik/

  Tak swoją drogą, jak patrzę na Ławrowa, to co pierwsze przychodzi mi do głowy, to jak niewiarygodną mocą ten facet dysponuje.

 220. Boydar said

  Bez kropki

 221. Przemysław Jakub said

  To może u Pana tak jest. Ja takiego „prawdziwego życia” nie znam. I nie chce znać.

 222. revers said

  Pinokio z rzondem, parlamencik na rp, przyjal w podskokach ustawe o zasobach wlasnych uni

  https://www.parkiet.com/Fundusze-unijne/304289989-Fundusz-Odbudowy-Miliardy-euro-dla-Polski-coraz-blizej.html

  co by to nie znaczylo to wprowadza sie dodatkowy podatek cyfrowy, smiowy, covidowy, nadprogramowo smiercionosny od zgonu nie zasczepionego.

 223. Boydar said

  O co mnie Pan Przemysław podejrzewa ! Że ja ? Ptaszka ? W firankę ?

  Ja tylko „mówię jak jest”, w życiu, a ja przecież już dawno nie żyję, chociaż z firanką nie próbowałem. Ale kobiety bywają bezwzględne i mściwe, i firanka do tego nie jest im specjalnie potrzebna.

 224. revers said

  W lipcu, bez maseczki na twarzy, Morawiecki namawiał na wiecach wyborczych do uczestnictwa w drugiej turze wyborów prezydenckich. – Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca – apelował.
  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Luzowanie-obostrzen-od-6-czerwca.-Odmrazanie-gospodarki.-Konferencja-ministra-zdrowia-28.04.2021

  https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Luzowanie-obostrzen-od-6-czerwca.-Odmrazanie-gospodarki.-Konferencja-ministra-zdrowia-28.04.2021

  No widac na spedzie covidowcow, wszyscy bedaa zdrowii i wdzieczni ze gudlajska wladza pozwolila do urn wyborzych posjc bez maseczki.

  tresura trwa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: