Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Traditionis Custodes
  Listwa o Traditionis Custodes
  wanderer o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  wanderer o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Traditionis Custodes
  Miet o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  wanderer o Traditionis Custodes
  wanderer o Traditionis Custodes
  Listwa o Wolne tematy (54 – …
  UZA o XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła…
  lewarek.pl o Paradoks Pałacu Saskiego
  lewarek.pl o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Listwa o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
  Piskorz o Gospodarz. Rzecz o Edwardzie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Wielki przemysł stwarza potrzeby

Posted by Marucha w dniu 2021-04-25 (Niedziela)

Cały świat, może z wyjątkiem Korei Północnej, która ma całkiem inne zmartwienia, zachodzi w głowę („zachodzim w um z Podgornym Kolą…”), co może być przyczyną epidemii, objawiającej się między innymi we wzroście zakażeń zbrodniczym koronawirusem – aż tu prawdę spenetrował pan prof. Krzysztof Simon.

Co prawda nie od razu, bo – jak to bywa w nauce przodującej – dochodził do niej stopniowo, niemniej jednak dotarł. Początkowo bowiem pan prof. Simon sprawiał wrażenie epidemicznego gołębia; przestrzegał przed sianiem paniki, „medialną histerią” i dowodził, że zbrodniczy koronawirus nie jest niczym nadzwyczajnym, podobnie jak inne zbrodnicze wirusy, od których wokół roi się, jak od chrabąszczy.

Podobnie mniemał również pan minister Szumowski, naigrawając się z maseczek. Ale w tak zwanym międzyczasie coś ważnego musiało się stać, bo i pan minister Szumowski diametralnie zmienił zdanie w sprawie maseczek i pan prof. Simon z epidemicznego gołębia zaczął przepoczwarzać się w epidemicznego jastrzębia. Jak twierdzi Adam Mickiewicz, „fenomen ten godzien rozbiorów”, toteż spróbujmy rozebrać go sobie z uwagą, jak to uczynił Wojski z królową Dydoną.

Syn „Anny Wszechrosji”, czyli poetki Anny Achmatowej, historyk Lew Gumilow w „Cywilizacji wielkiego stepu” doszedł do wniosku, że przyczyną tak zwanej „pasjonarności”, czyli niespodziewanej dynamiki pogrążonej wcześniej w letargu wspólnoty narodowej, są wpływy kosmiczne.

Większość ludzi wzrusza na to ramionami, ale Jan Długosz w swojej kronice wspomina o wydarzeniu, jakie miało miejsce za jego życia, kiedy to dzieci z całej Europy, w tym również z Polski, która – jak się okazuje – już wtedy do Europy należała, uciekały z domów i całymi gromadami wędrowały do Francji, a konkretnie – na Mont Saint-Michel, gdzie wpływy kosmiczne w postaci przypływów i odpływów oceanu, są szczególnie spektakularne.

Pamiętając, że przyczyną przypływów i odpływów oceanu jest Księżyc – ten sam, co powoduje, że kobietom regularnie przytrafia się „wedle zwyczaju niewiast” – to wydaje się, że wpływów kosmicznych tak całkiem wykluczyć nie można. Skoro Słońce – a więc kosmiczne ciało niebieskie – sprawia, że na Ziemi istnieje życie, to czyż nie byłoby zuchwalstwem aroganckie negowanie wpływów kosmicznych również na ludzkie mózgi? Zatem pierwszą przyczyną ewolucji poglądów pana prof. Simona mogły być wpływy kosmiczne.

To ciekawe wyjaśnienie, ale ma jeden plus ujemny, mianowicie taki, że właściwie niczego nie wyjaśnia. Wpływy kosmiczne w ostatnim roku specjalnie się nie zmieniły, podczas gdy poglądy pana prof. Simona zmieniły się radykalnie. W tej sytuacji trzeba wziąć pod uwagę również inne możliwości.

Na pewien trop naprowadzają nas dwie okoliczności. Pierwsza to taka, że pan prof. Simon był w swoim czasie beneficjentem „grantów”, fundowanych przez farmaceutyczny koncern Pfizer. Okoliczność druga, to ta, że w okresie, gdy pan prof. Simon spokojnie krytykował „medialną histerię”, koncern Pfizer jeszcze nie zdążył rzucić na rynek szczepionki przeciwko zbrodniczemu koronawirusowi, chociaż podobno już nad nią „pracował”.

Ale na tym się okoliczności nie wyczerpują, bo powiadają, że koncern Pfizer miał jedno ze swoich laboratoriów akurat w mieście Wuhan, skąd zbrodniczy koronawirus rozprzestrzenił się na cały świat. To oczywiście nie musi nic znaczyć, ale kolejna okoliczność może mieć pewne znaczenie. Oto koncern Pfizer, jeszcze przed proklamowaniem epidemii zbrodniczego koronawirusa, podpisał porozumienie o „joint venture”, czyli wspólnym przedsięwzięciu z brytyjskim koncernem GlaxoSmithKline, podobnie jak Pfizer, podejrzewanym o korumpowanie lekarzy – które miało wejść w życie w roku 2019, a więc akurat tuż przed wykryciem epidemii.

W tym przedsięwzięciu GSK miał mieć 68 proc, udziałów, a Pfizer – resztę. GSK jest właścicielem nie tylko rozmaitych cudownych preparatów sprzedawanych bez recepty, ale również leków takich jak m.in. Theraflu, Sensodyne. Rutinoscorbin, Voltaren, Panadol i inne.

W informacjach o joint venture nie było mowy o szczepionkach, bo wtedy nikt nie słyszał jeszcze o zbrodniczym koronawirusie, ale warto przypomnieć spostrzeżenie Stanisława Lema, że prawdziwie wielki przemysł nie zaspokaja potrzeb, tylko je stwarza.

Skoro tak, to cóż by przeszkadzało obydwu firmom przekonanie Światowej Organizacji Zdrowia, która większość swego budżetu czerpie z jurgieltu przekazywanego temu biurokratycznemu gronu właśnie przez koncerny farmaceutyczne, by proklamowała pandemię zbrodniczego koronawirusa, na którego nie ma innego remedium, jak tylko szczepionki, produkowane m.in przez koncern Pfizer, ale i inne koncerny, które też, jeden przez drugiego, rzuciły się na szczepionki, żeby sprawiedliwie podzielić między siebie rynek obejmujący 7,5 miliarda ludzi.

Oczywiście na tym etapie dalsze podtrzymywanie opinii, by nie ulegać „medialnej histerii”, było absolutnie nie na miejscu. Przeciwnie – „medialna histeria” została wprzęgnięta w to wspólne przedsięwzięcie, a w tej sytuacji już nas tak nie dziwi ewolucja poglądów pana prof. Simona.

Nie dziwi tym bardziej, że dyrektor generalny koncernu Pfizer, pan Albert Bourla, właśnie poinformował, że szczepienia przeciwko zbrodniczemu koronawirusowi staną się „coroczną rutyną” , co znaczy, że jak już ktoś zostanie „wyszczepiony”, to będzie „wyszczepiany” co roku, aż do końca życia, dzięki czemu wprawdzie też umrze, ale umrze całkowicie wyleczony. I tak będzie, to właśnie będzie „nowa normalność” – bo jakiż przedsiębiorca pozbawiłby się takiej żyły złota?

To oczywiście jest potępiona przez wszystkich „mądrych, roztropnych i przyzwoitych” teoria spiskowa, która niestety wywołuje żywy rezonans zwłaszcza wśród „agresywnej dziczy”, która „nie przestrzega niczego”, a zwłaszcza obowiązku noszenia „maseczek” i zachowywania stosownego dystansu.

Toteż pan prof. Simon wprost nie znajduje słów potępienia dla „dziczy”, która – jak się okazało – odpowiada za wzrost zakażeń, czyli utrzymywanie się epidemii. W tej sytuacji nie będzie innej rady, jak wprowadzenie „paszportu szczepionkowego”, który już w czerwcu ma być zaprowadzony w eurokołchozie, a u nas pobożny poseł Gowin, pomysłodawca utworzenia w Gostyninie obozu koncentracyjnego, zapowiada „rozważenie” tego pomysłu.

W ten sposób „agresywna dzicz” zostanie zlokalizowana, a wtedy może zostać wysłana do gazu, albo unieszkodliwiona w jakiś inny sposób – bo czegóż nie robi się dla zdrowia? Podobny los spotka lekarzy, którzy ośmielają się podnosić wątpliwości. Na razie są karani administracyjnie przez medyczne kolektywy, ale to dopiero początek, bo przecież w walce ze zbrodniczym koronawirusem nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

No i oczywiście dołączy do nich pan red. Pospieszalski, który nie tylko dopuścił wątpiących do głosu na antenie TVP, ale nawet sprawiał wrażenie, jakby się z nimi zgadzał, więc nic dziwnego, że Wielce Czcigodna Joanna Lichocka naskarżyła na niego do pana Kurskiego, żeby zrobił z nim porządek – chyba, że złoży publiczną samokrytykę.

W walce ze zbrodniczym koronawirusem niezbędne jest bowiem utrzymanie, a właściwie – przywrócenie jedności moralno-politycznej narodu, jak było za Gierka, którego rząd „dobrej zmiany” z widoczną skwapliwością naśladuje.

[Rząd dobrej zmiany nie byłby godny Edwardowi Gierkowi wiązać sznurowadeł, by gorzej nie powiedzieć. Jest on wręcz antytezą tego męża stanu. – admin]

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Przyczyny „pandemii” są dwie:
– chęć robienia ogromnych pieniędzy na „szczepionkach” (to pewnik);
– plan wymordowania większości mieszkańców Ziemi (bardzo prawdopodobne).
Admin

 

Komentarzy 11 do “Wielki przemysł stwarza potrzeby”

 1. Martin said

  „plan wymordowania większości mieszkańców”
  Ja tylko dodam, że oni (i uni) nic sami z siebie nie wymyślili odkrywczego, a jedynie kopiują genialne pomysły wielkiego wizjonera, przywódcy wolnego świata, towarzysza Józefa Stalina. Oczywiscie genialny wizjoner nie był zainteresowany robieniem pieniędzy, ponieważ był on ponad takimi błahostkami. Jedynie takie miernoty, jak wymienieni w artykule, myślą o mamonie, bo nie są zdolni wznieść się na moralne i intelektualne wyżyny z których to spoglądał wielki wizjoner.

  „plan wymordowania większości mieszkańców”
  Coś im to słabo wychodzi. To dla tego że skopiowali pomysł tow. J. Stalina, ale nie sposób wprowadzenia go w życie, również wymyślony przez W. W.
  Co za ćwoki.

  ————-
  Nie słyszałem, by w planach Stalina znajdowała się depopulacja świata, ale może coś przeoczyłem…
  Gdzie on to głosił albo sugerował?
  Admin

 2. revers said

  A moe cos o tajemniczej liscie Daegel, w ktorej do konca 2025 roku przewiduje sie masowe odejscie w zaswiaty od 50% do 80% populacji poszczegolnych krajow, oczywiscie po masowych wyszczepieniach i lockdownach, czyli odciecie od sluzby zdrowia jakaa znalizmy do tej pory.

 3. Piskorz said

  re 2 Dzięki za filmik, teraz to już mnie nic nie zdziwi . Jak to ścierwo Kill Gates..chce Słońce /verdunkeln/…opis tego na http://www.zuerst.de Że ta święta Ziemia takie ścierwo nosi..!!!

 4. Marek said

  Przyczyny „pandemii” są dwie:
  – chęć robienia ogromnych pieniędzy na „szczepionkach” (to pewnik);
  – plan wymordowania większości mieszkańców Ziemi (bardzo prawdopodobne).
  Admin
  ===
  Zgłaszam trzecią przyczynę:
  – przejęcie biznesów klasy średniej na rzecz koncernów i banków globalnych parchaczy.
  I czwartą:
  – totalne niewolenie i kontrola ludzi pod pozorem ochrony ich zdrowia.

  ——–
  W zasadzie przyczyna 3 i 4 wchodzą w 1 i 2.
  Admin

 5. Martin said

  „Nie słyszałem, by w planach Stalina”
  Oczywiście że Pan o tym nie słyszał, bo Tow. J. S. niczego nie głosił ani nie sugerował, ale realizował.
  Nie był jak jeden z filozofów którzy wpadają na jakąś koncepcję (zazwyczaj bezczelnie naruszając prawa Autorskie wybitnego Wizjonera, bo sami z siebie nic oryginalnego nie są w stanie wymyślić, chyba że coś głupiego), potem władza ustawodawcza nadaje temu kształt prawny, a jeszcze potem wykonawcza realizuje.
  Dzięki temu nawet sam diabeł nie wie kto za co i czy w ogóle odpowiada, i dzięki temu wiedziony słusznym gniewem lud nie może ukarać swoich gnębicieli.
  Towarzysz Stalin w swoim geniuszu zastępował filozofów, „p”osłów, ministrów i wielu innych darmozjadów, bez których podobno, podobno najlepszy ustrój, nie może się obejść.

  W. W. wiedział oczywiście że zbyt wielka populacja stanowi zagrożenie dla planety (ekologowariaci bezczelnie skopiowali jego odkrycie), zatem postanowił zgodnie z naukami wielkiego W. Lenina, które sam w swoim geniuszu rozwinął i postanowił zlikwidować populację wrogów ludu pracującego miast i wsi wszelakiej maści, którzy nic nie dają ludzkości, a jedynie ciemiężą lud. Wiedział też że nie od razu Kraków zbudowano i nie da się (jak to sobie wyobrażają pandemiści) od razu całego świata wyzwolić od tych krwiopijców, więc z powodów praktycznych zaczął od Kraju Rad. I gdyby jeden austriak (kolejny ćwok, który potrafił tylko nieudolnie kopiować genialne pomysły Wybitnego Wizjonera), to by swój cel osiągnął. I pandemiści by umarli z głodu. Bo do uczciwej pracy wyzyskiwacze się nie nadają.

  Ach, zapomniałem że gdyby J. S. zrealizował swoje świetlane plany, to by żadnych pandemiowców ani pandemii nie było.
  ___________________________

  Kowidzie nasz, któryś jest na ziemi,
  święć się pandemia twoja,
  przyjdź lockdown twoj,
  bądz kwarantanna twója,
  jako na ziemi tak i w niebie.
  Szczepionki naszej powszechnej
  nie dawaj nam dzisiaj,
  odpuść nam nasze zdrowie,
  jako i my odpuszamy naszym bezmaseczkowcom,
  i nie wódź nas na ozdrowienie,
  Ale nas zbaw od zdrowia,
  amen🤣

 6. Marucha said

  Re 5:
  Ok. ja nie słyszałem, ale Pan słyszał. Co prawda nie wiem od kogo i gdzie…

 7. Isreal said

  „Nie słyszałem, by w planach Stalina znajdowała się depopulacja świata, ale może coś przeoczyłem…
  Gdzie on to głosił albo sugerował?
  Admin”
  ależ tylko eliminacja prawdziwej elity … więc jaka depopulacja

  no i takie do kompletu „Rząd dobrej zmiany nie byłby godny Edwardowi Gierkowi wiązać sznurowadeł, by gorzej nie powiedzieć. Jest on wręcz antytezą tego męża stanu. – admin” …

  takie menże stanu były , że dech zapiera …. i jedne i drugie bez sznurowadeł w lochach do końca psiego żywota powinny spędzić, te menże stanu

  gierkowa jak z paryża wracała do menża to darła się na całe Okęcie – „Helloł Edi, jezdem!!!” takie to persony dziejowe …

 8. Marucha said

  Re 7:
  Szanowny p. Isreal uznał za wskazane przypieudolić się do dwu moich wypowiedzi.

  1. Na temat Stalina – gówno powiedział, bo gówno wie.
  2. Na temat Gierka – odezwał się w iście żydowskim stylu… Gierka nikt nie podejmował na stojąco, nikt go na świecie nie uważał za kundla bez własnego zdania, był traktowany jak mąż stanu a nie gówno przyklejone do zelówki. Budował polską gospodarkę i zyskiwał dla Polski respekt.
  Trzeba być chujem, aby tego nie widzieć, panie Izreal.

 9. Isreal said

  ad8
  urodziłem się kilka lat po tym jak odcięli tlen batiuszce więc nie znałem osobiście i gówno wiem….
  co do konkluzji uważam że bycie chujem ma niewiele wspólnego z prawdą o nim i o jego „wielkim dziele” … ci co mieli lekko za niego oplują każdego, kto widzi konia jakim jest … ale to prawdy nie zmienia, co najwyżej świadczy o cerberze gierkowskiej cnoty …..

 10. Carlos said

  I Gomulka i Gierek ,potrafili sie oprzec ,o wiele grozniejszemu przeciwnikowi i – jak na tamte czasy – duzo zrobic dla Polski. A takie pojecie jak Polska ,jest obce dzisiejszym rzadzacym i debilom powtarzajacym, ze w Polsce byla komuna.

 11. Carlos said

  Michalkiewicz czesto wysmiewa sie z Gierka i Siwaka, co mnie wqurwia mocno.

  ——
  Mnie też…
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.