Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Do widzenia Roe. Dzień dobry o…
  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Naczelny kat świata – Kill Gates i jego dokonania

Posted by Marucha w dniu 2021-05-07 (Piątek)

Skrajny infantylizm światowych społeczeństw, potwierdzają niedawne badania grupy psychiatrów i psychologów.

Kilka dni temu odbyła się w Montrealu duża demonstracja przeciw terrorowi sanitarnemu. Demonstranci przemaszerowali przez centrum miasta, z bębnami piszczałkami i gwizdkami, nie zachowując „dystansu socjalnego”, nie zakładając kagańców. Policja ignorowała całą sprawę obserwując wydarzenie z oddali.

Kilka niezależnych telewizji transmitowało to wydarzenie na żywo. Przeprowadzano krótkie wywiady z uczestnikami, którzy słusznie domagali się zniesienia lockdownu, otwarcia gospodarki, itd. W sumie same rozsądne postulaty.

Problem tkwił w tym, że to najbardziej intelektualnie zaawansowane społeczeństwo Kanady, mieszkańcy Montrealu, nie mieli żadnych przywódców, żadnego konkretnego programu, żadnej wyobrażenia, jak rozwiązać narastający kryzys. Po prostu apelowali do swych oprawców o zaniechanie dalszych zbrodni.

Nie potrzeba być jasnowidzem, by uświadomić sobie, że żadnych pozytywnych rezultatów z owej demonstracji nie będzie. Sytuacja wyglądała podobnie w przypadku wszystkich innych aktów protestu w państwach Zachodu. To tak jakby dzieci z patologicznej rodziny, apelowały do swych sadystycznych rodziców o pomiłowanie!

Nikomu nie przyszło nawet na myśl, że jedynym rozwiązaniem jest bunt socjalny, odsunięcie rządzących psychopatów od władzy i udekorowanie nimi ulicznych latarni wielkich zachodnich metropolii.

Skrajny infantylizm światowych społeczeństw, potwierdzają niedawne badania grupy psychiatrów i psychologów (https://youtu.be/fdzW-S8MwbI),którzy konstatują też schizofreniczną deprawację, zarówno rządzonych, jak i rządzących. Prowadzi to do ostatecznego globalnego terroru, jakiego nie znała Ludzkość, ani za czasów Stalina, Lenina, Mao, ani w okresie Kaliguli czy Nerona.

Tak więc można oczekiwać, że dotychczasowe wzorce kultury i cywilizacji, jakimi mienili się być obywatele „wysoko rozwiniętego Zachodu”, w kagańcach, na czworakach, sporadycznie poszczekując, ustawią się w kolejce do ostatecznej eksterminacji przy pomocy zastrzyków naczelnego kata naszego globu, niejakiego „Kill” Gatesa i jego małżonki.

Ponieważ warto spojrzeć w twarz oprawcy, prezentuję poniżej zdjęcie tej miłej parki obłąkańców. [Są aktualnie w trakcie rozwodu – admin]

Poprzez swoje „fundacje” zaangażowani oni są w dziele „planowania rodzin” (aborcji), zmniejszania populacji czarnej Afryki przy pomocy „szczepionek”, teraz w dobie covida w aplikowaniu zidiociałym obywatelom zastrzyki modyfikujące DNA tychże, nie licząc różnorakich efektów ubocznych ofiar „szczepienia”.

Parka ta wielokrotne publicznie w obecności kamer opisywała swe dotychczasowe „osiągnięcia”, jasno określała cele depopulacji do poziomu 500 milionów osób w skali globalnej. Deklarowała również swą przynależność do kultu szatana.

Pomimo tak oczywistych dowodów zbrodniczej działalności i daleko posuniętego obłędu, nikt z grona „prominentów światłego Zachodu”, nawet nie bąknął o konieczności zamknięcia miłej parki z zakładzie dla obłąkanych, lub postawienia przed sądem.

Miast tego, pozwolono Gatesowi zawładnąć amerykańskim CDC (odpowiednikiem polskiego Sanepidu), agendą ONZ, zwaną „Światową Organizacją Zdrowi”, itd.

Kill Gates, obłąkany osobnik, nie dzierżący żadnej oficjalnej państwowej, czy międzynarodowej funkcji, dyktuje „przywódcom demokratycznych państw”, kogo i kiedy mają wyszprycować! Należy tu podkreślić, że takich zbrodniarzy i obłąkańców z nadania globalnych oligarchów, jest więcej; dla przykładu Klaus Schwab, George Soros, itd.

A jedyną reakcją zidiociałych społeczeństw są demonstracje, bicie w bębny i dmuchanie w gwizdki i fujarki!

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 25 do “Naczelny kat świata – Kill Gates i jego dokonania”

 1. JerzyS said

  OPERACJA PSYCHOLOGICZNA COVID-19. METODY ŁAMANIA PSYCHIKI I TWORZENIA PODPORZĄDKOWANIA
  Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona „Stand Up for yourself”.
  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.
  To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki, które są stosowane. W kolejnym artykule remedium.
  TECHNIKI STOSOWANE W OPERACJI COVID-19
  1. Gaslightnining – zaburzanie percepcji rzeczywistości. Ta technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą nie jest prawdą i że kwestie oczywiste wcale takimi nie są.
  Cechą naturalnej pandemii jest to, że ludzie najpierw obserwują pewne zjawiska a potem zaczyna się mówić o nich w mediach. Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzili byśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali byśmy to za normalne. Gaslightning doprowadził do tego, że znaczna część społeczeństwa zaczęła postrzegać choroby sezonowe dróg oddechowych jako śmiertelne zagrożenie. Gdyby ktoś rok temu powiedział lekarzom, że będą zamykać przychodnie, bo mogą do nich przyjść chorzy ludzie to puknęli by się w głowę. Teraz jednak stało się to częścią nowej percepcji rzeczywistości i zaczyna być uważane za normalne. Zauważcie, że mnóstwo rzeczy, które jeszcze rok temu uważaliśmy za niemożliwe stały się nową normalnością. Już nawet przestajemy kwestionować absurdy, które mnożą się z dnia na dzień.
  2. Wymuszanie narracji. Zdominowanie dialogu społecznego.
  Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. Działa to na zasadzie kłamstwa, które powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Nawet ludzie, którzy na co dzień kierują się rozsądkiem zaczynają w ten rozsądek i trzezwą ocenę rzeczywistości wątpić. Zaczynają myśleć: może jednak jest ta pandemia?
  3. Przepowiadanie przyszłości – kreowanie wizji świetlanej przyszłości, która nastąpi po pokonaniu wirusa. Ale jeszcze musimy chodzić w maskach, jeszcze musimy zostać w domu, jeszcze musimy się zaszczepić. TO JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE. Zauważcie, że minął rok od kiedy zostaliśmy zamknięci na dwa tygodnie i granica świetlanej przyszłości coraz bardziej się przesuwa. Wszystko, co dobre ma zdarzyć się w przyszłości, która ciągle jest odsuwana w czasie i która tak naprawdę nigdy może nie nadejść. Ale tego wam wprost nie powiedzą.
  4. Obwinianie ofiary.
  Psychopaci nigdy nie przyznają, że to oni są winni doprowadzenia ofiar do sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie przyznają, że to oni stworzyli sytuację, w której ofiary cierpią. Zamiast tego, będą wmawiać ofiarom, że to one są winne obecnego stanu rzeczy. Mówią, my chcieliśmy dobrze, ale to wasza wina, bo chcecie jezdzić na urlopy, bo chcecie się ze sobą spotykać, bo chcecie obchodzić święta. My chcemy dobrze, ale to wasza wina, że się nie stosujecie. Prowadzi to do sytuacji, w której ofiara zaczyna postrzegać swojego oprawcę jako wybawcę z obecnego stanu rzeczy. Ofiara oczekuje, że oprawca znajdzie jakieś rozwiązanie. W ten sposób buduje się uległość.
  5. Izolacja.
  Izolacja jest najlepszą metodą złamania psychiki. Izolację od lat stosuje się w więzieniach wobec najgrozniejszych przestępców i wśród więzniów jest ona uważana za najgorszą karę. Izolacja prowadzi do rozmontowania psychiki, zakwestionowania poczucia własnej wartości, utraty poczucia sensu życia. Ofiara pozbawiona kontaktów społecznych popada w apatię i z czasem zgodzi się na wszystko by zmienić taki stan rzeczy.
  6. Atakowanie i ośmieszanie osób, które kwestionują status quo.
  Mamy tutaj do czynienia z ośmieszaniem lekarzy i naukowców dowodzących bezsensu covidowej narracji. Osoby te posiadają mocne argumenty i dowody naukowe na to, że obecna pandemia nie ma naukowych podstaw. Żaden instytut na świecie nie wyizolował do tej pory koronawirusa, na ulotkach testów PCR jest wprost napisane, że nie służą one do diagnozowania koronawirusa. Nie było prowadzonych żadnych badań, czy maseczki powstrzymują transmisję wirusa, nie były prowadzone też żadne badania bezpieczeństwa szczepionek przez niezależne instytuty naukowe. Faktem jest, że pandemia Covid-19 została wykreowana na podstawie testów nie służących do wykrywania koronawirusa. I wszystko inne, co się obecnie dzieje jest tego pochodną. Ludzie z tytułami naukowymi, pionierzy w swoich dziedzinach są ośmieszani i nazywani foliarzami i teoretykami spiskowymi. Jeżeli psychopata chce zniszczyć twoją pozycję i poczucie własnej wartości, zaczyna wpływać na to jak postrzegają ciebie inni. Jest zmasowana akcja pozbawienia autorytetu osób wywodzących się ze środowiska naukowego, kwestionujących covidową narrację. Przedstawianie ich jako zagrożenie a w skrajnych przypadkach pozbawianie prawa do wykonywania zawodu, bez względu na wcześniejsze osiągnięcia.
  7. Zmuszanie do wychwalania oprawcy i uznawania jego zasług.
  Podejmowanie prób zmuszenia społeczeństwa do przyznania, że to co się obecnie dzieje to nie porażka a zasługa rządu i osób utrzymujących obecny stan rzeczy. Bo gdyby nie oni to było by dużo gorzej. Więc albo społeczeństwo uzna to za sukces albo zostaną nałożone na nie sankcje, łącznie z permanentnym zamknięciem.
  8. Utrzymywanie podwójnej narracji.
  Zamykamy – otwieramy – zamykamy – otwieramy – zamykamy
  Po pewnym czasie każda ofiara przyzwyczaja się do stanu rzeczy i zaczyna dostosowywać się do sytuacji. Celem podwójnej narracji jest zaburzenie tego procesu a zaburzenie tego procesu prowadzi do rozkładu psychiki. Już, już zaczynasz się w tym wszystkim urządzać a tu kolejna zmiana narracji, która wybija cię z rytmu, kiedy jesteś krok od stabilności. Powoduje to dezorientację, która ma prowadzić do całkowitego złamania oporu. Pomyślcie, oni będą to z nami robić jeszcze kilka lat. Bądzcie świadomi i przygotowani na to, co się będzie działo. Bądzcie świadomi, że to tylko manipulacja, która ma was złamać, żebyście zgodzili się na wszystko.
  9. Odbieranie radości życia.
  Konstruowanie takiej rzeczywistości, żeby życie nie dostarczało żadnej rozrywki i przyjemności. Zamykanie klubów fitness, restauracji, lasów, odwoływanie świąt i wydarzeń kulturalnych. Ta technika była już stosowana podczas drugiej wojny światowej, kiedy Żydom zabroniono uprawiać sportu, muzyki na żywo i chodzenia do parków. Ma to doprowadzić ofiary do poczucia braku sensu życia, depresji, samobójstw i apatii. Równolegle utrzymywana jest narracja, że jak ofiara będzie wypełniać polecenia psychopaty, będzie się stosować, będzie współpracować, to być może to wszystko zostanie jej zwrócone.
  10. Narcystyczna furia
  Nadreakcja na wszelkie objawy oporu. Pośpiech. Wymuszanie. Wprowadzanie coraz to surowszych sankcji, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. To typowy objaw reakcji psychopaty wywołany utratą kontroli. Ma na celu zastraszenie jak największej ilości ofiar. Pamiętajcie, żeby nie ulegać strachowi. Jeśli widzicie wprowadzanie coraz większego ucisku to znaczy, że oni się boją. Boją się stracić kontrolę. Najlepszym rozwiązaniem jest stawienie biernego oporu.
  11. Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności.
  Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności odbywa się przez brak reakcji na cierpienia ofiary. Ma to dać ofierze poczucie i przekonanie, że nieważne co zrobi to i tak nie ma znaczenia i i tak niczego nie zmieni. Dobitnym przykładem zastosowania tej techniki było wprowadzenie lockdownu w dniu międzynarodowego Marszu o Wolność. Wielu ludzi ze środowisk stawiających opór zaczęło tracić nadzieję i już oficjalnie mówić, że to nie ma sensu. Oni chcą, żebyście tak właśnie myśleli. Celem tego jest wywołanie defensywnej apatii i niechęci do podejmowania jakichkolwiek działań.
  TO JEST WOJNA O UMYSŁY. WOJNA ZE ŚWIADOMOŚCIĄ.
  Ta wojna ma doprowadzić do całkowitej zależności ofiar od systemu władzy
  ma sprawić, że ludzie będą postrzegać oprawców jako osoby, które mogą ich z tego wybawić
  ma doprowadzić do psychicznego uzależnienia od samej narracji i jej elementów towarzyszących – lockdowny, szczepienia, maski.
  Teraz chcą przejąć Twoją świadomość, ale wkrótce sięgną po wszystko.
  I nie spoczną dopóki nie zabiorą Ci wszystkiego.
  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.
  To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.
  To jest wojna o umysły. Wojna o świadomość i centralne znaczenie ma tutaj uwolnienie się od psychopatycznej narracji, wyznaczenie granic i określenie swoich wartości.
  1. Unikaj pasywnego odbioru informacji.
  Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami, które mają wywołać w nas emocjonalny sztorm, wygenerować poczucie gniewu i bezsilności oraz stan permanentnego stresu wynikającego z ciągłej zmiany narracji. Informacje, które do nas napływają mają zmienić nasze zachowania i uczynić nas takimi, jakimi oni chcą.
  Jeśli myślisz, że jak jesteś świadomy i wiesz, co się dzieje to to na Ciebie nie wpływa to się mylisz. Człowiek wpatrzony w ekran telewizora lub smartfona przechodzi po jakimś czasie w stan quasi hipnozy. Przyjrzyj się osobom w swoim otoczeniu, jak wyglądają, kiedy oglądają telewizję lub przeglądają smartfon. Jaki mają wyraz twarzy? Nieobecny wzrok, opuszczona szczęka, zastygnięcie w jednej pozycji. Dzieje się tak dlatego, że po pewnym czasie oglądania telewizji lub czytania informacji fale mózgowe zwalniają i zaczyna się programowanie podprogowe.
  Wbrew pozorom taki sam wpływ mają treści anycovidowe publikowane na facebooku. Zauważyłeś, że przeglądając takie treści niepostrzeżenie mija ci kilka godzin a po skończeniu masz uczucie jakbyś był zawieszony w czasie?Pomijając już podły nastrój jaki towarzyszy ci po zmarnowaniu kilku godzin.
  Co zatem robić?
  – ogranicz czas, który przeznaczasz na absorbowanie przekazu medialnego. Wyznacz sobie określony czas, który będziesz spędzać na oglądaniu telewizji lub na facebooku i go nie przekraczaj.
  – jeśli już chcesz coś oglądać lub czytać rób to świadomie. nie rób kilku innych rzeczy na raz, skoncentruj się na jednej kwestii.
  Równoczesne jedzenie, sprzątanie, oglądanie telewizji i przeglądanie facebooka stwarza idealne warunki do programowania podprogowego, dlatego, że umysł nie jest w stanie skoncentrować się na jednej informacji i całą resztę napływających bodzców rejestruje podświadomie.
  Najlepiej było by odciąć się od tej narracji ale wszyscy wiemy, że w dzisiejszym świecie się tak nie da, więc jeśli musisz już w niej uczestniczyć rób to świadomie.
  2. Używaj techniki „szarej skały”
  Okaż im obojętność i rób swoje. Psychopaci karmią się naszymi reakcjami i naszą uwagą. Jeśli nie będziemy reagować poszukają sobie innej ofiary. Nie będą mieli wyjścia. Odetnij się psychicznie i emocjonalnie od reakcji jaką chcą wywołać. Cokolwiek chcieli by sprowokować – zachowuj cierpliwość i ignoruj. Cokolwiek chcieli by ci narzucić – zachowaj cierpliwość i ignoruj. Stosuj bierny opór. Kiedy społeczeństwo zastosuje bierny opór oni stracą władzę. Jest nas za dużo. O wiele prościej jest złamać czynny opór niż opór bierny polegający na zachowaniu cierpliwości i ignorowaniu absurdów.
  3. Wyznacz granicę, której nie przekroczysz.
  Psychopaci nakłaniają nas wszelkimi sposobami do pójścia na ustępstwa i tym samym przesuwają nasze granice coraz dalej i dalej. Najpierw daliście się zamknąć dla świętego spokoju, potem nosiliście maseczki dla świętego spokoju, teraz dajecie się szczepić dla świętego spokoju. Ile jeszcze jesteście w stanie poświęcić dla świętego spokoju? Za każdym razem, kiedy przesuwasz swoją granicę tracisz szacunek do siebie. Zauważ, że za każdym razem, kiedy godzisz się na jakieś ustępstwo coś w Tobie umiera, I o to im chodzi, żebyśmy stracili całkowicie szacunek do samych siebie, żebyśmy czuli się bezwartościowi.
  Zapamiętaj jedną zasadę : z tyranem się nie negocjuje. Tyran chce wszystkiego i sięgnie po wszystko. Ugłaskać tyrana ustępstwami można tylko na jakiś czas po czym tyran i tak sięgnie po więcej.
  Wyznacz swoje granice i ani kroku w tył. Tylko tak zachowasz swoją integralność, poczucie własnej wartości i człowieczeństwo.
  4. Poszukaj sobie celu, który będziesz realizować. Który będzie cię inspirował i motywował do życia. Nie czekaj aż to się skończy. Takie czekanie prowadzi do apatii, utraty chęci do życia i wyuczonej nieudolności. Oni chcą, żebyśmy czekali, oni chcą żebyśmy utracili zdolność kierowania swoim życiem, bo wtedy będziemy całkowicie od nich zależni. Jeśli chcesz żyć w lepszej rzeczywistości to sobie ją stwórz, nikt za Ciebie tego nie zrobi. Musimy jako ludzie przejąć kontrolę nad naszym życiem i nie pozwolić innym podejmować decyzji za nas. Jeśli nie wybierasz i nie podejmujesz decyzji to ktoś zrobi to za Ciebie i zapewniam Cię, że nie będzie to dla Twojego dobra.
  To my musimy być zmianą, którą chcemy zobaczyć w świecie. Żeby to zrealizować musimy dorosnąć. Wolność to odpowiedzialność. Społeczeństwo ludzi zachowujących się jak dzieci we mgle nigdy nie będzie wolne. Dopóki oczekujesz, że ktoś powie Ci co jest dla Ciebie najlepsze i jeszcze pokaże jak to zrealizować to niczego nie zmienisz. Dopóki nie wiesz, czego chcesz inni będą decydować za Ciebie.
  5. Określ się.
  Zadaj sobie pytania :
  jak ma wyglądać moje życie? czego tak naprawdę chcę?
  jakie są moje wartości, które chcę realizować?
  Ustal swoją filozofię życia. Jeśli tego nie zrobisz będziesz tylko dryfował i robił to, co robią inni.
  Jeśli obecnie masz depresję to znaczy, że nie podejmujesz własnych decyzji i że inni decydują za Ciebie. Depresja nie jest chorobą, jest sygnałem, że coś w życiu nie funkcjonuje, i zamiast łykać psychotropy należało by się zastanowić co.
  6. Zaufaj swojej intuicji.
  Jeśli wydaje Ci się, że coś jest nie tak, to tak właśnie jest. Jeśli intuicja ostrzega Cię, żebyś czegoś nie robił, to tego nie rób i po prostu odejdź. Nie racjonalizuj. Zaufaj swoim uczuciom i emocjom. One są potężnym narzędziem ochrony w świecie, w którym trudno jest polegać na umyśle.
  Jeśli masz do czynienia z sytuacją wywołującą dyskomfort, zapytaj siebie co naprawdę czujesz i co ma ci to zasygnalizować.
  7. Trenuj asertywność.
  Kiedy ktoś zmusza cię do robienia czegoś, co wywołuje dyskomfort po prostu tego nie rób.
  Znajdź sposób, żeby uprzejmie odmówić.
  Ktoś namawia Cię do szczepienia?
  Powiedz dziękuję, że o mnie myślisz ale nie skorzystam. Nie wdawaj się w dyskusję. Jeśli nie będziesz zainteresowany udziałem w dyskusji manipulant odpuści.
  8. Unikaj postawy : „A co ja mogę zrobić? To i tak niczego nie zmieni. ” Oni chcą, żebyś tak myślał. To jest trik, który działa jak zaklęcie ale to zaklęcie łatwo można złamać.
  Ty decydujesz. Możesz odzyskać swoją świadomość i władzę nad swoim życiem. Wyobraź sobie w jakim świecie chciałbyś żyć i go sobie stwórz. Użyj wyobraźni i kreacji. Wyjdź ze strefy komfortu. Pokonaj swoje ograniczenia i się w końcu odważ. To nie siły zewnętrzne kontrolują twoje życie. To ty pozwalasz im się kontrolować. Jeśli brak Ci odwagi i kręgosłupa to jesteś tylko pożytecznym idiotą, który wcześniej czy później zacznie wykonywać rozkazy systemu, nawet jeśli się z nimi nie zgadza.
  9. Zaufaj sobie.
  Naucz się szukać informacji i je interpretować. Myśl samodzielnie. Wyznacz granice. Odzyskaj swoją siłę i pewność. Bądź gotowy podjąć ryzyko. Życie to ryzyko. Historia nie jest jeszcze napisana i nic nie jest przesądzone. Historia pisana jest teraz.

 2. Leszek said

  Ale to wszystko bzdury i wymysły foliarzy… ironia, bo:

  Wystarczy posłuchać wykładu księdza z FSSPX na temta Rządu światowego i NWO ( od 6:51 do końca filmu )

  No i poczytać komentarze świeckich tradycjonalistów podpisujących się pod tym i innymi filmami tego księdza w komentarzach swoimi imionami i nazwiskami.

  A jak ktoś mam mało to niech ich pod kaplicą w niedzielę zapyta o NWO i szczepionki. Będzie wielkie ździwienie.

  I nie oszukuję ani nie prowokuję. Obejrzyjcie sobie filmik i poczytajcie komentarze aż do pierwszego w dół. Wielu będzie w szoku.

  A list Bractwa z USA w sprawie szczepionek pamiętacie?

  I to co się stało z bp. Wiliamsonem mówiącym głośno o NWO i nie chcącym zbliżenia Bractwa z modernistycznym Rzymem zz rządów bp. Fellaya w FSSPX pamiętacie?

  Boję się, że tam się źle dzieje. Ta sama metoda zniszczenia od wewnątrz co w przypadku Kościoła wcześniej.

 3. re 1: Panie Jerzy, Pana komentarz kwalifikuje się na główny artykuł. Pan potwierdza moje obserwacje. Od kilku lat piszę otwarcie o ukrytych celach polityki społecznej PiS-u i bardzo rzadko zdarza się żeby ktoś to zrozumiał. A celami tymi są skłócanie ludzi, rozbijanie rodzin i deprawacja nowego pokolenia wychowywanego bez ojców i bez wzorców moralnych. Nie spotkałem nikogo, kto by się zbuntował i zaczął ignorować bandycki system. A okazuje się, że można. Od wielu lat, na przykład, nie odbieram żadnej korespondencji sądowej, bo wiem, że jak zacznę z nimi dyskutować, to wpadnę w obłęd. Skutek jest taki, że, przynajmniej na razie, policja przestała mnie nachodzić i straszyć.

 4. nie Bardzo said

  Możemy dywagować ,protestować, popiskiwać do woli, a jak to mówiła moja Babcia (najlepsza Babcia na świecie) pop swajo, cziort swajo. My sobie tu argumentujemy, przekonywowywujemy się wzajemnie, a oni nas w łeb kijem od palanta, po polsku bejzbola. Tu rzeczywiście potrzeba nie tyle kałacha ile dragunowa (swd),z tym, że nam ne wolni nam nawet pomyśleć o wykałaczce. Nas, emerytów, darmozjadów już nie ma, potem kolej na was, tych normalnych. Do zobaczenia na Tamtym Świecie.

 5. Boydar said

 6. JerzyS said

  WIELKIE ŚWIĘTO NA FLORYDZIE DZISIAJ !!!

  ZWYCIĘSTWO LOGIKI I PRAWDY NAD COVIDEM I KŁAMSTWEM !!!

  Mówiło się o tym od dawna i w oparciu o własne decyzje i również za przyzwoleniem władz stanowych praktykowaliśmy normalne życie od dłuższego czasu ale dzisiaj wszystkie te decyzje uprawomocniono, uregulowano oficjalnie i prawnie. A więc Floryda dzisiaj otrzymała
  piękny prezent od rządu stanowego, od gubernatora Rona DeSantis: absolutny, całkowity koniec wszystkich, jakichkolwiek ograniczeń, zakazów, nakazów czy zmian związanych z „pandemia” na Floydzie. W dokumentach dzisiaj podpisanych są KARY dla tych, którzy będą
  kontynuować nie uzasadnioną naukowo covidową presję i nieuzasadnioną i nie popartą rzetelnymi faktami pandemiczną narrację na Florydzie. To dlatego w ciągu ostatnich miesięcy przeniosło się na Florydę z północnych stanów i zza granic USA ponad 500 tys osób
  – na stałe. Ci ludzie widzą, że tu jest normalne życie i przyszłość wolna od absurdów pandemicznych.

  Wolność, zdrowie i logiczne myślenie zwyciężyły medialne wirusy. W tym dokumencie, który dzisiaj podpisał gubernator są przewidziane kary pieniężne dla… tych co chcą komplikować życie normalnym ludziom. Tak tak, dobrze czytacie – kary nie są dla tych, którzy
  nie noszą masek, kary są dla tych którzy bez naukowego uzasadnienia nakazują je nosić.

  Według dokumentu podpisanego dzisiaj, NIE wolno na Florydzie zmuszać do noszenia masek, NIE wolno uzależniać pracy, nauki czy podroży od poddania się eksperymentowi medycznemu w strzykawce, NIE wolno wymuszać na ludziach testów, NIE wolno wprowadzać paszportów
  szczepionkowych. NIE istnieje taka jednostka chorobowa jak covid pozytywny i bezobjawowy. Kary dla covidiotów na Florydzie od dziś są bardzo wysokie.

  Tutaj NIE wolno dyskryminować ludzi za to, że myślą i nie poddają się praniu mózgu przez polityków federalnych i skorumpowanych dziennikarzy. NIE wolno wywierać żadnej presji na ludziach, którzy nie chcą robić z siebie laboratoryjnych szczurów doświadczalnych
  i przyjmować eksperymentalnych toksycznych preparatów. To koniec tego draństwa! Jesteśmy wolni od głupoty i „covida”

  Jakiekolwiek przyszłe próby ograniczeń będą musiały być bardzo dokładnie udokumentowane, uzasadnione i oparte na ściśle naukowych dowodach a póki co takich nie ma. Brak wyizolowanego wirusa Covid-19, bo on nie istnieje, nie ma żadnych naukowych dowodów na to,
  są tylko niewiarygodne testy. Media straszą czymś czego nie ma. Są tylko koronawirusy, ale one są od bardzo wielu lat, zawsze były, tak jak inne. Nie ma pandemii, nigdy nie istniała.

  Nie ma szczepionek na covid – są tylko eksperymentalne preparaty medyczne. Szczepionki na covid nie istnieją. Słowo SZCZEPIONKA jest ogromną manipulacją i wprowadzaniem wystraszonych ludzi w błąd. To słowo jest nadużywane celowo w celu manipulacji przez polityków,
  przez dziennikarzy i przez skorumpowanych ludzi noszących białe fartuchy, bo trudno ich nazwać prawdziwymi lekarzami i pielęgniarkami – dla nich liczą się dochody a nie zdrowie pacjentów. Ci prawdziwi lekarze i pielęgniarki są prześladowani. Firmy farmaceutyczne
  i rządy nie mogą nazwać w swoich dokumentach prawnych tych eksperymentalnych preparatów szczepionkami, ponieważ nie spełniają wymogów ustalonych dla szczepionek, nie mieszczą się w naukowej przyjętej oficjalnie definicji szczepionek. Oni używają to słowo „szczepionka”
  nielegalnie, w mediach, w reklamach tych eksperymentalnych preparatów.

  We wszystkich ulotkach używają słowa eksperymentalny preparat medyczny, w ustawach covidowych, rozporządzeniach, innych dokumentach rządowych również używają słowa eksperymentalny preparat medyczny. Dlaczego? BO TO JEST EKSPERYMENTALNY PREPARAT MEDYCZNY. Bo
  to nie jest szczepionka.

  Gdyby ktoś Wam zaproponował EKSPERYMENTALNY OLEJ DO SILNIKA Waszego samochodu, obarczony sporym ryzykiem, że auto się popsuje albo silnik całkowicie zniszczy po jego użyciu to założę się, że niewielu by się zdecydowało na tę nowość na rynku motoryzacyjnym ale
  w przypadku naszego zdrowia, które podobno jest BEZCENNE jesteście gotowi ustawiać się w kolejkach po truciznę, utratę zdrowia i śmierć w strzykawce. Tylko dlatego, że politycy chcą zarobić na naszej ufności, naiwności, zagubieniu i zniewolić i odebrać prawa
  wolnego człowieka. Przecież to jest depopulacja i ludobójstwo. Oni wszyscy będą kiedyś osądzeni ale nie jestem pewna czy wszyscy doczekamy tej chwili, bo eliminujecie się sami z grona zdrowych i żywych, na własne życzenie. To jest bardzo smutne.

  Postarajcie się odpowiedzieć szczerze, sami przed sobą, na poniższe pytania – może to pomoże w podjęciu właściwej decyzji:

  Czy szczepionka likwiduje maski? NIE

  Czy szczepionka likwiduje dystans? NIE

  Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE

  Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE

  Czy „szczepionka” jest szczepionką? NIE

  (to jest eksperymentalny preparat medyczny)

  Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia? NIE

  ( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia )

  Czy „szczepionka” uodparnia na zachorowanie na C19? NIE

  Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE

  Czy znane są reakcje między „szczepionką” a innymi lekami? NIE

  Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „szczepionki” NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach)

  Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu? NIE

  Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE

  Czy masz 100% pewności, że „szczepionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? NIE

  Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? NIE

  Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „szczepionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie? NIE

  Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmierci – i to staje
  się prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy? NIE (więc jeśli się zaszczepiłeś przestań płacić składki albo wykup polisę za mniej póki żyjesz, bo ona i tak nie będzie miała żadnej wartości po Twojej śmierci, ale ubezpieczyciel Ci tego nie powie)

  Czy umierają ludzie po przyjęciu tej „szczepionki”? TAK !!!!!!!!

  TO DLACZEGO, NA MIŁY BÓG, CHCSZ JĄ PRZYJĄĆ?
  ====================================================
  DODATEK – fb już zaczyna blokować udostępnianie tego postu za co przepraszam ale nie mam na to wpływu, to ich „wolność słowa” ….

 7. Boydar said

  „… ludzie widzą, że tu jest normalne życie i przyszłość wolna od absurdów …”

  – no jak tam, Mosiek, kozę sprzedałeś ?
  – sprzedałem, rebe
  – no i co, pomogło ?
  – Rebe ! Tyle miejsca w domu ! Normalnie Floryda !!!

 8. Yagiel said

  90% populacji cywilizowanych chętnie oddaje się w mental-niewolę Władzy, byle tylko nie myśleć. Bycie Człowiekiem to Wysiłek. Tymczasem bierne życie człowieków jest takie proste, jak życie termitów czy mrówek. Tyle że Szkodliwe.

  Autor określa problem: „To tak jakby dzieci z patologicznej rodziny, apelowały do swych sadystycznych rodziców o pomiłowanie!” Pomiłowania nie ma – jest syndrom sztokholmski: upodobnienie się do oprawców, tj. ciąg dalszy cywilizacji kainitow, gdy dzieci patologiczne za lat kilka/naście same spłodzą i spatologizują swe dzieci… Wg wzorca ‘Gates-Soros-COVID’.
  Zatem mądre wyjście to pozwolić wybić spatologizowanych? Ubezpłodnić ich? Tj. pozwolić killer-Gates’om odczłowiekować Ziemię? A mądrym profesjonalistom – zdjąć z Ziemi cywilizację killer-kainitów, jak szympansy wybierają patykami termity z termitier? Tak. Ok. Pojeżdżę w tym czasie na rowerze z Moją Piękną…
  Ludzie, w tym chrześciJanie mozemy żyć możliwie mądrze, możliwe bez kontaktu z dewiantami i patologiami, z ich cywilizacją – to od-Gates’uje Ziemię? od-Soros’uje człowieki-termity i przywróci w nich Człowieka? Hę… no cóż… tego… Autor pyta siebie: jaka jest moja reakcja na patologicznych „rodziców/panów” politycznych patologicznych dzieci 5G? Jedyna rozsądna – zerwać z nimi kontakt mentalny: przestać nazywać ich ‚władza’ i wybierać… wybranych. Gdy przestać nazywać ich ‚władza’, a ojca czy ministra zabijania – ‚minister zdrowia’, mamy asertywność (tj. po polsku… ?) Władza psychopatów nie przestaje być władzą, banda psychopatów – ? Typu Gates czy carek Jarek. Oni – nie mój problem, nie władza mi… Nie jestem psychopatą, by chcieć aż Władzy. Każda Władza to psychopaci – nawet już w stadach szympansów tacy/takie (bonobo) bywają.
  Co mi, Człowiekowi, pozostaje? Matko Boska ratuj !

  Czy to jest skrajny infantylizm ? Jeśli tak, to porozmawiam z Janem-chrzcicielem o chrzcie: dzieci czy dorosłych ? i czy można z siebie spłukać – w wodzie rzeki/rusła Yor – rodziców/Władzę ? i nie napłukać na siebie Jana-pana? Jezusa-„pana mojego”? Już ‘nauczyciel/rebe’ brzmi podejrzanie 😉 Jakby żabą wiosenną brzmi: rrrebe-rrrebe-łax-łax! (czy żaby żyją w rzekach?)
  Np. wszyscy Ormianie na pamiątkę chrztu mają na końcu nazwisk – Yan. I pytanie – ? – kiedy byli mental-zdrowsi: po chrzcie czy przed ? bez -Yan… (jak my bez po- /Ljachy/) Zapytać by taką jasnowidzącą Aida Ter-Karapetyan

  (ostatnie 3 min.)
  o to… -Yan czy -Van ?
  Porozmawiam z Matką Boską: Posłuchaj… Ptaki tak pięknie śpiewają! Czy trzeba Aniołów ?

  Na szczęście Ignacy Nowopolski nie próbuje być Aniołem. Zresztą różne są A…

 9. UZA said

  „Media straszą czymś czego nie ma.”

  I o to chodzi. Właśnie dlatego, że cała ta „pandemia” jest pewną kreacją, zaplanowanym w najdrobniejszych szczegółach przedsięwzięciem socjotechnicznym, nieprzyjaciel w pełni kontroluje sytuację. Umiejętnie żongluje liczbami i nakłada na zdezorientowanych ludzi najdziksze restrykcje. Dba o to, żeby nas uczynić podatnymi na wszelkie choroby – nie pozwala na swobodne oddychanie i kontakty międzyludzkie, zniechęca do wychodzenia z domów, utrzymuje nieustannie wysoki poziom stresu. Te działania przynoszą owoce – z każdym sezonem grypowym ludność jest coraz słabsza, coraz więcej mamy ciężkich przebiegów , powikłań oraz zgonów. W ten sposób narracja uzyskuje pozór prawdziwości, no bo ludzie rzeczywiście umierają (choć ciągle jeszcze w mniejszej liczbie niż życzyłby sobie okupant). Do tego trzeba dodać zakrojone na szeroką skalę eksperymenty medyczne, zwane szczepieniami, których długoterminowe skutki dopiero się ukażą.

  Myślę, że, paradoksalnie, jedynym ratunkiem dla ludzkości teraz – dopóki jeszcze jakoś się trzymamy – byłaby prawdziwa pandemia i to taka porządna – morowe powietrze. Obecnie tylko my jesteśmy dziesiątkowani, a okupant rośnie w siłę . Tymczasem dziki, autentyczny patogen nie wybierałby ofiar . Na pewno znalazłby dojście i do luksusowych rezydencji, i do gabinetów różnej rangi kolaborantów. Oni nie byliby już tacy pewni swego, bo nie jechaliby według scenariusza, utraciliby kontrolę. Sami zaczęliby się bać – oni i ich brutalni siepacze. A my mielibyśmy jakieś szanse, gdyż zajęci sobą spuściliby nas z oczu . Tak, wiem, że wielu z nas także mogłoby stracić życie, ale umieralibyśmy przynajmniej ze świadomością, że dla pozostałych jest jakaś nadzieja. Spełniłyby się słowa „Warszawianki”: kto przeżyje – wolnym będzie, kto umiera – wolnym już.

 10. Piskorz said

  re 3… nie odbieram żadnej korespondencji sądowej,””….i nie tylko sądowej..!! NIGDZIE NIE JEST POWIEDZIANE, ŻE MAMY TAKI OBOWIĄZEK; tzn otwieranie skrzynki pocztowej lub awizo na poczcie!! /odbieranie/.

 11. Boydar said

  „… obecnie tylko my jesteśmy dziesiątkowani, a okupant rośnie w siłę …”

  Po pierwsze to bynajmniej jeszcze nie koniec ale raczej miłe złego początki (czarownica). A po drugie, po czem Pani wnosi ?

 12. Stanisław Potocki said

  Dobry artykuł.Rzeczywiście tak wyglądają te demonstracje na świecie:troszkę krzyków,parę transparentów i apele do milicji w rodzaju: „nie bijcie nas,miejcie dla nas litość!”.Rzeczywiście brakuje przywództwa z jasno określonym planem wymiany rządzących psychopatów na ludzi normalnych. Możemy budować „Nową Normalność” powracając do prawdziwej normalności czyli jak największej wolności ( w tym gospodarczej),promowania małych i średnich przedsiębiorstw kosztem korporacji (obecnie dzieje się odwrotnie),utworzenia normalnego systemu finansowego opartego na prawdziwym pieniądzu,promowaniu normalnej rodziny i związków monogamicznych (a nie zboczeń, żadnych bredni o „prawach kobiet”,które skutkują tym,że kobiety są najbardziej nieszczęśliwe w historii,żadnego promowania rozwiązłości i seksualizowania najmłodszych w szkołach za pomocą tzw. „edukacji seksualnej” itd.),na rozpowszechnianiu wreszcie prawdziwej europejskiej kultury i tradycji itp. itd.

 13. Leszek said

  UZA @

  Straszą czymś czego nie ma.

  Ale zdaniem (wiadomo kogo) ludzie w internecie straszą NWO i rządem światowym, którego nie ma.
  A tak naprawdę niestety on istnieje bez względu na to czy ktoś wierzy w jego istnienie czy też nie.

 14. Boydar said

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/161676,prof-s-bhakdi-ludzie-musza-sie-bac-by-dac-sie-zaszczepic

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/161739,prof-s-bhakdi-nie-groza-nam-wirusy-lecz-szczepienia

 15. zen said

  Szatańskie klony. Mel-inda to podróbka kobiety z właściwym pochodzeniem.

  https://greatreject.org/bill-gates-wealthy-psychopath/
  https://www.jpost.com/International/Jewish-women-who-rule-according-to-Forbes

 16. plausi said

  Nazwijmy go „Kill Gates !”

  Nie sądzę, aby „Kill Gates !” decydował o losach populacji ludzkiej:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  raczej jest to rodzaj oficera, pdobnie jak Soros, wykonującego posłusznie swe zadania. Naturalnie posiada i posiadał zawsze dostatecznie dużo zbrodniczej/przestępczej energii, czego już u MS dowiódł. Bezspornie był jednym z istotnych, ale przecież nie jedynym, który przygotował ostatnią tzw. „pandemię”, zresztą już trzecią w tej serii:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  Zastanówmy się nad kanibalizmem.

  https://marucha.wordpress.com/2021/05/06/pandemiczny-moloch-zada-ofiary-z-dzieci/#comment-953948

 17. UZA said

  „A po drugie, po czem Pani wnosi ?”

  Po tym, jak się nieprzyjaciel rozzuchwalił. Najwyraźniej planuje nam zorganizować czwartą falę już latem (pod pretekstem „wariantu indyjskiego”, już podobno „wykrywanego” w Polsce ) – nie czekając tradycyjnie na kolejny sezon grypowy – i coraz częściej przebąkuje o przymusie „szczepień”. W tej drugiej kwestii widać jak szybko przesuwa się okno Overtona . Na początku wydawało się oczywiste, że zmuszać do udziału w eksperymencie medycznym nie wolno i większość ludzi nie była zainteresowana. Teraz gadają, że „na razie” nie będzie przymusu, co oznacza, że się już przymierzają. A ludzie się sami ustawiają w kolejkach do szprycy.

  Ciągle słyszymy i czytamy o zgonach, ale wszystkie najważniejsze kanalie i ich lokalni kolaboranci żyją. Tylko zwykli ludzie umierają. Tamci nie sprawiają nawet wrażenia przestraszonych (bo wiedzą, że to wszystko na niby).

 18. Dr BAKU said

  Dla Polaków – ”Wiadomości dnia”
  czyli Znaki zapytania….i Wykrzykniki.
  Nowy świat, nowy ład, reset,
  co to znaczy? i co nam przynosi???
  – Bandyckie napady
  na źródła naszej
  Ojczystej dumy,
  – Ordynarne plugawienia
  obiektów kultu
  naszej świętej Wiary,
  – Sadystyczne upadlanie
  ludzi dobrej woli, patriotów,
  mistrzów naszej cywilizacji,
  – Zniszczenie ekonomicznych
  podstaw egzystencji Narodu.
  To co z tym można robić???
  a co trzeba zrobić???
  pomimo, że myśli złe,
  wizje mroczne i groźne,
  a obrazy czarne,
  chociaż tęczowe.
  Ale to flaga fałszywa,
  bo brak siódmego koloru,
  symbolu duszy.
  Hitler był pierwszym,
  który skradł symbol Runy
  i błyskawicę SOWETO
  oddał esesmanom jako znak
  ich nieograniczonej wolności
  władzy w bestialstwie,
  przez co nadał tej Runie
  znak śmierci – symbol zagłady.
  Teraz inne moce wciskają nam
  ten znak – symbol władzy,
  przesłanie wolności bez granic
  i bez żadnych ograniczeń –
  – to PERMISYWIZM.
  To tylko wszystkim wyznawcom bestii,
  co jest źródłem zła, daje przywileje,
  im wolno wszystko,
  ale nikt z nich nie odpowiada za nic !
  A dla wolnych dotąd ludzi???
  – terror w oparach poprawności
  politycznej i.. manipulacje,
  – zniewolenie i groźba śmierci
  dla całej ludzkości.
  No a ludzie???
  jak bezmyślna, ciemna masa
  idą potulnie jak stado
  zaszczutych zwierząt,
  zaszczepionych jadem bestii.
  Są już gotowi zagryźć nawet brata,
  jeśli jeszcze wykazuje on
  choćby odrobinę energii,
  umiłowanie prawdy, zryw wolności.
  Ludzie !!! Homo Sapiens !!!
  Obudźcie się!!!
  pobierzcie WIELKI HAUST energii Kosmosu
  i uruchomcie swoje potencjały:
  – Inteligencji i Mocy,
  – Miłości i Dobra,
  – Prawdy i Wolności.
  Amen,
  Czyli – niech tak się stanie !

  Dr B. K. Warszawa dn..3 maja 2021r,

 19. Lily said

  „JESTESMY NA KRAWEDZI GLOBALNEJ
  TRANSFORMACJI. WSZYSTKIEGO CZEGO
  POTRZEBUJEMY TO KRYZYS,a NARODY
  SAME ZAAKCEPTUJA NOWY PORZADEK
  SWIATA”. NWO.
  David ROCKEFRLLER (1991) z „wyzszej rasy.
  Trojca.
  N = NATO.
  W = WHO.
  O = ONZ.
  Obeznani w TEMACIE TWIERDZA,ze
  „B.G, is an actor, pushing vaccines for D.R”.

 20. Jack Ravenno said

  @17 UZA „Ciągle słyszymy i czytamy o zgonach, ale wszystkie najważniejsze kanalie i ich lokalni kolaboranci żyją. Tylko zwykli ludzie umierają. Tamci nie sprawiają nawet wrażenia przestraszonych (bo wiedzą, że to wszystko na niby)”

  A gdybym ogłosił crowfunding na budowe dronów? Takich trochę śmiesznych. Z zasięgiem np. 5 km, udźwigiem 0,5kg i target lock system?

 21. Jack Ravenno said

  E tam…to w sumie bajka…

 22. Piskorz said

  re 17 A ludzie się sami ustawiają w kolejkach do szprycy.””….i szmaty na ryjcach mają, chociaż sami siedzą w aucie, rowerem o 22 i z naryjcem i z kubłem do śmietnika /40 m/ i z psem na spacerze o 7 rano, a nikogo w pobliżu…itd itd. Ręce opadają, jakie to duraki do potęgi entej.!! ps I dziś dziewczynka lat 5 ze szmatką kolorową…od klatki do auta, gdzie papa czekał też w naryjcu.!!

 23. bryś said

  Rząd światowy i NWO – jak to zwał, tak to zwał. Trzeba być bardzo ograniczonym,żeby sądzić ,że ludzie w których posiadaniu jest większość zasobów ziemi nie będą chcieli decydować, co się z ich majątkiem będzie działo. Np. czy nie przyjdzie jakiś kacyk czy watażka i zabierze.

 24. UZA said

  „Trzeba być bardzo ograniczonym,żeby sądzić ,że ludzie w których posiadaniu jest większość zasobów ziemi nie będą chcieli decydować, co się z ich majątkiem będzie działo. Np. czy nie przyjdzie jakiś kacyk czy watażka i zabierze.”

  Problem polega na tym, że oni chcą decydować nie tylko o swoim majątku ale i o życiu innych ludzi. Roszczą sobie mianowicie prawo do decydowania, ilu nas powinno być. Dlatego ich nie lubimy. Trzeba być bardzo mało przewidującym, żeby sądzić, że ludzie, w których posiadaniu są tylko ich ciała, nie będą chcieli decydować, co się z ich ciałami będzie działo.

 25. […] 8. Unikaj postawy: „A co ja mogę zrobić? To i tak niczego nie zmieni. ” Oni chcą, żebyś tak myślał. To jest trik, który działa jak zaklęcie ale to zaklęcie łatwo można złamać.Ty decydujesz. Możesz odzyskać swoją świadomość i władzę nad swoim życiem. Wyobraź sobie w jakim świecie chciałbyś żyć i go sobie stwórz. Użyj wyobraźni i kreacji. Wyjdź ze strefy komfortu. Pokonaj swoje ograniczenia i się w końcu odważ. To nie siły zewnętrzne kontrolują Twoje życie. To Ty pozwalasz im się kontrolować. Jeśli brak Ci odwagi i kręgosłupa, to jesteś tylko pożytecznym idiotą, który wcześniej czy później zacznie wykonywać rozkazy systemu, nawet jeśli się z nimi nie zgadza.9. Zaufaj sobie.Naucz się szukać informacji i je interpretować. Myśl samodzielnie. Wyznacz granice. Odzyskaj swoją siłę i pewność. Bądź gotowy podjąć ryzyko. Życie to ryzyko. Historia nie jest jeszcze napisana i nic nie jest przesądzone. Historia pisana jest teraz.”adres komentarza […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: