Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  Listwa o Wolne tematy (08 – …
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Wywrotowiec o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  Bezpartyjna o Polskość czarnych Polaków na…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Co dalej z Marianem Banasiem?

Posted by Marucha w dniu 2021-05-05 (Środa)

Obecnego etapu potyczki między Banasiem a dobrą zmianą jak to widzą niektórzy, ja widzę jako kolejny etap pojedynku pomiędzy strategosem i jego magdalenkowymi decydentami a Marianem Banasiem, obecnym prezesem NIK.

Szukałam w polskiej blogosferze jakiejkolwiek notki czy opracowania, na temat pojedynku strategosa nad strategosami z Marianem Banasiem, obecnym szefem NIK. Ale nic nie mogłam znależć.

Prezes NIK stwierdził, iż państwem polskim rządzą służby specjalne, rząd polski nie ma nic do gadania. Przypomina mu to czasy bolszewickie, kiedy to za czyny ojca odpowiedzialna była cała rodzina. Tak określił ponowne nękanie jego najbliższych prezes NIK. Podkreślam, nie jest to rozgrywka pomiędzy premierem Morawieckim, tylko pomiędzy Marianem Banasiem a PiS, czyli strategosem, a ściślej mówiąc między magdalenkowymi decydentami.

Uważam iż wypowiedź Mariana Banasia jest uzupełnieniem tego, co napisałam w poprzedniej notce o strategosie. Napisałam, że Jarosław Kaczyński jest posłuszny magdalenkowym bossom, dlatego jego ugrupowanie obsługuje elektorat patriotyczny, zaś on sam został wyselekcjonowany na geniusza strategii politycznej, o ile nie koliduje to z interesami magdalenkowych mocodawców.

Marian Banaś, jako jedna z najważniejszych osób w państwie potwierdził tylko celne spostrzeżenie wielkiego intelektualisty z PO, Bartłomieja Sienkiewicza, że magdalenkowa Polska to tak naprawdę państwo teoretyczne i ch…,dupa i kamieni kupa.

Adam Bielan powiedział i jednocześnie obnażył politykę prezesa PiS, wymagającą od członków PiS całkowitego posłuszeństwa, że dotąd będą grillować Banasia, dopóki on nie ustąpi. Czym sobie wobec tego zasłużył Marian Banaś na takie szykany ze strony strategosa, którym to wysługują się jego magdalenkowi mocodawcy?

Moim zdaniem problem z Banasiem zaczął się kiedy rozpoczął szukania pieniędzy w lukach watowskich, po swoich poprzednikach z rządów PO, więc magdalenka traciła na ruchach Banasia duże pieniądze, stąd zaraz po mianowaniu Banasia prezesem NIK, przystąpiono do demonizowania I kryminalizowania jego prywatnych spraw, takich jak osławiona krakowska kamienica. Nagle z ucziwego i oddanego państwowca został przedstawiany jako naczelny kryminalista magdalenkowej Polski.

Nie na darmo członek sitwy o nazwie „dobra zmiana” Adam Bielan mówił o grillowaniu Banasia. Kiedy Banaś zaczął dobierać się do tzw. wyborów kopertowych”, w których doszło do wielkich przekrętów, od razu służby magdalenkowe rzuciły się jak czekiści z czasów stalinowskich do rewizji u członków najbliższej rodziny Mariana Banasia.

Służby magdalenkowe twierdzą, że jest to dalszy ciag śledztwa w sprawie fałszywych oświadczeń majątkowych, i.t.p., niemniej jednak przekaz do reszty Polaków był jednoznaczny. To my, służby magdalenkowe mamy najwięcej do powiedzenia. PiS czy jakakolwiek inna partia z magdalenkowego nadania, nie ma nic do gadania. Jak się będziecie stawiali, to zrobimy wam, tzw. Zjednoczonej Prawicy, taką aferę że się nigdy nie pozbieracie, zaś wasz elektorat weźmie sobie Hołownia lub Brunek Komorowski.

Zapamiętajcie sobie lachociągi darmowe od strategosa, kto liczy głosy. Jeżeli się będziecie sprzeciwiać natychmiast uwolnimy naszych niezależnych dziennikarzy, którzy to zaraz wskażą na przekręty urzędników pisowskich w każdym szczeblu władzy.

Konfederacja poprosiła prezesa NIK, by rozpoczął kontrolę Ministerstwa Zdrowia, którym to w czasie rzekomej pandemii przewodzili Łukasz Szumowski i obecnie Adam Niedzielski. Ponieważ respiratory kupione od handlarza bronią nie wiadomo za ile i do czego się nadają, kupione za pieniądze podatników, ale zyski z tego przypadły magdalenkowym nadzorcom.

Podobnie jest z maskami i szczepionkami. Masek zakupiono w dziesiątkach milionów sztuk, więc je muszą sprzedać pod przymusem. Dzisiaj już tylko kompletni idioci i imbecyle uważają że maski dają ochronę przed wirusem. Nie zamierzam nikogo do tego przekonywać, gdyż idiota dalej będzie uparcie twierdził że maski jednak dają osłonę przed wirusem. [A jest ich 95% – admin]

Podobnie jest ze słynnymi już szczepionkami. Idiotów którzy się już [zaszczepili, przekonani nachalną propagandą, że już się nigdy nie zarażą, dam przykład z własnego środowiska medycznego. Otóż u mnie w pracy na 156 osób zaszczepiło się do tej pory 65 osób. Ponownie zachorowało na tzw. kowida 18 osób zaś wśród osób niezaszczepionych zachorowało dosłownie 2 osoby. Ponieważ dalej obowiązuje zasada, że szpitale dostają na kowidnika od rządu 13000 USD, więc jeśli ktoś pójdzie do lekarza ze zwykłym przeziębieniem, z definicji jest kwalifikowany jako kowidnik.

Z tego co wiem o Polsce od mojego znajomego, który prowadzi biznes z maszynami rolniczymi, na 160 zatrudnionych osób zachorowało oczywiście na kowida ok. 100 osób. Znajomy twierdzi, ze kowid jest doskonałą i łatwą okazją do uzyskania chorobowego. Wystarczy przeczytać w internecie jakie są objawy kowida, nastepnie zadzwonić do lekarza na telefon i opowiedzieć mu o objawach i lekarz nie widząc pacjenta od razu kwalifikuje jako kowidowca. I ZUS wypłaca lekką rąsią chorobowe.

Jest to dość powszechne zjawisko w Polsce według mojego znajomego, gdyż u jego kolegów właścicieli zakładów jest identyczna sytuacja. ZUS kowidowców nie sprawdza, zresztą po co, jak można się zarazić niemalże błyskawicznie, a zdrowie jest najważniejsze.

Nie wiem jak jest z osobami które zmarły z powodu nieprzeprowadzenia planowanych zabiegów, ale to już się kwalifikuje jako zbrodnia ludobójstwa, za która stoi rząd dobrej zmiany.

Oto przed jakimi wyzwaniami stoi Marian Banaś jako prezes NIK, więc jego raport byłby przysłowiowym gwoździem do trumny dla urzędasów dobrej zmiany. Ciekawa jestem, kogo by magdalenka wtedy wyselekcjonowała do odegrania roli kozła ofiarnego.

Czy na razie teoretyczny raport o kontroli ministerstwa zdrowia przygotowany przez NIK pod przewodem Banasia, byłby końcem strategosa? O jego karierze od 1989 roku, a może i wcześniej, decydują spadkobiercy magdalenkowych haków gen. Kiszczaka. To oni wypromowali braci Kaczyńskich i Tuska i wszelką inna swołocz, która to używając słów byłego ministra spraw zagranicznych Radka Sikorskiego, laskę za darmo i rozkłada nogi przed każdym, kto dysponuje skutecznymi kwitami na to towarzycho.

Jeśli będą tylko chcieli usunąć Banasia, to Banaś może w pięknym stylu zakończyć dobrą zmianę. Jak napisałam w poprzednich notkach o Marianie Banasiu, strategos nad strategosami, jakiego jeszcze świat nie widział, myślał że ma do czynienia z człowiekiem o słabej psychice, którym można manipulować na wszelkie możliwe sposoby. A tu taka nieprzyjemna kontra i kompletny blamaż, że strategos nie wie do końca, jak można rozegrać Banasia. Na razie jest grillowanie i myślę że na razie na tym się skończy.

Do czasu gdy Banaś nie weźmie się na poważnie za kontrolę ministerstwa zdrowia.

Ślepa Mańka
https://slepamanka.neon24.pl

Jedna odpowiedź do “Co dalej z Marianem Banasiem?”

 1. ? said

  ” Ponieważ respiratory kupione od handlarza bronią nie wiadomo za ile i do czego się nadają, kupione za pieniądze podatników, ale zyski z tego przypadły magdalenkowym nadzorcom.”

  Szczegółowo to wszystko zostało wytłumaczone tutaj:
  https://www.empik.com/zapis-zarazy-sumlinski-wojciech-budzynski-tomasz,p1246612781,ksiazka-p

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: