Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  I*** o Wypadek w Chorwacji…czy…
  revers o Wolne tematy (57 – …
  Anucha o Wypadek w Chorwacji…czy…
  maasteer o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
  Doinformowany o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Yagiel o Wolne tematy (57 – …
  Ja o Wypadek w Chorwacji…czy…
  lesnick o Gulgowscy i kaszubski ren…
  bronek o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Boydar o Andrzej Lepper
  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  revers o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Agnieszka o Cywilizacja (Nie)Prawdy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Kolejne “niegroźne” skutki poszczepienne: Poważne zmiany w cyklu menstruacyjnym; Zanik mleka u karmiących matek.

Posted by Marucha w dniu 2021-04-27 (Wtorek)

Naukowcy alarmują o groźnych powikłaniach u kobiet, które poddały się medycznemu eksperymentowi poprzez wstrzyknięcie do organizmu niezbadanej substancji reklamowanej jako “szczepionka przeciwko Covid-19”.

Jak informuje prof. dr Kate Clancy z Uniwersytetu Illinois oraz dr Katherine Lee z wydziału nauk o zdrowiu publicznym na University of Washington School of Medicine w St. Louis, pojawiają się niepokojące zjawiska zmiany cyklu menstruacyjnego, po tym jak kobiety zaszczepiły się “szczepionką przeciwko koronawirusowi”.

Prof. Clancy podzieliła się swoim własnym doświadczeniem ze zmianą cyklu i umieściła na twitterze (jak do tej pory wpis nie został zablokowany) informację o tych zmianach. “W tydzień po przyjęcia pierwszej dawki Moderny miałam okres, który był ciężki jak nigdy” – napisała dr Clancy.

Jej wpis zapoczątkował serię zwierzeń innych kobiet przeżywających podobne objawy po zaszczepieniu. Jedna z nich pisze, że po wstrzyknięciu preparatu firmy Johnson&Johnson krwawiła przez 16 dni. W innym przypadku doszło do menstruacji u kobiety po menopauzie.

Pomimo tych objawów, tak u siebie jak i u wielu innych kobiet, obie panie doktor dalej wspierają powszechne szczepienia.

Niestety, pomimo serii wpisów, żadna instytucja tzw. zdrowia publicznego nie interesuje się dalszym badaniem takich przypadków ani nie umieszcza się ich w (całkowicie dobrowolnym) systemie VAERS.

Jak już wcześniej wykazały badania naukowców np. z uniwersytetu Harvard, zaledwie 1% przypadków poszczepiennych skutków ubocznych trafia do systemu VAERS, a w Stanach Zjednoczonych nie istnieje żaden inny system zbierania tych przypadków. Ponadto, lekarze nie są zobowiązani do wprowadzania tych przypadków do systemu.

W związku z tym, ani środowiska lekarskie, ani naukowe, ani społeczeństwo nie mają żadnych wiarygodnych informacji o skali poszczepiennych skutków ubocznych. Ponadto, system VAERS uaktualnia swoją bazę danych około raz na miesiąc, przy czym samo dojście do tych informacji jest niezwykle utrudnione, wymaga kilkunastu kliknięć, po których można załadować plik Excel, z którego to dopiero po filtracji kilkudziesięciu tysięcy wpisów można stworzyć rzeczową kompilację.

Według oficjalnych danych amerykańskiej agencji CDC kobiety doświadczają różnego rodzaju poszczepiennych reakcji po otrzymaniu “szczepionki przeciwko Covid-19” aż cztery razy częściej niż mężczyźni.

Jeszcze inny efekt po zaaplikowaniu “szczepionki” upubliczniła działaczka na rzecz upowszechniania rzetelnych informacji medycznych, która umieściła film na Youtube informujący o napływających przypadkach zanikania mleka u karmiących młodych matek. Youtube usunął już jej film, który jednak jest dostępny nadal na innych kanałach (BitCHUTE czy Rumble). W filmie, jedna z młodych karmiących matek pisze, że już w 24 godziny po otrzymaniu drugiej dawki tzw. szczepionki, jej karmiące piersi – jak opisuje – “zmiękły” i mleko zanikło zupełnie. Inne matki piszą, że po zaszczepieniu się mleko zmieniło kolor na niebieskawy.

Jeszcze dziwniejsze zjawisko zaobserwowano gdy osoby niezaszczepione przebywające z zaszczepionymi kobietami “szczepionką przeciwko Covid-19” zaczynają chorować “na Covid”, albo występują u nich niewytłumaczalne dotychczas zjawiska, jak zaburzenia cyklu miesiączkowego.

Zjawisko zarażania przez osobę zaszczepioną dotychczasowymi szczepionkami posiadającymi żywy acz osłabiony drobnoustrój (np. szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce, ospie wietrznej) jest znane i właśnie dlatego zaleca się izolację osoby zaszczepionej “tradycyjnymi szczepionkami” przeciwko jednej z tych chorób.

Jednak zjawisko zarażania przez osoby zaszczepione “szczepionką przeciwko Covid”, czyli stworzonym bez udziału drobonoustroju preparacie chemiczno-genetycznym, jest dotychczas niewytłumaczalne.

Niestety, znów nikt nie bada tego rodzaju przypadków, a społeczeństwa nie są informowane o niebezpieczeństwach największego w historii eksperymentu medycznego, czyli wyszczepiania całych populacji nieprzebadanym preparatem o nieobliczalnych skutkach ubocznych, nie tylko tych wskazywanych jako niepożądane odczyny poszczepienne (NOP), ale i tych długofalowych, które niewątpliwie nadejdą załamując zdrowie milionów zaszczepionych ludzi.

2021-04-27
https://www.bibula.com

Komentarzy 13 do “Kolejne “niegroźne” skutki poszczepienne: Poważne zmiany w cyklu menstruacyjnym; Zanik mleka u karmiących matek.”

 1. revers said

  Francuska Agencja domaga się wycofania WSZYSTKICH szczepionek przeciwko COVID-19!

  „Po poprzednich analizach CTIAP z Cholet Hospital Center po raz kolejny ujawnił opinii publicznej, prawdopodobnie w bezprecedensowy sposób, nowe istotne informacje dotyczące następujących czterech szczepionek przeciwko COVID-19: tej z laboratorium BioNTech / Pfizer, Moderna, Astra Zeneca i Janssen.

  Ta praca była możliwa dzięki wkładowi dr Catherine Frade, farmaceuty i byłego dyrektora ds. Międzynarodowych regulacji w przemyśle farmaceutycznym. W tym dokumencie pada światło na ogólnie dostępne dane, które są jawne i weryfikowalne. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że autor tego dokumentu nie pracuje już w branży farmaceutycznej i stwierdza: „Przede wszystkim chciałbym wyjaśnić, że nie mam konfliktu interesów z przemysłem farmaceutycznym”.

  Raport przypomina, że szczepionki przeciwko COVID-19 zostały dopuszczone warunkowo, badania są niekompletne i potrwają oficjalnie do 2024 r., a sama Europejska Agencja Leków (EMA) podkreśla niewystarczające dowody na skuteczność szczepionek.”

  https://prawy.pl/113822-podglad?fbclid=IwAR2fWvAg01WHjVnG-srThh-aUWFHB16NsY5OANi-6mQIy0QtpGXGNb6GLfI

 2. HOMOLKA said

  Polacy wy musicie wyszczepic caly rzad H…i Kulami olowianymi..Nad czym wy sie zastanawiacie ludzie.DOSC TEGO.

 3. burak z kartoflandii said

  ad nr 2: A Wy, niepolacy, w jaki sposób i czym wyszczepiliście wasze własne rządy?

 4. Maverick said

  Amerykański dziennikarzyna podświadomie powiedział co myślał.

  Zaczyna brakować chętnych na eutunazję. Szybko się jednak poprawił aby nie starcić pracy.

 5. Boydar said

  W kwestiach fundamentalnych to Bóg poczucia humoru nie przejawia, i takie ciąganie Go za wąsy musi skończyć się tragicznie. Oby nam łez starczyło.

 6. xyz said

 7. Jednak zjawisko zarażania przez osoby zaszczepione “szczepionką przeciwko Covid”, czyli stworzonym bez udziału drobonoustroju preparacie chemiczno-genetycznym, jest dotychczas niewytłumaczalne.

  Bo wpływu feromonów nie badają. Z uwzględnieniem innej reaktywności mężczyzn, a innej kobiet.

 8. revers said

  ale J.M. Waszczykowski na wszelki wypadek wykluczyl juz nie zaszczepionych polakow, ciekawe , czy dotyczylo by to uzdrawianie na sile , wykluczonych zolnierzy NSZ-tu w latach powojennych.

  https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210429451-Paszporty-covidowe-Waszczykowski-Niezaszczepieni-sami-sie-wyklucza.html?fbclid=IwAR10w0U8ZBFMqgXBB3KwOtENAjP7dJXSehUAQerTV6FoL-nnBtLG6DC6Kzs

  a przeciez chodzi o wiecej o odebranie majatkow , zdrowia i zycia wiekszosci zdrowych, wymiana etnicznej grupy.

 9. Diabla metoda jest taka,zastosowana do sytuacji … wprowadzać lockdown,co jakiś czas, ludzie już nie wytrzymują, więc sugeruje się że tylko szczepienie spowoduje poluzowanie restrykcji.A niezaszczepieni są temu winni ze muszą być restrykcje.
  Rząd ” zawyje:To nie nasza wina, tylko niezaszczepionych”.
  Wtedy zaszczepieni rzucą się na nie szczepionych , będą ich prześladować, napadać,gnębić , w końcu bić….aż do momentu gdy ustąpią.
  Tak jest z maseczkami. Potem to przeniesie się na chipy!!!Obecnie trwa gotowanie żaby!

 10. revers said

  I tylko 147 tys osob odprawiono bezobjawowo na cmentarze, tyz dobry bizness dla rzondowych lowcow skor i tantiem szczepionkowych

  https://www.onet.pl/?utm_source=businessinsider.com.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=51a77d53-ff76-41bd-8e96-f85f3e59661d&sid=ca05277f-7c3f-495c-9acc-986177acd173&utm_v=2

  To jawyszszy wskanik umieralnosci po II wojnie swiatowej, nie trzeba wojny swiatowej, ale gudlajski myk na lockdown i pandemie.

 11. Lily said

  NWO, raczej J.W.O.
  WYTYCZNE.
  „100 MILIONOW Panow – rzadzacych.
  1 MILIARD NIEWOLNIKOW.
  NIEWOLNICY.
  POZBAWIENI WOLNOSCI i WLASNOSCI”.
  „Niech zape…..ja za MISKE RYZU”.

 12. MatkaPolka said

  CO ZAWIERAJA SZCZEPIONKI
  https://www.brighteon.com/bb008321-3b10-42ee-b4a7-4309a810d569

  Jestem dietetykiem biochemicznym od ponad 65 lat i to jest część mojej dziedziny.

  Nigdy nie otrzymuj ŻADNEJ „szczepionki”.

  Gdybyś naprawdę wiedział, co jest w BAZIE WSZYSTKICH szczepionek, nigdy byś się do nich nie zbliżył!

  ŻADNA szczepionka nigdy nie zapobiegła chorobie i nigdy nie była „bezpieczna”!
  (WRĘCZ PRZECIWNIE – epidemie zaczynają sie po szczepionkach – to opinia bardzo wielu lekarzy)

  * Adiuwanty – śmiertelne
  * fosforan glinu
  * siarczan amonu
  * amfoterycyna B.
  * tkanki zwierzęce: krew świni, krew końska, mózg królika, [zmienia twoje DNA]
  * betapropiolakton
  * surowica cielęca (bydlęca)
  * zarodek pisklęcia, kurze jajo, kacze jajo
  * Detergenty – trucizna
  * nerka psa, nerka małpy, [Zwykle od chorych zwierząt] [Zmienia twoje DNA – wszystkie te części zwierzęce zmieniają twoje DNA = transhumanizm] Również sprawia, że ludzie mogą zachorować na choroby zwierząt.
  * płodowa surowica bydlęca (krowa)
  * Fluor – niszczyciel komórek mózgowych – toksyczna trucizna – był pierwotnie używany jako trutka na szczury.
  * formaldehyd (płyn balsamujący)
  * formalina (płyn balsamujący – zamienia wszystko, czego dotknie, w kamień)
  * żelatyna
  * gliceryna
  * ludzkie komórki diploidalne (pochodzące z ludzkiej abortowanej tkanki płodowej – pełne DNA innej osoby i ich pełne pochodzenie oraz wszystko, co zawiera!) [Sprawia, że nasz mózg i ciała stają się kanibalistyczne; i my, kanibale] Nawet w naturze zwierzęta nie jedzą własnego gatunku. Jest to sprzeczne z Bożą Naturą. Może to również powodować KURU – nieuleczalną chorobę mózgu.
  * hydrolizowana żelatyna
  * PROWADZIĆ
  * Żywe komórki raka guza – tak, wstrzykują surowe komórki rakowe od lat pięćdziesiątych XX wieku
  * tiomersol rtęci (tiomersal, mertiolat (r))
  * MF-59 jest adiuwantem na bazie oleju składającym się głównie ze śmiercionośnego skwalenu, Tween 80 i Span85 (powoduje stwardnienie rozsiane i inne paraliże) Stwardnienie rozsiane jest obecnie epidemią z powodu tych tak zwanych „szczepionek”.
  * glutaminian sodu (MSG) Niszczy komórki mózgowe (nadmierna dawka ZABIJA!)
  * neomycyna
  * siarczan neomycyny
  * Surowy olej z orzeszków ziemnych (powoduje rozwój alergii, ponieważ jest wstrzykiwany BEZPOŚREDNIO DO CIAŁA I KRWI, gdy ma być pobierany tylko przez przewód pokarmowy! Wstrzyknięcie czyni go toksyną wroga dla organizmu – to powoduje wszystko alergie na orzeszki ziemne, które widzimy dzisiaj.) Nigdy nie miałem alergii na orzeszki ziemne, zanim zrobiono to niemowlętom i dzieciom!
  * Pestycydy – w tym śmiercionośne Round UP Monsanto
  * wskaźnik czerwieni fenolowej
  * fenoksyetanol (środek przeciw zamarzaniu)
  * polimyksyna B.
  * polisorbat 20
  * polisorbat 80 – Polisorbat 80 (Tween80 ™):
  * hydrolizat kazeiny z trzustki wieprzowej
  * difosforan potasu
  * monofosforan potasu

  * Zaprogramowane nanochipy od 2014 roku.

 13. MatkaPolka said

  cd..

  Ujawnili to lekarze, którzy nad nimi pracowali. Te zaprogramowane chipy pozwalają wrogiemu OWG panować nad tobą. TO zabija gen Boga i wolną wolę w mózgu, więc nigdy nie możesz mieć żadnego połączenia z Bogiem. A twoje decyzje będą podejmowane przez kabałę OWG, a nie ty, kiedy zostaniesz zaszczepiony. Nie będziesz już w stanie samodzielnie podejmować decyzji – będziesz wiedział tylko, jak wykonywać rozkazy wydawane ci bezpośrednio do mózgu za pośrednictwem tych chipów …
  Widzimy to dzisiaj publicznie, ponieważ postrzegają oni rząd jako „Boga” i natychmiast podporząkowują sie SŁUCHAJĄ to, co POWINIEN zrobić bez pytania !.

  * Glikol propylenowy (środek przeciw zamarzaniu)
  * resztkowe białka MRC5
  * Żywica
  * sorbitol
  * Skwalen – zabójczy
  * Chemia do sterylizacji – kilka
  * tri (n) butylofosforan,
  * Komórki VERO, ciągła linia małpich komórek nerkowych i
  * umyta czerwona krew owcza
  * Aceton – taki właśnie jest zmywacz do paznokci!
  * wodorotlenek glinu

  * Nanochipy od 2014 roku. Ujawnili to lekarze, którzy nad nimi pracowali.

  Zobacz, jak CELOWO nasze dzisiejsze dolegliwości są ROBIONE!
  Jak każdy jest stworzony/spreparowany do do tego, żeby mieć chorowite życie!

  Gwarantujemy, że wszyscy umrą na raka, cukrzycę, stwardnienie rozsiane, padaczkę lub jakąś inną chorobę, która została im wstrzyknięta od czasu urodzenia !!

  Śmiertelne trucizny i chemikalia wstrzyknięte dziecku lub dziecku spowodują, że będą nadpobudliwe i nie będą w stanie dobrze się uczyć, myśleć o problemach itp., Więc wstępuje Big Pharma PONOWNIE „na ratunek”, – aby odurzyć dziecko na całe życie, aby je uspokoić jego lub ją.

  Będą to leki na całe życie (które powodują inne problemy, tak jak wszystkie leki Big Pharma – takie jak rak, niewydolność nerek, niewydolność wątroby, stwardnienie rozsiane, nowotwory itp.).

  Zastrzyki – nazywają „szczepionkami”, aby były BRZMIAŁY to jako „korzystne” – uszkadzają zakończenia nerwowe w organizmie, przez co są one trochę zwarte (skrócone) (niektórzy lekarze nazywają to „nerwy są wcierane na surowo”) – więc dziecko / osoba jest cały czas na krawędzi, niespokojny, nadpobudliwy – nerwy ciała są uszkodzone i po surowej stronie.
  Będzie to na całe życie, gdy zastrzyki to zrobią.

  Sprawia, że przez całe życie staniesz sie maszynką do zarabiania pieniądze dla Big Pharma, ale życie ofiary (szczepionki) będzie nieszczęśliwe.

  Wszystko w imię eksperymentów satanistycznego rządu i transhumanizmu!

  Te wszystkie śmiercionośne rzeczy w końcu spowodują, że twoje ciało atakuje samo siebie.
  (Twoj system imunologiczny – bedzie atakował TWOJ własny organizm)

  To cudowne otwarcie oczu dla tych, którzy wciąż tkwią w praniu mózgu „autorytetów” kontrolujących twoje życie poprzez zdrowie.

  Zawsze mówiłem, że jeśli mogą kontrolować twoje zdrowie, to KONTROLUJĄ CIĘ!

  To tylko kilka ze śmiertelnych trucizn we WSZYSTKICH szczepionkach jako ich podstawa – wtedy inne rzeczy są dodawane zgodnie z eksperymentem, który przeprowadzali w tym czasie.

  ZASZCZEPIENI SA NIEBEZPIECZNI DLA OTOCZENIA

  Zaszczepieni są tymi, którzy są niebezpieczni i zaraźliwi nawet przez rok po wstrzyknięciu, ale pierwsze 6 miesięcy jest najbardziej śmiertelne!
  Wręcz przeciwnie do indoktrynacji dokonywanej na społeczeństwie.

  Big Pharma musi mieć cię chorowitego, żeby nadal zarabia pieniądze na „lekarstwach”!

  Nie mogą zarabiać na zdrowych ludziach ani ich kontrolować!
  Jeśli kontrolują Twoje zdrowie, kontrolują CIEBIE!

  Nie zostałeś stworzony i wysłany na Ziemię, aby być eksperymentalnym szczurem laboratoryjnymdla rządu,
  – a to jest sposób Szatana na zniszczenie Bożych stworzeń, tak jak przyrzekł na początku.

  Szczepionki SĄ satanistycznym programem w wojnie między szatanem a Bogiem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: