Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pandemiczny Moloch żąda ofiary z dzieci

Posted by Marucha w dniu 2021-05-06 (Czwartek)

W środę (5.05.2021) prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Grzegorz Cessak, potwierdził informację podaną wcześniej przez rzecznika Ministerstwa Zdrowia Wojciecha Andrusiewicza, że w Polsce rozpoczęto kliniczne badania szczepionki przeciw Covid-19 na dzieciach poniżej 12 roku życia.

Takie badania prowadzone są również w USA, Finlandii i Hiszpanii. W badaniu ma wziąć udział 4,5 tysiąca dzieci. Wyniki mają być opublikowane we wrześniu.

– Jeżeli będzie pozytywna rekomendacja EMA, jeszcze we wrześniu te młodsze dzieci poniżej 12 roku życia mogą się szczepić z nowym rokiem szkolnym – powiedział Cessak w rozmowie na antenie Polsat News. Poinformował również, że w Europejska Agencja Leków zaakceptowała szczepienia dla młodzieży w wieku 16-18 lat, a w tym tygodniu rozpoczęła procedurę dopuszczenia szczepionki dla grupy wiekowej 12 – 15 lat. Masowe szczepienia nastolatków najprawdopodobniej ruszą w wakacje.

Jeżeli ktoś myślał, że szczepionkowy eksperyment zostanie dzieciom oszczędzony, to był w błędzie. Mimo, że w tej grupie wiekowej zagrożenie ze strony koronawirusa jest praktycznie zerowe, pandemiczny Moloch żąda ofiary z dzieci. Dlaczego? Dlatego, że wszyscy mają być włączeni w system i nie może być żadnych luk. Eksperyment ma toczyć się we wszystkich grupach wiekowych, nawet jeśli z medycznego punktu widzenia jest to działanie nie tylko bez sensu, ale nawet mogące przynieść więcej szkód niż pożytku.

Co decydenci forsujący pomysł szczepienia dzieci powiedzą rodzicom, których dziecko umrze na skutek tego eksperymentu? Że tak było trzeba, aby zatrzymać transmisję wirusa i zbudować odporność populacyjną? Nie sądzę, żeby rodzice przyjęli to tłumaczenie ze zrozumieniem.

[Co za problem? Z rodziców zrobi się chorych psychicznie… – admin]

Co nas czeka po tym, jak Europejska Agencja Leków dopuści szczepionki dla dzieci w każdym wieku? Nie trzeba być Einsteinem, żeby to przewidzieć. W mediach natychmiast zacznie się straszenie, że brak szczepionki to zagrożenie życia i zdrowia dziecka, jego rodziny oraz kolegów ze szkolnej ławki. I nie będzie ważne, że to nieprawda. Przez ten rok mogliśmy się już przekonać, że prawda nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się wyłącznie propaganda, której celem jest podtrzymywanie psychozy.

Kolejnym elementem kampanii szczepień wśród dzieci będzie grożenie sankcjami. Już pojawił się temat powrotu do szkół wyłącznie dla uczniów zaszczepionych i pytanie o taką ewentualność usłyszał minister edukacji Przemysław Czarnek.

Zamiast uciąć te spekulacje w zarodku, minister odpowiedział, że „nie są to zadania ministra edukacji, tylko służb sanitarnych i służby zdrowia”. – Ja się na tym nie znam, więc nie odpowiem na to pytanie, czy będą to szczepienia obowiązkowe, czy nie. Wydaje mi się, że nie. Tak jak szczepienia dla dorosłych na koronawirusa nie są obowiązkowe, tak wydaje mi się, że w tym samym kierunku będziemy szli w przypadku dzieci i młodzieży. Ale to są tylko rzeczy, które mi się wydają, natomiast to nie są decyzje, które zapadają w Ministerstwie Edukacji i Nauki, tylko w odpowiednich służbach sanitarnych, epidemiologicznych i w służbie zdrowia – stwierdził Czarnek we wtorkowej (4.05.2021) rozmowie na antenie Polskiego Radia.

Nie będę zdziwiona, jeśli w ramach walki z pandemią wprowadzi się na jesieni nauczanie hybrydowe w postaci nauczania stacjonarnego dla zaszczepionych i nauczania zdalnego dla niezaszczepionych. I będzie to przedstawione nie jako sankcja, ale jako zachęta. Przecież już dziś władza mówi nam, że segregacja sanitarna to system zachęt, a nie kar. A do tego słyszymy, że niezaszczepieni będą „kreatorami jesiennej fali zachorowań i zgonów” – jak stwierdził były główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz w niedzielnej (2.05.2021) rozmowie na antenie TVN24.

A zatem dzieci, które nie wezmą udziału w eksperymencie medycznym nazywanym szczepieniem na kowid, będą wskazywane jako winne wzrostu liczby infekcji podczas rozpoczynającego się w październiku sezonu grypowego. Jak zatem można zezwolić im na normalną naukę? Przecież to „siewcy śmierci”, prawda?

Zobaczcie, co w środę (5.05.2021) napisał na Twiitterze reumatolog Bartosz Fiałek: Bez szczepienia populacji poniżej 18. roku życia, nie ograniczymy krążącego w środowisku koronawirusa SARS-2 w stopniu adekwatnym, aby powszechnie złagodzić przebieg COVID-19. Kanadyjska decyzja o rozszerzeniu stosowania szczepionki Comirnaty na grupę 12-15 lat, jest dobra. Najpewniej w najbliższych dniach, podobną decyzję podejmą: FDA (USA), a następnie EMA (kraje UE). Rozpoczęły się również badania w grupie wiekowej 6 miesięcy – 12 lat. Wraz ze szczepieniem karmiących piersią/ciężarnych, zabezpieczymy całą populację przed COVID-19.

Niniejszym informuję doktora Fiałka i wszystkich, którzy myślą tak jak on, że przy pomocy szczepionek nie zabezpieczymy całej populacji przed Covid-19. Już pojawiła się informacja o konieczności podawania trzeciej dawki Pfizera i Moderny. A podczas rozmowy na antenie Radia RMF (28.04.2021) minister zdrowia Adama Niedzielski oświadczył, że nawet trzecia dawka nie zabezpieczy nas przed mutacjami. Będą zatem potrzebne kolejne – czwarta, piąta, a może dziesiąta. Kto to wie? Czy Narodowy Program Szczepień ma trwać do końca świata i jeden dzień dłużej?

A teraz najnowsza wiadomość z Seszeli. W środę (5.05.2021) „Bloomberg” poinformował, że wprowadzany jest tam lockdown w związku z gwałtownym wzrostem zakażeń. Co ważne, ponad 60% populacji już otrzymało dwie dawki szczepionki, przy czym jest to głównie chiński preparat Sinopharm oraz AstraZeneca.

– Pomimo wyjątkowych wysiłków, jakie czynimy, sytuacja związana z Covid-19 w naszym kraju jest obecnie krytyczna, z wieloma codziennymi przypadkami zgłaszanymi od zeszłego tygodnia – powiedziała minister zdrowia Peggy Vidot na wtorkowej konferencji prasowej. Liczba wykrytych przypadków zakażeń wzrosła ogółem z 612 (28 kwietnia) do 1068 (3 maja). A mówimy o kraju, którego populacja liczy 98 tys. osób i w którym szczepienia przeprowadzono na początku tego roku. I co? I jest gorzej niż było przed akcją szczepień.

Pozostaje zadać kilka zasadniczych pytań: Co będzie jeśli masowe szczepienia nie wyeliminują wirusa? Czy czeka nas kolejny lockdown na jesieni? Czy Polacy znowu zostaną odcięci od leczenia? Czy zamiast uspokajać ludzi, będzie się ich straszyć kolejnymi mutacjami? Czy segregacja sanitarna stanie się „nową normalnością”? Czy rząd w końcu przeprowadzi kalkulację strat i zysków wynikających z obecnie stosowanej metody walki z pandemią? Czy ktoś z decydentów zdecyduje się przerwać to szaleństwo?

Obawiam się, że żadnej refleksji nie będzie i zmiany strategii też nie będzie. W wakacje rozpocznie się szczepienie dzieci. Będzie temu towarzyszyć zmasowana akcja propagandowa, podczas której wszystkie chwyty będą dozwolone. A w październiku zacznie się wymazywanie osób zakażonych kolejną mutacją. I znowu zamkną nas do maja. I będą szczuć zaszczepionych na niezaszczepionych. I tych w maskach na tych bez masek. A policja będzie urządzać naloty na restauracje i stoki narciarskie. Obym się myliła!

Katarzyna TS

Za https://wprawo.pl/katarzyna-ts-pandemiczny-moloch-zada-ofiary-z-dzieci/ 
https://www.bibula.com/

Komentarze 32 do “Pandemiczny Moloch żąda ofiary z dzieci”

 1. Anna said

  To jest ten dureń, Posobkiewicz

 2. Kapsel said

  Więcej szczepionek na COVID w Polsce? Dworczyk o możliwym rozwiązaniu

  Polska chce odkupić szczepionki na COVID od Danii – potwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu ds. szczepień. Chodzi o preparaty firm AstraZeneca i Johnson&Johnson, z których użytkowania zrezygnowała ostatnio Dania.
  – Polska chce odkupić szczepionki na COVID od rządu Danii – poinformował w rozmowie z Wirtualną Polską Michał Dworczyk, szef KRPM i pełnomocnik rządu ds. szczepień.
  Szczepionki na COVID dla Polski? Chcemy odkupić je od Danii

  Informację dziennikarzowi WP Marcinowi Makowskiemu potwierdził także rzecznik rządu Piotr Mueller. – Wyraziliśmy gotowość odkupienia szczepionek na COVID, jeżeli Dania nie chciałby z nich skorzystać – zaznaczył Mueller.

  https://wiadomosci.wp.pl/polska-chce-odkupic-szczepionki-od-danii-mamy-glos-z-rzadu-6636360213371680a

  Polska chce odkupić szczepionki od Danii. Morawiecki napisał list

  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Dania-rezygnuje-ze-szczepionek-Johson-Johnson.-Polska-jest-gotowa-je-odkupic

  Polska chce odkupić od Danii szczepionki Johson&Johnson. W poniedziałek media podały, że władze tego kraju wycofują preparat w związku z przypadkami zakrzepów potencjalnie związanymi ze szczepionką. Wcześniej z podobnych powodów Dania zrezygnowała ze szczepienia preparatem AstraZeneca.

  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Dania-rezygnuje-ze-szczepionek-Johson-Johnson.-Polska-jest-gotowa-je-odkupic

 3. Marek said

  Co będzie jeśli masowe szczepienia nie wyeliminują wirusa?

  ===
  Lepiej zapytać, czy masowe szczepienia nie generują kolejnych mutacji wirusa?
  Czy masowe testowanie nie przenosi również jakiegoś syfu do organizmu?

 4. Boydar said

  Nie tyle dureń co młody żyd. W zasadzie dzisiaj to na jedno wychodzi.

 5. Boydar said

  Jeżeli dzisiejsi rodzice traktują swoje własne dzieci jako dodatek do własnego, chu’jowego zresztą od początku do końca życia, to w ramach spodziewanego obniżenia poziomu chu’jowości mogą tych dzieci wyszczepionką się prosto pozbyć. Zawsze to jednak mniejsze wydatki. Zwłaszcza gdy z jakiegoś powodu nie wyskrobali ich kiedy była pora. Można domniemać, ze sami już się wyszczepili, więc „jak wszyscy to babcia też”.

  Ja nawet małego Adolfa bym nie skrzywdził, nawet gdybym wiedział, bo taki już jestem. Ale nad przeważnie nieodrodnym potomstwem psychicznych dewiantów płakać nie mam zamiaru, niech się więc dzieje wola Nieba.
  ——

  On już tam dobrze wie, co śpiewa

 6. I*** said

  (3) Ten spasiony „młody żyd” ma 50 lat, obywatelu Boydar! Zrobił z siebie cyrkowego klauna – w czerwonych portkach i w jakiejś babskiej, ryżej peruce na łbie – a niby to lekarz wojskowy (WAM w Łodzi) i były wysoki urzędnik państwowy… :)))

  To i nie dziw, że (swego czasu) drwił z niego, było nie było kolega po fachu, dr Jerzy Jaśkowski…

 7. Boydar said

  Pięćdziesiąt tylko ? To gówniarz jakiś ! Patrząc na przebieg kariery i postępy można z poważną dozą prawdopodobieństwa ocenić, że „durny się urodził i durny zdechnie”. Ale to tylko ludowe powiedzonko a nie żaden tam antysemityzm.

 8. revers said

  Dzis w gebelsowskim ZDF-ie znalezc mzona niby badanie kobiet w ciazy z uwagi na covida.

  Wnioski porazajace juz embriony zaczna szczepic z nosicielkaa embrionow.

  Zeby nie bylo jak u p.blyskawic ze maice saa, nasze – nie skaad inaczej saa wiecej niz pewne macicami korporacyjnymi bo mozna je wysczepic z plodem albo wyskrobac dla korpracji naukoffcow i przemyslu skrobankowego jak to opisali juz dzislaacze Planned Parenthood.

 9. revers said

  re2

  najwazniejsze ze ynteres covidowy sie kreci, tabliczki dla nie wyszczepioncyh gotowe

  https://www.sklep.anro.net.pl/pl/Produkty?id=45034__WSTeP_TYLKO_DLA_OSOB_ZASZCZEPIONYCH_PRZECIW_COVID-19_&fbclid=IwAR2BTR3-UOkE5VY40AYNYM75QuCey3kFn7O_r9NQzAKdORnwS9JiMvLhKLs

  Pozniej nawet na parking nie wjedziesz dla nie wyszczepionych lub do sklpeu, urzedu nie wejdziesz, lub tramwajem , kolejka nie pojedziesz bo bedzie tylko dla Niemcow tramwaj z szepionka niemieckeigo Bionntech , Pfizera wysczepieni pasazerowie i przeznaczenie..

  A mowi sie ze segregacji nie bedzie i pacyfki polski walczacej dzialaja, a nawet odstraszaja worgow tramwaji dla Niemcow w warszwce, jak to mialo miejsce podczas okupacji 1939-1945 r.

 10. Nemo said

  To wszystko musi się wydarzyć; tak zostało napisane i przepowiedziane dawno temu w zamierzchłej przeszłości, w czasach kiedy górował duch nad materią.
  Kto ma uszy, niechaj słucha!

 11. HOMOLKA said

  Kalach musi przemowic.
  KONIEC WADZY.

 12. revers said

  A Chinczycy uznali niemiecki Biontech i jego produkt szczepionkowy za smiercionosna trucizne

  https://www.n-tv.de/politik/China-erklaert-Biontech-Impfung-zur-Giftspritze-article22323254.html?fbclid=IwAR0tbKAj1jB9gorTXla8jPJ6o_bKS5KiGs2rNri0yC036o-CpSVjYLo_EJ0

  tez potrafia chinczycy bronic sie przed oskarzeniami zachodu o szadenersatz od chinczykow, ktory moze dochodzic do trylionow usd.

 13. Boydar said

  Już kilka razy Homolkę pytałem, i co potem ? Do styczniowego, listopadowego, warszawskiego też nas kiedyś różne homolki gorąco namawiały.

 14. Jedediasz said

  zadanie domowe na łikend:

  Proszę wykonać research dotyczący składu i budowy pałeczek do pobierania próbek do testów na kowida.

  (winiki są ciekawe, nawet bardzo)

 15. Marek said

  Panie Bożydar. Homolka już od roku strzela ze swojego ak47 i jeszcze nie trafił. Ale co się naapeliwal i napieklił, to jego. Na zdrowie.

 16. HOMOLKA said

  mareczki I boydary I inne Kondony.
  To jest kwestia czasu..Gdy kule zaczna swistac.I beda czipowac Pseudo=politykow z piekla rodem I inna cholote ktora sluzy za pieniadze Synagodze Szatana.
  Kwestia czasu Cierpliwosci

  ———–
  Panie Homolka, zadano panu pytanie – co potem? co po tej rozpierdusze, jaką nam Pan stręczy?
  Jakieś plany?
  Admin

 17. Condon said

  Optymizm pana Homolki powala na kolana jesli wręcz nie na ryj.
  Z drugiej strony medalu, pies co dużo szczeka daje mało mleka…

 18. plausi said

  Szczeopinka szatana

  powyższy obraz jest wycinkiem karykatury Ben Garrisona:

  http://www.extremnews.com/images/max_image_view-c02052ca704b49d8adf778a2d2c303d8.jpg

  albo inaczej:

  zarówno szczepionka jak i sama tzw. „pandemia” jest dziełem złych demonów:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  ale porównajmy:
  kaPiTalizm
  kaNiBalizm
  różnią się tylko dwoma literami, w gruncie kapitalizm jest jedynie pewną formą kanibalizmu, czy zdawali sobie z tego spawę behaterowie NSZZ ?

 19. revers said

  Sprawa Armiego, ktory w Grudniu 2016 roku porwal w Berlinie na polskich rejestracjach GDA „numerologia” TIR-a wraz z polskim kierowca z Ban definityfnie zakonczona, a raczej pozamiatana pod dywan przez niemiecki kontrwywiad ktory nie uzupelnil materialow dowodowych stosownej prokuraturze.

  https://www.tagesschau.de/investigativ/wdr/amri-untersuchungsausschuss-verfassungsschutz-101.html

  Tak sie zlatwia hoaxy i inside pracki zamachowe z Berlinskiego Jarmarku Przedswiatecznego w centrum Berlina przy pomniku Kosciola Pamieci II Wojny Swiatowej i koronacji kaiserow niemieckich..

  Zamiecione pod dywan.

  O innych prackach wysokich saadow Niemieckich ktore karaly niby niezaleznych sedziow uchylajaacych prawo maseczkowania w weimarskich szkolach lepiej nie wspominac.

  Byly w miedzyczasie rewizje w miejscach zamieszkania sedziow i konfiskata smartfonow. Ziobrizm niemeicki rowniez na fali zamordyzmu stosowanego lub hitlerowski prokurator na sluzbowe zawolanie Freilasser..

 20. NC said

  Kto konkretnie wydal zezwolenie na ten eksperyment i ile za to wziął?

 21. poszukiwacz said

  TZW. „SZCZEPIONKA NA COVID-19” NIE JEST SZCZEPIONKĄ – TO FABRYKA SYNTETYCZNYCH PATOGENÓW! – Wystąpienia lekarzy i naukowców

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/05/tzw-szczepionka-na-covid-19-nie-jest-szczepionka-to-fabryka-syntetycznych-patogenow/

 22. HOMOLKA said

  Cicisutko Polacy dzielny Narodzie
  Wy…ny z wszystkiego w imie nowoczesnosci I dobrobytu zydowskiego.Wasze dywagacje na dzisiejsze tematy Tez nic nie wnosza nowego. Ot takie poprostu gledzenie na forach internetowych A karawana jedzie dalej GDZIE?
  No wlasnie gdzie ?Do ;;;;;;;;;;;;;piekla;;;;;;;;;Byle micha byla I bzusiu pelen chemicznego zarcia .Ciau Winetou.

 23. Boydar said

  Z wszystkiego to nie. Tylko w Izraelu przypada więcej żyda na jednego mieszkańca. Jesteśmy więc w ścisłej czołówce światowej.

  I to jest wyzwanie godne naszej ułańskiej fantazji.

 24. JanuszT said

  Condon❗

  Pierwsze słyszę, żeby – „pies szczekał dużo i… dawał [Sic❗] mało mleka”❗❓❗

  O krowie słyszałem, co daje mleko, a o psie, że dużo szczeka, ale nie ugryzie. To wtedy tak…

  ————
  Bo tak naprawdę, to chodzi o to, że coś jest potrzebne jak psu piąte koło u wozu.
  Admin

 25. Boydar said

  A więc długa do wiedzy droga przed Panem Januszem. Powodzenia !

 26. JanuszT said

  Aha, adminie…

 27. kant-gigant said

  Na czym polega falszywosc pandemii? 1 Hospitalizacji jest malo, Holandia w szczycie przez 2 miesiace obsluzyla 15 tys pacjentow. Polska przy wybitnej zasludze zamknietych przychodni, 130 tys do 1.03.201. 2 Mimo sporego covida w najstarszych demograficznie regionach Szwecji , Halland nie zmarl nadmiarowo NIKT a w Sztokholmie NIKT od prawie roku. Bilans ogolny Szwecji 7 tys. 4 Holandia i malo zdyscyplinowana Francja maja per capita 3 razy mniej zgonow dodatkowych niz Polska a GUSy mowia ze imigranci nabijaja statystyki 5 w USA i Brazylii swiat sie nie zawalil, a poteznie pozarażany Izrael podaje skrajnie niskie liczby nadmiarowych zgonow (3500-4000)……….. . https://www.termedia.pl/mz/Duzo-lozek-szpitalnych-za-duzo,33181.html – gdyby nie orgie z lockdownami, teleporadami, maskami i innymi restrykcjami, zadne szpitale tymczasowe w Polsce nie bylyby potrzebne bo lozek mamy az za duzo. ………… “W okresie od marca do października w szwedzkich szpitalach COVID-19 leczono prawie 18 500 pacjentów. . https://www.socialstyrelsen.se/om-socialstyrelsen/pressrum/press/halvering-av-andelen-doda-bland-dem-som-sjukhusvardats-for-covid-19/

 28. bardzo said

  Panie Boydarze, tam są Ruscy, Tam się po kibucach świnie hoduje a rabinowie wołają ajwaj giewałt. Tam większość znaczy zupełnie inaczej niż my to możemy widzieć.

 29. Boydar said

  Raczej ruscy … ale to proporcji żyd/goj przecież nie zmienia.

 30. revers said

  ad27

  a na czym opieraja sie decydenci? Po przezydencie Walbrzycha, odezwal sie kolejny tuz decyzcji covidowych opierajac sie na falszywie pojmowonaej odpowiedzialsnosci zbiorowej

  „Zdaniem prezydenta Poznania szczepienie się przeciwko koronawirusowi powinno być obowiązkowe.

  Osoba, która się szczepi […nie robi tego tylko] dla siebie samej, […ale] również po to, żeby nie zarażać innych i chronić ich życie. Jak najbardziej jestem za tym, żeby takie szczepienia były obowiązkowe”

  https://poznan.tvp.pl/53675448/jacek-jaskowiak-popiera-obowiazkowe-szczepienia?fbclid=IwAR0hjyVXfPCkIu2cu8nHlzUKd4-rsl0QMLxwDEJXcrgwB3VQ_CXFd356lPg

  Tak tez powstaja sztuczne podzlally na lepiej zdiagnowzowanych i gorzej, przy okazji umyka uwadze credo i rdzen interesu, czyli moralnosc biznesowa CEO Big Farmy, co zalogi Pfizera, Biontecha,AstraZeneca, Moderny, J&J nie zaszczepi zeby korporacyjny zysk 5-10 mld usd nie wymknal sie spod kontroli.

  Ktos badal juz nawet w gajowce pod mikroskopem waagrowate pierwotniaki ukryte w wloknach w maseczkach, a juz pojwily sie maseczki z gps paskami, faldkami ktore bardzo dobrze lokalizujaa delikwenta w maseczce.

  Na pewno kolejny etap do bioczipowania inwentarza jeszcze zywego, pod kolejna selekcje i sortowanie.

 31. Głos Prawdy said

  Nadszedł czas gdy totalitarny reżim Stalina, Mao Dzeduna, Kim Dzong Una i innych podobnych wyda się rajem.

 32. Isreal said

  Wyniki mają być opublikowane we wrześniu.

  ile szybciej i taniej byłoby gdyby mnie zapytali, za dużo mniejszą kaskę a nawet za darmo, już dziś!
  – Szczepimy! jest super przebicie, kasa puchnie w oczach!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: