Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  I*** o Wypadek w Chorwacji…czy…
  revers o Wolne tematy (57 – …
  Anucha o Wypadek w Chorwacji…czy…
  maasteer o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
  Doinformowany o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Yagiel o Wolne tematy (57 – …
  Ja o Wypadek w Chorwacji…czy…
  lesnick o Gulgowscy i kaszubski ren…
  bronek o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Boydar o Andrzej Lepper
  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  revers o Wypadek w Chorwacji…czy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Ogrom niemieckich zbrodni na Polakach był niewyobrażalny

Posted by Marucha w dniu 2021-04-27 (Wtorek)

Pomimo upływu lat od zakończenia drugiej wojny światowej, Polska – jej ofiara stawiana jest w gronie państw odpowiedzialnych za jej wybuch.

Mijające miesiące jasno ukazują, że opinia publiczna na świecie, karmiona często „przypadkowymi” błędami zakłamującymi prawdę historyczną, coraz bardziej stanowczo wyobraża sobie Polskę w roli odpowiedzialnej za wojnę. Dlatego też staramy się na naszym portalu ukazywać prawdę historyczną opartą na liczbach, które jasno pokazują, jak wielką tragedią dla Polski była II wojna światową.

W latach 1939-1945 Niemcy popełnili na narodzie polskim i obywatelach polskich wszystkich narodowości około 50 tysięcy zbrodni w około 20 tysiącach miejsc. Przyjmuje się szacunkowo, że przez 2078 dni okupacji przeciętna strat na dobę wynosiła 2900 obywateli polskich.

W okresie II wojny światowej doszło do nadwyżki zachorowań na gruźlicę ponad teoretyczną liczbę zachorowań, dochodząc do 1 140 000 osób. Wskutek działalności niemieckiej, państwo polskie doświadczyło ubytku przyrostu naturalnego, dochodzącego do 1 215 000 osób. Pośrednio terroru okupanta zachodniego doświadczyło 6 182 000 Polaków.

Pośród najmłodszego pokolenia zostało zamordowanych około 2 mln osób. Blisko 200 tysięcy dzieci wywieziono w celach germanizacyjnych, z czego blisko 170 tysięcy nigdy nie wróciło do swych rodzin.[1]

Wielokrotnie na naszym portalu przytaczaliśmy przykłady świadczące o tym, że Niemcy w swojej polityce wobec Polski kierowali się z góry przyjętą zasadą doprowadzenia do biologicznej zagłady naszej Ojczyzny. Jak wspomniał Hans Frank,

(…) Gdybym chciał kazać rozklejać afisze za każdym razem, gdy zostanie rozstrzelanych siedmiu Polaków, nie starczyłoby lasów w Polsce na papier na te afisze.

Potwierdzeniem tych słów są bez wątpienia liczby. Polska, walcząca od pierwszych do ostatnich dni II wojny światowej, pośród wszystkich państw, które walczyły przeciwko Rzeszy Niemieckiej, licząc zamordowanych na 1000 mieszkańców, poniosła największe straty – 220 osób[2].

Dodatkowo Niemcy wykorzystali w formie niewolniczej siły dla swojego rolnictwa i przemysłu tysiące Polaków. Firmy i koncerny, w których pracowali więźniowie były zobowiązane płacić SS 6 marek za 11 godzin pracy nocnej lub dziennej fachowców i 4 marki za pomocniczych robotników. Polityka zniewolenia i upodlenia Polaków przynosiła jednak niemieckim firmom olbrzymie zyski[3]. Pomimo takiego traktowania, opór Polaków nie słabł. Postawa taka przekładała się na ilość więzionych.

Przykładowo na ogólną liczbę 44 tysięcy więźniów w Rawiczu i Wronkach 97,1% stanowili Polacy (w tej liczbie były również dzieci od 12 lat i starcy powyżej 84 roku życia)[4]. Warto w tym miejscu podkreślić fakt, że na terenach wcielonych w 1939 roku bezpośrednio do Rzeszy Niemieckiej niemal co piąty obywatel polski został dotknięty wysiedleniami i rugami. Z samego tylko terenu tzw. Kraju Warty wysiedlono w okresie od listopada 1939 roku do października 1944 roku 629 595 Polaków.

Biologiczna likwidacja narodu polskiego prowadzona przez Niemców związana była również z niespotykanymi w skali świata rabunkami. Oblicza się, że straty materialne poniesione przez Polskę z rąk tylko Niemców wyniosły – według wartości z 1938 roku -48 688,9 mld dolarów. Niemcy dokonali również zniszczenia lub rabunku 43% dorobku kulturalnego Polski.

Podane liczby ukazują tragedię, jakiej doświadczyła Polska w okresie II wojny światowej. Biorąc pod uwagę, że pomimo ogromnego wysiłku i poświęcenia, Polska, będąca pierwszą ofiarą II wojny światowej, stała się państwem pozbawionym suwerenności, w którym bojówki komunistyczne mordowały ostatnich żołnierzy walczących o wolność, możemy uzmysłowić sobie jak wielką niegodziwością jest żądanie od Polski jakichkolwiek form zadośćuczynienia za krzywdy nie wyrządzone przez nią, a jednocześnie po raz kolejny przekonać się, tak jak nasi przodkowie, ile warte są jakiekolwiek sojusze w polityce.

[Państwem pozbawionym suwerenności jest dopiero Trzecia Rzeczypospolita – admin]

Krzysztof Żabierek

[1] Obozy hitlerowskie na ziemiach polskich 1939-1945. Informator encyklopedyczny, pod red. Cz. Plichowski,Warszawa 1979,s. 11-12.
[2] Tamże, s. 13.
[3] Tamże, s. 21.
[4] Tamże, s. 29.

Komentarzy 16 do “Ogrom niemieckich zbrodni na Polakach był niewyobrażalny”

 1. karlik said

  „Podane liczby ukazują tragedię, jakiej doświadczyła Polska w okresie II wojny światowej.” – Przypomina mi to sąsiadkę latającą po podwórku i narzekającą na męża sadystę który ją katuje codziennie i pokazuje siniaki. Ale nie zgłosi faktu bicia na policję..

  Więc na początek wojny nie było, bo Prezydent RP nie ogłosił faktu, że jest stan wojny..
  „Art. 12.
   Prezydent Rzeczypospolitej:
  (…)
   f) stanowi o wojnie i pokoju;”
  Skoro więc nie było wojny to trzeba zapomnieć o odpowiedzialności Niemiec i odszkodowaniach , narzekajcie dalej jak ta sąsiadka..

 2. UZA said

  „Polska, będąca pierwszą ofiarą II wojny światowej, stała się państwem pozbawionym suwerenności, w którym bojówki komunistyczne mordowały ostatnich żołnierzy walczących o wolność”

  Bojówki komunistyczne to teraz atakują kościoły, księży i polskich patriotów, których nazywają nazistami. W PRL-u nikt nie ośmieliłby się stawiać Polski w gronie państw odpowiedzialnych za II wojnę światową. Raz, że Państwo prowadziło wtedy inną politykę i stawiało na inne sojusze, a dwa, że żyło wielu ludzi, którzy wojnę pamiętali.

 3. burak z kartoflandii said

  Wliczając reparacje wojenne w wysokości na razie 447 miliardów, suma 48 668 miliardów powiększona jest do prawie 50 bln.
  A w kolejce po odszkodowanie stoją jeszcze Niemcy i Ukraińcy.

  Moi drodzy: Państwo nie jest osobowością, tylko instytucją, a więc nie posiada sumienia ani etyki. Działa tylko w oparciu o literę prawa, które można wszak praktycznie dowolnie zmieniać. Nie można od państw oczekiwać człowieczych reakcji. W dodatku niektóre państwa, o ile wierzyć publikacjom, mają status korporacji. Czy trzeba więcej słów komentarza?

  Pozdrawiam Gremium.

 4. To Piłsudski zabił Rozwadowskiego. A powinien Rozwadowski Piłsudskiego. Wtedy Wrzesień wyglądałby zuuuupełnie inaczej…

 5. Piskorz said

  re 4 Rozwadowski to nie jedyna jego ofiara…! A np Malczewski..! A ten literat pobity tak ,że ledwo uszedł z życiem /przypadkowy przechodzień mu pomógł/. A taki sam spotkałby Witosa,ale zagranicą było trudniej Go dostać. I inni…

 6. Antares said

  Za te zbrodnie Opatrzność Boża ukarała niemcy, że aż normalnie wstyd było być niemcem.

 7. gnago said

  karliku masz wózek inwalidzki? Nie to musisz przeżywać traumę uwięzienia w czterech ścianach, wszak nie masz certyfikatu urzędowego o umiejętności chodzenia. Niebezpiecznie zbliżasz się do mentalności biurwy. WYBUCH WOJNY TO FAKT NIEZAPRZECZALNY. a dobry prawnik to martwy prawnik

 8. karlik said

  Ad.7 „WYBUCH WOJNY TO FAKT NIEZAPRZECZALNY. a dobry prawnik to martwy prawnik”
  Trzeba rozróżnić „de facto” i „de jure” Moja sąsiadka jest de facto bita, ale de jure nic się ne dzieje..
  To chyba na i roku studiów wyjaśniają, ja nie studiowałem prawa, mam prawo się mylić.

  Niemcy nie podpisały aktu kapitulacji, więc wojna myć może de jure trwa…:-)

 9. Lily said

  Polska przestala byc panstwem SUWERENNYM,
  po podpisaniu Traktatu Lizbonskiego przez L.K,
  w 2007 r,o ile dobrze pamietam date.
  „ZA 100 LAT SWIAT ZAPOMNI,ze KIEDYKOLWIEK ISTNIAL NAROD POLSKI”.
  CZY,nie jest robione wszystko,w TYM kierunku?.

 10. Piskorz said

  re 8 P. Karlik…de iure, a nie de jure !!

 11. karlik said

  Ad. 10 de jure/de facto – .https://de.wikipedia.org/wiki/De_jure/de_factohttps://www.duden.de/rechtschreibung/de_jure

  Nie wiem sprawdziłem raz jeszcze na niemieckich stronach, bo Wikipedia w języku Mickiewicza nie pokazuje. 🙂
  Ale najważniejsze, by Polska podpisała z Niemcami traktat pokojowy, albo uznała, że wolno bezkarnie bić jak moją sąsiadkę..

  z pozdrowieniem

 12. MatkaPolka said

  GENERALNY PLAN WSCHÓD GENERALPLAN OST (GPO) – Plan zagłady Słowian
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Generalny_Plan_Wschodni

  Teren objęty planem miał rozciągać się do linii jeziora Ładoga na północy i Morza Czarnego na południu, na wschód od granic III Rzeszy z września 1939 lub, jak podaje część historyków, z marca 1939[3]. W tym celu planowano wyniszczenie i/lub wysiedlenie większości miejscowej ludności słowiańskiej, którą nazistowska polityka rasowa, opierająca się na założeniach niemieckiej eugeniki, określała jako „niższe rasy słowiańskie – podludzi” (niem. slawische Untermenschen) i osiedlenie na ich miejsce Niemców i Germanów z innych części Europy.

  Każda dyskusja o II wojnie światowej powinna się zaczynać od
  GENERALPLAN OST – GENERRALNY PLAN WSCHÓD – PLAN ZAGŁADY SŁOWIAN

  Generalplan Ost określał generalną koncepcję nazistowskich zmian w Europie, w rzeczywistości składał się z kilkunastu dużych i kilkudziesięciu pomniejszych planów, realizowanych równolegle – generalnie realizacja GPO podzielona była na dwie fazy: tzw. „Mały Plan” (niem. Kleine Planung) realizowany w czasie wojny oraz tzw. „Duży Plan” (niem. Grosse Planung), który miał być realizowany przez 30 lat po II wojnie światowej.

  Procent grup narodowych przeznaczonych do eliminacji oraz wysiedleń na terenach okupowanych przeznaczonych przez III Rzeszę na niemiecką kolonizację

  Grupa narodowa
  Procent przeznaczony do eliminacji lub wysiedlenia

  Polacy – 80-85%
  Litwini – 85%
  Białorusini – 75%
  Rosjanie – 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
  Ukraińcy – 65%
  Łotysze – 50%
  Estończycy – 50%
  Czesi – 50%
  Łatgalowie – 100%

 13. MatkaPolka said

  Mały Plan

  Założeniami „Małego Planu” były działania realizowane już w trakcie wojny – w ramach podboju Europy Środkowo-Wschodniej, którego plany opracowywano jeszcze przed wojną począwszy od momentu zawarcia polsko-niemieckiego paktu o nieagresji z 1934. Najistotniejszym elementem „Małego Planu” był zamiar fizycznej likwidacji warstw przywódczych narodu polskiego, a następnie pozostałej części Polaków określanych, jako „niebezpieczni”.

  „Mały Plan” był w większości swoich założeń kontynuacją planów dotyczących Polski opracowywanych od połowy lat 30. – w maju 1939 w jednostce niemieckiego kontrwywiadu, Głównym Urzędzie SD Reichsfuhrera SS utworzono specjalną komórkę „Zentralstelle” II/P (Polen).

  Podobne listy sporządzała berlińska centrala tajnej policji Gestapo, ze szczególnym uwzględnieniem Polaków wrogo nastawionych do niemczyzny. Na podstawie obu tych list sporządzono ostatecznie „księgę gończą” tzw. Sonderfahndungsbuch Polen – zawierała ona w porządku alfabetycznym 61 000[16] nazwisk wybitnych Polaków (działaczy społecznych i politycznych, ludzi kultury, nauki i sztuki, uczestników powstania wielkopolskiego, aktywistów plebiscytowych na Mazurach, Warmii oraz Śląsku, członków Polskiego Związku Zachodniego i Związku Polaków w Niemczech). W początkowej fazie okupacji 90% nazwisk Polaków przeznaczonych do umieszczenia w obozach koncentracyjnych zostało wskazanych przez Niemców mieszkających w Polsce. Także i znaczna część masowych mordów w roku 1939 na Polskiej inteligencji została dokonana przez bojówki niemieckiej mniejszości zgrupowane w organizacji Volksdeutscher Selbstschutz. Główne akcje realizowane były już od 1939:

  • Unternehmen „Tannenberg” – w okresie tzw. zarządu wojskowego, od 1 września 1939 do 25 października 1939 dokonano zagłady polskiej inteligencji z listy Sonderfahndungsbuch Polen, w sumie wymordowano 20 000 Polaków w 760 zbiorowych egzekucjach.

  W ramach tzw. „Akcji Inteligencja” (niem. Intelligenzaktion), wymierzoną w polską elitę intelektualną wymordowano ogółem 40 000[18][19] Polaków, w tym samym czasie wysłano do obozów koncentracyjnych dalsze 20 000[18] Polaków, z których przeżył jedynie znikomy procent. „Akcja Inteligencja” przebiegała z różnym nasileniem w poszczególnych rejonach okupowanej Polski:

  • Intelligenzaktion na Pomorzu – akcja przeprowadzona jesienią[20] 1939 na Pomorzu, w sumie zamordowano 23 000[3] Polaków.
  • Intelligenzaktion Posen – akcja z jesieni[20] 1939, 2 000 ofiar śmiertelnych z Poznania, ogółem w czasie Operacji Tannenberg Wielkopolsce poniosło śmierć 10 000 Polaków[3].
  • Intelligenzaktion Masovien – akcja przeprowadzona na przełomie 1939 i 1940 – ok. 6 700 ofiar śmiertelnych, głównie z miast: Ostrołęka, Wyszków, Ciechanów, Wysokie Mazowieckie, Giełczyn pod Łomżą.
  • Intelligenzaktion Schlesien – akcja przeprowadzona na Śląsku wiosną 1940, zamordowano 2 000 Polaków.
  • Intelligenzaktion Litzmannstadt – akcja przeprowadzona w Łodzi w dniach 9 i 10 listopada 1939, rozstrzelano 1 500 osób.
  • Sonderaktion Krakau – akcja specjalna, w ramach której aresztowano 183 pracowników naukowych i wywieziono ich do obozu koncentracyjnego Sachsenhausen w Oranienburgu.
  • Sonderaktion w Częstochowie – akcja specjalna w Częstochowie.
  • Sonderaktion Lublin – akcja specjalna, wymordowano 2 000 osób, w tym wielu duchownych[21].
  • Sonderaktion Bürgerbräukeller – listopad 1939, akcja specjalna masowych aresztowań polskiej inteligencji w całym kraju, zatrzymano kilkaset osób.
  • AB-aktion, Ausserordentliche Befriedungsaktion, Akcja AB – Nadzwyczajna Akcja Pacyfikacyjna przeprowadzona w okresie maj-lipiec 1940, masowe mordy na inteligencji, ok. 3 500 ofiar śmiertelnych, kolejna akcja wykonana według listy Sonderfahndungsbuch Polen.
  • Generalsiedlungsplan – Generalny Plan Przesiedleńczy, w tym specjalny Nähplan (od września 1939).
  • Planung und Aufbau im Osten – Plan Odbudowy Wschodu, od jesieni 1941.
  • SS-Friedensbauprogramm – Program SS Budowy Pokoju, od grudnia 1941.
  • Aktion, Einsatz Reinhardt – Operacja Reinhardt, od kwietnia 1942.

  W ramach Grosse Planung – Duży Plan, od czerwca 1942 – akcja wysiedleńcza ludności polskiej na Zamojszczyźnie, akcja germanizacyjna (niem. Wiedereindeutschung) w latach 1939-1945, akcja germanizacyjna Heuaktion z 1944, oraz szereg zbrodniczych rozkazów m.in. Kommissarbefehl z 6 czerwca 1941 (1 do 2 mln ofiar), a także system niemieckich obozów koncentracyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Generalny Plan Wschodni, czyli plan zagłady Słowian
  Książka A. Leszka Szcześniaka – do pobrania

  https://docer.pl/doc/nv5ee1s-

 14. MatkaPolka said

  HOLOKAUST SŁOWIAN!.

  A więc liczby zamordowanych:

  – Polacy – Słowianie – 12 milionów 759 tysięcy ofiary II wojny światowej (6mln – to liczba zmyslona)

  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę

  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie,
  w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego – 5,145 mln

  – Rosjanie 26,5 miliona, niemal 100% Słowianie

  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie – 3,666 mln

  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie – 3,44 mln

  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie – 0.6084 mln

  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie – 0,45 mln

  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego 0,3752 mln

  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie 0,552

  RAZEM 52,496 MLN

  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele

  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy

  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy

  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy

  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk rosyjskich 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele

  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy

 15. MatkaPolka said

  Generalny Plan Wschodni, czyli plan zagłady Słowian
  Książka A. Leszka Szcześniaka – do pobrania

  https://docer.pl/doc/nv5ee1s-

 16. zen said

  Wojna germańsko słowiańska trwa nadal, tylko odbywa się w sferze ekonomicznej i propagandowej, a jeśli ktoś tego nie widzi, jest na poziomie makaka.
  Plan zagłady Słowian jest nadal aktualny, zmienili metody na bardziej „humanitarne” ponieważ tzw. zachód kolonializm ma we krwi, stąd wzięła się ich siła i bogactwo, zdobyte na ludziach, którzy cywilizacyjne tkwili w epoce plemiennej. A ponieważ imigranci są bezużyteczni, gdzieś trzeba zrekompensować wydatki, dlatego np. Rosja i jej zasoby naturalne z całą tablica Mendelejewa pod ziemią, są kuszącym motywem podstępnych działań. Polacy stoją na przeszkodzie Szkopkom od zawsze, teutoński drang nach Osten to odwieczna siła napędowa niemieckiej machiny ekonomicznej, hipokryzji i nieskrywanej nienawiści do Słowiańszczyzny.

  Źródła historyczne dobitnie pokazują, że wsparcie narodu niemieckiego dla Hitlera i jego zbrodniczej działalności było prawie stuprocentowe, a naród polski był >jedynym< znanym mi narodem, który na tak wielka skalę oparł się szatańskiej ideologii niemieckiej bestii, bronił siebie i obywateli Polski innej narodowości, np. Żydów, a po zdradzie sprostytuowanych "elit" politycznych, zostaliśmy zdani na pastwę niemieckich likaonów wojny.
  Tylko osoby naiwne lub głupie dają się zwieść zachodniej propagandzie mówiącej, że Niemcy jako naród po II wojnie nagle pod wpływem przyjaciół zza oceanu, z wilka stali się owcami – pojedynczych ludzi można zmienić, mentalności zbrodniczej wyrosłej na morderczym instynkcie nigdy, ponieważ mit założycielski państwa niemieckiego to mordowanie Słowian i właśnie marsz na wschód. Nawet ich odkrycia naukowe są motywowane megalomańską chęcią urządzania świata na ich zbrodniczą modłę – patrz: ostatnia wojna.

  Niemiecki kościół jawi się nam jako baranek, ale kroniki mówią, że średniowieczni biskupi niemieccy byli po prostu wodzami, komendantami wojskowymi, panami feudalnymi, ale nie kapłanami – dziwne pojmowanie nauk księcia pokoju Chrystusa – typowa hipokryzja!
  W miarę postępu chrystianizacji Słowian i z braku "oficjalnych" motywów, agresywną ideologię chrystianizacji siłą, powoli zastępowano ideologią wyższości rasy niemieckiej nad słowiańską, co szczególnie uwidoczniło się podczas ostatnich wojen i w obozach koncentracyjnych, uzewnętrzniając zbrodniczą mentalność niemieckich panów.
  .
  Dusza wolnego Słowianina różni się od duszy Niemca (jeśli ją posiada), czy Polaka skażonego myśleniem imperialno-korporacyjno-niemieckim, ponieważ niemiecki dryl nie zostawia miejsca jednostce na używanie sumienia, co widać w ich zbrodniczym pochodzie przez Europę w czasie wojen – nawet "reformator" Luter ma na sumieniu ponad sto tysięcy ofiar swojej wizji raju na ziemi!
  Niemcy muszą być chronieni przed ich własną ekspansywnością i perfekcyjnością, nawet w zabijaniu, a szczególnie w sferze materialnej, inaczej znowu wyrządzą krzywdę milionom, jeśli dostana narzędzia zbrodni do łap. O Niemcach nie myślmy z pogardą i nienawiścią, ale z miłością, jak o dzieciach specjalnej troski, które potrzebują pomocy, być może nawet psychiatrycznej.
  Ziemie niemieckie to ziemie Słowian zabrane w brutalny sposób mordem, ogniem i mieczem – Polak jeśli kradnie to indywidualnie, Niemcy organizują się w zbrodnicze formacje paląc, mordując i kradnąc bez skrupułów całe narody.

  https://www.dw.com/pl/historyk-goetz-aly-zbrodnie-niemieckie-a-nie-nazistowskie/a-49241497

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: